Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zagłębie S. - Lechia /29.04.07, g.15:00

strona 8/9

29 kwietnia 2007, 18:55 / niedziela
ArekLG,twojego wczesniejszego wpisu nie da sie inaczej zinterpretowac.Przepraszam za eiptety.Pozdrawiam!!!
29 kwietnia 2007, 19:07 / niedziela
gse- no ja będę się upierał, że to Misiu źle przyjął piłkę. Łożyński próbował przerwać akcję Piątkowskiego wślizgiem, ale gra jak gra. Tak więc wina za kontrę niestety spada na wyjątkowo walecznego dziś Misia.
29 kwietnia 2007, 19:13 / niedziela
Spokojnie nie ma co sie burzyc, w nastepnym sezonie wejdziemy do OE po wzmocnieniu kadry, przy obecnym stanie to juz nie ma co sie łudzic o awans, ale nie ma tego złego przeciez będą derby przed nami !!!!!!!!!!!!!!!! a 2 pewne mecze Lechii z arka to lepsze niz wszystkie pierwszoligowe spotkania !! :)))))))))
29 kwietnia 2007, 19:13 / niedziela
kurwa co niektórzy tu piszą to się w głowie niemieści. Cetnar strzelato wszyscy go wychwalaja teraz ma gorsze mecze to odrazu go jada. Zastanuwcie się troche co piszecie. to są w koncu zawodnicy naszego ukochanego klubu.
29 kwietnia 2007, 19:20 / niedziela
Czepiacie się Cetnara. Ale to raczej nie jego wina, że jest ustawiany jako jedyny napastnik przy grze 1-4-5-1 i nie ma kompletnie wsparcia. Wydawało mi się, że z Zagłębiem powinniśmy grać kontrę, a Cetnar się na to nie nadaje bo jest za wolny.
A swoją drogą jeśli Cetnar jest taki słaby, to co dopiero mówić o Wiśniewskim. Też nic nie strzela, a nikt się jakoś tego zawodnika nie czepia.
Borek to osobna kwestia. Albo należy go zjechać za ustawienie wyjściowej jedenastki i pochwalić za zmiany w połowie meczu, które trochę poprawiły grę, ale już nie wynik. Albo też należy dopatrywać się spiskowej teorii, że specjalnie tak ustawił beznadziejnie drużynę, żeby w przerwie dokonać zmian i móc powiedzieć, że jednak jest się przenikliwym obserwatorem. Ja osobiście optuję za tym pierwszym.
29 kwietnia 2007, 19:22 / niedziela
Zeto, przyjrzyj się uważnie. Stratę w środku zrobił Łożyński. Później wślizgiem próbuje ratować akcję Trzebiński, nieudanie. Jest dośrodkowanie, a tam do Prymuli nie zdążyli Miklosik i Brede. Przy drugiej bramce stracił Rogalski, a później Brede nie przeciął podania Berensztajna. Zresztą byłem zdziwiony, że gdy Folc był sam na sam z Bączkiem, to nasi obrońcy stali i tylko się gapili. Zaczęli biec dopiero wtedy, gdy Bączek odbił piłkę. Ale już było za późno, by coś uratować...
29 kwietnia 2007, 19:30 / niedziela
gse- teraz na nawet nie mam jak sprawdzić. Chociaż dam sobie głowę uciąć, że strata poszła od Wojciecha, a wślizg był Łożyńskiego. Brede i Trzebiński stali w polu karnym, a za Prymulą szedł Miklosik. Brede stał na środku, a Trzebiński przy lewym słupku.

Zresztą obserwując obie drużyny, gdybyśmy dokonali jednej zmiany, do Zagłebia wstawilibyśmy Wojciechowskiego, a do Lechii Berensztajna, wynik byłby w drugą stronę.

Jeśli ktokolwiek pamięta naszą porażkę z KSZO 1-3, to dzisiejszy mecz był dokładnie taki sam. Berensztajn znów pokazał Wojciechowskiemu, jak powinien grać środkowy pomocnik tzw rozgrywający.
29 kwietnia 2007, 19:42 / niedziela
Do Optymistow!!! Ciekaw jestem ile lat chodzicie na Lechię ze jestescie takimi optymistami??? Ja tez nim jestem i wielu z nas nimi są ( ci co piszą takie niby glupoty tez ) ale ile mozna..... ILE???????? Trzeba w koncu to wykrzyczec bo nie da sie udawac tak od 90 roku... NIE DA SIE !!!!!!! Widac ze w Naszym klubie sie duzo poprawilo od tamtej pory ale zawsze cos.... zawsze !!!!! I to juz k...AAAA zawsze zaczyna mi rozpie....ac konstukcje mojej czaszki !!!!!!! A zaczelo sie teraz walic wszystko od zapowiedzi ze walczymy o OE!!!!!! Pies by to je..ł!!!!! I nie piszcie o jakis piknikach bo piepszycie bzdury..... Moze to pisza ci co chodza 15 lat na Lechie i juz nie maja sil sluchac tego w kolko!!!! POZDRO DLA BIALO-ZIELONYCH
29 kwietnia 2007, 19:50 / niedziela
Źal gardlo ściska jak się czyta niektóre (<ważne słowo) posty po przegranym meczu. I nie dlatego że Lechijka umoczyła bo to nie pierwszy i ostatni raz. Powód to forma czegoś co nazywacie krytyką w Waszym wykonaniu. Wrzucacie między sobą podział na pikników i prawdziwych kiboli zarzucając tym drugim ślepotę, agresję i niski poziom dyskusji. Przecież Oni są tam gdzie Lechia gra! Więc kogo są te wpisy? Bo poziom merytoryczny jest . . . . żaden.

Co do meczu to wychodzi brak jakiejkolwiek polityki transferowej na T29. Tyle się pisało w przerwie zimowej o napastniku bo nie będzie alternatywy dla Cetnara i Wiśni. Nie gramy stabilnym składem. Czy My rozegraliśmy dwa mecze w identycznym zestawieniu? Tu warto szukać przyczyn. Co do trenera przykład Tarasiewicza pokazuje że patentu na awans się nie ma nawet jeśli się ma najwyższy budżet w lidze.

Z prostej . . .
29 kwietnia 2007, 20:34 / niedziela
Panowie problem jest prosty niemamy napastnika a środek obrony jest targiczny!
Panie trenerze naszą taktykę (a raczej jej brak ) zna cała liga.
Długa na drewnianego konia i może się uda , środek obrony! ser szwjcarski jest miej dzurawy. Czy w lidze gra się za strzelane karne bo gra tego chłopca to tragedia.
Moja ocena nie jest tylko z meczu z Zagłebiem to widać już dawno i niepirdolcie o kibicach sukcesu bo tu jest potrzebna trzezwa ocena sytułacji. ( tylko czy na trzezwo się da :)
29 kwietnia 2007, 20:36 / niedziela
Panowie problem jest prosty niemamy napastnika a środek obrony jest targiczny!
Panie trenerze naszą taktykę (a raczej jej brak ) zna cała liga.
Długa na drewnianego konia i może się uda , środek obrony! ser szwjcarski jest miej dzurawy. Czy w lidze gra się za strzelane karne bo gra tego chłopca to tragedia.
Moja ocena nie jest tylko z meczu z Zagłebiem to widać już dawno i niepirdolcie o kibicach sukcesu bo tu jest potrzebna trzezwa ocena sytułacji. ( tylko czy na trzezwo się da :)
29 kwietnia 2007, 21:03 / niedziela
albo znajdziemy zawodników na środek pomocy którzy grają lub grali w pierwszej lidze (ale NIE SIEDZIELI tam na ławkach) albo nie i chuj z tego będzie.
Niektórzy pierdolą że część z nas mądruje się i że jeśli tacy mądrzy jesteśmy to powinniśmy sobie sprowadzić zawodników typu ronaldo bądź kaka.
A ja wam powiem tyle... wystarczą zawodnicy z prawdziwego zdarzenia a nie grupa pseudo piłkarzy którzy pasują jedynie do 3 ligi.Wyżej to do nich za dużo.
PANOWIE PREZESI NIE SZUKAJMY ZAWODNIKÓW NA OSTATNIĄ CHWILĘ JAK TO BYŁO DOTYCHCZAS TYLKO BIERZCIE SIĘ DO ROBOTY JUŻ TERAZ!!!
Inaczej w przyszłym sezonie tez nic z tego nie będzie.
29 kwietnia 2007, 21:12 / niedziela
To co dzisiaj widziałem :/ Wojciech chyba juz powinien zejśc jednak . Chodź szacunek do Niego to jednak nie dorzuca tak piłek jak kiedyś, a biega jak niedźwiedź!!! Buzała to egoista, Brede tez błędy !!! Dobili mnie w 90 minucie Nasi piłkarze grając w dziada przy lini końcowej przy stanie 2-0:/ Eh Borek tez ponosi wine napewno ale tez nie cała. Chodź ta taktyka 4-5-1 z Cetnarem z przodu ?? Kimś takim jak on z przodu to powinien ktos szybki być !!! Eh ale jednak oceńmy Borka po końcu sezonu.

Żałuję że nie pojechałem bardzo, bo to napewno wyjazd to wyjazd !!! Ale oczekiwałęm trochę lepszego dopingu od Naszych !! Fajnie wyszło chyba z 30 razy Lechia na Kto wygra mecz w Naszym sektorze a reszta ?? Było słychać Onaaasz i nic wiecej raczej chyba że źle słyszałem :) Ale nie chce tylko narzekać, bo napewno na + doping Naszych. I wogóle jeszcze sezon się nie kończy wiec grajmy swoje mimo wszystko !!
29 kwietnia 2007, 21:34 / niedziela
nie czepiam sie Borkowskiego ale czemu nasi zawodnicy nie strzelaja z dalszych odleglosci tylko chca wejsc z pilka do bramki. Czemu nie graja z klepy kilka pilek po ziemi tylko jak wymienia dwa trzy podania to idzie gorna pilka i to nie zawsze sa dosrodkowania. Przeciez tylko cetnar ma dobre warunki zeby grac glowa a oddac dobry strzal z 16 metrow chyba potrafi wiekszosc graczy! kurwa trenerze powiedz to swoim pilkarzom bo od tego jestes! Z 3metrow nie moga trafic do bramki co pokazali nie tylko dzis to niech probuja tez z 10 ,15 czy 18 kurwa jego mac!
29 kwietnia 2007, 22:33 / niedziela
Trochę fotek z dzisiejszego spotkania odnośnik
29 kwietnia 2007, 22:47 / niedziela
wojciechowski cos tam moze i walczyl ale mimo tego wiele spiepszych i gra bardzo samolubnie!!! podobal mi sie kosznik [ az dzwine]

jedno jest pewne - Lechii nalezal sie w 2 polowie karny za reke !

a MY SWOJE !
29 kwietnia 2007, 23:08 / niedziela
Kurwa niekumam takich ludzi co jadą na Cetnara jak strzelał to był wogłóle super snajper i kazdy go chwalił a jak przestał strzelać to nagle zrobił sie drewniany i nieudolny ta?? ŻAL DUPE ŚCISKA!!!
29 kwietnia 2007, 23:23 / niedziela
Madian:
a oglądaleś dzisiejszy (i wcześniejsze) mecz ?? Chłopie, przecież Cetnar nie wie co robić na boisku, gdzie się ustawić, co zrobić z piłką jak ją dostanie, gość jest przerażony na polu karnym przeciwnika. Cud, że biegając nie zrobił sobie jeszcze krzywdy.... Strzelił parę bramek to fakt, ale zobacz z kim i jak je strzelił, nie umniejszam mu zasług ale parę to były niezłe farfocle... Gość nic nie robi na boisku a zawsze najbardziej zadowolony i uśmiechnięty.... może taka osobowość:) Od dawna jak dla mnie to jest nasz lokalny Rasiak
30 kwietnia 2007, 03:20 / poniedziałek
IM BRAKUJE DOBREJ TAKTYKI I DOBREGO TRENERA!!!! Jedyny zawodnik który się nadaje do gry w OE to Mateusz Bąk reszta jak nie ruszy d*** i sie nie weźmie za siebie to będzie mogła sobie pograć, ale w Kaszubii najwyżej.

ps. ŻAŁUJCIE ŻE NA WYJEŹDZIE NIE BYLIŚCIE PIKNIKI
30 kwietnia 2007, 09:25 / poniedziałek
wyjazd udany ze względu na doping w drugiej połowie..stadion zagłebia ruina.
30 kwietnia 2007, 09:29 / poniedziałek
a i spiker tez był zajebisty(:
30 kwietnia 2007, 10:18 / poniedziałek
Teraz z KSZO wygramy! W końcu odniesiemy zwycięstwo
30 kwietnia 2007, 10:40 / poniedziałek
Spiker to chyba ojciec dyrektor był....ostro dopingowal :) Gosc szokujacy.... ;)Wyjazd super!! Szkoda tylko,że nie pojechało nas min 500
30 kwietnia 2007, 11:21 / poniedziałek
A ja tam pierdolę I ligę. Trudno, płakać nie będę. Szczególnie że czeka nas moc atrakcji (areczka!!!!).
Wyjazd zajebisty!!! Dopiero dochodzę do siebie. Łeb mnie strasznie nakurwia. Pozdrowienia dla chłopaków z Tczewa (Janku jeszcze raz dzięku za wódeczkę) i trzech ziomów z Multikina.
A my swoje!!!!!
30 kwietnia 2007, 11:38 / poniedziałek
uważam że to był najlepszy mecz naszych grajkow od meczu z Jagą ale co z tego jak te pizdy nie potrafia uderzyc z 20-30m na bramke ,to jest poprostu żenada po chuj oni chcą wjechać w kazdym meczu z piłką do bramki .Borek prosze zrob cos z tym!!!!Wojciechoskiemu juz podziękujemy-najwolniejszy grajek w 2 lidze,Brede- on sam wie ze jest cienki a Borek go wystawia chyba tylko dlatego ze moze karne potrafi strzelać ,Rogalski to wogole nieporozumienie,
Cetnarowiczowi juz tez się pojebało w głowie chyba kolejna gwiazda ,wogole go na boisku niewidać --tych ludzi trzeba by było wyjebać ,szkoda ze będziemy sie musieli pomęczyc w nastepnym sezonie jeszcze na zapleczu OE mam nadzieje ze bez tych zawodnikow!!!!!! wstyd ,wstyd jeszcze raz wstyd -smieją się z nas wszyscy!!!!!!!! LECHIO Kocham Cię
30 kwietnia 2007, 11:46 / poniedziałek
A może ktoś wreszcie da linka do zdjęć i filmików
30 kwietnia 2007, 11:57 / poniedziałek
Ciekawi mnie jak bylismy słyszalni w TVP3? zwłaszcza to nasze Lechia prze zostatnie minuty
30 kwietnia 2007, 12:07 / poniedziałek
Oczywiście że Byliście słyszalni nawet Robert ze słynnym "KTO" >>>>LECHIA :D Doping Zagłębia dobry , pewnie swoje zrobiła trybuna naprzeciw komentatorów...
Mam jeszcze prośbe aby ktoś opisał cały wyjezd w stylu kibicowskim bo napewno coś ciekawego sie wydazyło!! Pozdrawiam
30 kwietnia 2007, 12:10 / poniedziałek
wyjazd fanjy i meczocy ale w koncu jedzie sie dla LECHI .

co do pocztku: takiego wodzireja i spikera cala polska chce miec :)) skad tego goscia wzieli zenada na maxa ale smiechu co nie miara bylo

gra nasza juz lepsza ale niemoc okrutna nasza i coraz bardziej porazajaca nie bylo w meczu silly razenia no i MACIEK Z KLANU (buzala)nie maja prawo grac w 2lidze ten chlopak gdzies sie pogubil robi wiecej wiatru niz gry walczak wojciech zostawol prawa nozke w domu:)

stadion gołebiarzy ruina

nasz doping na starym poziomie wyjazdowym :) chocw 2 polowie m/lynarz :) sie sprawdzil bylo ok
30 kwietnia 2007, 12:15 / poniedziałek
Najlepszy na wyjeździe był ... LARWA
hahaha
30 kwietnia 2007, 12:16 / poniedziałek
jeszcze dochodze do siebie po tym wyjezdzie...

Co do gry:
pierwsza polowa slabo, druga troche lepiej co od razu rozruszalo nasz doping. Ja bym nie oskarzal ich pochopnie ze gwiazdorzą, z pewnego zrodla wiem ze sa na maksa przeciazeni, nie maja sily biegac, a to oznacza ze popelniono jakies bledy w przygotowaniu do rundy. Ja widzialem w nich chec gry,tylko sil jakby za malo....

Spiker Zagłębia zajebisty, glos kastrata i to reczne sterowanie dopingiem... Zachwowywali sie jakby byli na meczu siatkowki :)

Co do naszego dopingu:
Byłem ma maxa wkurwiony, ze praktycznie przez cala pierwsza polowe nasz doping nie istnial. Wygladalo to tak jakby kazdy przyjechal sobie pogadac. Ja rozumiem ze kurwa dostalismy szybka bramke, ze bylismy zmeczeni po trasie ale trzeba bylo bardziej podrzec ryja.
Zajebiscie za to wyszlo od 70 min jak darlismy ryja LECHIA!!! nie skomplikowane, ale dalo efekt i gospodarze byli troche zdezorientowani :) kolejny raz pokazuje to ze jestesmy lepsi w spontanicznym dopingu.
Pierwszy raz byłem na Sosnowcu i ten ich stadion mnie rozjebał, aspiracje na 1 lige maja a kurwa stadion wyglada jak ogrodek jordanowski :)
Cięzki wyjazd ale warto bylo
TYLKO LECHIA
30 kwietnia 2007, 12:18 / poniedziałek
A propo starionu w Sosnowcu, nasza kryta nie ma co się równać z ich krytą ;DD
30 kwietnia 2007, 12:28 / poniedziałek
Wyjazd dobry :] dobra beka w pociągu.

Szkoda wyniku, mimo dobrej gry w 2 polowie 0:2, trzeba wygrać za tydzien.

kto nie był niech żałuje.

A MY SWOJE !!!
30 kwietnia 2007, 12:49 / poniedziałek
hehe wyjazd godny!! spiker hhahahahahaha ten koles powinien zostac wybrany spikerem roku ach ten głos:D w drodze powrotnej ludzie sie troche zdziwili gdy zobaczyli tylu biegnących ludzi tunelem bez policji:D a tak powaznie to naszym "grajkom" potrzeba dobrego psychologa a nie zmiany trenera bo sytuacje były tylko chyba boją sie strzelac!!
30 kwietnia 2007, 13:00 / poniedziałek
Szkoda tego meczu bo Zagłębie nic wielkiego nie pokazalo.Ale maja Berensztajna.
Druga polowa w wykonaniu Lechii najlepsza w tej rundzie.Ale jak sie nie wykorzystuje takich sytuacji jakie mieli Wojciech i Miklosik to trudno marzyć o wygranej.No i nasza obrona to tragedia.Pierwsza bramka to "zasługa " Łożyńskiego.Praktycznie wszystkie akcje rywali szły jego stroną,kiedy sie zorientowali jak jest słaby.Lechia przy agresywniejszej grze miała sporo odbiorow piłki,Zagłebie momentami sie gubilo ale zamiast strzelać, pilkarze próbowali wjechać z piłka do bramki.Stadion Zagłebia to ruina.Nasz przy nim to prawdziwa perełka :-) no i ten spiker!Dla nich czas zatrzymał sie w epoce wczesnego Gierka,
ktorego nazwisko zresztą głosno skandowali hehe
Czas sie szykować do następnego sezonu, choć grać trzeba do końca bo wszystko sie jeszcze moze wydarzyć moim zdaniem.
ps jakies dziwne powietrze w tym Sosnowcu, bo łeb też mi pękał chociaż nic nie piłem ;-)))
30 kwietnia 2007, 13:18 / poniedziałek
ich kryta..to tak jakby..odKRYTA...
Larwa wymiatał w pociagu na stadionie spiker xD
no jeszcze sklep i piekarnia :D fajnie wygladąło gdy cały moj przedzial byl wyposażony w ciepłe bochenki chleba xxDD
30 kwietnia 2007, 14:58 / poniedziałek
Meczu nie ma sensu opisywać. Ciekawe, czy w tej rundzie strzelimy jeszcze jakiegoś gola? Gra średnia, ale zero strzałów=zero bramek w koleinym meczu.

Po meczu w Sosnowcu uświadomiłem sobie, czemu doping na Traugutta wygląda tak jak wygląda... Prowadzący musi mieć charyzmę i posłuch i wtedy doping idzie, nawet jak sytuacja w meczu jest beznadziejna... Szkoda, że taki układ z tym Panem na stałe nie jest możliwy:-). Mecz praktycznie już był przegrany, a każdy darł mordę przez końcowy kwadrans non stop! Takie chwile zostają w pamięci na długo. Super wyjazd!
30 kwietnia 2007, 15:04 / poniedziałek
Bizonkievic ; Roberta nie bylo na wyjezdzie.
Zaglebie ; porownywalnie jak my w pierwszych minutach dobrze a pozniej coraz gorzej. Wpuszczanie na stadion strasznie kurewskie (ostatnie osoby weszly w okolo 25') a bylismy okolo 13.30 pod kasami.
Pilkarsko - 2 polowa dobra , 1 przespana
Cristiano i spiker zajebisci.
Ps.chleb z piekarnii swietny !
Ps2.czesiek dawaj gnata !
tyle odemnie
30 kwietnia 2007, 16:27 / poniedziałek
doping ostatnie 15-20 minut byl bardzo dobry
brawo dla tego pana co go prowadzil
rzeczywiscie Zaglebie dostawalo kurwicy
ich stadion to normalnie ruina nie ma co
porownywac z naszym
podroz byla meczaca ale warto bylo
z reszta jak kazdy wyjazd bylo fajnie

pozdro dla tych co byli oraz dla pajaka :)
30 kwietnia 2007, 16:33 / poniedziałek
Szkoda, że układ z "tym Panem" w roli młynarza nie jest możliwy :)) Jak ktos zauważyl wcześniej młynarz z charyzmą to podstawa.

- kto?
- Lechia... i tak do zajebania. Po takiej rozgrzewce strun głosowych kazda pieśń wychodziła zajebiście.

Co do meczu - brawa za waleczność w 2 połowie. Poza tym budowanie nowego składu proponuję zacząć od dziś. Jeden jest tylko pewniak- Bąk.
30 kwietnia 2007, 16:39 / poniedziałek
Co do Zagłębia- stadion pastwisko a spiker kaścielny organista. Jak rozkręcał doping czułem się jak na dożynkach lub odpuście.
Oprawy... dla mnie to są debile.
30 kwietnia 2007, 16:46 / poniedziałek
Słyszałem w TV podobnież pan F. prowadził ale on ma inne sprawy na głowie niż prowadzenie :P Ale już zdaję sobie sprawę jak to musiało pieknie wygladać :):) Ktoś taki jest Nam potrzebny u Nas na meczach było słychać fantastycznie w TV chyba przez 15 minut Lechia Oni : ku... a My dalej swoje :D:D

Zapomniałem dodać że jak to jest możliwe ze w peirwszej połowie Lechia nie oddała ani jednego strzału z daleka?? To jak mamy mecze wygrywać ??
30 kwietnia 2007, 16:53 / poniedziałek
Pan "F" jak to mówicie ma taka charyzmę, że za nim pół stadionu poszło by do młyna i darło mordę całym mecz...
30 kwietnia 2007, 18:03 / poniedziałek
@Limak: "Zapomniałem dodać że jak to jest możliwe ze w peirwszej połowie Lechia nie oddała ani jednego strzału z daleka?? To jak mamy mecze wygrywać ??"

To nie pierwszy mecz, w ktorym brakowalo tego, jakze skomplikowanego i wyszukanego technicznie elementu gry;)

Ktos jeszcze napisal, ze druzynie potrzeba psychologa, moze i racja, ale spokojnie. Teraz juz nie bedzie presji zwiazanej z awansem i wszystko wroci do normy;)
30 kwietnia 2007, 18:40 / poniedziałek
sa juz jakies zdjecia i filmy z wyjazdu?
1 maja 2007, 02:39 / wtorek
,,zagłębie cwelu, nie będzie już peerelu!'':---> Doping klasa! Poza hessowymi stworami ktorym poplatanie z pomieszaniem w baniach karze slawic frajera ale coz, raczej szybko nie dotrze ze ANTYKOMUNIZMU, PRAWICOWOSCI, dumnego hasla BOG, HONOR, OJCZYZNA nie wypada laczyc z nazwiskiem hessa-ideologa nazizmu; ,,legendarnego'' antykomunisty ktory spierdolil do lewackiej Anglii kiedy grunt pod nogami zaczal sie palic, a przede wszystkim jednego z glownych katow narodu polskiego, niewazne ze w sporej czesci tez zydowskiego ale obywateli polskich.. I jebia mnie Wasze argumenty bo wpierw jestesmy POLAKAMI, to podstawa Naszej dumnej ideologii Lechijnej! I teraz w tej slowianskiej mowie opiewasz zbrodniarza, kata Twoich(Naszych chocbys z kresow pochodzil!) przodkow, przy okazji wtracajac miedzy to patriotyczne i genialne slogany chociazby z lat 80, smutne..
A pilkarze walcza i tylko to cieszy, nie klada sie choc nie idzie, niby ladne to dla oka ale strzalow brak, bramek, punktow.. Ale BEDZIE DOBRZE!:-)
Specjalne POZDRODZIEKI dla piekarza ze Zdunskiej Woli co goracym chlebem poratowal wyglodniale bestie, a noz widelec moze chlop czyta;)
EURO2012 w Sosnowcu!;--->
My wierzymyyyyyyyyyyyyyyy.........!!!!!!!!!!!!!
1 maja 2007, 12:03 / wtorek
ja pierdole.od niektorych wpisow rzygac sie chce!!!jak mozna zwalac wine na cetnara!on akurat najmniej chyba nabroil.! stal sam a co mial robic skoro gralismy 4-5-1.nieudane wrzutki na glowe i tyle!ogolem szkoda ze oe nam odlecialo choc na baraze jest jeszcze szansa:)moze z areczka:D:D:D
1 maja 2007, 12:31 / wtorek
franek83 popieram w 10000% to co napisales na temat nazizmu katow i oprawcow!racja !!!chyba najlepszy rozsadny wpis od dluzszego czasu!a tak nawiasem mowiac to taki temat zaloze chyba na tym forum bo trzeba co niektorym bezmozgom wytlumaczyc!a co do barazy ze szparka to taki zarcik:)
1 maja 2007, 12:51 / wtorek
siwa_małpa myślisz że od wpisów na forum ktoś zmieni poglądy ? życze powodzenia hehe
1 maja 2007, 16:30 / wtorek
Sędzia mnie rozdrażnił najbardziej...

ta ręka w polu karnym w drugiej połowie to ewidetny karny. Zagłębie wcale nie było lepsze w drugiej połowie i dla mnie mamy jeszcze szanse na awans - dlaczego :

Minister Lipiec sie nie zgodził na to żeby tak postąpił pzpn spuszczając z ligi Arke oraz Górnik. Ruchowi grozi odjęcie 9 punktów a co do Zagłębia - oni lecą z ligi. Jest tyle dowodów, Ujek przyznał że powie wszystko tylko nie chce miec z tym nic wspólnego - rudy w pierdlu oni mają przejebane. Polonia Bytom nie ma totalnie kasy na awans. Zostaje tylko Polonia, Lechia oraz Jaga więc na baraże szanse mamy duże!

LECHIA GDAŃSK!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024