Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Ruch /03.06.07, g.17:00

strona 9/18

2 czerwca 2007, 15:07 / sobota
Kilmister zapytałem tylko kto to jest ta "gadenia" poniewaz nie interesuje sie tak bardzo ruchem kibicowskim a tu o nich cały czas cos na tym forum piszecie .A ktos jeszce napisał ze oni z lechia tez kose maja dlatego chcialem sie dowiedzieć naprawde z kim oni trzymaja .
2 czerwca 2007, 15:10 / sobota
Byłem dzisiaj rowerkiem na stadionie. Sie przeraziłem tymi informacjami o kablach co je Gedania miała podkładać więc chciałem się przekonać naocznie. Na pierwszy rzut oka nic nie widać. Kable są bardzo dobrze zamaskowane! Bałem się dotknąć tego kurrstwa bo by jeszcze wybuchło czy cóś! Wsiadłem szybko na rowerek i oddaliłem się jak najszybciej od tego niebezpiecznego miejsca. A meczyk jutro sobie obejrze w bamboszach w TV tylko daleko od okna bo jak to wszystko pierdolnie na T29 to aż u mnie na Przymorzu szyby polecą!!!!:):):)
A tak wogóle to szacuneczek dla Oberfansa. Ładnie pisze aczkolwiek zrozumiałem tylko ok. 25%
2 czerwca 2007, 15:40 / sobota
Tylko zwyciestwo !!!!!!!
ruch moze jutro podziwiac i uczyc sie dopingu !!!
a co do Gedanii to zracji tego ze ich stadion tez jest we Wrzeszczu to znam ich dobrze i mam nadzieje ze na stadioni bedzie spokojnie !!! a co wymysla w Laskowicach to nawet nie chce o tym myslec !!!

jutro 2-0 Dla LECHII

LG !!!
2 czerwca 2007, 15:45 / sobota
Tak apropos rozumiem że Stara gwardia już świętuje ??:) Ehh ten dzien będzie jednym z najpiekniejszych od dawien dawna i żadna nawet Gedania Nam Go nie popsuje. Jeśli będzie wybuch to przynajmniej zginę na stadionie tam gdzie moje miejsce wśród biało-zielonej rodziny :)

A tak na serio pijcie surowe jajka trenujcie głosy, bo jutro sa potrzebne. ROBIMY KONKRETNĄ KORBE NA STADIONIE tak żeby chorzowskie, łódzkie i pierniki poczuł ta atmosfere :)
2 czerwca 2007, 15:48 / sobota
araszcz. lepiej zostan w domu od razu mowie, skoro nie lubisz mocnych wrazen. a burdel jest pewny na stoprocent. przed meczem kroi sie ustawka pod zieleniakiem.(ze sprzetem) po 100 osob z kazdej ekipy.(choc podobno gedania mowi ze ich bedzie tylko 50 bo sadza ze bez problemu dadza sobie rade... no coz ich sprawa nie mieszajmy sie w to )na miejscu gosci bym odwolal wyjazd. gedania ma ochote stracic kilka zydowskich glow.
2 czerwca 2007, 15:52 / sobota
Dzisiaj przed jedenastą w okolicach dworca w Chorzowie Batorym widziałem dwa żuki z kibicami Gedani ,było ich chyba z czternastu jak dobrze policzyłem,mieli ze sobą sprzęt .
wydaje mi się że jutro od wczesnego ranka będa atakowac pierwszych fanów Ruchu którzy będą się udawać na zbiórkę przed dworcem.
2 czerwca 2007, 16:09 / sobota
a tak z innej beczki, jestem ciekawy ile wygra nasza reprezentacja, piwko się chłodzi,i jak pozostałe drużyny naszej grupy, jak bedzie wydlądała tabela po dzisiejszych spotkaniach
2 czerwca 2007, 16:18 / sobota
[URL=odnośnik
2 czerwca 2007, 16:26 / sobota
[URL=odnośnik

moze to wejdze
2 czerwca 2007, 16:28 / sobota
[URL=odnośnik
2 czerwca 2007, 16:33 / sobota
Nawet stronę internetową Gedanii strach otworzyc odnośnik .Ta muza przeraża mnie.
2 czerwca 2007, 16:33 / sobota
mam dwa wycinki prasowe z lat 80-tych z meczy Lechia-Ruch ale nie umiem ich tu wklepać
2 czerwca 2007, 16:43 / sobota
odnośnik <- prosta sprawa Kempes :)

CO DO USTAWKI PDO ZIELENIAKIEM, PAMIĘTAJCIE (do Naszych kieruję te słowa) - LICZY SIĘ PIERWSZE PIERDOLNIĘCIE !

24h do zamknięcia bram przy T29 : )
2 czerwca 2007, 16:47 / sobota
JAMES widocznie ja mam coś z kompem ,ale jak reszta umie odczytac to dobrze,znalazłem jeszcze jedno ale tu już góra byli NIEBIESCY
2 czerwca 2007, 16:51 / sobota
[URL=odnośnik

LECHIA -RUCH 0-1
2 czerwca 2007, 16:53 / sobota
[URL=odnośnik
2 czerwca 2007, 16:57 / sobota
jpg][IMG]odnośnik
2 czerwca 2007, 17:23 / sobota
Niniejszym uprzejmię chciałbym kibiców Lechii Gdańsk przeprosić, za poprzednie wpisy kibiców z Chorzowa . Niestety wraz z rozwojem techniki internet zagościł również w pracowniach szkół specjalnych Chorzowa, o czym można było się przekonać na tym forum. Wbrew temu co możnaby pomyśleć typowy kibic Ruchu włada poprawnie polskim językiem i potrafi napisać dwa zdania, tak by inna osoba go zrozumiała.

Pozdrawiam z Chorzowa i też nie mogę doczekać się jutrzejszego meczu.
2 czerwca 2007, 20:45 / sobota
witam,dowiedzialem sie,ze chuliganka Gedani i chlopaki z dolnego Wrzeszcza organizuja sie na ruch,a ze sam jestem z dolnego mam juz wykupiony bilet w wizzardzie drogi,ale coz wzywaja!a gedani sie nie odmawia:)TYLKO KOHORTA DOLNY WRZESZCZ,bede napewno,do zobaczenia:)POZDRO
2 czerwca 2007, 20:56 / sobota
mialo byc bez ksyw,ale sie kontaktowalem z przywodca chuliganki gedanii bzykiem i mowil ze beda czekac na ruch:) BZYKU POZDRO Z ANGLII DO ZOBACZENIA W DUECIE,KOHORTA DOLNY WRZESZCZ:)
2 czerwca 2007, 21:43 / sobota
oj jesli chodzi o bzk to sie bac i wspolczuje jak wyskoczy na swoim kariono herszt bandy z kosciszki moze byc nieiekawie poprowadzi swoich zabojcow z GEDANI to totalnej rozpierduchy
2 czerwca 2007, 21:54 / sobota
Bzyk!! pozdro od OSY
2 czerwca 2007, 22:01 / sobota
Słyszałem Z Dobrych Zródeł Ze Jutro Ruch Chorów Bendzie Grał Spokojnie I Nie Bendą Grać Na Maxa ?? Mam Nadzieje Ze To Prawda

JEZU JA CIE BŁAGAM NIECH POLONIA PRZEGRA TE MECZE ALBO ZREMISUJE A MY WYGRAJMY PRZYNAJMIEJ 1 MECZ :)
2 czerwca 2007, 22:04 / sobota
Chmielu221- na Maxa na pewno nie będą grać, bo taki tam nie gra ;-)))

Ruch przyjedzie na adrenalinie, będzie miał za sobą doping 1500 łowców much, a ty pieprzysz, że odpuszczą !!!!!
Za dużo chmielu w żołądku, za dużo % w żyłach ;-))))

Mimo wszystko stawiam na 2-0 :)
2 czerwca 2007, 22:06 / sobota
Słuchaj Jezu jak cię błaga lud zrób z lechijki mistrza polski zrób !!!!KTO Z WAS TO PAMIĘTA ?
2 czerwca 2007, 22:15 / sobota
Podobno mordercy z Gedani, na rynku w Kartuzach zakupili 300 siekier z kolcami , 150 wideł 3-zębnych oraz 2000 noży do smarowania masła, jak wypowiada się RZEŹNIK najgroźniejszy z gedanistów owe zakupy zrobione zostały specjalnie na masowy pogrzeb który ma się odbyć w niedzielę w Gdańsku. Kibole Gedani apelują aby tego dnia dzieci i kobiety pozostały w domach.

info: bronek z Trampek średnich
2 czerwca 2007, 22:25 / sobota
Wypowiedź Pękiego która sie pojawiła w aktualnościach...

Pęczak- 100 % szacunku. Żałuje, że nie będziesz grał w tym meczu.

Lechia-Ruch = 3:2 Bramke w ostatniej minucie Kalkowski;p
2 czerwca 2007, 22:30 / sobota
G E D A N I A- rESEPEKT!!!

jA TAM IDE ALE W 75MIN SPIEPRZAM

TYLKO LECHIA!!!
2 czerwca 2007, 23:18 / sobota
Oman "kominiara" też bedzie hehehe bzk już ma rozgrzewke w raju ;)

Pozdro z Biało-Zielonego Dolnego Wrzeszcza

---------KDV---------------
2 czerwca 2007, 23:24 / sobota
dajcie jutro spokojnie dopingowac Lechijke. byloby glupio gdybysmy przez dymy zamkneli sobie drzwi do OE.
2 czerwca 2007, 23:34 / sobota
JARO332...A dlaczego mielibysmy zamknac sobie droge do OE??Przeciez punktow za zadymy nie zabiora, jednynie kara finansowa i zamkniecie stadionu a to juz przeciez ostatni meczyk u siebie:/ Do zobaczenia na meczu

A MY SWOJEEE.....!!!!!!
2 czerwca 2007, 23:39 / sobota
Jaro-przecież przez dymy się wybiera-tak jak w rzymie(watykanie)papieża tak w Gdańsku wybiera się LECHIĘ.

PS.Bzykowi JUŻ TERAZ odpierdala od coli-bo od coli pindol boli-terror GEDANIA-ruch śmierdziele-wiem to od kolegi z MRKS-u!!!!
2 czerwca 2007, 23:41 / sobota
wiecie czy sa bilety bo dokupilbym 2 dla kumpli z Kraka.
2 czerwca 2007, 23:47 / sobota
JARO332...kupowalem dzisiaj bileciki i powiem Ci szczerze ze naprawde malutko zostalo, moze byc z nimi niestety ciezko.Pozdro
3 czerwca 2007, 00:01 / niedziela
Czy moze mi dokladnie sprecyzowac gdzie ustawka??(Jedni mowia, ze przed zieleniakiem,niektorzy przed Gdańskiem)
Z tych postow wynika,ze ida na Ruch(dobrze zrozumialem?)
Na meczu raczej nie bedzie zadym ;)Niektorzy cos tam wypisuja,ze na meczu.
Nie boje sie na dworcu spie przyjedzie tata zabierze mnie......;)))
A my swoje.....
3 czerwca 2007, 01:49 / niedziela
chcialbym tylko zaapelowac do wszystkich kibicow zeby bez wzgledu na wynik jutrzejszego meczu podziekowac pilkarzom za moim zdaniem juz udany sezon(ale caly czas wierze w awans). co roku jest lepiej i pniemy sie w gore wiec oby tak dalej. Pisze to dla tego bo po serii niepowodzen wiekszosc juz wieszala psy na pilkarzach a potem przepraszali i wiem ze niektorych znowu moga poniesc niezbyt pozytywne emocje w razie remisu lub porazki bo rywl jest z najwyrzszej polki w naszej lidze. Wiec podzikujmy za caly sezon z godym szacunkiem.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE...

z LECHIA NA DOBRE I NA ZLE
3 czerwca 2007, 09:58 / niedziela
Ogan-Tomus "podzikujemy" po meczu;-))zarcik szkoda ze Cie nie bedzie i musisz gnic w Angli ale bede dawal Ci relacje na bierzaco tak ze bedziesz mial reke na pulsie.Od 7 rano spac juz nie daje rady jeszcze killka godz.....Do boju Lechia Gdansk,zwyciestwo czekas NAS!!!!!!!!!!
3 czerwca 2007, 09:59 / niedziela
TYLKO ZWYCIĘSTWO LECHIJKO TYTLKO ZWYCIĘSTWO!

JA WIERZĘ! :)
3 czerwca 2007, 10:08 / niedziela
Ucieszę się jak będzie więcej dopingu dla Lechii niż bluzgów na Ruch, cała nadzieja w Starej Gwardii.
3 czerwca 2007, 10:13 / niedziela
Wydaje mi sie ze obylo by sie bez bluzgow na Ruch gdyby zydzew nie przyjezdzal ale watpie osobiscie ze im odpuszcza no coz tak to juz jest...Zreszta w zeszlym roku nie pamietam zeby byly jakies k.. i ch.. w strone Ruchu.To co utkiwlo mi w pamieci to prawy prosty Pekiego w 10min a potem strzal Wojciecha i 1:0(z wolnego),niestety potem bylo juz gorzej oby sie scenariusz nie powtorzyl....
3 czerwca 2007, 11:02 / niedziela
Do wszystkich którzy zamierzają się dzisiaj tłuc, wszczynać burdy, awantury itp. Zanim cokolwiek zrobicie to najpierw pomyślcie, czy chcecie żeby:
- Lechia dostała karę finansową
- kibice Lechii dostali zakaz wyjazdowy i być może w najbliższym bardzo ważnym meczu ze Stalą nas zabrakło
- jak będzie bardzo źle, to PZPN będzie miał pretekst żeby odebrać Gdańskowi Euro2012
- jak będzie jeszcze gorzej i wielki burdel to pokażą Was w całej Europie i pojedziedzie na Euro2012 do Włoch !!!
Mam nadzieję, że będzie kulturalny doping, co najwyżej na wyzwiskach się zakończy.
3 czerwca 2007, 11:13 / niedziela
no ale z tym apelem to do bojówki z GEdanii...ciekawe czy bedziesz miał jaja im to powiedzieć...skóra cierpnie na samą myśl o ich wizycie
3 czerwca 2007, 11:15 / niedziela
Waldi- rozumiem co chcesz powiedzieć, ale weź głeboki odech....

...teraz to powtórz....

...i jeszcze raz....

już ??? spokojnieszy ????

to teraz przeczytaj cały temat od początku i pomyśl, czy aby za szybko się nie zagotowałeś ;-)))))
3 czerwca 2007, 11:21 / niedziela
nie bagatelizowalbym słow waldiego. jest rzesza kulturalnych kibicow ktorzy chca przychodzic na lechie z dziecmi. Zalezy Wam na LEchii czy mordobiciu?
3 czerwca 2007, 11:25 / niedziela
spoko Zeto, to było tak na wszelki wypadek, bo różnie może być, już oddycham spokojnie ;-), jedyny mój obecny problem to to o ktorej wyjśc na mecz, wczoraj chciałem o 15:30, o 9 rano dzisiaj o 15:15, a teraz zastanwiam się nad tramwajem o 14:45 :D
3 czerwca 2007, 11:25 / niedziela
JARO to już od nas nie zależy tylko od Gedanii, a jak oni sobie coś postanowią to może dziś lać się krew:/
3 czerwca 2007, 11:42 / niedziela
cholera, ja sie tylko boje Rafala - rzeznika. jak mu cos wstrzeli do glowy to ciezko go zatrzymac, a ze Gedanii zawsze byl wierny to podobno sie pojawi gdzies w lasku...
3 czerwca 2007, 11:52 / niedziela
Panowie zostalo niecale 5 h do zamkniecia bram :) A tak swoja droga to pytanie do kumatych ;) Bo beka jest okrutna ale czy Gedania naprawde wogole ma jakas bojowke??? Do zobaczenia na T29
3 czerwca 2007, 11:56 / niedziela
Waldi ma racje!! Gedania jest groźna, ale nie wszczynajmy bójek!! *

Tak wogule Waldi to Ci powiem, że mało osób raczej to weźmie sobie do serca ;)) i tak jak Zeto mówil przejrzyj ostatnie strony.

Legenda :

* - Ironia
3 czerwca 2007, 12:04 / niedziela
Tylko zwycięstwo, tylko 3pkt i za tydzień świętowanie awansu w Stalowej Woli!!!
Dziś nie ważny styl, niech strzelą byle czym, pindolem, uchem czy łokciem. Pomóżmy naszym zawodnikom fanatycznym dopingiem, bez bluzgów na gości itd. Skupmy się na naszej drużynie!!! Dziś ma wrzeć jak w kotle na T29!!!
Aejaejao!!!
1 ..... 7 8 9 10 11 ..... 18
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025