Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Polkowice /01.04.07, g.14:40

strona 3/7

1 kwietnia 2007, 12:01 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 kwietnia 2007, 12:04 / niedziela
Prima Aprilis hy
1 kwietnia 2007, 12:04 / niedziela
fan Lechii od jakieś czasu czytam Twoje wpisy i dochodze do wniosku że albo masz 15 lat albo piszesz z kocborowa. Jak nie jakieś debilizmy piszesz to każesz chłopakowi który widac że jeszcze jest z podstawówki odpalac "ortografie.pl"... to ze przegięcie było z jego wpisem to razja ale Twoj wpis dla mnie jest jeszcze bardziej idiotyczny. Baw się dobrze paranoiku.
1 kwietnia 2007, 12:24 / niedziela
Panowie, pogoda zajebista, dzisiaj komplet na Traugutta, 4:0 dla Lechii.

A MY SWOJE !!!
1 kwietnia 2007, 12:46 / niedziela
madar gówno Cie to obchodzi. Wystarczająco tyle, by Ci nie powiedzieć.
1 kwietnia 2007, 12:50 / niedziela
miarkuj słowa gówniarzu...
1 kwietnia 2007, 12:55 / niedziela
Dokładnie!
Zastanów się taki Ad1 i inne wynalazki zanim cokolwiek napiszecie.
1 kwietnia 2007, 12:57 / niedziela
Z tą (re)transmisją w tvp3 to kompletne jaja, taka gratka dla "emigracji" a tu trzeba się smakiem obejść tj. powtórką wieczorną...Jak Lechijka zagości <a raczej zadomowi:) > w OE to będziemy oglądać mecze w C+ (wszystkie !!) ..ale już na WKS Śląsk za 3tyg osobiście się wybieram ...moje serce jest zielone,w żyłach płynie biała krew...

miłość do LECHII nie zna granic,pozdro okolice Cork
1 kwietnia 2007, 13:57 / niedziela
Zapraszam na radio do wspolnego dopingowania Lechii
www.radiolechia.ksu.pl
1 kwietnia 2007, 14:09 / niedziela
wrrrrrr...problemy z netem , sorrki jak tylko wszystko sie wyklaruje bedzie radio pogrywac
1 kwietnia 2007, 14:41 / niedziela
odnośnik
zapraszamy na radio relacje ze stadionu
1 kwietnia 2007, 14:54 / niedziela
Nie pokazują meczu Lechii tylko siatkówkę jakąś, znowu TVP zrobiła w balona kibiców w Gdańsku
1 kwietnia 2007, 14:55 / niedziela
Co jest do cholery.. czemu neima Lechii w telewizji tylko jakas siatka
1 kwietnia 2007, 16:02 / niedziela
Panowie!!!!gdzie jest relacja jakakolwiek!!!!!!!!
1 kwietnia 2007, 16:08 / niedziela
Transmisja jest na radio gdańsk,jednoczesnie leci na zmiane Lechia i prokam , a w telewizji bedzie retransmisja na tvp 3 o 18 45.
1 kwietnia 2007, 16:09 / niedziela
65 minuta,narazie 0:0
1 kwietnia 2007, 16:12 / niedziela
Tak tylko ja jestem w Lubece!!!!!!!!!!!!!!!!
1 kwietnia 2007, 16:16 / niedziela
Może ktoś by wynik podał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 kwietnia 2007, 16:18 / niedziela
80 min 0:0 czerona kartka dla Lechii !!!!!!!!!!!
1 kwietnia 2007, 16:19 / niedziela
Oby chociaz punkcik!!!!!!!!!!!!
1 kwietnia 2007, 16:21 / niedziela
kto dostał i za co??????????//
1 kwietnia 2007, 16:22 / niedziela
Zawsze tu bylo ;glosno; a teraz cisze -wszyscy chyba na meczu!!?
1 kwietnia 2007, 16:30 / niedziela
szczesliwy remishahaha 0:0
1 kwietnia 2007, 16:30 / niedziela
0:0 koniec. :(
1 kwietnia 2007, 16:33 / niedziela
...no i po meczyku...
1 kwietnia 2007, 16:34 / niedziela
0;0 szkoda ze tylko remis mam nadzieje ze uda sie zdobyc komplet z dobrze grajaca ostatnio polonia w-wa
1 kwietnia 2007, 17:09 / niedziela
HUJOWY doping, HUJOWA gra, HUJOWY wynik!!!
Nic sie nie stało, Lechijko nic sie nie stało...
1 kwietnia 2007, 17:29 / niedziela
"Czy wygrywasz czy nie......"
1 kwietnia 2007, 17:39 / niedziela
gdzie sie podzialy te tlumy kibicow ktore na poprzednich dwoch meczach przybijaly zawodnikom piatki po meczu?
1 kwietnia 2007, 17:39 / niedziela
Szkoda tej poprzeczki:( Gdyby wpadlo,napewno inaczej ułozylby sie ten mecz.
1 kwietnia 2007, 17:42 / niedziela
Przegraliśmy ten mecz - proste.. stracilismy 2 punkty...

Nikt dzisiaj nic nie grał, Miklosik chyba kurwa miał zły dzień, bo grał tragedie...

Pęczak jak zwykle 0 myślenia... Od kiedy gra sie z "wyprostowaną nogą" kiedy ma sie żółtą kartke??
1 kwietnia 2007, 17:50 / niedziela
grali dzis strasznie jakby mysleli juz ze sa najlepsi !!!!
Manu duzo błedów a poźniej grał z kartka i gral ostraznie chyba albo naprawde słaby dzien miał
Pęki - znów nerwy mu pusciły grajac z kartką taki wślizg ?? nie grał to co z jaga mało agresji
Cetnar widac ze dzis był bez formy
Wiśnia grał zbyt z tyłu a tylko on był zagrożeniem
wejscie Kosznika i Buzały do niczego, chyba wesli zmeczeni !!!! Buzała miał dwie akcje ale niewiedział czy może strzelac chyba !!
niebezpieczne kontry polkowic mogły nas pograżyc !!
zbyt pózne zmiany ( Wojciech )
szkoda tych punktów mam nadzieje ze nie beda nam bardzo potrzebne w maju !!!
i moze bedzie prezent od naszych zawodników na Świeta w najblizsza sobote !!!!!
1 kwietnia 2007, 17:54 / niedziela
Lechii gratulujemy Pęczaka ...
1 kwietnia 2007, 18:06 / niedziela
Co do Polonii to ja sie modle zebysmy jak najmnij w dupe dostali... bo nasi kopacze są gorzej niz bez formy...
1 kwietnia 2007, 18:07 / niedziela
a ja wierze w zwyciestwo ;]
1 kwietnia 2007, 18:24 / niedziela
"Pęczak jak zwykle 0 myślenia..." wez saned ty lepiej pomysl kiedys zanim cos napiszesz.

Moze i dobrze, ze teraz przytrafila sie ta wpadka niz w pozniejszej fazie rundy.
1 kwietnia 2007, 18:33 / niedziela
Pytanie do Naszych trenerów:co robi na boisku Rogalski?
1 kwietnia 2007, 18:33 / niedziela
po 3 wygranych meczach przyszedł czas na zimny prysznic, miejmy nadzieje że to wpłynie pozytywnie na drużyne.
1 kwietnia 2007, 18:37 / niedziela
Dno, żenada i beznadzieja.

Fechner - nieporozumienie.
Manuszewski - wyjątkowo mu dziś nie szło.
Brede - przeciętniak
Pęczak - próbował dynamicznie. Czerwień nieporozumienie.
Miklosik - walczył.
Pawlak - jego strzały - tragedia. Podania też słabo.
Wiśnia - walczył.
Rogalski - wbrew co może powiedzą inni obserwowałem go. Zapieprzał nie gorzej od Wiśni.
Kalkowski- dużo tracił.
Cetnarowicz - słabizna. Oby to była pojedyńcza wpadka bo grał fatalnie.
Buzała - mój dziadek ma mocniejszy strzał.
Kosznik - próbował. Grał o niebo lepiej niż Fechner.

Sędzia - on ku*** przyszedł balet sędziować.

Czarnoskóry u nich - nieprawdopodobny gracz. Taki by nam się przydał.

Wszyscy, którzy wydawali wiadome dźwięki gdy przy piłce był ten obrońca - nie przychodźcie więcej na Lechię. Proszę was.
1 kwietnia 2007, 18:40 / niedziela
Saned-pierwszy raz dostajesz odemnie czerwona kartke !
Nie wiesz ? ze LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
1 kwietnia 2007, 18:44 / niedziela
Ale to nie jest wpadka. Grali dokładnie tak samo z Jagą ale tam przynajmniej szczęście dopisało. Lechia gra tym samym stylem, który jest łatwy do rozszyfrowania a jeśli przeciwnik wychodzi pressingiem to już jest dramat. Brakuje rozegrania z klepy na 30-40 metrze.
Nie rozumiem ustawienia drużyny 1-4-5-1 u siebie z drużyną, która gra 1-4-4-2, tylko się broni i jedynie kontruje. Nie rozumiem gry skrzydłami przez większość każdej z połówek skoro 2-3 akcje po prostopadłych piłkach na Cetnara kończyły się strzałami i jakimkolwiek zagrożeniem. Szybszy napastnik (Wiśnia?) i byłoby po balu. A tak to grali albo na Kalkę, który po 3 rajdach oddychał rękawami, albo walili na aferę balony w górę. Nie rozumiem braku krzyżowych podań przy zagęszczeniu strefy przez Polkowice (chyba, że żaden z graczy tego nie potrafi). Moim zdaniem powinniśmy się cieszyć z tego remisu bo nie zasłużyliśmy na nic więcej. Boczni obrońcy nie grali tego co zawsze, a najbardziej na boisku podobał mi się Pape Samba Ba. I co by tu nie mówić: czarny, nie czarny, ale pewny w obronie. I zaciekawiły mnie też te okrzyki naśladujące małpę z sektora, na którym wisi flaga Green ANIMALS (sic!). Może się trochę zastanówcie co krzyczycie lub co wieszacie.
I Panie Trenerze może na przyszłość więcej odwagi i szybsze zmiany proszę jak gra nie idzie, a nie dopiero w 60 minucie.
1 kwietnia 2007, 18:44 / niedziela
sorki !
zolta kartka a nie czerwona
1 kwietnia 2007, 18:49 / niedziela
ludziska mecz na Trójce się zaczoł
1 kwietnia 2007, 19:16 / niedziela
Nieporozumienie to w tej chwili jest brede na srodku obrony - czemu pawlak nie gra z manu w srodku, czy taktyka z 2 defensywnymi pomocnikami ( pawlak, miklosik ) cos da u nas jest za duza dziura pomiedzy osamotnonym centraowiczem a pomocnikami jezeli juz sie gra dlugie piki jemu na glowe to zaraz za nim pwinine byc omocnik aby pilki przejmowac bo do kogo centek ma je zgrywac zastawi sie i co odegrac z powrotem do tylu albo nie wiadomo co jeszcze - miklosik gral dzis na tle zespolu calkiem niezle, pawlak nieco slabiej. tragicznie gral heniek toc on mial start wiecej niz caly zespol w 3 zeszlej rundzie, fecher sie wogole nie wlacza do przodu, i te jego wrzutki i dlugie podania takie mega balony ktore leca 2 godziny nim spadna nad tym ten chlopak powininen pocwiczyc co sie z nim stalo to nie mam pojecia fakt faktem ze forme mial w 3 lidze ale nie mozna tak spasc na ziemie. buzala tragedia jedna - rusinek.... wroc mam nadzieje ze on chociaz wroci bo buzala jest na odstrzal drugi mecz wchodzi i nie wiem gdzie sie znajduje i dla kogo gra...peczak ... glupota jedna wielka grac z zolta kartka i robic wslizg na polowie rywala kiedy nie ma zadnego zagrozenia, tego nie robia trampkarze w gedanii...pretensje niech ma tylko i wylacznie do siebie... wojciech...biega jakis zawiniety jakis przstawiony - to jest ofensywny pomocnik a nie gracz defensywny....

mam nadzieje ze trener zauwazy jak slabo gra heniek i wstawi do srodka pawlaka-z manu - problem teraz kto ma grac w srodku pola-----miklosik i ???? pietrucha, wojciech czy rogal a moze kalka ??ale niestety skrzydlo mamy wylaczone bo fechner nic nie zdziala .... a kosznik go nie zastapi bo nie ma peczaka... lozynski ?? co sie z nim dzieje wogole musi wrocic piatek bo inaczej bedzie tragedia

niestety dzis brak byl jakiego kolwiek plynnego wspierania sie w formacjach szczegolnie widac bylo to przy pomoc-atak kiedy rywale przejmowali niemalze wszytskie pilki walone na oslep do przodu pozdrawiam
1 kwietnia 2007, 19:30 / niedziela
Mecz dziś chłopakom nie wyszedł, szkoda ale i tak nie jest źle. 4 mecze na wiosnę i 10 punktów, kto by sie spodziewał. Co do niektórych niby" kibiców", co wy macie do tych czarnoskórych piłkarzy????? Odzywali sie jak jakies bydło, ludzie jesli chcecie mieć znowu zamkniety stadion to tak dalej......... Weście sobie i porządnie je..... sie w łeb za takie zachowanie.
1 kwietnia 2007, 19:37 / niedziela
weźcie:)
1 kwietnia 2007, 19:41 / niedziela
Ja Jestem Kibicem Mks Mława ( zaprzyjaznieni kibice Mks z Lechia Gdańsk :) ) i obstawiłem że Lechijka wygra u siebie z Górnikiem 3:1 ale sie pomylilem :(.Może byście przyjechali do nas do Mławy jak następny mecz u Siebie będziemy grać z Hutnikiem Warszawa ( przydało by się wsparcie ;] ) Pozdrawiam Lechistów!!! Lechia Gdańsk !! :)
1 kwietnia 2007, 19:44 / niedziela
Czarny 1968 - ales Ty surowy, po takim dla nas wszystkich chujowym meczu powinienes wydac lagodniejszy wymiar kary. Okaz Twe wielkoduszne serce, daj koledze 2 minuty karne i wystarczy...
1 kwietnia 2007, 19:48 / niedziela
Wszyscy do Mławy:-)))
Jedna rzecz mi się podobała-w końcu oflagowanie na odpowiednim poziomie
1 kwietnia 2007, 19:53 / niedziela
Dzisiejszy mecz pokazał, że naszą najsłabszą formacją jest pomoc. Beznadziejny Rogalski po dzisiejszym meczu powinien dostać bilet powrotny do Ostrowca. Z meczu na mecz gra coraz słabiej i niepotrzebnie blokuje miejsce innym zawodnikom. Niestety Borek jest zdania, że skoro klub za niego zapłacił, to teraz musi grać. A moim zdaniem powinno być odwrotnie- skoro my kibice płacimy za bilety, to powinniśmy oglądać walczaków, a nie miękkie faje. To samo tyczy się Buzały i wojciecha, którzy weszli na zmiany. Pawlak też udowadnia, że jest zawodnikiem jednego meczu- ten rozegrał z Jagą- a potem gra w kratkę. Dziś ciężko to nazwać grą. Moim zdaniem przeszedł obok meczu.
Zresztą oglądając dzisiejszy mecz, miałem wrażenie, że oglądam "strusia podrywającego się do lotu". Niestety "skrzydełka", nie były wstanie unieść ciężkiego dupska.

Co prawda Polkowice zagrały bardzo dobrze taktycznie. Trzech bardzo wysoko ustawionych napastników, skutecznie wyłączyło z walki Pęczaka i Fechnera, którzy musieli być bardziej czujni w obronie. Do tego praktycznie 7 obrońców, którzy każdą piłkę odbijali jak od muru.

Oby to był tylko jednorazowy niewypał, bo z taką grą ciężko będzie zapełnić trybuny.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.050