Gdańsk: sobota, 23 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Ruch /03.06.07, g.17:00

strona 5/18

30 maja 2007, 23:33 / środa
I super!!! Niech ich będzie jak najwięcej!
Będzie niezapomniany meczyk i otoczka!
Tylko żeby pilkarze się dostroili poziomem i rzecz jasna żeby nasi wygrali!!!!
31 maja 2007, 09:10 / czwartek
Jak cały stadion zapoda hymn Lechii to nawet te 1500 głów nic nie pomoże chorzowiakom:))
31 maja 2007, 10:20 / czwartek
def. od kiedy to chorzow z arka i craxa trzyma???moze ja czegos nie wiem...???jesli tak faktycznie jest prosze o info.pozdro dla kumatych:D:D:D:D:D:D:D:D
31 maja 2007, 10:59 / czwartek
Ruch z craxa haaahahahaah
31 maja 2007, 11:02 / czwartek
nos bydzie ponad 1000 wiec bydymy choby u siebie!:]
31 maja 2007, 11:11 / czwartek
Ponad tysiok jest wos na szpilach u siebie ?? :]
31 maja 2007, 11:15 / czwartek
Skoro działacze tak chętnie wysyłają Niebieskim tyle wejściówek (i chwała im za to), to chyba wiedzą, że muszą udostępnić sektor buforowy, bo w klatce to ŁKS się nie zmieścił a było ich 750...
31 maja 2007, 11:21 / czwartek
@Blue-Fan

1000 i jak u siebie? Malo ambitnie. Jak bylem u Was w listopadzie to bylo Was wiecej :-).

Ale jestes w bledzie, nas bedzie 10 tys wiec raczej my bedziemy u siebie.
31 maja 2007, 12:03 / czwartek
Danzingi niy napinejcie sie bo to wom są potrzebne punkty a niy nom.Do Lechi osobiście nic niy mom bo przeca była kiedyś sztama,nawat kiedyś pod namiotami w Jastrzębiyj górze razem my zapewnili niyciekawe wakacje kibicom legi.
31 maja 2007, 13:00 / czwartek
Panowie, do której czynny jest sklepik Jako na T29 ?
Swoją drogą mogliby otworzyć już ten punkt w Fashion House i rozprowadzać również tam bilety :-/
31 maja 2007, 13:47 / czwartek
Po pierwsze wielcy Polacy nie chorzowiaki jak ktoś pisał tylko chorzowianie. Po drugie trzeba wam przyznać że Lechia jako czołówka kibiców polski bardzio nas zmobilizowała do wyjazdu, będzie nas około 1200 osob ze zgodami (nie przypominam ile was było). My juz o nic nie gramy, mecz jednak jest bardzo prestiżowy ,a po za tym chcemy upokorzyć żaboli których w Gdyni było "tylko" 600. Choć was bardzo nie lubie, to jak bym miał wybrać najbardziej podobną ekipę w Polsce do Ruchu to wybrałbym własnie Lechie. Mamy bardzo podobne style ,czyli małe przywiązanie do świecidełek i ultraski ,a duże zaangażowanie w ciemne strOOny kibicowania. Pojechać na wyjazd w dużej liczbie i ryczeć co sił w płucach z tego znany Ruch i Lechia. Jestem na 90% pewny że będzie 1:0 dla was po, dosyć wyraźnej przewadze Ruchu, przerabialiśmy ten scenariusz klikakotnie w tej rundzie. pozdRo oby obyło się bez bluzg
31 maja 2007, 14:01 / czwartek
gustaw120 Zauwaz ile my jezdzimy na wszystkie mecze w ,,To my kibice jestesmy na 1 lokacie.Raz pojedziecie super to nie znaczy ,ze nas przebijecie.Jezeli was tyle przyjedzie to beda pod wrazeniem
31 maja 2007, 14:15 / czwartek
Ej Czy Ktoś Zna Przewidywany Skład Lechi Na Meczu LECHIA GDAŃSK - RUCH CHORÓW ??
31 maja 2007, 14:22 / czwartek
Gustaw20 napisał: " . . . Pojechać na wyjazd w dużej liczbie i ryczeć co sił w płucach z tego znany Ruch i Lechia. . . . "

:))))))))))
31 maja 2007, 15:19 / czwartek
Krzys_kinder12: A Ostrowiec Św. i Bytom?
31 maja 2007, 15:37 / czwartek
Krzys_kinder12: a kmita zabierzów i heko czermno ??
31 maja 2007, 15:40 / czwartek
jednak nie będzie ich 1200 czy 1500 bo z dobrze poinformowanych źródeł wiem że nie dostali dodatkowej puli biletów! Wtedy potrzebny byłby dodatkowy sektor buforowy i co za tym idzie o 1000 biletów mniej dla nas.
Ale i tak będzie zajebiście!
31 maja 2007, 15:48 / czwartek
T-Mobile: W Zabierzowie i Czermnie nie bylo zera;)
31 maja 2007, 16:01 / czwartek
700 biletow na Ruchu juz sprzedanych.
31 maja 2007, 17:36 / czwartek
Kibicowska Brać NASZEJ KOCHANEJ GDAŃSKIEJ LECHIJKI mam nadzieje że zostawicie swoje gardła przy Traugutta!!!!Nie ważne czy bedzie hanysów 1000 czy 1500 zwisa mi to:-))))!!!!!! najważniejsze jest to żeby nasza kochana drużyna słyszała gardła 10000 ludzi!!!!!!!Doping od 16.00 do 19.00 jeden wielki RYK z gardeł żeby NAS słyszało całe TRÓJMIASTO!!!!!To jest mecz sezonu i nie tylko NASI grajkowie muszą dać z siebie wszystko ale i MY kibice NASZEJ KOCHANEJ LECHII TEŻ!!!!!!Doping musi być taki jak jeszcze nigdy dotąd (bez bluzgania bo nie o to chodzi)przez pełne 90 minut a nawet dłużej!!!!WYGRAMY!!!!! a wtedy do stalówki pojedzie NAS 5000 i tam ZNOWU damy czadu!!!! A do NASZYCH grajków mam prośbę wyplujcie płuca, zrzygajcie się ze zmęczenia:-) ale walczcie do końca!!!!po prostu WYGRAJCIE ten mecz!!!!!!!LECHIA TO JEST POTGA LECHIA NAJLEPSZA JEST.........
31 maja 2007, 17:49 / czwartek
Dla zainteresowanych!!!!dzisiaj byłem kupić bilety (oczywiście na prostą) prognozy są takie że w niedzielę może już nie być biletów w kasach, albo bardzo znikoma ilość będzie:-)))także spieszcie się z zakupem biletów!!!!!
31 maja 2007, 17:52 / czwartek
Gustaw20 po 1 nie porownuj mi tu Lechijki do Ruchu bo jestes zalosny,wasze wyjazdy to kleska w porownaniu z naszymi.Po za tym mecz u was byl przelozony co spowodowalo iz czesc naszych kibicow musiala zrezygnowac z roznych wzgledow nie wspomne o pogodzie i komplikacji z dojazdami...chociaz z tym bysmy sobie poradzili, a o waszej "ciemnej stronie" kibicowania??!Ja Cie prosze bo mnie osłabia ten wpis ogranicza sie chyba tylko do tego ze z Gornikiem sobie wrzucacie na forum i wzajemnych wyzwiskach
31 maja 2007, 19:11 / czwartek
Witam!
Mam pytanie do kibiców Lechii jaki jest rekord frekwencji jeśli chodzi o kibiców gości na Waszym stadionie ?? i jaka ekipa ostatnio pokazała sie w dobrej liczbie na Waszym stadionie

w niedziele mecz rundy JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ RUCH CHORZÓW GRA......!!!!!!!!!!
31 maja 2007, 19:20 / czwartek
BigOgi-------napisze ci wyjazdy Ruchu w tym sezonie nie bede sie z toba klocil kto lepiej jezdzil poprostu napisz wasze wyjazdy ja sobie sprawdzilem nasze i wasze:
NASZE:

Janikowo-170 was 300
Jaga -250 was 500
Polkowice-150 was 80
Opole -600 was ? nie znalazlem
Ślask -500 was ?
Zawisza - wycofani was 1000
Kszo -150 was ?
Bielsko -1500 was 100
Polonia W-370 was 300
Bytom -2000 was ?
Sosnowiec-1000 was 400
Piast - ino 500 biletow was ?
Kmita - 800 was ?
RUCH - narazie okolo 1000 biletow sprzedanych was - 200

Z tego mecze z Zawisza na wyjezdzie nie grany wycofali sie was 1000-glów
Łomza zamkniety stadion czyli dwa mecze na Ruchu wiec odpadaja nam dwa mecze Was na łomzy 300-glów wiec nie pisz głupot .Piszac ze nasze wyjazdy byly smieszne żałosne widac co z ciebie za kibol patrz obiektywie wedlug mnie na remis wyjazdy w drugiej lidze wy i my a nawet chyba lekka przewaga nasza ale nie wiem jak inne mecze wasze takie moje zdanieaco do pogody i komplikacje z dojazdami myslisz ze tylko wy macie problemy?
kto tu jest smieszny i żałosny nie mowiac o klesce ??? napisz kto lepiej jezdzil odnas skoro jesteśmy żalosni..? napewno napiszesz ze wy a moze ktos jescze..?
31 maja 2007, 19:29 / czwartek
a z tego co mi sie przypomina to chyba na Jage nie weszliscie....
31 maja 2007, 19:30 / czwartek
Chorzowski23 ok Wasze wyjazdy tez imponująca liczba w niektórych przypadkach, ale czy to ma znaczenie ?? Tak można się w nieskończoność kłócić np. zobacz gdzie My mamy do niektórych miast a gdzie Wy a np. SLaska nie znalazłeś ?? A dziwisz sie ??:):) Wiec zostawmy to i podopingumjy w niedziele :)

Mam andizeje, że piłkarze się spreżą dizisaj czytałem, że strasznie Wojciech się mobilizuje na mecz z Ruchem, bo jeszcze za czasów gry w Gieksie ma porachunki z RUchem. I Peki mam andzieje że sportowa ambicja poniesie Go tez porachunki ma ale oby obyło się bez czerwieni dla Niego. Oby Bączek się dobrze spiał i coś ystrzeliliśmy regułą jest jedna strzelić o ta jedną bramke wiecej niż Ruch :)
31 maja 2007, 19:32 / czwartek
Wogóle co ty porównujesz ? Jaka jest odległość z Gdańska do Bielsko biała a Chorzów- Bielsko biała? Żadna rewelacja z waszej strony. My najbliższy wyjazd mieliśmy do Bydgoszczy a na reszte musimy jechać na drugi koniec Polski. Aha Śląsk Lechia - wcale się nie dziwie czemu nie znalazłeś ilu nas było... Sam się domyśl czemu.
31 maja 2007, 19:33 / czwartek
Limak chodzi mi oto ze wasz ziomek pisze ze nasze wyjazdy sa żałosne i smieszne...i cos o klesce pisze wiec wydaje mi sie ze chyba sie troche grubo myli..DO NIEDZIELI !
31 maja 2007, 19:36 / czwartek
PITER ZaspA --- Nie godom wom ze wy zle jezdzicie wiem ile wy mocie do Bielska i my Do Bialegostoku...nie chodzi mi oto tylko poco takie glupie pisanie ze nasze wyjazdy sa żalosne itp. bezsesu albo bez sesu :)
31 maja 2007, 19:50 / czwartek
Ja nie wiem po co te przepychanki?? Kogo bylo wiecej kogo mniej!!! Mysle ze zarowny My jak i kibice Gosci stworza nie zapomniane widowisko ;) Z tego co czytam to chyba Ruch nie jest jakos strasznie wrogo do nas nastawiony wiec mysle ze bedzie zajebisty mecz z zajebista oprawa i dopingiem :) No i jak to bylo na Miedzi moze zaspiewamy:

Dziekujemy za kibicow :) No chyba ze sie nie lubimy?? Nie wiem bo zawsze interesowala mnie Lechia a nie jej wasnie z innymi kibicami no poza arka, lechem i cracovia
31 maja 2007, 20:36 / czwartek
Zawodnik Lechii Gdańsk - Paweł Żuk doznał kolejnej kontuzji w tym sezonie, tym razem naciągną wiązadłą poboczne i będzie pauzował około 2 tygodnie. "Mam naciągnięte wiązadła poboczne i 2 tygodnie przerwy więc sezon mam juz z głowy " - Mówi popularny "Żuczek
31 maja 2007, 20:39 / czwartek
Limak- "I Peki mam andzieje że sportowa ambicja poniesie Go tez porachunki ma ale oby obyło się bez czerwieni dla Niego."

O Pękiego możesz być spokojny, na 100% kartki nie dostanie, bo za ich nadmiar nie zagra z Ruchem.

Co do wyjazdów Ruchu, to moim zdaniem jest to jedna z lepiej jeżdżących ekip, więc napinka coponiektórych lekko nie na miejscu. Fakt że połowa ich wyjazdów była możliwa tramwajem, nic w mojej opini nie zmienia.
31 maja 2007, 20:47 / czwartek
Na T29 zostanie wpuszczona maksymalnie grupa 500 czarnych paznokci-popołudniowe info z klubu.
31 maja 2007, 20:47 / czwartek
Chorzowski23:Pawel Zuk to filar obrony , pomocy i ataku Lechii wiec nie wyobrazam sobie jego absencji w tym meczu. Ale znajac typa to on nawet w gipsie bedzie biegal. Jemu sama jedna noga starczy zeby strzelic 5 bramek. Z mosiadzu jest gosc i tyle.
A tak serio to ja widze ze Ty juz niezle zajarany tym meczem jestes :) Przyjedz 2h przed meczem, wpadniemy do Maxa i pogadamy o czasach kiedy mielismy zgode z Ruchem :)
31 maja 2007, 20:48 / czwartek
Chorzowski23 widze że wnikasz i nie odpuszczasz,to mam pytanie czy u was wszyscy są zdrowi i zdolni do gry?,przecież awans macie, wiem ze to wasz ostatni mecz wyjazdowy, nawet fajnie ze bedziecie w tak licznej grupie, my nie odpuscimy bo mamy jeszcze o co walczyć
31 maja 2007, 20:57 / czwartek
Co tu duzo gadac.
Jak tylko pamietam,to CALA POLSKA zawsze podziwiala wojarze
BIALO - ZIELONYCH kiboli !

mam racje Chorzowski ?
Po prostu jestesmy jedna z nielicznych ekip w polsce,ktora ma tak
oddanych kibicow.
Wiem co mowie,a i ten temat byl juz kidys poruszany na forum.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
31 maja 2007, 21:05 / czwartek
W ostatniej kolejce wszyscy byli zdrowi zadnej kontuzji ale jaki sklad wybiegnie to zalezy od trenera czy wystawi modych czy bedzie chciol grac na maxa i wygrac nie wiem jaka taktyka bydzie ale wydaje mi sie ze bydzie podobna do tej na Jagielloni czyli granie na maxa pierwszym skladem...powiem szczerze ze niestety nie bydzie mnie na szpilu jutro musza jechac na delegacje z pracy pod Opole a beda tam do poniedzialku ,szkoda ze Ruch nie gro z Odra hehe ale mysle ze wejdziecie i w O.E byda uwos bo Polonia B stawiam remis z Piastem....takie niby to derby...ale jak bydzie to zoboczymy...
31 maja 2007, 21:09 / czwartek
Polska - Niemcy 3:0 ;-)
31 maja 2007, 21:16 / czwartek
hehe zajarzyłem ale powiem wom tak ze nie kozdy kibic Ruchu jest taki jak myslicie tzn. jo jestech ślazok czy hanys jak tam godocie po swojemu i czuja sie Polokiem a nie szwabem nie nawidza szwabow a szczegolnie polskich np. podolski cwel.....
31 maja 2007, 21:28 / czwartek
I tu sie mylisz kolego !
Podolski caly czas czuje sie Polakiem.
W czasie hymnu niemieckiego on nie spiewa,to Kloze spiewa.
Podolski chcial grac dla nas,ale jak zawsze jebany pzpn wie lepiej.
Poszperaj troche w temacie a sie przekonasz jak to bylo.
31 maja 2007, 21:34 / czwartek
chorzowski23 pozdro dla delegatów, coś wiem o tym,ja osobicie mam sentyment do Sosnowca i dlatego nie byłem za bardzo za Tobą,
31 maja 2007, 21:40 / czwartek
Zeto fakt nie spojrzałem chyba pazuje :/ Szkoda wielka ale cóź i tak będzie dobrze !!!
Co do Niemców zdania są podzielone i wiadomo co wiele osób sądzi po prostu gorączka niedzielnego meczu chyba udziela się wszystkim :)
31 maja 2007, 21:41 / czwartek
Hanysy uważajcie na huligankę z Gedanii bo na nich nie mamy wpływu ,a co oni wyrabjają to masakra.Ostatnio chcieli obrzucić arę wracającą z wyjazdu na oruni koktajlami mołotowa ale na szczęście nie sprzedali im etyliny do butelek na lotosie.Co oni mają za pomysły to głowa mała,podobno to policja inkognito ale sza......bądzcie czujni
31 maja 2007, 21:44 / czwartek
Jak sobie ICH przypomne, to az mi ciary po plecach przechodza !!!
31 maja 2007, 21:51 / czwartek
CZarny1968-Szperałem nie roz , wiesz czemu gro dla Szwabow? chodzi ino o kasa i wybicie sie .....podobnie było z Michalczewskim walczac do Niemieckiej Narodu bo napewno od tak sobie tam nie poszedł walczyc ja mom takie zdanie ty masz swoje i ok

TomekZ- spoko masz do tego prawo nie nawidziec Chorzowskiego hehe

a co do gedani to nie iwem czy sobie zartujecie czy nie a;e powiem krotko jak cos poleci to napewno Hamulec pujdzie w ruch i bydzie jazda.....nie ma sie co pierdolic TYLA W TEMACIE nie roz juz tak bylo hehehe
31 maja 2007, 21:59 / czwartek
JA PIERDZIELE KL;UCICIE SIE NIE WIEM O CO PRZECIEZ WIEADOMO ZE MY JAK I RUCH TO DWIE SUPER EKIPY I TYLE.
DLA RUCHU TRZEBA MIEC SZACUNEK BO TO KLUB BARDZO LUBIANY W POLSCE I TYLE....POZATYM MOZE SIE TU KTOS ZE MNA ZGODZIC LUB NIE,ALE TO LEGENDA POLSKIEJ PILKI NOZNEJ SMIEM TWIERDZIC ZE WIEKSZA OD WISLY I LEGII CZY GORNIKA,ALE POPROSTU PROSZE WAS O JEDNO NIE KLUCICIE SIE I DOPINGUJCIE W NIEDZIELE SWE DRUZYNY.
31 maja 2007, 22:00 / czwartek
chorzowski 23 nie chce mi sie wnikac juz kto lepiej kto gorzej poniewaz trzeba by bylo wziasc zbyt wiele aspektow podstawa to kilometry ktos tu rzucil dobry przyklad podajac dane i punkty z "TMK" wiekszosc meczy jest rozgrywana w niedziele wieczorem a przynajmniej 80% nastepnego dnia musi isc na rano do pracy i nie ma zmiluj np do Bielska wy macie 58km a my 594!!Gdyby nasz mecz byl oddalony o zalosne 58km byloby nas 3-krotnie wiecej .Jezeli chcialbys sprawdzic prosze bardzo www.odleglosci.pl,potem moglybys jakbys byl bardzo wnikliwy poodliczac koszty potem fc itp :)), nastepnie mozliwosci dojechania i czas podrozy na taki mecz wowczas mozna sie wyklocac w nieskonczonosc :).czas konczyc te wypociny bo zeszlismy z tematu aby do niedzieli...Hej Lechia gol lalalalalala
31 maja 2007, 22:01 / czwartek
lepiej hamulca nie zaciągajcie bo może być cieżko
Gedania w wekend nie gra zadnego meczu
więc napewno się ustawią
już nie jedna ekipa miała ciężkie przeżycia:)
31 maja 2007, 22:04 / czwartek
generalnie to mogloby przyjechac was jak najwiecej to prawdopodobnie bedzie najlepszy mecz tego sezonu oby tylko grajki sie spisali...
31 maja 2007, 22:15 / czwartek
DO CHORZOWSKI 23.POMYSŁ Z HAMULCEM OK.ALE Z UCHWYCENIEM TYCH DRANI MOŻECIE MIEĆ PROBLEM.TO NAJSZYBSZA EKIPA DYWERSYJNO-ZACZEPNA NA POMORZU .NAWET POLICJA ICH NIE SPISUJE.CIEKAWE DLACZEGO?MIMO WSZYSTKO BĘDZIEMY MIELI RĘKĘ NA PULSIE BYŚCIE NIE PRZYJECHALI W 10 .POZRO I PRZYJEMNEJ PODRÓŻY .NIE SKUJCIE SIĘ TĄ WARKĄ BO ZATRCICIE CZUJNOŚĆ A TO MOŻE WAS ZGUBIĆ.MIMO TO POZDROWIENIA DLA TEJ 10.......W NAJGORSZYM RAZIE
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.293