Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Polonia W. - Lechia /07.04.07, g.16:00

strona 6/7

7 kwietnia 2007, 18:29 / sobota
Oczywiscie ret.ocenimy borka na koniec sezonu kiedy to Lechia zajmie "dobre" osme miejsce w tabeli!!!Czy o taki wynik Tobie chodzi???
7 kwietnia 2007, 18:38 / sobota
grzechu: Czasy kiedy awansowalismy z roku na rok juz sie skonczyly, to nie IV czy III liga i nie gramy z Kwidzynami, Starymi Kiszewami i innymi tego typu dziadostwami - to sa realia. Nie awansujemy w tym roku, to awansujemy w przyszlym. Tylko w takim wypadku jest kwestia tego czy takim jak Ty bedzie sie chcialo czekac az tyyyyle czasu. Jak dla mnie to juz mozecie odpuscic sobie Lechie, bo przeciez II liga to za niskie progi jak dla Ciebie (tak wnioskuje po "8. miejsce na koniec...")... wiadomo, ze kazdy by chcial zebysmy grali w jak najwyzszej lidze, ale do tej juz nieduzo brakuje. Troche cierpliwosci i bedzie jak powinno byc - Lechia w I lidze.

polska mentalnosc - dokladnie :/
7 kwietnia 2007, 18:38 / sobota
Nie, nie mogę tego tak zostawić...
...złość gdzieś tam jest we mnie jeszcze, ale nadal i z mozołem wariata, uparcie wierzę w awans Lechijki do Extraklasy!!!
I tak już pozostanie...
Lechia jest jedna, jedyna i nie powtarzalna!!!!
A ci co piszą, że kogoś do wymiany, to niech najpierw, kórwa matoły sami sobie wymienią swoje mózgi (jeśli je mają), a od Lechijki i jej trenera to wara matoły i "psedo-SEZONOWI" kibice NASZEJ LECHIJKI!!!
MAłOLACI I GóWNIARZE NAPINACZE!!!
Ja tam w LECHIĘ WIERZE i TO SZCZERZE...
Zolw z LechiiStanu
7 kwietnia 2007, 18:39 / sobota
:)))))))))))))))))))))))) Takie mam Święta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przyjechaliście w ładnej liczbie to fakt, ale doping z Waszej strony cieniutki...
La la la la la la HEJ POLONIA!!!
7 kwietnia 2007, 18:43 / sobota
co wy polonia mozecie powiedziec o dopingu?
7 kwietnia 2007, 18:48 / sobota
Żenada, ale wierze że bedzie dobrze :) Tylko Lechia :)
7 kwietnia 2007, 18:50 / sobota
Zolw21 , licz sie ze slowami,bo przeginasz.reagujesz bardzo nerwowo a to znaczy zejestes slaby.Oczekuje z Twojej strony nastepnych opinii ubranych w slowka " na poziomie"
7 kwietnia 2007, 18:54 / sobota
Przypominam wszystkim napinaczom ze Polonia w tej rundzie jest bardzo mocna chocby wygrana w chorzowie o czyms musi swiadczyc!! Kocham Lechijke i wierze ze chlopaki zrobili wszystko aby wygrac ten mecz niestety kontuzje mieszaja nam szyki!! Borkowski jest dobrym trenerem o czym swiadczy nasze wysokie miejsce w tabeli!!! Mam nadzieje ze na Odrze bedzie od zajebu ludzi i bedzie super doping! Musimy pokazac chlopakom i borkowi ze jestemy z nimi na dobre i na zle :)

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie...
7 kwietnia 2007, 19:04 / sobota
SLASK-RUCH 1-0 32 MINUTA !!!!!!
7 kwietnia 2007, 19:10 / sobota
GrzechuH!
Nie pisz mi kto jest słaby, bo jak na razie to TY JESTES SŁABY w wiarę Lechijki!!!
I nie pierdol mi tu takich farmazonów "ubranych w słowa na poziomie".
Dalszy komentarz zbędny, idę dalej napawać się meczykiem Śląska z Ruchem (1:0 jak na razie)!
Zolw ... wiadomo z kąd!
7 kwietnia 2007, 19:12 / sobota
Doping Polonia miała naprawdę w porządku. Naszych praktycznie nie było słychać, chwilami tylko było inaczej.

Co do meczu:
Do przerwy praktycznie graliśmy w łażonego. Defensywne ustawienie, tylko z Wiśniewskim z przodu. Wojciechowski niewątpliwie najlepszy w Lechii, rządził w środku boiska, tyle, że nie miał komu zagrywać do przodu. Bramka dla nas z zamieszania po rzucie rożnym. Po wyrównaniu znowu się cofnęliśmy, mimo, że graliśmy z wiatrem i naprawdę można było z tego bardzo skorzystać (raz probował Wiśniewski).

Po przerwie Wojciech nie istniał, a raczej istniał tylko, żeby tamci go co chwilę ośmieszali, jedna z kontr była po jego błędzie, kiedy prosta piłka odskoczyła mu od nogi jak od ściany. Jednak zaczęliśmy wreszcie atakować, a nie tylko udawać, że atakujemy, zmarnowaliśmy jednak znakomite sytuacje - a Polonia takie wykorzystywała. Cetnarowicz wprowadzony moim zdaniem za późno. Kalkowski dynamiczny, ale jednak za wolny.
Karny dla tamtych bardziej wymuszony niż po rzeczywistym faulu.

Dobry mecz zagrał Kosznik, a w pierwszej połowie Buzała i Wojciechowski.

Generalnie od samego początku nie graliśmy o zwycięstwo, tylko o remis, i znowu zemścił się na nas minimalizm. Zamiast szturmu bramki Polonii po niewykorzystanym karnym była człapanina i zero waleczności, udawanie ochoty do gry i to się na nas zemściło. Polonia była po prostu szybsza w odbiorze, w kontrach, oni biegali podczas, gdy my tylko człapaliśmy.
7 kwietnia 2007, 19:24 / sobota
grzechu H - Borek do wymiany??? Co ty piszesz za brednie. Znasz sie chociaz troche na piłce? Zejdz człowieku na ziemie. rozumiem ze sie zagotowales po kolejnej stracie punktów, ale spokojnie poczekajmy do konca sezonu a wtedy każdy z nas mam nadzieje bedzie sie cieszył.
Jak dobrze pamietam to jeszcze przed sezonem Borek cos wspominał ze z Czarnymi Koszulami bedzie nam w tej rundzie najtrudniej... Pamieta ktos ten wywiad?
Pozdro, smacznych biało-zielonych jajec!
7 kwietnia 2007, 19:32 / sobota
Panowie, panowie. Przeciez wiadomo bylo ze jak wywieziemy z Warszawy chciaz 1 pkt to bedzie sukces. Stalo sie jak stalo, nie ma co sie teraz klucic, zalic ora niepotrzebnie denerwowac !!! Widze ze niektorym chyba za bardzo adrenalina skoczyla. Proponuje podejsc do okna i wziasc 3 glebokie oddechy !!! Juz nie jestescie tak fanatycznymi kibicami jak po dwoch kolejkach, gdy Nasza Lechia wygrala ?? Je..c kibicow sukcesu !!!

Ps. Moze ktos napisac cos na temat Naszej prezentacji w Wawie ?? Czy klatka komplet i czy jakies atrakcje byly ( ultras), bo o hools woedza tylko ci co maja do tych informacji abonament :)
7 kwietnia 2007, 19:38 / sobota
Witam Lechistów,

Właśnie wróciłem z meczu. Polonia tak naprawdę zagrała dziś słabo, ale wygrała dzięki temu, że Lechia grała długimi fragmentami na stojąco i nasi piłkarze mogli wyprowadzać szybkie kontry, zwłaszcza Jacuś Kosmalski i Mariusz Zasada (nasz lewoskrzydłowy). Byliście bardzo niebezpieczni za to przy stałych fragmentach gry i nasi wtedy się gubili. Nie wiem, czemu nie mógł zagrać Mariusz Pawlak, bo kibice skandowali jego nazwisko i chcieli go owacyjnie przywitać. Mimo zwycięstwa mojej Polonii, to jednak gdańszczanie są wciąż bliżej ekstraklasy. Nasi natracili jesienią za dużo punktów, ale ładna wiosenna seria cieszy. Nie musicie się wstydzić. Macie wspaniałych kibiców, którzy fajnie pokazali się w Warszawie (w tym sezonie najlepsza ekipa u nas) - 300 osób, 2-3 flagi, doping, fakt nienajlepszy, ale jak ryknęliście, byliście słyszalni. Mam nadzieję, że Gdańsk i moja Polonia wrócą szybko do pierwszej ligi.
Pozdrawiam Lechię
7 kwietnia 2007, 19:45 / sobota
To jak to jest - grał Pawlak czy nie? :-)
7 kwietnia 2007, 19:51 / sobota
No właśnie Mario nie zagral. Nie wiem, co jest grane, bo przed meczem spiker wyczytał jego nazwisko w podstawowym składzie Lechii i nasi kibice powitali go brawami. A on na boisko nie wybiegł...
7 kwietnia 2007, 19:53 / sobota
Tak, klatka pełna i chwilami kilka całkiem ciekawych zachowań Naszych, które bawiły honorową trybunę na Polonii (niedaleko stamtąd siedziałem), typu podrzucanie złapanej piłki z okrzykiem |ole| :))) albo odkopnięcie darowanej nam piłki do rugby :))

Chuliganka mnie jako piknika niespecjalnie interesuje, ale coś tam się działo, na moją orientację kibole Cracovii atakowali (kilka razy) bramę dzielącą sektor młyna Polonii od sektora, w którym stała policja z ochroną (pilnująca klatki), przerzucali się przez bramę z ochroną kamieniami, kępami trawy etc.....

Poza tym, u nas palenie flagi Cracovii, a tamci chyba kupili gdzieś nasz szalik, bo w odpowiedzi na sfajczenie ich flagi usiłowali podpalić coś zielonego i podłużnego :)
7 kwietnia 2007, 20:06 / sobota
Konri czytaj uważnie wszystkie wpisy!!
Napisałem wyżej że Cygan NIE GRAŁ bo złapał kontuzję na rozgrzewce!!
Glowy do góry...bez Manka,Cygana,Pękiego,Cetnara(w pełni zdrowia) i Szula ciężko było o dobry wynik.Jednak powtarzam raz jeszcze: z tego co słyszałem od ludzi którzy byli na meczu,w pełnym składzie Lechia spokojnie przywiozłaby conajmniej 1 punkt.
Pozdrawiam ze Szwecji
7 kwietnia 2007, 20:18 / sobota
Nic sie nie stało trzeba teraz myslec do przodu !!!

TYLKO LECHIA !!!
7 kwietnia 2007, 20:26 / sobota
A ja wlasnie w Wawie po meczu.

Mecz na poziomie dobrym, ale rzeczywiscie- widac nasze oslabienie... Szkoda mi ze Kalkowski sie gubil... Za to Wojciech i Feszner grali przywoicie ;) Poza tym dzis obrona zawiodla... Nie mozna sie teraz zalamwyac, tylko grac tak jak na poczatku- oby juz w pelnym skladzie.

Kibice cracovii- żenada. 'Zaczepiali' [buehehe, dobrze powiedziane ^^] przed meczem, bluzgali a WYRYWANIE TRAWY i rzucanie nią uwazam za totalna kpine i porazke... Tak samo ta grupeczka z arki- bez komentarza.

Polonii flagi dobre, doping przyzwoity- no ale to z kim trzymaja to 'nienajlepiej' o nich swiadczy ;|

Kibice Lechijki dobrze, uzbieralo sie nas ;) no i race oraz palenie flagi cracovii wygladaly... pozytywnie ;D

Ps. Ten nasz szalik mieli sporo czasu przed meczem juz, i chyba pomysleli ze sa fajni ^^

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię !

Tylko Lechia :)
7 kwietnia 2007, 20:43 / sobota
Ruch przegrał ze Śląskiem 1-0 więc nie ma tragedi . Walka o I ligę będzie do końca . Ważne żebyśmy teraz złapali rytm . Za tydzień mecz Ruch - Zagłębie wiec ktoś straci punkty .
7 kwietnia 2007, 20:47 / sobota
A takie sprostowanie jeśli chodzi o Lige Betonów , przydałoby się zmienić wynik Zagłębia Sosnowiec na 3-0 bo tyle rzeczywiście było :)
7 kwietnia 2007, 21:04 / sobota
4 druzyny bija sie o awans drugie tyle o utrzymanie w niej Trzeba sie liczyc z porazkami ale nie trzeba od razu tracic nadziei Kazda kolejka bedzie przynosila ciekawe wyniki np.kolejna porazka Ruchu czy nie dawna wygrana LKS Lomza
w Sosnowcu DAJMY SPOKOJNIE PROWADZIC ZESPOL BORKOWI a spiewy na stadionie extraklasa jest juz nasza niech poczekaja JA jednak do konca bede wierzyl ze awansuje NASZA LECHIA
7 kwietnia 2007, 21:08 / sobota
grzechu H- płakać się chce. Gdzie ty się chowałeś tyle czasu ???????

Borka to sobie możesz zwalniać, ale w chm07!!!!!!
Z pełnym przekonaniem stwierdzam, że Lechia nie mogła lepiej wybrać. Młody, wykształcony w tym kierunku, ambitny i Biało- Zielony. Od kiedy trenuje Lechię, mamy najlepszy atak w lidze !!!!!!! (Zagłębie i Bytom po 3 bramki mają za v.o.) i nienajgorszą obronę. Większość meczy Lechii jest widowiskowa i obfitująca w gole, a co najważniejsze zwycięska.
I tu, po pierwszej porażce, z drużyną o którą obok Łomży najbardziej się obawiałem, wyskakuje gościu z okrzykiem "zmienić trenera" ;-))
Śmieszny jesteś.

Co do Lechii, to w dzisiejszym meczu pokutował brak rezerw. Obrona zupełnie z kosmosu, to samo pomoc. Duża wódka dla tego, kto przed meczem wytypowałby taki skład !!!!
Szkoda straty punktów, ale wyniki tej kolejki pokazują, że każdy straci jeszcze punkty. My teraz mamy na rozkładzie Opole. Do składu wrócą ManU i Pęki, pomoc wzmocnią Szulo i Pawlak, do ataku na dobre wróci Cetnar. I za tydzień humory napewno się na poprawią.
7 kwietnia 2007, 21:26 / sobota
nie zawsze mozna wygrywac. a OE i tak bedzie NASZA !

Pozdrowienia z Bialo-Zielonego Glasgow ! i Wesolych Swiat. !

A MY SWOJE !!!
7 kwietnia 2007, 21:28 / sobota
najtrudniejszy wyjazd za nami, teraz bedzie juz tylko lepiej
7 kwietnia 2007, 21:39 / sobota
Oj cieżko na wyjezdzie bedzie jeszcze z Zagłebiem i mysle że z ŁKS-em,a pózniej powinno być dobrze... I tak pierwszą lige wywalczymy zobaczycie!!!
7 kwietnia 2007, 21:39 / sobota
Koledzy jaka flaga Cracovii? Nie kojarze. Może chodzi wam o flage Polonii? Ta co wisiała u nas na meczu z nimi i na meczu ze Stalówką na 10-lecie Młodych Orłów?

Pozdro.
7 kwietnia 2007, 21:59 / sobota
właśnie obejrzałem bramki i...juniorska gra defensywy.Naprawde można to nazwać:"tak nie należy grać w obronie".
Mimo porażki w dwóch ostatnich meczach w tabeli nadal jest ciekawie i pamiętajmy że Lechia jeszcze dostanie trzy punkty za Hydrotwora,także naprawde nie ma co płakać tylko wierzyć w BKS!!!
7 kwietnia 2007, 22:04 / sobota
No i najważniejsze! W meczach z Babą jagą i Polonią Warszawa mamy lepszy bilans bramkowy. To bardzo ważne bo wełdug mnie to właśnie Polonia Warszawa a nie Polonia Bytom walczy o OE.
7 kwietnia 2007, 22:08 / sobota
Japan on tour-czuwa.Wyjazd zajebisty.Wynik chujowy.Pozdro z trasy.Polowa wpisow tutaj to\pokemony.
PDK,KMTW
Jak wroce to napisze
7 kwietnia 2007, 22:23 / sobota
nie mam ochoty nawet mówić o tym meczu....

życze wam Wesołych i pogodnych świąt ;]

P.S

K^$%a 4 z rzedu -5
7 kwietnia 2007, 22:35 / sobota
Wyjazd fajny!! Szkoda wyniku ale tak wyszło... Najwięskza beka z ministrantów...

Benzyna 50zł, bilet na mecz 10zł, czas około 12 godzin, wynik-przegrana 3-1, ale i tak było warto!!
7 kwietnia 2007, 23:06 / sobota
przynajmiej smiechu z terrorystow warszawskich i jej wodza macka z klanu jazda co nie miara niestety polonia zerwala pakt poznanski uzycie ciezkiego sprzetu :))) kepiastej trawy malo tego ataki byly przeprowadzane parami bravo za akcje :)) ale jazda co do meczu niestety mizerota i taka prawda PANOWIE MINISTRANCI JESTESCIE U KSIEDZA:)))))
7 kwietnia 2007, 23:15 / sobota
Pełna fotorelacja z wyjazdu zarówno piłkarska jak i kibicowską będzie dostępna ok. 1 w nocy na lechia.net . Niedługo postaram się zarzucić kilkoma zdjęciami w tym naszego sektora.
p.s -> ksiądz również uchwycony na zdjęciach :) więc nie będą mogli zaprzeczyć że ich wodzem jest...duchowny :).
7 kwietnia 2007, 23:54 / sobota
MegaHolls Cracovii:-)
odnośnik
odnośnik
8 kwietnia 2007, 00:14 / niedziela
tak Damek, nie bedą mogli zaprzeczyć,
a kto twierdzi (aby zaprzeczyć lub nie) że ich wodzem jest duchowny ? ?
Ty ? ?
8 kwietnia 2007, 00:14 / niedziela
Pierwsze fotki , reszta tak jak pisałem powinna być koło 1.
Linki:
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
8 kwietnia 2007, 00:32 / niedziela
8 kwietnia 2007, 00:46 / niedziela
Polonia Warszawa hooligans :)))))))))))))))))))
Piekny wyjazd,mecz slabszy ale to co sie działo na meczu rekompensuje wszystko,smiesznie a wręcz komicznie.
Ataki w duecie albo nawet w pojedynke nawet ochrona sie smiała:) Wyrwana trawa i rzucanie piaskiem.Nawet niektórym z Polonii nie przypadlo to do gustu. ;)
Wesolych Swiat za rok Ekstraklasa NAsza:)
brawo Śląsk!
8 kwietnia 2007, 00:50 / niedziela
Nie piszcie głupot spalona została flaga Polonii
8 kwietnia 2007, 01:08 / niedziela
Witam,
właśnie wróciłem z meczu i chciałbym zweryfikować kilka info.Po pierwsze kibole Polonii mieli szalik Legii, po drugie jeden z "vipów" dostał nożem w udo(od Craxy) i był zszywany,ale wszystko jest ok. Karny dla Polonii z kapelusza, a nasza obrona dziurawa na maksa. Pozdrawiam i życzę biało-zielonych Świąt.
8 kwietnia 2007, 02:05 / niedziela
wyskoczyli ze sprzetem (czyt. trawa :)) piach w oczy i do przodu. poza gra, wynikiem i dopingiem wszystko ok :]
8 kwietnia 2007, 03:19 / niedziela
Poniżej link do małej galerii

odnośnik
8 kwietnia 2007, 09:23 / niedziela
palona była flaga POLONI a nie Craxy !
8 kwietnia 2007, 10:25 / niedziela
Jak dla mnie hitem wyjazdu byli Romowie z pukawkami chcący wygonić Lechistów z jednego z barów po drodze do Gdańska :)
8 kwietnia 2007, 10:37 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2007, 10:57 / niedziela
wyjazd super!!!! ataki juniorow chuliganki poloni
miss polonia
maciek z klanu
jestescie u ksiedza
strazak sam
pilka nozna dla kibicow
fajny przejazd przez wawe,
pozdro dla wszystkich spotkanych na trasie lechistow- szczegolnie dla czerwonego golfa ktory przesladowal mnie caly dzien
8 kwietnia 2007, 11:44 / niedziela
co ma byc ?? odnośnik
czy znaki faszystowskie nie są zabronione przez pzpn ??
czy poloni to nie obowiązyje ??
dlaczego sędziowie i obserwator nie zareagowali na to ??
LG !!
8 kwietnia 2007, 12:47 / niedziela
Szalik to gwoli ścisłości była barwówka Lechii. Nie ma się co podniecać.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.435