Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Ruch /03.06.07, g.17:00

strona 12/18

3 czerwca 2007, 21:19 / niedziela
barni i Piro takie móżdżki jak wy, już sie wypowiadały za was w Pod Napięciem
3 czerwca 2007, 21:24 / niedziela
aa i jescze jedno nazywanie ludzi z ekipy baranami nie no brawa za "inteligencje" dla tego co to napisal:/ latwo w necie bluzgac a w oczy powiedzieci trudno kurrwa jak jednemu z drugim nie pasowal ten dym to powiedz to kolesiowi z ekipy prosto w twarz a nie napinasz sie na necie..
3 czerwca 2007, 21:24 / niedziela
wuel
Jestem ciekawy co byś powiedział gdyby przyjechała Arka czy inny chuj i wbili się do nas na sektor. Byś pierdolił gdzie byli nasi chuligani bo dostali niewinni ludzie, a policja jak zawsze poleciała by w ch.. i zagazowałaby cały stadion.
Jestem ciekawy czy śpiewałeś na meczu To my kibice z Gdańska...
3 czerwca 2007, 21:25 / niedziela
Matti: Widziałem jak zagrał Hirsz... Masz racje , grał bardzo słabo... Ale kiedy on sie ma ogrywać, skoro gra same ogony jeśli wogóle gra?? Na Buzałe nie da sie patrzeć, może psuć całe mecze a i tak gra...
3 czerwca 2007, 21:25 / niedziela
Nie ma co OE dla nas dopiero za rok. Tylko za rok moze tez sie skoczyc fiaskiem wiadomo Arka Polonia Pogon Wisla P. Slask.Ale trzeba porobic roszady w skladzie zrobic wreszczie ten stadion pozyskac wiecej sponsorow i wejdziemy bez problemow
3 czerwca 2007, 21:28 / niedziela
Hirsz do zespolu rezerw rezerw ! Moze mu na łąkach piłka od nogi niebedzie odskakiwac !

Mowi sie trudno i zyje sie dalej ! Nastepny sezon tez bedzie ciekawy !
dawid z czego ty się debilu cieszysz?!? kurwa że rozpierdol zrobili i klub będzie miał problemy i że kibice nie pojadą do stalówki?!? kurwa jesteś głupi jak but i pewnie masz góra z 15 lat.Znając życie to nigdy nie byłeś na wyjeździe.

Wkurwia mnie to!!! podniecanie się debilnymi akcjami a Lechia gnije kolejny sezon w drugiej lidze!
Piro : Dzięki wielkie za uratowanie nam wszystkim życia! Nastepnym razem już nie bedziecie sie musieli tak poświęcać , bo stadion prawdopodobnie niestety nam zamkną .
3 czerwca 2007, 21:31 / niedziela
1:0 [20,2MB]
odnośnik
odnośnik
1:1 [14,8MB]
odnośnik
odnośnik
3 czerwca 2007, 21:32 / niedziela
ten wuel to chyba kurwa ze sledziowni jest!!! ZAMILCZ chlopie!
3 czerwca 2007, 21:36 / niedziela
Ponapinajcie sie jescze troche ze beda kary i wogole .

DZIEKI NAM KAZDY WIE ZE LECHIA TO DOBRA EKIPA

PIKNIKI JEB.NE WYPIER.ALAC NA ZUZEL
3 czerwca 2007, 21:42 / niedziela
Nie ma co dramatyzowac. OE przegraliśmy nie dziś lecz w Łomży, Ostrowcu i u siebie z Opolem. Co do zachowania chuliganki nie bardzo rozumiem o co większośc z was się burzy ? Ja ponad czterdziestoletni kibic z 28 stażem kibicowskim mówię tak : jestem dumny z tych chłopaków dzięki którym dla każdego ciecia skądkolwiek przyjazd na Lechię to nie piknikowa wycieczka a wyjazd pod napięciem od pierwszej do ostatniej minuty. Nie płaczcie o kary finansowe, zakazy i inne pierdoły. To banały. Płaczcie nad naszymi grajkami. Poza Bączkiem to niestety klasa okręgowa . Bądżcie dumni z bojówki. Brawo chłopaki.
3 czerwca 2007, 21:44 / niedziela
na ZUZLU ostatnio tez robi sie ciekawe na stoczni raz na dlugi czas tez cos bedzie wiec zostaje tylko koszykowka
3 czerwca 2007, 21:44 / niedziela
Barni, sam wypierdalaj na żużel, a najlepiej na partyjke brydża, może tam odnajdziesz swoje powołanie i trochę oleju w glowie. Z takimi jak ty trudno się rozmawia bo nie ma o czym, Pierdolnij się w czoło, może cos tam usłyszysz, zanim coś napiszecie to troche pomyślcie
3 czerwca 2007, 21:46 / niedziela
gerry jak bym siebie czytal pozdrawiam
3 czerwca 2007, 21:47 / niedziela
gerry ty mowisz w imieniu hools,moze i fakt ze kazdy bedzie wiedzial ze Lechia to dobra ekipa ,ale nie w taki sposob.
3 czerwca 2007, 21:47 / niedziela
Oj Kolego ... Dla mnie to powod do dumy ze Chlopaki z ekipy pogonia Tych czy innych ! Nie płacz ze beda kary ...dla mnie liczy sie to jak bedizmy postrzegani przez innych. Od zawsze ten kto przyjezdal Na Traugutta wiedział ze tu czeka go jadka i tak bedzie do konca

AVE LECHIA !
3 czerwca 2007, 21:51 / niedziela
barni masz kompleks to zgłoś się do psychiatry to może będą cię ludzie na ulicach zauważać!!!
3 czerwca 2007, 21:51 / niedziela
Brawo dla chłopaków za akcje!!!!To co milicja robiła to tragedia,oni nie wiedzieli co sie dzieje,potrafili tylko w tłum strzelac gdzie małe dzieci były!!!Sedzia tragedia do Wrocławia z nim!!
3 czerwca 2007, 21:58 / niedziela
Gdyby nie "ekipa" to wszędzie gdzie byśmy nie pojechali byłby wpier***, żadnych flag nie mogli byśmy upilnować, a straty by były na każdym kroku, nie mówiąc że u siebie też by było wpier*** czasem... i jak tacy mądrzy jesteście to wrzucajcie na nich... a co do zadymy z policją to może troche niepotrzebna... ale wszysło jak wszyło od nas ludzie na ciśnieniu i wkur*** na psy więc musieli troche podymić z nimi... wyszło jak wyszło... szkoda kar i szkoda że po takim sponsorze wyszła ta awantura ale takie jest życie... brawa dla "EKIPY"
3 czerwca 2007, 21:59 / niedziela
gdyby nie ludzie na których tutaj jedziecie to Lechia dalej by grała w A klasie, o ile wogule by tam grała. Więc zamknijcie się wielcy kibice II ligowej Lechii.

Sedzia do gazu !
3 czerwca 2007, 22:01 / niedziela
ruch ruch ruch chorzowskie psy -ale mieliście stracz w oczach żeby nie kinder bojówki zomo to nie zobaczylibyście meczu pedały
3 czerwca 2007, 22:01 / niedziela
OK jest dobrze . kARY - HEHE SAM ZAPŁACĘ . cHYBA COŚ ZNACZYMY !!!???
3 czerwca 2007, 22:03 / niedziela
Mimo, że byli kibole Widzewa i Elany to i tak liczba gości zmiażdżyła, nie pamiętam ekipy, która się nie mieściła w sektorze, to tak jeśli chodzi i kibicowskie sprawy, ciekawy się następny sezon zapowiada...
3 czerwca 2007, 22:03 / niedziela
Czesc z zawodnikow, ktorych dzis ogladalismy powinna miec zagwarantowane miejsce w nastepnym sezonie ale w zespole IV ligowym !!!
Zastanawiam sie czy warto inwestowac w ta mlodziez skoro wyrastaja z nich pozniej "pilkarze" pokroju Pietrowskiego czy Hirsza !!
Gdzie oni sie nadaja kurwa mac !!
Podobnie sprawa wyglada z Buzala, ktory przegral nam mecz niech kurwa wraca lepiej do poznania bo tutaj juz chyba nikt go nie chce.
Na chuj Kosznik zasuwa do przodu skoro nie ma sil pozniej wrocic do obrony ??
Cale szczescie, ze w zespole jeszcze sa tacy ludzie jak Pawlak, ktorzy potrafia wkladac serce w to co robia.

Szkoda awansu, ale tragedii nie ma beda bynajmniej derby.
3 czerwca 2007, 22:04 / niedziela
gerry - sto razy podpisuję się pod twoim wpisem ......brutalna prawda jest taka , że 99,9 % tych przyzwoitek z forum NIC NIE ROBI DLA DOBRA LECHII NA ŻADNYM FRONCIE - ZERO WYJAZDÓW , ZERO FAKTYCZNEGO ZAANGAŻOWANIA W AKCJE TYPU BANER CZY INNA FORMA KIBICOWSKIEJ AKTYWNOŚCI W KTÓRYCH TRZEBA ZAINWESTOWAĆ WIĘCEJ NIŻ 10 ZŁOTYCH - A W SYTUACJI , KTÓRA WYMAGA MĘSKIEJ POSTAWY - SPIERDALACIE I BIADOLICIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chłopaki z Nabojki - za wszystko co zrobiliscie i robicie S Z A C U N E K !!!!!!!!!!!!!
3 czerwca 2007, 22:04 / niedziela
Nie jestem żadnym hoolsem, ani też piknikiem,
po prostu kurwa jestem KIBICEM i żyje każdym meczem Lechii.
Tak jak pisał barni - super że chłopaki z ekipy pojechały z Ruchem wpomaganym przez Żydzew, ale do chuja tego nie robi się na stadionie!!!
Kurwa, jesli chcieli to mogli ich znokałtować na trasie, na ustawce,
czy nawet jak na dworcu.
I mam szacunek dla naszych bojówek, bo dzięki nim Lechia to nie jakiś zwykły klub, tylko ekipa najlepsza w Polsce.
Ale ta awantura to psychoza tłumu, kilku debili skacze na płot a za nimi inni.
Jesli przez kilka miesiecy nie bede mogł obejrzec meczu w Gdańsku na stadionie,
to kurwa z czego mam się cieszyć - tym bardziej że liczę że przyszły sezon będzie nasz i będziemy wszystkich jebać.
A jak wykasują nam derby to wielki chuj będzie i nie pokażemy kto jest górą w Trójmieście.
3 czerwca 2007, 22:10 / niedziela
BeKSa59 BIALO ZIELONY BRACIE! dales kaske na bebny i teraz za kare jak bedzie dzieki ci POZDRAWIAM
3 czerwca 2007, 22:17 / niedziela
Ta ale gdyby nie te zadymy to mogilsmby odwolac sie a teraz to mozemy sie martwic czy bedzie kara czy nie!!
3 czerwca 2007, 22:21 / niedziela
oi Martinez jednak szacunek i respekt wsród ekip w kraju wazniejszy niz kary:) hmm z wiekiem moim ci nie wyszlo cos:) a wyjazdow troszke zaliczonych też mam więc tu też nie trafiłeś
3 czerwca 2007, 22:22 / niedziela
Ja pierdolę oglądałem bramki -ten szmaciarz z ruchu strrzelił ręką tak ewidentnie że powinien pojechać do wrocławia -PZPN PZPN JE.........
3 czerwca 2007, 22:23 / niedziela
od czego sie odwolywac?ze sedzia im gola uznal nic nie poradzimy .PZPN PZPN JEBAC JEBAC PZPN!!!!!!!!
3 czerwca 2007, 22:24 / niedziela
do wszystkich piknikow... gdyby nie Ci "zli" chlopcy to byscie teraz nie ogladali Lechii w 2 lidze wiec zamilczcie lub napiszcie do pzpn-u jaka kare chcecie by Lechia dostala...
3 czerwca 2007, 22:25 / niedziela
Lechia dala pizdy ale i tak kocham ten klub !!!!!! Bylo dobrze. zadyma na plus dla nas ale lepiej jakby byla poza stadionem. paly w szpitalu i to na plus :) biale kaski robia laski :)))) mamy derby :)))) Tam pokazemy frajerom gdzie ich miejsce !!!!!! Nie nawidze tych bladzi z GDYNI !!!!! TYLKO LECHIA GDANSK !!!!
3 czerwca 2007, 22:25 / niedziela
OCZYWIŚCIE SĘDZIEGO MIAŁEM NA MYŚLI
3 czerwca 2007, 22:26 / niedziela
odnośnik galeria czyli fotki z meczu
3 czerwca 2007, 22:34 / niedziela
Wypowiedzi trenerow po meczu:
Marek Wleciałowski (trener Ruchu):
- Zobaczyliśmy bardzo dramatyczne spotkanie. Wypada żałować, że kibice Ruchu Chorzów nie widzieli tego od początku. Z obu stron była ogromna determinacja i wiele sytuacji bramkowych. Mimo wszystko w tych sytuacjach bramkowych przewaga była po stronie mojej drużyny. Jednak to, co jest najważniejsze to gole. Dziś zobaczyliśmy tylko dwa. Zdaję sobie sprawę, że gospodarze nie są zadowoleni tym wynikiem. Nam ten wynik daje bezapelacyjne przodownictwo w całych rozgrywkach.

Trzeba przenalizować sytuację, po której padła bramka dla Ruchu. Ja aż tak dobrze tego nie widziałem, a komentarze, że ktoś przyznał się, czy kogoś oszukał są wypowiadane na wyrost. Jestem przekonany, że każdy z zawodników uczestniczących w tej akcji walczył o piłkę.

Tomasz Borkowski (trener Lechii):
- Zremisowaliśmy z liderem, bezsprzecznie najlepszą drużyną w drugiej lidze. Pewnie gdzieś w połowie sezonu ten wynik przyjąłbym z ulgą. Zaangażowania, woli walki, chęci zwycięstwa nie można zawodnikom dzisiaj odmówić. Remis jest sprawiedliwy, chociaż powiem szczerze, że jestem zaniepokojony sytuacją, w której padła bramka po faulu na bramkarzu. Nigdy nie narzekałem na pracę sędziów, ale ten moment mógł jakoś wypaczyć wynik meczu. Zwracam uwagę, że w przebiegu całego meczu wynik remisowy jest zasłużony. Udało nam się strzelić bramkę, prowadzić mecz i szkoda, że w takiej sytuacji Ruch doprowadził do remisu. Mam za to ogromny żal do sędziego. Zawodnik Ruchu schodząc po meczu do szatni przyznał się, że faulował bramkarza.
3 czerwca 2007, 22:39 / niedziela
GEDANIA ty kurwo nigdy ci tego nie wybaczymy !
3 czerwca 2007, 22:51 / niedziela
Gedania!
Co???
CHWM i Lechia nigdy nie przepraszają!!
3 czerwca 2007, 22:55 / niedziela
Szkoda ze nie ujrzymy OE,jedynie mozemy liczyc na PZPN ze wywali Zaglebie(Nie naleze do tych co wierza w to ,wiec mamy derby:))
3 czerwca 2007, 23:02 / niedziela
meczyk sredni ale awantura dobra za to :d
3 czerwca 2007, 23:17 / niedziela
a to dobre odnośnik
3 czerwca 2007, 23:20 / niedziela
ten sedzia to slepa pizda jakas
3 czerwca 2007, 23:23 / niedziela
a wedlug mnie kurwa powininen sie przejchac do wrocalwia i zobaczyc czy neima dla niego loza przygotowanego
moim zdaniem ten sedzia jest pierdolniety i slepy
wedlug mnie jest debilem i wedlug mnie spierdolil nam robote razem z buzaa rpzy 1;1 jedzie sam na sam i kolejny raz kopie sie w czolo
3 czerwca 2007, 23:23 / niedziela
Awantura fajna rzecz , tylko może niekoniecznie na własnym stadionie. Osłabiają mnie gadki ,że gdyby nie ci co dymią Lechii nie byłoby w II lidze. Lechia jest tam gdzie jest pomimo tego co robią a nie dzięki temu co robią. Przecież to nie dla Lechii tylko dla zaspokojenia swoich własnych potrzeb i wyładowania emocji. Medycyna ma pewnie na to jakąś nazwę. Nie twierdze, że sam zawsze byłem święty ale przynajmniej nie wciskałem nikomu, że to dla dobra klubu. Bo akurat LEchii , która szuka sponsora i stabilizacji finansowej jest to potrzebne jak dziura w moście. Więc powiedz jeden z drugim, że był spoko wicher ale nie pisz głupot, że to dla Lechii. To po pierwsze a co do meczu; w tej rundzie bywało już gorzej. Szkoda awansu, ale jest pewna satysfakcja z faktu lider,żeby coś u nas ugrać musi strzelać bramki ręką.
3 czerwca 2007, 23:25 / niedziela
Witam,

chciałbym powiedzeć iż zgadzam sie w 100 %
z defenderem. Tez jestem zwyklym kibicem albo
inaczej, zwykla "przyzwoitka" jak to nazwal w domysle mpiotr69, poniewaz nie jezdze na wyjazdy etc.
Chodze na Lechię od IV ligi, nie wiem czy
to jest wystarczajacy staz dla niektorych ale mysle ze
robienie takich burd nikomu PROCZ "wam" nie sluzy. Ktos
napisal wczesniej (nie pamietam nicku) ze wy w duzym
stopniu wspieracie Lechię (zgadzam sie z tym calkowicie, oddania lechii
to nikt wam nie zabierze)jednak w takim samym badz i nawet w wiekszym stopniu
niszyczie ten klub takimi akcjami. Ogolnie to mijamy sie z celem , bo jestesmy
dumni z "ekipy" a nie z naszych pilkarzy. NIe wiem jak wy ale ja wolabym
zebysmy byli "pizdami" jezeli chodzi o hools a byli zajebisci jezeli chodzi o pilke nozna.
Dzieki takim "akcja" dalej bedzie istnial mit o mordobiciach na traugutta a o sponsorach
w tym wypadku to bedziemy mogli zapomniec ... a i lechia bedzie grala dalej padaczke.
Ja oczywiscie jak na prawdziwego kibica przystalo bede ich dopingowal nawet w A-klasie
ale jednoczesnie chcialbym zeby lechia grala o najwyzsze cele przy akompaniamencie
30 tys normalnych kibicow

pozdrawiam
3 czerwca 2007, 23:25 / niedziela
Joker, def mp i inni: gratulacje za inteligencję inaczej. Pierwszy raz żałuję że psy debili nie wyłapały.
3 czerwca 2007, 23:26 / niedziela
KURWA !!!!!!!!! OGLĄDAŁEM POWTÓRKI I WYRAŹNIE WIDAĆ JAK TEN CHORZOWIANIN RĘKA WYBIJA BĄCZKOWI PIŁKĘ I WPYCHA DO BRAMKI , KOMENTATOR I PĘCZAK BYLI ZDZIWIENI TYM WSZYSTKIM !!!!

TEN CWEL ZABRAŁ NAM EKSTRAKLASE !!!!!!!!!!!!!

NIE NORMALNI KURWWAAA!!!!

NIE WYTRZYMAM !!
3 czerwca 2007, 23:28 / niedziela
James Czuje sie tak samo rozjebalbym wszystko szczegolnie tego kalosza czarnego
3 czerwca 2007, 23:30 / niedziela
Powiem jedno tepe lyse kwadraty :/ Szalejcie, szalejcie, bo jak bedzie Baltic Arena, monitoring i wszystko nowiusienkie to skonczy sie eldorado i traktowanie stadionu jak wlasne podworko. Juz niedlugo i bedzie spokuj. Pozdrowienia dla cierpliwych a tepota niech sie napina ze ten czas nieublaganie sie zbliza :D.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029