Gdańsk: niedziela, 8 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Zagłębie S. - Lechia /29.04.07, g.15:00

strona 3/9

22 kwietnia 2007, 12:47 / niedziela
Nie jest dobrze... Na Śląsku nie było masowego wykupywania biletów - jeżeli do środy wieczora nie zbierzemy odpowiedniej sumy, to niestety specjal nie pojedzie. Dodam, że rozkład pociągów rejsowych jest koszmarny...
22 kwietnia 2007, 12:51 / niedziela
kurde do Warszawy w jeden dzień zebrało się ponad 300 typa a teraz gdy było duzo czasu żeby zakupić bilet narazie zeszło tylko 160 mam nadzieje że tradycyjnie na ostatnia minutę bedzie mobilizacja
22 kwietnia 2007, 13:54 / niedziela
w tej sytuacji chcialbym byc optymista ale nei bede,bo odpierdalacie szopki na co wy czekacie ?? na to ze ktos wam te bilety przyniesie do domu ??ruszac dupy.8 tys chodzi srednio a nie mzoe sie zebrac 500 osob to troche zenujace !!
22 kwietnia 2007, 13:56 / niedziela
Sorry moze troche nie na ten temat ale wie ktoś moze kiedy wróci Piątek?? On zawsze na skrzydle duzo zamieszania robił i tez strzelić potrafił. Troche mi go zaczyna brakować....
22 kwietnia 2007, 14:38 / niedziela
Bedzie wstyd jak zmarnujemy jedyną szanse na specjala, zresztą nie wiem jak dojedziemy tam, trasa chyba 30 godzin. Mam nadzieje, że wszystkie śpiące królewny nabędą do środy bilety i pojedziemy. Chyba że znudziła się juz Lechia niektórym...
22 kwietnia 2007, 15:15 / niedziela
Płakać czy śmiać sie co tu sie odpierdala 160 biletów śmiechu warte.Gdzie ta Lechia??!!.Spujście na frekfencje u nas jak jest a na wyjazd niby ma pojechać 200osub bo z tego co widze to tyle pojedzie.A tu sie taka suma zapowiadała!!!.I co z tego że kawał drogi do sosnowca.Jedziemy zobaczyć naszych i pokibicować.Połowa wyjazdowiczów zasiądzie przed Tv i będzie piknikować przed retransmisją.Rozumiem tych co niemogą brak funduszu albo w pracy.

Pojadą Najwytrwalsi...
22 kwietnia 2007, 15:18 / niedziela
Płakać czy śmiać sie co tu sie odpierdala 160 biletów śmiechu warte.Gdzie ta Lechia??!!.Spujście na frekfencje u nas jak jest a na wyjazd niby ma pojechać 200osub bo z tego co widze to tyle pojedzie.A tu sie taka suma zapowiadała!!!.I co z tego że kawał drogi do sosnowca.Jedziemy zobaczyć naszych i pokibicować.Połowa wyjazdowiczów zasiądzie przed Tv i będzie piknikować przed retransmisją.Rozumiem tych co niemogą brak funduszu albo w pracy.

Pojadą Najwytrwalsi...
22 kwietnia 2007, 19:45 / niedziela
Dodam tylko od siebie. ze nie ma co czekac do ostatniej chwili - sa terminy w ktorych musimy wplacic pieniadze na pociag. Oczywistosc? Moze, ale po liczbie biletow, ktore do tej pory zeszly mozna odniesc inne wrazenie.
Przypominam, ze bilety sa dostepne zarowno w godzinach otwarcia Jako, jak i 20-21 w hotelu "Roko". Jest wreszcie okazja by pokazac sie ladna liczba na ciekawym wyjezdzie - to czy tak sie stanie zalezy tylko od nas...

Pozdrawiam

Stowarzyszenie "Lechiści"
22 kwietnia 2007, 21:20 / niedziela
kurwa nie moge tego czytac i zrozumiec sa bilety ma byc specjal a nie ma chetnych???!!! gdybym byl w kraju na pewno nie przepuscil byym takiego wyjazdu!!!
22 kwietnia 2007, 22:02 / niedziela
160 biletow?Nie wierzę.20 lat temu na taki mecz zeszlo by przynajmniej 1600.
I nie mieliśmy wtedy internetu,komorek i calej reszty wynalazkow co dzisiaj.
Telefon stacjonarny to był luksus.A mimo to ludzie potrafili sie zebrać,zorganizować i jechać na mecz.Nie było czegoś takiego jak specjal.
Nie chce się wymadrzać, bo w tej chwili marny ze mnie wyjazdowicz,rodzina,praca
i wiek;-)),żona powiedziała ze jestem wariat, gdy powiedzialem że jade do Sosnowca.Ale dziwię sie mlodym kibicom, Stowarzyszenie robi świetna robotę,
70 złociszow za taki wyjazd to jak darmo.Ale tu chyba nie o kasę chodzi.
Jak ktoś juz napisał,cieniujemy ostatnio na boisku i to chyba jest powód,że tak malo biletow zeszlo.Panowie ja też sie wczoraj wkurwilem,zawsze przeżywam
kazdą porażke Lechii ze dwa dni.... i idę na następny mecz.Tak już mam,tak ma każdy kibic.To troche jak z ukochana kobietą,pokłócisz się, nawrzucasz nieraz
ale kochasz dalej.Lechii nie idzie ale wlaśnie teraz najbardziej nas potrzebuję.
I mam nadzieję kiedy piłkarze wyjdą na Ludowy w Sosnowcu to zobaczą 500 osobową biało-zieloną armię i zagrają kapitalny mecz.
ps.dla tych co się wahają - ma być piękna pogoda i 25 stopni;-)
22 kwietnia 2007, 22:08 / niedziela
CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CIĘ
W SERCU MOIM LECHIA, NAJWSPANIALSZYM KLUBEM JEST

I co pikole i festyniarze ??? Czy to co śpiewamy na meczach to tylko tekst, czy szczera prawda ??????? Bo ja jakoś tego pojąć nie potrafię !!!!!
Dobry kibicowsko rywal. Odległość niezbyt wielka. Specjalny pociąg. Szokująco małe koszta. Podobno dobra pogoda. I co ???
Po jaki chuj wypisujecie na internecie bzdury o wierności, skoro nie chce się wam dupy ruszyć te marne kilkaset kilometrów ????

Kto nie jedzie jest z milicją !!!!!!!!!!!!
22 kwietnia 2007, 22:43 / niedziela
Ludzie ruszcie się, już naprawdę nie ma na co czekać!
Mecz ostatniej szansy dla Lechii. Biletów już dawno nie powinno być, a my nie wiemy jeszcze czy pojedziemy!
Dramat.
22 kwietnia 2007, 23:05 / niedziela
Ciekawe gdzie są teraz ci wszyscy co śpiewali m.in. do Jagiellonii "Co was tak mało"
22 kwietnia 2007, 23:15 / niedziela
Kurwa kupować bilety!!! Teraz Lechia potrzebuje nas jak nigdy wczesniej w tym sezonie!!!
22 kwietnia 2007, 23:16 / niedziela
Tomal pojedziemy. Jak nie specjalem to rejsowym. A tym co nie jadą jak to się mówi pies mordę lizał
22 kwietnia 2007, 23:27 / niedziela
Panowie i Panie po gościnie naszych braci jesteśmy wyjebani w kosmos z zmęczenia. Myślimy że daliśmy rade. Kolejną naszą akcją jest Spec d o Sosnowca a tu k...a pełna lipa z biletami. Ja powiem tylko tyle j....i nas ludzie za brak Speca a jak walczymy o niego to tylko 160 biletów przez prawie 2 tygodnie to SKANDAL. Jedyne słowo które cisnie mi się na usta to PEŁNA MOBILIZACJA. Kto nie jedzie ten za szparką!!!

Stowarzyszenie Lechiści

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
23 kwietnia 2007, 02:49 / poniedziałek
od jutra pewnie ruszy pelna para
sam i moi znajomy od jutra ruszamy do jako zlozyc autograf
jada wszyscy razem, ultrasi, chuligani, mlodzi, starzy
murzyni nie przychodzic

ZAPISYWAC SIE!!

CHWM
23 kwietnia 2007, 08:50 / poniedziałek
W związku z powyższym, zapraszamy wszystkich do kupowania biletów na dzisiejszym dyżurze Stowarzyszenia w Roko od godz. 20 do 21.30, a także w siedzibie klubu do godz. 16. Jeżeli będzie pełna MOBILIZACJA to pojedziemy na ten gorący teren dobrą liczbą. Prawdziwego kibica poznaje się w trudnych momentach, a nie wtedy gdy druzyna wygrywa mecz za meczem.

WSZYSCY DO SOSNOWCA!
LECHIA CIĘ POTRZEBUJE - NIE ZAWIEDŹ JEJ!
23 kwietnia 2007, 09:12 / poniedziałek
A sklepik na Lechii to od której czynny? 10?
23 kwietnia 2007, 09:23 / poniedziałek
PAnowie mecz jest wreszcie 29 czy kiedy ? Bo jak na sobote to ja nie zawitam...;/
23 kwietnia 2007, 09:23 / poniedziałek
Z tego co słyszałem to sprzedaż biletów została przeniesiona do klubu, bo Jako sobie nie radziło czy tam jakieś fochy miało. Klub jest czynny od 9 chyba.
23 kwietnia 2007, 09:37 / poniedziałek
Mecz jest w NIEDZIELE!!! Więc ruszać po bilety.....
Dla tych niedowiarków,Lechia ma jeszcze o co grać,mimo słabszych występów pozostałe wyniki układają się jeszcze zadowalająco... Lechia potrzebuje WAS w Sosnowcu!!!! Ten specjal musi być!!! I MY tam musimy być!!!!! Nie czekać,ruszać po bilety,brakuje ok 130 biletów na specjal,to WSZYSCY DZIŚ PO BILETY!!! Pokażcie że jesteście ZAWSZE z Lechią!!!!!! Zmobilizujcie się,pokażcie że Wasze serca są BIAŁO-ZIELONE!!!!
23 kwietnia 2007, 10:33 / poniedziałek
A może wprowadzić motywator finansowy? Dziś 80 zł, jutro 90 zł, w środę 110 zł, w czwartek 150 zł, w piątek 230 zł a w sobotę 390 zł. Ci co obudzą się w niedzielę już okrągłe 500 zł :-)
23 kwietnia 2007, 10:53 / poniedziałek
Ten specjal musi wypalić....bo naprawde z takim koszmarnym zwykłym połączeniem to tragedia..... Dyskusje się toczą na forum co by tu śpiewać a 400 osób ciężko zebrać na wyjazd do Sosnowca,koszt chyba nie jest przerastający możliwości większości???? 70+10 to naprawde mało!!!!! Brać się wiara w garść i kupować dziś bilety,trzeba jeszcze dobrą 100-tke sprzedać i mamy ten specjal,Lechia napewno wygra!!!!!!!!! Pokażmy,że stanowimy zgraną pake!!!!!!
WSZYSCY DO SOSNOWCA!!!!!
23 kwietnia 2007, 10:57 / poniedziałek
A czy ktoś wie, jak będzie wyglądał wyjazd specjala (oczywiście nie dopuszczam myśli, że nie wypali). Chodzi o godzinę wyjazdu i powrót.
23 kwietnia 2007, 11:19 / poniedziałek
Mieszkałem W Takim Miesice jak Olesnica:D [FC SLĄSKA] Teraz przenioslem sie do Sosnowca... I bardzo chcialbym byc na meczu Lechi w Sosnowcu...

Niech mi ktos powie jak moge zdobyc bilet i czy bede mial jakies problemy z wbiciem na stadion jak nie przyjade z Wami sppecjalem...
23 kwietnia 2007, 11:51 / poniedziałek
Na stadion wejdziesz bez problemu, gorzej z wbiciem się na sektor gości. Najlepiej chyba dogadać się z kimś od nas, niech kupi tylko bilet i wbij się w nas już na dworcu pkp
23 kwietnia 2007, 11:53 / poniedziałek
Wiem ze na stadion to bez problemu :D:P Ale wlasnie o sektor gosci mi chodzi :D:P No wlasnie ktos by musial nabyc mi bilet i bym musial do was wbic juz na pkp ;D Tylko potem gorzej po meczu :D:p Wycieczka do Gdanska nie taka zla :D:P ale 3ba by wrocic do domu :D:P a On w Sosnowcu :D:P
23 kwietnia 2007, 12:04 / poniedziałek
Eh... ciężko ciężko... ale może się uda... napewno dużo ludzi nie jedzie z powodu wyników takich a nie innych... narazie zbyt kolorowo sprzedaż biletów nie wygląda... ale do Warszawy w jden dzień żeśmy 300 osób zebrali.. więc może tu też się uda... a co do przed sprzedaży uważam że różnica w cenie powinna być większa... np. na początku po jakieś 55zł a potem 75zł... zawsze większa motywacja... ja już się nie moge doczekać, wierze do końca że jednak wypali!!
23 kwietnia 2007, 12:34 / poniedziałek
Coś musimy z tym specjalem zmontować...przeglądałem połączenia i nie wyglada to ciekawie.....Aż nie chce mi się wierzy,że tak ciężko nam zmontowac te min 350 osób!! Wyjazd wydaje sie atrakcyjny i cena jest rewelacyjna..... Tu propozycja,choć traktujmy ją jako ostateczność,może żeby wypalił ten specjal zmontowac dopłatę??? Mam nadzieje,że to nie bedzie konieczne i zbierze nas się min.350!!!!! RUSZAJCIE DZIŚ PO BILETY,POKAŻCIE ŻE ZAWSZE JESTEŚCIE Z LECHIĄ!!!!!!!!! TO WAŻNY MECZ i NAPEWNO GO WYGRAMY!!!!!!!!
23 kwietnia 2007, 12:40 / poniedziałek
Ktoś był by chetny do zakupu mi biletu na mecz;D ja bede w Sosnowcu :D:P Pomozcie bratu z Wrocławia[jeszcze do niedawna(ale sercem dalej)] Bo chce byc na tym meczu z Wami a nie na sektorze Zaglebia;D
23 kwietnia 2007, 12:49 / poniedziałek
KuchiWKS nie wiem czy jest możliwośc zakupu samego biletu na mecz....TU PYTANIE do STOWARZYSZENIA?? Konto mogę Ci podać na wpłatę ale musi ktoś odpowiedzieć czy jest możliwość zakupu samego biletu na mecz,bez biletu na pociąg.... MOZE TEŻ INFO od Stowarzyszenia CZY DOBIJAMY CHOCIAŻ JUZ DO 250 biletów na dzień dzisiejszy??
23 kwietnia 2007, 12:57 / poniedziałek
szczesciarz1972 no wiec by 3ba bylo sie dowiedziec czy jest taka mozliwosc :D a masz jakis kontakt do kogos ze stowarzyszenia.....?:> bo bardzo mi zalezy na tym bilecie :D:P
23 kwietnia 2007, 12:57 / poniedziałek
KuchiWKS lub kup bilet w Sosnowcu,przedsprzedaż i na dworcu dołącz do nas.... Też rozwiazanie ....
23 kwietnia 2007, 13:00 / poniedziałek
Ktoś może ze stowarzyszenia zaraz odpowie na forum....
23 kwietnia 2007, 13:00 / poniedziałek
Tez rozwiazanie... ale nie wiem czy jest przedsprzedasz biletow na sektor gosci... z tym moze byc problem....
23 kwietnia 2007, 13:13 / poniedziałek
Jeśli jest taka możliwość to masz załatwione....
23 kwietnia 2007, 13:15 / poniedziałek
Mysle ze jak kupisz zwykly bilet na stadion i przylaczysz sie do nas to tak Ciebie wpuszcza na sektor z nami... chyba ze jakas przyjebana osoba bedzie nas sprawdzac... chyba mozna kupic sam bilet wiem ze moj kolega tak zrobil ze kupil najpierw bilet na mecz a po tygodniu na pociag
23 kwietnia 2007, 13:16 / poniedziałek
Dzisiaj dokonalismy dokladnego sprawdzenia liczby biletow ktore zostaly sprzedane, jako ze sprzedaz prowadzilismy i my i klub nie mielismy dokaldnego zestawienia. I po zsumowaniu powiem szczerze ze dopadlo mnie lekkie wku.....nie.
Bilety na specjal nabylo NIEWIELE ponad 100 osob !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takze organizacja specjala jest powaznie zagrozona. I nie ma co porownywac ze na Warszawe zapisanych zostalo 300 osob w jeden dzien. tam wystarczylo zebrac dane od 30 osob i isc je wpisac na liste. nie wiazalo sie to z niczym wiecej, a tutaj trzeba sie zjawic i zakupic odrazu bilety!!!!!!

Do srody wieczora zostalo naprawde nie wiele czasu dlatego WSZYSCY PO BILETY !!!!!!!!!!

Do godziny 16 bilety w klubie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20-21 W ROKO -dzisiaj,jutro i w srode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23 kwietnia 2007, 13:34 / poniedziałek
Kurwa powiem tak nei pierdolcie za piłkarze graja slabo,nie oczekujcie cudów skoro wy jako kibice w tym co powinniscie robic czyli dopingowac druzyne,jezdzic z nia tez odpierdalacie fuszerke !!!Wy chcecie wyników oni tez oczekuj pewnie ze zobacza swoich fanow w sektorze gosci w tak waznym meczu,skonczcie pierdolic ze OE nam ucieka,jebac to OE teraz jest Lechia i jedziemy za i dla Lechi !!!
Ruszac dupy po bilety na sosnowiec albo nie pokazujcie sie na nastepnym meczu na Traugutta ;)
23 kwietnia 2007, 13:35 / poniedziałek
Kibice z Wrocławia i Krakowa chetni wspomoc nas w Sosnowcu moga nabywac bilety na mecz poprzez znajomych w Gdańsku w cenie 10zli co najwazniejsze, musza zostac wpisani na liste wyjazdowa przekazana przez Lechie. Bedzie to warunkiem wejscia na trybune razem z nami.

WSZYSCY DO SOSNOWCA !!!!!!!!!!!!!!!!!

23 kwietnia 2007, 13:39 / poniedziałek
Pyton Dzieki za Info...

wiec jest ktos chetny kto pomoze mi w zakupie biletu :D:P
23 kwietnia 2007, 13:40 / poniedziałek
to jak chcesz KuchiWKS...podać Ci konto na ten bilet?? jak tak to napisz na angelo29@wp.pl Mysle że jak kupisz bilet normalnie w Sosnowcu a bedziesz szedł z nami to wejdziesz.... Juz jak wolisz....... A WY ludziska weżcie k.... się w GARŚĆ i kupujcie te bilety....... WSZYSCY DO SOSNOWCA!!!!
23 kwietnia 2007, 14:11 / poniedziałek
szczesciarz1972 Dałem znac na @ :D
23 kwietnia 2007, 14:18 / poniedziałek
dobrze wpisałes adresik angelo29@wp.pl?? nic nie doszło KuchiWKS
23 kwietnia 2007, 14:43 / poniedziałek
Tak dobrze wpisałem ;D
23 kwietnia 2007, 14:44 / poniedziałek
Doszło,odpisalem...odpisz na poczte to dzis jeszcze zalatwie.... potrzebny bedzie nr PESEL i Imie Nazwisko,postawisz piwko na miejscu w zamian... :))
23 kwietnia 2007, 14:47 / poniedziałek
No Proste ze Piwko postawie:D no juz sprawdzam poczte:D:P
23 kwietnia 2007, 15:06 / poniedziałek
MOim zdaniem nie ma sie co martwic 300 peknie ja sam dopiero w srode jade kupic bilet z kolegami:)
23 kwietnia 2007, 15:10 / poniedziałek
ale po co czekac do ostatniej chwili dawac teraz kto jedzie neich zalatwi to jak najszybciej !!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032