Gdańsk: środa, 30 września 2020
FORUM
Podstrony:

rozmiar biletu

strona 1/1

1

4 kwietnia 2007, 22:59 / środa
witam moze to blahy powod do zakladania tematu ale trzeba dac powody do napinki. wydaje mi sie ze bilety na mecze sa troszke za duze nie mamy az tylu sponsorow zeby bilet nie miescil sie w portfelu. moze ktos te bilety zbiera i nie chce go skladac na 4 czesci zanim go schowa. boje sie o wymiary biletu w 1 lidze w nastepnym sezonie...jest taki format -1??
4 kwietnia 2007, 23:09 / środa
to kup sobie karnet-jest o połowę mniejszy.Masz zajebisty problem.
4 kwietnia 2007, 23:20 / środa
a w domu spoko?
5 kwietnia 2007, 00:43 / czwartek
niektorzy nie maja sil by niesc potezny, lechijny bilet ;]

hahahaha, co za problemy. ja tam nie wiem ale jak jestem na meczu to sporo ludzi krzyczy... nie kumam, mogliby oszczedzac moje bebenki :/
5 kwietnia 2007, 00:50 / czwartek
...jest wyjscie!!!...kup wiekszy portwel
5 kwietnia 2007, 10:25 / czwartek
Masz problem. Ja zbieram bilety i chowam go kulturalnie w wewnętrzną kieszeń kurtki...a w domu i tak o składam na pół bo moje pudełko jest za małee na niego. Ale z tego powodu nie marudze :P
5 kwietnia 2007, 11:31 / czwartek
T-Mobile- teraz robi się ciepło, i na meczyk będziesz tylko w t-shircie chodził. I co wtedy będzie z biletem ???

;-)
5 kwietnia 2007, 11:59 / czwartek
Rozwiązanie na wszystkie pory roku :

Zakupiony bilet wkładac juz pod kasami w kartonowy rulon przeznaczony do transportu płócien muzealnych obrazów....dla pewnosci w ten od Janka Matejki ,,Bitwy pod Grunwaldem,,.

Jest tez inna mozliwosc...kupic bilet i zeby sie nie pogiął nie wchodzic na mecz tylko wrócic do domu trzymając go w reku.

Pozdrawiam wszystkich uczestnikow tej zagorzałej dyskusji.
5 kwietnia 2007, 12:17 / czwartek
Zeto: wtedy wnet go złożę w pół i schowam w tylną kieszeń moich pięknych dżinsów ;D
5 kwietnia 2007, 12:21 / czwartek
Jest też wiele innych opcji.

Możesz np bilet trzymać cały mecz w ręku, bądź też po wejściu na stadion zostawić sobie pod drzewkiem i odebrać po spotkaniu...

Ciekawy temat, nie ma co, zapraszam do dalszej dyskusji.
5 kwietnia 2007, 13:48 / czwartek
To bardzo wraża kwestia! Bilety sa za duże i się nie mieszczą w albumie do zdjęć, gdzie je wszystkie kolekcjonuje.
Poza tym, sa za grube, Puszcza Białowieska na tym zbyt dużo traci i żubry zaczynają mieć coraz mniej miejsca do bytowania. Jednym słowem: AWANS TAK, ALE NIE KOSZTEM DOLINY ROSPUDY!
5 kwietnia 2007, 14:30 / czwartek
Hejnał: na całe szczęście w pobliży Doliny Rospudy jest Dolina Rozdupy :D

Czyli nie jest źle. Po za tym Żubry najlepiej czują się w Białyyyymstoku.
6 kwietnia 2007, 09:29 / piątek
temat jak temat moze dla urozmaicenia wkleicie foty starych biletow. moze nawet swoj 1szy bilet. wiem mozna to podpiac pod moj 1szy mecz w zyciu ale to mogl byc 1szy bilet a mecz nie koniecznie. ja swojego 1szego biletu nie musialem skladac bo byl papierowy z meczu Lechia-olimpia vs Legia 1:3 chyba. mial 1 reklame halo taxi i kupon dla typujacych wyniki.
6 kwietnia 2007, 14:04 / piątek
Zeto wtedy zwiń sobie w rulon i wsadź w odbyt
6 kwietnia 2007, 14:17 / piątek
wontek- w odbyt to moge tobie kopa zasadzić.

Dla twojej wiadomości prostaku, mam karnet.
7 kwietnia 2007, 21:17 / sobota
No tak. Jak zawsze.
Ktoś rzucił temat do dyskusji. Przecież nie napisał, że to jakas arcyważna sprawa, ale chce porozmawiać. I na co może liczyć poza szyderstwami? Ludzie opanujcie się trochę.
Forum jest po to, aby dyskutować, a nie obrzucać się błotem. Zwłaszcza przez ludzi kibicujących tej samej drużynie. No właśnie: powtarzam się. Ale może to akurat powtarza się tzw. ogół?
Dyskutować trzeba, po to jest forum, ale niech ci co uważają inaczej spróbują wysilić się na jakiś argument i spróbują przekonać inaczej. To znaczy niech napiszą pod jakim względem bilet duży jest lepszy od małego. Bo ja akurat uważam, że bilet to nie penis.
Nie znam aktualnego formatu ani wyglądu biletu. Jedynie domyślam się, że powodem dużego rozmiaru jest duża ilość miejsca na reklamy. Ale reklamodawcy też powinni wiedzieć jaka jest różnica między biletem na mecz a bilboardem. Reklama na bilecie moim skromnym zdaniem powinna być ekstra wyróżnieniem, bo inaczej stanie sie po prostu rozmienieniem na drobne. Ale nie wnikam w polityke marketingową klubu. Natomiast uważam, że bilet zbyt dużych rozmiarów traci walory dobrego smaku.
Natomiast jeśli chodzi o doświadczenie, to zbyt duży bilet kojarzy mi się z wejściówką do zoo w Oliwie.

Zdrowych, wesołych świąt.

tg
7 kwietnia 2007, 21:40 / sobota
bez przesady aż tyle reklam to tam nie ma !!!
6 logo małych i jedno wieksze
a poza tym to zdjecie kazdego zawodnika :) logo naszej Lechii
dwa kupony kontrolne
i pozatym bilety niczym sie nie róznią ten z meczy z jaga i z polkowicami poa pieczatką z nazwami zespolów.
natomiast odwrocie zupełnie nie wykozystane !!! rególamin mozna było go napisac mniejsze czcionkę i np umiescic składy zespołów tak jak to było w 97 roku w meczu z ŁKS Łódź wygranym oczywiscie przez nas 4-2 !!! ( coprawda bilet kosztował 6 zł a nie 12 zł ale moze składy sie pojawia było by fajnie )

Lechia Gdańsk !!
7 kwietnia 2007, 21:58 / sobota
Hm, widzę w takim razie, że bilet stał się jednoczesnie programem meczowym . :);)
Co do składów to nie jest takie prosty. Jako spiker wiem, że niekiedy pół godziny przed meczem jeszcze nie są gotowe, co strasznie mnie wkurza. Oczywiście można niekiedy umieścić całą kadrę, ale jeśli drużyna nie ma stałych numerów to ODR.
8 kwietnia 2007, 18:27 / niedziela
Nie rozumiem tylko dlaczego są aż dwa kupony kontrolne?
8 kwietnia 2007, 18:59 / niedziela
Wchodzac na sektory za 12zl dwa kupony nie sa potrzebne, ale jak ktos wchodzi na kryta to przechodzi przez dwa punkty kontrolne takze dwa kupony na bilecie maja juz zastosowanie.
12 kwietnia 2007, 10:06 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 kwietnia 2007, 10:12 / czwartek
to sie popisales łobuziaku. temat jest o duzych (zbyt duzych wdg mnie) biletach. dzieki Tangens za normalna odpowiedz malo takich na tym forum.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062