Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

Co to za grubas na schodach na prostej?

strona 1/3

16 kwietnia 2007, 10:55 / poniedziałek
Co to za grubas, który od pewnego czasu, jak zaobserwowałem, mecze ogląda ze schodów na prostej, bardziej po prawej stronie, bliżej młyna. Wkurzający typ. Nie dość, że stoi cały czas z kolesiami (jakieś przestraszone małoletnie przydupasy) i zasłania wszystkim płytę boiska, to jeszcze co jakiś czas w ordynarnych słowach, grożąc, „zachęca” kibiców do powstania i dopingu.
Moim zdaniem niech wypierd... do młyna, bo jak tak dalej będzie wkurzał, to mu ktoś kiedyś sprzeda laczka. W młynie będzie się mógł powyżywać i znajdzie poklask dla swojej głupoty. I jeszcze te jego kretyńskie komentarze wydarzeń na boisku. Co za buractwo i pozerstwo.
16 kwietnia 2007, 11:15 / poniedziałek
Ja dziś z rana się załatwić nie mogłem.
16 kwietnia 2007, 11:21 / poniedziałek
castrop, jestes pewny, ze to nie był twój stary ?
16 kwietnia 2007, 11:36 / poniedziałek
Ja dobrze wiem, kto to był. Ale gość przegina
16 kwietnia 2007, 12:02 / poniedziałek
Skoro wiesz kto to jest to po co zakładasz temat w którym pytasz co to za grubas? DO tego informujesz nas ze jesteś zdecydowany sprzedac mu laczka : )
16 kwietnia 2007, 12:04 / poniedziałek
A mmyyyyyyy swooooojjjjeeeeeee!!!!!! Hehe
16 kwietnia 2007, 12:09 / poniedziałek
Po to żeby delikatnie i kulturalnie zasygnalizować problem. Jak ktoś ma za grubą d...ę, nie pasującą do fotelika plastikowego, to niech ogląda mecz na stojąco, ale z młyna lub z korony stadionu. Jego sprawa. Ale niech nie zasłania swoją tuszą pół boiska tym wszystkim kibicom, którzy z wielkim trudem zdobyli siedzące miejsca przychodząc na stadion godzinę wcześniej.
16 kwietnia 2007, 12:25 / poniedziałek
to straszne.....a może poprostu nie przychodz : ) Grubas ze schodów się ucieszy,ze "laczka" uniknął. Pomyśl o tym , nie bedziesz sie musiał denerwowac : )
16 kwietnia 2007, 13:38 / poniedziałek
Castorp rozumiem twoj problem,ale obawiam sie ze niewiele wskurasz.Na Lechie chodzi niestety ROWNIEZ duzo buractwa i nic na to nie poradzisz.Szczegolnie ze czytajac wpisy coniektorych cwaniakow dochodze do wniosku,ze chamstwo jest w cenie.Zreszta dotyczy to wiekszosci stadionow w Polsce.Proponuje zakonczyc temat i jak sie mowi "z koniem sie kopac nie bede".
16 kwietnia 2007, 13:40 / poniedziałek
Sprzedaj mu 'laczka'
16 kwietnia 2007, 13:50 / poniedziałek
jezeli sie domyslam o kogo ci chodzi nazywajac tego GRUBASA jak ty mowisz to zycze ci zebys tyledla Lechi zrobil co on a ze zacheca do dopingu na prostej to tylko pozytyw a jak ci sie nie podoba to ze nic nie widzisz to idz sobie do teatru ogladaj lalki STADION TO NIE TEATR - STADION TO ATMOSEFRA dla mnie krzeselek nie powinno byc wogole
16 kwietnia 2007, 13:51 / poniedziałek
Myślę, że Parasol nie byłby zachwycony słysząc jak go nazywasz ...:)
A tak naprawdę to masz rację, też o tym napisałem w wątku o Odrze.
Pozdrawiam
16 kwietnia 2007, 13:55 / poniedziałek
Mam porpozycje, bo nic nie wskurasz.
Znajdź sobie inną miejscówkę, np bliżej balkonu ;P
16 kwietnia 2007, 16:34 / poniedziałek
cytuje:
"Po to żeby delikatnie i kulturalnie zasygnalizować problem. Jak ktoś ma za grubą d...ę, nie pasującą do fotelika plastikowego, to niech ogląda mecz na stojąco, ale z młyna lub z korony stadionu. "

nie sadzisz ze tez zachowales sie jak burak nazywajac temat tak jak go nazwales a pozniej jeszcze obrazajac dana osobe? wyzywasz innych od burakow a za chwile sam robisz to samo

to tak apropo kwestii nie zwiazanej bezposrednio z tematem
16 kwietnia 2007, 16:45 / poniedziałek
Castrop jestes super! Chyba twój pierwszy sezon na Lechii /i to chyba nawey niecały/!!!!
Parasolowi legendzie Lechii, osobistemu przyjacielowi śp. Duffa, bratowi czlonka zarzadu Lechii chcesz wyplacic laczka??????
Super! Powiedz kiedy a przyjde popatrzeć. Będę miał beke jak cholera!!!
Tylko weź z soba z 1000 frajerów bo za Parasolem pół stadionu wyskoczy.
Ale jaja! A myślałem ze Wielkanoc już była!
16 kwietnia 2007, 17:28 / poniedziałek
"niedość że stoi cały czas" o to naprawde straszne. jak ci się nie podoba to idz na krytą albo wogle nie przychodz, bo chyba troche za delikatny jesteś ... jeśli chodzi ci o Parasola to raczej wątpie żeby ktoś chciał mu laczka sprzedać(:
16 kwietnia 2007, 17:46 / poniedziałek
grubas nie grubas ale ja jestem zwolennikiem jego dzialania... sam chodze na prosta i widze jak nikomu nie chce sie dupy ruszyc na 20 min przed koncem meczu jak przykladowo przegrywamy 2 czy 1 do zera a Parasol potrafi postawic na nogi brakuje mi tych tekstow "kto nie spiewa ten dostanie w pizde" buahhaha ...
Pozdrowienia z emigracji dla wszystkich Bialo-Zielonych i do zobaczenia w krotce na prostej....
16 kwietnia 2007, 17:52 / poniedziałek
Bankowo mecz ze Śląskiem oglądam na prostej. Muszę to zobaczyć jak festniarz sprzeda laczka chodzącej legendzie. Naprawdę tym piknikom pojebało się w głowach. Chcesz na siedząco i w ciszy oglądać mecz, to kup sobie dekoder. Od sierpnia na c+ będzie każdy mecz Lechijki. Sporo z nich będzie na żywo. Podłoś ludzka nie zna granic!!!
16 kwietnia 2007, 17:54 / poniedziałek
Co za debile piszą na tym forum, matoł nie moze meczu oglądać ze swego wygodnego krzesełka, bo ktoś stoi i mu zasłania- he to nie kino pajacu, nie podoba Ci sie to nie przychodz, albo na kryta proszę. A po drugie nie ma tu nikogo kto by zamykał takie durne tematy???????????
16 kwietnia 2007, 17:58 / poniedziałek
Zeusik nie przesdzaj,sa postacie ktorych nie trzeba podczepiac pod inne aby cos komus uzmyslowic.
W tym przypadku sa to dwie bogate biografie i kazda warta napisania ksiazki (podobnie jak wiele innych postaci).

Ps.Faktycznie tak przytyl?
Kurde, jak ja lubie te forum:)))))
16 kwietnia 2007, 18:08 / poniedziałek
widzę coraz ciekawiej sie robi na T29. Na meczu z Górnikiem stojac na łuku usłysałem "siadac tam" :))
16 kwietnia 2007, 18:34 / poniedziałek
U nas (łuk między młynem a prostą) jakiś koleś rzucił butelkę na boisko, chyba chciał w murzyna a trafił prawie w sędziego. Kurwa przez takich debili mogą nam stadion zamknąć. Przypomnę, ze do czerwca jesteśmy zawieszeni.

Do xxxxxxx: następnym razem pomyśl, zanim coś takiego zrobisz!
16 kwietnia 2007, 21:22 / poniedziałek
castrop - " cos tak cicho " ? :O
16 kwietnia 2007, 21:46 / poniedziałek
Moim skromnym zdaniem trzeba jak najszybciej wymusić na Zarządzie kilka postulatów:

1. Trzeba usunąć płoty, bo źli, niegrzeczni i wulgarni kibice wieszają na nich flagi, które zasłaniają boisko.

2. Plastikowe krzesełka powinny zostać jak najszybciej wymienione, na luksusowe, oczywiście ze skóry lotnicze fotele, ze sterowanym oparciem. Oczywiście podgrzewane- wiadomo zimy mamy mroźne.

3. Jak najszybcie, najlepiej od meczu ze Śląskiem uruchomić kilka punktów z popcornem o coca- colą nalewaną do czerwonych kubeczków ze słomką.

4. Do każdego biletu powinien byc dodawany jakiś gadżet- trąbka, parasolka, długopis itp

5. Przy wejściu na stadion, oraz na poszczególne sektory powinien być na wielkich tablicach kodeks kibica, tak aby każdy oglądacz meczu wiedział jak się zachować.

6. Wprowadzić całkowity zakaz krzyku i śpiewów, tak aby na stadionie panowała błoga cisza.

7. Wprowadzić całkowity zakaz wstępu dla grubasów, krótko ostrzyżonych i kibiców bez biletu z ostatniego meczu żuzlowego.

Myślę, że bez wprowadzenia tych jakże radyjkalnych zmian wkrótce stracimy dumę naszych trybun castorp'a, Saruman'a, Rombis'a czy thomas13.

;-)
16 kwietnia 2007, 21:55 / poniedziałek
Ty castrop wiem o kogo ci chodzi ,wez wogóle się nie odzywaj bo jestes mały przy nim to że zachęca ludzi do dopingu to własnie plus jak ci się cos nie podoba to wypierdalaj na trybuny tam bedziesz mógł nawet się zdrzemnąc... Młyn na Lechii jest wszędzie czy to prosta czy zegar!!! a z tym laczkiem to uważaj bo jeszcze ty go zarobisz!!!
16 kwietnia 2007, 22:07 / poniedziałek
Do autora nie chce Cie jechać, bo wszyscy to czyniący to robią !!! Ale stary zastanó się co piszesz i popytaj kolegów lub kogoś kto to jest Parasol !!!! A Parasol zacheca do dopingu na prostej już bardzo długo czasu jak CI się nie podoba idź na krytą albo najlepiej milcz :) Pozdrawiam
16 kwietnia 2007, 22:20 / poniedziałek
Ręce opadają - a już myślałem że żaden piknik nie jest w stanie mnie zaskoczyć.
16 kwietnia 2007, 22:22 / poniedziałek
Zeto mozesz mi wyjasnic o co ci chodzi?Nie po raz pierwszy lubisz popuscić wodze swojej cynicznej natury i pojechać sobie po kims bez dania racji.Moze niektorym imponuja Twoje blyskotliwe przemyslenia,ale zważ na to że nie jestes jedynym kibicem Lechii który skończyl studia i nie kazdy pada na kolana przed Twoimi zawoalowanymi obelgami utrzymanymi w ironicznym tonie.Wiem,ze srodowisko kibicow nie przepada za doglebnymi analizami wiekszosci problemow i raczej woli realizowac sie poprzez proste i dosadne formy,co jest w pewnym sensie uzasadnione,ale to nie znaczy ze kazdego kto ma inne zdanie trzeba od razu wysmiewac i sprowadzac do parteru.Teraz kilka zdan celem wyjasnienia. Po pierwsze gdy pisalem swojego posta nie wiedzialem ze chodzi o legende.Po drugie burakow i chamow na trybunach nie brakuje.Ludzi ktorzy uwazaja,ze skoro sa silniejsi,przychodza banda i maja gebe degenerata,to wolno im wiecej niz innym(zeby byla jasnosc nie pisze teraz o Parasolu).Do tego sie jeszcze najebia jak swinie i myślą że są zajebiści.Sam wole stac na meczu niz siedziec,ale rozumiem ludzi,ktorzy przychodza np. z dziecmi czy zona i chcieliby posiedziec.Wiem,jest trybuna kryta,ale sami przyznacie,ze ceny sa tam cokolwiek z sufitu.Z bialo-zielonym pozdrowieniem
16 kwietnia 2007, 22:33 / poniedziałek
" Ale stary zastanó się co piszesz i popytaj kolegów lub kogoś kto to jest Parasol !!!! "

Limak, to on ma kolegów, którzy wiedzą Kto to Parasol?

"widzę coraz ciekawiej sie robi na T29. Na meczu z Górnikiem stojac na łuku usłysałem "siadac tam" :))"

zzz, na takich co kazą siadac jest jeden sprawdzony sposób...od razu wymiękają
16 kwietnia 2007, 22:48 / poniedziałek
Zeto, imponujesz mi chłopie coraz bardziej, jesteś taki męski, stanowczy i zawsze masz rację... Jezu gdybym mógł choć przez chwilę być Tobą, delektowałbym się tym, upajał, ale niestety...
A pomyślaleś internetowy guru, że niektórzy mogą przyjść ze swoim 6 letnim synem i nie chcąc trzymać go cały mecz na rękach poprostu chcą siedzieć ? Nie jestem tak umięśniony jak Ty nasz stadionowy macho i oprawco lokalnych dziewic... Nie wyzywam Parasola, szanuje, ale uważam że jeśli ktoś chce/lubi/musi siedzieć powinien mieć do tego prawo. Chyba, że teraz wprowadzimy zakazy stadionowe dla : małych dzieci (chcą siedzieć), ludzi którzy choć raz byli na żużlu, uczęszczających do kina i teatru (tam się siedzi, pójdz zobaczysz), ludzi o mniej męskiej twarzy niż Twoja i mniej przenikliwym intelekcie.
Zeto, prosze Cię już, Twoje napinki internetowe są ciekawym zjawiskiem socjologicznym ale nieraz pomyśl. Jak się mają do tego texty przed prawie każdym meczem:wszyscy na stadion, niech nikogo dziś nie zabraknie.. :)
Mimo wszystko pozdrawiam (choć byłem parę razy na żużlu :) )
16 kwietnia 2007, 22:52 / poniedziałek
castorp idź na krytą, nie zawracaj dupy a przede wszystkim przeproś
Parasola

ps.
cytuje zeto
"3. Jak najszybciej, najlepiej od meczu ze Śląskiem uruchomić kilka punktów z popcornem o coca- colą nalewaną do czerwonych kubeczków ze słomką."

co do coli to nie głupi pomysł bo wole np. cole wypić niż jakiś soczek ze słomką ;)
16 kwietnia 2007, 23:07 / poniedziałek
Mnie najbardziej rozbawił tekst z laczkiem.
16 kwietnia 2007, 23:46 / poniedziałek
Bardziej niż temat rozwalił mnie post Zeto ;D Człowieku jesteś boski :)

@ punkt 2

podgrzewane krzesełka- brzmi nieźle ;)

@ punkt 3

punkty z colą to wcale nie głupi pomysł

@ punkt 4

w zależności od pogody? ;]

@ punkt 5

10 przykazań kibica ? ;]

@ punkt 6

żeby słychać było tylko kopnięcia piłki oraz śpiew ptaków? ;]

@ punkt 7

jeszcze ograniczenia wzrostowe proponuję, ktoś za wysoki też zasłaniać może ;D

Ps . Zeto, dziekuje za nieplanowane poprawienie humoru ; )
17 kwietnia 2007, 09:17 / wtorek
Saruman
"Castorp rozumiem twoj problem,ale obawiam sie ze niewiele wskurasz.Na Lechie chodzi niestety ROWNIEZ duzo buractwa i nic na to nie poradzisz.Szczegolnie ze czytajac wpisy coniektorych cwaniakow dochodze do wniosku,ze chamstwo jest w cenie."

"Po pierwsze gdy pisalem swojego posta nie wiedzialem ze chodzi o legende.Po drugie burakow i chamow na trybunach nie brakuje.Ludzi ktorzy uwazaja,ze skoro sa silniejsi,przychodza banda i maja gebe degenerata,to wolno im wiecej niz innym(zeby byla jasnosc nie pisze teraz o Parasolu).Do tego sie jeszcze najebia jak swinie i myślą że są zajebiści."

I właśnie oto mi chodzi. Ci z gębą degenerata, buraki i chamy od razu wiedziały, że jakiś pajac czepia się Parasola. Chłopa, który z Lechią na dobre i na złe, jest dłużej, niż ty, castrop i Rombis w sumie macie lat.
Jak wam przeszkadza to, że chce na trybunie zrobić doping, atmosferę, to naprawdę idźcie sobie do kina, albo teatru.
Ja czasami odwiedzam takowe przybytki i zapewniam, tam nie gryzą, nie śpiewają i nie zmuszają do stania. Mało tego, sceny czy ekranu nie zasłaniają flagi. Co prawda w teatrze murzyna jeszcze nie widziałem, ale w kinie nikt nie gwiżdże ani nie buczy, na widok takowych w rolach głównych.

Rombis-
"A pomyślaleś internetowy guru, że niektórzy mogą przyjść ze swoim 6 letnim synem i nie chcąc trzymać go cały mecz na rękach poprostu chcą siedzieć ? Nie jestem tak umięśniony jak Ty nasz stadionowy macho i oprawco lokalnych dziewic..."

Przy ładnej pogodzie zabieram na mecze swojego syna, który dziś ma 2,5 roku. Na koronie stadionu jest tyle miejsca, że łatwo można znaleźć dobre siedzące miejsce.
Fakt, że "sektor rodzinny" bardzo by się przydał.

Co do umięśnienia, to nie wiem skąd masz takie idiotyczne dane. Jedyne mięśnie które mam okazałe, to mięśnie brzucha. Nie są one efektem regularnych ćwiczeń, ale pożądnego jedzenia ;-)))
17 kwietnia 2007, 12:12 / wtorek
Chodzi o to, że już dawno minęły czasy, kiedy na prostej umiejscowiony był młyn. Dobrze pamiętam te czasy, więc jak możecie wywnioskować nie jestem dużo młodszy od Parasola. A na Lechię (regularnie!) chodzę od lat 80-tych. Sporadycznie zasiadałem w młynie. Cóż, nie pociągają mnie ani te klimaty, ani towarzystwo (bez urazy). Przychodzę na mecz (sądzę jak większość kibiców) dla przyjemności, tj. żeby odpocząć, zrelaksować się, popatrzeć na ukochany football, spotkać kolegów. A dla tych którzy mecze traktują jako okazję, żeby sobie pokrzyczeć, poskakać, potańczyć, powyżywać się jest młyn. I na tym sektorze mogą się do woli wyszaleć, wyszumieć, popisywać. Póki co miejsca tam jest dużo i ścisku dużego przecież nie ma. Tak więc każdy kto zechce, nawet gości postury Parasola, znajdzie sobie tam miejsce. A dla Parasola będzie to nawet zdrowiej. Wyskacze się, wypoci, wymęczy i może wtedy pierdoł nie będzie wygadywał w trakcie meczu. A przynajmniej kibice na prostej nie będą tego musieli słuchać. Doceniam jego wiekopomne zasługi i martyrologię dla Lechii, ale to nie zmniejsza w niczym mojej irytacji, jak ktoś taki przeszkadza mi w odbiorze widowiska piłkarskiego. Dlatego też nie ma na to mojej zgody, aby praktyki z młyna wmuszać kibicom zasiadającym na prostej, a zwłaszcza w takiej formie jak czyni to Parasol.
17 kwietnia 2007, 12:32 / wtorek
Castorp - napsiz podanie do klubu to może wydzielą ci specjalną lożę, gdzie w spokoju będziesz mógł się rozkoszować spektaklem.
A my póki co nie zmieniamy przezwyczajeń i śpiewamy na stojąco gromkie "Lechia Gdańsk!"
17 kwietnia 2007, 12:36 / wtorek
Moge zrozumieć jeszcze to,że ktoś by chciał mieć cisze i spokoj na meczu (różne kasztany są na świecie),ale już kompletnie nie rozumiem po co wylewać żale na forum? Jeśli Ci to tak bardzo przeszkadza powiedz to na meczu osobie, ktora Ci spokoj zakłoca. Nie rozumiesz,że takimi spierdolonymi tematami robi się syf na tym forum? które i tak już bardzo odbiega od srednio normalnego. W tytule pytasz "co to za grubas" kilkanaście postów pozniej piszesz,że wiesz co to za "grubas". Sie zastanów może nad sobą. I pytanie.... np. przy barmace dla Lechii jakoś "żywo" się zachowujesz? czy ogolnie emocje są Ci obce?
17 kwietnia 2007, 12:37 / wtorek
castorp. Co Ty za farmazony wypisujesz ? :) W pierwszym poście pytasz " Co to za grubas" , a teraz piszesz, że chodzisz na mecze od lat 80-tych. Choć nie miałem nigdy ciągotek do poznawania nowych kumpli na LECHII, to Parasola poznałem mimochodem. Wszyscy Go znają co chodzą kilka lat na mecze. A ty go nie znasz ? Farmazony wypisujesz. Jakiś małolat dorwał się do klawiatury i zachwycony klepie, bo temat chwycił.
17 kwietnia 2007, 13:03 / wtorek
Nie chodzi o spokój. Ja też lubię na meczu poskandować, szalik podnieść nad głowę (od czasu do czasu), a jak padnie brama wyskoczyć z radości w górę. Ze względu na swoją wrodzoną wrażliwość i delikatność natury po prostu nie lubię jak mi jakiś nachalny i nieokrzesany grubas krzyczy nad uchem „jak ktoś po meczu będzie gwizdał, to wpierdol” albo „podnieście dupy, kur... mać...” albo „zaje...ę jak ktoś będzie siedział” itp.
Zazdroszczę i gratuluje szczerze wszystkim tym, którzy owego jegomości mięli niewątpliwy zaszczyt poznać osobiście, a zwłaszcza tym wszystkim, których on tak łaskawie i szczodrze obdarzył swoją znajomością i przyjaźnią. Pewnie to wielkie dokonanie w waszym życiu, nieocenione doznanie i wielki kapitał. Mnie tego nie dane było doświadczyć... niestety.
17 kwietnia 2007, 13:09 / wtorek
Castorp premiera jasia fasoli juz w kinie byla
17 kwietnia 2007, 13:19 / wtorek
castrop : " Nie chodzi o spokój. Ja też lubię na meczu poskandować, szalik podnieść nad głowę (od czasu do czasu), a jak padnie brama wyskoczyć z radości w górę. Ze względu na swoją wrodzoną wrażliwość i delikatność natury " . Może zmień nick na "castrat" : )

A tak na poważnie to chyba jakiś wesoły młodzian : ) można nawet zaryzykować i stwierdzić,że owy młodzian jest "człowiekiem morza" ; )
17 kwietnia 2007, 13:27 / wtorek
wesolo :) na sobotni mecz trzeba poprosic aby bracia z wrocka nie spiewali i nie przeszkadzali arystokracji z wygodnych ocieplanych siedzen:)
17 kwietnia 2007, 13:45 / wtorek
Przez takie wasze rozmowy cała Polska się z nas smieje. Dajmy ludziom wolnośc na stadionie i niech każdy robi co uważa za stosowne. Denerwują mnie zarówno karki, które grożą śmiercią za nie spiewanie i skakanie i jednoczesnie ludzie co domagają sie abym usiadł, co 5 minut. Żyjemy w wolnym kraju, mam dośc zakazów wydawanych przez państwo i PZPN, żeby jeszcze ludzie, którzy uważają się za "jedynych prawdziwych" mówili mi co mam robić na stadionie...
17 kwietnia 2007, 16:47 / wtorek
Zeto ale mnie rozbawiłeś hahahahahahah! Teraz jak bede widzial twoje wpisy to bede inne omijał żeby twoje czytac hahaha
17 kwietnia 2007, 17:53 / wtorek
Moim zdaniem to troszeczke sie zagalopowales kolego !
Jeszcze moze dojdzie do tego ze takie cymbaly jak ty beda
mi kreda kreslili w ktorym miejscu mam stac i spiewac ?!

A teraz przepros wszystkich i napisz ze wiecej takich glupot
nie bedziesz wypisywal !

Jesli Tobie nie podoba sie na Lechii to proponuje szachy.....
17 kwietnia 2007, 18:08 / wtorek
CZY WIESZ ŻE?
Forum lechia.gda.pl integrowało kibiców Lechii już od szóstej ligi i znacząco przyczyniło się do odbudowy klubu oraz powstania wielu inicjatyw, takich jak Stowarzyszenie Biało-Zieloni.

Zanim założysz tu temat i wystawisz sie na pośmiewisko, pomyśl.

Obrażasz ludzi Lechii i robisz tu burdel. Po skandować i trzymać od czasu do czasu szalik nad głową to sobie możesz na siatkówce, koszykówce czy innym hokeju i nikt tu po Tobie nie będzie płakał. Tutaj, na Traugutta 29 drużynie oddaje się serce.
17 kwietnia 2007, 18:59 / wtorek
castorp: "uderzyłeś" frajerze w naszą historię - i módl się do Boga cieciu malinowy, abym ciebie nie rozkminił (chociażby po IP) - bo po ksywce to raczej nie kumam !!
Pozdrawiam
17 kwietnia 2007, 19:05 / wtorek
Ten frajer castorp musiał sie czegos na ćpać bo po trzelżwemu to raczej by takich bzdur nie pisał i nie zaśmiecał forum.
17 kwietnia 2007, 21:13 / wtorek
Japan wyluzuj chłopie bo dostaniesz nerwicy.Ten temat jest tak śmieszny i te wpisy że powinniśmy traktować to jako żart.Niestety musimy się pogodzić z tym że na LEI będzie coraz więcej takich osób.Mnie też śmieszy jak podrywam się na meczu a gość twierdzi bym usiadł bo mu zasłaniam.ostatnio nawet kobieta zwróciła mi uwagę bym nie bluzgał.uśmiałem się do łez.A TAK POWAŻNIE TO PAMIĘTAJ ONI ODEJDĄ A MY ZOSTANIEMY Z LEJĄ NA ZAWSZE I TO JEST PIĘKNE
17 kwietnia 2007, 21:38 / wtorek
to jest wlasnie piekne.... ,,panie! przesun sie pan bo ja nic nie widze, tak pan stanales!!!'' i w tym momencie umieram ze smiechu

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034