Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Ruch /03.06.07, g.17:00

strona 18/18

7 czerwca 2007, 11:03 / czwartek
istnieje mozliwosc....
7 czerwca 2007, 11:05 / czwartek
m1_dram_LG a mogłbyś mi pomóc?
7 czerwca 2007, 12:30 / czwartek
Wasze wpisu są zenujące i nie wchodze na forum bo to najgorsze forum Lechii.Pod wzgledem uzytkownikow i tym bardziej ,ze nie mozna cytowac co ktos napisal przez co trzeba sie zwracac do osoby.
7 czerwca 2007, 12:37 / czwartek
no w końcu jesteś Krzysiu...... kamień spadł mi z serca
7 czerwca 2007, 12:48 / czwartek
"napierdalaja palka 12 letniego dziciaka ktory po prostu przyszedl sobie ogladnac mecz najdelikatniej mozna nazwac zomo! "

Chwala Bogu, juz myslalem, ze to o Krzysia chodzi.. uf..
7 czerwca 2007, 12:53 / czwartek
A mnie na Ruchu najbardziej rozwaliła nasza sektorówka. Szkoda prądu na coś takiego!!!
7 czerwca 2007, 14:13 / czwartek
YouTube Video Downloader.....sciagnij program

koniec z takimi tematami

pzdr
7 czerwca 2007, 15:02 / czwartek
reasumujac i konczac juz ten temat to ja osobiscie jestem DUMNY z naszych HOOLS gdyby nie oni to byscie teraz sluchali ''Lechia znowu dostala lanie na trasie jadac na mecz do xxx i stracila kolejna flage.Ciekaw jestem ilu by bylo was na wyjazdach po paru takich akcjach na nas??i co powie mi moze jeden z drugim zrobilibysmy zrzutke na kolejna i kolejna flage??ciekaw jestem.A tak dbaja o wasze bezpieczenstwo przy okazji podtrzymujac reputacje Lechii z dawnych lat ze byle leszcz nie nawrzuca nam i ma szacunek do LECHII.A akcja na stadionie zostala najprosciej w swiecie sprowokowana oraz przez nie udolnosci policji!!!Wiec juz dajcie spokoj i nie wyzywajcie sie na forum bo zarowno zwykly kibic jak i hools chca jak najlepiej dla Lechijki na swoj wlasny sposob;-).szacunek dla NASZYCH HOOLS.POZDRAWIAM wszystkich kibicow bialo-zielonej ARMII LECHII!!!
7 czerwca 2007, 15:41 / czwartek
z tym sciaganiem filmow z youtube cos sie jebie niby sciaga a za chwile komunikat HTML script cos tam moze ktos wie co jest grane???bo fajne filmiki sa i zalezy mi zeby sobie posciagac:)z gory dzieki za pomoc
7 czerwca 2007, 16:57 / czwartek
witam.
ja sciagam z youtube jakims programikiem youtube getmovie kiedys go znalazlem i nim pobieram. Niewiem jak go gdzies dac na server wiec jak ktos umie niech poda @ to podesle programik
7 czerwca 2007, 21:56 / czwartek
Mysle ze temat zajsc podczas meczu i po nim trudno jest ocenic jednoznacznie . na pewno zle sie stalo ze mialy one miejsce na naszym stadionie . Z drugiej strony uwazam ze nasza ekipa zostala sprowokowana i potem trudno bylo zapanowac nad powstala sytuacja . Poruszlo mnie nazwisko odpowiedzialnego z ramienia policji naczelnika Dariusza Guzikowskiego . Jest on blisko zwiazany ze srodowiskiem klubu Arka Gdynia a wlasciwie z jej bylymi zawodnikami oldbojami w tym b. bramkarzem A. Czyzniewskim . P. Guzikowski jest czestym gosciem na stadionie MOSIR-u w Gdyni a nawet pogrywa tam w pilke . Nie podoba mi sie przygotowanie operacji wejscia na stadion kibicow Ruchu bo to tak jak by wsadzic kibicow Lechii i Arki do jednego pociagu i wyslac ich w podroz . Mam nadzieje ze sie myle ale sprawa smierdzi panie Guzikowski . Narazil pan kibicow i podopiecznych policjantow na mozliwosc utraty zdrowia i zycia . Chcem wierzyc ze zrobil pan to z powodu braku wiedzy i umiejetnosci wiec proponuje szybka emeryture . A zabezpieczaniem meczow Lechijki niech zajmie sie ktos kompetentny i bezstronny . Podzielam zdanie Kibica ze ekipa ktora dotarla na stadion w Toruniu w II - iej polowie uratowala nam lby bo juz bylo niedobrze .
29 czerwca 2007, 11:07 / piątek
Na wczorajszym posiedzeniu Wydz. Dyscypliny PZPN nie ukarał LECHII za zamieszki kibiców podczas meczu z Ruchem

-Po zobaczeniu materiałow audiowizualnych,przesłuchaniu przedstawicieli obu klubów oraz analizie pomeczowych protokołów nie dopatrzyliśmy się w postępowaniu LECHII żadnych przewinień dyscyplinarnych.Dlatego o sankcjach nie może być mowy - tłumaczy Robert Zawłocki wiceprzewodniczący WD.

Kara nie ominie jednak Ruchu,który musi zapłacić 50 tys.zł oraz kibice niebieskich nie mogą towarzyszyć piłkarzom w czterech kolejnych meczach wyjazdowych...
29 czerwca 2007, 13:15 / piątek
haha :)
29 czerwca 2007, 13:21 / piątek
Mi to pasi Lechia robi rozróbe, a Ruch dostaje kare;)
29 czerwca 2007, 13:27 / piątek
jaka rozróba?
29 czerwca 2007, 13:44 / piątek
To Gedania i ruch robiła zadyme.......więc kara słuszna :))))))
29 czerwca 2007, 15:28 / piątek
Trza zrobic porządek z tą Gedanią. Nie może być tak, że bezkarnie chasają po Naszej świątyni :))
29 czerwca 2007, 16:02 / piątek
no i prawidlowo bylo nie przyjezdzac jak debile w 1600 osob tylko w 500 to by teraz nie mieli kary. A do tego kare powinna dostac policja najlepiej zakaz staidonowy ;) bo jak mozna wpuscic najpierw ruch a pozniej wejsc samemu w niewielkiej zreszta liczbie a co dalej robili to juz szkoda komentowac strzelali jak popadnie banda idiotow. Kto nimi dowodzi hehe? jakos jak byl mecz z Jaga jak sie Jaga rzucala i wyrwala nam troche lawek to ich polali woda w tej klatce potlukli i spokoj. Dobrze ze jest taka kara, bo znowu poszlo w eter ze kibice Lechii to bandyci i ze strach przychodzic na mecze i w ogole ze w BBC to pokazali smiech na sali i pozniej przez debilizm policji jakos nie garna sie do nas sponsorzy. Dobrze, ze jest taka kara w pzpn ktos wreszcie przejrzal na oczy.
29 czerwca 2007, 18:24 / piątek
No to hanysów ominą wycieczki do Grodziska, Krakowa i derby z Zabrzem. Do Łodzi na zgodę pojadą i tak.
29 czerwca 2007, 18:27 / piątek
pablos to debil za 1 zdanie w jego ostatnim poscie wyjebałbym go z forum.
29 czerwca 2007, 18:33 / piątek
Za kłamstwo, było ich (góra) 1300-tu :)))
29 czerwca 2007, 19:57 / piątek
Jee...Cracovię sam jestes debil :] jezeli bylo ich mniej to sory wszystkich nie liczylem :] takie bylo info ze przyjechalo ich do Gdanska 1600, a jak bylo mniej to wystarczy mnie poprawic a nie jakies wrzuty, ale widze ze zawsze znajdzie sie ktos dla kogo napinka i nawrzucanie komus na forum to powod do dowartosciowania sie gratuluje :] a jak sie jarasz tym ze przyjechalo ich o wielu wiecej niz mieli biletow (500) i ze byla zadyma to naprawde pogratulowac myslenia. Dopoki beda zadymy na stadionach to sponsorzy nie beda sie garnac do wspierania finansowego polskiej pilki, a wielu ludzi tak jak to nadal jest bedzie sie balo isc na mecz. Juz z powrotem na Lechie ludzie zaczeli przychodzic z malymi dziecmi, calymi rodzinami, a wielu po meczu z Ruchem na pewno nie przyjdzie po tym czego byli swiadkami, ze to wina policji i kibicow Ruchu ok, ale niektorzy ludzie ktorzy mienia sie kibicami Lechii swoim zachowaniem na tym meczu raczej powodow do dumy nam nie przysparzoli, wrecz odwrotnie chyba ze powodem do dumy jest robienie zadymy na wlasnym stadionie to tez pogratulowac myslenia. I moze np. kiedy pojawia sie sponsor taki jak Energa i na pierwszym meczu, na ktorym gosci Pani Prezes jest zadyma to jak wygladamy w jej oczach? Owszem mowi, ze to tylko nieliczna grupa, ktora psuje wizerunek tysiecy prawdziwych kibicow. Tylko, ze to wlasnie ta grupa sprawia ze np Energa daje narazie milion i nie wiadomo co dalej, a tak moze dalaby juz teraz kilka milionow wiecej, moze tez pojawily by sie nowe firmy chetne do sponsorowania. A tu prosze wystarczyl jeden mecz z Ruchem i znowu w mediach powrocil stereotyp kibicow Lechii chuliganów, ktorzy chodza na mecze tylko po to zeby sie bic z policja i kibicami przyjezdnymi. Wiadomo, ze dopoki nie bedzie stadionow z prawdziwego zdarzenia, identyfikatorow, pelnego monitoringu trybun i odpowiedniego prawa jak to jest w Anglii to nadal bedzie obraz polskiej pilki taki jaki jest czyli niezbyt kolorowy. Nadzieja w Euro 2012. Tyle w temacie. Pozdro dla normalnych
29 czerwca 2007, 21:12 / piątek
Pablos, może zmień klub? Widzisz, tutaj niespokojnie, Gedania nęka :))
29 czerwca 2007, 21:25 / piątek
@pablos: nikt nie czepia się Ciebie o podaną liczbę Ruchu&koalicji w Gdańsku, tylko o to, co wynika z treści Twojego posta. A wynika z niego jedna, nieprzychodząca na myśl każdemu prawdziwemu kibicowi, myśl: popierasz kary wyjazdowe dla kibiców jako czynnik wychowawczy. Wybacz, że spytam: jeździsz na wyjazdy ?? Bo jakoś nie mogę uwierzyć, że kibic może być zadowolony z tego, że innemu kibicowi zabrania się oglądania swojej ulubionej drużyny. Postawa godna małej, wrednej mendy. POGRATULOWAĆ !!!

P.S. Nie trudź się z odpowiedzią, bo z zasady omijam posty wszelkiej maści oszołomów.
29 czerwca 2007, 21:25 / piątek
Pablos moim zdaniem, lepiej żeby Bautyk Irena nie powstała. Jest zbyt wielkie ryzyko, że strumień kasy jaki popłynie na piłkę, może trafiać również do Gedani, wtedy pierwszoligowe derby Gdańska, będą bardziej krwawe, niż II wojna światowa!!! Lepiej niech zostanie tak jak jest teraz.
29 czerwca 2007, 21:38 / piątek
taaa super wrzucajcie wrzucajcie :] nie popieram robienia zadym na stadionach jak chca sie tłuc - to do lasu!! Kazdy normalny kibic kibicuje a nie leje sie na stadionie chca sie bic niech sie bija ich problem, ale niech nie robia tego na stadionie wystawiajac w ten sposob swiadectwo reszcie kibicow. Kto tego nie rozumie to przykro mi wyrazy wspolczucia z powodu braku myslenia. Na wyjazdy jezdze rzadko zgadza sie po prostu czas mi na to nie pozwala, czego zaluje. I co ma do tego jakies popieranie czy nie popieranie karania kibicow ktorzy jezdza na wyjazdy tak jakby zakladac ze kazdy kto jedzie na wyjazd ma w obowiazku sie tłuc i oczywiscie kazdy ma taka postawe popierac. To chyba oczywiste, ze nie wynikalo z mojej wypowiedzi, ze jestem za karaniem kibicow jezdzacych na wyjazdy, ale oczywiscie jestem za karaniem kibicow jezdzacych czy nie jezdzacych na wyjazdy ktorzy robia zadymy na stadionach. Kto jest innego zdania to proponuje dawac im nagrody w koncu godnie reprezentuja swoj klub :] brawo za glupote. Koniec tematu.
30 czerwca 2007, 11:13 / sobota
Lechia raczej nie bedzie ukarana za rozruchy na meczu z Chorzowem. Wiec czyżby derby z udzialem publiczności:D??? Jeśli spamuje wielkie sorki:)Gdzies czytalem ale nie pamietam gdzie:) pozdr
1 lipca 2007, 11:02 / niedziela
No to najpierw naucz się czytać bo wkurwiają mnie tacy ludzi co mają kilka postów wyżej , że ruch dostal karę pieniężną a Lechia nie została ukarana teraz już rozumiesz?
1 lipca 2007, 11:38 / niedziela
przepraszam najmocniej...ale musisz od razu bluzgac???
2 lipca 2007, 09:38 / poniedziałek
Ale wy wszyscy macie najebane w glowach... Kurwa czy wy macie mozgi, czy za duzo cpacie? Zakaz wyjazdowy to jeden z najbardziej porytych pomyslow jaki wymyslil PZPN, ale poki co jest tak jak jest to sie nie napierdalac na stadionach i bedzie spokoj... Przeciez juz od dawna wiadomo co za to grozi a i tak do niektorych to nie dociera...
5 sierpnia 2007, 10:59 / niedziela
"Napastnik Ruchu Chorzów Remigiusz Jezierski nabawił się poważnej kontuzji w spotkaniu z Cracovią w 2. kolejce Orange Ekstraklasy. Przerwa w treningach potrwa nawet do dwóch miesięcy.

- Mam uraz barku, a dokładnie zerwanie wiązadeł w stawie barkowym. We wtorek czeka mnie operacja, drutowanie, sześć tygodni przerwy i później jeszcze rehabilitacja. Zatem nie będę grał przez co najmniej dwa miesiące - mówił po meczu wyraźnie załamany Remigiusz Jezierski." - futbolnet.pl

:) No i zajebiście, to ten szmatławiec, który faulując Bączka i zdobywając przez to gola, ukradł nam zwycięstwo i szanse na awans, później szyderczo o tym rozpowiadając. Oliva sprawiedliwa he he he

z biało-zielonymi pozdrowieniami
5 sierpnia 2007, 13:00 / niedziela
@Glowa - nie mozna byc takim zawistnym i msciwym :)

A zeby gnoj nigdy juz nie zagral w pilke.
5 sierpnia 2007, 13:59 / niedziela
Wiesz ja nawet nie jestem zawistny przez to, że tak zrobił, bo wiadomo, że takich sytuacji w kopanej jest bez liku, ale za to, że się chwalił tym i szczycił tak szyderczo . Niech gnój nie zagra w piłkę ;)

z biało-zielonymi pozdrowieniami
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029