Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Arka zawieszona!

strona 5/5

13 kwietnia 2007, 23:00 / piątek
albo zalozcie wiecej tematow o Arce albo zlekcewacie ich i po klopocie
13 kwietnia 2007, 23:01 / piątek
Zanim odpiszesz czytaj do końca!

Przykro mi że "uwierają" Was nasze odwiedziny. Nie wiem jednak (kontratak i inni) czy wiesz jaka jest różnica między tym co my tu piszemy a tym co piszą Twoi(Wasi) koledzy na naszym forum np ( Spierd... do 3 ligi tam wasze miejsce albo śledzie je... itd). Jak widzisz zwracam się tu raczej z szacunkiem do Was. Piszę: Was lub Wy z dużej litery. Nie ubliżam nikomu, nie przeklinam i nikomu nie wrzucam. Forum jest do wyjawiania swoich opinii. Ja szczerze życzę Wam gry w I lidze. Uważam że w OE jest miejsce dla minimum 2 klubów z 3miasta. Każdy kibic który interesuje się piłką wie dokładnie co się dzieje i działo przez ostatnich parę lat w polskiej piłce. Skala korupcji jest tym wyższa im niższa klasa rozgrywkowa. Jest to pewnie zależne od tego że w wyższej klasie odbywaja się rozgrywki bardziej nagłaśnianie przez media(tv itp.). Słyszeliście na pewno że Arka miała 26 zarzutów a np. Górnik P. prawie 60/ To o czymś świadczy. Poza tym Tomczak powiedział wyraźnie - nie ma czystego klubu w polskiej piłce. Stara gwardia Betonów wie również swoje i nikt nie powie że Lechia czy Wisła były zawsze czyste. Po prostu się nikt na razie nie dokopał do brudów.
Reasumując.
Ludzie, zejdźmy z drzew i zacznijmy kibicować! Nie biegajmy za flagami! Pieniądze przeznaczmy na młodzież a nie pierdoły. Zbudujmy razem silną piłkę w 3mieście. Nie musimy się kochać ale może z czasem bedziemy się szanować. Jest 21 wiek!
Pozdro dla normalnych kibiców.
13 kwietnia 2007, 23:11 / piątek
mądre słowa.jednak z wami nie można prowadzić konstruktywnej dyskusji bo na to nie zasługujecie.przykro mi ale nie mozna rozmawiać na jednej plaszczyznie ze złodziejami-włamywaczami,oszustami,łapówkarzami ,niestety potraficie tylko to plus obijanie kobiet,małolatów starców i dzieci-patrz akcja czarni.jesteście smutni bo nie macie stadionu prawdziwych kibiców oraz honoru .trąca kibicowską patologią.
13 kwietnia 2007, 23:24 / piątek
Jaca69 nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Ja i wielu innych wstydzimy się za te sceny które opisałeś. U Was też ktoś ostatnio w barwach Lechii upił jakiegoś małolata i go skroił z fona - i co mam pisac że cała Lechia to bandyci? Nie możemy tak podchodzic do życia. Wyobraź sobie że ktoś wyszedł z kina i zabił kogoś z Twoich znajomych i co wtedy? Wszyscy kinomaniacy są mordercami itp? Powtarzam: Większość z nas wstydzi się tych "zajść" tak samo jak wielu z Was wstydzi się wybryków CHWM - niektórych oczywiście.
P.S.
Życzę Wam gry w OE a moje komentarze są uważam dość obiektywne więc nie wrzucaj mnie do jednego worka.
14 kwietnia 2007, 00:42 / sobota
ArkaFaaN Twoje ostanie słowa brzmią w miarę sensownie ale musisz dać nam trochę czasu. Na razie jak słyszę śledzia zatroskanego o skale korupcji w polskiej piłce nożnej to brzmi to fałszywie.
Wcześniej pisałeś ; kupcie sobie Pogoń i I ligę. Pomijając pomyłkę z Piotrcowią – fuzja z Olimpią i Polonią ( bo o to pewnie Ci chodzi) to było przeniesienie drużyny z Poznania do Gdańska z miejsca gdzie ani piłkarze nie chcieli grać ani kibice nie chcieli meczów oglądać. Gdzie ta sama drużyna pod inną nazwą zaczynała rozgrywki w wywalczonym przez siebie miejscu w tabeli. Mimo to po tym wszystkim rozpoczeliśmy od zera. Od VI ligi. Odcinając się od tych fuzji. Tymczasem Arka kupiła sobie miejsce w OE , kupiła sobie wcześniej utrzymanie w II lidze , stali za tym odwołani dziś prezesie ale przyklasneli temu wszyscy , którzy przeszli w pochodzie Świętojańską. Jakoś wtedy nie słyszałem słów sprzeciwu z Gdyni chociaż już wówczas mówiło się że mecze są drukowane. Czy mieliście jaja i odwagę ,żeby odciąć się od tego i oczyścić swój klub z dużo poważniejszych zarzutów? Nie - poszliście na jakąś pseudo wojenkę pod hasłem - pokażcie dowody- dowody na oczywistą kradzież. Więc nie dziwcie się że dziś Polska wami gardzi, że jesteście symbolem oszustwa.

Skiska - piszesz, że moje blado- zielone życie jest nudne bo na naszym forum jest temat Arki. W życiu nie byłem na stronie Arki nie mówiąc o wypowiadaniu sie na Waszym forum - co w takim razie powiedzie o Twoim życiu. Wole być blado - zielony niż żółto - niebieski.
14 kwietnia 2007, 02:34 / sobota
TToommeekk
Kibiców i Arka i Lechia ma wielu. Nie przypominam sobie żeby ktoś szedł pochodem za korupcją a przynajmniej w takiej swiadomości. Jeżeli jesteś święcie przekonany że np. Legia zeszłorocznego mistrza wywalczył uczciwie to nie podejmuje więcej konwersacji. Każdy kumaty widział że legia grała u siebie z każdym zaraz potem jak Wisła wymęczyła go na wyjeździe. Dla mnie Mistrzem zezszłego sezonu jest Wisła bo to ona pokazała na łazienkowskiej klasę w meczu między tymi dwoma klubami. Zauważ że nawet biedne niby kluby kupowały mecze to co , qrwa Legia i inni są czyści? Co do szczegółów czy Piotrcovia czy Ptakovia czy Pogoń to nie bedziemy tu polemizować bo nie to jest celem tej wymiany poglądów. Nikt nie jest czysty i na pewno nie Arka ale nie wmówisz mi że jesteśmy najgorsi, złodzieje itp. Może zaraz zaczniesz obwiniać nas za komunizm?
14 kwietnia 2007, 09:01 / sobota
No to już jest jazda na maxa... odnośnik
Ciekawe jestem ilu jeszcze zatrzymają:>
14 kwietnia 2007, 09:05 / sobota
DrukarKafaan: nie opowiadaj bzdur. To że w piłce jest bagno wiedzą wszyscy i nie oznacza to że jakaś drukarka ma być niewinna. Postawienie w jednym szeregu sprzedajnych śledzi z graniem meczy po innej drużynie jest wg mnie hucpą wyższego rzędu.

Wy nie tylko kupowaliście baraże, awans, ale i obecnie wasz Rysiu "dogadał" się z PZPN zresztą podobnie jak z ZUSem.
14 kwietnia 2007, 09:08 / sobota
TToommeekk: Lechia zaczynała od A klasy
14 kwietnia 2007, 09:34 / sobota
@ArkaFaaN

"Nie przypominam sobie żeby ktoś szedł pochodem za korupcją a przynajmniej w takiej swiadomości."

Nie wiem jak "zaawansowanym" kibicem w tematach kibicowskich w Gdyni jestes, ale przytocze Ci slowa Twojego kolegi po szalu, jednej z czolowych postaci Waszej starej gwardii. Slowa te sa powszechnie znane dlatego wlasnie nie zgadzam sie z Twoja wypowiedzia cytowana przeze mnie w tym poscie.

M. powiedzial: "To my, kibice kupilismy Arce ten awans, wiec nie wiem czym on (trener) sie szczyci. Trenerem moglby byc pierwszy lepszy zur z ulicy i tak bysmy awansowali."
14 kwietnia 2007, 09:51 / sobota
Drukarkofan, piszesz- zbudujmy silną pilkę w 3 mieście. Rozumiem, że chodzi ci o metode typu- znajdzmy bogatego wujka, oddajmy stadion, a on kupi nam 1 ligę.
Dzięki mamy własne, godziwe, sposoby.
14 kwietnia 2007, 10:14 / sobota
A ja mam tylko jedno pytanie do wszystkich ziejacych zolcia i nienawiscia tutaj. O co Wam chodzi? To jest tylko i az sport. Dlaczego nie mozna usiasc obok z kibicem druzyny przeciwnej i pokibicowac razem. Cos Was powstrzymuje przed tym? Mam doswiadczenia z innych krajow gdzi e siedzialem obok i bylo naprawde ok. Zastanawiacie sie czasem nad sensem Waszych bluzgow i tym podobnych? Pewnie nie. A do Zeto mam osobne pytanie - czytam czesto Twoje wpisy: wiele z nich mi sie bardzo podoba, dysponujesz duza wiedza na temat pilki. A czasem mnei zaskakujesz zupelnie nieadekwatnie niskim poziomem. I na koniec. Chcialbym w trojmiescie miec dwie mocne druzyny pierwszoligowe... I tego wszystkim zycze... wszystkim normalnym
14 kwietnia 2007, 10:18 / sobota
Trójmiasto moim zdaniem zasługuje nawet na więcej niż dwie dobre drużyny. Sportowo stać Nas na to .Może doczekamy.
14 kwietnia 2007, 10:31 / sobota
Zacznijmy od dwoch....
14 kwietnia 2007, 10:47 / sobota
tulfan- czasami zaniżam poziom, aby ci do których piszę, zrozumieli.

Wszyscy co uważają, że piłka nozna na poziomie zawodowym to tylko sport, są wielkimi romantykami. Kto w I-szej, czy II-giej lidze gra tylko dla idei, sławy, czy spełnienia własnych marzeń ???? Kasa, Misiu kasa- to hasło przyswieca działaczom, piłkarzom a nawet kibicom (wystarczy poczytać tematy na tym forum, gdzie wielu z nas nie wyobraża sobie awansu bez mega sponsora). I to właśnie ta kasa, a nie splendor czy wieczna sława, były są i dalej będą przyczyną korupcji w naszej skopanej.

Zgadzam się, że Trójmiasto zasługuje na conajmniej 2 druzyny na poziomie I-szo ligowym. Dlatego moim zdaniem powinien odrodzić się Bałtyk, w Gdańsku obok Lechii powinna być silna sekcja w Gedani i Poloni. To są kluby, które nie zeszmaciły się tak, jak drukarka.

A jak ktoś się zapyta, skąd ta nienawiść do drukarki, to proszę bardzo:

1. Symbol waszego sukcesu, bożyszcze tłumów, arogant, złodziej, oszust i łapówkarz jacek m. I nikt mi nie wmowi ze jest inaczej. W II lidze na trybunach Bałtyku krążyła pucha, w którą to wy miernoty wrzucaliści kasę. Potem parada gejów po Świętojańskiej. Po aresztowaniu jacusia, cały stadion "jacek jesteśmy z tobą", a po powrocie gorące powitania. Należy jeszcze dodać dwie kadencje w radzie waszej wsi.

2. Wszystko co macie, zostało ukradzione- I-sza liga, stadion, historia i tradycja

3. Pedały, które myślą że są kibicami łamią rękę 8- mio letniej dziewczynce, biją inwalidów ze Słupska chcących oglądać mecz koszykówki, okradają magazyny, kradną bluzki pasażrom w pociagach (powrót z Jagi), czy uprzejmie donoszą na komendę mo (flaga wp). Do tego wraz ze swoim guru, jackiem m notorycznie łamią prawo nie wpuszczając kibiców Śląska i Wisły, nie wspominając o ich zgodach.

Gdyby ktoryś z was pedały, odwiedzających nasze forum, miał choć za grosz honoru, to po takich występkach rzuciłby wszystkie barwy do klopa i przestał identyfikować się z taką organizacją.
14 kwietnia 2007, 11:35 / sobota
amen
14 kwietnia 2007, 12:27 / sobota
Romantyk sportu powiadasz Zeto? A podoba mi sie to. Pozostane romantykiem sportu. Niemniej kazdemu, kto sieje nienawisc wykorzystujac do tego sport i cala nieromantyczna otoczke, zycze przyrostu masy mozgowej w miejsce miesniowej. A Tobie Zeto piatka za zaangazowanie i wiedze.
14 kwietnia 2007, 12:38 / sobota
do zeto i innych
ej czy wy uwazacie ze wasz zespol jest sjuper czysty i nie ma zadnych grzechow to przypomnijcie sobie co robiliscie w klasie A, 5 czy 4 lidze jak mowiliscie ze jak ktos wygra z wami mecz to ma w pizde albo jak przerwaliscie mecz bo sobie grila w bramce chcieliscie odpalic i odpaliliscie i jak zjedliscie to gra zostala wznowiona gdyby nie kibice lechi to jeszcze byscie sie tulali w 4 -3 lidze to jest przykre ale to prawda niema w polsce zespolu ktory by nie kupil chociaz jednegio meczu tylko co po co rozdrabnniac temat zaglebia cracovi wisly czy legi to sa dobre zespoly i pierdolony pzopn nawet nic nie wspomni o tych rzekretach i tyle
JEBAC PZPN!!!!!!!!!!!!!!!!!
14 kwietnia 2007, 13:09 / sobota
Adrianie lolu, co robiliśmy w A klasie, V czy IV lidze? Gril był w Sobowidzu na PP (11-0) i nie w bramce, a za linią autową. Mieszkańcy wsi grilowali z nami. Jest w tym coś złego? Kogo straszyliśmy lub pobiliśmy po przegranym meczu? Powiśle Dzierżgoń 2-4, Polankę Rokocin 3-3 i 0-0, Sopot czy kogo? Kiedy w tamtym czasie przerwaliśmy mecz Lechii? Nie wiesz, to nie PIERDOL głupot!!!
14 kwietnia 2007, 13:45 / sobota
jedyną rzeczą pocieszającą w tak słabej degradacji tych złodziei jest to, że wcale ich pobyt w II lidze nie musi potrfać tylko rok. Wszystko wskazuje na to że będą się tłukli o awans z Zagłębiem Lubin, craxą i być może koroną i kilkoma innymi klubikami zdegradowanymi do II ligi!!! Poza tym II ligowcy też im nie odpuszczą / a zwłaszcza im/. Tak, że znowu przez pare lat nie będzie derbów bo my oczywiście w takim układzie będziemy się ocierać o puchary!!!!!!!!
Czego nam wszystkim życzę!!!
14 kwietnia 2007, 15:28 / sobota
Zeusik, odstaw lufe. Ujarałeś sie o tak wczesnej porze zamiast iść np. na spacer. Wstyd!
14 kwietnia 2007, 15:38 / sobota
to ja;)
a ja się cieszę na derby ...tylko cholera znowu dylemat, jak tu nie dostać wpier..., gdy będą w Gdyni :) no gdzie usiadę , na krytej? ;))
bo ja jestem taki wolny eletron...
byliście na takich derbach Lechii w Gdyni stojąc między samymi kibicami drużyny przeciwnej? bo ja tak..akurat dobrze,że było 0-0..bo bym chyba nie wyszedł ze stadionu
14 kwietnia 2007, 21:35 / sobota
srarkaklaun, napiszę krótko- WYPIERDALAJ !!!!!

Wchodzisz nieproszony i jeszcze mówisz zeusikowi, czy może jarać, czy nie.
A ja tobie napiszę, że to nie twój rybi interes, co robią Lechiści !!!!!!
14 kwietnia 2007, 22:07 / sobota
Jak sie juz tak zabrali za ten caly burdelosyf to na koniec rundy okaze sie ze nikt nie bedzie gral w OE, no moze poza Legia i Widzewem(nietykalna para),a wszyscy beda sie bic o ekstraklase w 2 lidze - awansuje pierwsza szesnastka :)
18 kwietnia 2007, 08:14 / środa
odnośnik

Widać że serial jeszcze prędko się nie zakończy.
18 kwietnia 2007, 10:48 / środa
zeto po co tyle dopierdzielasz. chlopak (arkafan) grzecznie podchodzi do tematu a ty bluzgi posyłasz. nie ładnie ... a teraz poważnie . mam osobisćie dość tych walk i ciśnień na lini lechia-arka (flagi itp.) . dochodzi już powoli do tego że młodzi kibice (z jednej jak i drugiej strony), boją się chodzić we własnym mieście w biało-zielonych lub żółto-niebieskich koszulkach !!! czy to o to w tym wszystkim chodzi ?? nigdy nielubiłem lechii (i pewnie niepolubie) ale nigdy nieprzeszło mi przez myśl że dojdzie do takich klimatów jak są teraz (odmówiony mecz rugby ze względu na chuligańskie "przepychanki") ... co do "parady gejów" . ja też szedłem wtedy świętojańską i byłem mega szczęśliwy (bo nic nie wiedziałem, nie każdy jest tak dobrze poinformowany), teraz cieszę się że lecimy na pysk do 2 ligi (mam nadzieje ze 2giej), bo nie cierpie korupcji i jestem wkurwiony na tą całą bandę jackusia cwelusia M... gardło zrywam dla arki już od 15 lat, i mam zamiar conajmniej 2 razy tyle ... pozdrawiam wszystkich biało-zielonych i żółto niebieskich kibców (żadbych hoolsów i innch pseudo zabijaków). do zobaczenia za rok na derbach (jeśli miasta wyrażą zgodę na wpuszczenie kibiców drużyn przyjezdnych w co szczerze wątpie)
2 maja 2007, 12:14 / środa
odnośnik
To jest przesada kurwa!!!Kupowali mecze i oni chcą grać dalej w ekstraklasie.Oni wstydu nie mają
2 maja 2007, 12:21 / środa
jeszcze rybacy moze zazycza sobie przeprosin za to że robili przekrety... to pedały gdynskie...
2 maja 2007, 12:26 / środa
Świnia gdynia domaga się pozostania w ekstraklasie jako zadośćuczynienia za pozbawienie jej gry w Pucharze Polski. Klub swoje straty z tego tytułu szacuje w granicach dwóch milionów złotych – pisze Przegląd Sportowy. Może jeszcze zechcą hu..ja do dupy??
2 maja 2007, 13:56 / środa
To już przesada.
Nie jestem prawnikiem ale kibice Śląska powinni wystąpić o odszkodowanie od arki za kupiony mecz barażowy. Straty materialne od ewentualnych sponsorów też można wyliczyć. Możoe to spowoduje, że inne kluby poszkodowane za sprzedany mecz też zaczną dochodzić swoich praw.
2 maja 2007, 14:00 / środa
Wszystko przez organy, które ukarały Arkę. Dali tak śmieszną karę, która nie pozostawia żadnych możliwości jej zmniejszenia po odwołaniach.

Poza tym była umowa, że klub sam wybiera sobie karę i dzięki temu się nie odwołuje.

No, ale do tego trzeba mieć odrobinę honoru, a w Gdyni nie potrafią docenić jaki prezent zostali, że ich klub jeszcze istnieje.
2 maja 2007, 14:23 / środa
Nie ma się co oszukiwać - dupy dał tu w głównej mierze ten łysol Lipiec, który jest konsekwentny jak żydowski kupiec i dzięki niemu Misio panoszy się dalej i odpierdala szopki. Już jakoś przycichło o Zagłębiu Lubin, potem wyskoczyli z licencją Widzewa, by sprawa także przycichła... Zastanawiające jest, że Kaczor toleruje nieudolność łysego Lipca, przecież musiał nawet z nudów w samolocie słyszeć coś o tym burdelu. Mógł rzec: Lipiec, zrób z tym porządek, albo ja zrobię porządek z tobą, łysa pało... To jest takie same kurewstwo, jak większość rzeczy w tym kraju. A może Krauze szepnął coś do ucha Kaczorowi?... Osobiście byłem kiedyś zdania, żeby przenieść Śląsk Wrocław do ligi czeskiej... Poziom wyższy i pivo tańsze... No i chyba uczciwiej...
2 maja 2007, 14:27 / środa
wiedzialem, ze ta bezsensowna decyzja o zawieszeniu da arce argumenty i tylko na dobrej jej wyjdzie. pzpn jak zwykle nie zawiodl i dal dupy na calej linii :]
2 maja 2007, 14:44 / środa
Myśle ze sledzie moga się przeliczyc i może sie skończyć na tym
ze poleca jeszcze nizej.Działaniami Arki wkur....... już sa nawet lesne
dziadki z Miodowej
2 maja 2007, 16:44 / środa
A ja swoje. Trzeba jechać na miodową i rozjebać to całe towarzycho.

Mają dowody na przekrętarkę, maję jej przyznanie się do winy, wyjebać ich ze struktur pzpn i po temacie.

Te rybackie ścierwa zapominają, że przez dwa lata gry w ekstraklasie zarobiły więcej na reklamach, a co wazniejsze dostały kasę od canal+ i orange !!!!!!!!!!!!!

Jako kibice (i tu ukłon do Stowarzyszenia Lechiści) powinniśmy napisać listy otwarte do pzpn, jak i do sponsorów ekstraklasy, że nie tolerujemy złodziejskiej działalności pseudoklubów, z pseudodziłaczami. Na przykładzie Lecha powinniśmy ogłosić BOJKOT firm, które sponsorują jawne oszustwo !!!!!!!!!!!!!
2 maja 2007, 17:01 / środa
Na przykladzie gwozdzia powinienes wziac mlotek i pierdolnac sie w glowe. :)
2 maja 2007, 20:32 / środa
Ballance-między czym ty balansujesz?Stadion Bałtyku-zbiórki na meczach-sędziowie?Następny bedzie Wrocław.ZETO dobrze gada a ty się czepiasz bezpodstawnie.
wziąć???????Szkolny błąd-hehe
2 maja 2007, 21:33 / środa
balance9999 - weź przykład z twojego taty - popełnił idiotyzm i teraz mu wstyd -(ten idiotyzm to kontakty seksualne z twoja matką). Zachowanie śledzi to żenada - jeśli Śląsk policzy swoje straty związane z nieuzyskaniem awansu do 2 ligi bo oszukał go ten cieć Milewski to PZPN powinien wystawić Śląsk w eliminacjach Ligi Mistrzów.
2 maja 2007, 21:43 / środa
Animag ten 9999 to typowe dziecko dyskoteki- naćpany ojciec, pijana matka, numerk w kiblu. Tak więc nie oczekuj po "wypadku" niczego wielkiego
2 maja 2007, 22:49 / środa
Mysle ,że o Arce szkoda gadać ale skoro mowa o tym na naszym forum to powiedzmy, że choć PZPN nie popisał się z karami to chyba sami piłkarze je wymierzą uciakając z tego klubu - czego paradoksalnie ich ostanio dobra postawa na boisku może być dowodem. Niezaleznie od tego Arka już na zawse pozostanie symbolem przekrętrów i oszustwa.
1 2 3 4 5
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022