Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Nowa era Lechii

strona 2/2

20 kwietnia 2007, 21:18 / piątek
Nikt tego jeszcze nie docenił, ale castrop zrobił jedną ważną rzecz- po raz pierwszy na tym forum wszyscy śpiewają jedną melodią- "castrop to debil, castrop to debil, castrop to debil, debil jest" ;-)))
20 kwietnia 2007, 21:24 / piątek
zzz tak tak zgadzam się również :) Miałem to dopisać ale wiesz w sumie to sie łączy troche, bo śpiewamy to bo jestesmy z klubem a klub to również piłkarze a piłkarze graja dla Niego i tez dzieki Nim klub się rozwijaitp. Ale piłkarze są i ich nie ma a klub jest i My jesteśmy :)
20 kwietnia 2007, 21:52 / piątek
jak juz tak smiesznie dyskutujecie to moze sprobujcie pisac jak normalni ludzie...w co drugim poscie jest chyba leczony jakis kompleks i kazdy szuka okazji zeby komus dowalic...sprobujcie trzymac jakis poziom,wiem ze to nie jest teatr ale tez nie sa to jakies slumsy

co do castorpa to po pierwsze popelniles blad nazywajac temat o Parasolu tak jak go nazwales,a pozniej obrazajac go jeszcze(swoja droga smiesznie ze nazwales temat "co to za grubas..." skoro pozniej sie przyznales ze wiedziales kim on jest,eweidentnie chciales go obrazic a pozniej napisales ze chciales w kulturalny sposob poruszyc temat,chyba cos tu jest sprzeczne)...
druga sprawa .....po calej wpadce z tematem o Parasolu probujesz sie (moim zdaniem) przypodobac populistycznymi wpisami o Lechii
21 kwietnia 2007, 07:26 / sobota
kurwa co tu sie dzieje !!! zagladam tu zadko a tu wszyscy jada na siebie kurwa jestescie Lechistami???Pomyśl sobie Zeto i inni nie tylko Lechia tu zaglada śmieje z nas sie Polska z tego forum mam kuzyna ze śmierdzielow(Ruch)i on mi o tym mowil!!! Chuligani z Hallera!!!
21 kwietnia 2007, 08:03 / sobota
hehehe ale o zo chodziii??
A tak poważnie autor tego tematu ma "prawie racje".
Choc musze przyznac, że nasi kopacze raczej przeszli obok ostatnich 4 meczy niż w nich grali na maxa ale przeciez to jeszcze nie koniec świata. Dzisiaj fajny meczyk i mam tylko nadzieje ze nie dostane tak jak w zeszłym sezonie sektorówki na łep jak nasi gola bedą strzelac. :)
21 kwietnia 2007, 09:04 / sobota
Limak. Wiedziałem, że w gruncie o to Ci chodziło :)
Chciałem tylko doprecyzować :)
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.392