Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Co to za grubas na schodach na prostej?

strona 2/3

18 kwietnia 2007, 01:54 / środa
A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARWY W GÓRĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!KTO NIE ŚPIEWA TEN KAPUJE!!!!!!!!!!!!!!
PARASOL JEST NASZ,PARASOL DO NAS NALEZY, NIE DAMY NIKOMU NIKOMU NIE DAMY PARASOL DO LECHII NALEZY!!!!!!! POZDRAWIAM.

P.S. ACHA A DO CIEBIE CASOTRP TO ....... AAA WŁAŚCIWIE TO NIE MA CO KOMENTOWAĆ,ALBO JAKIŚ SFLUSROWANY ŚLEDŻ CHCE NAS SKŁUCIĆ,ALBO MAMY JAKIEGOŚ PIERDOLNIĘTEGO TYPA NA TRYBUNACH LECHII.
18 kwietnia 2007, 08:30 / środa
Japan nie nabzdyczaj się tak, bo ci jeszcze gumka od majtek pęknie na meczu, a wtedy prospekt będzie ucieszny.
Wracając do meritum... sądzę, iż to jest forum dyskusyjne poruszające różne problemy i tematy związane z Lechią i kibicowaniem, a nie towarzystwo wzajemnej adoracji. Wystarczy może już tych laurek dla Parasola, a i ja też nie zamierzałem i nie zamierzam go obrażać czy uderzać w niego. Bo jak przypuszczam jest to za pewne sympatyczny jegomość, skoro znalazł na tym forum tak wielu żarliwych wyznawców i obrońców.
Chciałem tylko zwrócić uwagę, biorąc właśnie Parasola za przykład, że Lechia nie jest prywatnym folwarkiem kliku kolesi, którym się wydaje że pozjadali wszelkie rozumy, ale miejscem dla różnych kibiców, którzy kochają nasz klub i którzy w różny sposób i w różnym stopniu angażują się w jego wspieranie na stadionie i poza nim. I wszystkich kibiców trzeba szanować, a nie traktować znaczącej ich części jak bydło, na które można pokrzykiwać, które można poszturchiwać i którym można dyrygować.
A co do samego Parasola... myślę po pierwsze, że ma on poczucie humoru, a po drugie, że nie jest taki delikatny jak egzaltowana panienka, tak więc nie potrzebuje do szczęści, by go przepraszać.
19 kwietnia 2007, 01:21 / czwartek
Co do ostatniego wpisu, to masz rację. Ale tylko w pewnym stopniu...

Pozwól, że posłużę się pewną metaforą: Wyobraź sobie, że wszyscy zasiadający na trybunach Lechii postanowili wybudować nowy stadion. Jakaś tam grupka zarzuciła pomysł, kilku kolesi załatwiło materiały potrzebne do budowy, kolejna ekipa przygotowała plac, a jeszcze inni wymieszali beton. Budowa nabiera rozmachu i zaczyna dziać się coraz więcej. Fundamenty zalane, stopnie porobione, gotowe już są proste i łuki, nawet udało się zrobić dach nad trybuną główną. Teraz każdy z kibiców przynosi plastikowe krzesełko i przykręca je na stopniach stadionu.

Stadion jest gotowy. Oczywistą rzeczą jest to, że jedni zrobili więcej, a inni mniej. Dla mnie oczywistą rzeczą jest fakt, że w związku z zaangażowaniem w robotę jedni mogą czuć się bardziej związani nie tylko emocjonalnie z wybudowanym stadionem. Bywa, że przy którymś tam z kolei przegranym meczu kilku kibiców w złości niszczy swoje krzesełko, obraża się i już więcej nie przychodzi. A Ci najwierniejsi siedzą na swoich krzesełkach ZAWSZE.

Wracając meritum - Parasol w tej wizji brał udział w każdym etapie budowy z jednakowym zaangażowaniem w każdej fazie i może czuć się związany z wybudowanym stadionem bardziej niż osoba, która jedynie przyśrubowała sobie krzesełko.

Jeśli przenośnia do Ciebie nie przemawia, to po prostu zaakceptuj fakt, że Parasol należy do najbardziej zasłużonych kibiców Lechii i to nie tylko dlatego, że jest ojcem, synem i bratem rozpoznawanych kibiców naszej Drużyny. Poza tym jest naprawdę równym gościem, a nie "grubasem". Może się mylę co do Ciebie, ale jest bardzo prawdopodobne, że w porównaniu do zasług Parasola Twoje kończą się na razie jedynie na "przyniesieniu krzesełka".
19 kwietnia 2007, 02:06 / czwartek
Właśnie wróciłem z Bytomia (podobno grała tam Lechia).Dzięki temu tematowi na forum troche sie wyluzowałem .Chyba zacznę filmować niektóre wpisy, są lepsze niż ostatnie mecze Lechii .Trochę podkładu muzycznego i pobijemy Ferdynanda i Pażdźiocha. Może znajdzie się do tego jeszcze raper . Proponuje na Traugutta
2 razy 45 minut forum a w przerwie niech zagra Lechia.
Pozdro
19 kwietnia 2007, 05:27 / czwartek
No i problem rozwiazany - wygralismy organizacje ME 2012 wiec bursztynek powstanie napewno (co mnie bardzo cieszy). W zwiazku z tym kazdy kibic Lechii znajdzie swoje miejsce na BA: pikniki, "grubasy", ludzie z dziecmi, ci co chca siedziec caly mecz i pic cole z kubeczka ze slomka, kumaci i ci co bardziej kumaja od kumatych ;) Takze te osoby, co sobie pohukuja, rowniez swoje miejsce znajda tyle tylko, ze prawdopodobnie do pierwszego ich "wystepu" :>

Takze juz niedlugo i skonczy sie panoszenie tych co mysla, ze stadion to ich podworko i moga robic co chca.

Lechia Ponad Wszystko!
19 kwietnia 2007, 06:35 / czwartek
carroll a świstak siedzi i zawija je w sreberka.
19 kwietnia 2007, 15:01 / czwartek
W związku z niniejszym wątkiem proponuję, by wszyscy prawdziwi kibice Lechii, którzy się solidaryzują z Parasolem, bez względu na pogodę w sobotę, przynieśli ze sobą na stadion parasole. Osobiście przy wejściu na prostą sprawdzał to będzie Parasol i jego kumple. Kto nie będzie miał parasola, ten nie wejdzie na sektor i ryzykuje, że dostanie wpierdol.
19 kwietnia 2007, 15:05 / czwartek
Sobota, 21.04.2007
3 °C
1023 hPa
Śnieg: 0.0 mm
Deszcz: 0.0 mm
Wiatr: 15 km/h

1 Parasol stojacy na prostej i zaslaniajacy piknikom starczy :P
19 kwietnia 2007, 15:07 / czwartek
castorp-kastrat...ale Ci sie żart wyostrzył...
19 kwietnia 2007, 15:12 / czwartek
Castrop pomimo że solidaryzuję się z Parasolem, nie będę miał takowego w swoim ekwipunku. Co do drugiej części twojego postu, chętnie spuszczę wpierdol takim wynalazkom jak ty.
19 kwietnia 2007, 15:38 / czwartek
Castorp idz do TEATRU albo do OPERY.
19 kwietnia 2007, 15:44 / czwartek
miejmy nadzieje ze tacy jak castopr nie dostana biletu na Polske w euro 2012
19 kwietnia 2007, 16:28 / czwartek
castrop: widzisz nikt Cie nie lubi. Więc paszoł won do piaskownicy. Albo do szkoły.
19 kwietnia 2007, 20:36 / czwartek
Stadion Lechii 02.06.2007 mecz Lechia - Ruch - 0:0 - 90min. Rzut karny dla Lechii do pilki podchodzi Brede...
- PARASOL SIADAJ..
-Cha , Cha, Cha, Cha..

Krytyki sie nie boje, poczucie humoru mam bardzo duże. Fajne wpisy- szczególnie ZETO. Zdaje sobie sprawę że troszke utrudniam oglądanie meczów- i mam nadzieje ze w przyszłym sezonie w 1 lidze powstanie sektor rodzinny, rozmowy z Zarządem w toku. Ponadto od czasu gry Lechii w 2 lidze- mam wrażenie, że pikników, sezonowców i innych wynalazków jest coraz więcej - chyba ich klonują. Mam nadzieje że w sobotę nie bedzie padało bo wszyscy przyjdą z parasolami. CHA CHA CHA CHA.

Castrop:
I ) Proponuje abyś do końca sezonu poprowadził doping na prostej " może na siedząco ze swojego krzesełka"Rada- poproś grzecznie i kulturalnie kibiców o doping.

II)co do "laczków" to od 8.00 rano w sobote będę na stadionie - czasami lubię poboksować tylko chyba waga nie ta może weź paru kolegów.

Serdecznie pozdrawiam całą BIAŁO-ZIELONĄ RODZINĘ - tą stojącą, siedzącą na meczu ze Śląskiem nawet śpiącą :-) :-) :-)

P.s. Zapraszam wszystkich ok.7 rano w sobotę na dworzec Główny w Gdańsku- aby powitać Braci z WROCŁAWIA
20 kwietnia 2007, 08:18 / piątek
Parasoll, czułem, że równy z Ciebie gość. Fakt, wkurzasz mnie czasem na tej prostej. Ale za ten wpis... chylę czoła, szacunek.
20 kwietnia 2007, 09:10 / piątek
a gdzie "przepraszam" ?
20 kwietnia 2007, 09:25 / piątek
Ja i Lechia nigdy nie przepraszamy. Ale myslę, że mój powyższy wpis jest wystarczającym zadośćuczynieniem i Parasoll urazy do mnie nie będzie chował w sercu.
20 kwietnia 2007, 12:17 / piątek
parasol: "mam wrażenie, że pikników, sezonowców i innych wynalazków jest coraz więcej - chyba ich klonują"

wydaje mi sie ze wlasnie o to chodzi ...za chwile bedziemy mieli Baltic Arene 44 000 miejsc ;] ... teraz przychodzi 7-10 kola.... na takim stadioniku to troszke malo bedzie...trzeba zachecac ludzi do Lechii, do przychodzenia, do kibicowania ... z calym szacunkiem ale w Twoim wykonaniu "zachecanie" do tego ostatniego czesto sprawia ze koles z przedostatniego rezygnuje ;] ...
nie kazdy to odbiera na miekko ... czesc ludzi zwlaszcza tych sezonowych, full-piknikowych ... czuje zagrozenie .... czasem chyba slusznie.

jaka jest poliytyka personalna Parasola jesli chodzi o przyjmowanie nowych na el tragutto ;] ?
trzeba sprawiac aby z tych piknikow i full-piknikow robili sie ludzie przychodzacy na Lechie zawsze .... tak / nie ?

uprzejmie prosze "Dział Kadrowy " o ustosunkowanie sie do ww. pomyslow i uwag
pozdrawaim
20 kwietnia 2007, 12:34 / piątek
O... i to jest cenny wpis. Trzeba przyciągnąć jak najwięcej nowych kibiców, uzależnić ich od Lechii, wszczepić w nich pasję. Niech przyjdą i młodzi i starzy, i kobiety i dzieci. Niech przychodzenie na Lechię stanie się świętem, modą, stylem. Wyciągnijmy ludzi z hipermarketów. Niech spędzają soboty na stadionie, a nie na zakupach. Doceniam wszystkich zasłużonych „styropianiarzy”, ale trzeba też patrzeć śmiało w przyszłość i mieć wizję.
Im więcej ludzi przyjdzie, tym więcej kasy będzie miał klub. Część z nich zasili młyn, część sektory pikników. Nie ważne. Istotne jest, że będzie biało-zielony komplecik. A to wszystko napędzi koniunkturę, przyciągnie też nowych sponsorów itd.
Z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy na mecz Lechii przychodziło 12 tys kibiców, a wtedy wszyscy narzekali, że coś słaba dziś frekwencja.
20 kwietnia 2007, 14:12 / piątek
Dokładnie zgadzam sie w 100% z przedmówcami, problem tylko w tym "jedyni prawdziwi kibice" myslą tylko w własnej dupie bo w końcu "Lechia to oni"...

Jedyne za co mozna ich szanować to doping, bo bez nich na Traugutta nie było by tak wspaniałej atmosfery, przy której przeciwnikom miekna nogi. Szkoda tylko, że na tym ich rola się kończy i każdy inny piknik chodzacy na Lechie, to dla nich potencjalny wróg, ktorego najchetniej wyrzuciliby ze stadionu.

Zawsze na tym forum słysze wrzuty na kibiców zuzla w Gdansku, a własnie z nich powinnismy brac przykład. Kto był na meczu z Gorzowem wie o co chodzi. Zawsze mały młyn, teraz powiększył sie na pół stadionu i nawet dotychczasowe pikniki wymachiwały kartonami i krzyczeli z całych sił:) A będzie jeszcze lepiej, bo tam nikt ci nie grozi kalectwem jak nie bedziesz śpiewał. O kibicach i oprawach Wybrzeza jest głośno w całej Polsce, a naszych dokonaniach na T29 jakoś nikt w Polsce nie mówi...Może to nam da do myslenia.

P.S Parasola tez zachęcam do wybrania sie kiedyś na żuzel, moze zobaczy ze są inne metody przekonywania ludzi do kibicowania.
23 kwietnia 2007, 09:34 / poniedziałek
Castrop człowieku zastanów się co ty gadasz za głupoty na mecz się przychodzi po to żeby wspomóc swoją drużynę dopingiem a nie grzecznie siedziec jak w kinie. Powinieneś Parasola po stopach całowac,że facet zachęca ludzi do dopingu(nieważne jaką metodą). Właśnie dzięki niemu i innym takim ludziom na stadionie słychac głośny doping, a Ty jak chcesz spokoju i ciszy to usiądź sobie w domu przed TV a nie idziesz na stadion i tak nic nie robisz. Jakby Lechia miała takich wszystkich kibiców jak Ty i pół piknikującej prostej to już by dawno ten klub przestał istniec.
23 kwietnia 2007, 12:58 / poniedziałek
Dobra idziemy Grubemu sprzedać laczka!
Tylko po co? Jeszcze trawa będzie zasłaniać piłkarzy i chuj...idziemy po kosiarkę, sprzedamy grubemu laczka i jebniemy kosiarkę z ogródka, już go namierzyłem. Co tydzień w sobotę kosi trawę w ogrodzie.
23 kwietnia 2007, 15:25 / poniedziałek
WooCash15 jesli sądzisz ze o nas jest cicho w Polsce, gratuluje. Kibice.net to nie cały Polski kibicowski świat. <hahaha>
23 kwietnia 2007, 17:37 / poniedziałek
Dannonik skad Ty mozesz wiedziec kto bardziej sie zasluzyl dla Lechii a kto nie ; ] ....smieszne... mysle ze zasluga for u to zerwana flaga, troche krzyku itp. - sorry jesli sie myle, i prosze o definicje "zaslugi".

007, Lewy faktycznie wniesliscie sporo do dyskusji ; ).

mnie nurtuje tylko jedno pytanie, mianowicie: czym takim podmiot niniejszego watku zdobyl sobie takie uznanie, jakie sa jego zasugi ?
15 lat ten sam stadion ta sama nazwa ;] a nie wiem ; ] hehe prawda ze dziwne ; ]
zaraz ktos napisze ze o takich spr nie rozmawia sie w necie ;] .... umre ze smiechu i odpowiem sobie sam.

pozdrawiam <bold>wszystkich kibicow Lechii ;]
23 kwietnia 2007, 17:45 / poniedziałek
BARDZO dobrze ze PARASOL ZACHCECA do dopingo bo po to tam przychodzimy a jesli ktos chce se posiedziec to zapraszamy na kryta

LECHIA GDANSK
23 kwietnia 2007, 20:13 / poniedziałek
PARASOLL zrzuc 40 kiloskow a CASTROP daruje Ci laczka .Bedziesz dalej mogl zagrzewac nasza jedyna.... do boju!! A przy okazji kilkanascie osob w pelnej PANORAMIE zobaczy mecz :)
23 kwietnia 2007, 20:18 / poniedziałek
Slawek
A kim Ty jesteś? I co takiego wniosłeś dla Lechii?
24 kwietnia 2007, 00:27 / wtorek
Nie no, po prostu nie wierze w to co czytam...:)

Pozdro Parasol ;)

P.S dodaj jeszcze że pomaga nam zbierać w oprawach, to dopiero jest skandal :)!
24 kwietnia 2007, 06:13 / wtorek
po prostu nie moge patrzeć na te wpisy !! pikniki i inne wynalazki poszli wpizdu !!

LECHIA GDAŃSK !
24 kwietnia 2007, 09:55 / wtorek
Kate nie szalej, bo jeszcze przyjmiesz piłkę na główkę jak Twoja koleżanka B. w Warszawie:)

"piłka nożna dla kibiców!":)
24 kwietnia 2007, 19:33 / wtorek
pikników u nas jest mnóstwo !!!

zawsze siedze na łuku, ale na drugą połowe ze Śląskiem przeszedłem się na prostą ( słonko i nasi pierwszy raz atakowali w drugiej połowie nie na zegar ) i co tam zastałem jakis kosc ( nie powiem głos miał donośny ) ale darł sie bez sensu np lewa lewa Słwawek lewa i tak chyba przez 5 minut !!! nic to nie miało wspólnego z tym co sie działo na murawie - poprostu byle pokrzyczec a czy z sensem czy nie to juz bez znaczenia !!

słyszałem tez rozmowe cos około 75 minuty dwóch malolatów - którym nie podobała sie gra Miklosika !!!! ( nawet nie wiedzieli ze nie gra za zólte kartki ) poprostu tragedia !!! małolatów powinno sie przepytywać ze składu dróżyny ( bo nie oczekuje ze odróznia Sebę od Wojciecha bo to naprawde ludzie z wielkiego przypadku czesto znajduja sie na T29 !!!
albo jeszcze lepiej jak jakis małolat wyzywa naszych zawodników !!! albo są kibicami Lechii albo nie !!!!

sorki czesto jest tak ze jak było 5-6 tys osób na meczu to doping i spontanicznosc kibiców była wieksza niż np na meczu z odra gdzie było około 9 tys !!!!

niestety u nas ilość nie przechodzi w jakość !!!!
25 kwietnia 2007, 13:06 / środa
proponuje Ci castrop zebys zmienil nick bo teraz juz zaden Twoj wpis nie bedzie traktowany powaznie i z szacunkiem :]
25 kwietnia 2007, 13:41 / środa
Szyderca, bez takich mi tu ;) B. po prostu ma talent i wzięła piłkę na główkę, piłkarze nie pokazują umiejętności to chociaż to ona coś prezentuje ;)
25 kwietnia 2007, 14:41 / środa
castorp się do nikogo nie łasi
nie szuka uwielbienia
dlatego przenigdy
nicku swego nie zmienia
castorpa nie można kupić
schlebić mu, ni ułagodzić
castorp jak się już wkurzy
każdego może pobodzić
więc kto castorpa nie lubi
ani nie szanuje
niech go, jak to śpiewają na Lechii,
w zadek pocałuje
25 kwietnia 2007, 15:14 / środa
ktoś już pisał podobne wierszyki :P
25 kwietnia 2007, 15:56 / środa
Chłopie nie bądz smieszny,jesli nie czujesz atmosfery zawsze zostaje dla takich jak ty trybuna kryta,gdzie byłes jak Lechia grała w piątej czy czwartej lidze,ty pewnie czytałes gazete,sprawdzając wynik meczu Lechii,a on był i dopingował drużyne. Dla mnie to,że poruszasz taki temat jest zabawne.
A my swoje Lechia Gdańsk!!!!!!
25 kwietnia 2007, 16:54 / środa
zostaw grubasa , ty kurwo zostaw grubasa .. !!! :)
25 kwietnia 2007, 17:43 / środa
Te castrop jesteś pedałem swędzi cię dupa jedz do Poznania do arcybiskupa
25 kwietnia 2007, 23:11 / środa
ta Kate...B. ma talent i nie przejmuje się tym wcale:) zobaczymy w Sosnowcu:P
28 kwietnia 2007, 12:57 / sobota
Ja nie zobaczę, niestety uczę się do matury hyhy.
28 kwietnia 2007, 13:27 / sobota
no niby tez powineineim sie uczyc do matury ale co tam :P damy rade :P
28 kwietnia 2007, 14:20 / sobota
To widze że nie jestem jedyny co w niedziele jedzie do sosnowca a w piątek mature pisze...
28 kwietnia 2007, 22:18 / sobota
Kate, ale matura to nie problem :) nie przejmuj sie , banalna sprawa ta nowa maturka, dawaj na mecz !
28 kwietnia 2007, 23:37 / sobota
Ten temat jest boski .Popieram zeto i innych krytykow castropa.Nudz ci sie masz ambicje z przewkazywaniem podatku to zglos sie do zarzadu arki.Super tematy dziwne ze nie wyjebali tematu.Przeciez takie tematy ta ja chce miec codziennie.Wiesz a ja ostatnio mialem taki problem,siedzialem sobie w mlynie a ta caly sektor stoi.Probowalem ich namowic by usieli a ci mnie wyjebali ze stadionu .Potem pojechalem do pzpn by w tym sektorze powstał paragraf o brzmieniu...Na sektorze(bla bla bla) przy t29 zakazuje sie wstawania podczas meczu bo to powoduje zamet jednego kibica.Oswiadczam ze takim zachowaniem na sektorze zostaje ukarany dozywotnim sledziem
29 kwietnia 2007, 01:09 / niedziela
castrop daj nastepny temat bo ludzie sie nudza!!!!!!!!!!!!!
18 czerwca 2007, 07:56 / poniedziałek
castrop: zdjecie "grubasa" jest w dzisiejszym db zroob 0,001% tego co parasol dla Lechii a bedziesz zajeb...
10 lipca 2007, 19:47 / wtorek
Cze Parasol!!!
To ja zamawiam u Ciebie 5 biletów!!!
10 lipca 2007, 20:05 / wtorek
zeusik1- to nie ten "Grubas" ;-)
10 lipca 2007, 20:34 / wtorek
zeto- wiem , ale ta sama rodzina! Poza tym parasola znam a mlodego nie!
10 lipca 2007, 21:45 / wtorek
jak go znasz to po co piszesz na forum o biletach?zadzwon do Niego :D
w takim razie ja tez go znam i zamawiam 15 :D
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441