Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Polkowice /01.04.07, g.14:40

strona 6/7

4 kwietnia 2007, 08:34 / środa
Ja też nie mam nic do murzynów. Niech sobie żyją spokojnie, w swoich domach. Tam gdzie jest ich naturalne miejsce. W afryce. Ja do nich nie jeżdżę, więc oni niech nie przyjeżdżają do mnie.
4 kwietnia 2007, 10:17 / środa
odbiegajac troche od tematu czarnego....ja tu widze pewien paradoks,"jedyni,prawdziwi " etc. tworzyli ten klub czyli zapewne chcieli dla klubu dobrze i chcieli by osiagnal jak najwiekszy sukces...po czym jak Lechia jest w drugiej lidze(na zapleczu ekstraklasy) zaczynaja dzialac na szkode klubu(przynosza na stadion banany rozkoszujac sie ich smakiem a gdy nie smakuja wyrzucaja je na boisko bo w poblizu nie ma kosza na smieci wiec Lechia dostaje kare porzadkowa albo odzywa sie w nich zew natury i zaczynaja wydawac zwierzece odglosy za co zapewne niedlugo dostana nagrode organizacji greenpeace za reklamowanie ich dzialalnosci na stadionach calego kraju)
4 kwietnia 2007, 10:31 / środa
GOSC-
Jestes super mądry!!!Jakby tego wszystkiego nie było np.w VI czy IV lidze-chyba ze jeszcze nie chodziłeś na LECHIĘ bo dla ciebie poziom był wtedy
za niski.Spytaj sie kolegów czy kibice LECHII od III ligi i wcześniej byli grzeczni i wzorow,i chyba że ty pamietasz tylko ubiegły i obecny sezon(Siwiałka, Stary Targ, Gedania-Pogoń l.,Toruń itd.).Jedynie chyba murzynynów nie było w tamtych ligach tylu co na tym szczeblu.
.
4 kwietnia 2007, 10:31 / środa
gosc- pogadaj z prawdziwymi kibicami Pogoni, ciekawe czy też nas potepiają za te banany.

Sami piszecie że nic nie jest czarno- białe, a tymczasem macie na oczach klapki.
4 kwietnia 2007, 10:38 / środa
szczerze mowiac mnie to az tak bardzo nie obchodzi...kazdy moze wyznawac swoje ideologie...tylko nie kazdy odczuwa potrzebe obnoszenia sie z nimi na stadionie
napisalbym moze cos wiecej ale spiesze sie na wyklady
4 kwietnia 2007, 12:38 / środa
hehe, temat-bumerang. ja mam tylko jedna prosbe - nienawidzcie murzynow, indian, niebieskookich, leworecznych itp. ale robcie to tak, zeby Lechia nie miala problemow. reszta mnie jebie ;[
4 kwietnia 2007, 13:14 / środa
Cholera, przespałem trochę tę arcyciekawą dyskusję. Mam chyba deja vu: znowu ktoś rozsądnie próbuje tłumaczyć, że rasizm to religia debili a ktoś odwraca kota ogonem, broniąc tych, którzy imitują odgłosy małpy (które to dźwięki zapewne są normalną formą komunikacji w ich domach). Czekam z niecierpliwością jak ci wszyscy Wielcy Kibice, którzy mają innych kibiców za gorszych bo zaliczyli parę wyjazdów i kilkaset piw, będą małpować murzyna ze Śląska :)
4 kwietnia 2007, 14:11 / środa
Zeto, przytocz mi definicję "prawdziwego kibia" albo go scharaktryzuj, bo tego nie kumam.
4 kwietnia 2007, 14:49 / środa
herverstwer- masz rację. Świat nie jest czarno-biały. Nie każdy kto nie zgadza sie z Tobą jest zwolennikiem RH, nieukiem, skrajnym patriotą czy, jak kto woli, słuchaczem RM.
4 kwietnia 2007, 14:53 / środa
hehe, Kontratak nie wiedziałem, że był z laptopem :) chodziło mi o gości mocnych zza klawiatury :)
4 kwietnia 2007, 15:09 / środa
Po co rozpisywać sie na forum i dawać innym kibicom, którzy tu zaglądaja powod do śmiechu? Jest tyle tu osob,którym się odgłosy małpy nie podobaja,że smiało mogą podejść na meczu do tych którzy dziwęki wydają i im to powiedzieć.......
4 kwietnia 2007, 16:05 / środa
Hhahahha i myslisz że im to powiedza w twarz na stadionie ??? Nie sądze bo tyle razy to było wałkowane że łohoh. Powiem tylko tak nie chce bronić ani tych co hukają lub rzucaja bananami ani tych co tego nie cierpią i nie lubią takich zachowan. Ale w niższych ligach kiedy takie incydenty były sporadycznie ale były wtedy nie protestowały tak stanowczo jak teraz co może wysuwac wniosek że nie chodził wtedy na Lechie ale to tylko taka sugestia może nie prawdziwa :P A tak ogólnie to Pape Samba Ba grał dobrze i chyba zaliczył już mecze w Ekstraklasie w Lechu Poznań więc jakąś tam forme prezentuje. Ciekaw jestem jakbysmy w OE byli jak by to było z hukaniem aż strach pomyslec :):)
4 kwietnia 2007, 18:07 / środa
Co tam Orange, ja już nie moge się doczekać meczu ze Śląskiem, liczę na konsekwencje naszej elity kibicowskiej i że nie zawiedzą nas z buczeniem (czy jak to nazwać),a i ciężarówke bananów pierdolniętą na murawę chętnie zobaczę i fantastyczny klimat jak na meczu z Pogonią, już mi przechodzą ciarki. Panowie rasiści do dzieła, pokażcie że macie jaja!!! Show must go on!!!
4 kwietnia 2007, 18:15 / środa
CHARAKTERYSTYKA PRAWDZIWEGO KIBICA:

1. Prawdziwy kibic kibicuje drużynie, która odnosi sukcesy. Kiedy przychodzą porazki, prawdziwy kibic przerzuca się na inny klub, ewentualnie inną dyscyplinę.

2. Prawdziwy kibic czyta lokalne dzienniki, tak aby wyrobić "swoje" zdanie, który z zawoddników był najlepszy w meczu.

3. Prawdziwy kibic nie zakłada barw klubowych, żeby nie być identyfikowanym z pseudokibicami.

4. Prawdziwy kibic po każdym meczu musi stwierdzić "doping był chujowy, kto wpuszcza Roberta na bęczkę"

5. Prawdziwy kibic nie jeździ na wyjazdy bo nie chce spotakać się szumowinami, którzy na nie jeżdżą.

6. Prawdziwy kibic wogóle unika chodzenia na mecze, a emocjonuje się relacją live na forum.

7. Prawdziwy kibic uważa, że nawet czarne jest białe.

8. Prawdziwy kibic ma zawsze rację.
4 kwietnia 2007, 18:27 / środa
prawdziwy kibic nie zbiera muchomorow lecz tylko prawdziwki
4 kwietnia 2007, 18:32 / środa
Do kolegów rasistów.
Dlaczego rzucacie banany - przeciez są to owoce zbierane przez czarnych! Rzucajcie jabłka owoce prawdziwej białej siły.
4 kwietnia 2007, 18:39 / środa
LIMAK: "Hhahahha i myslisz że im to powiedza w twarz na stadionie ??? Nie sądze bo tyle razy to było wałkowane że łohoh. Powiem tylko tak nie chce bronić ani tych co hukają lub rzucaja bananami ani tych co tego nie cierpią i nie lubią takich zachowan. Ale w niższych ligach kiedy takie incydenty były sporadycznie ale były wtedy nie protestowały tak stanowczo jak teraz co może wysuwac wniosek że nie chodził wtedy na Lechie ale to tylko taka sugestia może nie prawdziwa :P A tak ogólnie to Pape Samba Ba grał dobrze i chyba zaliczył już mecze w Ekstraklasie w Lechu Poznań więc jakąś tam forme prezentuje. Ciekaw jestem jakbysmy w OE byli jak by to było z hukaniem aż strach pomyslec :):) "

A widzisz, na ostatnim meczu zwróciłem gówniarzom uwagę na te ich pochukiwania - przestali na moment... Zwróciłem też uwagę raz drugi, gdy dołączyło do nich grono "starszych" i co? Gówno, jak grochem o ścianę... Tak więc jeśli mi ktoś tu pierdoli, że mu się nie podoba, to niech nie siedzi cicho i zwróci na to uwagę na stadionie.. Ja spróbowałem... Nie ważne też czy jesteś rasistą czy też nie, ale swój rasizm możesz okazać w innym miejscu... A może co poniektórym brakuje odwagi? Woli być anonimowy... Beznadziejne i smutne zarazem
4 kwietnia 2007, 18:48 / środa
Zaraz tam rasizm.......zwykłe uhu huhu
4 kwietnia 2007, 19:07 / środa
Wszędzie cisza.
A na forum Lechii politycznie poprawni eurokomuniści podnoszą larum.
Najgorsze że takich pchełek tu pełno...
Jaki kurwa rasizm?
Normalne wyzywanie przeciwnika. Na siwego tkrzyczą "siwy chuj", na czarnego buczą a na rudego jeszcze inaczej.

I tyle.
4 kwietnia 2007, 19:13 / środa
Ja zostane w sprawie czarnych na T29 i Rudolfa Hessa neutralny, bardziej smieszy mnie to kto wydaje z siebie te odglosy albo krzyczy naszym wzorem jest, nie mowie ze wszyscy ale czes z tak zachowujacych sie kibicow to malolaty ktore nie rozumieja pojecia rasizm i co najlepsze nie wiedza kim byl RH.
4 kwietnia 2007, 19:17 / środa
heh Pchełki dobre określenie, pchelki siądą przed swymi komputerami i mądrują sie "wielcy kibice" Lechii, koniec juz z tymi glupotami i zamknąć ten temat,afera wielka i wielki urażenie, bo pare osób na murzyna pobuczalo. A na sedziego mozna cos krzyczec? Na arke mozna? Banda sezonowych Lechistow- kupa śmiechu!!!
4 kwietnia 2007, 19:21 / środa
Prawdziwy kibic zbiera pieczarki, a nie prawdziwki.
4 kwietnia 2007, 19:44 / środa
Dzięki, ale odpowiedź Twoja jest wymijająca.
"Prawdziwy kibic ma zawsze rację" - to stwierdzenie jest najbardziej trafne.
4 kwietnia 2007, 19:49 / środa
szkoda ze zawsze kilku musi psuc widowisko swoim zachowaniem - tymi dziwnymi okrzykami !!!!
jest ich teraz pare procent a moze nawet mniej przy 10tys kibicach !!! uwage zwracac mozna ale rzeczywiscie to nie skutkuje moze osoby którym gra zawadnika z Brazyli z Nigerii czy innego kraju nie jest problemem, podczas gdy ten ów zawodnik bedzie przy piłce zacznie bić mu brawa !! ( za jego grę bo bardzo czesto sa oni wzmocnieniem swoich klubów, rzadko zdaza sie by siedzieli na ławie bo poto sie sprowadza ich by grali !!!
to jak moze brawa od nastepnego meczu ?? zamiast tych okrzyków nas którym nie przeszkadza ich gra jest znacznie wiecej ( czy w odrze jest ciemnoskóry zawodnik ?? )

TYLKO LECHIA GDAŃSK
4 kwietnia 2007, 19:59 / środa
jak ktos przytacza tu Slaska, to widac ze sie z dupy urwal
ktos pamieta spotkanie Polonia Gdansk-Slask, jak malpiastego wpuscil coach wroclawian? plaski na ryj w lozy trenerskiej polecial.

ps. Hess byl Lechista !
4 kwietnia 2007, 20:37 / środa
Śmiech na sali...Kibice WKSu znani sa ze swoich zapatrywań,i wątpie by Imeh zbierał burze braw na oporowskiej... No,chyba,że od fan clubu spod flagi S.K.I.N.H.E.A.D.S. :)Co niektórzy powinni nieżle puknąć sie w pusty łeb,najlepiej z rozbiegu!!!
4 kwietnia 2007, 20:40 / środa
Dodam,że w 1920 roku ponad 85% gdańszczan było narodowości niemieckiej,wiec nie dziwota,ża Rudolf w Gdańsku mógł czuć sie u siebie...88
4 kwietnia 2007, 21:38 / środa
Napewno wielu z Was oglada wlasnie teraz mecz Roma-Manchester Utd. I slyszeliscie jakie okrzyki lecialy z trybun w kierunku Scholesa schodzacego za czerwona kartke? - "Uhuhuhuhu" ;)
4 kwietnia 2007, 21:56 / środa
Cały stadion chyba buczał tak było słychać a najlepiej jak pokazali z bliska kibiców gdy rudy dostał kartkę momentalnie jeden po drugim zaczynał chuhać-od razu mi się właczył film jakby to było na LECHII.

NASZYM WZOREM JEST RUDOLF HESS.
4 kwietnia 2007, 21:58 / środa
chyba
NASZYM WZOREM JEST PAPA DANCE
4 kwietnia 2007, 22:03 / środa
chyba - to śmierdząca gdyńska ryba
4 kwietnia 2007, 22:04 / środa
Jak to, mamy sztame z Roma ? Pojechala tam od Nas jakas mocno zaawansowanie pochukujaca delegacja ? Bylo slychac spiewy kultowej europejskiej piesni ,,Dzekson dziki,, ??? Co z marynarskimi workami pelnych bananow, udalo sie je wniesc na stadion jako niskokaloryczne sniadania, czy zabrali je na bramach jako rasistowskie gadzety razem z racami ?
5 kwietnia 2007, 00:46 / czwartek
Panowie rasisci,cos wam powiem...WALCIE SIE KURWA NA RYJ!!!! przynosicie tylko wstyd Polsce,miastu i klubowi...ciekawe jacy byscie byli mocni w Afryce?...srali byscie w gacie jak by was zaczepilo kilku miejscowych dzieciakow...wescie kurwa oprzytomnijcie do chuja!!
5 kwietnia 2007, 00:53 / czwartek
taa, bo wiesz, nie ma to jak Polak kochajacy rudolfa ;] ogolnie nazisci to byli ludzie bardzo przyjazni nszym dziadkom i ojcom. przyjechali w 1939 i traktowali nas jak czesc tutaj chcialby traktowac murzynow. od tego czasu pare osob ma kompleksy i stara sie byc bardziej niemiecka od niemcow... serio nie wiem jak w naszym kraju mozna gloryfikowac nazizm :/ do szkoly!
5 kwietnia 2007, 01:28 / czwartek
...dobry moment na ten wpis -

"antifa"....... - w y p i e n d r a l a c !!!

Dość mam słuchania waszych mądrości o poglądach. Macie inne fora na 90minut.pl, nasze.miasto.pl, gazeta.pl...
Tam się produkujcie. Tu jest L E CH I A !!!
Idźcie w piz....
5 kwietnia 2007, 10:35 / czwartek
emeryt brawo,

jebac antytafi (czy jakos tak), jebac rudych, brunetow, jebac kobiety , ciagnijmy tylko biale laski
5 kwietnia 2007, 10:45 / czwartek
Biały Honor
Biała Duma
Biała Kiełbasa
5 kwietnia 2007, 10:58 / czwartek
ossa od kiedy dortmund to Polska? Sprzedałeś się za kilka marek, a teraz innych pouczasz!!! Raus !!!
5 kwietnia 2007, 11:00 / czwartek
4 strony plakania ucisnionych kibicow ktorzy sie kurwa z choinki zerwali i nie wiedza tak naprawde po co chodza na mecze...sezonowcy jebani
na szczescie nie macie nic do powiedzenia i nic nie zmienicie. mozecie szczekac tylko zza klawiatury a i tak wasze gadanie wszystkim lata kolo ch.

ps. wezcie na meczu podejdzcie do kogos i tam mu nawincie zeby zamknal ryja i nie buczal na malpiszona :-) po co forum zasmiecac skoro mozna to wyjasnic na zywo hyy

Naszym Wzorem Jest Rudolf Hess
5 kwietnia 2007, 11:35 / czwartek
zuraw23
2 kwietnia 2007, 21:50 / poniedziałek
Greg i Shrek-przeżućcie się na trefla internetowi kibice albo zacznijcie jeździć na wyjazdy to zrozumiecie tutejsze klimaty bo widać że daleko wam do m.in. do historii i ideologi Naszego kibicowania.
zuraw23
2 kwietnia 2007, 23:50 / poniedziałek
„jesteś taki kozak to powiedz to co tu napisałeś głośno na jakimś wyjeździe”

To tak na potwierdzenie, że na wyjazdach panuje atmosfera ogólnego zrozumienia, tolerancji i sławienia dobrego imienia klubu. No, chyba że stary wyjadacz zuraw23 nie ma pojęcia jak jest na wyjazdach.

Pingwinpinpok: na szczęście jesteście marginesem i błędem statystycznym. Nie przynoszącym chluby Lechii i jej kibicom, ale na szczęście tylko marginesem. Do pełni szczęścia brakuje tylko zupełnego wyrzucenia was ze stadionu, ale mam nadzieję, że w OE tak się właśnie stanie (bo chyba nikt nie wyobraża sobie oglądania całego sezonu zza płotu).
Co do RH – nie chciałbyś może pójść śladem swego idola i polecieć do Anglii? Tyle tanich lotów, może warto dla dobra Lechii? Nawet bilet Ci zafunduję.
5 kwietnia 2007, 11:57 / czwartek
Ciekawe ile nicków co tu teraz pisze o tym co to wielkiego się stało,bo małpiszon usłyszał buczenie się wpisało z gratulacjami dla tych co wyjebali Arke z władków, Rewy a teraz Chylonie :) Wierzcie mi Oni też buczeli :) Paranoja ten temat, a forum jest na maksa spierdolone. Tu powinnien być jakiś normalny moderator co by to kasował w pizdu. Dostarczacie dużej dawki śmiechu (niestety z siebie) innym,którzy tu zaglądają.
5 kwietnia 2007, 12:09 / czwartek
harvester czy jak ci tam
widzisz na szczescie nei musze jechac do anglii ale ty spierdalaj bo takich na Traugutta nie potrzebujemy.
pozatym placzcie dalej na forum do woli
bez odbioru
5 kwietnia 2007, 12:54 / czwartek
zuraw23
2 kwietnia 2007, 23:50 / poniedziałek
„jesteś taki kozak to powiedz to co tu napisałeś głośno na jakimś wyjeździe”

A ty jesteś taki kozak to dlaczego nie słychać o żadnej akcji przeciwko czarnym w Gdańsku?, tylko pohukiwania na nich gdzieś kryjąc się w tłumie. Jak tak mocno czujesz się na T29 to zrób manifestaję nazistoską w czasie meczu lub po meczy nie chowając się w tłumie pozostałyh kibiców.
Masz duży wpływ na działaczy to niech zadeklarują, że Lechia Gdańsk to klub organizacji nazistowskiej.
5 kwietnia 2007, 13:38 / czwartek
Panowie, wszyscy w skupeiniu czekają na decyzję, czy w sobotę pojedziemy na jeden z najważniejszych w tym sezonie wyjazdów, a wy tu sobie do oczu skaczcie, zastanawiając się, czy czarny zawsze bedzie czarny itp.
Później jak przyjdzie co do czego to się okazuje, ze na forum mordy wypchane frazesami rodem z mtv, a na wyjeździe Lechijkę sie zawiodło...
5 kwietnia 2007, 17:29 / czwartek
Hejnał ma rację !!! A tak przyszło mi na mysl wiecie że osmieszamy się się w tym momencie, bo zagląda tu również mnóstwo innych ludzi z innych klubuów i pewnie mają niezły ubaw !!! Skończcie już ten temat albo pogadajcie sobie przy piwku a nie jakieś smenty na forum !!
5 kwietnia 2007, 17:33 / czwartek
Mnie natomiast śmieszą wpisy tych "jedynych"... Nie bójcie się, nie wszyscy, którzy są z Lechią od dawien dawna, nie wszyscy, którzy chodzili na V ligę są rasistami i wielbicielami rh (specjalnie z małych liter, bo na mój szacunek nie zasłużył)... A teksty typu: wypierdalaj z T29, na Lechii was nie potrzebujemy... Hmm... Dziecinne...

Pozdrawiam wszystkich, bez względu na przekonania, dopóki nie szkodzą one Naszej Lechii...
5 kwietnia 2007, 19:52 / czwartek
Do harwester.

Widzisz-kolego,ja mam wyjebane na to,czy ktos na tym forum bedzie mnie
lubil czy tez nie !
Pienia mnie jedynie sieciowi kozacy i napinacze !
Nie mialem na mysli;ten kto nie jezdzi na wyjazdy -to nie kibic;
Jedni jezdza drudzy z roznych powodow nie i jest ok.
Czytam twoje wpisy i tak na prawde nic nie masz waznego do powiedzenia,
wiecznie tylko wszystkich krytykujesz !

dla formalnosci to jestem czarny 1968.

SZACUNEK DLA WSZYSTKICH KIBICOW LECHII !!!!!
5 kwietnia 2007, 19:54 / czwartek
nie wiem na pawno wszyscy tego ni znaja tym bardziej mlodsi kibice
, ale starsi pamietaja spiewalo sie swego czasu takie oto hasło: terrorysci i faszysci Lechia Gdańsk. i ni ebylo takich hecy z tego jak dzis , ale dzis mlodziez ma duzo do powiedzenia (bo jest internet):)).88
5 kwietnia 2007, 21:29 / czwartek
KKK jak to nie pamiętamy :D:D Albo Hej Hej Hej Lechiści Anty Anty Anty komuniśći........ :):) Poczekajmy na OE a inni tego typu jak Harvester np. jestem wielce ciekaw co byś zrobił jak by CIę stado murzynów goniło :P:P Nie pisze tego jako rasista ale tak z ciekawości :)
5 kwietnia 2007, 21:39 / czwartek
Eja Danuta to my bandyci z Traugutta
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441