Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Euro 2012. Dla Polski i Ukrainy!

strona 2/2

18 kwietnia 2007, 14:30 / środa
BURSZTYNOWA ARENA, no to chlopaki dostana kopa, by byla extraklasa byla jeszcze w tym roku, legenda Traugutta i tak przetrwa, , a moze przy kasie jaka miasto dostanie na budowe i organizacje, jest przewidziana sumka by obecna Traugutta pociagnac jako szlak komunikacyjny az do Letniewa? tak wiec adres Bursztynowej Areny - Traugutta - iles tam.
Celowo nie uzywam nazwy Baltic Arena, razi mnie to troszeczke.
18 kwietnia 2007, 14:37 / środa
Castrop: Arka na Baltic Arenie gra juz kilka lat, moze Lechia tez zmieni adres za kilka lat.
18 kwietnia 2007, 14:41 / środa
czesiek przestan sie komrpomitowac i won z naszego forum bo smierdzi tu rybami przez ciebie. wy gracie na stadionie Baltyku Gdynia, wiec na prawde czy jestes kompletnym debilem, czy masz 9 lat i nie do konca jestes swiadomy o czy7m piszesz? Nie odpowiadaj tylko spie..rdalaj stad !
18 kwietnia 2007, 14:49 / środa
Na przymiotnik w nazwie „bałtycki” nie ma monopolu Gdynia, nie dajmy się zwariować. Ale nie do końca podoba mi się nazwa Baltic Arena, bo jest niepolska. My Polacy nie gęsi i swój język mamy. Na prospektach reklamowych adresowanych do zagranicznych odbiorców taka nazwa jest jednak do przyjęcia.
Ja proponowałbym nazwę do użytku krajowego „Arena Bałtycka w Gdańsku” albo „Stadion Bałtycki im. Romana Korynta w Gdańsku”. Taka oficjalna nazwa byłaby do przyjęcia. A co do słowa „Baltic”, „Bałtycki” nie nawiązuje ono przecież do SKS Bałtyk Gdynia (upadłego klubu z upadłego miasta), ale do Morza Bałtyckiego, z którym nasze miasto Gdańsk od początku było związane. A że w Letniewie swoje mecze ligowe w obecności min 30 tys. kibiców będzie rozgrywała Lechia, wielka Lechia, to się rozumie samo przez się.
18 kwietnia 2007, 15:14 / środa
Kurwa jak pieknie! Az nie moge uwierzyc. Dzieki EURO otwiera sie wielka szansa rozwoju dla naszej ukochanej LECHIJKI, GDANSKA i calej POLSKI. A dla zazdrosnych sledzi tylko jedno : na kolana wies jebana!

TYLKO BKS!!!!!!!!!!!!
18 kwietnia 2007, 15:18 / środa
Dziś o godz. 20 koło Zielonej Bramy koncert zespołu Golden Life, a potem pokaz sztucznych ogni. Na pewno zaśpiewają "Futbolówkę",
18 kwietnia 2007, 15:20 / środa
ULTIMA THULE PROSTAKU, przy okazji obraziłeś rzesze kibiców LECHII Z GDYNI!
Zachowaj jakiś umiar, bo niestety to o Tobie nie świadczy dobrze...
18 kwietnia 2007, 15:23 / środa
balshoy, powiedz mi gdzie napisalem cos na temat kibicow Lechii obrazliwego to postawie ci butelke piwa Amber. Zdaje sie ze jstes jakims obronca sledzi, wiec nie mam zamiaru z toba dyskutowac. Bez odbioru.
18 kwietnia 2007, 15:49 / środa
Jaka jest różnica między LECHIJKĄ a DRUKarką każdy dziś widział. Barwy Lechii były widoczne przy okazji wyboru organizatora EURO2012 na szyi Turnowieckiego, a ŚMIECIarki tylko w związku z Jackiem M i resztą tej hołoty.
18 kwietnia 2007, 16:45 / środa
ultima thule...nie pamiętasz już co pisałeś? przypomnę:
"przy okazji milo popatrzec jak bydłu ze wsi gdynia zal i zazdrosc dupe sciska, kiedy przed nami otwieraja sie wspaniale perspektywy rozowoju a przed nimi tylko marazm, smutek i wstyd"
tak więc koleżko mało sympatyczny, bredzisz coś o jakimś bydle...z Gdyni, co na pewno dla niejednego lechisty Z TEGO MIASTA NIE JEST MIŁE..CZAISZ?
napiszę jeszcze inaczej...
każdy normalny człowiek CIESZY się, że w Polsce odbędzie się taka impreza, że to rozwinie po prostu NASZ KRAJ..każdy, nawet wolno myślący, rozumie,że CAŁE Trójmiasto na tym zyska,... i Gdynia też, żeby nie wiem jak Cię ch.. strzelał
A Ty co reprezentujesz taką postawą?
dumą Cię napawa jad, który lejesz? dorośnij chłopie...albo barana w ściankę działową na oprzytomnienie, póki nie jest za późno...
over
18 kwietnia 2007, 16:55 / środa
Super !!!
Wielka szansa dla Gdańska i Lechii. Teraz na pewno ruszy budowa nowoczesnego stadionu. Na pewno "ktoś" z kasą zainteresuje się Lechią. Stadion Lechii musi również być odbudowany - muszą być kompleksy dla drużyn, które do nas przyjadą.
Białozielony Gdańsk jest dumny !!!
18 kwietnia 2007, 17:55 / środa
FANTASTYCZNIE!! Do wielka szansa dla Gdańska i Polski. Nie tylko trzeba to wykorzystać piłkarsko ale i gospodarczo. Rozwój usług, drogi, nowe stadiony, baza hotelowa. Mamy tylko 5 lat, ale dzięki temu możemy niedługo żyć jak w normalnym europejskim kraju i normalnym europejskim mieści.
No pięny, chyba najpiękniejszy projekt stadionu i niedługo sam stadion w Gdańsku. To jedna z piękniejszyh chwil mojego życia.

Lechia Gdańsk!!!!!!!!!!!!!
18 kwietnia 2007, 17:58 / środa
Super ze wygralismy myslalem ze zaraz wezmiemy sie za budowe stadionu a tu p. Adamowicz mowi ze w przyszlym roku wybiora projekt po przetargu bo obecny ktory jest to sobie jest Mam wrazenie ze gdybysmy nie wygrali to BALTIC ARENA to bylby tylko sen ????
18 kwietnia 2007, 22:21 / środa
NO I CO JA WAM MOWILEM!!!! ZE DOSTANIEMY I DOSTALISMY ME2012!!!!
PANIE MATAD I POCO TYLE SIE WYSILALES JAK I TAK NIE MIALES RACJI OD SAMEGO POCZATKU:
Panie Brye: Pamieta Pan te slowa????
"
Werder. Przy całym szacunku dla Twojej osoby to Ty Stary bujasz w jakichś totalnych obłokach. Drogi się w Polsce polepszają??????? Zaczęli budowę autostrady???? Mówisz o tej jednej koparce, która coś tam dłubie gdzieś pod lasem między Gdańskiem a Grudziądzem?????? Organizacja takiej imprezy to nie jest mały Pikuś. Zapodajesz przykład Grecji. Oni nawet bez stadionu olimpijskiego w Atenach mieli już autostrady, stadion Panaty, Olimpiakosu. Może to w skali europejskiej syf, ale tam spokojnym leszczem wchodziło po kilkadziesiąt tysięcy luda. My, kurwa nie mamy zupełnie nic! Ta Uefa musiałaby być zdrowo pierdolnięta żeby takim cienkim Bolkom jak my dawać taką imprezę. To by było jak strzał w stopę. Polecem Twojej uwadze tekst na stronie Lechia. net o stadionie. Cytują tam wypowiedź Chujansona z listopada ubiegłego roku. Jak dla mnie nie zostawia ona cienia wątpliwości. Pozdro i życzę wielu emocji w lidze mistrzów z Werderem.
Brye
23 września 2005, 01:23 / piątek
A Werder jeszcze jedno. Mam taki pomysł. Piszesz, że wspomnę niedługo Twoje słowa. To założmy się przy świadkach na forum. Jak Polska i Ukraina dostaną te mistrzostwa to ja Ciebie goszczę na swój rachunek w Polsce przez tydzień. Będę Cię codziennie upijał, uatrakcyjniał Ci czas, karmił, nocował i tak dalej. Jak Polska tego nie dostanie to Ty mnie zapraszasz do Bremy, nocujesz przez jedną noc, opłacasz przejazd i zabierasz na Bundeslige. Wchodzisz w ten zakład?
Ps. Podczas tej nocy co u Ciebie śpię oczywiście też mnie upijasz;)"

Jadem!!!!!! aha daj adress!
18 kwietnia 2007, 22:57 / środa
W związku z wygraniem przez Polskę organizacji ME2012, a co za tym idzie otrzymaniem od UEFA 40 mld euro na przygotowanie imprezy, zwracam szczególną uwagę na firmy, które za możliwość zleceń z kasy miasta wykończyły nie jeden klub w Polsce. Mam nadzieję, że nasz Zarząd nie da się nabrać pseudosponsorom typu hydrobudowa włocławek
19 kwietnia 2007, 08:08 / czwartek
balshoy kazdy sredniinteligentny czlowiek wie ze piszac "bydlo z gdyni" mialem na mysli kibicow pseudo klubu pilkarskiego, ktory jest posmiewiskiem polskich stadionow i nie ma swojego stadionu gdyz ten pan Krauze przerobil sobie na korty. Oczywiscie poza tymi wywlokami mieszkaja za miedza i pozadni ludzie, aczkolwiek na pewno nie sa nimi osobnicy o ktorych napisalem powyzej. Tak wiec mam propozycje, przestan sie chlopaku spinac i robic afere bo na prawde nie ma z czego, a jeskli poczules urazony jako kibic Lechii to zapewniam cie ze to juz twoj wlasny problem, z ktorym ja nie mam nic wpsolnego bo takich intencji nie mialem.
19 kwietnia 2007, 08:41 / czwartek
"W związku z wyborem Polski i Gdańska na gospodarzy Euro 2012, na Starym Mieście odbędzie się spontaniczny koncert."

nie na starym mieście tylko na GŁÓWNYM MIEŚCIE.
wstyd panowie

GDAŃSK MOIM MIASTEM - LECHIA MOIM ZYCIEM
19 kwietnia 2007, 11:31 / czwartek
Jak dla mnie nowy obiekt moze miec i nazwe Baltic Arena, nie popadajmy w paranoje i tak wiadomo kto bedzie na tym pieknym obiekcie gral :)
19 kwietnia 2007, 12:00 / czwartek
niech sie zwie jak tam chce itak jest nasz anie bezdomnych zlodzieji!!! a na paraolimpijskiej szklarnie porobic choc jakis pozytek bedzie!!
19 kwietnia 2007, 15:41 / czwartek
Przyszła mi taka myśl taka oto refleksja... a propos arkowców szykujących się ma przyjazd do naszego Gdańska na mecze w trakcie ME2012. Otóż mogą się oni spodziewać dużych utrudnień, a nawet tego, że ich wizyta może zostać udaremniona. Bynajmniej nie przez Lechitów.
No bo przecież organizatorzy takich wielkich imprez sportowych i podległe im służby (tak na świecie do tej pory zawsze bywało) w czasie takich imprez podejmują przeciwko środowisku prostytutek i złodziei wszelkie niezbędne działania, aby w miastach goszczących mistrzowskie mecze uprzykrzyć im życie i zapewnić wszystkim spokój i bezpieczeństwo, a zwłaszcza już gościom zagranicznym. W związku z tym mocno wątpię, czy ktoś z arkowców w ogóle zdoła dotrzeć pod Baltic Arena. Pewnie od razu ich cofną z SKMki.
19 kwietnia 2007, 15:55 / czwartek
Lechitą to ty chyba jestes
19 kwietnia 2007, 15:57 / czwartek
castrop – „Lechici” to kibice Lecha – jak nie wierzysz – spytaj Parasola… :)))

Ja przepraszam, ale beka... :)))
19 kwietnia 2007, 19:29 / czwartek
castorp- legendą trybun nigdy nie będziesz, ale lidera forum masz bez dwóch zdań ;-)))

Ciekawe jak tobie te wszystkie utrudnienia przeszkodzą w dotarciu na stadion ;-)) Pewnie z lechitami i przekrętowcami będziesz gnił w jednym areszcie, kiedy my LECHIŚCI będziemy świętować zwycięstwa Polaków ;-))))
19 kwietnia 2007, 19:51 / czwartek
Odczepcie się od castorpa... grubasy :-)))
20 kwietnia 2007, 08:22 / piątek
Znowu literówka, miało być Lechiści, w Wordzie zmienia mi automatycznie na Lechici, od dziś modyfikuje słownik
20 kwietnia 2007, 11:45 / piątek
castrat zmodyfikuj swoj mozg i bedzie zajebiscie!
20 kwietnia 2007, 14:43 / piątek
ultima thule...spinam i napinam się nie bardziej jak ty..zresztą, kto się tu nie napina, prawda?
mogę jeszcze słówko?
ja w swoim życiu spotkałem, mam kolegów i BĘDĄCYCH za Arką i za Bałtykiem..., pracuję nawet z takowymi..i nawet koneksje rodzinne są takie a nie inne...wszystkich ludzi zawsze tak równo "segregujesz"?..to pewnie jeszcze krótko żyjesz albo jesteś faktycznie facet nie do życia...także mój problem, przy twoim, to nic.
20 kwietnia 2007, 15:09 / piątek
ja problemu nie mam zadnego. Po prostu nietoleruje kibicow Arki Gdynia, a do kibicow Baltyku mam stosunek obojetny. Nie wiem moze jestem jakims wyjatkiem, ale jako urodzony i wychowany w Gdansku tak juz mam. Poza tym szczerze mowiac jak mozna sznowac kibicow ktorzy na kazdym kroku sie kompromituja nie maja honoru, a klub ktory kibicuja to najzwyklejsza organizacja przestepcza.
20 kwietnia 2007, 16:31 / piątek
Wiadomo że wiadomosc znakomita i chyba wszyscy cieszyli się z tego. Widac było pełno Lechistów (Lechistów nie "Lechitów" !!! ) na Długiej na tym koncercie :) Zastanawia mnie Baltic Arena w kontekście grania tam Naszej druzyny. Dla Nas i tak w sercu powinniśmy mieć jeden stadion a jak ktoś twierdzi ze nic tam nie osiganęliśmy ?? Po co tam rpzychdozi w takim razie :(
21 kwietnia 2007, 14:55 / sobota
balshoy: nawet dobrze napisałeś. Gdańsk organizuje Euro 2012 Gdynia na tym skorzysta. Zresztą jest tak od dawna gdyż Gdynia to taki przyczepiony pasożyt. Macie po prostu kompleks nt Gdańska, od urodzenia. Mogę Ci ciągnąć długo, argumentów jest na pęczki. Jak byś miał jakieś obiekcje posłuchaj np. rzecznik Gdyni Greitar (?) i jej skandaliczne wypowiedzi nt. Gdańska.
21 kwietnia 2007, 16:57 / sobota
Boshe prawie sie poplakalem jak dowiedzialem sie o Euro.
Siedze na zachodzie i wychodzac na ulice slysze jak ludzie rozmawiaja o Polsce i Ukrainie, milo nawet bardzo milo. Martwi mnie jednak kilka rzeczy...drogi, parkingi, hotele, stadiony itp. Czy my sie z tym uporamy na czas, czy zblizymy sie do europy chociaz troszke, czy pieniadze beda dobrze spozytkowane i nie pojda w prywatne kieszenie... Trzymam kciuki i modle sie gleboko o to wszystko.
Pozdrowienia dla bialo-zielonych braci! Niech moc bedzie z Wami!!!

Dziela nas kilometry, laczy wspolna milosc!
22 maja 2007, 13:05 / wtorek
odnośnik

No i zaczyna sie. Mozna bylo sie tego spodziewac. :/
22 maja 2007, 13:23 / wtorek
Będą problemy z budową Baltic Areny

Dziennik

Przygotowania Gdańska do Euro 2012 mają na razie charakter jedynie teoretyczny. Dopiero wczoraj odbyło się pierwsze posiedzenie powołanego przez wicewojewodę pomorskiego Piotra Karczewskiego, Pomorskiego Komitetu Organizacyjnego - informuje DZIENNIK.

Ale zamiast zakasać rękawy i wziąć się do roboty członkowie komitetu woleli się kłócić. Na spotkanie przybyli m.in wicemarszałek Senatu Maciej Płażyński, poseł Jacek Kurski, prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz marszałek województwa pomorskiego Jan Kozłowski. Prowadzący spotkanie Karczewski rozpoczął od przydzielania obecnych do pięciu komisji, które mają koordynować przygotowania Gdańska do Euro, co rozwścieczyło Adamowicza.

"Zostałem bardzo zaskoczony. Zapomniano o dobrych obyczajach, narzucając nam jakieś funkcje. Czasu jest mało, a komisji coraz więcej" - powiedział Adamowicz, któremu przypadła rola przewodniczącego komisji do spraw strategii.
22 maja 2007, 13:26 / wtorek
Za chwile powstanie komisja śledcza.....
22 maja 2007, 15:00 / wtorek
Mi się strasznie nie podoba te zdanie ,,cyat",,Przygotowania Gdańska do Euro 2012 mają na razie charakter jedynie teoretyczny
22 maja 2007, 15:33 / wtorek
Jak w komisji jest poseł Kurski to nic dobrego z tego nie wyniknie. Te żądania PISowców aby zmniejszyć obiekt do 35tys są śmieszne.
22 maja 2007, 15:36 / wtorek
Miało być "w Komitecie Organizacyjnym" a nie w komisji, troche się rozpędziłem :D
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.466