Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Ruch /03.06.07, g.17:00

strona 17/18

5 czerwca 2007, 17:48 / wtorek
Dobrze, że XXI wiek dał ogólny dostęp do internetu, a co sie z tym wiąże, możliwość lamentowania i płaczu na różnych ogólnych forach , śmiać mi się chce jak czytam te wpisy, zachowujecie się jak lamentujące baby, załóżcie klub kulturalnego kibica i pomagajcie policji w tępieniu chamstwa na stadionach. Do czarny1968 piszesz jak i pewnie już jestes zwykłym zgredem, przypomnij sobie ile kiedyś było awantur (wszyscy niech sobie przypomną, na lechia.net jest dział prasówka) na Traugutta. I nie pisz mi ,ze kiedyś były inne czasy , ze komuna itp, bo to farmazon, porostu tak czasem bywa na stadionach piłkarskich i to na całym świecie, a bywałem na meczach w Niemczech, Holandii i Anglii. Pewnie,że szkoda kar które pewnie będą , ale nie marzcie się jak dzieci i niech nikt nie pisze, że przez CHWM nie ma OE, bo to nie oni w 7 meczach nie strzelili gola, a wspierali ich w całej Polsce.
Przestańcie już wylewać tu swoje żale, bo śmiać sie z nas będą, choć pewnie 85% jest dwa lata na Lechii i będą jeszcze ze dwa sezony. Gdzie w Polsce czasem nie dochodzi do takich sytuacji na stadionach piłkarskich? No może w Grodzisku, przykład- Arka-Legia- awantura na murawie
Lks-Lech-to samo
Wisla-Arka- każdy wie
Legia-Zaglebie(ostatnio)- legia na murawie po meczu
Legia-Widzew (ze 3 sezony temu)-dym na murawie
Górnik -Legia
Na Lechu w zeszłym sezonie
Nie będę więcej wymieniał, bo nie o to w tym wszystkim chodzi, chce tylko pokazać,że czasem tak jest czy się to komuś podoba czy nie!!!!!!
TYLKO LECHIA
NIE DLA POLICYJNYCH KIBICÓW!!!
5 czerwca 2007, 17:55 / wtorek
HLG78 nie wiem dlaczego zadymami na innych stadionach chcesz usprawiedliwiać niedzielną bezsensowną rozróbę ? Te inne zadymy świadczą o tym, że kolesie bez wyobraźni są w wielu miastach w Polsce. NIe robi się dymu na własnym stadionie i kropka. Ganiaj się po murawie gdzie innej jeżeli masz wolę sprawdzenia się jako sprinter na trawie.

I nazywaj mnie zaraz policyjnym kibicem, bo to że policja dała dupy jest oczywiste i wszyscy na forum są tu zgodni. Nikt nie broni policji, ja osobiście bronię klub przed karami, zakazami a moją siostrzenicę przed latającymi kamieniami. Krótko mówiąc chcę obejrzeć mecz jak człowiek. I chuj z tego, że wpierdolę kiełbasę ? Facet od kiełbasy płaci czynsz naszemu klubowi. Więc mechanizm jest chyba prosty no nie ?
5 czerwca 2007, 18:02 / wtorek
i jeszcze jedno: też byłem na meczach w innych krajach (Anglia i Niemcy). Kibice wyzywali się na maksa. Ale nikt nie zapierdalał po murawie, nie rzucał kamieniami i nie niszczył mienia swojego klubu. A co więcej, 3/4 kibiców wpierdalało kiełbasy, piła piwo i siedziała na trybunach z dziecmi i wnukami. I było zajebiście.

Nie pomyślałeś, że może właśnie przez ten luz na trybunach, te przysłowiowe kiełbaski w/w kraje mają parę klubów w Lidze Mistrzów ? Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale myślę, że tak. Tymczasem wchodząc na nasz stadion widzę kilka setek kibiców spiętych jak baranie jaja czekających tylko na dym a nie na mecz.
5 czerwca 2007, 18:11 / wtorek
Do HGL98. Prosilbym abys nie zamieszczal tu swoich opinii bo tym co wypisales kompletnie sie skompromitowales. Nie mam zamiaru tu wdawac sie w polemike z Toba i Tobie podobnymi. Moge Was okreslic tylko jednym slowem IDIOCI.
5 czerwca 2007, 18:22 / wtorek
ZE STRONY trojmiasto.pl

Wnosimy o ukaranie walkowerem Ruchu Chorzów, bowiem to zawodnik właśnie tego klubu, w niesportowy sposób, pozbawił szans gdański klub na awans do ekstraklasy. Głęboko wierzymy, że Szanowny Wydział Dyscypliny przychyli się do naszego wniosku" - z takim wnioskiem Lechia wystąpiła dziś do PZPN.

Nie musimy dodawać, że przyznanie trzech punktów biało-zielonym otworzy im powtórnie możliwość gry o awans do ekstraklasy. Poniżej prezentujemy argumentację klubu, która została przesłana do związku. Jako autor podpisany jest Błażej Jenek, dyrektor klubu.

"W imieniu OSP Lechia Gdańsk chcielibyśmy zwrócić uwagę na sytuację z drugiej połowy meczu Lechia-Ruch, która jak się następnie okazało była kluczowa dla losów meczu i przekreśliła szansę awansu Lechii Gdańsk do Orange Ekstraklasy. W 68 minucie spotkania piłkarz chorzowskiego Ruchu Grzegorz Domżalski dośrodkował piłkę w pole karne. W polu bramkowym, doszło do starcia Remigiusza Jezierskiego z Ruchu z bramkarzem Lechii Mateuszem Bąkiem, w wyniku którego piłka znalazła się w gdańskiej siatce. Bramkarz gdańskiej drużyny był ewidentnie faulowany przez zawodnika gości (przypomnę, że przepis mówi, iż bramkarz w polu bramkowym jest szczególnie chroniony). Na filmie (płyta CD w załączeniu) wyraźnie widać, jak napastnik Ruchu chwyta za rękę naszego bramkarza. Prowadzący zawody powinien w tym momencie podyktować rzut wolny dla gospodarzy. Ubolewamy, ponieważ mimo protestów gdańskiej drużyny arbiter uznał gola.

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że po meczu zawodnik Ruchu Chorzów przyznał się do tego, że złamał przepisy w starciu z bramkarzem Mateuszem Bąkiem.

"Faulowałem bramkarza Lechii. Podczas meczu do takich zdarzeń nie można się przyznać - mówił już po spotkaniu Remigiusz Jezierski" - relacja m.in. w Dzienniku Bałtyckim z 4.06.2007.

Zawodnik Ruchu Chorzów, działał wbrew zasadom fair play, zadrwił wręcz z czystej, sportowej rywalizacji, do czego się publicznie przyznał w rozmowie z dziennikarzami.

Stąd, jako klub Lechia Gdańsk, wnosimy o ukaranie walkowerem Ruchu Chorzów, bowiem to zawodnik właśnie tego klubu, w niesportowy sposób, pozbawił szans gdański klub na awans do ekstraklasy.

Głęboko wierzymy, że Szanowny Wydział Dyscypliny przychyli się do naszego wniosku.
5 czerwca 2007, 18:25 / wtorek
podobno zamkneli stadion mowili o tym na tvp 3 czy ktos moze potwierdzic
5 czerwca 2007, 18:53 / wtorek
Ja tam słyszałem w Panoramie ze policja nie wystapi z wnioskiem
o zamkniecie stadionu.No ale są jeszcze dziadki z miodowej,może oni cos wymodzili.
5 czerwca 2007, 18:56 / wtorek
jak wchodzili pierwsi z ruchu na sektor to ci z tylu ktorzy stali na smoluchowskiego przez plot skakali i szli na rokko i budynki klubowe i wtedy nasi poszli bo zomo dalo dupy.a wy na nich jedziecie !!! kurwa!!GDYBY NIE EKIPA TO BY JESZCZE NALALI NA WAS !!!!!SZACUNEK
5 czerwca 2007, 19:01 / wtorek
proste ze paly nie wystapia z wnioskiem o zamkniecie stadionu bo dali dupy na maksa i doskonale o tym wiedza wszyscy, gdyby zabezpieczyli wejscie kibicow Ruchu i ich judenbraci nie doszlo by do zadnych ekscesow,a ze stalo sie jak sie stalo to mowi sie trudno i kocha Lechie dalej:)

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
5 czerwca 2007, 19:12 / wtorek
Przyznali Lechii walkowera teraz Ruch musi sie na to zgodzic jesli sie zgodzi mamy 3 punkty!!!!!!Pieknie pieknie gramy dalej..
5 czerwca 2007, 19:17 / wtorek
Skad takie informacje bierzesz linka dawaj albo czegos sie uchlales?
5 czerwca 2007, 19:18 / wtorek
Dulli naucz sie czytać debilu nie 98 a 78;), i płacz dalej płacz
5 czerwca 2007, 19:19 / wtorek
gadaj i to szybko!!
5 czerwca 2007, 19:26 / wtorek
Do HLG.
Bylem chuliganem i przyznaje sie !
Ale do kurwy nedzy my czekalismy na Smoluchowskiego na przyjezdnych,po
meczu tez gonilismy az do Politechniki a nawet do Stoczni.
Czy to tak trudno skumac,ze wtedy Lechia nie miala kary w zawiasach,
tak jak dzis ?!
Cymbal duzo wyzej napisal;wiem,ze beda kary ale huj tam !
To,co?Z Lechia huj tam ?
Wkurwia mnie juz ta dyskusja bo nic tak na prawde do ziomali nie dociera.

Nie robcie przykrywki swoich czynow,ze to dla dobra Lechii.
Moja milosc i tak ma renome w Polsce bez takich nie dokonca przemyslanych
akcji.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
5 czerwca 2007, 20:02 / wtorek
HLG1500232123 - sam się naucz czytać, zapisałem dobrze twoją ksywę, pomylił ją niejaki delmas. Więc odpierdol się ode mnie łaskawie. Rozumiem, że musiałeś mi dorzucić "debilu" bo taki masz system dyskusji. Potwierdzasz tym samym, że żeby załapac sie do jakiejś zadymy, które tak bardzo popierasz i którymi się tak chwalisz, nie trzeba być mistrzem intelektu. Może kiedyś jakas gumowa policyjna kula odblokuje ci funkcję myślenia. A teraz idę płakać i wpierdalać kiełbaski, chlip, chlip, chlip.
5 czerwca 2007, 20:06 / wtorek
Hej LechiaStocznia skad sie dowiedziales o tym walkowerze??????Gdzie to napisali? (mam nadzieje ze nie w fakcie ;-)))
5 czerwca 2007, 20:09 / wtorek
LECHIASTOCZNIA NAPISAL I ZAMILKL bawi sie z nami
5 czerwca 2007, 20:11 / wtorek
BigOgi bylo m.in w trojmiastp.pl ,gazeta.pl. i duzo innych
5 czerwca 2007, 20:17 / wtorek
5 czerwca 2007, 20:18 / wtorek
dzieki LechiaGdansk tyle ze tam nic a nic nie pisze ze przyznali nam walkowera i ze Ruch musi sie zgodzic
5 czerwca 2007, 20:19 / wtorek
Nic tu nie ma zgodzie Ruchu na walkower to wtedy 3 pkt ale nie wazne.
5 czerwca 2007, 20:32 / wtorek
Czy to nie ironia losu? Kiedyś Jojko trochę nam pomógł w utrzymaniu się w I lidze strzelając ręką samobója, a teraz zawodnik Ruchu wbił nam gwóźdź do trumny czyniąc to samo. W bramkach strzelonych ręką LECHIA - RUCH 1:1
5 czerwca 2007, 20:41 / wtorek
zartowalem z tym walkowerem.......pamietam jak Jojko strzelil im samoboja....to bylo cos pieknego hahaha dla mlodszych kibicow podam taka informacje ktorej moze nie wiedza Ruch od zalozenia 1 ligi czyli od 1927 roku bral udzial we wszystkich sezonach od mometu powstania ligi az do meczu z nami i byla to jedyna druzyna w Polsce ktora mogla sie takim czyms pochwalic cos jak teraz Inter w serie A....
a kto wlasnie My LECHIA GDANSK sprawilismy ze zabraklo ich w 1 lidze 1 raz w historii tego nigdy nie zapomne na Ruchu plakali 80 letni dziadkowie a My Lechia bylismy na 1 stronach........gazety pisaly wtsdy
''ekstraklasa bez Ruchu?Czy to mozliwe?''
abbo 'koniec legendy''.to byly czasy
5 czerwca 2007, 20:42 / wtorek
przed czwartkiem nie spodziewajcie sie zadnych rozwiazan ;]
5 czerwca 2007, 20:48 / wtorek
Nareszcie ktoś bystry na forum. Celna uwaga MarekM :) A te żarty o walkowerach to nie na miejscu :)
5 czerwca 2007, 20:53 / wtorek
grucha - w czwartek raczej wd pzpn sie nie zbierze, jest swieto i pewnie lesne dziadki robia sobie dlugi weekend.
5 czerwca 2007, 21:26 / wtorek
Dulli przepraszam za debila mała pomyłka oczywiście, to skierowane było nie jakiej Delmas.
Czarny czy nie uważasz. że z wiekiem patrzysz trochę inaczej na tą samą sprawę? Ciebie tak samo kilkanaście lat temu nazywali idiotą, podobnie jak Ty nazywasz teraz innych, bo na Traugutta kiedyś też dochodziło do burd i to częściej niz obecnie, a sam przyznając, że byłeś chuliganem to pewnie czasem zdarzało Ci się brać w nich udział :), heh ,a Ty pewnie,że to były inne czasy:)
Szkoda czasu więcej na ten komiczny temat.
TYLKO LECHIA
... a z tym walkowerem co się B.Janek domaga to chyba trochę przesada i kicha...
5 czerwca 2007, 21:29 / wtorek
tomek_lg : racja, racja, ja sie na tych koscielnych swietach nie znam :)
5 czerwca 2007, 21:37 / wtorek
A jakze ! Ormowcy nazywali mnie nawet BANDYTA !!!
Tak,czy inaczej,to byly naprawde inne czasy.
Tak jak juz wspomniales,nie ma co sie dalej produkowac w tym temacie.
Mam tylko nadzieje,ze nie bede musial ogladac meczu i czuc sie jakbym
podgladal jakas panienke w przebieralni kostiumow kapielowych...........
5 czerwca 2007, 22:13 / wtorek
Mysle ze ten filmik odzwierciedla najlepiej tok rozumowania "bohaterow" ktorzy niby nam dupy na stadionach ratuja.
odnośnik
5 czerwca 2007, 22:42 / wtorek
He he wysyp bab i internetowych płaczących zgredów.Ludzie z Polski czytaja te bzdety
z forum i sie śmieją aż wstyd cos tłumaczyć.Czarny dymy były zawsze i na stadionie tez, a metody działania policji wcale nie są bardziej cywilizowane niz kiedyś np. w latach80(teraz doszły gładkie lufy i gaz z ładnych pojemników:) )Czasy sie zmieniaja
podział wsród kibiców na ekipe mocnych wrażeń,ultrasów i pikników jest juz faktem
na większości stadionach i żadne płacze tego nie zmienią.Chłopaki robia to co musza i chwała im za to.Niestety czasem tak wyjdzie że nie mozna uniknąć walki na stadionie
nad czym osobiscie jako zgred ubolewam:-)
5 czerwca 2007, 22:45 / wtorek
WYSTARCZY JUZ OBRZUCANIA SIE BLOTEM TEMAT LECHIA-RUCH !!!!!!!!!

czyli 1-1 bo nieprawidlowej uznanej bramce ciach bajera..............
5 czerwca 2007, 22:56 / wtorek
caroll - durniu, ogrze takich epitetów nigdy nie miałam możności usłyszeć heheh..

Proponuję tobie przeczytaj jeszcze raz mój wpis ze szczególnym uwzględnieniem pkt 1 i jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz...

albo nic już nie czytaj, lepiej wyjdź na zewnątrz piękny wieczór mamy..
5 czerwca 2007, 22:57 / wtorek
odnośnik

Parę cytatów "kibiców Lechii",

"-A piłka się jeszcze w ogóle liczy?
- Pierwsza jest awantura, druga piłka, wyniki i takie coś"

"-Śledzicie rozgrywki ligowe czy bardziej te ...?
- Bardziej ligę chuliganów niż wyniki"

Nie ma to jak dorabić ideologię do swoich poczynań,
Skoro klub nie jest na pierwszym to jak tu dyskutować,
Zresztą w materiale pada porada mówiąca o tym, że rozmowa na nic się nie zda,

Dla równowagi:
Pamiętam jak w Toruniu bojówka staneła w obronie naszych, (a może pomściła naszych)
I wbrew opinii niektórych tu się wypowiadających to nam, drużynie gości, groził walkower za rozruby,
Skoro tak łatwo można umówić się na ustawkę, (przecież wystarczy telefon)
Czemu cenę za zwalczanie frustracji, oraz wyładowanie wstrzykiwanego sobie w tyłek testosteronu ma ponosić drugorzedny w hierarchi wartości klub oraz pozostali kibice naiwnie śledzący wyniki zespołu;
Zeto 100% popracie w sprawie metaforczynego "gówna" i "gównianej" ideologii
5 czerwca 2007, 23:25 / wtorek
Szacuneczek dla tych co poszli na dym za wszystkich lamusów którzy nazywają sie kibicami Lechii, to Ci co walczą mogą sie podpisać pod słowem kibic Lechii a nie 14 letnie dzieci czy stare zgredy, Nie zapomnijcie z czego słyniemy w całej Polsce i tak ma zostać! Szacunek dla ekipy! Reszta wypierdalać, co z tego że na stadionie jest 10 tys. naszych kibiców jak 90 % to kaleki, dostali by wpierdol we własnym mieście gdyby nie ludzie którzy tworza L.G.
5 czerwca 2007, 23:28 / wtorek
HLG78 przeprosiny przyjęte :) Mamy zupełnie inne podejście do tematu bójek na stadionie i nie przekonasz mnie, że bardziej warto być wyżej w rankingu chuliganów niz w tabeli, ale wierzę, że chcemy tego samego: Lechii w I lidze. Pozdro.
6 czerwca 2007, 01:41 / środa
do bubu z
5 czerwca godz 9;38
Niechce cie obrazac ale to ze nie rozumiesz dlaczego pisze milicja a nie policja znaczy to tylko jak jestes bardzo rozgarniety! Wiesz co to jest ironia? a metefora? albo przenosnia? Zapytaj kolegow to Ci powiedza. Nie mow mi ze mam wytrzezwiec tylko pomys nad tym co czytasz a nawet piszesz. Temat uwazam za zamkniety ale dowiedz sie co znacza te slowa to Ci ulatwi troche zycie :). pozdrawiam

TYLKO LECHIA GDANSK
6 czerwca 2007, 10:39 / środa
"Idąc" za wikipedią :

Metafora, inaczej przenośnia - językowy środek stylistyczny, w którym obce znaczeniowo wyrazy są ze sobą składniowo zestawione, tworząc związek frazeologiczny o innym znaczeniu niż dosłowne znaczenie wyrazów np. "od ust sobie odejmę", lub "podzielę się z wami milczeniem".

W ogólniejszym sensie, w rozumieniu nurtu myślenia zwanego strukturalizmem, metafora to zgrupowanie pojęć, przedmiotów według podobieństwa, np.

* zbiory części mowy, np. zbiór przysłówków
* zbiór części garderoby, np. zbiór koszul
* podobieństwo melodii granej przez różne instrumenty

No i co z tą metaforą (przenośnią) Panie kolego?? Polecam powrót do podstawówki, a może Ty wciąż w niej jesteś?
6 czerwca 2007, 12:51 / środa
no to widze ze tylko potrafisz przepisac cos z ksiazki ale dalej nic nie kumasz! pisze milcja w ironi do slowa policja bo mimo ze zmienili nazwe to dalej zachowuja sie jak milicja. juz rozumiesz? To jest przenosnia chlopcze. Jak cos piszesz i czytasz to staraj sie zrozumiec.
6 czerwca 2007, 12:57 / środa
NIE WIEM JAK MAM CI JESZCZE TO TLUMACZYC BO CHYBA JESTES BARDZO OGRANICZONY. WEJDZ NA WATEK -ZADYMA PO MECZU- I MOZE ZROZUMIESZ DLACZEGO JA I WIEKSZOSC OSOB NAZYWAMY ICH MILICJA. TYLKO NIE MOW IM WSZYSTKIM ZE MAJA WYTRZEZWIEC :)
6 czerwca 2007, 13:23 / środa
Być może jestem ograniczony, ale nie do tego stopnia żeby nie wiedzieć czym jest metafora. Nie przeczytałeś regułki ze zrozumieniem. Ale nie chce mi się nawet próbować Ci wytłumaczyć czym jest związek frazeologiczny. Odnośnie nazywania policji milicją czy zomo mam pewną teorię. Otóż ludzie twojego pokroju próbują dorobić ideologie do swoich zachowań, znaczy walk z policją. Ideologię która faktycznie miała prawo bytu jeszcze 18 lat temu. Odnośnie metod to fakt są kurewskie, ale chyba niewiele wiesz co robiła milicja z ludźmi w PRL. Mam nadzieję jedynie że starsi tu obecni dostrzegają te drobne różnice. I kurwa żeby nie bylo ze psiarnie bronie, bo nie do tego odnosi się ta wypowiedź.
6 czerwca 2007, 13:26 / środa
Co do meczu hmmm...po pierwsze primo:D:D Cała ta zadyma byla bez sensu. 90% to wina MO bo jak mozna nie zabezpieczyc dojscia kibicow druzyny przeciwnej na sektor?!!?!??!jak dla mnie prowokacja.reszte dzialan MO pomine milczeniem...
Nie popieram takich zadym ale nalezy wziasc pod uwage ze takie ekipy wrecz musza byc...przeciez jak byla zadyma na Olivii gdyby nasi ich nie przegonili to tychy craxa i lodz z zawisza by zmiotly stoczniowych piknikow z powierzchni ziemi...!fakt ze to co innego .Rozwalac wlasny stadion...no comment.
Pozatym wygwizdanie Kurskiego jak najbardziej na miejscu:D:Dfakt szkoda Pani Prezes ale trudno sie mowi...Apropo młynu czy jak spiker zapowiada minute ciszy to te barany musza drzec tego ryja????!troche szacunku!dopiero po jakims czasie sie uspokoili!Ciekawe czy wywalczymy awans przy zielonym stoliku...chociaz sam nie wiem czy bym tego chcial bo to zawsze oe ale inaczej smakuje awans wywalczony na boisku pozdro dla kumatych:D:D:D:D:D
6 czerwca 2007, 16:15 / środa
odnośnik po tym artykule chyba jasno widać że ZOMO urządziło prowokacje,skoro sami tak nalegali żeby wpuścić 1000 osób więcej to czemu nie zabezpieczyli wejscia gości na stadion w należyty sposób?? Teraz durni w mediach strugaja......
6 czerwca 2007, 19:29 / środa
Witam,
czy nie zaniepokoiło Was nic od niedzieli ?? Ja jestem przerażony jak i pełen niepokoju... od niedzieli na forum nie udzielił sie nasz 12 letni KinderSurprise... Obawiam się czy to nie on jest wśród tych najgorszych twardzieli osadzonych w gdańskim więzieniu, ostatnio zaczął przeklinać ... motyla noga...
6 czerwca 2007, 19:59 / środa
moze dostal kod do fify ?
7 czerwca 2007, 00:56 / czwartek
Aha , no to przepraszam wszystkich kolegów zadymiarzy , po prostu nie wiedziałem ,że moje bezpieczeństwo było zagrożone przez bojówki Ruch a ci „rycerze” uratowali nie tylko moje zdrowie i życie ale też dumę i reputacje mojego klubu. Po postu o tym nie wiedziałem. A do tego jeszcze ta prowokująca policja , chłopaki naprawdę nie mają łatwego życia i to wszystko w imię mojego bezpieczeństwa... Jeszcze raz serdecznie dziękuję. I przepraszam za moje wcześniejsze wpisy . Po prostu wydawało mi się że oni po prostu to lubią, że zadyma wyzwala w nich przyjemną adrenalinę, że tylko po to przyszli na stadion. Trochę mnie zmylił taki jeden koleś , który po zadymie pojawił się pod zegarem obnosząc się ze swym skaleczonym palcem ( rozwalił sobie na płocie spierdalając przed policją) myślałem ,że to jakiś debil bo woził się z tym strasznie ale teraz wiem ,ze to był prawdziwy bohater.
7 czerwca 2007, 01:41 / czwartek
Demol nikt ci oczywiście dupy nie ratował i nie miał takiego zamiaru nawet.Z tym się z tobą zgadzam bracie.Ciesz się jednak chłopie,że żyjesz w czasach on-line bo możesz sobie pobyć troche twardzielem.Kiedyś to byś na tym stadionie oklep dostał za 10cm przydługich włosów,nie mówiąc już o takich wypowiedziach off-line .. i nawet bys nie miał się komu pożalić.
I nie pisze tego jako zwolennik tej zadymy,raczej jako przeciwnik pieprzenia takich wyprysków na forum ogólnoświatowym ;)
7 czerwca 2007, 02:52 / czwartek
do bubu normalnie polamales mi dzis nadgarstki chlopie :).
cytuje
" Odnosnie nazywania policji milicja czy zomo to mam swoja teorie.Otoz ludzie Twojego pokroju probuja dorobic ideologie do swoich zachowan znaczy walk z policja''

No jeszcze pare takich tekstow i przebijesz goscia od kodu do fify :). jesli wiesz o czym mowie.

oprocz mnie duzo osob nazywa tutaj i w calej polsce zreszta policje milcja i uwiez mi ze nie dlatego zeby dorobic ideologie do walk z policja bo wiekszosc z nimi nie walczy i nie ma zamiaru tego robic. Po prostu ludzi kturzy gazuja kobiety dzieci i wala z gumowych kul gdzie popadnie oraz napierdalaja palka 12 letniego dziciaka ktory po prostu przyszedl sobie ogladnac mecz najdelikatniej mozna nazwac zomo!
Mozesz sie zastanowic czemu zaraz po Twoim wpisie Siwa malpa i Szczesciarz uzyli slow MO i ZOMO czy musze Ci podpowiedac? Oczywiscie moze to byc tylko zbieg okolicznosci :)

PS. Ale wielkie dzieki ze poprawiles mi humor po powrocie z pracy ta swoja teoria.:) pozdrawiam
7 czerwca 2007, 08:49 / czwartek
O kinder krzysia trzeba zapytać Saneda, który też dość późno się pojawił. Co do "zagubionych", to od niedzieli brakuje też michalagdansk i thomasa13. Teraz widać kto jest kto. :-)
7 czerwca 2007, 10:55 / czwartek
Może troche nie na temat, ale...:
Cy istnieje możliwość ściągnięcia na dysk filmiku z youtube?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.454