Gdańsk: niedziela, 17 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Ruch /03.06.07, g.17:00

strona 3/18

29 marca 2007, 17:07 / czwartek
szyderca82- o ile wiem to nie jestem ze Śląska, a nie dość że z tematem zwróciłeś się do mnie, to jeszcze skutecznie. Kratka jak nic się należy ;-)))
29 marca 2007, 23:53 / czwartek
żarty żartami, jakie piwo, post jest. Umówmy się tak, jako że poczciwy kolega z Wrocławia oddał znalezioną komórkę, wrzucę równowartosc do puchy na ugoszczenie Śląska, chyba że wolisz złopac browara w kapciach przed tv niczym niedzielny kibic ... ?

pozdrawiam:)
30 marca 2007, 08:45 / piątek
Ja, jako przedluzone ramie sprawiedliwosci ludowej znalazlem rozwiazanie Waszego sporu. Przyniescie ta skrzynke na mecz z Ruchem pod kasy, wsiadziemy wtedy do mojego Malego Fiata i podzielimy ja jak sie nalezy....znaczy na trzech. 1/3 kraty dla mnie jako sprawiedliwego rozjemcy, wyjdzie gdzies po 6 piw jak uda Wam sie ja doniesc w calosci, te co mialyby pozostac takze dla mnie zeby nie bylo niesnasek miedzy Wami. Wypijemy krate w furaku koledujac troche przy tym i udamy sie na mecz na prosta. ,,Taka jest moja koncepcja,,..wszyscy beda zadowoleni a i radosc zycia Wam wroci...

Wracajac do tematu glownego : bilet na pociag do Gdanska juz zakupiony, mam nadzieje, ze Ara nie zrobi mi kamionki jak bede sam przez Gdynie przejezdzal...
30 marca 2007, 09:10 / piątek
O, nie jest źle - to i ja się może pojawię z jakąś pobrzękującą siateczką, bo zdaje się będę w okolicy… :)))

Starszy cynuj co-gdzie-kiedy to skołuję Ci jakieś wsparcie :)

Cypis – daj koniecznie jakieś namiary na siebie, bo już lata świetlne się nie widzieliśmy…

Serdeczne e(L)o!

;)
30 marca 2007, 19:12 / piątek
Pawelek......... biscie by bylo.
a moze da rade flage KMUW sfastrygowac ?
30 marca 2007, 21:10 / piątek
Stara Gwardia wciąż gotowa...
Dodano dnia: 30.03.2007, przez: Matad
Z inicjatywy biało-zielonych emigrantów organizowane jest spotkanie kibiców, którzy w latach osiemdziesiątych tworzyli ruch kibicowski. To właśnie dzięki tym kibicom, potocznie nazywanym "Starą Gwardią" słowo Lechia jeszcze dziś budzi respekt na wielu polskich stadionach. Obecni czterdziestoparolatkowie chcą przypomnieć sobie stare czasy i ponownie stworzyć na Traugutta klimat sprzed lat. Okazją do takiego spotkania będzie mecz Lechia : Ruch, który wyznaczono na dzień 2 czerwca. W imieniu pomysłodawców zapraszamy wszystkich, których łączy poczucie przynależności do "Starej Gwardii" do stawienia się w miejscu starego młyna z odpowiednim wyprzedzeniem przed meczem z Ruchem. Po meczu planowane jest impreza plenerowa, której szczegóły są aktualnie ustalane. W przedsięwzięciu pomaga Stowarzyszenie "Lechiści". Wiecej informacji podamy wkrótce na łamach naszego portalu.
30 marca 2007, 21:27 / piątek
Jeszcze raz dzieki za info oczywiscie przyjezdzam na mecz jak moge jakos pomoc to piszcie na mariusz.lechia@vp.pl Jurek i zbys72 jak chcecie wiedziec z kim piszecie to mozecie wejsc na stare zdjecia Lechii rok 87 Walbrzych jestem tam na plycie boiska razem ze SP.Dufem tak chcielismy powk......... kibicow gornika pozdro z Duisburga
31 marca 2007, 11:42 / sobota
mariusz1970- odbierz odemnie e-maila!pozdro!
1 kwietnia 2007, 06:15 / niedziela
Mariusz 1970, nowy na liscie " Emigrantow" - thx za tel.
3 kwietnia 2007, 08:42 / wtorek
Lechista HH – dwa tygodnie temu robiłem porządki w jakiś szpargałach i ze sterty papierzysk wylądował mi pod nogami bilet „Lechia – Sparta Sycewice” bodaj z września 2003… no i jak sobie przypomniałem te klimaty na V lidze np. z Kolejarzem Chojnice, później Derby z Bałtykiem (raz zagrane, a raz nie), albo mecz z Kotwiczkami – i awans do Dwójki… te różne akcje z Nieodżałowanym Tadziem i wiele wiele innych klimacików– to musiałaby zaistnieć wyjątkowo złośliwa przeciwność losu – żeby mnie na tym właśnie meczu – skoro jest wreszcie w sobotę – zabrakło… :)

Pozdrowionka!

;)
3 kwietnia 2007, 09:20 / wtorek
jestem rocznik 65,kiedys ksywa koko:)wrzeszcz,dobrze pamietam stary mlyn,zamiast do kosciola na 11,szlismy na Lechijke,to byly czasy,swietej pamieci Glut wozil mi mleko do domu i zawsze byl niezle ajebany:),a jak wchodzil najebany do mlyna wszyscy spiewali WITAMY PREZESA.,..pamietacie?,lezka sie w oku kreci.Juz sie nie moge doczekac tego meczyku.Pozdrawiam saryh:)...BADZMY WSZYSCY RAZEM NA PROSTEJ
3 kwietnia 2007, 20:16 / wtorek
Pawelek,
daj jakies namiary mailowe na siebie. Mail ktory mam kpak.. nie dziala.
A sobota juz tuz tuz
dzieki i sorry za rozmydlenie tematu
Cypis
4 kwietnia 2007, 11:15 / środa
Cypis – właśnie chwilowo jestem bezmailowcem :)
Najlepiej jak to nie kłopot - zaloguj się na Lechia.net – to będziemy w kontakcie na privach. Sprawdzę tam co jakiś czas pocztę ;)

Pozdrawiam!
4 kwietnia 2007, 19:19 / środa
do mariusza 1970 ty jestes na dole po lewej zgadza sie pozdrawiam
11 kwietnia 2007, 12:25 / środa
i hop temat do gory, KB-juz bie musisz szukac
17 maja 2007, 22:50 / czwartek
mecz 3,06 w niedziele o 14,40 !!!!!
wszyscy maja byc obecni !!!!!
:) tylko zwyciestwo

LG !!!!
17 maja 2007, 23:30 / czwartek
Wiedzialem, ze bedzie kolejna zasadzka komuny i chuje przeloza mecz. Tym razem Polak byl madry przed szkoda a nie po szkodzie, bylem czujny, silny, zwarty i gotowy i zaklepalem sobie juz wczesniej urlop w dojczlandzie u mojego kapo do wtorku. Tak wiec powoli juz sie pakuje na tydzien ,,urlopu,, - jedne majtki, jedne skarpetki, krawat - bo bede musial pewnie isc nie raz po wodke do nocnego.....poza tym spijam od tygodni surowe jajka i zjadam wydmuszki aby miec odpowiednie akustyczne pierdolniecie jak przystalo na brzuchacza Lechii. W niedziele bedziemy od okolo 13:00 w Maxie jakby ktos chcial wyrzezbic ze mna i z Osiedlem Wejhera nie jednego browara (zreszta okazja ku temu bedzie rowniez po zwycieskim meczu). Czarny, Eljot, Jurek, Zolw, Mlody, DarioB, szykujcie gardla i napomknijcie zonom, ze tego dnia tak szybko do domu nie wrocicie - nie bedziemy brac jencow w jasyr. Ja dla podtrzymania obowiazujacego na tym meczu klimatu bede w totalnie oldschoolowej ,,BKS Lechia Gdansk,, koszulce z lat 70-tych. Stawiam browara temu, kto mnie ze znajomych geb przebije staroscia lechijnego ubioru.

Pawelek - dziekuje za plecy podczas przejazdu przez Gdynie, ja z przyzwyczajenia i tak zawsze klade sie w SKM-ce na podloge jak przejezdzam przez to miasto. Obojetnie czy jedziemy wszyscy na mecz, czy z zona na Wielkanoc odwiedzic wujka Staszka.

Jeden ze starych hiciorow na mecz z Ruchem, ktory polecimy na pelnej kurwie :

,,BKS, BKS, BKS, kazdy kibic wie, co to jest !,,

Nara i do zobaczenia za 3 tygodnie na prostej w naszym mlynie z lat 80-tych.
18 maja 2007, 08:26 / piątek
Oczywiscie za 2, - a nie za 3 tygodnie, za 3 tygodnie bede jeszcze leczyl kaca po tym meczu. Sa juz jakies przecieki jezeli chodzi o nasz ,,rozklad jazdy,, po meczu ? Wiadomo, ze picie, bo bedziemy jak zawsze spragnieni ale pozatym czy beda jakies inne atrakcje po meczu dla Lechistow jak n.p. pokaz tancow ludowych w wykonaniu rozebranego zespolu ,,Mazowsze,, ?
18 maja 2007, 09:08 / piątek
Do repertuaru na mecz z Ruchem proponuje wrzucic jedna piosenke anty (niby bez zwiazku z tym meczem ale strasznie lubie ja spiewac) :

"Zaspiewajmy bracia razem ..."

(mam nadzieje ze nie jest to piosenka zapomniana)
18 maja 2007, 13:37 / piątek
Panowie prawdopodobnie na tym meczu będzie telewizja dlatego namawiam do nie bluzgania na ekipę przyjezdną . Natomiast na prostej powiesił bym flagę Arki "władców północy" zmieniając napis na " ZŁODZIEJE PÓŁNOCY"
18 maja 2007, 14:00 / piątek
100larz do cenzury nie namawiaj, mam nadziej, ze nie jestes z PIS-u :)
oby to był mecz wart transmisji, dopingu starszyzny. Oby to był najpiękniejszy mecz dla Lechii od wielu lat i był początkiem świętowania i melanżowania przez wiele tygodni :)
Tylko Lechia, i tylko w OE!!!
18 maja 2007, 18:56 / piątek
a tu 2 kawałki w sam raz pasujace na okazje
odnośnik
odnośnik

sie doczekać nie moge
19 maja 2007, 08:51 / sobota
popier..... z ta zmiana daty, pozostaje mi tylko samolot, ale ladowanie w Gda. o 14,10 troche pozno !
19 maja 2007, 09:18 / sobota
Starszy Lechista: ,,BKS, BKS, BKS, kazdy kibic wie, co to jest !,,

Łza się w oku kręci, bo pamiętam tę przyśpiewkę z sezonu 1984 - 1985. Utkwił mi w pamięci też bardzo wielki młyn na meczu z ŁKS, kiedy Bako obronił karnego, jak podał mu Kamiński :-) Tamten młyn po prostu porażał swoją wielkością ale i przede wszystkim jakością. Miło będzie usłyszeć chłopaków raz jeszcze, ciekawe czy krzesełka Was wytrzymają ;-) A żeby tematu nie rozmywać, Janusz Jojko w 1987, to co zrobiłeś do dzisiaj pamiętam i nigdy nie zapomnę :-)
19 maja 2007, 09:34 / sobota
zapomniałes dodać ze szlikami nad głowami sie kreciło BKS BKS BKS.................
19 maja 2007, 10:18 / sobota
Kręciło się i 3 czerwca też się pokręci......
19 maja 2007, 15:07 / sobota
nie pamietam ktory to byl rok, ale moglo byc okolo 1978/9 i ze spiewem, BKS, BKS, BKS kazdy kibic wie co to jest, przez Elblag, to robilo naprawde wrazenie, niezapomniany efekt. Na jakikolwiek hymn sie to napewno nie nadaje, ale jako jedno z glownych zawolan - napewno.
19 maja 2007, 15:12 / sobota
Matti, ten mecz z Łks-em był w sezonie 87/88, a tak po za tym wszystko się zgadza ;)
19 maja 2007, 15:18 / sobota
Fakt, bo meczów z ŁKS było 4 w Gdańsku, a ja najbardziej zapamiętałem ten ostatni. Przydałoby się zmienić temat wątku, mecz jest w niedzielę 3.06. o 14:40.
21 maja 2007, 11:58 / poniedziałek
Jurek,
troche pozno te ladowanie na Wałęsie, nie da sie w Lufthansie przelozyc tego lotu na godzine wczesniej ? Czy oni tam w niemczech nie moga sobie dopasowac rozkladu lotow do terminarza pzpn, zmieniajacego sie co 30 minut ?!! Skandal.

Jak nic nie wskurasz, to zdazysz chociaz na II polowe i 3 polowke...tez dobrze.
Ja bede czekal udyndany pod stadionem juz od srody.
21 maja 2007, 20:27 / poniedziałek
Nie wiem jak to bedzie w tym meczu,ale jestem jak zawsze dobrej myśli.Chociaż nasi zawodnicy nie prezentuja dobrej formy,to wystarczy tylko jedno dobre zagranie i gol(np. z jagiellonią).Pilka nie jest sprawiedliwa dlatego kazdy kocha ten sport,ale mam nadzieje, ze Lechia pokaże wychodzac z koszulka bialo-zielona swój charakter.
22 maja 2007, 22:32 / wtorek
Siemka Mariusz 70(W) i Kamil 70(W) tu sowa z Przymorza fajnie będzie zobaczyć wasze buźki. Wpadnę na pewno na mecz jestem aktualnie na miejcu:)). Szkoda ,że gruby Damian (Kurczak) jest w Anglii i nie będzie mół przyjechać. Pozdrawiam Sowa
Ps. Mariusz chętnie zobaczył bym gębę Pilota:))
25 maja 2007, 09:24 / piątek
StarszyLechista- nie wiem jak to zrobiłeś, ale pseudodziałacze z Miodowej znów zmienili termin meczu. Tym razem na godz 17:00 ;-)))
25 maja 2007, 10:41 / piątek
i co z tego ze zmienili ? na "WIZZAIR" miejsc juz nie ma !
ale musze przyznac ze "Starszy" ma dar przekonywania, albo jasnowidz jaki, czy co ?
25 maja 2007, 11:03 / piątek
Ja mysle ze To stara gwardia ma tym meczu priorytet i oni ciagna wozek wiec drugi mlyn rozowych pod zegarem jest bez sensu. Kto czuj sie do dopingoania to kupi bilet drozszy o 6 zl i pojdzie na prosta i dolaczy i na pelnej pizdzie bedzie dawal razem z nimi

A MYYYYY SWOJEEEEEEEEE !!
25 maja 2007, 15:03 / piątek
Sorry Jurek, nie wiedzialem, ze juz nie ma wolnych miejsc w Wizirze.
Czyli co ? Mecz ma byc znowu przelozony na 14:30 jak bylo wczesniej czy zostawiamy jak jest ? Ktora godzina Ci pasuje ? Ile to ja sie musialem nagadac o te dodatkowe 2,5 godziny dla Ciebie...

Zeto, nie chcialbym zebyscie mnie posądzali o konszachty z pzpn, ale ,,co moglem zalatwic, to zalatwilem,, (cytat z filmu ,,Miś,,).

W tym miejscu za wykonanie paru streczycielsko-przekonywajacych telefonow musze podziekowac S. Blatterowi i M. Platiniemu. Dzieki chlopaki, ze mozna zawsze na was liczyc, nie tylko wtedy jak przychodzicie do mnie na chate na krzywy ryj jak mam zimna wódke w lodówce.

Jurek, jak kukuryzniki wszystkie pelne, to jedz z niemiec do Polski tak jak ja - skm-ką. A droga morska by sie nie dalo, jakies wodoloty kursujace na trasie Hamburg - Gdansk ?

Ja juz za 2 dni startuje z Fuldy do Gdanska, ale bedzie jazda (na stadionie).
Do zobaczenia na prostej po (miejmy nadzieje) wygranym meczu w Krakowie.
25 maja 2007, 18:59 / piątek
StarszyLechista, ja nigdy nikogo nie podejrzewam, ale jak wiesz, "jest prawda czasu i prawda ekranu", dlatego nic do końca nie jest pewne.

A tak na marginesie, może użyj swoich "znajomości" i od razu zweryfikuj wynik z Ruchem na 3-0. Wtedy każdy zdrowy Lechista, swój mecz na Traugutta rozpocznie od 8-smej rano. Oczywiście do bólu ;-))
26 maja 2007, 09:19 / sobota
bedzie zwyciestwo z tymi daunami heh :D:D oni maja awans a my walczymy o niego
26 maja 2007, 09:39 / sobota
kropka za uchem to sztama Widzewa z Ruchem:):):):)
26 maja 2007, 21:47 / sobota
stara gwardia na prostą od smolucha reszta bliżej zegara i jedziemy na całej pizdzie jak za dawnych lat.W WOLNYM MIESCIE GDAŃSKU-WOJNA !!!!!!!!!!
26 maja 2007, 23:31 / sobota
Siemka Sowa !!!!!!!! Ciesze sie bardzo ze i Ciebie zobacze niestety Pilota nie bedzie ale miewa sie dobrze napisz mi namiary na mariusz.lechia@vp.pl to moze sie spotkamy wczesniej.Jurek naprawde szkoda by bylo .............. pozdro Lechista na obczyznie
27 maja 2007, 00:02 / niedziela
Bedzie ciezko z tym z gory zaplanowanym 3:0 z Ruchem. Wczoraj jak byli u mnie wodka byla troche za ciepla i zapomnialem wystawic na stol sloik z kiszonymi ogorkami. Od tej pory kontakt zerwal sie bezpowrotnie.

Wracajac do tematu, przytocze slowa Badologa, ktore mowia na temat tego meczu (wlasciwie calego dnia) wszystko :

,,"nozajebysty" pomysł zobaczyć stare gęby poryczeć pare starych kawałków i zalać ryj w tak doborowym towarzystwie...

Bks,Bks,BKS każdy kibic wie kto to jest ...........,,

Jezeli z 2, 3 godziny przed meczem zauwazycie w Maxie tego goscia :

odnośnik

w takiej koszulce :

odnośnik

postawcie mu browara. Nie wstydzic sie, podchodzic po kolei, bez przepychanek prosze. On lubi spijac gdanskie.
Jak bedzie trzeba dam nawet za browca autograf, jezeli bede jeszcze w stanie utrzymac dlugopis.

Jutro zwyciestwo i za tydzien bedzie klimat jakiego na Traugutta nie bylo od ponad 20 lat.
28 maja 2007, 15:15 / poniedziałek
WSZYSCY NA LECHIE!!!!!!!!!!!!!Trzeba wesprzeć naszych!!!!!!...Ja wierze , że jeśli się zmotywują to będzie tak jak na początku wiosny(SUPER):D:D!!!!!

LECHIA GDAŃSK
28 maja 2007, 16:21 / poniedziałek
witam

Panowie doping musi byc porzadny WSZYSCY na LECHIE i jechac z dopingiem
28 maja 2007, 17:35 / poniedziałek
i Prośba do Prowadzącego doping pod zegarem.JAK NAJCZESCIEJ PIOSENKI NA DWIE STRONY:
PROSTA------>ZEGAR------>PROSTA---->....
Stara Gwardia napewno z prostej bedzie odpowiadac najglosniej jak sie da i tym mozemy zrobic mega doping.
28 maja 2007, 18:14 / poniedziałek
Trzeba pojechac z nimi, na pewno tanio skory nie sprzedadza ale kiedys sprzedawali po taniosci odnośnik :]
28 maja 2007, 18:26 / poniedziałek
Zapowiada sie hit sezonu,bo Ruch planuje inwazje na Gdańsk,zmobilizowani awansem do OE.Co wiecej cena na ich specjal wynosi 30zł(!!!),co jeszcze bardziej zacheca do wyjazdu.Z Ruchem przyjedzie solidna grupa Widzewa,a także Elany,tak więc widowisko szykuje sie niegłupie...
28 maja 2007, 18:31 / poniedziałek
Wiadomo grają z klasowym przeciwnikiem to sie chca pokazać.
Niech przyjadą...........:)
28 maja 2007, 18:47 / poniedziałek
Powtórka z rozrywki ??
Koalicja hanysowo-zydowsko-kuj. pomorska ?
Chyba juz to przerabialiśmy pare m-cy wstecz ;)
28 maja 2007, 20:30 / poniedziałek
GRUBO GRUBO GRUBO BĘDZIE :))
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.271