Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Ruch /03.06.07, g.17:00

strona 6/18

31 maja 2007, 22:15 / czwartek
Chorzowski23 hmm... nie lubisz szwabów... a ja co innego słyszałem o waszych kibicach a dokładnie o jednej sprawie - śpiewanie szwabskiego hymnu na meczach waszej drużyny.Może to plotka (od ossosby z waszej okolicy ale nie chorzowiaka) albo prawda...?

WYGRA LECHIA!!!
31 maja 2007, 22:24 / czwartek
P O Z D R A W I A M WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH KIBICOW LECHII!!!!

TO CO TU CZYTAM,TO NAPRAWDE CO INNEGO NIZ NA INNYCH "CHAMSKICH" PORTALACH---niebiescy.pl TO TEZ NIESTETY ZADEN WYJATEK! DLATEGO DUZY KOMPLEMENT DLA LECHII! PAMIETACIE JANUSZA JOJKE?ON NAS WTEDY WP....DO 2 LIGI---CALA POLSKA SIE SMIALA , ALE WROCILISMY W 1989 ROKU I 14 MISTRZ!MAM
NADZIEJE ZE TERAZ TEZ TAK BEDZIE! WAM ZYCZE AWANSU I SZTAMY Z NAMI,BOSCIE KULTURALNI ( A SZTAMA BYLA), WIEM TEZ Z JAKIEGO (GLUPIEGO POWODU JEJ BRAK)--JAk ktos sie odezwie to napisze dalej o moich 8naszych9 problemach--JESZCZE JEDNO CO DO ILOSCI "NIEBIESKICH": bedzie nas ok 2000,
TU Z NIESAMYCH NIEMIEC JEDZIEMY BADZ LECIMY 200 OSOB!
31 maja 2007, 22:29 / czwartek
PRZEPRASZAM ZA BLEDY WYZEJ......
MAM 3 PYTANIA: TA GEDANIA TO NAPRAWDE TAKIE OSZOLOMY?JAK WYGLADA U WAS SPRAWA BILETOW?BEDA KASY OTWARTE? I GDZIE NAS "NIEBIESKICH" WSADZA?KTOS PISAL O JAKICHS KLATKACH--TYLKO 750 OSOB LUB COS TAKIEGO?
DZIEKI
31 maja 2007, 22:30 / czwartek
Tylko zauważ ,ze my lezemu na Pomorzu a wy na Slasku(czyli daleko).Jezeli bys zuwazyl ze wy macie wiekszosc po 100-200km do wyjazdu.My przecietnie mamy po 300-500km.Tak to sie nie liczy chorzowski230 ,ja widziałem,ze najpierw mnozy sie jakos kilometry na kibicow(cos takiego)i sie dzieli(jezeli zle to poprawcie).Jak my bysmy lezeli w takim polozeniu co wy to bysmy spokojnie jezdzili na kazdy mecz po 500-800 osob.
Kto wygra mecz??
Lechia!!
Kto??
Lechia!!
Kto??
Lechia Lechia do boju do .......
31 maja 2007, 22:31 / czwartek
Gedania terrormachine bedzie na pewno, info telefoniczne. Sam rafał stencel najgroźniejszy chuligan Gedanii też
31 maja 2007, 22:32 / czwartek
To chyba pierwszy komplement kibica innego klubu o naszym forum :-). Od tej chwili zamiast przekleństw i szydery same: proszę, dziękuję i szacunek :-). Młodzi, nie zepsuć klimatu :-))))))))))).

Kiedyś w w mojej szafce na półce leżały koło siebie flagi Lechijki, Widzewa i Ruchu, ale jaja :-))). Większe niż Janusz Jojko :-))))))))).

Leeeeeeechiaaaa Gdańsk !!!
31 maja 2007, 22:33 / czwartek
Krzysiu,prosze cie.........
31 maja 2007, 22:34 / czwartek
NIE SŁYSZAŁEŚ O HULIGANCE GEDANII...TO CI CO NA MISTRZOSTWACH W HANOWERZE PRZEWRACALI TOI-TOJE I GWAŁCILI TURECKIE KOBIETY-GŁOŚNY ARTYKUŁ BYŁ W ALGEMAINE ZAITUNG
31 maja 2007, 22:36 / czwartek
czarny1968 nie wiem o co ci chodzi gosciu porownuje do nas a wyjazdu ma 50 metrow a my 500km.Tak sie nie porownuje!!!!Zobaczie w ,,to my kibice"
31 maja 2007, 22:36 / czwartek
Ruch germany słucham co takiego się wydarzyło ze ta przyjażn się skończyła, bo nie jestem w temacie
31 maja 2007, 22:37 / czwartek
NIE MOGĘ JUŻ PISAĆ BO MAM ŁZY ZE STRACHU W OCZACH JAK SOBIE PRZYPOMNE .DOBRANOC DO NIEDZIELI
31 maja 2007, 22:38 / czwartek
NO TO BEDZIE ICH OSTATNI WYSTEP TEJ GEDANII---NIE WIEDZIALEM ZE W NIEMCZECH SZALELI!!
31 maja 2007, 22:38 / czwartek
* czarny1968 nie wiem o co ci chodzi gosciu porownuje do nas a do wyjazdu ma 50 metrow a my 500km
31 maja 2007, 22:43 / czwartek
Wiem pamietam tą zgodę i nawet byłem kiedys na ruchu ale to stare czasy i w związku z tym co w ruchu kibicowskim sie dzieje układ Wisła Śląsk lechia jest jedyny i optymalny bo wspólne cechy jak honor walka i wiernośc są wielkie.
wiem gdzie będe o 17 w niedzielę i cokolwiek sie wydaży bede z uwielbieniem śpiewał lechii hymn bo to dla mnie niezmiernie ważne!!
Kolego wpada z Krakowa mówiąc że musi to zobaczyć i Wie gdzie idzie!!!
Tylko Lechia!!!
Zawsze wielotysięczna forever!!
31 maja 2007, 22:44 / czwartek
"gosc"Tobie odpowiada.
Bo o tej roznicy bylo gadane wczesniej,a Ty sie teraz obudziles !!!!!
31 maja 2007, 22:45 / czwartek
ZGODA Z WAMI ZOSTALA ZERWANA NA BARAZU W 1988 ROKU W CHORZOWIE,BO JAKIS WASZ DZIECIAK SKROIL NAM FLAGE--POTEM PORU NASZYCH DZIECIAKOW SPIEWALO NA WAS NO I KONIEC.....ALE W NIEDZIELE ROBIMY SZTAME I POKAZEMY POLSCE ZE MOZNA KULTURALNIE ZYC!!
31 maja 2007, 22:46 / czwartek
Martinez---mom 27 lot od 17 lot chodza na szpile na Ruch wszystkie, wyjazdy nie zawsze bo nie kiedy wekendy mom robota...i nigdy na Ruchu nie slyszolech zeby ktos spiewol niemiecki hymn przed szpilem az mi sie smioc zachcialo hehe ten kto to ci pedziol musiol byc chyba na dropsie albo zjarany heheh

BigOgi---mi nie chodzi kto jakie mo wyjazdy tylko oto poco pisac taie teksty ze niby my kibice Ruchu jestesmy żałosni i smieszni z tymi wyjazdami i jakies kleski...napewno momy blizej do druzyn z ktorymi grali my w 2 lidze np.Bytom,Syfnowiec,Piast,Bielsko i nie ma sie co na ten temat wypowiadac tak jak napisoles .... i osobis. szac. jak juz wczesniej pisołech... a i fajny filmik mocie z tymi 210 pkt dla solicy hehe no i 120 pasibrzuch hehe
odnośnik

pozd(R)o. RUCH GERMAN
31 maja 2007, 22:46 / czwartek
Krzysiu (pozdrawiam) proszę Cię nie porównuj tylko zacznij jeżdzic na wyjazdy bo niestety wśród kibiców naszej ukochanej Lechijki zbyt wielu jest ludzi którzy wyszukuja błędów wśród innych(w tym przypadku kibice Ruchu).

Cudze dojrzysz pod lasem Swojego nie widzisz pod nosem.

Mam nadzieję że ten wpis zakończy polemikę na temat odlegości.

Skupmy się na swoim dopingu i pomocy dla piłkarzy.

Lechio... kochany klubie nasz...pokonasz Ruch, Ruch, Ruch... pokoonasz!!!
31 maja 2007, 22:47 / czwartek
nawiazując do wypowiedzi germany to nie ma prawdziwych i nieprawdziwych kibiców Ty nas nie dziel i dawne czasy nie istnieją!!!
Huj ci w niebieską dupe.
31 maja 2007, 22:48 / czwartek
Jezeli naprawde przyjedzie az okolo 1500 kibicow z Chorzowa Łodzi i Torunia to szacunek.Niepamietam kiedy ostatni raz mielismy tylu gosci na stadionie chyba na derbach czyli conajmniej 10 lat temu jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi.Ale powstaje pytanie gdzie oni zajma miejsca ? jesli w klatce jest 750 miejsc tylko wiec chyba zostanie otwarty sektor buforowy dla gosci,co by sie laczylo z tym ze o okolo 1000 mniej biletow bedzie dla nas. Mam nadzieje ze obedzie sie bez bluzgow na siebie w niedziele PAMIETAJMY ZE BYLISMY KIEDYS BRACMI a mecz wygra Lechijkaaaa
31 maja 2007, 22:50 / czwartek
Krzyś nie pisz o wyjazdach, bo ciebie mamusia nie puściłaby nawet do Tczewa :-)
31 maja 2007, 22:53 / czwartek
Carlito nie przesadzaj obudziłeś mnie .Taki wpis CI nie przystojii z tą dupą
31 maja 2007, 22:55 / czwartek
Carlito humorek odrazu leprzy po tej wypowiedzi...ales pojechol temu RUCH GERMANY heheh bezsesu napina ale spoko
31 maja 2007, 22:58 / czwartek
dobra dobra ale po co gadać to i tamto wiadomo jak było i jak jest.
Ja szanuje kibicowskie tematy w wielu miejscach ale na naszym forum to kolo powiniem mówić Witam wszystkich kibiców Lechii i tego oczekuje a to na pozoimie.
Jaca sleep well.
pozdrawiam all
31 maja 2007, 22:59 / czwartek
Kontratak.Jestem spotowcem i bylem w wielu miastach jak Kraków,Wroclaw i mniej ważnych Zamośc,Bydgoszcz,Gdynia,Warszawa,Poznan itd.
31 maja 2007, 22:59 / czwartek
no z tą flagą to przegięcie pały, ale czy to napewno nasi może tylko pod naszym szyldem, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji np. z naszym bratem ze Śląska W.Ruch germany pisałeś że tych problemów było więcej
31 maja 2007, 23:03 / czwartek
CZESC CHORZOWSKI!!!! JEZDZA NA SZPILE INO 30 LOT.....PRZEZOL ZECH JUZ PRAWIE WSZYSKO!!! FAJNIE BY BOLO SIE W GDANSKU SPOTKAC,,,,A CO DO Lechii TO PAMIYNTEJ ZE MY SPIYWALI:" Ruch,Wiselka,Lechia Gdansk!!!"---MYSLA ZE Z NIMI ZROBIYMY SZTAMA. CO DO NIYMIECKOSCI Ruchu TO MUSISZ PRZIZNAC ZE TYN KLUB JEST "nojinniejszy" W POLSCE-CZYLI SOM TAM LUDZIE O POGLADACH PRZEDE WSZYSTKIM SLASKICH.A NIEMIECKOSC WIAZE SIE Z BRAKIEM NARODOWOSCI Slaskiej --GDYBY TAKA BYLA ZADEN BY NIY GODOL JO JEST POLOK,ABO NIYMIEC INO Slazok,CAPITO?
31 maja 2007, 23:09 / czwartek
Ruch trochę mijasz się z prawdą. To chyba wy pożyczyliście sobie flagę Lechii. Potem starsi od was dali parę klapsów młodym i flaga wróciła. Jednak kwas pozostał. Druga rzecz, że niebardzo podobały się wam szaliki Śląska, które kolorami przypominały Legię. Krzyś proszę włącz fifę i walcz w sieci, a na forum przestań się ośmieszać. Podaj swoją liczbę wyjazdów na Lechię, a potem się mądruj
31 maja 2007, 23:11 / czwartek
A CARLITO TO CHYBA DZIECIAK,CO? DO WSZYSTKICH,KTORZY PAMIETAJA SZTAME ALBO CHCA JEJ: MOZE BYSMY SIE SPOTKALI W PIATEK LUB SOBOTE GDZIES W GDANSKU I POGADALI PRZY PIWKU?
31 maja 2007, 23:12 / czwartek
to chłopaki jak w końcu było z tą flagą, widze ze każdy ciągnie w swoją strone
31 maja 2007, 23:15 / czwartek
kontratak - NO MOZE I TAK BYLO -KTO TERAZ DOJDZIE.....
TAK WOGOLE TO MYSLE , ZE SZTAMA Z GDANSKIEM TO DUMA,MAMY WIELE TEMU MIASTU DO ZAWDZIECZENIA!!!
NA WUJKU TEZ ZGINELI LUDZIE,ALE SLASK ZAWSZE BYL UBIJANY
31 maja 2007, 23:17 / czwartek
To bylo chyba w 88 roku tak ?
Lechia wtedy przegrala 1-0.
Wtedy mnie jako jedynego zomowcy wytargali z mlyna !
31 maja 2007, 23:20 / czwartek
TO BYL ROK 1988 A ZDARZENIA MIALY MIEJSCE W CHORZOWIE
RUCH SPADL DO 2 LIGI PIERWSZY RAZ
31 maja 2007, 23:20 / czwartek
1)KIBICE GEDANII ZNÓW ZAATAKOWALI-w radiu mówili przed chwilą że pobili ostro wracających z meczu finalowego w koszykówkę w Sopocie kibiców Tura Zgorzelec-są ranni, paru jest w szpitalu-ruff uważajcie na siebie(nie pijcie za dużo szparki-wróg zza miedzy nie śpi)
2)Po co ma was niby tylu przyjechać jak KLUB LECHIA ma prawo wpuścić tylko 500 gości zza zachodniej granicy-delegat się nie zgodzi
3)Wątpię że żydzewiacy wejdą na mecz patrząc nawet na niedaleką przeszłość czyli nie wpuszczenie kibiców ŚLĄSKA na mecz w łodzi-LECHIA o tym PAMIĘTA,więc niech nie marnują sobie niedzieli.
31 maja 2007, 23:22 / czwartek
u nas też się działo, jestem za młody żeby to pamiętać ale z histori wiem, a może wiem to co mam wiedzieć, a tak apropo Wujka to dzisiaj skazali tych zomowców co wtedy strzelali
31 maja 2007, 23:24 / czwartek
Powinni tym CWELOM PAWULON wstrzyknac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31 maja 2007, 23:27 / czwartek
TO CO BEDZIE JAK NAS DOWALI 2000 ? KURDE TROCHE MNIE TO MARTWI.....200 WIDZEW,150 TORUN,200 NIEMCY,1500 Z CHORZOWA....
A WPUSZCZA 500?
SLUCHAJCIE-JEZDZE TEZ NA WYJAZDY W NIEMCZECH(Schalke 04): JEZDZI OK.8-10 TYS LUDZI!!!
WSZYSCY KIBICE POMIESZANI PRZED I PO MECZU RAZEM PIJA I SPIEWAJA, W TRAKCIE MECZU OCZYWISCIE "szowinizm" -- ALE CHODZI MI O BRAK TEGO CO ROBI TA GEDANIA,ROZUMICIE?
TU DORTMUND -SCHALKE TO "WOJNA" , NA KTORA BYLO W TYM ROKU 180 000 ZAMOWIEN....
31 maja 2007, 23:29 / czwartek
DOBRANOC Bialo-Zielonym braciom i gosciom !
Widzicie kibice Ruchu jaki jest u nas zwyczaj ?
Pelna kultura !

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
31 maja 2007, 23:45 / czwartek
Przyjedziecie - przegracie i odjedziecie, pozdro dla normal kibiców, do zobaczenia w OE ( w tym roku mam nadzieje :) )
31 maja 2007, 23:49 / czwartek
Ruch Germany .... Powiedzmy, że stadiony mają ciupinke ale naprawde tyci tyci WIĘKSZE !!
31 maja 2007, 23:57 / czwartek
Do kibiców Ruchu

Jak będziecie dojeżdżać do Gdańska to nie stójcie obok okien, Gedania na pewno zaatakuje, a ostatnio im nieźle odpierdala więc nie zdziwcie się jak do wagonu wlecą wam koktajle... Mają kilka wtyk w psach więc nie dajcie policji w Gdańsku nikogo zawinąć bo to może być kurwa z Gedanii i skończy się wywózką do lasu...:/
Pozdrawiam
1 czerwca 2007, 00:03 / piątek
Nie moge doczekac sie Niedzieli.Licze na dobry meczyk:))))
1 czerwca 2007, 00:12 / piątek
Gedania to przechuje bez zasad!!! Wszędzie biegają ze sprzętem. Straszycie Ruch, a sami też powinniśmy uważać.
1 czerwca 2007, 00:20 / piątek
w temacie wejscia na stadion : Wprzypadku przepisów jest tak, że ten kto jest silny i jeździ w dużych ilościach może je omijać a organizatorzy meczu dla świętego spokoju (i kasy) wpuszczą wszystkich chętnych. Za to jeżeli ktoś pojawia się znienacka w kilka głów pod kasami dla gości i chce kupić bilet wtedy ma kłopoty. Ze słabymi nikt się nie liczy!
1 czerwca 2007, 00:24 / piątek
pamietam ostatnia wizyte na Lechii ( baraże ) przeh... niby sztamy juz nie było a przez trzy dni z Oliwy i Karwin nie dało sie wyjechac - pozdro co jeszcze pamietaja tamte czasy
1 czerwca 2007, 00:30 / piątek
co ta gedania?kryminalisci?do lasu?o co chodzi?damy im nauczke
1 czerwca 2007, 01:00 / piątek
ja pierdole...jak ja wam zazdroszcze tego meczu...

pozdro z DO
1 czerwca 2007, 08:12 / piątek
Wczoraj spilajem browca niedaleko stadionu Gedanii. Jakis dwoch karkow wielkosci Pudziana rozmawialo o planowanej akcji na Ruch, podobno krotko przed Gdanskiem zaatakuja pociag na calej dlugosci jednoczesnie z dwoch stron, z tego co mowili nie oszczedza nikogo. Pociag ma byc zatrzymany po wczesniejszym rozkreceniu torow, tylko na razie nie maja francuza do srub. Mowili o jakims nocnym wlamie do narzedziowni na Stoczni.

Jeszcze dwa dni ! Bilecik juz dawno kupiony.
1 czerwca 2007, 08:40 / piątek
Może ktoś porozmawia z tymi kretynami z DEDANII i ze względu na tradycje RUCHU odpuszczą akcję.Jeśli nie to muszą być w eskorcie przynajmniej 3 śmigłowce (to do psów) oczywiście w tym 2 Apache bo będzie rzeznia.Co oni zrobili po koszykówce to istna patologia.Do kumatych-jak znacie szczegóły to napiszcie.
1 czerwca 2007, 08:49 / piątek
TYLKO ZWYCIĘSTWO LECHIJKO !!!!!!!!! LECHIJKO TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!!!!!!!!!
PORAŻKA TYLKO PO WALCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZEDSTAWICIELE STAREJ GWARDII ŁĄCZCIE SIĘ -WOJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda że z Ruchem przyjeżdża żydzew i elana bo bez bluzgów się chyba nie obejdzie a szkoda.
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 18
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026