Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Nowy trener potrzebny od zaraz!

strona 7/9

23 sierpnia 2007, 17:14 / czwartek
Misiek nie pierdol a nie gadaj ze ekstra by bylo jak kolege Borka wyjebali
23 sierpnia 2007, 18:59 / czwartek
To że Borek musi odejść to jest konieczne!!!Tylko kto go zastąpi?Bo jeśli jakiś drugi taki Borek, to wiadomo co się stanie z drużyną.Totalny załam i rozłam w drużynie.uważam ,że piłkarzy mam lepszych niż w poprzednim sezonie, a efektów nie ma.Nowy trener musi być kimś takim, który ma wizje prowadzenia zespołu.Bo jak patrzę na grę Lechii , to tej wizji ja nie widzę.Na pewno pisał to ktoś już nie raz, ale pewne są podobieństwa jak grała kiedyś szpArka, za czasów Dragana i Wąsikiewicza. Szmaty kupowały mecze i grały chujowo. przyszedł Stawowy i zaczął powoli ustawiać te towarzystwo.Zobaczcie na skłąd obciągArki.przecież tam nie ma żadnych jakiś wielkich gwiazd, nazwisk.jakiś Karwan, Chmiest, i to wszystko.Ja twierdzę że w tej chwili mamy bardzo zbliżony skład do szpArki, a wyniki jakie kurwa osiągamy, to każdy widzi.Dlatego koniecznie musi nastąpić wymiana trenera, najlepiej dość młodego, z jakimis już wynikami, mającego poważanie i charyzmę.Bo jeśli ma przyjśc jakaś kolejna pipa, i tylko gadać, że to wina sędziego, zawodnika, albo bo deszcz padał itd,to lepiej poszukać kogoś dobrego ale od nowego sezonu.Bo ten wydaje mi się już stracony.Na ten czas powinnśmy mieć co najmniej 11 pk, a mamy ile?5.Zajebiscie.
23 sierpnia 2007, 21:22 / czwartek
Jak teraz odejdzie Borek to zastapi go Kafarski.... i bedzie trzeba czekac pewnie az do przerwy zimowej...
23 sierpnia 2007, 21:25 / czwartek
To niech graja bez trenera. Sklad beda ustalac losujac i tak samo zmiany ;) I tak nie bedzie widac roznicy...
23 sierpnia 2007, 21:28 / czwartek
Moim zdaniem terner powinien zostać Rogalski. Przynajmniej będzie siedział na ławie, a nie męczył nas na boisku.

:-)
23 sierpnia 2007, 22:05 / czwartek
A Buzala jego asystentem :)
23 sierpnia 2007, 22:11 / czwartek
Marek Chojnacki jest bez pracy.Papiery trenerskie zrobił też Tomasz Wieszczycki.
23 sierpnia 2007, 22:21 / czwartek
Bolo800- Chojnacki ostro chleje, do tego czeka go wycieczka do Wrocławia. Wieszcz podobno miał u nas być Dyrektorem Sportowym od 1 września. To już tylko kilka dni :-)
23 sierpnia 2007, 22:37 / czwartek
o Wieszczu to by raczej zapomniał.
23 sierpnia 2007, 22:57 / czwartek
A tymczasem ze strony klubu cisza , wszyscy chcą zmiany trenera , dziwnie zachowują nawet media , które nawet nic nie wspominają na ten temat .
Może ktos ze strony klubu wykona pierwszy krok , bo cała sytuacja wygląda mało profesjonalnie,czytam jakieś słowa wypowiedziane przez trenera że coś gramy .Ale na Boga my przegrywamy . Pieć kolejek i pięć punktów .To my płacimy za bilety i jesteśmy kibicami Lechii , więc czas już nadszedł aby treer złożył rezygnację ,a oni czekają że z Odrą coś wyjdzie , wyjazd i znowu byliśmy lepsi wynik 0-2 . Czasy Gomułki Panie Borkowski to już przeszłośc . Podobno jesteśmy jako klub bez kasy , co sie dzieje z kasą od sponsorów . Podobno firma którą załatwił Kurski nie przelała kasy i jest krucho ( mam nadzieję że są to plotki) .
Takich tematów możne być wiele . Panowie was po prostu to wszystko przerosło, wy nawet nie jesteście w stanie znależć sponsorów , ograniczacie się w przerwie meczu do lakonicznego komunikatu czy ktoś chce sponsorować Klub , A tu trzeba szukać i wychodzić do tych sponsorów po to tam jesteście Panowie .
Wieszczycki , trzeba sobie powiedzieć my nie mamy kasy na takiego człowieka , takie są fakty , i dlatego mamy taki sztab szkoleniowy .
24 sierpnia 2007, 09:03 / piątek
Widzę, że Wieszczycki to dla większości jakiś zbawca.
Myślę, że to facet znający się na piłce i być może poradzi sobie jako trener lub
dyrektor sportowy, ale dlaczego ma podejmować pracę w nowym zawodzie akurat w Lechii? Jak mu się nie uda to będzie miał doświadczenie, a Lechia dalej będzie w II lidze bez trenera.
Trenera bronią wyniki a Wieszczu na razie ich nie ma, a jedynym żródłem wiedzy o jego fachowości są komentarze w Canal +.
24 sierpnia 2007, 10:35 / piątek
Klub niechetnie bedzie chcial zwolnic Borka... nie wiem czy pamietacie ale po serii porazek w rundzie wiosennej zarzad przedluzyl mu umowe na rok... wiec jak go teraz wywala bedzie trzeba mu bulic kase... chociaz chyba lepsze to niz granie ciagle 1 napastnikiem i dostawanie batow od Turkow... itp
24 sierpnia 2007, 12:11 / piątek
"Już mam dość opinii, że gramy ładną, kombinacyjną piłkę, a punktów nie zdobywamy. "

AHAHAHA, widać humor trenera nie opuszcza.
24 sierpnia 2007, 13:50 / piątek
Też mnie rozwaliło to zdanie :)) Grunt to mieć poczucie humoru. Choćby czarne...
24 sierpnia 2007, 14:30 / piątek
chris3707
"Dlatego koniecznie musi nastąpić wymiana trenera, najlepiej dość młodego, z jakimis już wynikami, mającego poważanie i charyzmę"

To się chłopie zdecyduj, czy chcesz młodego, czy z wynikami, czy mającewgo charyzmę :)) bo wszystkiego naraz miał nie będziesz ;)

To jak w ofercie pracy: "Przyjmiemy na stanowisko (.....) osobę z dużym doświadczeniem zawodowym. Wiek do 22 lat"
24 sierpnia 2007, 15:49 / piątek
Geek-Chris pomylił chyba fora bo przecież takie rzeczy to tylko w erze są.
24 sierpnia 2007, 16:16 / piątek
geek_k gda
Kolego.Tylko mi nie mów zę nie mozna mieć wszystkiego.Dobra oferta pracy, to dobry trener.Nazwisko Michał Probierz.Trener Widzewa.facet chyba zdaje się jest młodszy od Borka, i już coś osiągnął.I nie patrzymy obecnie jakie miejsca ma w OE Widzew, tylko jakie ma możliwości trener i co potrafi osiągnąć.Bo to chyba się liczy i jest najważniejsze.Co prawda gość jest obecnie zajęty i ma etat, ale o takiej osobie, podobnym charakterze myslałem. I w takim kierunku winny iść poszukiwania zarządu, aby znaleźć taką osobę.
24 sierpnia 2007, 16:19 / piątek
ZURAW23
Nie tylko w Erze takie rzeczy się zdarzają:))). Wystarczy tylko odpowiedni człowiek, a takich chyba jest jeszcze trochę, którzy wiedzą o co w tej piłce chodzi.
24 sierpnia 2007, 16:29 / piątek
a powiedzcie mi po nam skaut Sierpiński skoro zadnego pozytku z tego niema. czy mamy przez to jakis nowych, młodych perspektywicznych graczy?
24 sierpnia 2007, 17:08 / piątek
Mamy przeciez supersnajpera Pete :)
24 sierpnia 2007, 17:46 / piątek
Ja jem Loda,piję Kawę,palę Peta i puszczam Bąka na Tomka!!!!
24 sierpnia 2007, 18:39 / piątek
haha, kozak ;] tak to mniej wiecej wyglada... ciezki sezon przed nami ale coz
24 sierpnia 2007, 18:55 / piątek
Grucha-sezon to będzie raczej ciężki jak każdy w naszym wykonaniu a Kozak pisz z dużej litery bo się Maciek obrazi hehe
24 sierpnia 2007, 19:38 / piątek
Wolnoć Borku w swoim dworku.
24 sierpnia 2007, 19:45 / piątek
zamiast sprowadzac zawodnikow mozna by bylo zainwestowac w dobrego trenera jak ktos slusznie zauwazyl tyle ze ten nowy trener moglby pociagnac kilku zawodnikow za soba chyba ze... zebysmy wzieli dobrego trenera z jakiegos biednego klubu np z Jastrzebia?nie sadze by w Jastrzebie mialo lepszych kopaczy (wyjatek lewa obrona)i prawdopodobnie nie bralby duzo wiecej od Borka
24 sierpnia 2007, 21:04 / piątek
lg_barti
24 sierpnia 2007, 16:29 / piątek
a powiedzcie mi po nam skaut Sierpiński skoro zadnego pozytku z tego niema. czy mamy przez to jakis nowych, młodych perspektywicznych graczy?

O ile się nie myle, to z polecenia Sierpika przyszło 9 juniorów, plus Peta. Więc jak nie wiesz, to nie pisz czy jest, czy nie ma pożytku.

konri
24 sierpnia 2007, 12:11 / piątek
"Już mam dość opinii, że gramy ładną, kombinacyjną piłkę, a punktów nie zdobywamy. "

AHAHAHA, widać humor trenera nie opuszcza.

A ja uważam, że Borek mówi prawdę. To wielka sztuka oduczyć grania w piłkę, a nauczyć kopania się w czoło :-)) Wierz mi próbowalem, jak na razie zaliczyłem same upadki :-)))

żuraw23, geek_gda

jak na mój gust, to jednak możliwe- Leszek Ojrzyński jest tego najlepszym przykładem.
25 sierpnia 2007, 13:52 / sobota
"O ile się nie myle, to z polecenia Sierpika przyszło 9 juniorów, plus Peta. Więc jak nie wiesz, to nie pisz czy jest, czy nie ma pożytku."

A ilu z nich gra w seniorach? Niezły numer posprowadzał nam graczy 15-16 letnich.
Peta gorszy jest od Rogala tak że nie wiem czy to dobrze.
25 sierpnia 2007, 14:04 / sobota
Monk... na tym polega scauting, wyszukuje się najzdolniejszą młodzież, sprowadza się rzeszę najzdolniejszych gówniarzy aby w przyszłości ewentualnie z całego zasięgu młodych zdolnych wyłuskać jedną, dwie perełki które zasilą zespół seniorski. Sprowadzaniem piłkarzy do seniorów nie zajmują się scautowie lecz trener pierwszego zespołu, menager, czy też dyrektor sportowy.

Borkowski musi odejść.
25 sierpnia 2007, 14:04 / sobota
monk masz pretensje ze sierpinski posprowadzal mlodych pilkarzy samych ale taka jest jego rola on jest wlasnie scoutem czyli wlasnie wylapuje mlode talenty perspektywicznych pilkarzy a to wcale nie jest takie proste zeby sprowadzic jakiegos dobrego malolata w dzisiejszych czasach bo wszystkie wieksze kluby penetruja rynek w poszukiwania jakichs mlodych perelek z wieloma niestety nie mozemy sie mieryzc pod wzgledem finansowym.Wiec niech Sierpinski robi swoja robote w spokoju a my go bedziemy oceniac ale na to trzeba czasu zanim ci mlodzi zawodnicy sie uksztalltuja i beda sie przebijac do pierwszej druzyny.Wtedy ocenimy czy Sierpina ma nosa do tego i czy sie nadaje
25 sierpnia 2007, 14:39 / sobota
Monk- chcesz się personalnie przyjebać do Sierpika, czy oceniasz jego pracę ???
To pierwsze wychodzi tobie chujowo, bo robisz to naokoło i mało kto łapie. To drugie nie wychodzi tobie wogóle, bo nie masz pojęcia o tym jak wygląda jego praca.
25 sierpnia 2007, 14:53 / sobota
GLOWA w tej samej minucie nasze posty napisalismy i sens tez mniej wiecej ten sam hehehe pozdro
25 sierpnia 2007, 14:59 / sobota
Gits, widać w tym samym momencie ogarnęła nas złość na głupotę i nie wiedzę ludzką, he he.

Borkowski musi odejść.
25 sierpnia 2007, 20:50 / sobota
Zeto do Sierpika nic nie mam, ale wkurza mnie wychwalanie jego pracy pod niebiosa jak nie ma żadnych efektów.
A że Borek powinnien zrezygnować to się zgadzam, chociaż jestem za opcją długotrwałej pracy trenera w klubie.
25 sierpnia 2007, 21:12 / sobota
Borek powinien odejść ale jeśli jutro nie przegramy zostanie na swojej pozycji-info 100% pewne
25 sierpnia 2007, 21:21 / sobota
Monk- a kto wychwala pracę Sierpika ponad niebiosa ????? Mi chodzi tylko o to, żeby nie czepiać się kogokolwiek bez powodu.
25 sierpnia 2007, 21:25 / sobota
A ja sie czepiam Borka !!!!!
Tylko,ze ON mowi,ze bez powodu.............
26 sierpnia 2007, 05:19 / niedziela
Zdaję sobie sprawę z tego, iż za chwilę zostanę pojechany za to co napiszę tu odnośnie naszego trenera, ale takie niestety jest życie... ;)

Na wstępie mojej jakże merytorycznej oraz niosącej w świat Internetu wiele wartościowych słów wypowiedzi, chciałbym powiedzieć -> "Jebać Zeto debila!". :)

A teraz do tematu...

Naprawdę wszyscy uważacie, że zmiana szkoleniowca jest najlepszym posunięciem dla drużyny? Powiem szczerze, że wydaje mi się, iż naszą jedyną porażką jest remis 2:2 w meczu z Jastrzębiem. Zwycięstwo nad Piastem oraz bardzo ważny remis w Płocku świadczą o tym, że nasz zespół potrafi grać i ma jakiś potencjał! Trzeba jednak nad nim jeszcze trochę popracować... Pamiętajmy, że mecz w Turku nie był łatwym spotkaniem... Przypomnijcie sobie Lechię gryzącą trawę w pierwszym sezonie na zapleczu ekstraklasy, kiedy walczyła o utrzymanie... Mecze z beniaminkami nigdy nie są łatwe! Ponad to chłopacy mieli jeszcze problemy ze zgraniem... Wpadka była w meczu z GKS-em, ponieważ w Gdańsku powinniśmy wygrać... Czy z kolei porażka w Warszawie nie była w kalkulowana w sezon? Polonia wzmocniona jest najlepszymi zawodnikami, którzy byli dostępni na rynku, mająca jeden z dwóch najsilniejszych składów w II lidze (po Arce), wygrywa na własnym boisku... To normalne!

Tak więc wszystko okaże się w czterech najbliższych spotkaniach... I jeśli tak jak Borek zapewnił (zapewnił 10) - nie zdobędziemy w nich chociaż 9 punktów, jestem za zmianą trenera!

Nie oszukujmy się, że mieliśmy ciężki początek i słaby start, ale na nic nie jest jeszcze za późno, trzeba tylko wziąć się w garść i walczyć!

Tak będzie dziś na meczu, zobaczycie! :)

Do zobaczenia, pozdrawiam normalnych.
26 sierpnia 2007, 08:58 / niedziela
zgadza sie z tego co pamietam start w poprzednim sezonie tez mielismy slaby pozniej sie odbilismy do góry zdecydowanie.Ale problem tkwi w tym ze gołym okiem widac ze po prostu borek sie zagubil.Nasza druzyna nie ma pomyslu na gre nie ma wlasnego stylu.Druga rzecz ktora mnie juz irytuje u Borka jest taka ze ten gosc nie widzi wogole swoich bledow jest bezkrytyczny dla siebie a to dla trenera ktory ma dodatkowo male doswiadczenie bardzo zle wróży.Dobrym rozwiazaniem byloby wyslac naszego treneiro gdzies na staze za granice niech podpatrzy jak sie pracuje z druzynami w profesionalnych klubach i w przyszlosci niech wroci bo personalnie nic do niego nie mam .Zrozumiale jest ze w takim klubie jak Lechia sa duze wymagania i oprocz wynikow liczy sie jeszcze styl gry plus duza presja wynikow.Potrzebny nam ktos kto sobie z tym poradzi z tym od dzis bo to nasz trzeci sezon w 2 lidze i najwyzszy juz czas na awans.DRUGI PROBLEM JEST TAKI KTO MOZE GO ZASTAPIC,KTO TO UPORZADKUJE OD ZARAZ A MI DO GLOWY NIE PRZYCHODZI ZADNE NAZWISKO KTORE MOZE BYC W NASZYM ZASIEGU JESLI CHODZI O FINANSE :(((((((
26 sierpnia 2007, 09:22 / niedziela
X-x-X
Na wstępie mojej jakże merytorycznej oraz niosącej w świat Internetu wiele wartościowych słów wypowiedzi, chciałbym powiedzieć -> "Jebać Zeto debila!". :)

Napewno urosłeś teraz w oczach wielu czytelników forum. pewnie zostaniesz dla nich Bogiem. Pogratulować !!!!!!

A co do Borka.
Osobiście chciałem aby mu sie w Lechii udało. O ile sobie dobrze przypominam, to po ogłoszeniu, że pierwszym trenerem został Borek, byłem nielicznym na forum, który nie pisał "jebać Zarząd".
Widziałem wszystkie mecze w tym sezonie, rozegrane przez Lechię. Widziałem jak drużyna nie potrafi grac w piłkę. Nie zgodzę się z tezą, że jedyną stratą, jest remis z Jastrzębiem. Wszystkie mecze były do wygrania !!!!!!! Bramki które tracimy, są wynikiem takich "wielbłądów", że nóź w kieszeni się otwiera, widząc to wszystko.
Dodatkowo dochodzi przyzwyczajenie do nazwisk. Są piłkarze którzy grają bez względu na formę, czy prezentowany poziom sportowy. Są tacy, którzy będąc najlepszymi na treningu, wejdą na boisko w 85 minucie.
26 sierpnia 2007, 10:13 / niedziela
Zeto wyrob sobie papiery trenerskie i czekaj az Borkowi podziekuja;)
26 sierpnia 2007, 10:22 / niedziela
Joker- nie będę robił papierów trenerskich. Po wpisach takich jak twój, stanę się jeszcze większym fanem tego marazmu, który pod rządami Borka opanował naszą Lechię.

VIVA Borek !!!!!!! Niech żyje kopanie się po czołach !!!!!
26 sierpnia 2007, 11:21 / niedziela
Wszyscy zapomnielo 0:2 z Turem?
Borek pracuje już na tyle długo że drużyna powinna mieć swój styl.
Nowy trener nic nie zmieni w tej rundzie ale będzie miał możliwość poznać zawodników i ocenić ich przydatność przed rundą wiosenną. Jak też wystarczająco dużo czasu w przerwie zimowej na przygotowanie zespołu.
26 sierpnia 2007, 12:23 / niedziela
do Zeto

Nie zawsze zgadzam się z Twoimi poglądami w 100%-ach, ale mam do Ciebie szacunek i kiedy widzę wpisy takich xx-ów to szlag mnie trafia.

Myślę, że obrażanie ludzi, którzy chcą dobrze dla Lechii to zajęcie dla śledzi,
a prawdziwy Lechista po to wpisuje się na forum żeby dyskutować.

Zeto przeczytaj moje wcześniejsze wpisy w temacie " trenerskim" i odpisz co myślisz :)
26 sierpnia 2007, 19:09 / niedziela
Po dzisiejszym meczu tylko odejście Borkowskiego może być pozytywną wiadomością bo niżej upaść chyba już nie można.
Panie Borkowski mniej pan honor i odejdź sam.
26 sierpnia 2007, 19:27 / niedziela
Nie wiem, czego spodziewaliście się po Lechii w tej rundzie. Pucharu Polski, Mistrzostwa, ogrania Barcy? W Polskiej lidze, w której gra się systemem jesień wiosna, tak naprawdę najważniejsza jest przerwa zimowa. Od tego jak przygotują zespół zimą do gry, zależy jego postawa przez następne 2 rundy. Borek skopał zimę i tak już zostało - niestety. Ponadto wprowadzenie do pierwszej 11-ki nie 1-2 piłkarzy, ale 5-6 latem to lekka przesada. Dziś naliczyłem 5 nowych piłkarzy (doliczam Łożyńskiego bo wiosną grał mało). Nie widzę, pomimo nowych piłkarzy w Lechii jakiejś odmiany Jej gry.
Wnioski nasuwają się same. Zmiana trenera już teraz (bo może narobić jeszcze więcej strat), a na pewno przed końcem rundy jesiennej, żeby nowy mógł ten zespół ułożyć. Problem zasadniczy w tym, że na rynku nie ma zbyt wielu wolnych trenerów do wzięcia od zaraz. Zazmianą natychmiast przemawiają również negocjacje z Orlenem i Lotosem. Kto będzie chciał sponsorować drużynę, która ma jeden z większych budżetó w lidze a pozwala się ogrywać takim zespołom jak Odra Opole. Poza tym jeśli mamy walczyć o I ligę to Polonię powinniśmy pokonać a nie dostawac od niej w dupę. Dziś Warta wykeciła remis, a my 1:3.
26 sierpnia 2007, 19:35 / niedziela
Kurwa człowieku ODEJDŹ!!!!Co ty robisz z naszą LECHIĄ???Miej honor i podaj się do dymisji!!Ta druzyna gra jak 11 chłopców,którzy się pierwszy raz widzą!!Tak grają na podwórkach!!!Tu w ogóle nie ma drużyny!!!Pierdolisz o tym kolektywie,a gdzie ty tu kolektyw widzisz!!??Jeszcze trochę i bedziemy patrzećsiebie czy nie jestesmy na pozycjii spadkowej!!Znowu cieżki rok się szykuje!!Borek powiedziałeś,że po 5-6 kolejkach będzie wiadomo o co gramy więc o to gramy o spadek ???
Borkowski musi odejść!!
26 sierpnia 2007, 19:41 / niedziela
Bylem na meczu widzialem
Jedyne co mam do powiedzenia to Borkowski wypierdalaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26 sierpnia 2007, 19:43 / niedziela
Może i dobrze się stało, że przegraliśmy - jeśli nie wywalą tego cymbała, to po prostu będzie to wyraźny sygnał, że Lechię czeka wieloletnia banicja w II lidze, a zarządzacjący Klubem i Borkowski to jedna klika.

Borkowski odejdź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26 sierpnia 2007, 19:47 / niedziela
Konri bardzo optymistyczny jestes widze z ta wieloletnia banicja w drugiej lidze. Obawiam sie, ze z taka gra czeka nas trzecia.
26 sierpnia 2007, 19:56 / niedziela
Coś mi ta sytuacja przypomina. Zapowiedzi I ligi, Tomasz Moskal w napadzie, "silny" skład z gwardii zaciężnej w ilości hurtowej sprowadzonej przed sezonem. A co było potem, każdy wie. III liga i jeden wielki syf.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032