Gdańsk: środa, 17 kwietnia 2024

Lechia - Polkowice /01.04.07, g.14:40

strona 4/7

1 kwietnia 2007, 20:00 / niedziela
trybuny mogą w dosyć szybkim czasie zostać wogóle zamknięte dla nas jeżeli więcej kretynów tak będzie traktować czarnych graczy drużyn przeciwnych.. panowie od "małpowania" więcej szacunku dla co jak co ale moim zdaniem najlepszego gracza na boisku
1 kwietnia 2007, 20:02 / niedziela
rodeque- po co wogóle przyszedłeś na T29 ????? Poczekaj cierpliwie aż was odwieszą, i wróc na olimpijską !!!!!
1 kwietnia 2007, 20:05 / niedziela
DNO I WODOROSTY
1 kwietnia 2007, 20:13 / niedziela
Ot cała liga.
Mało kto z Nas spodziewał się 3 zwycięstw pod rząd, teraz mamy remis a może się okazać że w Wawie będzie porażka i co? Nie bądźmy naiwni, nie mamy drużyny która wszystko może wygrać! Taka jest liga i do końca będziemy się mocno grzać żeby ten awans wywalczyć. Wielu dziś przeszło obok meczu za co powinni chodzić przez cały tydzień na boso po Gdańsku ale rozliczymy Ich na końcu rozgrywek to może będzie okazja żeby nie zakładali butów tylko wskoczyli na ołtarzyk.
Z prostej . . .
1 kwietnia 2007, 20:14 / niedziela
Zeto:
wpis poniżej wszelkiej normy... Jesteśmy z Gdańska i prezentujemy jakiś poziom nie zaniżaj go proszę...
1 kwietnia 2007, 20:17 / niedziela
Zeto: żółta kartka, nie obniżaj poziomu
1 kwietnia 2007, 20:22 / niedziela
Pozdrawiam leszczy wychodzących w 85 minucie z prostej.Czy wygrywasz czy nie,ja i tak kocham Cię !!!! Jedno pytanie: czy pieśń "My wierzymy" da się zaśpiewać w szybszym tempie niż dziś ? :)

KDV
1 kwietnia 2007, 20:27 / niedziela
Tam gdzie TVP3 tam mało goli. Niech Lechia jak najmniej gra na tej antenie :)
1 kwietnia 2007, 20:28 / niedziela
Rodeque-
A niektóre flagi nie gryzły cię w oczy za bardzo?
Może lepiej jak byś przerzucił się na Prokom!!!

Ps.Pozdro ZETO I KONTRATAK
1 kwietnia 2007, 20:37 / niedziela
W razie jakby coś to mam już mecz na DVD. Jak ktoś potrzebuje to GG 1508661.Dolny Vrzeszcz pozdrawia.
1 kwietnia 2007, 20:45 / niedziela
Niestey ale trezba obalić mit o bardzo wyrównanym składzie Lechii i normalnej wlace o miejsce w składzie, bo nie rozumiem dlaczego zagrał dzisiaj Cetnarowicz. Jakna dłoni było widać brak treningów, do ostatniej chwili nie było wiadome czy zagra a tu niespodzianka gra od pierwszej do soatniej minuty. podobno Hirsz jest wielkim talentem tylko dlaczego nie dostaje szansy, za to wpuszczany jest Buzała chyba tylko po to aby wyczeroać limit zmian ach szkoda tych punktów ale wierze ze bedzie lepiej.
1 kwietnia 2007, 20:46 / niedziela
Przynaje sie bez bicia...mecz ogladalem w TV bo nie chuja nie moglem na niego przybyc. Rogalski to mialem wrazenie ze wogole go nie bylo na boisku, Fechner cienko w chuj, Peczak faul na 2 zolta to zenada. Kurwa czemu pomoc w Lechii wogole nie gra??Wszystkie pily ida z obrony. Czemu nie gra Szulo???Oj kurwa ciezko bedzie w Warszawie ciezko....
1 kwietnia 2007, 20:52 / niedziela
Szulo tydzień przerwy-nic poważnego
1 kwietnia 2007, 21:02 / niedziela
Sztuką jest też nie przegrać kiedy gra całej druzynie nie idzie... Przed rundą wiosenną mysle ze każdy wziąłby 10 punktów w czterech pierwszych meczach w ciemno , nie oszukujmy sie nikt nie ma monopolu na wygrywanie... To co rzuca sie w oczy to tragiczna gra Rogalskiego , ja nie wiem co on robi w drugiej lidze i on chyba też :) Tak naprawde to większosc meczu gralismy w 10 a po zejsciu Pęczaka to już w 9, bo Rogalski był chyba gdzies indziej :) Według mnei mimo wszystko na pierwszy skład zasługuje bardziej Wojciech. Nawet jesli jest mniej widoczny to jedno podanie może dać bramke... Pozatym dzisiaj pomoc zaczeła istnieć dopiero od momentu jego wejscia na boisko ,atakowalismy obroną i atakiem niestety z pominięciem pomocy... Mecz bez fajerwerków , trzeba wyciągnąć wnioski i zaprezentowac sie lepiej w następnym meczu...
pozdrawiam
1 kwietnia 2007, 21:03 / niedziela
za malo wyzwisk na murzyna
1 kwietnia 2007, 21:04 / niedziela
Jak dla mnie to Cetnar bylby zajebistym ofensywnym pomocnikiem , na atak to on nie bardzo sie tam nadaje i jeszcze po takiej przerwie bez treningu konkretnego,a murzynkowi mogliscie odpuscic juz :D - tylko siwy chuj

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
1 kwietnia 2007, 21:16 / niedziela
Dla mnie to był głupi pomysł grać przeciwko takiej drużynie tylko wysuniętym Cetnarem w ataku.
1 kwietnia 2007, 21:20 / niedziela
Rombis- ponieżej to poziomu, to twój post o Pękim, w innym temacie. Niestety, nie wszyscy kochają speedwey i zakręty w lewo. Zresztą żużel jest najbardziej rasistowskim sportem, bo jeszcze nie widziałem żeby ktokolwiek dał czarnemu motor ;-)))

kongo- żółtą to sam sobie pokaż.
1 kwietnia 2007, 21:25 / niedziela
Zeto, gwoli ścisłości - zawodnik Włókniarza Częstochowa, Antonio Lindbaeck jest czarny :))))
1 kwietnia 2007, 21:29 / niedziela
peper- jedna jaskóła wiosny nie czyni. Zresztą on ze wstydu kask na głowę zakłada i nikt nie widzi jaki jest ;-)))
1 kwietnia 2007, 21:29 / niedziela
Sedzia -- sprzedany

Lechia:
b.słabo w ataku pozycyjnym,słabe skrzydła,w środeku pola też słabo,za mało walki,mnóstwo niedokładnych podań,nieporadność.jedna- 100%i kilka b.groźnych akcji.Troszkę przespany mecz.

Sobański - b.pewny
Fechner - II liga za wysokie progi dla niego
Manu - średnio
Brede- przeciętnie
Pęczak - byloby średnio , gdyby nie czerwień
Kalka - przeciętnie,za dużo strat,ale kilka udanych zagrań
Miklosik - słabo rozgrywał,nie brał odpowiedzialności na siebie
Pawlak - mało widoczny,słabo,nie opanował wraz z Miklosikiem środka pola
Rogalski-to on grał w tym meczu?
Wiśnia - najsłabszy mecz na wiosne,wcześniej grał b.dobrze,dziś b.słabo
Cetnar - zbyt często osamotniony z przodu,ogólnie cienizna mówiąc delikatnie

WOjciech - za krótko był na boisku by go oceniać,raczej średnio
Buzała - b.źle
Kosznik - niebo lepiej od Fechnera

Borek - taktyka słaba,za późno zmiany,ale Lechia w I pol jednak byla umotywowana,co dało się zauważyć,ale "nieszło" :D

dość surowo oceniam naszą drużunę .Jednak 10 pkt w 3 meczach to jednak sukces.Nie ma co płakać. Ale na I lige trzeba więcej.

Polkowice - defensywnie i podwajanie krycia,niektóre zabójcze kontry,dla nich remis to sukces.Byli świeżsi od Lechistow.
1 kwietnia 2007, 21:30 / niedziela
Fotorelacje z dzisiejszego spotkania dostępne już są na lechia.net . Linki podane są w pierwszy newsie na stronie głównej.
1 kwietnia 2007, 21:42 / niedziela
fotki,fotki,dawać fotki:-)))
Dzięki Damek

nie macie nic innego?coś z trybun by się przydało
1 kwietnia 2007, 21:44 / niedziela
A tak niedawno wielu na tym forum krzyczało Cetnar wróć. Troche cierpliwości - taka przerwa nie pozostaje bez wpływu na gre.

Trenerze- zmiany za późno. Dopiero po wejściu Wojciecha zapachniało bramką. Gdyby miał wiecej czasu... Przeciez nie raz pokazał ,że potrafi zdecydowac o losach meczu.

Pęki - spokojnie chopie...

Doping - jak cie mogę- wprowadzenie nowej pieśni szło mniej więcej tak jak gra naszych piłkarzy. No ale skoro sami wprowadzający mieli kłopoty z rytmen to sorry. A okrzyki na czarnoskórego gracza (chyba najlepszego na boisku) to już żenada. Znowu niektórzy zachowali sie jak azjaci , którzy pierwszy raz na oczy widzą murzyna i się boją.

W sumie nie najlepszy dzień ale ciesze się ,ze moja drużyna w słabszym dniu potrafi zremisować i nie musi schodzić z boiska pokonana. Pozdro
1 kwietnia 2007, 21:46 / niedziela
Ma ktoś zdjęcie fany z Pelplina?Co jest na niej napisane,bo z daleka widać nie było
1 kwietnia 2007, 21:48 / niedziela
Siemanko! Dzisiaj po raz pierwszy od czwartoligowego meczu z Turem Turek przesiadłem się pod zegar. Jednym okiem oglądałem mecz, a drugim poczynania młyna. Doping dzisiaj był na żenująco niskim poziomie. Znowu momentami brakowało młynarza, a jego miejsce zajmowały jakieś małolaty, albo napierdolony koleś, który coś niezrozumiale bełkotał. Było słychać bęben, który robiłby zajebisty efekt gdybyśmy tylko mogli zaśpiewać coś do czego by pasował. Jednym słowem pod zegarem był totalny dopingowy chaos. Jeśli chodzi o mecz, to po raz kolejny dochodzę do wniosku, że nasze chłopaki na siłę próbują wejść z piłką do bramki, wyraźnie brakuje strzałów z głębi pola, gra naszych był czytelna do tego stopnia, że nawet jak któryś z Lechistów dochodził do piłki w polu karnym to było od razu wiadomo, że odda ją na skrzydło i całej akcji huj wyjdzie. Moim zdaniem najlepszym zawodnikiem na boisku był dzisiaj Dominik, chociaż przed tym meczem uważałem go za najsłabsze ogniwo zespołu. Cetnarowicz dzisiaj był zupełnie bez formy, odstawał szybkościowo od obrońców. Wojciech wydolnościowo zaprezentował się dzisiaj lepiej niż w meczu z Jagą, ale zupełnie brakowało mu pomysłu na grę.

Czemu nikt nie zaśpiewał "Dżeksona"? Bambo, aż się prosił...

Sędziowie albo ślepi, albo sprzedani, przynajmniej tak wyglądało to spod zegara, a starałem się być obiektywny. Cała trójka powinna zostać odstrzelona, ewentualnie wysterylizowana.

Szkoda straconych dwóch punktów. Nie łudziłem się, że Lechia nie straci do końca sezonu punktów, ale nie spodziewałem się, że stanie się to w tym meczu. Obawiam się, że przy aktualnej dyspozycji Polonii w Warszawie może być ciężko.
1 kwietnia 2007, 21:56 / niedziela
Rogalski-mecz życia:))))
Niech lepiej wprowadzi LechięIII do wyższej klasy rozgrywkowej.
Te siano wydane na tego przeciętniaka to jest tragedia.I dotego jeszcze transfer przed sezonem Szałęgi.Przecież za tą kasę wydaną na te gwiazdy kupili byśmy zajebistegi wymiatacza.
Mocny i wyrównany skład Lechii to utopia.
Jak pomyślę że na ławce na zmianę czeka taki "technik" jak Kazubowski to mnie ciarki przechodzą bo po Warszawie możemy powrócić na 5 miejsce w tabeli.
A rywale będą uciekać a wyjazdy nasze bardzo trudne.
1 kwietnia 2007, 22:00 / niedziela
Ma Ktoś Może Cały Mecz Albo Fotki z Meczu Lechia-Górnik ??
Pozdro dla 2 Lechistów którzy wczoraj byli w Mławie Na meczu POZDR!!! :)
1 kwietnia 2007, 22:07 / niedziela
grzechulg przerzuć sie na trefla, i przestań jęczeć, bo kurwa po jednym nie udanym meczu niektórzy robią tragedie i dramatyzują jakbyśmy mieli spaść z ligi. jak wygrywaliśmy z Jagą u Unią to było w porządku, 4 mecze wygrane z rzędu, HURRA !! remis z Polkowicami, wymieniacie pół drużyny, ale to oni walczyli w tych ostatnich meczach. Nie popadajcie w skrajność.
1 kwietnia 2007, 22:09 / niedziela
ZAPRASZAM NA STRONE KIBICOW MLAWY www.mlawianka.boo.pl a co do Rogalskiego nie widzialem jak on gra ale jak tam mowicie to raczej w Mlawiance o wiele lepiej grał ale no coż sa słabsze bardzo słabe i krytyczne mecze w karierze piłkarza :)
1 kwietnia 2007, 22:13 / niedziela
Spokojnie, spokojnie. Lechia zagrała słabo, ale to Górnik postawił takie warunki. Cetnar zagrał po 3 dniach treningu. Szkoda chłopa, ale moim zdaniem i tak był lepszy od siedzącego na ławie Kazubowskiego. Lechia miała kilka okazji na bramkę, ale celowniki dziś szwankowały. Szkoda bo choć jedna mogła paść, szczególnie w pierwszej połowie. Rogal daj sobie spokój z piłką. Idź pracować do tartaku.
1 kwietnia 2007, 22:27 / niedziela
ach....kibice sukcesu :)
1 kwietnia 2007, 22:27 / niedziela
Nie popadam w żadną kurwa skrajność ponieważ po meczach z polkowicami i z jagą nie wypisywałem żadnych idiotyzmów że już jesteśmy w 1 lidze i tym podobnych bredni.
Uważam że nie jest tak cudownie jak niektórzy myślą,co dzisiaj było bardzo widoczne.
1 kwietnia 2007, 22:43 / niedziela
Niech mi ktos wytłumaczy dlaczego ten niby wielki młynarz Robert który jest odpowiedzialny za doping wychodzi sobie w srodku meczu,chuj wie gdzie i niewiadomo za na ile?!!!! I to nie poraz pierwszy na jagielloni też sobie poszedł w srodku meczu żenada!!!!
1 kwietnia 2007, 23:12 / niedziela
To fakt młynarz co jakiś czas znikał - może i dobrze bo głosik miał cieniutki i nie dojechałby bez zmiany do końca meczu. Z drugiej strony zmiennicy sie nie popisali. Swoja drogą Robert ma posłuch wśród tych dzieciaków z młyna i mógłby zadac sobie trud i nauczyc sie nowych pieśni i je wprowadzać. Być może wtedy poszło by lepiej.
1 kwietnia 2007, 23:59 / niedziela
Koledzy drodzy, nie dzieciaków :P Z ogólnego rozrachunku na oko jest pół na pół na młynie... pół dzieciarni, pół niedzieciarni mówiąc krótko... Hehe.

A Robert... z tego co dziś dało się zauważyć- człowiek nerwowy, szybko się zraża i strzela fochy. No ale to i tak jego najbardziej się słucha ;| Jak weszli chłopaki z Greengos to połowa młyna zamilkła, co uważam, za totalną porażkę, biorąc pod uwagę jeszcze to, że chyba wiadomo było, że ten mecz będzie w telewizji i trzeba się jakoś ładnie pokazać...

Teraz o meczu: wszystko dzisiaj bylo chaotyczne, niedopracowane, piłkarze się jakby pogubili, stąd też remis. Oby jednorazowo.
2 kwietnia 2007, 00:07 / poniedziałek
Aha i jeszcze coś.

Cały stadion to CAŁY stadion a nie jedna czwarta... Nie wiem, niektórym ciężko jest pomachać szalikiem albo podnieść tyłek do góry w odpowiednich momentach? Ludzie jesteśmy z Gdańska!!!

I błagam niech już nikt nie rzuca świetnych pomysłów skakania tyłem do stadionu. W telewizji wyglądało to conajmniej żenująco.

No i te małpie okrzyki skierowane w stronę Ba Pape Samba [w sumie, fajnie się nazywa :P] - na poziomie dziecka z piaskownicy. Chyba ktoś pomylił plac zabaw ze stadionem ;| Nikt nie każe Wam zmieniać poglądów, ale opanujcie się ! Szkoda, ze nikt na stadionie nie zacznie szczekac...Chociaz, nie wiadomo czego sie jeszcze mozna spodziewać. Ż e n a d a.
2 kwietnia 2007, 00:30 / poniedziałek
typ siedzący koło mnie chciał udawać małpę , ale tak naprawde to on szczekał ;d
2 kwietnia 2007, 00:59 / poniedziałek
siedzialem z kumplami na prostej, podciagalismy nowa przyspiewke z riverplate, ale niestety nic z tego nie wyszlo, za duzo mocherow i "lechistow" ktorzy nawet na meczu transmitowanym przez tvp z siebie nie chcieli nic dac... co do nowej przyspiewki, ok, rozumiem ze to by pierwszy raz, ale jak spiewamy to spiewamy do konca, gdzie bylo to: BKS BKS BKS BKS na sam koniec? ja kurwa slyszalem tylko wielkie buuuu.... a tylu chetnych bylo, az chuj boli :/
2 kwietnia 2007, 01:01 / poniedziałek
Do Roody
"...Czemu nikt nie zaśpiewał "Dżeksona"? Bambo, aż się prosił..."
"...Jednym okiem oglądałem mecz, a drugim poczynania młyna..."

Może właśnie dlatego, że tylko jednym okiem obejrzałeś mecz; nie zauważyłeś, że czarnoskóry o nic się nie prosił... za to grał zupełnie przyzwoicie, obiektywnie patrząc (nie tylko jednym okiem ;p). Natomiast wydawanie kretyńskich odgłosów może skutkować tym, że "trybuna leśna" znów odżyje...
2 kwietnia 2007, 01:05 / poniedziałek
dodatkowo... to co bylo pod maxem godzine - dwie po meczu to jest szczyt! jak mozna sie wsrod swoich napierdalac? nie sadzicie ze to conajmniej glupie ? ? ?
2 kwietnia 2007, 08:22 / poniedziałek
BKSLechia- głupie jest to, że nie potrafisz wymyśleć dla siebie nicka, tylko podszywasz się pod całą Lechie. Tego typu nicki powinny być zablokowane przez moderatora. Kolejną głupotą z twojej strony jest robienie z bójki pod knajpą, wiekiego halo. Po pierwsze tam gdzie alk, tam przeważnie mordobicie. Po drugie to nie jest temat na forum. Co do czarnego, to dostał stanowczo za mało.
2 kwietnia 2007, 08:45 / poniedziałek
ile moglo byc ludzi na meczu? i faktycznie prosta dosc szybko uciekla. chcieli bez korkow wyjechac. da sie to zrobic zostajac troszke dluzej. a nie tylko murzynkowi sie dostalo gdyz co chwile ktos obrzucal wyzwiskami ochoniarzy z taurusa widocznie mecz nie spelnial oczekiwan to znalazl sobie obiekt szyderstw. co do dopingu calkiem przyzwoicie ale zawsze moze byc lepiej.
2 kwietnia 2007, 18:42 / poniedziałek
Jeszcze jestem w szoku po wczorajszym meczu... mam nadzieje że ta gra była pod prymaaprilis... bo inaczej warszawka nas rozpierdoli!
Jednym słowem piłkarzyki sobie z nas zakpili...

A doping... hmm... szkoda gadać... Jak kur...!! jest źle to się dopinguje Lechie a nie Śląsk czy Wisłe!!!Może kiedyś w tym młynie to skumają...
2 kwietnia 2007, 19:12 / poniedziałek
Od siebie dodam, że mecz przeciętny. Ale cóż nie wszystko się wygrywa i gdyby nasi piłkarze grali zajebiście w każdym meczu to nie oszukujmy się, ale nie było ich na drugoligowych boiskach. Na chłodno obejrzałem sobie jeszcze dzisiaj i tak tragicznie nie było. Najgorzej mimo wszystko zagrała wg mnie obrona,zbyt dużo niedogładności przyy wyprowadzaniu piłki bokami zarówno Fechner jak i Pęczak, Manu też nie miał w tym elemencie najlepszego meczu.
2 kwietnia 2007, 19:53 / poniedziałek
do kontratak. Jak bedzie wiecej takich jak ty, to stadion znowu zostanie zamkniety. "czarny" za mało dostał???? wez walnij sie w łeb za takie teksty. Dobrze by było jakby lechia kupiła jakiegos czarnoskórego piłkarza, to moze by sie niektorzy opanowali.
2 kwietnia 2007, 19:56 / poniedziałek
shrek- a może niech kupią zielonego trola, albo jakiegoś japońca.

Na następny raz pamietaj- LECHIA piszemy zawsze z wielkiej litery !!!!!!!!!!!!
2 kwietnia 2007, 21:16 / poniedziałek
Zeto: to może zróbmy casting niech w Lechii grają rodowici gdańszczanie, tak ze 3 pokolenia wstecz i drużyna nie może grać wyżej niż 3 liga, bo tam raczej nie będzie czarnoskórych. Wtedy uhający będą zadowoleni. A jak awansujemy do OE to będzie ciężko znaleźć przeciwnika gdzie nie ma murzyna, mulata (pomijam tu piotrcovie ze szczecina) i takie przypały będą na każdym meczu dopóki nam nie zamkna znowu stadionu albo co innego
2 kwietnia 2007, 21:50 / poniedziałek
Greg i Shrek-przeżućcie się na trefla internetowi kibice albo zacznijcie jeździć na wyjazdy to zrozumiecie tutejsze klimaty bo widać że daleko wam do m.in. do historii i ideologi Naszego kibicowania.
Czarno to widzę żeby zagrał u nas jakiś czarnuch a zarząd co widać jest dużo mądrzejszy od was.
K.K.K. T29
2 kwietnia 2007, 22:07 / poniedziałek
Do Starszego Lechisty.
Masz racje ziomek !
Czas kary juz minal ale na Boga ! ile moge czytac biadolen o slabej formie ;kopaczy Lechii ?!
Po raz tysieczny powtarzam WAM ze na dobrei na zle;
LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032