Gdańsk: piątek, 4 grudnia 2020
FORUM
Podstrony:

Czy to prawda (FLAGI)

strona 2/2

11 kwietnia 2007, 22:44 / środa
co tu duzo pisać... upadają kluby, upadają tez kibice....WSTYD
11 kwietnia 2007, 22:46 / środa
bez ksyw- jak mozna trzymac wszystkie najlepsze flagi w takim miejscu i to zabezpieczone na klodke??? do tego kazdy malolat z mlyna na przedzie z tymi greengosami wiedzial gdzie one sa...ehh szkoda slow wogole.... ale mozna bylo sie spodziewac takiej akcjii sledzi po 3 wpadkach....co do flag to oczywiste ,ze ich nie wywiesza bo juz je dawno gdzies zakopali albo spalili...
11 kwietnia 2007, 22:47 / środa
nie napinajcie sie bo naprawde to widac ze dzieciaki jestescie ja jestem z Gdyni smigam na ARke to co z korupcja to chooj .... zlewam nie interesuje mnie to my nie jestesmy winni za to!!!! kumaci wiedza oco chodzi.. co do flag to one byly przeznaczone na zniszczenie w ekspresowym tpie poco je na chacie trzymac...jeszcze jakies pytania panowie???
11 kwietnia 2007, 22:51 / środa
Arti akcja reakcja plus dla was za akcje jednak ktos tam u was jeszcze dziala :)
A na powaznie szkoda tylko ,ze pewnie teraz ucierpia na tym normalnii kibice Arki bo wiesz jakie cisnienie pewnie jest teraz w Gdansku na WAS : )
do zobaczenia na szlaku,,,,
11 kwietnia 2007, 22:55 / środa
wwiem wiem ale kto potrafi walczyc ten pzetrwa mnie wlasnie ktos odwas trafil kos na zabiance ciezko z noga ale daje rade.. ale zato powinien dojebac go ktos odwas... MYsl ze akcja dobra chlopaki sie postarali musieli to zrobic dlatego ze troszke spadalismy na dno teraz powoli jakos moze sie odrodzimy!!!!!!!
11 kwietnia 2007, 22:59 / środa
do arti1987: wspominales o fotkach.podeslij buli41@o2.pl
11 kwietnia 2007, 23:00 / środa
Po to pewnie że strach co?:)
Raz nauczke mieliscie i flagi wróciły to teraz czym predzej pewnie trza bylo spalic i sie pozbyc...?
bo w sumie co to za kozaczenie flagami które sie ukradło a nie zdobylo:)
Każdy w Polsce ocenia tą sytuacje indywidualnie (ja osobiscie domyslam sie jak wiekszosc podchodzi do złodziejstwa).Cala Polska także wie kto rządziu w ostatnim czasie w trójmiescie.Jestem ciekaw teraz waszego podejscia,strachu,rozgladania sie przed i po kazdym meczu bo wiadomo ze rewanż będzie.Jak nie dzis to jutro jak nie jutro to....
I po tej akcji żadne zasady pewnie już obowiązywac nie będą.
Barw sie nie KRADNIE barwy sie ZDOBYWA.
Wole 3 flagi zdobyte przez CHWM niż 20 ukradzionych(jedyny opór to sprzataczka?)
Ciekawie bedzie :)
11 kwietnia 2007, 23:02 / środa
arti-teraz to kurwa dopiero zobaczycie a nie odrodzicie się-będziecie długo pamietali co za błąd zrobiliście-zemsta będzie słodka

WY KRADNIECIE-MY BIJEMY

CHWM
11 kwietnia 2007, 23:08 / środa
arti1987- "chlopaki sie postarali musieli to zrobic dlatego ze troszke spadalismy na dno"

a po tej akcji to myślisz, że co ?? awansowaliście ???

Zawsze traktowałem was jak frajerów, jak niebyt którego nie ma. Dziś jeszcze bardziej się do tego przekonałem.
11 kwietnia 2007, 23:08 / środa
zuraw23 : ) bez napinki prosze.... to byla akcja malolatow z nowej ekipy wielu normalnych kibicow z Gdynii potepilo to...flag juz niema nic tego nie wroci....
flag trzeba pilnowac...
11 kwietnia 2007, 23:10 / środa
Tak zuraw... zesrała się bieda i płacze. Ty pewnie będziesz pierwszy... spierdalał.
11 kwietnia 2007, 23:15 / środa
Fakt że akcja frajerska ale Wasze też nie były fair więc nie ma o czym pisać (15 samochodów na 1 koło rąda przed obwodnicą to nie chuliganka tylko normalna grabież). Flagi zostały spalone żeby nikt nie szukał.
11 kwietnia 2007, 23:17 / środa
W koncu jakas lepsza wymiana zdan bez napinki ( prawie).
Co nas nie zabije to nas wzmocni!!! Pozdro dla Biało-Zielonych.
11 kwietnia 2007, 23:22 / środa
Dla mnie osobiscie na + sa tylko akcje sciagania z plotu a nie czajenie sie w 20 przed blokiem na jednego, atak na jadacy samochod czy szarpniecie z magazynu, dlatego ani Wy ani my nie ma cie co sie burzyc. Dobranoc
11 kwietnia 2007, 23:24 / środa
Chyba sobie śledzie zdajecie sprawę że bekniecie za te flagi .
I teraz nie będzie już żadnych zasad .
Robiąc taki frajerski numer powinniście sie z tym liczyć .
Tak więc do rychłego zobaczenia .
11 kwietnia 2007, 23:30 / środa
Nikt by w Gdańsku nie pomyślał że sąsiedzi zza miedzy posuną się do kradzieży... ale cóż okazuje się że nie ma granic dla niektórych... choć i tak nie mogę pojąć (i pewnie długo mógł nie będe) jak można zdobywać (w tym wypadku kraść) flagi, które po prostu są w spoczynku!

SĄ ZASADY W KAŻDEJ WALCE!!
11 kwietnia 2007, 23:31 / środa
Sopots ty kurwo nie myta jak rano pytałem oto to mnie zjechałeś szmato to teraz widać kim jesteś (śmieciem) <faket>
11 kwietnia 2007, 23:32 / środa
Odnośnie tematu flag w Trójmieście ( ostatnia "akcja" i wcześniejsze ) jedna opinia mojego Kolegi z pracy :cytuje " Jak Harcerze !!" Nic dodać ,nic ująć :( Oto prawdziwy poziom Trójmiejskiej piłki. W "partyzantce" jesteśmy dobrzy (tylko).Pozdro dla normalnych. Arkowiec
11 kwietnia 2007, 23:36 / środa
leszek leszczu przyjdz na traugutta w sobote to pogadamy : )
11 kwietnia 2007, 23:41 / środa
Sopots widać kim kurwa jesteś twój autorytet tutaj upad :)
11 kwietnia 2007, 23:44 / środa
a o czym chcesz gadać przecierz ty na niczym sie nie znasz a zwłaszcza na sprawach kibiców bo jak byłbyś kozak to byś wiedział już rano że zajebali flagi. Szkoda mi ciebie
11 kwietnia 2007, 23:48 / środa
Tak jak frajerskie jest je*niecie tych flag, tak samo frajerskie bylo trzymanie tylu fan w jednym miejscu. Zaraz pewnie podniesie sie wrzask, ze "niby gdzie mielismy te flagi trzymac? kazdy mial brac jedna do domu?" itp. itd., ale gdyby byly chociaz w 2, 3 miejscach, to straty bylyby nieporownywalnie mniejsze. Wiem, ze ciezko bylo spodziewac sie takiego numeru, ale jak sie pomysli bez emocji to mozna bylo temu zapobiec. Madry Polak po szkodzie i wiem, ze gdybanie teraz nic nie da, wiec darujcie sobie "jebanie" tego, co napisalem i mnie przy okazji.

Byly, nie ma... i tyle.

Co do "odrodzenia" arki - mozna chyba bylo lepiej rozpoczac ten renesans, jesli czuliscie sie, az tak zdruzgotani :]

Konsekwencje zapewne beda, a jakie to czas pokaze...
12 kwietnia 2007, 00:00 / czwartek
Jakby człowiek wiedział że się przewróci to by się położył.... Może i lepiej było je trzymać w różnych miejscach itd.. ale teraz to jedynie nauczka na przyszłość...
12 kwietnia 2007, 00:16 / czwartek
Lechia kroczy nowa ścieżką choć na starym szlaku. Nie ma co rąk załamywać, płakać gdybać... Jeżeli spalili to nie trzeba sie martwić że będą poniewierać i bezcześcić. Spalenie jest formą oczyszczenia, myślę że jest to znak do NOWEJ ERY LECHII, jeszcze lepszej, silniejszej, większej.
Niech plebs się cieszy. To daje nam siłę, teraz jest żal i smutek, jutro będzie radość i smak zwycięstwa.

666
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028