Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia - Odra /14.04.07, g.16:00

strona 5/5

15 kwietnia 2007, 20:56 / niedziela
piwo - Jezeli nazywasz Kalke baletnicą, to kim jest Kosznik ? zal
15 kwietnia 2007, 21:09 / niedziela
zgadzam sie z ZETO w 100% GACEK NAPRAWDE MA POTENCJAL MUSI DOSTAC SZANSE JAK NAJSZYBCIEJ
15 kwietnia 2007, 21:11 / niedziela
Kongo :
masz racje i słuszne pytania. Ja będąc wraz z 6 letnim synem na meczu poszedłem na prostą i tam oglądałem mecz siedząc na jednym krzesełku. Nie było więcej miejsc i siedliśmy razem. Chłopiec w wieku lat 6 nie za bardzo ma szanse zobaczyć coś samemu stojąc, a tez nie chciałem trzymać go cały mecz na ręku i poszedłem na prostą. A tu w pierwszej połowie przychodzi Parasol z dwoma gówniarzami którzy przy nim zachowują się jak S.Seagal, a jak dostali by z liścia to ... I ta trójka wozi się strasznie, Parasol szuka zaczepki chce tych co go usadzaja napierd... straszna lipa, gość który jest "znany" zachowuje sie jak burak.Mamy pretensje do młodych gniewnych a tu gość z ksywą zachowuje się jak oszołom... Dramat...
15 kwietnia 2007, 21:26 / niedziela
Wisniewski gra na swoj sukcesik?Nie zauwazylem,co do wielu sytuacji marnowanych to pewnie widziales na wyjezdzie w Opolu ile sytuacji bylo w calym meczu,wyjazdowy ze Slaskiem na 1:1,Lomza 2 gole,jak ratowal remis z Zaglebiem to pewnie nie bylo Cie juz na stadionie.Ja uwazam ze troche zdobyczy punktowych mu Lechia zawdziecza,moze odejmij te punkty i zobacz jak by wygladala tabela.Ja nie uwazam ze Wisniewski to Polski Rivaldo,ale mysle ze na pisanie ze jest slaby sobie nie zasluzyl . Wisniewski to zawodnik ktory przeszedl za smieszne pieniadze do Lechii,czemu nie jedziesz na te gwiazdy co za 100 tysiecy zostaly wykupione?
15 kwietnia 2007, 21:48 / niedziela
Gdyby Wisnia poprawil skutecznosc to bylo by naprawde godnie [strzel ma fatalny - o ile sie zdecyduje i nie poda] :)
15 kwietnia 2007, 22:29 / niedziela
Barnaba nic nie umiejszając Wiśni, to zobacz ile w meczu z Zagłębiem spartolił. Gdyby z Królem wykorzystał połowę setek w I-szej połowie, Zagłębie na drugą nie miałoby po co wychodzić. Łomża jesienią miała sił na 45 minut i do tego czasu dzielnie walczyła, potem łapały ich skurcze. Śląsk to najsłabszy mecz Lechii jesienią. Bramka prawie samobójcza i zero gry.
15 kwietnia 2007, 22:41 / niedziela
Sporo Was sie kreci po Gdyni... Tylko nie wiem czemu ,kozaki, w furach zaczepiaja jakiegos pojedynczego goscia, pokazuja mu paluszki i znilkaja... a gdy sie zjawi ktos z kim mogli by powalczyc to juz ich nie ma... Jak wpadacie na nasze dzielnice to nie uciekajcie.. POZDRO
15 kwietnia 2007, 22:49 / niedziela
A moze tak poprzestawiac troche zawodnikow na boisku i zmienic troszke taktyke? Jak dla mnie to gra Lechii przypomina troche nasza reprezentacje za czasow Janasa, pare podan w obronie i siuu do przodu, oczywiscie to tylko moje zdanie :)

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
16 kwietnia 2007, 08:03 / poniedziałek
odnośnik
pare fotek:)
16 kwietnia 2007, 08:28 / poniedziałek
Gra Lechii w tym meczu to zwyczajne dziadostwo, kalectwo, bryndza, słabizna, amatorszczyzna i żenada. Lekceważenie kibiców. Wstyd! Myślę, że realnie patrząc możemy zapomnieć o I lidze. Oni po prostu nie są w stanie, nie tylko pod względem umiejętności stricte piłkarskich, ale przede wszystkim mentalnie, grać o klasę lepiej, bo tylko taka gra daje jakąś nadzieję na awans. Szkoda, bo w tym sezonie szansa była naprawdę wyśmienita. A tu niestety... znowu będzie degrengolada. Z Zagłębiem 0:2, ze Śląskiem 0:0 i po ptakach. Obym się jednak mylił.
16 kwietnia 2007, 08:40 / poniedziałek
Nie zgodzę się, że ci zawodnicy nie potrafią grać lepiej. Przypomnij sobie mecze z Kmitą, Polonią W. czy Janikowem w Gdańsku. Zobacz wyjazdy do Podbeskidzia, Opola albo Legnicy. Ta drużyna potrafi grać w piłkę. Na dzień dzisiejszy jest jakiś kryzys, trochę zagotowały się niektóre głowy, ale będzie dobrze. W Bytomiu Lechia się odnajdzie i wygra. Trzeba wierzyć.
16 kwietnia 2007, 23:05 / poniedziałek
Tak na marginesie Zeto, to Gracjan Gacek nie jest już juniorem aczkolwiek na szansę gry w pierwszym składzie zasługuje
16 kwietnia 2007, 23:28 / poniedziałek
Tak jak napisal Kontratak, ja wierze !!!

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
16 kwietnia 2007, 23:40 / poniedziałek
Niestety, w tym meczu Lechia zaprezentowała się słabo, jak wszyscy tutaj sobie piszemy i wiemy- jak tak dalej pójdzie, będzie źle. Mam nadzieję jednak iż jest to chwilowy spadek formy...

Mentalność niektórych jest dziwna- jak wygrywamy jest zajebiście, jak przegrywamy Lechia jest beznadziejna, co to w ogóle miało być, zero szans na OE itd... Prawdziwy kibic jest dumny po zwyciestwie, wierny i oddany po porażce .

I dopoki się gra- wszystko sie moze zdarzyc. Zobaczymy po meczu z Polonią Bytom jak to dalej moze isc...
17 kwietnia 2007, 08:51 / wtorek
Ja tam mam wrazenie,ze nagle wszystkie kluby z gory tabeli nagle trykaja wejsc do OE.Ostatnie wyniki czolowki to jest kosmos jakis...conajmniej dziwne

pozdro z DO
1 2 3 4 5
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.434