Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Polkowice /01.04.07, g.14:40

strona 1/7

22 marca 2007, 15:36 / czwartek
Zmiana terminu domowego meczu z Górnikiem Polkowice - mecz odbędzie się blisko półtorej godziny wcześniej.
Po rozegraniu wyjazdowego spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała, lechistów czeka mecz przy Traugutta z Górnikiem Polkowice. Odbędzie się on 1 kwietnia, godzinę jego rozpoczęcia przełożono jednak na 14.40.

Zmiana ma związek z planowaną transmisją meczu w TVP3. O tyle zaskakujące, że znacznie ciekawszym wydawał się rozegrany w ostatnią niedzielę pojedynek Lechii z Jagiellonią, który nie trafił jednak na antenę telewizji.
22 marca 2007, 15:47 / czwartek
Nareszcie coś pokażą ale to nie zmienia faktu że 9 tys musi byś
22 marca 2007, 16:10 / czwartek
Nie bardzo przejmowalbym sie Gornikiem P. bardziej mnie martwia nasze mecze wyjazdowe,wiadomo ze na wyjazdach zawsze szlo nam ciezko a w meczu z Podbeskidziem wyjdzie nasza prawdziwa sila jaka dysponujemy.Mimo to cieszy fakt iz jest zainteresowanie transmisjii meczy naszej Lechii przez tv zawsze to moze przyciagnac kolejnych sponsorow,mam nadzieje ze znowu bedzie komplet i nie byl to jednorazowy strzal z Jaga
22 marca 2007, 17:18 / czwartek
troche nie na temat ale nie bede zakladal nowego tematu...

ile kosztuje szalik pasiak ?
22 marca 2007, 17:30 / czwartek
20-25 zł
24 marca 2007, 19:39 / sobota
nie będę oryginalny. Tylko 3 punkty BKS i będzie 5 zwycięstwo z rzędu :D
24 marca 2007, 20:24 / sobota
W Berlinie juz swietuja po kolejnym zwyciestwie Lechijki :) Ziomki na obczyznie beda zadowoleni jaki i ja ze bedzie mozna zobaczyc nasza Lechijke w TV,jak kroczy po kolejne zwyciestwo!!Pozdro z bialo-zielonego BErlinaaaaaa!!!MY WIERZYMY TYLKO BKS........!!!!!!
24 marca 2007, 23:16 / sobota
Wiosenna pogoda, doping, zwycięstwo. Tylko to potrzebne do szczęścia ! :)
25 marca 2007, 16:42 / niedziela
tylko 3 pkt straty do lidera :)) k.. już nie mogę jak piwko smakuje ;)
25 marca 2007, 16:48 / niedziela
Ruch... Zaglebie... Jaga.... beznadzieja w rundzie wiosennej... a Lechia wymiata!! OE jest juz nasza!! W wakacje dostaniemy kase od miasta na modernizacje Naszej Twierdzy Traugutta i jest fullllllllll wypasss :D
25 marca 2007, 17:06 / niedziela
Panowie działacze, pomyślcie o jakiś dodatkowych trybunach, bo co mecz będzie więcej ludzi chcących oglądać Lechijkę. Za tydzień atakujem lidera !!! Za to co dziś tvp zrobiła z transmisja, powinno się ich "godnie" powitać, a najlepiej nich zrezygować.
25 marca 2007, 17:12 / niedziela
nie wiem co zrobili ale byłbym zdziwiony gdyby nie zrobili :)) domyślam się że ważniejsza była np. prognoza pogody i transmisję przerwali :)))))

a za tydzień nie ma przebacz, nie ma że w TV3 dadzą część transmisji; na T29 w Twierdzy Gdańsk będę obowiązkowo. Mecz w TV to i tak nie to samo co na Traugutta.
25 marca 2007, 18:22 / niedziela
No Ruch , Jaga i Zagłębie zawodzą, ale za to Polonia Bytom dobrze sobie radzi, a gdy PZPN odda im punkty to może być nieprzyjemnie. Polonia i ŁKS Łomża te drużyny już niedługo mogą dogonić czołówkę. Z tymi trzema ostatnimi dużynami gramy na wyjeźddzie...
25 marca 2007, 19:35 / niedziela
To wszystko jest jak sen :P mam nadzieje ze sie nie obudze :)
25 marca 2007, 19:41 / niedziela
Mamy o tyle komfortową sytuację, że nasi sąsiedzi w tabeli (Polonia B. i Ruch) grają między sobą w ten weekend. :) Jeżeli wygramy, a u nich będzie remis, to nie dość, że uwolnimy się od Polonii, to jeszcze nasz dystans do Ruchu zmaleje do 1 pkt. :D Dlatego też myślę, że takiego właśnie rezultatu powinniśmy sobie we wtorek życzyć.

Co do naszego meczu - moim marzeniem, by znów przez ostatnie kilka(naście) minut meczu śpiewać "pierwsza liga, pierwsza liga - Lechia Gdańsk!" :) [czy też "pierwsza liga, pierwsza liga - BKS", nie pamiętam jak ostatnio było :P]
25 marca 2007, 19:44 / niedziela
A co do Polonii B. - pamiętaj, że oni już są po dostaniu walkowera z Hydrobudową. Wygrania 2:0 u siebie z Kmitą nie uważam za jakiś szczególny wyczyn. :P
25 marca 2007, 21:08 / niedziela
dobudować trybuny (Kontratak) by się jednak przydało.
25 marca 2007, 21:32 / niedziela
Dokładnie to wszystko jest jak sen 2 miejsce w ligowej tabeli,a tak nie dawno była Seria A :D Jak przez mgłe pamiętam mecze pierwszo ligowe z 1995r mam nadzieje że piłkarze jak i klub nie zmarnują takiej szansy awansu do Ekstraklasy! I w meczu z Górnikiem udowodnią że są drużyną na pierwszą lige. LECHIA PONAD WSZYSTKO!!!!!!!!!!!11
26 marca 2007, 00:12 / poniedziałek
Z Górnikiem będzie dobrze. Lechijka jest na fali i jak szybko zdobędziemy bramkę (w co wierzę), to będziemy świętować wysokie zwycięstwo.
26 marca 2007, 15:44 / poniedziałek
Polonia nie ma kasy na awans więc ja bym nie był taki pewien...

Co do Polonia-Ruch :

Ta drużyna która strzeli bramke , wygra ten mecz przewagą dwóch ;]
26 marca 2007, 16:21 / poniedziałek
Takie mecze po prostu trzeba wygrywać jeśli chce się awansować, więc wynik może być tylko jeden.... Tylko zeby nasi albo nie zlekceważyli rywala albo żeby nie mieli złego dnia i nie mogli trafić do bramki... mam nadzieje że u nas "odpłacą" się za mecz wyjazdowy.... bo wtedy było krucho...
27 marca 2007, 20:13 / wtorek
podobno nie zagra ich kapitan - Górski
zagra za to Pape Samba Ba i mam nadzieje ze obedzie sie bez bananów i małpich okrzyków chociaż w sumie 'Siwemu' ostatnio sie dostało mimo aryjskiego profilu D:
27 marca 2007, 20:28 / wtorek
zgadza sie gorski nie zagra a z wypowiedzi trenera ich twierdzi ze jada do najlepszej druzyny w 2 lidze budujace slowa a meczi tak wygramy 3-0
27 marca 2007, 20:54 / wtorek
ZASTANAWIAJĄCE JEST TO,ŻE PO ROZDMUCHANIU PRZEZ PRASE AFERY KORUPCYJNEJ W POLSKIM FUTBOLU,ORAZ UKARANIU SZPARKI PRZEZ NASZ UKOCHANY PZPN,NAGLE ŚLĄSKIE DRUŻYNY ZACZĘŁY SERYJNIE PRZEGRYWAĆ....?
A PROPOS MECZU,NASZA DRUZYNA JEST NA FALI I NIEMA SIŁY BY NIE SIĘGNĄĆ PO 3 PKTY! TYLKO LECHIA!!!
28 marca 2007, 03:06 / środa
patrze w program tv na niedziele i o 14:35 jakies winiary, a Lechia dopiero o 18:45. jednym slowem kicha i kaszana. po co zmieniano godziny?
28 marca 2007, 06:42 / środa
Lepiej żebyś nie miał racji, chociaż też widziałem to w programie... To byłby skandal, dużej liczbie osób zmiana godziny robi kłopot, a tu jak ma być tylko mecz odtworzony o 18:45 to żenada, trzeba się skontaktować z redakcją TVP i ustalić co jest grane.
28 marca 2007, 07:11 / środa
II liga piłki nożnej
W niedzielę 1 kwietnia o 18.45

zapraszamy na retransmisję meczu:

Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice!

odnośnik

K...a to jest jakaś żenada, to po co było całe zamieszanie z zamianą godziny meczu... brak słów. Jedno co jest dobre, to że jak wrócę z meczu obejrzę jeszcze raz w domu...
28 marca 2007, 09:32 / środa
kibic_86- to nie jest zenada, tylko tvp3. Myślę, że my kibice powinniśmy się przygotować na wizytę tych pseudodziennikarzy (np woźniak) i przygotować jakiś transparent.
28 marca 2007, 10:25 / środa
Szkoda, ze Cetnar znowu nie zagra.....
28 marca 2007, 10:48 / środa
No niestety. Badania się przedłużają i do tego Centek traci treningi... Mam tylko nadzieję, że nie będzie jak z Kanu we Włoszech.
28 marca 2007, 11:11 / środa
kibic_86- to nie jest zenada, tylko tvp3. Myślę, że my kibice powinniśmy się przygotować na wizytę tych pseudodziennikarzy (np woźniak) i przygotować jakiś transparent.

szczegolnie tego farbowanego lisa wozniaka.....menda jedna zawsze jest tam gdzie jest jakis sukcesik.zawsze byl na lechii,komentowal mecze nawet artykuly w db o lechii byly jego autorstwa do czasu kiedy szparka zaczela odnosic jakies tam sukcesy(awans)to zmienil koryto i na czole ma napisane arka......smieszna menda i tyle.kopa w dupe bym mu dal i niech spier.dala do sledziowa do przyjaciela ktory wszyszedl dopiero co z pierdla i niech sie umartwia co bedzie robil przez nastepny miesiac posuchy w swoim nowym ukochanym klubiku.....
28 marca 2007, 12:11 / środa
oj biedny Janusz Woźniak jeśli to czyta pewnie jest załamany.
siedziałem w jego pobliżu na trybunie podczas meczu z Jagą i trzeba było widać rogala na jego twarzy po ostatnim gwizdku i jak potem rzucił się z gratulacjami do Borka i do Pekiego.
ciekawe że w Gdyni jest on uważany za Lechistę i podobnymi słowami jest częstowany przez kibiców Ary.
niektórym nerwusom proponuję zrozumieć że jest on zatrudniony przez DB a nie przez Lechię, dlatego wypada mu zachowywać obiektwizm.
co nie zmienia faktu że jego niedawny text o Arce w DB miał niewiele wspólnego z rzetelnością dziennikarską.
jednak na pewno bramkarz Janusz nie zrobił tego specjalnie, jest po prostu misiem o bardzo małym rozumku.

a wracając do meritum: w niedzielę 3 punkty być muszą i będą.
28 marca 2007, 14:25 / środa
Mam pytanie miałby ktoś możliwosc nagrać niedzielny mecz z Górnikiem z tv i udostępnic na forum?niestety ja takiej możliwosci niemam a chciałbym miec ten mecz na płytce.
28 marca 2007, 17:46 / środa
mozna ten mecz nagrac w domu poniewaz TVP chce zrobic retransmisje z meczu

A MY SWOJE!!!
28 marca 2007, 18:03 / środa
Mecz będzie na drugi dzień leciał w TVP Sport, postaram się nagrać.

A MY SWOJE !!!
28 marca 2007, 18:11 / środa
A co z przedsprzedażą? Wiadomo czy będze?
28 marca 2007, 18:12 / środa
Moze napisali 18-45 bo jest 1 kwietnia prima aprilis :):)
28 marca 2007, 18:18 / środa
Ktoś kiedy bedzie można nabywac bilety w przedsprzedaży?
28 marca 2007, 18:46 / środa
Bilety mają być od jutra a co do meczu w telewizji to trochę dziwne, bo od roku co niedzelę o tej porze do ostatniej niedzieli włącznie mecze były o 14.40 pokazywane-może naprawdę jest to prima aprilis aczkolwiek napewno jakby mecz był na zywo w tv to na stadionie byłoby kilkaset kibiców mniej.
28 marca 2007, 19:10 / środa
Z tego co zrozumiałem rozmawijac z przedstawicielem TVP3 mecz będzie transmitowany na żywo w TVP 3 Gdańsk a w innych ośrodkach regionalnej o 18:45.
28 marca 2007, 19:36 / środa
Program na niedziele :
14:30 Kurier
14:35 Prognoza pogody
14:39 Pronar Zeto Astwa AZS Białystok Winiary Kalisz Polska Liga Siatkówki Kobiet
15:30 Kurier
15:35 Prognoza pogody
15:37 Pronar Zeto Astwa AZS Białystok Winiary Kalisz Polska Liga Siatkówki Kobiet

po czym...

18:45 Lechia Gdańsk Górnik Polkowice II liga polska
28 marca 2007, 20:17 / środa
Panowie dlaczego sie tym zamartwiacie, przeciez wszyscy o 14.40 bedziemy juz wszyscy na stadionie dopingowac nasza Lechijke :D

pozdrawiam :)
28 marca 2007, 21:03 / środa
Dokladnie bedziemy wszyscy na stadionie i mam nadzieje ze znow bedzie komplet a nawet moze jeszcze wiecej :)

Juz sie nie moge doczekac kolejnych 3 pkt Lechijki

A my swoje

LECHIA GDANSK LECHIA GDANSK
29 marca 2007, 00:49 / czwartek
za gazeta.pl
"- Meczu w Bielsku-Białej nie planowaliśmy transmitować - poinformował za to Daniel Jabłoński z zespołu rzecznika prasowego telewizji. - W niedzielę w TVP3 będzie relacja z Białegostoku z siatkarek, a z II ligi nagrywamy mecz Lechii Gdańsk z Górnikiem Polkowice. Zostanie wyemitowany w poniedziałek w TVP Sport o godz. 18."

Dodam że Podbeskidzie też było poinformowane że ich niedzielny mecz o 14.40 z Jagą będzie transmitowany na żywo w TVP 3.
KuRWA MAć jaki w tej TVP mają burdel to szok.
29 marca 2007, 09:47 / czwartek
czy bedzie przedsprzedaz biletow na polkowice????????????????????????
29 marca 2007, 09:59 / czwartek
Burdel, burdel i jeszcze raz burdel, pytanie kto odpowiada za te wszystkie numery tvp3??
odnośnik

"Trzy zwycięstwa w trzech meczach. Piłkarze Lechii znakomicie rozpoczęli rundę wiosenną. Czy kibice w Gdańsku będą cieszyć się z czwartkowej (??!! - to jest dobre) wygranej? W niedzielę 1 kwietnia o 18.45 zapraszamy na retransmisję meczu II ligi piłki nożnej: Lechia Gdańsk : Górnik Polkowice. "
29 marca 2007, 10:42 / czwartek
Od czwartku od godziny 11.00 rusza przedsprzedaż biletów na mecz Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice. Wejściówki dostępne będą w niżej wymienionych punktach na terenie Gdańska:

sklep z pamiątkami klubowymi - Wielki Młyn, Box 17
sklep komputerowy Meritum - ul. Hynka 2B
oraz Punkt Obsługi Kibica w sklepie "JAKO", na terenie stadionu Lechii.

*Uwaga: bilety na trybunę krytą do nabycia wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica.

Ze względu na duże zainteresowanie meczem zwracamy się z prośba do kibiców, o wcześniejsze przybycie na stadion, co pozwoli uniknąć tłoku zarówno przy kasach, jak i przy bramach wejściowych na obiekt.

Źródło: Lechia.pl
29 marca 2007, 16:33 / czwartek
Bileciki zakupione.
Na stadionie praca wre. Na dachu krytej montują kamery monitoringu. No i przyjechały 2 tiry z granulatem pod sztuczną trawę.
PS. Jak widzę jak ta firma pracuje przy tym sztucznym boisku to mnie krew zalewa. Mam nadzieję że Saharę będzie robił kto inny, chociaż to pewnie złudna nadzieja.
29 marca 2007, 17:44 / czwartek
Ja teraz nie kupuje w przedsprzedaży ale troche wcześniej nie zaszkodzi przyjść :) Co do meczu w TVP 3 Nas to chyba nie powinno aż tak martwić ze zmianą godziny!!! Ale szkdoa trochę, bo mysle tu o rozsianych po całej Polsce Lechistach i innych którzy nie mgoą być na stadionie !!! Ehh cyrk....... 3 pkt. Lechijko 3 pkt. Nasze :D
29 marca 2007, 20:10 / czwartek
TVP przesadziło, ale nie liczyłem na mecz w tv tylko na Traugutta
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.475