Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Ruch /03.06.07, g.17:00

strona 13/18

3 czerwca 2007, 23:33 / niedziela
Ten fragment najbardziej rozsmiesza:
- Moim zdaniem bramkarz Lechii chciał przerzucić piłkę nad poprzeczką, ale niestety wrzucił ją sobie do bramki - wyjaśnił pan Milczarek.

A by cie chuj strzelil slepoto!!!!Kurwa ogladam ta sytuacja juz 40-ty raz odnośnik i nie wiem jak takie bzdury mozna pierdolic!!!!Na replayu widac jak drukarz z Piotrkowa Wlodzimierz M. jest blisko sytuacji,stoi na 18 metrze od bramki a jednak kurwa nie widzi reki frajer!!!!
3 czerwca 2007, 23:47 / niedziela
czy w ogole istnieje mozliwosc (w swietle przepisow PZPN) zeby anulowac ta bramke? Przeciez to nie jest byle jaka tam sobie braczeka, przez nia tracimy mozliwosc gry w OE wiec powinno sie z tym cos zrobic!
4 czerwca 2007, 00:00 / poniedziałek
snower ja tez tak bym chcial,ale tak niema.Jedynie licz na WD ze wywali Zaglebie z 2ligi a zarazem nie awansuje
4 czerwca 2007, 00:03 / poniedziałek
Ilu bylo kibicow Ruchu????
4 czerwca 2007, 00:04 / poniedziałek
ok.1200
4 czerwca 2007, 00:04 / poniedziałek
dawid przestan pierdolic!!! odnośnik

pierdole taką klasyfikację!!! koleś mało nie skończył w dębówce (ten od tętnicy)a ty pierdolisz farmazony!!!
Dla mnie ważniejsze jest to czy Lechia będzie się sławna z gry w piłkę a nie przez pajacowanie idiotów.A ty przestań pierdolić bo założe się że nie byłeś w tym sektorze zajetym awanturą.

Prosta zasada jak chcesz się napierdalać to bez światków i nie na stadionie!! Bo dosyć że cierpia później normalni kibice (zamknięcie stadionu) to jeszcze postronne ososby zaliczają "takie akcje".W tym sektorze były ososby z małymi dziećmi.
4 czerwca 2007, 00:12 / poniedziałek
Michal5885 tepe lyse kwadraty ? Obrazasz swoich kolegow po szalu, a to chyba gorsze niz najwiekszy dym na stadionie. W ktora strone to wszystko idzie? Chcecie zachodniej wizji? Wiecie jaka jest? To wam powiem. Gdyby nie "nasza" bojowka to wpierdalali byscie kielbaski na jednym sektorze z zolto-niebieskim "ziomkiem" na derbach. Burzycie sie do nabojki, ze zrobili dym na stadionie? A co mieli sie przygladac jak hanysy szumia i potem preza sie przez nastepne lata na swych portalach? Uderzcie sie w glowy. Kary bylyby i tak i tak obojetnie kto robil dym, a tak korzysci sa wielkie ... Primo : Ruch ze sraczka w slipkach wraca do domciu
Sekundo: Nie ma wrogiej ekipy, ktora bez bojazni wjezdza do wielkiego i pieknego Gdanska

Poniewaz Beksa59 oferuje sie dolaczyc do ewentualnej kary skladam i moja zobowiazujaca deklaracje. 1000 zeta na takowa lub jesli (miejmy nadzieje) jej nie naloza na inny cel zwiazany z Lechia.

gerry@autograf.pl

40 lat na tym swiecie ... z tego 28 z Lechia
4 czerwca 2007, 00:19 / poniedziałek
Niech nikt nie pisze bzdur, że ci co dziś dymili, to ci którzy odbudowywali Lechię!!!!! Wręcz przeciwnie, przez głupotę, naszą Lechię być może dziś pogrzebali.

Chyba w gorącym głową się zapomniało, że wisi nad nami zawieszenie kary za Pogoń. O ile dobrze pamiętam, to w przypadku kolejnych ekscesów na T29 kara będzie z urzędu odwieszona, a nowa bardziej dotkliwa, z relegacją do III ligi włącznie. Tak więc z meczu o awans, zrobił się mecz o utrzymanie !!!!!!

Mimo wszystko, nie wiem kto zasłużył w tym meczu na większą pogardę- "kibice", sędzia, czy niektórzy nasi grajkowie.

To co wyprawiała "trójca" sędziowska, to SKANDAL!!!!!!!! I nie chodzi mi tu wcale o bramkę, strzeloną ręką po faulu na bramkarzu, ale o łatwość w dawaniu żółtych kartek dla Lechistów za byle co, a także gwizdane spalone.
Miałem wrażenie, że sędzia dłubie sobie w nosie i w dupie ma wydarzenia na boisku.

A co do grajków. Niby nie kopie się leżącego, ale Panie Trenerze, wszyscy widzą, a Pan jest ślepy!!!!!!!
Buzała i Hirsz nie będą piłkarzami. Ich umiejętności wystarczają na średniaka w III lidze, a nie na drużynę walczącą o awans. Podobnie Kosznik, który jak nie ma siły, to powinien trzmać się swoich zadań, a nie biegać do przodu i zostawiać gołą lewą stronę. Występ Miklosika pominę milczeniem, bo do tej pory grał w miarę przyzwoicie, ale dzisiejszy mecz to żenua. Był pierwszy do zmiany, a mimo to zagrał cały mecz.
Brawa dla Bączka, zdecydowanie najlepszego piłkarza dzisiejszego meczu.
4 czerwca 2007, 00:25 / poniedziałek
trzeba grac caly sezon a nie liczyc na ostatni mecz
4 czerwca 2007, 00:26 / poniedziałek
gerry weź przestań pierdolić. Kolegów po szalu? Co to kurwa za gadka, ja z tymi kurwa półgłupkami mam mieć coś wspólnego??? Przecież to debile, którzy imienia swojego napisać dobrze nawet nie potrafią. Byłeś kiedyś w Anglii?? Pewnie nie. Nie strasz mnie zachodnią wizją, bo to zakrawa na pierdolenie emeryta. Stare powiedzenie mówi żeby nie srać do swojego gniazda, więc po chuj te dymy na naszym stadionie??? A propos szacunku, do Lechii. Kurwa dajcie spokój z nas to się co najwyżej śmiać można, najdłuższy staż w 2 lidze spośród wszystkich polskich klubów. Szacunek dla klubu buduje się wynikami a nie rozpierdalaniem swojego stadionu i nie rozumiem jak to może nie trafiać. Kurwa przecież czegoś w tych szkołach chyba uczą? Rozumieć otaczającą rzeczywistość chyba uczą? Kurwa bo jak patrze na te łyse kwadraty to nie wiem czy to jeszcze coś ma w głowie czy to nie jest przypadkiem zombie, które tylko do napierdalanki się nadaje.
4 czerwca 2007, 00:27 / poniedziałek
gerry Zacznij myślec jak normalny czlowiek,a nie jako kibic Lechii.Idziesz po raz pierwszy na mecz z rodziną .Nie wiesz co to jest Lechia .Jest zadyma i strzelaja obok ciebie.I z pewnoscia udasz sie na nastepny mecz??No raczej nie
i nie mowcie ze gdyby nie oni to ...........Kazdy normalny kibic czy to Lechii czy to ruchu wie ze zachowanie kibicow na meczu niebylo na miejscu.Dlaczego na mecze Polski jest tak mala frekwecja??Dlatego ze klub i policja i przedewszystkim kibice nie moge zapewnic bezpieczenstwa.
4 czerwca 2007, 00:29 / poniedziałek
i bardzo dobrze niech wiedza w polsce kto góruje w awanturach
4 czerwca 2007, 00:29 / poniedziałek
Zeto : 99% poparcia

Ten 1% to to że cały czas wierze że z Hirsza będzie jeszcze piłkarz...:)
4 czerwca 2007, 00:31 / poniedziałek
a co gerry tak to cie boli ze normalny kibic by siedzial i "zajadal" kielbache ze sledziem u boku na derbach 3miasta? Dazymy przeciez do tego ze wszystko co w sporcie najlepsze to oczywiscie wyniki jak i frekfencja.
4 czerwca 2007, 00:32 / poniedziałek
ale po co one sa ??Dla wyzycia ??To niech idzie sie wyzyc biegajac ,nawalajac w worek z byle czym moze byc gownem
4 czerwca 2007, 00:34 / poniedziałek
O tak snower boli mnie to bardzo. Dla mnie to mozesz nie tylko z nim kielbaske zajadac ale i laske mu robic ... Twoja wola, ale nie wrzucaj mnie w te konszachty
4 czerwca 2007, 00:36 / poniedziałek
wracajac do lachociagow to moge ci powiedziec ze ty robisz wlasnie laski wszystkim sledza takim poj**** zachowaniem i notabene szkodzisz jeszcze lechii
4 czerwca 2007, 00:37 / poniedziałek
LechiaGdansk klub i Policja nie potrafi zapewnic Ci bezpieczenstwa? Jestes zalosny. Mam dla Ciebie propozycje. Ogladaj nastepny mecz w TV ... i cieplej i bezpieczniej. A do dzielnicowego zawsze zdazysz zadzwonic jak sasiad po 22.00 glosno telewizor podkreci. Kurwa co tu sie dzieje? Pojebalo was ? Teraz na Policje liczycie? Dokad zmierzasz Polsko?
4 czerwca 2007, 00:39 / poniedziałek
Byc moze snower byc moze .... ale ja potrafie napisac Lechii z duzej litery ... z szacunkiem ciemniaku z szacunkiem ... jesli wiesz co to znaczy. Szanuj bojowke to i Ciebie uszanuja pryszczu.
4 czerwca 2007, 00:39 / poniedziałek
Po pierwsze - i psy i Ci, ktorzy sie "napi*rdalaja" dobrze wiedza czym moze sie skonczyc taka awantura... Tym pierwszym nikt nie kazal wybierac takiego zawodu, a Ci drudzy robia to bo, nie wiem, jedni pewnie to lubia, inni chca sie "wyladowac", moga byc setki powodow... Ale zarowno jedni jak i drudzy idac tam na pewno wiedza na co sie "pisza". To tak odnosnie tej "debowki" (ktorej dzieki Bogu ten CZLOWIEK uniknal), o ktorej pisal Martinez.

Po drugie - nie chce nikogo krytykowac ani przyznawac "ekipie" prawa do decydowania, kto i gdzie ma zajac miejsce, ale czy nie jest "przypalonym" pomyslem siadanie z zona/dziewczyna, tym bardziej z dzieckiem w takim miejscu? Przeciez nie trzeba byc specjalnie tegim umyslem, zeby wydedukowac, ze "cos" moze sie wydarzyc, jesli kibice gosci wybieraja sie do nas na mecz (i to w niemalej liczbie). Tym bardziej, jesli "ekipa" zbiera sie tam juz dlugo przed rozpoczeciem meczu i swoja obecnosc zaznacza wywieszeniem flagi. Nie od dzisiaj mecze pilki noznej bywaja arena do tego typu potyczek i pewnie jeszcze jakis czas beda pelnily ta role.

Jesli, a raczej kiedy, dostaniemy kare nie bede mial do nikogo zalu, a tym, ktorzy juz teraz lamentuja nad tym co to bedzie jak pzpn nam cos przypnie powiem tylko: PO CO TE PLACZE? Takim zachowaniem, zwlaszcza tutaj na forum, dajecie tylko wyraz swojej bezsilnosci. Jak bedzie trzeba znow przyjde na mecz i bede dopingowal zza plotu.

Ci ktorzy pisza, ze woleliby, zeby Lechia byla znana w Polsce bardziej ze wzgledu na swietna gre, niz z tego z czego "slynie" teraz - zastanowiliscie sie nad tym, ze pilkarze przychodza i odchodza? Na palcach jednej, no moze dwoch rak mozna zliczyc pilkarzy, ktorzy maja Lechie w sercu. Moze, dla niektorych chuliganow Lechia jest tylko swego rodzaju "szyldem", pod ktorym robia to, co robia, ale na pewno wszystkim z nich zalezy na tym, zeby chuligani/kibice innych klubow mowiac "Lechia" robili to, badz co badz, z szacunkiem. Lechia to PRZEDE WSZYSTKIM kibice, jacy by nie byli.

Co do wydarzen boiskowych juz chyba wszystko zostalo powiedziane i nic nowego w tej kwestii wniesc sie nie da...
4 czerwca 2007, 00:41 / poniedziałek
gits: Pajacu zarejstrowany na forum od miesiąca . Każdy prawdziwy kibic wolałby żeby Lechia górowała na boisku a nie w rozpierdalaniu swojego stadionu. Won ze stadionu dla takich jak TY.

Troche patologii potrafi zniszczyć wizerunek klubu budowany przez długi czas i ciężką pracę wielu ludzi, a potem jeszcze próbują wmówić że robili to żeby innych uratować !!! Kto popiera tą akcję , nie jest kibicem Lechii , bo nie jest Nim osoba , która szkodzi własnemu klubowi.
4 czerwca 2007, 00:41 / poniedziałek
Nie o to mi chodziło gerry,ale to ty jestes bardzo żałosny.Co kobieta z dzieckiem ma zdazyc uciec przed pseudokibicami.Jak podobaja ci zadymy to idz umow sie ze sledziami i sie nawalaj;)
4 czerwca 2007, 00:42 / poniedziałek
ret 100% poparcia
4 czerwca 2007, 00:44 / poniedziałek
Kobieta z dzieckiem siada na krytej a nie prawie w buforowym panie LechiaGdansk. Ty, przypomnij mi bo nie kumam ... to kibice do tej kobiety strzelali? Czy popierdolency w bialych kaskach?
4 czerwca 2007, 00:46 / poniedziałek
bodix to mnie wyrzuc ze stadionu Lechia to my!!!!!!
4 czerwca 2007, 00:46 / poniedziałek
bodix zgadzam sie z toba a nie taki gerry ,lubi sie powyklocac i ponawalac sie z kolegami ze spacjalnej.
4 czerwca 2007, 00:47 / poniedziałek
lechia gdansk i inni liczacy na degradacje zaglebia ja pierdole nasz awans przy zielonym stoliku niech lechia bedzie symbolem walki naboisku i niech zwyciezy sama i awansuje a nie liczy na wd jak mamy awansowac to tylko kosztem poloni i tymi ujemnymi pkt co maja zabrane nic innego wole zostac w 2 lidze i miec derby i walczyc dalej nie poddawac sie bo taki awans nie bedzie smakowal fajnie
4 czerwca 2007, 00:52 / poniedziałek
gerry podalem przyklad (nie z dzis).Jezeli kibice przyjezdni rzuca sie do zadymy to taka policja nie patrzy czy to dziecko czy CHWM tylko strzela bo te grono to powoduja zamieszki.
4 czerwca 2007, 00:55 / poniedziałek
*Oczywiście mi chodziło ze w tym gronie są zamieszki
4 czerwca 2007, 00:56 / poniedziałek
Uwazam ze to co zrobili kibice to debilizm jak chcieli startnac z Ruchem to trzeba bylo sie umowic 50 na 50 gdzies w lesie a nie na stadionie probowac zadym kazdy klub kibice nie jednego klubu juz to pojeli nawet Ruchu czy Cracovii,ale nie Lechii,oni musza lac sie na wlasnym stadionie i kompromitowac swoj klub......
Dobrze ze niebiescy nie dasli sie za bardzo sprowokowac bo mecz by sie chyba nie zakonczyl......
4 czerwca 2007, 01:50 / poniedziałek
Mysle ,ze wszyscy co dzisiaj sie tutaj wpisuja maja po czesci racje. Po tak emocjonujacej pierwszej polowie,kazdemu moga puscic nerwy..... Prawda jest taka ,ze Lechia to GDANSK !! A tu mieszkaja ludziska z troche innego materialu... Macie racje ,ze incydent ten zaszkodzil naszej kochanej druzynie. Moze nawet bardzo powaznie . Ale prawda jest taka, iz LECHIA to nie tylko piekny teatr ktorym racza sie widzowie.Sa tam tez KRYTYCY ,ktorzy uzywaja nie co innych argumentow... PRZEZ 25 lat mojej obecnosci na tym pieknym OBIEKCIE tak bylo i po dzis dzien JEST! STAREGO DRZEWA NIE PRZESADZISZ! WIEC MOZE LEPIEJ ZMIENIC TEATR!!!
4 czerwca 2007, 02:11 / poniedziałek
Bardzo dokladnie przenalizowlałem tą sytuacje i wywnioskowalem z niej.I to na 100%.Pilka jest dosrodkowana ,Baczek wyskakuje i jego prawa reka jest skierowana w kierunku bramki zas druga przedtrzymana przez zawodnika Ruchu.Baczek dotyka i kieruje pilke do siatki ale ta jeszcze napotyka na swej drodze reke zawodnika ruchu.Bączek byl faulowany,z tego wynikalo ,ze to jest to normalna walka przed polem karnym(nowe zasady panie sedzio)Bączek najpierw dotkna prawa reka pilke,ale za to lewa mial przedtrzymana.I za to juz powinien gwizdnac za przepychanie sie z bramkarzem.Potem po przepchnieciu Bak chce uratowac i odbija i ta widzocznie musa tego C**** z Chorzowa
4 czerwca 2007, 02:18 / poniedziałek
W streszczeniu to jest tak baczek dotyka ja a dopycha dlonia koles z Chorzowa
4 czerwca 2007, 08:54 / poniedziałek
żałosne..... początek końca..
4 czerwca 2007, 09:23 / poniedziałek
witam, od dawna czytam ale dopiero dziś postanowił zabrać głos, gdyż jako wieloletni kibic mam do tego prawo. Nie rozumiem jednej kwestii i może jakiś ktoś mi to wyjaśni - kiedy atakujesz kibica przeciwnej druzyny lub psa to jaki masz cel? Zabić go, poważnie uszkodzić nie wiem złamać tylko rękę lub nogę, czy zadowoli cię wybity ząb? Chodzi ni o waszą drodzy kibole motywacje i cel. Prawie zabiliście psa, może meża i ojca. Lechia zawsze walczyła z ZOMO I milicją, ale to było uzasadnione w tamtym czasie walki z systemem. Dziś to chyba zwykłe bandyctwo.

Kwestia druga - mówicie, że psy zaatakowały dzieci, kobiety gazem. Ale zaraz bohatery, kto uciekając przed psiarnią chował się między dzieci i kobiety. Za to nie mam do was szacunku. Bo w zadymę wmieszaliście zwykłych pikników. Wy jesteście winni bohatery wielkie.

Klub nasz kochany LECHIA nie jest waszą drodzy kibole własnością i musicie to przecież zrozumieć, że piknik też ma prawo przyjsc oglądać mecz. Wy nie powinniście być dla tych ludzi zagrożeniem.

Prosiłbym żeby na tego posta nie odpowiadali ludzie o poziomie inteligencji mniejsze od królika czy szczura. Debata powinna być raczej żeczowa i opierać się na argumentacji a nie wyzwiskach.

I tak w przykrych okolicznościach przyrody dopełnił się mój pierwszy wpis na forum :-)
4 czerwca 2007, 10:00 / poniedziałek
Saned, zeto i inne dziewczyny, nie płaczcie już jakoś to będzie:). A na następny mecz weźcie wasze telefony z kamerami, nagrajcie tych niedobrych chuliganów i po meczu szybko biegnijcie z materiałem na policje, to będzie najlepsza rzecz jaką w waszym mniemaniu możecie zrobić dla Lechii. A za tydzień w Stalowej Woli prosze np użytkownika o nicku saned, a także inne płaczące niewiasty(pewnie 99,9% z nich tam nie będzie, bo za daleko :)) o podejście i rozmowę, o zakazach stadionowych i o tym jak policja powinna napierdalć kibiców.
TYLKO LECHIA ,
LECHIA OD LAT NIE DLA POLICYJNYCH FRAJERÓW!!!
4 czerwca 2007, 10:03 / poniedziałek
LECHIA to ekipa z charakterem. Jesli awans to tylko zasłużony, a nie podarowany przez pajaców z PZPN przy zielonym stoliku - tj. z 4 miejsca.

Jeżeli dyskusja ma być "żeczowa" to nie mam nic do dodania :-)
4 czerwca 2007, 10:06 / poniedziałek
tomek do hirsza ze masz pretensje to rozumiem!ale od Pietrowskiego sie odp i erdol bo gowno widziales a nie ten mecz chyba!chlopak walczyl i nie jest drewniany jak Hirsz! troche obiekywizmu chłopie!!!!
4 czerwca 2007, 10:12 / poniedziałek
brawo bubu
Pod wpływem Twojej wypowiedzi sam zmobilizowałem się żeby zalogować i napisać o swoich odczuciach po meczu. Wprawdzie śledzę to forum od dawna, jednak dopiero teraz jestem na tyle wk..... aby coś napisać.
Tak jak napisał bubu, jaka kara was satysfakcjonuje? Szpital, wózek a może jak będzie jednego mniej? Odpowiedzcie prosze!
Ps. (najleszpesze było czyjeś tłumaczenie, że jak się nie dało z niebieskimi to dobre, że można było przynajmniej pały ponapierdalać).
4 czerwca 2007, 10:15 / poniedziałek
aaaale teraz zobaczylem ta bramke dla ruchu!skandal!!!nie pisze wiecej bo sie bardziej wku rwiam!
4 czerwca 2007, 10:18 / poniedziałek
hahahaha.... jak mnie rozbawił wspis typa o ksywie snower....
piszesz takie coś "nie jezdze na wyjazdy etc." a potem piszesz "Ja oczywiscie jak na prawdziwego kibica przystalo bede ich dopingowal nawet w A-klasie" hahahhaa.... jak na prawdziwego kibica przystało to się czasem wsiada w pociąg i zapier**** na drugi koniec Polski aby tam ich dopingować bo na meczu domowym to wsparcie zawsze jest odczuwalne!! Następna sprawa: "chcialbym zeby lechia grala o najwyzsze cele przy akompaniamencie 30 tys normalnych kibicow" nie wiem czy wiesz ale jak się szanuje swój klub to się nazwe pisze z wielkiej litery(takie małe przypomnienie).... 30tys. normalnych kibiców z których nikt tak jak Ty nie pojedzie na wyjazd wspierać drużyne z dala od Gdańska?? żal mi takich ludzi jak Ty....
4 czerwca 2007, 10:27 / poniedziałek
HLG78- chyba nie zrozumiałeś tego, co napisałem. No ale widać "chłopczyki" tak mają.
4 czerwca 2007, 10:29 / poniedziałek
Zawsze wydawało mi się, że dumą Lechii była tradycja, przywiązanie do barw klubowych, do miasta w którym przyszło nam żyć. A od wczoraj często słyszę że dumą klubu jest łysy tępak zwący się bojówkarzem, stojący niczym neandertal z kamlotem na straży klubu.
To chore rozumowanie szkodzące klubowi, obawiam się, że wkrótce przez ten pryzmat wiele dotychczas przychylnych Lechii osób zacznie ją postrzegać, a wówczas nie liczmy ani na przychylność Kurskiego ani Adamowicza. Dojdzie do tego, że przyznać się do współpracy z klubem zdominowanym przez bandytów będzie samobójstwem i dla polityków i dla sponsorów.
Panowie, żółta kartka i czerwona lampka - ostrzegam - po raz ostatni.
4 czerwca 2007, 10:38 / poniedziałek
oii Martinez a gdzie ja pisalem ze uczestniczylem w dymie he? pokarz mi ten post:)a co do tego napierdalania sie poza stadionami bez "swiadkow" to nie jest to wcale takie proste.. ale to już rozmowa nie na forum
4 czerwca 2007, 10:42 / poniedziałek
Siedzialem caly mecz i 30 min po nim pod zegarem, mam nagranych 650mb zdjec i filmikow (postaram sie udostepnic na youtube), choc jakosc filmow nie jest niestety rewelacyjna (aparat to jednak nie kamera ;) )

Moim zdaniem odpowiedzialnosc za zamieszanie musi wziasc na siebie policja. Kto im kazal wchodzic na stadion i zaczac strzelac do wszystkich? (inna sprawa czemu pikniki nie zmienily miejsca widzac co sie dzieje? nie ma co sciemniac, ze sie nie zorientowali bo to nie bylo 30 sek tylko jakies 15 min.

Nie pochwalam takiej akcji na stadionie - to musze napisac bo zaraz sie posypie krytyka...
Jesli bedzie zakaz stadionowy - ok. Po tym co wczoraj pokazali szacunek w Polsce bedzie. Wole 1000% zakaz za cos takiego, ktory przelkne niz za rzucanie bananami, czy inne rasistowskie akty.

Musicie zrozumiec, ze to wlasnie dzieki tym ludziom mozemy sobie chodzic dumnie z szalikiem po ulicach!
Ja sie na chuligana nie nadaje :) wole isc na mecz i pokrzyczec dlatego siedze na luku kolo zegara i dzis znowu przez tel z kierownikiem mam glos jakbym 3 dni pil...

PS Najlepsza akcje:
1) zdecydowanie pierwsze miejsce - taran z toy toy'a
2) barykada przed lukiem

Nie potrafie zrozumiec, czemu policja po opanowaniu juz nawet prostej nie poprzestala tylko dalej marzyla o pacyfikacji...

i szkoda sklepikarza... (a propo czemu nie ma automatu z cola i slomka ? :) musze 4 soczki co mecz kupowac zamiast 1 duzy kubek... :) - ale mnie pojedziecie za ten wpis :)) - tak lubie sobie w przerwie zjesc kielbaske ! :)

pozdrawiam
4 czerwca 2007, 10:53 / poniedziałek
Komentując:

"Moim zdaniem odpowiedzialnosc za zamieszanie musi wziasc na siebie policja. Kto im kazal wchodzic na stadion i zaczac strzelac do wszystkich? (inna sprawa czemu pikniki nie zmienily miejsca widzac co sie dzieje? nie ma co sciemniac, ze sie nie zorientowali bo to nie bylo 30 sek tylko jakies 15 min."

Myśl raczej abstrakcyjna. Chyba nie chcesz powiedzieć, że policja powinna odpuścić i dać się pomordować kibicom? Niestety bylem tam wśród pikników. Kiedy zorientowalem już co się zaczyna dziać "bohatery" ( bo chyba tak od wczoraj będę ich nazywał) zastawili całą górę a policja nacierała, waliła gazem i strzelała. Zatem jedynym rozwiązaniem było wtulić się kobietom i dzieciom w ogrodzenie na dole. NIE BYLO GDZIE SIĘ WYCOFAĆ

"Musicie zrozumiec, ze to wlasnie dzieki tym ludziom mozemy sobie chodzic dumnie z szalikiem po ulicach! "

To dzięki takim ludziom wstyd chodzić w szaliku bo ludzie patrzą na mnie jak na bandyte. O to ci chodzi, żeby budzić strach?
4 czerwca 2007, 10:58 / poniedziałek
przestancie pierdolic o glupotach
4 czerwca 2007, 11:04 / poniedziałek
"Moim zdaniem odpowiedzialnosc za zamieszanie musi wziasc na siebie policja. Kto im kazal wchodzic na stadion i zaczac strzelac do wszystkich? (inna sprawa czemu pikniki nie zmienily miejsca widzac co sie dzieje? nie ma co sciemniac, ze sie nie zorientowali bo to nie bylo 30 sek tylko jakies 15 min."

A moim zdaniem, odpowiedzialność ponoszą ci, którzy zaczęli tą idiotyczną akcję!!!!!!! To że milicja i ochrona źle się do tego przygotowała to inna inszość.

Co do pikników, to oni oglądali mecz, nie patrząc za plecy. Kiedy poczuli woń gazu i usłyszeli strzały za plecami, było już za późno.
To że oni ucierpieli na głupocie innych, dla mnie też jest rzeczą oczywistą.

"Musicie zrozumiec, ze to wlasnie dzieki tym ludziom mozemy sobie chodzic dumnie z szalikiem po ulicach!"

I znów się mylisz. Skoro to taka duma, to dlaczego "ci ludzie" nie noszą barw ??? Ja barwy noszę dlatego, że jestem dumny z klubu i jego historii. Dlatego, że Lechia jest jednym z ostatnich Bastionów Prawicy. Święty nigdy nie byłem, ale żeby strzelać sobie samobója i jeszcze być z tego dumnym ???

" Nie potrafie zrozumiec, czemu policja po opanowaniu juz nawet prostej nie poprzestala tylko dalej marzyla o pacyfikacji..."

Dlatego, że kilku niewyżytym gnojkom nie chciało się spokojnie usiąść na dupie, tylko z uporem maniaka dalej ciągnęło w stronę psów.

To był ostatni mecz sezonu. Ostatni, w którym obowiązywało zawieszenie za Pogoń. Teraz w czwartek zacznie się jebanie dziadów z miodowej, że nam dopieprzyli mega karę!!!!!
Czekaliśmy na derby, to je sobie obejrzymy, z sektoru leśnego, albo na zdjęciach w poniedziałkowej prasie!!!!!!
4 czerwca 2007, 11:07 / poniedziałek
Witam, jestem starym wyjadaczem z Plocka, w moim sercu jest miejsce tylko dla Petry, mialem okazje bedac w Gdansku uczestniczyc w meczu Lechii z Ruchem, nie omieszkalem ominac takiego meczu..majac kumatych znajomych zasiadlem z nimi w sektorze buforowym/troche kurwa dziwne uczucie, obcy stadion, zero barw, i rozkminianie czy ktos mnie wychaczy:-)/ i musze Wam powiedziec chlopaki , ze bylo mlodziezowo:-) dolaczylem sie do malej szarpanki z psami,jak wszyscy wiecie zawsze i wszedzie policja jebana bedzie...troche mnie kurwy zgazowaly ale wbijam w to, pilka nozna dla kibicow, macie naprawde solidna ekipe, bardzo ladnie sie zaprezentowaliscie, aczkolwiek tych kurw z ruchu i jebanych zydow z podlodzkich wiosek rzeczywiscie sporo najechalo, jesli chodzi o wypowiedzi na tym forum nie macie sie co stresowac, w kazdym miescie jest w chuj piknikow, podsycajacych atmosfere, jebane dzieci internetu- jesli ktorys przypadkiem dostanie gdzies w pizde to pozniej pisze ze zalepiliscie itd, trzeba na nich srac, do zobaczenie na kibicowskim szlaku..pzdr. Piec Piw Prosze!88!
4 czerwca 2007, 11:09 / poniedziałek
bubu przesadzasz policja opatulona od stup do głów czym ty chcesz ich zabić
jeden co dostał miał pecha tak jak dużo ludzi po naszej stronie
policja zjebała sprawe nie dopilnowali chorzowskich jak wchodzili na stadion
widzieli jaka jest sytuacja u nas na sektorze że jest duzo osób przypadkowych,mogli lać tylko wodą a nie strzelać ,całe sczęście że sie nikt nie potratował
ps.teksty o łysych bezinteligentach sobie podaruj bo to sie robi nudne i myślisz że ktoś od wpisów na forum się zmieni
1 ..... 11 12 13 14 15 ..... 18
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.518