Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Arka zawieszona!

strona 4/5

6 kwietnia 2007, 00:25 / piątek
nie ogarniam po ch. sledzie wchodza na nasze forum i sie napinaja :)
mnie osobiscie lata to co sledzie o nas pisza na ich forum...

wchodzac do nas i piszac takie farmazony sami udowadniacie kto ma kapleksy
6 kwietnia 2007, 23:16 / piątek
Betony

Drodzy "bracia" rozumiem, ze macie kompleks zwany ARKA GDYNIA, ale nie musicie sie z nim ujawniac. Nie macie pojecia o korupcji w Arce (jesli taka była). Proces prowadza Wasi przyjaciele z Wrocławia. Dowody poza prokuratura maja przedstawiciele WD. Także, nie piszcie, ze ARka kupiła to i tamto. Bo tego nie wiecie, sa to zwykłe oszczerstwa. Dlatego, kochani przyjaciele, zajmijcie sie waszym, zasłuzonym i odrodzonym jak Feniks z popiołu klubem! Musicie dzielnie sie prezentowac na frontach OE. Zacznijcie myslec, o oprawach, ulepszeniu dopingu itp. Ja rozumiem, ze nie mozecie bez nas życ, ale zwiazek nie wchodzi w gre. Pozdrowienia "przyjaciele".
6 kwietnia 2007, 23:41 / piątek
wypierdalaj do siebie, nasze forum nasze dyskusje, jak cos ciebie boli to wpierdalaj na komisariat i to zglos. w koncu to potraficie.
7 kwietnia 2007, 10:13 / sobota
Sledziu bez stadionu podaj jeden powód dla którego ktoś ma mieć kompleks Arki, bo ja nie znam żadnego.Wy gracie na Bałtyku , my zawsze u siebie na Traugutta ( i może stadion należy do miasta ale kogo to) oddaliscie stadion Rysiowi aby się relaksował i jestescie bezdomni.Mamy więcej kibiców o czym świadczy frekfencja jaka miała Arka w 2 lidze a jaką ma Lechia teraz w 2lidze , oczywiście jak Lechia awansuje będzie miała także większą frekfencie w oe niż wy.Sopot w 90 % to Lechia , nie wspomne o Karwinwch.Powstanie klubu Lechia 1945 Arka chyba jakieś 196 któryś czy tam 70 ty któryś , nie pisz prosze 1929 dziesiątki nazw i różne barwy.Oprawy to Lechia w zeszłym sezonie była wyżej w grupie ultras od Arki.I do tego wszystkiego naprawde jesteś taki głuoi że uważasz że Arka jest czysta, to gratuluje.Idż dziś lepiej na stadion Bałtyku i śpiewaj razem z kolegami Jacek jesteśmy ztobą.
7 kwietnia 2007, 12:12 / sobota
Wejdziecie do I ligi jak Begerowej ch... stanie. Szykujcie się na drugoligowe derby w przyszłym sezonie i smarujcie dupska bo wasza Leszczja gra strasznie miernie. I znów w sobotę na Traugutta lechia zrobi Arce druta. Nasza Arka pojechałaby z waszymi grajkami z 5:0 najmarniej. I nienapinajcie się leszczyki. A co do odwiedzin forum to wy na nasze częściej zaglądacie.
7 kwietnia 2007, 12:33 / sobota
Cytat:

"DOWODY poza prokuratura maja przedstawiciele WD. Także, nie piszcie, ze ARka kupiła to i tamto. Bo tego nie wiecie, sa to zwykłe OSZCZERSTWA"

Koleś co ty paliłeś dzisiaj. Jeśli są zebrane dowody to jak to mogą być oszczerstwa. Albo jedno albo drugie. Zastanów się trochę zanim coś napiszesz.
7 kwietnia 2007, 13:22 / sobota
Sledziu ile lat sie meczyliscie w 2 lidze ?? 3 czy 4 zanim kupiliscie awans do pierwszej,my w zeszłem sezonie gralismy o utrzymanie a teraz o OE zeby nie wasza kasa to do dzis byscie grali w 2 lidze dobrze o tym wiecie.
7 kwietnia 2007, 13:50 / sobota
Ja w ogole nie wiem po co wy z nimi wdajecie sie w dyskusje???????? Zajebiscie mnie to zastanawia... Jak widze wpis na tak niskim poziomie tych "wielkich fanow " to szkoda mi pstrykac po klawiaturze.... A wy piszecie ze to gowniarze lecz odpisując takim prostakom kim wy jestescie???? Przemyslcie to..... zignoruj to bydlo jakbys nic nie widzial. To taka moja rada..... Oby Lechia dzis wygrala!!!!!!
7 kwietnia 2007, 13:53 / sobota
O czym wy piszecie. Nie ma takiego miasta. Jest Cedynia, jest Małkinia. Nawet Wąchock jest. A tej dziury nie ma. To samo z klubem. Nie ma. Jest Arkonia, jest Siarka, nawet Odlew Poznań. Ale takich dziadów nie ma. ;-)
11 kwietnia 2007, 16:53 / środa
--> odnośnik
12 kwietnia 2007, 16:21 / czwartek
Mocno nieoficjalne ale podobno zatwierdzona kara to II liga i minus 5 punktów.
12 kwietnia 2007, 16:42 / czwartek
Gdynia płonie !!!
12 kwietnia 2007, 17:18 / czwartek
100larz co to za info %-) Podobno ma być tak, że kiedy Arka zajmie miejsce spadkowe na koniec sezonu, to nie spada do II ligi, tylko do III, w końcu jakaś kara musi być ;) Ponad to 200tys. zł. kary
12 kwietnia 2007, 17:23 / czwartek
Taka kara, to kpina z kibiców.

200 000 zł, to zbiorą na biletach w jednym odwieszonym meczu. Zresztą ich "awans" dał im zyski w postaci wpływów z Canal+, Orange, sponsorów ligi, większe wpływy z biletów i z indywidualnych umów reklamowch. Leko licząc jest to kilka milionów (5-6) rocznie.

To samo z degradacją. Kradli i oszukiwali w II lidze, wiec powinni być zdegradowani conajmniej do III !!!!!!

Punkty ujemne powinny być naliczone wedłóg taksometra Piasta Gliwice. Jeden mecz -10, tak więc przekrętacze powinni ich dostać -290 !!!!!!

Takie kary, to zaproszenie do korupcji i kpina z uczciwości.
12 kwietnia 2007, 17:27 / czwartek
Jeszcze lepiej...Arka i Łęczna mają być przesunięte na koniec tabeli i wtedy żadna inna drużyna nie ma spaść z OE. A ja tu cały czas myślałem, że zwolni sie miejsce dla nas!
12 kwietnia 2007, 17:32 / czwartek
Zeto a czego sie spodziewales??? Rysiu posypal pewnie komu trzeba i zalatwione....
Za rok znowu awansuja i juz nikt nie bedzie o tym pamietal....
Jeb... pzpn!!!!!!!!!!!
12 kwietnia 2007, 17:34 / czwartek
To po jakiego chuja oni teraz grają skoro wiadomo i tak kto spadnie...?
Przecież to jest taki sam wał!!! Np. ma miejscu Pogoni olał bym mecze,wysyłał jakiś rezerwowy skład i przynajmniej z raz zaoszczędził na jednym wyjeździe.
To cyrki na kółkach!!!
12 kwietnia 2007, 17:35 / czwartek
No dokładnie, to że ich cofają na koniec tabeli to qrwa skandal niemożebny.

Wszyscy inni (czyli POgoń, Płock i Zabrze) mogą przegrać wszystko do końca, sprzedawać na lewo i prawo, a i tak będą grać w barażach w najgorszym wypadku.

A co do nas to i tak nie liczyłem na pieprzone prezenty z PZPNu.

Wejdziemy sami w pierwszej dwójce i tyle!
12 kwietnia 2007, 17:45 / czwartek
Wybiórcza sprzed 5 minut:

Za udział w korupcji Górnik Łęczna będzie zdegradowany do III ligi - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Klub z Łęcznej zostanie karnie zdegradowany do III ligi.

Dodatkowo będzie musiał zapłacić 200 tys. złotych. Na razie nic nie wiadomo o ewentualnym odjęciu punktów na starcie nowego sezonu.

Jeżeli nasze informacje się potwierdzą, to Górnik Łęczna poniesie cięższą karę niż Arka Gdynia.

Jak się dowiedzieliśmy, Górnik już zapowiada odwołanie od decyzji Wydziału Dyscypliny PZPN.
12 kwietnia 2007, 19:05 / czwartek
12 kwietnia 2007, 19:12 / czwartek
- nałożyć karę sześciu punktów ujemnych i 50 tys. złotych na Podbeskidzie Bielsko-Biała, które przyznało się do korupcji i podjęło współpracę z PZPN;

- zdegradować o jedną klasę rozgrywkową KSZO Ostrowiec Św. i ukarać sześcioma punktami ujemnymi oraz 50 tys. złotych;

- zdegradować o jedną klasę rozgrywkową Arkę Gdynia, która rozpocznie nowy sezon z minus pięcioma punktami oraz będzie musiała zapłacić karę pieniężną w wysokości 200 tysięcy złotych;

- zdegradować Górnika Polkowice i dodatkowo ukarać klub dziesięcioma punktami ujemnymi i 50 tys. kary;

- zdegradować o dwie klasy Górnika Łęczna i dodatkowo ukarać klub dziesięcioma punktami ujemnymi i 270 tys. kary. Klub z Łęcznej jako jedyny nie przyznał się do korupcji i nie podjął współpracy z Wydziałem Dyscypliny.

Kary będą obowiązywały od nowego sezonu.
12 kwietnia 2007, 19:18 / czwartek
Jak ja lubie widziec piane na waszych gebach :) Za pol roku derby :)

Zeto: mozgu tego forum !!! a z otografia na bakier :) WEDLÓG czy WEDŁUG odpowiedz sam sobie :)
12 kwietnia 2007, 19:22 / czwartek
Takiej kary niestety się spodziewałem gdy zaczęto pisać o zainteresowaniu Krauzego z Prokomu. Po prostu kasa misiu kasa!!

Jest to kpina ze sprawiedliwości, ale kogo to w PZPN obchodzi?

W okresie międzywojennym drużyna Dąb została wywalona za kupienie 1 (słownie jednego) meczu. Arka kupowała hurtowo ...
13 kwietnia 2007, 13:22 / piątek
Legia i wisła kupiły kilkaset i co? Na razie nikt sie za to nie zabrał, ale mam nadzieję że i do nich się dobiorą.
P.S. Arka wraca tam gdzie była przed kupowaniem meczy.
A za karę:
1. Została wyrzucona z PP na którego zdobycie miała dużą szansę.
2. Dostała karę 200 tyś zł.
3. Dostała -5kt od nowego sezonu.
I Wy uważacie że to mało? Skoro kupiła awans to wraca do drugiej ligi i do tego ma kary. Uważam że kara bardzo sprawiedliwa.
13 kwietnia 2007, 13:28 / piątek
PS. Arka nie wraca tam gdzie byla.... poniewaz powinna grac w III Lidze. Jeszcze raz mam Ci przypomniejc baraze ze Ślaskiem Wrocław.
13 kwietnia 2007, 13:43 / piątek
Szkoda że, mało kto zauważa, że pzpn postanowił przesunąć oba ukarane kluby na ostatnie miejsce w tabeli. Tak więc oba kluby zakończą sezon na miejscach spadkowych. Kary natomiast obowiązywać będą od nowego sezonu, czyli rybacy zaczną w III, a Górnik w IV lidze.
Kłania się czytanie ze zrozumieniem panowie. odnośnik

skisla- jesteś debil i zdania o tobie nie zmienię.

przekrętarkaFaaN- kara nie jest sprawiedliwa. Złodzieji trzeba wyrzucić na zbity pysk, a nie się targować. 200 000, to wpływy z biletów za jeden mecz, wam zostało ich w I-szej lidze troszkę więcej. Przez dwa kolejne lata byliście dotowani przez sponsorów ekstraklasy, którą zdobyliście przez oszustwo, tak więc kara finasowa powinna być conajmniej 20 000 000 PLN, degradacja o 3 ligi i z 50 punktów ujemnych. Tak zamiast kary, zostaną wam zyski ze złodziejskiego procederu.
Niestety, złodziejstwo i frajerstwo, to jedyne co was wyróżnia w Polskiej Piłce.
13 kwietnia 2007, 13:52 / piątek
Zeto z calym szacunkiem dla Ciebie ale sledziuchy zaczynaja sezon 2007/08 od 2 ligi a nie od 3 jak napisales....
pozdr
13 kwietnia 2007, 14:06 / piątek
Kara może jest śmieszna (pewnie też ją sobie kupili) ale najwazniejsze, że Arka Gdynia juz na zawsze pozostanie symbolem przekretów i oszustw w polskiej piłce nożnej. Nikt i nic tego nie zmieni. To obciach być kibicem takiego klubu.
13 kwietnia 2007, 15:09 / piątek
Arka symbolem przekrętów...nie wydaje się mi... to ŁĘCZNA NA LUZIE ich przebiła ..zresztą nie oni pierwsi, nie ostatni...
to była część pierwsza, pierwsza tura pokaranych...w tygodniu zatrzymali kolejnych byłych sędziów...ruszą na inne drużyny...Na pierwszy ogień..typuję LUBIN...
a jak nie dziś to... za 11 lat! to dopiero skandal co wyprawia pzpn, paranoja...jeszcze dobiorą się nam za słynne 4-4 ze Stilonem ..???
a w ogóle to już powinni zająć się Gmochem ;-))
13 kwietnia 2007, 15:56 / piątek
odnośnik
Oficjalne stanowisko tych z północy,kurwica bierze mnie tylko
13 kwietnia 2007, 16:21 / piątek
po co jeszcze piszecie o Arce?...najpierw ciala dal klub , teraz kibice...robicie im niepotrzebny rozglos...jak tak dalej beda sie toczyly sprawy to znikna smiercia naturalna...na miejscu moderatora wyrzucilbym z tego forum wszystkie tematy dotyczace Arki tak jak by Jej nie bylo

a kary pzpn-u sa smieszne...zamiast przeciwdzialac korupcji tylko do niej zachecaja...wystarczy wydac na sedziow jakies 60-80 tysiecy,wejsc do pierwszej ligi,zgarnac kilka milionow od sponsorow i za kontrakty reklamowe po czym laskawie przyznac sie do winy i spasc lige nizej zarobionym na kilka milionow...nastepnie proceder nalezy powtorzyc
13 kwietnia 2007, 17:18 / piątek
Sopots mało kto zauważył wczoraj, że kluby zostały ukarane dwukrotnie. Po pierwsze bilet powrotny, kieszonkowe i minusik. Po drugie ostatnie miejsce w tabeli. Moim zdaniem degradacja jest do III i IV ligi. Chociaż za durniami z miodowej nikt nie nadąży
13 kwietnia 2007, 17:28 / piątek
kontratak poczytaj uwaznie sledzie zaczynaja nastepny sezon od 2 ligi i minus 5 punktow
13 kwietnia 2007, 17:57 / piątek
Namówcie sponsorów żeby kupili Pogoń i bedziecie mieli I ligę. W końcu takie rozwiązanie jest Wam doskonale znane. Wy nigdy nie kupowaliście meczów tylko od razu I ligę :)
13 kwietnia 2007, 18:07 / piątek
ArkaFan,widze ze pomysly na napinke sie kurcza.czyzby ogarniala Cie niemoc i panika,jestescie coraz mniej slyszalni...
13 kwietnia 2007, 18:13 / piątek
kara!!!??? to nie kara!!! to jak klepnac po pupci za morderstwo i gwalt ze szczegolnym okrucienstwem. arke powinni ukarac nie tylko za to ze kupowala ale i za krzywdy kazdego z klubow z ktorym kupila mecz baraze i lige wlacznie co to jest 200 tysia dla klubu z oe. co to jest - 5 pkt. fakt nikt nie jest swiety ale to co zrobili panowie z gdyni to kpina, skandal, zenada, talatajstwo, chamstwo, bezczelnosc, arkostwo. panowie zza miedzy pluja wam w oczka a wy mowicie ze deszczyk pada. nikomu zle nie zycze ale oby w ten piatek 13-tego wasze corki zaszly z czarnym, a synow na chafaud.
13 kwietnia 2007, 18:16 / piątek
Moim zdaniem Zeto i kontratak maja racje - sledzie zaczna nowy sezon od III ligi. Juz teraz sa przesunieci na ostatnie miejsce, czyli spadek do II ligi pewny. W takim wypadku pisanie o degradacji "o jedna klase rozgrywkowa nizej" byloby zbedne, wynika to juz z przesuniecia na ostatnie miejsce w tabeli. Tak wiec, logicznie rzecz biorac, powinni zaczac w III lidze. Z Leczna podobnie (ostatnia pozycja w tabeli = pewny spadek) z ta roznica, ze zostali zdegradowani o 2 klasy rozgrywkowe nizej, efekt - IV liga. Jednak juz nieraz mielismy okazje sie przekonac, ze logika swoje, a pzpn swoje.

Teraz powstaje pytanie - po jaka cholere byl ten caly cyrk z zawieszaniem? Przeciez i tak te mecze w czasie, ktorych obowiazywal ten "srodek zapobiegawczy" zostana rozegrane.

Cala ta sytuacja niesie ze soba jeszcze jedno, poza tym ze "oplaca sie" kupowac mecze, "korupcjogenne zagrozenie". Teraz i sledzie i Leczna moglyby TEORETYCZNIE, dla odmiany sprzedawac mecze. Przeciez spadek maja gwarantowany, wiec TEORETYCZNIE juz nie zalezy im na walce o dobre miejsce na koniec sezonu. W zasadzie stawka jest juz teraz tylko miejsce barazowe o utrzymanie w I lidze, ale zawsze to jakies zagrozenie spadkowe. Jeszcze raz powtarzam, szczegolnie dla kibicow klubu najbardziej zainteresowanego, ktorzy odwiedzaja nasze forum - TEORETYCZNIE! Nie chce niczego tu insynuowac, bo prawde mowiac watpie, zeby dzialacze ktoregos z klubow byli na tyle tepi, zeby znowu probowac cos przekrecic, zwlaszcza w tym samym sezonie (wtedy dziadki z pzpnu nie mialyby wyjscia i musieliby dorzucic cos extra do obecnej "kary"). Probuje tylko pokazac, ze wyroki, ktore zapadly w "aferze korupcyjnej" (zwlaszcza te dotyczace klubow I-ligowych) sa chyba, mowiac delikatnie, nie do konca przemyslane.
13 kwietnia 2007, 18:23 / piątek
Slawoy,stary czego Ty sie spodziewales po P.Listkiewiczu i jego waflach,wiedza ze dlugo nie posiedza i jeszcze kreca co moga.To jest jeb.ne mydlenie oczu nam wszystkim,poprostu rece opadaja ,nie widze innej mozliwosci jak roztrzelac ale to utopia.A wezcie pod uwage jakie mozliwosci finansowe zrodza sie dla Pzpn jesli przyznaja nam prawo organizacji Euro 2012,dopiero sie zaczna lody...
13 kwietnia 2007, 18:40 / piątek
Grzechu H. To Ty się napinasz. Ja napisałem prawdę ale widać bardzo Cię to boli. A co do Waszej interpretacji odnośnie degradacji, jesteście w błędzie. Arka zajmie 9 lub 10 miejsce w OE i spadnie do II ligi. Tabela jest zrobiona "na przyszłość" bo i tak wiadomo kto spadnie. Nie wiadomo jedynie do której ligi bo zależeć bedzie to od zajętej pozycji na koniec sezonu - zdegradowanej wcześniej drużyny. Poza tym wczoraj nawet weszła w życie uchwała PZPN na ten temat której wnioskodawcą był rudy Zbyszek (czyt. Boniek). Można znaleźć wiele na ten temat w necie.
13 kwietnia 2007, 18:53 / piątek
Sio! kurwa
13 kwietnia 2007, 19:07 / piątek
Ty srarkaklaun, jak już to do kupienia jest Piotrcovia, a nie Pogoń. Poza tym, twój złodziejski klub ukradł sobie wszystko- historię, stadion, ligę. A co do kupczenia to spłyń rybaku na forum Amicki Poznań, czy Ceramiki Ostrowiec. Po pierwsze będziesz tam lepiej przyjęty, po drugie prezentujesz ich poziom. Tu jest dla ciebie o kilka pięter za wysoko
13 kwietnia 2007, 19:09 / piątek
Skandal i Hańba! To nie kara tylko przyzwolenie na korupcję.
Lesne dziadki na pewno mogły nałożyc degradację do IV ligi /co byłoby najsprawiedliwsze/ ale widać nie chciały.I myslę że jest bzdura to że się bali przegranych procesów odwolawczych. po prostu jak zwykle dogadali sie "pod stolikiem"!!!
Dla pana K. te 5-6 milionów to pryszcz!!!
13 kwietnia 2007, 20:47 / piątek
ArkaFaaN przestań sie napinac nie masz swojego forum! Przestań pisac głupoty bo przynosisz wstyd! Z żółto niebieskim pozdrowieniem!
13 kwietnia 2007, 21:24 / piątek
sio na kuter.
13 kwietnia 2007, 21:34 / piątek
Zeto nie musisz zmieniac zdania na moj temat bo mnie ono gowno obchodzi. Z kazdym kolejnym postem po prostu osmieszasz sie coraz bardziej.
Złodziei a nie złodzieji debilku.
A wracajac do tematu to naprawde nudne to wasze zycie blado zielone jezeli tyle poswiecacie nam ARCE GDYNIA . Wypisujcie kolejne interpretacje wczorajszej decyzji ale ona i tak jest jedna i nieodwolalna : degradacja do 2 ligi oraz - 5 pkt. Chocbyscie sie zesrali, oddali reszte flag, ktore chyba wam zostaly ( 1-2 ) to i tak nic to nie zmieni. Prosze o dalsze wpisy milo sie czyta wasza zajadlosc , szczegolnie kolege Zeto, jemu to juz nasza Areczka to sie sni po nocach :) calymi dniami obmysla co tu jeszcze na nasz temat napisac. Ile jeszcze tej zolci wylac na forum by ta nienawiscia zarazic kolejny mlodych czytelnikow. Taka mala krucjata Zeto
13 kwietnia 2007, 21:37 / piątek
skisla- nie zmienia się nic. debil jesteś i tyle. No może jeszcze marszczyfred.
13 kwietnia 2007, 21:46 / piątek
skisla ty pojebie. A jakie musi być wasze śmierdzące rybami życie skoro tak często gościcie na forum Lechii? Ja tam jeszcze nigdy w życiu na żadnym waszym skorumpowano-złodziejskim forum nie byłem. Wypad i bez odbioru kretynie!!
13 kwietnia 2007, 21:49 / piątek
skisla . taki ładny ''chłopak'' a tak podaje śledziem.wstydz się
13 kwietnia 2007, 22:31 / piątek
Zeto brawo nie zrobiles zadnego bledu ale chyba jest to spowodowane bardzo krotkim tekstem :)
13 kwietnia 2007, 22:52 / piątek
Krotka to bedzie egzystencja arki w 2 lidze bo po degradacji pouciekaja co lepsi zawodnicy,przykre (na pewno nie dla nas) ale prawdziwe
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021