Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Zagłębie S. - Lechia /29.04.07, g.15:00

strona 9/9

1 maja 2007, 16:35 / wtorek
W końcu można zebrać myśli po długiej podróży ;D.
Wynik jak prawie zawsze na wyjeździe w plecy,w sumie chyba przyzwyczajeni jesteśmy do tego. Liczba 300 bardzo solidna,ale mogłoby być lepiej,ci co nie byli niech żałują.
Doping jak na nasze możliwości jeden z lepszych na obcym terenie, a ostatnie 15 minut: KTO LECHIA! plus racki bardzo bardzo si, no ale wiadomo LECHIA! Już sam nie wiem czy nas było słychać czy nie w tv (różnie ludzie na miachu gadają),ale w sumie kogo to obchodzi.
Jeśli chodzi o ultraske Zagłębia to wolę nie mieć opraw na T29 niż taką hujnie z towarzyszem Edwardem Gierkiem w podtekście.
W pociągu niczego nie brakowało: chmiel, kanapki, kurczaki i takie tam smaczne duperele, wręcz full wypas,ale na wszelki wypadek zakupy na taxi w Zduńskiej Woli, dopiero trzecia czy czwarta firma taxówkarska zdecydowała się podrzucić płyny, ciekawe dlaczego? ;)
Szacunek dla tych co nie spali, no chyba że na frytkownicy :))). Gin ty śpiochu :P!
Powrót w Gdańsku 2.30,czyli w 24 godziny tyle wrażeń nie dostarczą nam nawet nasi piłkarze! Nawet Karbowniczek,Frydryszak i Gienio Pawłuszek dostali swoje szanse! ;)
Poszły zakłady kto pierwszy strzeli gola dla naszych, Pawełek Buzała wydaje sie być stuprocentowym faworytem :P
Aejaejao!!!
1 maja 2007, 19:22 / wtorek
Drodzy Lechiści!!!Nie oczekuję od Was,że zrozumiecie naszą prezentację.Ale Edward Gierek i Czerwone Zagłębie to nierozłączna część naszej prezentacji z takim rywalem jak Wy.Wiadomo co nas dzieli i to się nigdy nie zmieni.Osobiście bardzo bolały mnie wrzuty na Lechię i było to zupełnie nie potrzebne;tym bardziej,że siedziałem z jednym z Was.Było mi po prostu wstyd,ale nic nie mogłem zrobić.Pozdrawiam.
1 maja 2007, 21:51 / wtorek
Panowie specjalnie z Wrocka przyjechałem na mecz.
Dopnig niesamowiety szczególnie ok 20 ostatnich minut. W Sosnowcu kopary ze zdziwienia mieli niesmowite.....widząc wasz doping.
Co do meczu myślę że jak tu jeden z was powiedział, ze nie najważniejsza jest teraz wymiana ale rozmowa z DOBRYM psychologiem. Widać u nich strach i blokadę, szczególnie tych którzy mają strzelać bramy. Trzeba ich jak najszybciej odblokować.
Myślę że dobrym motorem napędowym jest "Bączek" ale on sam nie da rady.
Widać że mu się naprawde chce i sie stara. Reszta różnie..
Pozdro z Wrocławia
2 maja 2007, 11:28 / środa
hehe co racja to racja MASER, te ostatnie 20 min naszego dopingu lekko zdezorientowało miejscowych ;] dawno tak nie darłem mordy, F. zajebiscie nas rozkręcił
2 maja 2007, 12:51 / środa
odnośnik cały mecz do obejrzenia Zag.S.-LECHIA GDAŃSK
2 maja 2007, 21:12 / środa
Jacaraca-niezapomnij o ryżu-hehe
9 maja 2007, 09:12 / środa
Kibice Lechii zainaugurowali długi weekend wyjazdem do Sosnowca na prestiżowy mecz z tamtejszym Zagłębiem. W daleką podróż Lechiści wyruszyli pierwszym od dłuższego czasu pociągiem specjalnym. Dzięki tej inicjatywie, popularnej wśród kibiców innych klubów a rzadkiej na Lechii, podróżujący w sumie zaoszczędzili przynajmniej 8 godzin, porównując do podobnej wycieczki pociągiem rejsowym.

Stowarzyszenie „Lechiści”, które od początku do końca zajmowało się organizacją przedsięwzięcia, ocenia, że „specjalem” dojechało na mecz ponad 280 osob, i co warte podkreślenia, dzięki sprawnej kontroli, nikt nie jechał bez biletu.

Należy dodać, że „Operacja Sosnowiec” miała swój pomyślny finał, dzięki wsparciu sponsorów. W tym miejscu szczególne podziękowania należą się Villi Pascal oraz Pomorskiej Spółce Gazownictwa Sp. z o.o. w Gdańsku. Bez pomocy finansowej obu firm, zgromadzenie środków z odpowiednim wyprzedzeniem byłoby niemożliwe.

Ponadto, serdeczne podziękowania należą się wszystkim tym fanatykom gdańskiej Lechii, którzy odpowiednio wcześniej kupili bilety na „speca”. Trzeba zaznaczyć, że gdyby więcej osób zdecydowało się kupić bilet odpowiednio wcześniej, to warunki przejazdu byłyby znacznie lepsze (pojechały by wtedy dwa składy ETZ z 440 miejscami – cena takiego pociągu była raptem o 5 tys. zł wyższa).

Udany wyjazd to pomyślny prognostyk na przyszłość, Stowarzyszenie na pewno będzie podejmować kolejne próby by jak najwięcej fanów Lechijki mogło obejrzeć wyjazdowe mecze naszej drużyny. „Specjal” natomiast może być dobrym środkiem transportu w miejsca w które ciężko dotrzeć publicznym transportem.

- - - - - - - - - - - - - - - -
Stowarzyszenie Lechisci
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.454