Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia - Ruch /03.06.07, g.17:00

strona 8/18

1 czerwca 2007, 21:22 / piątek
Niechce Żeby Była To Prada Z Tymi Kablami A Jak To Zrobią W Trakcie Meczu To Przerwą Mecz :( O Ile To Jest Prawda ??
1 czerwca 2007, 21:37 / piątek
Cmielu221 niestety ale to prawda.Kable zostały podłaczone a prąd dostarczy
Energa.Nic chłopie na to nie poradzisz.
1 czerwca 2007, 21:42 / piątek
A Nie Można Tego Odłaczyc ??
1 czerwca 2007, 21:47 / piątek
Właśnie wrócilem z zakupów z jednego z GDAŃSKICH marketów budowlanych i przed kasą stało przede mną trzech typów, kupowało 200 trzonków do sieker i gadali o jakiejś zbiórce przed meczem.Typy napewno z gdańskiego kolejarza.Będzie grubo-my swoje zrobimy a jeszcze te cwaniaczki z gedanii-BÓJCIE SIĘ "R"ury.
1 czerwca 2007, 22:21 / piątek
MY NIEBIESCY SIE NIE BOIMY ,GEDANIE Z RAKIET SKROIMY
1 czerwca 2007, 22:21 / piątek
jak donosza najnowsze wiesci od kumatych nieznani sprawcy beda pilowac plot w nocy i robic tunel do sektora przyjezdnych a po niewaz ruch to czarne paznokcie beda sie czuli w nim jak ryba w wodzie :D
A MY SWOJEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
1 czerwca 2007, 22:31 / piątek
MY NIEBIESCY SIE NIE BOIMY!!! POZNACIE EKIPE A Z GEDANII ZOSTANIE TYLKO NAZWA-JEDZIE TEZ EKIPA Z Schalke 04 I BORUSSI DORTMUND (ciagle pytaja co to ta Gedania-HA!HA!)

P O Z D / R\ O DLA LECHII
1 czerwca 2007, 22:38 / piątek
widze że w szeregach Ruchu pewien optymizm, też taki byłem jak nie spotkałem
Gedanii ,teraz wszystkie mecze spedzam przed kompem w domu bezpiecznie,
1 czerwca 2007, 22:41 / piątek
Ja ze znajomymi zrezygnowalismy z niedzielnego meczu , jeśli mówicie że może być naprawdę niebezpiecznie to wolimy posiedzieć w domu :/..

;-)
1 czerwca 2007, 22:43 / piątek
RUCH GERMANY-Błagam nie mów im co tu przeczytałeś bo mogą się zacietrzewić ,a jak niedaj boże postawią się gedanii to będzie masakra .Podobno STOWARZYSZENIE LECHIŚCI z ostatnich pieniędzy kupuje im bilety do opery bałtyckiej na przedstawienie w porze meczu.Mają slabość do sztuki przez duże S .Żeby tylko przyjęli te bilety bo jak nie to..................................zawracajcie lepiej do swych landów
1 czerwca 2007, 22:48 / piątek
Z tego co tu czytam mam tego dość.Z jednej strony prezes Energi pisze że daje bańkę na LECHIĘ bo np.jest bezpieczny stadion a z drugiej strony OFICJALNI HULIGANI GEDANII znów chcą dać ZNAĆ o sobie-teraz na T29.Ja niieee idę na mecz.Właśnie przerwałem kupon kontrolny-poczułem się przez chwilę jak prawdziwy ochroniarz -hehe- przy moich 60 kilogramach.
1 czerwca 2007, 23:37 / piątek
No ładnie. Info bylo telefoniczne jedynie dla kumatych, a teraz dzieki takim nieodpowiedzialnym wpisom w jutrzejszym fuckcie i w koszernej bedzie jak to polaczone na jeden mecz sily chuliganow Gedanii i Lechii (bo kosa byla i bedzie) przygotowywuja sie do "przywitania" hanysow. Nie zapominajmy o tym ze policja i red. palucha czuwaja
2 czerwca 2007, 10:06 / sobota
ja tam niewiem ale wydaje mi sie ze chcecie tylko zastaRaszyć. Ale niestety wam sie nie udało. Im bardziej bedziecie gadac o kalbach i Gedanii tym baRdziej nas motywujecie. A poza tym jak wy zRobicie "haje" (dla niekumatych-burda) to 3 punkty pojadą do ChoRzowa. Ale jeśli sami tego chcecie:)
pozdRo dla Ruchu, Widzewa i ApatoRa.
chopcy widzemy sie w zugu:)
2 czerwca 2007, 10:14 / sobota
Pyrsk Chorzowie to co wiym to wom powiym
trocha alain o sobie i co siedzi w myj gowie
jo od bajtla na borsztajnie przesiadywoł z karlusami
w cingla my grali o szpilach my godali
fto groł dobrze fto sfalył jak gorole stond pitali
fto sie klojzdnył na bali jak bez elwer wygrali
i od bajtla pamiyntom ER niybieskie na bieli
bydziesz kochoł ta druzyna tak mi pedzieli
Łona mo byc jak lipsta jak nojlepszo dziołcha
mosz jom kochac łod początku do samego końca
i tak robia jak godali niebiyskie moje serce
choć niy lotom juz po placu ze sznojdrym we swyj rynce
czos uciyko wszystko mijo to co ważne pozostowo
z miłościom do Ruchu tak mie plac mój wychowoł
Posuchejcie co wom godom bo to przeca nojważniyjsze
jak cztyrnoście my zdobyli to piytnosty tyż nadejdzie
cza w to wierzyć jak jo wierza cza miec wiary pełne serce
Cza niy myślec ło porażkach ale ło tym co nojlepsze
I niy łomac wiary swojyj i łod nowa przeć do przodku
bo nie ważne co się nosi ważne to co sie mo w środku
Bo drużyna niy galoty niy robota niy fuzekle
niy jak dwa łostatnie piwa nie jak z starych garców dekle
I niy można się jyj zmieniać jak się komu tak podobo
wsadźcie sie do gowy swojyj co Chorzowski kibic godo.
2 czerwca 2007, 10:15 / sobota
my was straszyć nie musimy,od tego jest Gedania
2 czerwca 2007, 10:24 / sobota
Gedania Gedania... właściwie jak widze po wpisach to wy macie z nimi większą kose niż my.
2 czerwca 2007, 10:38 / sobota
JA NA MECZ NIE IDE CHOĆ BILET MAM WOLE PRZED KOMPEM ZOSTAĆ
;-)
Z TEGO CO JA WIDZE TO NASZE E STADIO BĘDZIE PUSTE
;-)
2 czerwca 2007, 10:42 / sobota
niebiescy uważajcie lepiej już w Laskowicach, Gedania trzyma sztame z Torem Laskowice Pomorskie i być może już tam będą atakować.

PS : Pisze to tylko dlatego że chciałbym zobaczyć ostatni raz chociaż paru kibiców gości na Traugutta w 2 lidze. ;)

Szerokich torów....
2 czerwca 2007, 10:46 / sobota
uwierz mi :) zobaczysz nas dużo. A jeszcze dołaczają do nas kibice z Widzewa i ToRunia więc na pewno tak łatwo sie nie poddamy. Już jutro was stadion zostanie podbity przez Wielką Sztame. Gedania jutro polegnie i poczuje gorzki smak porażki.
2 czerwca 2007, 10:53 / sobota
lole23 - jeśli będzie was tyle co zapowiadacie to brawda dla was!! co i jak wyjdzie zobaczymy jutro!! Mecz już niebawem!!

My wierzymy tylko w BKS....

P.S. Uwarzajmy na Gedanie, już wczoraj na mieście doszło do kilku "incydentów" i kilku od nas wyłapało...
2 czerwca 2007, 11:06 / sobota
"A co jo godol. Godolech, ze kobel z Chorzowa, 600 z Lodzi i 200 z Torunia pojedzie. 2-0 dla gości"
dla nie kumatych oczywiście kobel-tysiąc:P

jutro bedzie coś ciasno w tym zugu:)
2 czerwca 2007, 11:07 / sobota
wezcie przestancie bo juz mnie szczeko-sciski od smiechu bola:))))))))))))Podobno z Gedania bedzie horda mongolska i ostatni oddzial Talibow skrywajacy sie w Lesie na Gdanskich stogach;-)))
2 czerwca 2007, 11:17 / sobota
tez tak sądze, poprostu SCIEMA.. nawet zmyślac dobrxze nie umicie
2 czerwca 2007, 11:24 / sobota
Idioto ! Nawet sie zbytnio nie wysilamy.
2 czerwca 2007, 11:26 / sobota
lole23-gamoniu przejdz strone wczesniej przeciez Cwanik napisal ze to dowcip:))))
2 czerwca 2007, 11:28 / sobota
przepraszam Cwaniak zwracam honor
2 czerwca 2007, 11:36 / sobota
Kurwa , co za prosty hanys.
2 czerwca 2007, 11:42 / sobota
^^ no fakt... a z reszta i tak jutRo wygRaja niebiescy:)
2 czerwca 2007, 12:12 / sobota
Przekonacie się już niedługo że to nie dowcip, lepiej weźcie ze sobą do pociągu jakiś sprzęt bo może być rzeź...
2 czerwca 2007, 12:15 / sobota
Zauważyłem jakie zboczenie panuje w szeRegach netowych kibiców Niebieskich. Czytelniku o co chodzi skumasz wnikliwiej analizując mojego posta.
2 czerwca 2007, 12:41 / sobota
jeśli chodzi ci o "R" to nie jest zboczenie. zboczeniem jest kibicowanie Lechi.
2 czerwca 2007, 12:44 / sobota
Nie ma to jak internetowi napinacze - nethools.
2 czerwca 2007, 12:44 / sobota
ja bym polecał wam ubrać kalosze, najlepiej wodery, ten prąd od Energi dobrze kopie:], sam sie przekonalem jak mnie Gedania poczestowala
2 czerwca 2007, 12:48 / sobota
Najbardziej brutalni kibice - GEDANII !
2 czerwca 2007, 12:51 / sobota
jasne, pewnie. macie cos jeszcze do zaoferowania? ale prawdziwego?
2 czerwca 2007, 12:57 / sobota
nasza tajna broń : kibole MRKS Gdańsk. bójcie się niebiescy, zwłaszcza że oni trzymają z AKS Chorzów i MZKS Kozienice.
2 czerwca 2007, 12:59 / sobota
Uwaga: Zamknięcie bram już o 16.45
Klub Lechia poinformował o ważnych ustaleniach organizacyjnych przy okazji niedzielnego meczu z Ruchem Chorzów.

Gdyby ktoś nie doczytał na stronie głownej.........
2 czerwca 2007, 13:01 / sobota
".....W niedzielę Lechiści rozegrają spotkanie z Ruchem Chorzów. Muszą je wygrać, żeby zachować nadzieje na awans do ekstraklasy. Aby zmobilizować piłkarzy do walki, zarząd Lechii wysłał ich na rejs statkiem na Westerplatte. Dla piłkarzy wynajęty został także specjalnie przewodnik, który przybliżył biało-zielonym wydarzenia, które zapoczątkowały II wojnę światową. - To w ramach wyciszenia, ale nie tylko. Westerplatte do symbol walki, oddania, poświęcenia się dla największych wartości. Mam nadzieję, że wizyta w tak ważnym dla Polaków miejscu podniesie morale zespołu - mówi Turnowiecki." .
2 czerwca 2007, 13:10 / sobota
ja w ramach mobilizacji oglądam zdjęcia z bitwy pod Cedynią gdzie Mieszko I dolał niemcom!
2 czerwca 2007, 13:58 / sobota
Kilmister lepiej obejrzy bitwe pod Grunwaldem:>
2 czerwca 2007, 14:04 / sobota
Tak z innej beczki... Ciekawe czy w momencie zamknięcia bram o 16:45 będą jeszcze bilety w kasach? Bo jeśli tak to trochę bez sensu jest zamykać, nie wierzę, żeby nikt nie mógł wejść czy to po 17:00 czy chociaż na II połowę, rozumiem, że chodzi o bezpieczeństwo, ale bez przesady. Kto może to będzie dużo wcześniej, ale pracujący dłużej w niedzielę będą mieli problem...
2 czerwca 2007, 14:20 / sobota
Witam mozecie mi odpowiedzieć co to za grupa kibicowska ta "Gadenia" ,co tyle o niej piszecie . Komu oni kibicuja na POMORZU. Kibić ze śląska
2 czerwca 2007, 14:27 / sobota
tomi319 proszę cię nie podgrzewaj trupa
2 czerwca 2007, 14:28 / sobota
Gedania ma WIELKĄ kose z Żydzewem Łódz. :-) wyrżna żydzew jak nic w Gdańsku :)
2 czerwca 2007, 14:30 / sobota
Kurwa ludzie co wy piszecie o tej borucie? Ja już nie wiem w co mam wierzyć! Niech ktoś sensowny mi powie jak to ma być bo się kurwa zastanawiam (i to bardzo poważnie) czy iść na ten mecz czy zostać bezpiecznie w domu
z góry dzięki za odpowiedź
2 czerwca 2007, 14:32 / sobota
spoko...idz spokojnie :)
2 czerwca 2007, 14:32 / sobota
Ale teraz tak szczerze. Prosze powiedzcie cos wiecej o nich. Jestem ciekawy.
Teraz nie jako kibic.
2 czerwca 2007, 14:33 / sobota
Araszcz, a który świat traktujesz poważniej? Jeśli ten rzeczywisty to przyjdź na mecz, w internecie ludzie mają "swój świat" i się nim ekscytują, niewiele to ma wspólnego z rzeczywistością:-) Mówię całkiem poważnie.
2 czerwca 2007, 14:53 / sobota
Araszcz możesz iść spokojnie, cała "konfrontacja" odbędzie się 10 KM za Laskowicami Pom., chyba że CHGG zmienią ustalenia z Torami Laskowice. (w co wątpie, bo to jedyne miejsce na odcinku Laskowice - Tczew nadające się do ustawki)
2 czerwca 2007, 15:05 / sobota
Ale teraz tak szczerze. Prosze powiedzcie cos wiecej o nich. Jestem ciekawy.
Teraz nie jako kibic.
1 ..... 6 7 8 9 10 ..... 18
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.534