Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Zagłębie S. - Lechia /29.04.07, g.15:00

strona 4/9

23 kwietnia 2007, 15:40 / poniedziałek
Uwaga! Na godzinię 15.20 sprawa wygląda następująco. Sprzedano 160 biletów. Czyli na razie chuj wielki ze specjala. Nie chcę być kurwa patetyczny, ale tysiące z was śpiewa "Ja zawsze będę tam, gdzie moja Lechia gra..."
23 kwietnia 2007, 16:11 / poniedziałek
Więc brać dupy i po bilety!!!!! Pokażcie że jest z NAS prawdziwa paka i bedzie ten specjal i SUPER DOPING dla NASZEJ LECHII!!!!!!!!!!!!!! Lechia potrzebuje WAS właśnie teraz!!!!!!! Ruszać po bilety.....!!!!! Nie czekajcie na ostatnią chwile....!!!!!
23 kwietnia 2007, 16:22 / poniedziałek
200 biletow w trzy dni?
Ciekawe...
Nie kracze, ale jak do srody dobijemy do 250 to bedzie dobrze :(
W tej rundzie chyba nie ma i nie ebdzie lepszego wyjazdu.
rywal dobry, kibicowsko tez moze byc ciekawie, a ludzie patrza sie na wyniki i glownie na to, ze emcz jest w TV i niestety tak wlasnie o to wyglada sprawa z biletami na kilka dni przed wyjazdem...
Dla mnie to dramaT.
23 kwietnia 2007, 16:32 / poniedziałek
Ja wierze,ze bedzie te 350 osób + WKS i Wisła..... Ludziska,już ruszać,ZMOBILIZUJCIE SIĘ,to tylko 80zł!!!!! Nie czekać,lepszego wyjazdu nie bedzie już w tym sezonie!!!!! I tak wysokiego zwycięstwa Lechii jak w Sosnowcu!!!!!
23 kwietnia 2007, 17:14 / poniedziałek
Informujemy, że Stowarzyszenie pozyskało kolejnego sponsora, który zdecydował się dołożyć do specjala 1500 zł. Ponadto, zdecydowaliśmy się wyłożyć 1000 zł z własnych, wygospodarowanych środków Stowarzyszenia.

W związku z powyższym, pula od sponsorów oraz Stowarzyszenia wynosi łącznie 5000 zł, i tyle mniej potrzeba nam by wyjazd doszedł do skutku.
Toteż musi być sprzedanych do środy 300 BILETÓW- środa jest terminem nieprzekraczalnym od PKP.

Panowie! PEŁNA MOBILIZACJA! WSZYSCY DO SOSNOWCA! DAMY RADĘ!
23 kwietnia 2007, 17:22 / poniedziałek
Brawo chłopaki ze stowarzyszenia.Od jakiegos czasu widac kokretne efekty(nie tylko specjal) ich pracy.Na początku było średnio teraz z każdą rundą lepiej BRAWO!!!!
MOBILIZACJA!!!!!!!!!!!!!!!!
23 kwietnia 2007, 17:30 / poniedziałek
Wielkie DZIĘKI dla SPONSORÓW i STOWARZYSZENIA!!!! Teraz nic tylko MOBILIZACJA!!!!!!!!!!!!
23 kwietnia 2007, 18:49 / poniedziałek
Brawo dla stowarzyszenia ktore bardzo dlugo bylo krytykowane !!! A widac efekty ich pracy.Wielkie podziekowania dla sponosrow i stowarzyszenmia teraz reszta zalezy od nas kto nei ma biletu niech jedzie po niego jak najszybciej !!
23 kwietnia 2007, 20:27 / poniedziałek
przepraszam że tutaj Wam śmiece ale mam koszulke waszej drużyny do sprzedania orginał , meczówka z tamtego sezonu:

odnośnik
23 kwietnia 2007, 20:46 / poniedziałek
kto wie ile biletow jest juz sprzedanych??
23 kwietnia 2007, 22:22 / poniedziałek
Na wieczornym dyzurze w "Roko" sprzedalismy oszalamiajaca liczbe 2(slownie: dwoch) biletow na pociag specjalny. Naszej euforii z tejze mobilizacji nie zaklocil nawet zwrot 1(slownie: jednego) biletu na wspomniany srodek lokomocji. Mam nadzieje, ze mobilizacja bedzie nadal trwala i dzieki niej w pozostale juz dwa dni sprzedazy uda nam sie sprzedac przynajmniej 100% wiecej biletow niz dzisiaj!

Pozdrawiam

Stowarzyszenie "Lechiści"
23 kwietnia 2007, 22:33 / poniedziałek
zamiast spedzenia niedzieli z tvp3 spędźmy ją razem z Lechią!!!
MOBILIZACJA!!!
23 kwietnia 2007, 22:34 / poniedziałek
pozostały jeszcze dwa dni na przebudzenie a jak nie to dupa ze specjala
24 kwietnia 2007, 08:53 / wtorek
2 BILETY to KPINA!!!! Ludzie,STOWARZYSZENIE włożyło pracę w organizacje,przychodzą i marnują czas zeby sprzedać 2 bilety?? Kur...,pogadajcie jeszcze jak tu pomóc LECHII dopingiem na forum,co zaspiewać,a póżniej w fotel,TVP3,i śpiewajcie!!!!!! Ruszcie dupy i WSZYSCY jedziemy do SOSNOWCA,pokażcie że nie tylko gadać potraficie!!!!!!
PEŁNA MOBILIZACJA i wszyscy do KLUBU po bilety lub na dyżur Stowarzyszenia od 20 w Hotelu. Każdy bierze swoją pakę i jest nas 500!!!!
LECHIA POTRZEBUJE WAS W SOSNOWCU!!!!!! RUSZAĆ PO BILETY!!!!
24 kwietnia 2007, 08:59 / wtorek
Ci co nie jadą powinni śpiewać na meczu "MY WIERZYMY TYLKO W TVP3!!!!" :)Ruszać dupy po bilety!!!!! Dziś ostatni dzień żeby wypalił specjal.....
24 kwietnia 2007, 09:23 / wtorek
1. Lechia gra cały czas o awans, więc nie rozumiem małego zainteresowania.
2. W poniedziałek każdy se wyjazd odeśpi bo jest długi tydzień - pracodawcy sami chętnie wysyłają pracowników na 1 - dniowe urlopy.
3. Nie wiem ale cena 80 ziko chyba nie jest porażająca, wiadomo jest od 3 tygodni, że szykuje się specjal.
4. Do Bydgoszczy jechało 1000 wiernych kibiców Lechii Gdańsk - pytam się gdzie teraz jesteście, w chcwili gdy wyjazd jest dalszy ale lepszy, przeciwnik godniejszy, a Wasz Ukochany Klub w potrzebie. Wygrywając w Sosnowcu wracamy do gry, a to tylko sport i jak mawiał śp. Kaziu Górksi póki piłka w grze....
5. Jak nie zbierzemy wystarczającej ilości luda na ten mecz to lepiej się w Polsce nie pokazywać, na nasze forum zagląda spora ilość netfanów, więc news o tym, ze Lechiści się nie zmobilizowali szybko obiegnie nasz kraj.
6. Ul. Traugutta 29 - po bilety :-)
24 kwietnia 2007, 10:52 / wtorek
kibiccc ma racje że "troche" się sami ośmieszamy.... co do czego jak jest porządny wyjazd i wszystko zoorganizowane to u nas nie ma chętnych....
24 kwietnia 2007, 11:08 / wtorek
Stowarzyszeniu "Lechiści" udało sie dzisiaj po długotrwałych i mozolnych negocjacjach z PKP, doprowadzić do reorganizacji składu pociagu i podpisaniu umowy z PKP na przejazd do Sosnowca, w wyniku czego zmniejszyła się całościowa cena przejazdu. Znaczy to tyle, że aby pociąg pojechał musi być sprzedane 250 biletów na pociąg specjalny. Jeżeli do środy nie będzie nadzieji, że tylu kibiców zapłaci za przejazd, to będziemy zmuszeni odwołać pociąg specjalny (odstąpienie od umowy z PKP wiąże się z karą 3000zł którą Stowarzyszenie będzie musiało pokryć) i nasz wyjazd do Sosnowca nie będzie spektakularnym wydarzeniem w historii wyjazdów kibiców Lechii. WSZYSCY DO SOSNOWCA TEN POCIĄG MUSI POJECHAĆ !!

Stowarzyszenie Lechiści

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
24 kwietnia 2007, 11:36 / wtorek
ja pierdole az zal dupe sciska gdzie sa teraz ci wszyscy ktorzy darli mordy na Jage "co was tak malo" gdzie wy kurwa jestescie ?? w domu !! odpierdalacie jakies fochy bo Lechia przegrala ostatnie mecze !! moze wtedy zammiast za 2 tyg przyjsc na Traugutta to idzcie do kina bo Lechia nei potrzebuje takich "wiernych" kibicow !!
24 kwietnia 2007, 12:43 / wtorek
Nareszcie jest mobilizacja a w klubie bilety zaczęły schodzić jak ciepłe bułki. Pytanie czemu zawsze na ostatnią chwilę... byle zebrać te 250 i jedziemy w Polskę!
24 kwietnia 2007, 12:49 / wtorek
A ile już poszło?
24 kwietnia 2007, 15:44 / wtorek
kilka minut po 14, 178 biletów...
24 kwietnia 2007, 15:52 / wtorek
Ale 178 biletow zostalo dzis sprzedanych czy ogolnie wszyskie ??
24 kwietnia 2007, 15:56 / wtorek
178 ogolnie zostalo sprzedanych, wiec jeszcze 70 musi zejsc zeby pociag wypalil
24 kwietnia 2007, 16:20 / wtorek
znajac nasz podejscie i zaznacze ze ZJEBANE podejscie to specjal wypali napewno i bedzie nas ponad 250 wszyscy sie obudza jutro niestety czas to zmienic ale spie spokojnie bo wyjazd wypali:)
24 kwietnia 2007, 16:31 / wtorek
Bilety dla tych którzy nie zdążyli w dzień są do nabycia w hotelu "Roko" w godzniach 20-21, dyżur tam ma Stowarzyszenie,musi być specjal a to już ostatni dzień!!!!!
WSZYSCY DO SOSNOWCA!!!!!!
24 kwietnia 2007, 16:34 / wtorek
Kurwa, musi się udać!!!!!
24 kwietnia 2007, 17:19 / wtorek
odnośnik - bardzo prawdopodobne, że odbije się to na całej drużynie. :D pewnie co drugi ich piłkarz robi teraz w portki...
24 kwietnia 2007, 17:21 / wtorek
To wkońcu bilety mozna nabywac do dzisiaj czy do jutra...
ja dzisiaj juz nie dam rady kupic, a jutro juz nie mam problemów zeby kupić.. chyba ze bedzie za późno..
24 kwietnia 2007, 17:23 / wtorek
jutro jest podobno ostatni dzień,jeszcze powinny być ale to ostatni dzwonek już będzie....
24 kwietnia 2007, 17:29 / wtorek
jak dasz rade KAKA to pędz dzisiaj na LECHIE do hotelu.... od 20 jest STOWARZYSZENIE i prowadzi sprzedaż.... Ruszać ludziska,ruszać dziś,nie czekać!!!!!!!!
CAŁA LECHIA DO SOSNOWCA!!!
24 kwietnia 2007, 17:33 / wtorek
Sprzedaż biletów prowadzimy jeszcze jutro co nie stoi na przeszkodzie aby dziś w Roko zakupić bilet. Wszyscy po bilety i do Sosnowca

Stowarzyszenie Lechiści

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
24 kwietnia 2007, 17:35 / wtorek
Tu prośba do STOWARZYSZENIA aby podało na forum czy jeszcze jutro można kupować bilety na SPECJAL,gdzie i do której godziny? Tak aby wszystko wypaliło....
24 kwietnia 2007, 17:49 / wtorek
niech ktos ze stowarzyszenia dzis wieczorem po skonczeniu sprzedazy biletow powie ile poszlo biletow ogolem !!
24 kwietnia 2007, 17:54 / wtorek
Dzis w godzinach 20-21 w Roko bedzie mozna nabywac bilety na specjal i mecz. Tak samo JUTRO w godzinach 20-21 !!!!!!!

Slepy_WMG_ - skad wiesz ze 178 zeszlo? Bo jesli sugerujesz sie ze na liscie jest zapisanych 178 osob to musze Cie zmartwic ale liczba osob na liscie nie odzwierciedla liczby sprzedanych biletow i na mecz i na specjal.
Co nie zmienia tego, iz wierze ze specjal wyruszy ;)

WSZYSCY DO SOSNOWCA !!!!!

Stowarzyszenie " Lechiści "
24 kwietnia 2007, 18:15 / wtorek
no tym sie wlasnie sugerowalem niby szlo pokolei sorki za wprowadzenie w blad, to mozesz podac przyblizona liczbe sprzedanych jak wiesz?
24 kwietnia 2007, 18:52 / wtorek
Dobra, skończcie te ciągłe pytania "ile zeszło", bo człowiek się tylko wkurwia. Na pewno ktoś ze stowarzyszenia poda liczbę sprzedanych biletów, wieczorem po powrocie z Roko.
Jakby nie zeszło 250 i brakowało 20-30 biletów, to każdy dopłaca po 10zł i można by wykupić te brakujące bilety. Coś trzeba pomyśleć w razie czego... Chociaż wierzę, że nie będzie takiej potrzeby.
24 kwietnia 2007, 21:58 / wtorek
Czyli jutro tylko w godzinach 20-21??
czy od 10-16 także?? :D
24 kwietnia 2007, 22:01 / wtorek
Juz 22 jakas informacja o sprzedanych biletach by sie przydala??
24 kwietnia 2007, 22:31 / wtorek
Z tego co słyszałem to zeszło ok. 200 biletów. Juto od klubie też sprzedają od 10 do 16
24 kwietnia 2007, 22:57 / wtorek
pytanie do stowarzyszenia o ktorej specjal wyruszylby z Gdanska i o ktorej bylby z powrotem?jezeli wyjazd by doszedl do skutku.
24 kwietnia 2007, 23:18 / wtorek
Pociag wyruszalby z Gdańska miedzy 3-4 rano, a powrot takze w tych godzinach mniej wiecej. Ale dokladnej godziny odjazud pociagu jeszcze nie znamy. Postaramy sie jak najszybciej udzielic takiej informacji.

Stowarzyszenie "Lechiści"
25 kwietnia 2007, 09:37 / środa
Dziś ostatni dzień sprzedaży biletów na specjal do Sosnowca. Wszyscy ruszać dupy po bilety,to jest mecz o wszystko i nie może nikogo zabraknąć!!!! Sprzedaż w klubie od 10 do 16 a dla tych którzy nie dadzą rady dyżur prowadzi STOWARZYSZENIE od godz.20 w hotelu na terenie klubu. Nikogo nie może zabraknąć,mobilizować się,to tylko 80 zł!!!!! Dziś ostatni dzień na kupienie biletu!!!!
WSZYSCY RAZEM JEDZIEMY DO SOSNOWCA!!!!!!!!!
LECHIA CZEKA NA NASZ DOPING!!!!!!!
25 kwietnia 2007, 13:09 / środa
Jak bileciki? Ktoś wie?
25 kwietnia 2007, 13:22 / środa
hmm 3-4 rano , patrzac na pkp.pl pociag do Sosnowca jedzie okolo 8 godzin ( przesiadka + zaliczanie stacji ) skoro mecz jest o 14.40 to pociag moglby wyruszyc o tej 5-6 ?
25 kwietnia 2007, 13:28 / środa
znajac nasze koleje lepiej wyjechac wczesniej niż 5 min za pózno.... Pozniej dojedziesz jak Odra do Gdańska,w połowie meczu... :-)
I narazie musi się sprzedać odpowiednia liczba biletów.... Mam nadzieję,że dziś idą bileciki już...... ??
Ruszać więc ludziska po bilety!!!!! Ten specjal musi być!!!!!
25 kwietnia 2007, 13:48 / środa
Niech ku... zadziała magia POKOLENIA T29!!!!!!!!!!!!!!!!
25 kwietnia 2007, 14:48 / środa
zwroccie uwage, ze specjal, jedzie zawsze jako ostatni, puszcza wszystkie inne pociagi, nawet towarowe, wiec stad wczesniejsza godzina wyjazdu, zreszta 2 godz nikogo nie zbawia, a jak juz ktos wyzej zauwazyl, lepiej byc 2 godz za wczesnei nei z 15 min za pozno.
A TERAZ PO BILETY!!!!!!!!!!!!1

25 kwietnia 2007, 15:05 / środa
Jak atm bilety? Wiadomo ile zeszło? Mam nadzieje że już liczba potrzebana do ruszenia specjala zeszła...
25 kwietnia 2007, 15:09 / środa
Kocham Lechię niemal tak samo jak moje Zagłębie i to na pewno nigdy się nie zmieni.Bardzo chciałbym zobaczyć Was w to niedzielne popołudnie w jak największej liczbie.Dla tych,którzy jeszcze wahają się z wyjazdem mogę Wam wszystkim przyrzec,że wrażenia z tego meczu pozostaną Wam na długo w pamięci.I nie jest to z mojej strony czcze gadanie,ale stuprocentowa pewność.Przyjeżdzajcie do Sosnowca!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.251