Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Polonia B. - Lechia /18.04.07, g.16:00

strona 2/3

18 kwietnia 2007, 17:31 / środa
niech się na treningach bierze do roboty, bo ku*** nic nie zdziałał poraz kolejny
18 kwietnia 2007, 17:35 / środa
zaglebie-stal 1-2
18 kwietnia 2007, 17:37 / środa
Czy mi się kur... wydaje czy ci ludzi potrzebuja okulisty ???? Cetnarowicz nie trafia z szesciu metrów do bramki !!!!!!!
18 kwietnia 2007, 17:40 / środa
a ja sie pytam co sie stalo, poczatek sezonu taki dobry a teraz co..... Kolejny mecz w plecy? jesli tak sie skonczy pomyslmy o kolejnym sezonie w drugiej lidze...
18 kwietnia 2007, 17:40 / środa
Raczej potrzebują kogoś, kto ich opierdoli. Z całym szacunkiem do Borka - nie wiem jaki jest w szatni - ale ze względu na wiek nie wiem czy jest w stanie objechać naszych kilku emerytów. Parę lat temu jeszcze z nimi lub przeciwko nim grał.
Nie zrozumcie mnie, źle. To nie jest tak, że parę meczyków nie poszło to wylać trenera.
18 kwietnia 2007, 17:42 / środa
Stal wygrywa z Zagłębiem a my z przeciętna Polonią nie potrafimy nawet zremisować. Żal...
18 kwietnia 2007, 17:42 / środa
Jaga i Zagłębie też dołują. Wierzę jednak, że zremisujemy
18 kwietnia 2007, 17:44 / środa
Żal ???? To jest kurw.. TRAGEDIA 4 mecz z rzędu taki słaby !!!! To chyba o czymś świadczy !!! Poucinać wypłaty dla piłkarzy albo wlepić jakiś kary bo to jest ŻAŁOSNE !!!
18 kwietnia 2007, 17:45 / środa
Czytajac relacje na lechia-gdansk.pl okazuje się ze Lechia gra jak ostatnia ciota.
18 kwietnia 2007, 17:46 / środa
Nie ma czego ucinać, bo kontrakty nie są za wysokie. W związku z czym kary finansowe też nie wchodzą w rachubę.
18 kwietnia 2007, 17:48 / środa
To niech się zabiorą za grę a nie kur... w kulki lecą !!!! Jak ze Śląskiem nie wygrają no to ... KONIEC
18 kwietnia 2007, 17:49 / środa
No jeśli dziś też przegramy... to niestety awans jest coraz dalej... w sobote mecz ze Śląskiem, a goście mają o co grać i łatwo punktów nie oddadzą... niestety same z siebie mecze się nie wygrają, gdzieś jest jakiś problem, albo może siły naszym starczyło tylko na początek rundy, może po prostu są za słabi... możliwości jest wiele... szkoda że tak jest bo po początku rundy wszystko tak świetnie wyglądało...
18 kwietnia 2007, 17:49 / środa
już to mówiłem ..ale powtórzę nasi piłkarze grają tak bo im nie zależy na wejściu do OE bo to nie oni wejdą tylko klub a większość z nich straci pracę
18 kwietnia 2007, 17:49 / środa
Czwarty mecz i nie możemy bramki strzelić, to o czymś świaczy,
Czwarty mecz, w którym pisze się, że Nasi chodzą po boisku,
Jak na mój gust to czkawką zaczyna odbijać się złe przygotowanie do sezonu:(,
Zmiany nic nie dadzą jeżeli większość zawodników nie ma sił biegać:(
Nie wiem czy tu pomogą rozmowy wychowawcze,
Przecież oni wiedzą jak grać ale może nie są w stanie,
Źle przygotowani - brak sił, brak formy:(
18 kwietnia 2007, 17:49 / środa
FATALNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18 kwietnia 2007, 17:49 / środa
Czy przegrywasz czy nie,
Ja i tak Kocham Cie!
W sercu moim LECHIA!
Najwspanialszym klubem jest!
18 kwietnia 2007, 17:50 / środa
Hura przegralismy... KONIEC

No to chłopaki na mecz ze Śląskiem bierzemy husteczki albo jakieś szmatki białe i jak tylko stracimy brame machamy w strone piłkarzykow-chyba mozna ich tak jeszcze nazwać co ??
18 kwietnia 2007, 17:50 / środa
Dopiero co wróciłem z pracy a tu taki pasztet.Z rańca dobry humor (Euro 2012) a to co widzę teraz podku.... mnie na maxa.
Skończyły się czas na papeciarstwo! Brać się do roboty!!
18 kwietnia 2007, 17:51 / środa
TRAGEDIA W 4 meczach 1 pkt. W NIEDZIELE TEŻ MOŻEMY PRZEGRAĆ.Czołówka daje dupy już liderem moglibyśmy być.Potrzebny jakiś wstrząś jest!!!!
Czytają z relacji to my gramy jak juniorzy!!
18 kwietnia 2007, 17:53 / środa
Mogę w spokoju oglądać Inter-Roma. Jest 0:0 i właśnie Perotta strzelił jak Cetnar. Może ich zamienimy??
18 kwietnia 2007, 17:56 / środa
Do cholery. Żałość aż bierze, jak się widzi takie wynik...
18 kwietnia 2007, 17:56 / środa
Chociaż dostałem 5 pkt. w lidze betonów.Wolałbym dostać -100 ale żeby Lechijka wygrała.W niedziele będzie ciężko.JEDNA BRAMKA W 4 MECZECH CO SIĘ DZIEJE Z NAPASTNIKAMI!!??
18 kwietnia 2007, 17:56 / środa
4 mecze= 12 punktow (choc polowa byla do wyjecia czyli 6 pkt)

4 mecze= 1 punkt - no to zajebiscie, czyzby zabraklo ochoty i ambicji do gry??

Co to kurwa ma byc????
18 kwietnia 2007, 17:58 / środa
czy wygrywasz czy nie...

czy my sie przypadkiem sami nie oszukujemy? Moze naszym pilkarzom nie chce sie awansowac bo boja sie ze nie znajda miejsca w skladzie kiedy Lechia wejdzie do OE...
Pewnie lepiej dalej kopac w 2 lidze... Ale mam nadzieje, naprawde mam nadzieje ze tak nie jest i ze to jakas krotkotrwala czarna seria .
3 wygrane
1 remis
3 przegrane
no to teraz czas na wygrana i kolko sie zamyka

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
18 kwietnia 2007, 17:59 / środa
Szkoda przegranej, ale wszystko sie konczy! Może wygramy w meczu ze Śląskiem, może przyjdą mecze ze z Zaglebiem w Sosnowcu wygramy 0:3 ludzie wiecej wiary, przegralismy 3 mecze z rzędu, to wygrajmy 13 z rzędu! Ja wierze w naszych grajków, a tych co chcą wyjsc jak z Odrą w 80 minucie olewam.
18 kwietnia 2007, 18:00 / środa
Jeśli będziemy grać w sobotę tak jak chociażby w ostatnią sobotę to zaliczymy kolejne baty.Mam nadzieje że koledzy na boisku wkońcu się nad tym zastanowią.
18 kwietnia 2007, 18:02 / środa
Kurcze, Zagłębie remisuje, Ruch remisuje, Jaga remisuje, wyniki konkurentów do awansu wymarzone, a my kur... przegrywamy z Polonią Bytom, która nie gra o nic, bo z takim budżetem jaki mają to i tak daleko zaszli. Wygrana dziś była niezbędna, a tu taki "prezent". Ktoś już wcześniej to napisł: ten skład nie ma interesu w awansie, bo większość z nich poleci i dlatego grają u buków a nie na boisku!!! Innego wytłumaczenia nie widzę! Kur... chyba czas z nimi poważnie porozmawiać, skoro trener nie potrafi, zarząd nie potrafi, to może czas aby ktoś komu leży na sercu dobro naszej Lechii z nimi porozmawiał na serio!!! Cała radośc z oragnizacji Euro wyparowała, jestem mega wkurw....!
Pozdrawiam!
TYLKO LECHIA!
18 kwietnia 2007, 18:03 / środa
Ruch jeszcze nie zaczął grać, tak więc może odskoczyć jeszcze bardziej...
18 kwietnia 2007, 18:08 / środa
A może oni wcale nie chcą awansować??
18 kwietnia 2007, 18:14 / środa
Miejmy nadzieje ze tak nie jest
18 kwietnia 2007, 18:14 / środa
Panowie potrzebny jest natychmiastowy wstrzas. Chyba nikt z was nie wierzy ze jakies rozmowy odniosa skutek. Proponuje akcje Borek do dymisji wpisac sie kto za.
18 kwietnia 2007, 18:15 / środa
Ja bym się nie dziwił tej porażce graja tak od poczatku sezonu wygrana ze słabym Janikowem i Podbeskidziem oraz szczęśliwa z Jagiellonia mozna powiedzieć bardzo szczęsliwa. Z drugiej strony Jagiellonia tez nic wielkiego nie grała. Co do porażek to jezeli gra się systemem 4-5-1 to trzeba mieć silne skrzydła żeby grać coś do środka a co tu mówić o skrzydłach, Rogalski jest bez formy od poczatku sezonu a Kalka oddycha rekawami po 30 minutach do tego dwóch defensywnych pomocników, jeszcze jak był Pawlak to się wszystko trzymało kupy ale teraz wszystko się rozpada, Cygan wróć, poza tym właściwie srodkowy napastnik, którym jest Hirsz a we wczesniejszych meczach Cetnarowicz za kazdym razem grał przeciwko 4 obrońcom jak więc mógł strzelić bramkę. Co do zmian, wszystkie zachowawcze pomocnik za pomocnika i obrońca za obrońce co do zmiany Manuszewskiego jeszcze rozumiem miał żółta więc Borek mógł się bać kończenia meczu w dziesiątkę ale zmiana Szulika i wstawienia Szałęgi jezeli grał tak jak z Odra to ta zmiana nie była warta świeczki bo Szałęga z Odrą nie istniał zagubiony chłopczyk. Jeżeli ze Ślaskiem Borek nie zagra bardziej ofensywnie to nie miejmy złudzeń remis albo kolejna porażka. Moim zdanie Borek zaczyna popełniac te same błędy co Marcin Kaczmarek.
18 kwietnia 2007, 18:15 / środa
Najgorsza jet ta niemoc strzelecka, ktora trwa juz od spotkania z polkowicami(nie liczac tego gola Wojciechowskiego, ktory chyba samobojczy).
18 kwietnia 2007, 18:16 / środa
Zanim wydamy wyroki, zanim posądzimy piłkarzy może trzeba troszkę pomyśleć.

Ani Polonia Wa-wa, ani Polonia Bytom nie są chłopcami do bicia. Obie drużyny pozostawiły po meczu w Gdańsku dobre wrażenie i należało się spodziewać, że nie oddadzą punktów za darmo. Porażki można było się spodziewać.

Mecze z Polkowicami i Odrą, to już napewno wielkie rozczarowanie. I nie trafia do mnie, że obie drużyny są rewelacjami wiosny. Obie podejmowaliśmy na T29 i straciliśmy punkty.

Ciężko zarzucić Borkowi brak reakcji. Dzisiejszy skład- brak Misia, Heńka, Cetnara w wyjściowej jedenastce. Szybkie zmiany, bo już w przerwie meczu Szula i Mańka. To wszystko o czymś świadczy. Borek pokazał, że i nikt nie jest nie do zastąpienia.

Teraz żarty się kończą. Jeśli piłkarze wiedzą o co grają, to mecz ze Śląskiem bezwzględnie trzeba wygrać !!!!!!!!
18 kwietnia 2007, 18:16 / środa
Daj spokoj, to nie wina Borka...kolesie po prostu sie nie kwapia, brak inicjatywy, moze sa jakies nieciekawe klimaty w druzynie, moze, moze i tak bez konca...
18 kwietnia 2007, 18:20 / środa
ArekLG: "Moze naszym pilkarzom nie chce sie awansowac bo boja sie ze nie znajda miejsca w skladzie kiedy Lechia wejdzie do OE... Pewnie lepiej dalej kopac w 2 lidze..."

Jezeli maja troche oleju w glowach to watpie, zeby tak bylo. Cel byl jasno okreslony - "WALKA o awans". Jezeli nie beda sie starac, odpuszczac mecze itd. z obawy(?) przed awansem, to mam nadzieje, ze nikt nie bedzie sie z niektorymi "gwiazdami" p*erdolil na koniec sezonu i kilka glow poleci... z hukiem. Wtedy to nawet w III lidze nie pograja, bo kto bedzie chcial pilkarzy, ktorzy nia angazuja sie w gre? Tak wiec nie sadze, zeby to byla przyczyna naglego spadku formy.
18 kwietnia 2007, 18:24 / środa
Ret, napisalem ,,moze'' a pozniej ze mam ogromna nadzieje ze tak nie jest, naprawde wierze ze to minie i ze chlopaki wezma sie w garsc
18 kwietnia 2007, 18:27 / środa
Powiedzcie bo moze ze mna jest cos nie tak ale my kibice tez mamy swoja cierpliwosc ktora sie w koncu wyczerpie..
18 kwietnia 2007, 18:28 / środa
Oby wystarczylo nam jej na jak najdluzszy okres

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk! ! !
18 kwietnia 2007, 18:31 / środa
A może tak małe spotkanko w czwartek przed Śląskiem? Tradycyjnie w Roko, niech nasi piłkarze powiedzą, co tak naprawdę wpływa na ich ostatnią dyspozycję i o co faktycznie grają? Fakt wiele wyników w tej rundzie jest zaskakujących, nas w ostatnich czterech meczach zaskoczyły in minus przede wszystkim mecze na T29. Tak jak napisał Zeto nie można było być pewnym pkt. w Warszawie czy Bytomiu, ale mając tak szczytne cele pkt. w Gdańsku to jest podstawa. Zostało jeszcze dziesięć kolejek, a dwa kolejne ważne mecze przed nami i pytanie: Czy czekają nas kolejne rozczarowania? Przecież nasza wiara niezachwiana.
18 kwietnia 2007, 18:37 / środa
Porażki z Poloniami mozna bylo wkalkulować.Gorsze jest to,że nie strzelamy bramek co do tej pory bylo nasza najmocniejsza stroną.Jedynym pocieszeniem jest to,ze czołówka tez nie kwapi sie do wygrywania.6 pkt do drugiego i 3 pkt do trzeciego miejsca,to jeszcze nie jest za duży dystans.Ale jak napisal Zeto najbliższy mecz ze Sląskiem to ostatni dzwonek.
Zeto Ty jesteś dośc blisko chlopakow z drużyny,moze by tak porozmawiać po przyjacielsku z nimi?Może jednak nie wszyscy wiedzą o co grają?Zwłaszcza ci,co pierwszy sezon w Gdańsku grają.Bo tez nie chce mi sie wierzyć,by jakaś spółdzielnia powstala w zespole.
18 kwietnia 2007, 18:40 / środa
Nalezy miec tylko nadzieje ze to przejsciowy brak formy i do konca sezonu bedzie juz dobrze.
Co do kibicow sezonowcow idzie lepiej ogladac wspomniany Inter i nie wyzywajcie jak cioty pilkarzy.
18 kwietnia 2007, 18:42 / środa
rekin
"Powiedzcie bo moze ze mna jest cos nie tak ale my kibice tez mamy swoja cierpliwosc ktora sie w koncu wyczerpie.. "

Moja cierpliwość NIGDY się nie wyczerpie. Pomimo tej "czarnej serii" jest to jeden z najlepszych sezonów, jakie pamiętam. Lechia cały czas ma realne szanse na awans. Do tego kilka spotkań na zawsze zostanie w mojej pamięci.

Co do Borka, to jeszcze bym go nie zwalniał. Wręcz przeciwnie, w meczu ze Śląskiem powinien poczuć nasze poparcie, tak samo jak drużyna. Kiedy Borek obejmował drużynę, na tym forum był jeden wielki lament. Większość z was pukała się w czoło i krzyczała, że teraz to tylko co najwyżej walka o utrzymanie. Tymczesem Borek zaskoczył. Pokazał charakter. Poukładał zespół. Po pierwszych trzech kolejkach, jakby ktoś zaproponował budowę pomnika Borkowi, pewnie połowa forumowiczów byłaby za.
Coś się zacięło. To coś, to może byc presja. I trener i piłkarze podświadomie mogą czuć odpowiedzialność za każdy kolejny mecz. Taka seria napewno nie pomaga, wręćz przeciwnie jeszcze bardziej pęta nogi.
Dlatego moim skromnym zdaniem, obowiązkiem nas kibiców, jest tchnięcia ducha walki. Drużyna musi wiedzieć, że jesteśmy jej 12 zawodnikiem.
W meczu ze Śląskiem trzeba przede wszystkim zagrać odważniej. Ofensywniej. Nie czekać tak jak to było ostatnio na rywala, tylko rzucić na niego całe swoje siły. Już nie mamy czego bronić. Teraz trzeba atakować. Trzeba jak najszybciej wrócić do ustawienia z jesieni. Pierwsza strzelona ze Śląskiem bramka, będzie bramą do kolejnej cieszącej nasze serca serii zwycięstw.
18 kwietnia 2007, 18:55 / środa
moze kaske policzyli i cos sie nie zgadza ni tak ni owak kopa w dupe musza dostac bo w chuja jada z nami
18 kwietnia 2007, 18:59 / środa
No tak być nie może ! Że grajki sobie kurwa grają bez ambicji. Jak ich trener nie umie zmotywować to do widzenia trenerowi. Jak piłkarzom się nie chce grać to ich wypierdo***. Gdzie są ambicje ? Jak nie wygramy w sobote, to awansu nie będzie na 100%.
18 kwietnia 2007, 19:12 / środa
Ad1 zwolnić trenera i co dalej? Zresztą za co zwolnić? Że razem z drużyną nie wytrzymują presji? Może naprawdę trzeba im wsparcia, chociażby z naszej strony. Lechia jest w kryzysie i trzeba coś zrobić, żeby się z niego wydostać. Może powinni zamiast treningu wybrać się razem do kina, albo usiąść przy grilu. Przecież nie raz pokazali, że potrafią grać i walczyć. I co, nagle zapomnieli?
18 kwietnia 2007, 19:17 / środa
Mówie tu o zwolnieniu trenera w przypadku, gdy okaże się, że to on nie potrafi zmotywować ich do biegania. Na stronie lechia-gdansk.pl [pczytaj relację z meczu od 34 do 45 minuty a dowiesz się o co chodzi.
18 kwietnia 2007, 19:23 / środa
Tomek: na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem kibicem sezonowym? Siedziałem na forum przez cały mecz Lechii i nie jestem jedynym, który krytykuje piłkarzy za słabą grę. A to że oglądam właśnie Inter z Romą świadczy wyłącznie o tym, że się BARDZO interesuję piłką nożną. A na Lechie chodzę pi razy oko od 20 lat więc wejdź na kogoś innego. A że nie jestem sezonowy, to powiem, że kupuję regularnie karnety.
18 kwietnia 2007, 19:26 / środa
Ad1- czy osoba która pisała relację, była na meczu ?? Na ile jej opis jest prawdziwy ??

Nikt z nas nie widział dzisiejszego meczu. wbrew pozorom 0-1 w Bytomiu nie jest jakąś wielką tragedią. Fakt, jest to kubeł zimniej wody, trzeci kolejny, ale który z was liczył na awans w tym sezonie, kiedy Zarząd ogłosił kto będzie trenerem ???
Większość z was, to stado narzekaczy, którzy wymagają zwycięstwa w każdym meczu. Nie ma takiej drużyny na świecie, więc Lechia pod tym względem nie jest wyjątkowa. Każda kolejna porażka wprowadza kolejną porcję nerwów. Widać presja i rola faworyta Lechii nie służy. Dlatego odpuśćmy sobie nasze uwagi i dajmy wyrazy poparcia.
Ale widzę, że w razie porażki ze Śląskiem, na T29 pozostaną znów same znajome twarze. wszyscy WIELCY KIBICE, festyniarze, pożeracze popcornu pójdą na żużel.
Patrząc na dobre strony, to jak czarna seria przeciągnie się dalej, żaden przygłup nie będzie się czepiał Parasola, a przed meczem nie będzie na forum tematów o pogodzie.

;-)
18 kwietnia 2007, 19:29 / środa
Zeto - właśnie dlatego użyłem słowa JEŚLI. Zobaczymy, co Borek powie nam po meczu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023