Gdańsk: czwartek, 17 października 2019
FORUM
Podstrony:

Zagłębie S. - Lechia /29.04.07, g.15:00

strona 7/9

29 kwietnia 2007, 16:07 / niedziela
Kurwa koniec świata ://
29 kwietnia 2007, 16:08 / niedziela
brawo brede, przy pierwszej bramce tez kiepsko pokryl, ehhhhhhhhh
29 kwietnia 2007, 16:09 / niedziela
brede jak zwykle dal pizdy!
29 kwietnia 2007, 16:10 / niedziela
ja pierdole,to juz koniec
29 kwietnia 2007, 16:10 / niedziela
Zero bramek, zero punktów, zero ambicji :/
29 kwietnia 2007, 16:17 / niedziela
Zero ambicji.

Szacunek dla Miklosika, Fechnera, Bączka, Manuszewskiego i Kalki.
29 kwietnia 2007, 16:19 / niedziela
... szkoda, ze zarzad podpisuje umowy trenerskie z pseudo-trenerami bez wiedzy trenerskiej, ktorzy moga zdobywac szlify w lidze okregowej, a nie z druzyna ktora "walczy o OE". Szkoda, ze graja grajki, ktorych szczytem marzen jest zaplecze I ligii. Sa za slabi na OE, wiec w przypadku awansu musieliby zniknac z klubu (z wyjatkiem kilku "starych") wiec sie podkladaja. Z takim budzetem i takimi kibicami powinna Lechia byc liderem a tak... beda derby...szkoda.
29 kwietnia 2007, 16:19 / niedziela
no nie byc tam to nie wielkie helo ale szkoda! doping naszych git ale zaglebie najglosniej krzyczy slowo na "k" jakos znajomo mi to wyglada (brzmi) :P mysle ze to juz koniec i ostatecznie pozbylismy sie zludzen na awans w tym sezonie trza czekac na nastepny. choc mecz sie jeszcze nie skonczyl moze bedzie 2:3
29 kwietnia 2007, 16:20 / niedziela
ad1 dodalbym jeszcze wojciecha
29 kwietnia 2007, 16:30 / niedziela
Trzeba powiedzieć że Kosznik też się stara i wyróżnia w 2 połowie.
29 kwietnia 2007, 16:30 / niedziela
Szósty mecz bez gola ! Jesteśmy kapitalni !
29 kwietnia 2007, 16:36 / niedziela
ale lipa.ekstraklas nie dla nas
29 kwietnia 2007, 16:37 / niedziela
Powiem jedno ZENADA
29 kwietnia 2007, 16:37 / niedziela
"Brawo" dla Pana TRENERA i podziekowania dla zawodnikow za walke. :(
29 kwietnia 2007, 16:39 / niedziela
Po nadziejach... Jak możemy zdobywać bramki skoro z przodu jest drewniak Cetnarowicz. On ledwo stoi na nogach, bez piłki cud że się porusza, a jego każde zagranie to dla niego samego zawsze niespodzianka. Kosznik bardzo szarpał, fajnie zagrał, oczywiście Borek musiał wpuścić ojca ojców Rogalskiego, kóry także w Sosnowcu pierdolił wszystko co mógł.
Może PZPN spuści jakieś 6 drużyn z 1 ligi i nadzieje wrócą... :) choć bez napastników nie mamy czego szukać nawet na 2 ligowych boiskach
29 kwietnia 2007, 16:40 / niedziela
Borkowski dziekuje za kolejny wstyd.Nawet najwiekszy debil wie ze Kaczmarek gral takimi hujowymi ustawieniami i jakie były efekty,a ty byles astentem i sie nic nie nauczyles. Zrezygnuj z trenowania Lechii i oszczedz nam wstydu.

ps. cetnar ty drewniwku wypad z lechii.
29 kwietnia 2007, 16:41 / niedziela
Nie bylo najgorzej...Zagłębie cienkie jak szpadel...Będzie dobrze... BKS Tylko Lechia!!!
29 kwietnia 2007, 16:42 / niedziela
Pawlak, Piątek, Pęczak i Wiśnia!!! Wróćcie!!!
29 kwietnia 2007, 16:44 / niedziela
Chyba się już na ten sezon wystrzelaliśmy ... Ale nie ma co śrubujemy rekord niewygranych meczów...
29 kwietnia 2007, 16:48 / niedziela
kurwa, szkoda :(
29 kwietnia 2007, 16:49 / niedziela
czego Wy chcecie spasc nie spadniemy :) to juz cos ble
29 kwietnia 2007, 16:52 / niedziela
No więc chyba dzisiaj juz definitywnie pożegnaliśmy się z nadziejami na awans :( Niby gra nie była taka najgorsza, niby sie starali, cos tam próbowali ale zupełnie nic z tego nie wynikało. Całe szczęście że Lechia zapewniła już sobie utrzymanie w lidze bo gdybysmy musieli w tej rundzie walczyć o utrzymanie od początku to ciężko bym to widział...Brawo za doping do końca dla naszych, brawo dla tych co chcieli i mogli pojechać ze nie oszczędzali gardełek ;)
PS. Ch.. w dupe tym czerwonym sosnowieckim komunistycznym świniom !! musiałem ;)
29 kwietnia 2007, 16:55 / niedziela
Ogolnie Lechia miala sytuacje nawet w pewnych fragmentach zaglebie nie istnialo ale wydaje mi sie ze blad popelnil trener!!! Druzyna ktora chce awansowac nie moze grac jednym (drewnianym poki co) napastnikiem..... szkoda:(
29 kwietnia 2007, 16:55 / niedziela
Wielki c...j a nie OE.W pierwszej połowie sędzia nie odgwizdał im karnego.Mogło być gorzej.52 min Wojciech dogodna sytuacja na 12 metrze dostaje idealną piłę.Problem w tym że na prawą nogę zamiast porządnie wbić ją do bramy to się gwiazdor przewraca ze strachu.53 minuta Miklosik na 7 metrze 100% sytuacja ale zeszła mu z lewej.On mi trochę Grzesia przypomina.Rogalski totalna klapa transferowa.Cetnarowicz w samozachwyt chyba wpadł bo to co zauważyłem to ciągły uśmiech na twarzy nawet dostając w plecy 0-2.Tylko tak dalej a skończymy przed strefą barażową.Tylko tak dalej
29 kwietnia 2007, 16:57 / niedziela
Zasłużone zwycięstwo Sragłębia. Lechia w pierwszej połowie ani jednego strzału;/
W drugiej połowie kilka minut lepszej gry i na tym koniec.
Nie mamy piłkarza typu Berensztajn który trzymał grę w Sragłębiu. Obrona poza Kosznikiem słabiutka.Pomocy nie ma wogóle,no bo jak tłumaczyć gre piątką w pomocy i przegrywać rywalizację w środku pola???!!!O ataku nie ma co nawet wspominać...Lechia bez Mariusza Pawlaka,Pawła Pęczaka,Karola Piątka(nie zagra do końca sezonu) jest drużyną środka tabeli i nic więcej!
Można mieć pretensje do trenera,ale to nie on nie kazał Miklosikowi nie trafić z 5 metrów,czy Bredemu dać ciała przy drugiej bramce.
Apro pos trenera to nie widzę gdzie jest ten "warsztat" o którym mówi zarząd.
Nie mam nic do Borka bo jest Lechistą z krwi i kości,ale to dla niego wysokie progi.Nie ma doświadczenia i w wielu sytuacjach jest po prostu bezradny.
Borek powinien zostać ale jako asystent doświadczonego trenera od którego mógłby się uczyć.
O awansie trzeba zapomnieć, dokończyć sezon na jak najwyższym miejscu,rozgonić tych III ligowych kopaczy i budować nowy zespół z nowym trenerem.
pozdrawiam
29 kwietnia 2007, 16:59 / niedziela
Według mnie to był mecz walki, szkoda, że Lechia grała w tylko środkiem przez całą pierwszą i pół drugiej połowy. Według mnie winę za pierwszą bramę ponosi Miklosik, druga to przypadek - piłka jak w bilardzie się odbijała od obrońców i boiska.
Hammarby, Rombis, daro 72, daaamiaaaan i Grzybek 1 - przestańcie pisać bzdury. Cetnar drewniak?? co mial zrobić jak pilnowało go co najmniej dwóch ludzi zawsze i przeważnie górne piłki dostawał w dodatku niedokładne?? Od Borka proszę się odczepić panowie trenerzy znad puszki z piwem i talerza z czipsami. Do biadolenia jesteście zawsze pierwsi i każdy z was na pewno by ten mecz wygrał, a już na pewno zrobiłby lepsze zmiany prawda?? Tak się składa, że wiekszość z was nie ma pojęcia o piłce(albo ma a wiedzę czerpie z managera lub z Fifa), a klepać głupoty na forum potrafi każdy dzieciak.
29 kwietnia 2007, 17:01 / niedziela
Tarasiewicz chyba jest juz wolny a to znakomity trener. Przydal by sie nam. teraz walczymy tylko o baraze. Z pozoru zostaly nam latwiejsze maecze tylko i walkower . Ale to tylko z pozoru bo wiadomo jak bylo z cienka odra opole
29 kwietnia 2007, 17:02 / niedziela
domin czemu odbierasz nam prawo krytyki????mamy prawo krytykowac piłkarzy ,oni
nie sa swietymi krowami ,zrozumcie to wreszcie!!!! ,tak samo mamy prawo krytykowac trenera za 6 meczy bez zwyciestwa
29 kwietnia 2007, 17:04 / niedziela
nie ma co narzekac gramy dalej a rozliczenia trenera i pilkarzy na koniec sezonu. pilka caly czas jest w grze!
29 kwietnia 2007, 17:06 / niedziela
My nie mamy napadu!!Gramy byle oddać piłkę abym ja nie zrobił błędu.W kryciu słabo.Kurwa my z 3 metrów do bramki nie trafiamy!!jak jakieś strzały w ogóle są!!Chcemy wejść z piłką do bramki
29 kwietnia 2007, 17:09 / niedziela
Moim zdaniem można skrytykować grę ale nie hasłami typu:
"żenada", "dno", czy "zmienić pseudotrenera" albo:"Cetnar drewniak"
Ja przecież też nie uważam, że Lechia zagrała fantastyczne spotkanie. A trenera rozlicza zarząd i to nie za jeden mecz, ani nawet za sześć tylko za cały sezon.
29 kwietnia 2007, 17:14 / niedziela
Myślałem, że widziałem już wszystkie najdziwniejsze akcje piłkarskie: gole bramkarzy z wykopu, śmieszne samobóje albo bramkę strzeloną przez chłopaka do podawania piłek. :-)
Ale to wszystko akcje w sumie przypadkowe - zagrane "niechcący", a dzisiaj DWÓCH GRACZY LECHII pokazało mi coś nowego:

- 88 minuta meczu, zespół przegrywa ważny mecz o awans 0:2 a dwóch kolesi przy SWOIM (!!!) polu karnym "rozklepuje" gracza Zagłębia grając na czas (!!!). Koleś ganiał ostro pół minuty ale wybił na rożny, zyskał piątkę i następne sekundy.

Takich zagrań nie zobaczysz nawet na LM!!! Zaj...ste! ;-)))))))

A tak na poważnie, to gdybym był trenerem to takich dwóch kretynów wywaliłbym na zbity pysk bez odszkodowania (bo działali rozmyślnie na szkodę pracownika czyli klubu!)...
29 kwietnia 2007, 17:15 / niedziela
bye, bye OE, kolejny sezon w drugiej lidze, niestety niektórzy grajkowie nie zasługują swoją grą na wystepy w I lidze, znowu bez pomysłu, bez celnych podań i strzałów, Zagłębie kilka akcji i dwie bramki, musimy podziękować niektórym piłkarzom za bardzo dobrą grę bo w tym składzie to nigdy nie awansujemy. Brede kiepski jak barszcz, Cetnarowicz jedno wielkie drewno, czemu Buzała został piłkarzem, sam się zastanawiam, Wojciech żyje przeszłością, ile meczów rozegrał Pęczak, pewnie znowu okaże się ze według trenera i piłkarzy zabrakło szczęścia, w końcu byliśmy lepsi, mieliśmy wiele sytuacji strzeleckich, ale nic nie chciało wpaść, jeszcze nic straconego jesteśmy nadal w grze...... żartowałem
Ogólnie nasi pseudozawodowcy pokazali swoje możliwości. Ciekawe co oni robią na treninigach. Powinni im zmienić regulamin wynagradzania, nie chce mi sie już więcej pisać, bo o piłkarzach nie warto.
29 kwietnia 2007, 17:17 / niedziela
Tardelli to Kalka i Kosznik.Teraz już wiesz na kogo nażekać ;-)
29 kwietnia 2007, 17:18 / niedziela
Domin!!!! Przeczytaj sobie na spokojnie co napisales... Tylko spokojnie jak rodzice pojda na spacer a Ty zostaniesz sam w domu. Napisz mi prosze ekspercie pilkarski dlaczego Lechia gra tak od 5 spotkań???? Dlaczego w tych spotkaniach strzelila tyle bramek??? Prosze Cie bardzo!!!!

"Cetnar drewniak?? co mial zrobić jak pilnowało go co najmniej dwóch ludzi zawsze i przeważnie górne piłki dostawał w dodatku niedokładne??" To co on tam robil sam???? Jak wiadomo ze nic tam nie zdziala!!! Trener tego nie widzial??? To byl wyjazd po 3 punkty????
29 kwietnia 2007, 17:23 / niedziela
Panowie z zarzadu, kiedy zrozumiecie ze Cetnarowicz nie nadaje sie na napastnika, a to co strzelil do tej pory to jedynie lud szczescia,naprawde nie widzicie tego ze naszej ukochanej Lechii brakuje konkretnych napastnikow nie wspominajac lini pomocy (bo po jaki chuj pilka leci do przodu z pominieciem wlasnie tej linii?)naprawde widac wbylo wole walki u niektorych naszych zawodnikow ,nawet Wojciech dzis staral sie.Sytuacje niewykorzystane sie mszcza no i sie zemscily,proponuje jeszcze raz przemyslec cale ustawienie na boisku i zweryfikowac osiagniecia niektorych zawodnikow i zaczac zastanawiac sie nad usyzskaniem jak najlepszej pozycji na koniec rozgrywek, mecz w wykonaniu Lechii mogl sie podobac ale to za malo panowie, potzeba jeszcze do tego wszystkiego bramek

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
29 kwietnia 2007, 17:23 / niedziela
ale lipa lipa lipa.
Teraz to juz kazdy nastepny mecz w lidze gramy o pietruche.
pilkarze: Do pilakarzy nie mozna miec pretensji bo to przecietni pilkarze
Trener: Darze symapatia Borkowskeigo ale bez urazy dla niego
bylby dobrym asystentem jeszcze przez kilka lat innego trenera
np. Lechii
zarzad: ja bym bardziej obwinial zarzad ze tak slabych pilkarzy sciagneli
na wiosne. Powinni sie zmocnic a nie oslabic.
udanej reszty dnia :-)
29 kwietnia 2007, 17:32 / niedziela
taki maly ps. poczekajmy az Zeto wroci z wyprawy, on nam tu wszystkim zaraz dopier..... za takie pisanie ^_^

pozdrawiam :)
29 kwietnia 2007, 17:36 / niedziela
Grzybek1 - Nie jestem żadnym ekspertem piłkarskim i niewiele mam do powiedzenia - nie widziałem wszystkich spotkań, o których mówisz, ale na Twoję prośbę :):
- nie od dziś wiadomo, ze mamy kłopoty kadrowe
- wszyscy wiedzą, że Zagłębie gra dobrą piłkę, w szczególności u siebie.
podejrzewam, że dlatego graliśmy tylko Centkiem z przodu (zdecydowanie zachowawczo, ale tak się gra na wyjazdach - zazwyczaj gospodarze atakują - presja własnego boiska, w przypadku Zagłębia jeszcze gra o awans).
- Jeśli nie masz czasu spokojnie pogadać - nie tak łatwo jest zmienić ustawienie, więc Borek poczekał do przerwy, wprowadził Kosznika - nie wiem czy zauważyłeś grał bardzo ofensywnie prawie jak Pęki :) mimo, że to obrońca i wniósł trochę ożywienia z przodu. Poza tym Lechia zaczęła grać do przodu i skrzydłem. Szkoda, że tylko jednym. Było kilka akcji bramkowych?? - było. To, że się nie udało strzelić - to już inna sprawa.
P.S - od bardzo dawna już nie mieszkam z rodzicami, a w tej chwili jestem w pracy - więc wrzutka Ci się nie udała :)
29 kwietnia 2007, 17:37 / niedziela
Zapomniałeś o jego kumplu "kontrataku" i "żurawiu 23" Pikniki uważajcie z epitetami w kierunku piłkarzyków i trenera!!! POZDRO DLA PIKNIKÓW Z PROSTEJ
29 kwietnia 2007, 17:55 / niedziela
ŻENADA- DZIĘKUJECIE PIŁKARZOM ZA WALKE. A CO MOŻE JESZCZE MAM SIĘ CIESZYC ŻE JESZCZE BIEGAJĄ.PRZESTANMY MARZYC O OE. WOJCIECH- GDZIE MASZ PRAWĄ NOGĘ BO CHYBA ZAPOMNIAŁEŚ JAK Z NIEJ KORZYSTAC NA MECZU. BREDE- CO SIE STAŁO PRZY DRUGIM GOLU- OBCIĄŁEŚ SIĘ JAK JUNIOR. ZABRAKŁO PARU GRAJKÓW I KONCEPCJA SIE SYPNĘŁA. BOREK PROSZE CIĘ ZMIEN SYSTEM NA 4-4-2 BO BEDZIEMY GRAC W BARAŻACH ALE O UTRZYMANIE. I PRZESTAŃCIE BREDZIC O OE BO JESTESMY ZA SŁABI. I CIĄGLE GADAMY TYLKO O TYM ILE DRUŻYN SOPADNIE Z OE. CHYBA ''PRZWDZIWI KIBICE '' NIE CHCA AWANSU PRZY ZIELONYM STOLIKU. A ZARZAD PRZEDŁUŻYŁ UMOWĘ Z BORKIEM BO CHYBA NIE BARDZO WIERZA W AWANS. TERAZ CZEKAM JAK ZE MNĄ POJADĄ ''PRAWDZIWI KIBICE'' ŻE JESTEM Z LECHIĄ TYLKO JAK WYGRYWA...........I ZE ZADEN TRENER NIE ZROBIŁ BY NIC Z TYM SKŁADEM I DAJMY BORKOWI SPOKUJ NIECH POPRACUJE DO KOŃCA SEZONU I POTEM ZOBACZYMY....TYLKO CO ZOBACZYMY ? 7 MIEJSCE TO MAKS NA CO NAS STAC Z TAKA POSTAWA. I OBYM SIĘ MYLIŁ!!!1 POZDAWIAM

ONLY LECHIA GDAŃSK
29 kwietnia 2007, 18:13 / niedziela
Nie mam siły, ochoty ani nastroju na opisywanie całego meczu bo wszyscy widzimy jak jest.

ale taki drobny ps: Cetnar drewniak? a jak strzelał z Janikowem chociażby czy wcześniej to byl dobry tak?

Ludzie /niektorzy oczywiscie/;, czy naprawde oprocz obiektywizmu nie mozecie patrzec z nadzieja? Kazdy z nas widzi, ze zle sie dzieje, ale nasze glupie gadanie typu 'Cetnar drewniak' 'Wojciech gdzie masz prawa noge' czy 'Borek jest do bani' nic nie da ;/

Troche opytmizmu...

W moim sercu zawsze Lechia!
29 kwietnia 2007, 18:21 / niedziela
MANUSZEWSKI BREDE WOJCIECH KALKA KOSZNIK TO CAŁA LECHIA DZISIAJ .PIŁKARSKO JESTEŚMY DO DUPY A W 5 SIĘ NIE WYGRA .CHYBA CZAS NA ZMIANY PANOWIE Z ZARZĄDU CHYBA ŻE ZALEŻY WAM NA NASTĘPNYM SEZONIE W 2LIDZE.W LECHII OPRÓCZ WIŚNI NIE MA NAPASTNIKA.NIE MA BRAMEK I NIE BĘDZIE JEŚLI ZAWODNIK PRAWIE 2 METROWY PRZEGRYWA Z DUŻO OD SIEBIE NIŻSZYMI OBRONCAMI WALKĘ W POWIETRZU .CETNAR Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA NIEGO ALE POWINIEN ZAKOŃCZYĆ PRZYGODĘ W LECHII TAK BĘDZIE LEPIEJ DLA NAS I DLA NIEGO.O RESZCIE NIE WSPOMNĘ BO TEŻ POWINNI SIĘ ZASTANOWIĆ NAD SWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ.PRZYKRO MI TO PISAĆ LECZ TEN SKŁAD NIEJEST NA OE! GDZIE JEST SKAUT SIERPIŃSKI ?
29 kwietnia 2007, 18:29 / niedziela
Jak czytam te wpisy to sie zastanawiam czy przez przypadek na forum arki nie wszedlem?? Jacy wszyscy sa madrzy i znaja sie na trenerce i wogole no nie samowite ile talentow trenerskich sie marnuje w domu no i jeszcze kilku do zarzadu by sie nadawalo z tego forum!!! Skoro sie tak bardzo wam nie podoba to przestancie przychodzic!! Kibic jest po to zeby wspierac swoj ukochany klub calym sercem no i gardlem!! Wiec jak sie kurwa komus nie podoba to niech spierdala i wroci jak lechijka zacznie wygrywac!! Wtedy bedzie mowil ooo jak cudownie Borek jest najlepszy itd itp pierdle sezonowcow!! Pozdrawiam prawdziwych Kibicow.
29 kwietnia 2007, 18:30 / niedziela
DO K.... JAK PRZEŚLEDZISZ DOKŁADNIE Z KIM I KIEDY STRZELAŁ CETNAR TO MOŻE POROZMAWIAMY A W ZASADZIE TO MAM JUZ DOŚĆ CETNARA I JEGO NIEUDOLNOŚCI I NIE CHCE MI SIĘ GADAĆ.TRAGEDIA
29 kwietnia 2007, 18:30 / niedziela
Arek LG,jak chcesz to z siebie rob poddanego ale nie z innych.Zeto nie jest zadnym Guru tylko normalnym czlowiekiem,i uwazaj bo jeszcze Ciebie operdoli za lizanie dupy slugusie bez wladcy
29 kwietnia 2007, 18:35 / niedziela
MASZHASZ ZACHOWUJESZ SIĘ JAK DZIECKO ODRZUCONE PRZEZ WYRODNĄ MATKĘ BO NADAL JĄ KOCHASZ.WYLECZ SIĘ Z TEGO BO BĘDZIESZ MUSIAŁ SOBIE PODCIĄĆ ŻYŁY.A NA LECHIĘ BĘDĘ CHODZIŁ CZY BĘDĄ W 1 CZY 5 LIDZE
TU SIĘ URODZIŁEM.........
29 kwietnia 2007, 18:44 / niedziela
ArekLG- niestety nie mogłem dziś być w Sosnowcu, a szkoda, bo moim zdaniem Lechia rozegrała całkiem przyzwoity mecz. Zresztą jest to kolejny mecz, gdzie gra nie przekłada się na wynik.

Nie wiem czy jest to wina Borka, czy Zarządu, że Misiu nie ma prawej nogi. Bo naprawdę nie podejrzewam go, że celowo spieprzył 100% sytuację w 52 minucie.

A może winą Borka jest to, że Miklosik z 5 metrów nie potrafi trafić do siatki ???? W takiej sytuacji piłkę do siatki strzeliłby każdy średniej klasy junior.

Zagłębie tak naprawdę dwa razy nas skontrowało, i zdobyło 2 bramki. Pierwsza i druga bramka padła po nieumiejetnym przyjęciu piłki. Przy pierwszej piłki nie skleił Wojciech, przy drugiej Rogal. Obaj podali do jednego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, Berensztajna. Moim zdaniem to braki w technice Wojciecha i Rogala były przyczyną straty bramek, a nie błędy w defensywie.

Patrząc na ostatnie mecze, szczególnie na grę pomocy uważam, że powinniśmy zmienić nazwę na Klub Sportowy TARTAK Gdańsk, ze względu na drewno które mamy w pomocy.
Z pomocników dziś nie zawiódł jedynie Kalka. Reszta nadawała się do wymiany.

Co do napastników, to jest taka perełka w Elblągu. Jestem ciekaw, czy ktoś z naszego klubu wie o jego istnieniu ??? No chyba że za rok znów chcemy się dziwić skąd Bełchatów bierze takich zawodników jak Nowak.
29 kwietnia 2007, 18:50 / niedziela
GrzesiuH, daruj sobie takie epitety w moim kierunku bo bardziej pisalem to w formie dygresji ,poniewaz wszyscy dobrze wiemy jak Zeto potrafi okreslic kto jest a kto nie prawdziwym kibicem Lechii i kto sie zna lub tez nie na pilce zwlaszcza tej w wykonaniu Lechii,takze przeraszam Cie bardzo jezeli zle poczules sie po moim wpisie...

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
29 kwietnia 2007, 18:54 / niedziela
Przy pierwszej bramce piłkę stracił Łożyński, a nie Wojciech. To tak na marginesie. Transfer Łożyńskiego to największa pomyłka od lat. Chłopak siedział na ławce w III-ligowej Warcie, a tutaj nie wiadomo dlaczego gra. A w rezerwach jest młody Osłowski, który uchodzi za spory talent. Łożyński nawet do pięt mu nie dorasta. Mecz w Sosnowcu mimo wszystko nie najgorszy w wykonaniu Lechii, ale jak się nie trafia takich sytuacji jak ma Miklosik, to efekt jest jaki jest.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.336