Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Czy mamy jeszcze szanse na awans?

strona 1/5

25 kwietnia 2007, 16:03 / środa
Witam,zarzucam taki temat bo jestem nie poprawnym optymista,czy mamy jeszcze szanse na awans?,ja w to wierze,ale dochodzą mnie słuchy ,ze starsi zawodnicy Lechii po prostu nie chcą awansować,co wy sądzicie o tym?
Ja i tak bede zawsze z Lechia,ale nie ukrywam ,ze chciałbym żeby był awans.
A my swoje Lechia Gdańsk!!!!
25 kwietnia 2007, 16:45 / środa
Co to za pytanie ? Wygramy w Sosnowcu z Zaglebiem i pniemy sie dalej w gore
25 kwietnia 2007, 16:50 / środa
obysmy wygrali bo jak nie to bedzie ciezko... :)))))
25 kwietnia 2007, 17:20 / środa
Nawet gdy będzie już ostatnia kolejka, Lechia będzie miała 3 punkty straty, do miejsca dającego awans, będziemy grać na wyjeździe z najlepszą drużyną rundy, a druzyna którą będziemy gonić, będzie grała u siebie z outsiderem, my będziemy musieli wygrać i liczyć na ich porażkę, będę wierzył, że tak się stanie.

Już raz przeżyłem podobny cud (kto pamięta Dzierżoniów- Lechia Gdańsk i Miedź- Tychy, ten wie o co chodzi).
25 kwietnia 2007, 17:55 / środa
Pamietam, ale wtedy to cudem ochronilismy sie przed spadkiem i wtedy chyba jeszcze liczylismy kolejke wczesniej na to by Slask wygral a bylby spokoj a nie dal rady i do konca byla nerwowka. Ci co byli na tamtym wyjedzie do dzis opowiadaja ze powrot z Dzierzoniowa(pod granica czeska) rownal sie z podobnym cudem jak zwyciestwo Lechii, tylko ze pilkarze nie biegali zamroczeni alkiem... :)
25 kwietnia 2007, 18:54 / środa
Nawet sensowny wątek.

Mamy szanse, ze Śląskiem było widać, że brakowało skuteczności. Jak drużyna złapie odpowiedni rytm to można nawet powalczyć i o te pierwsze miejsce ale z awansu napewno będe zadowolony.
25 kwietnia 2007, 21:39 / środa
Nos- dokadnie tak, cudem się utrzymaliśmy. I teraz tak samo możemy awansować. Osobiście jest mi wszystko jedno, czy awans zapewnimy sobie w ostatniej kolejce, czy na miesiąc przed końcem rozgrywek.
Prawdziwego mężczyznę, podobno poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna

;-)
26 kwietnia 2007, 03:55 / czwartek
piłkarze biegali wtedy jak biegali,
mecz walki to to nie był

OT
o ile sobie dobrze przypominam ostatni mecz Untona w Lechii
wręczyłem mu wtedy po meczu szal na "powrót", wrócił . . w drużynie przeciwnika,
26 kwietnia 2007, 07:16 / czwartek
Sa piłkarze,którzy nie chcą awansować.W razie wejścia do OE,pół drózyny nie nadaje się do gry w ekstraklasie.Poza tym,Śląsk gra dla Lechii.Zobaczcie mecze do końca.No i gołębiom zapewne upierdolą punkty za aferę
26 kwietnia 2007, 09:45 / czwartek
Ciekawe jak ta sytuacja odbije się na liderze II-giej ligi ??

odnośnik
26 kwietnia 2007, 10:00 / czwartek
Mamy i to całkiem spore!!! Trzeba tylko zacząć wygrywać mecze u siebie i na wyjazdach zdobywać punkty. Ktoś wie kiedy do gry wrócą Pawlak, Piątek i Wiśniewski??
26 kwietnia 2007, 10:06 / czwartek
BlackJack - przestań pisac totalne głupoty - ze zawodnikom nie zalezy na awansie bo by musieli odejsc.... TOTALNA GŁUPOTA powtarzana na podstawie jakis poje...nych artykulików w szmatławcach! Wiesz dlaczego jest to głupota???

BO - jezeli nawet załozymy ze wymieniamy polowe skladu to co sie staje z tymi zawodnikami co odchodza???

Idą do klubów ktore chca walczyc o AWANS - ida tam i dostaja lepsza KASE! (nikt za darmo nie gra - to ich zawód)! Zawodnicy maja lepsza karte przetargowa.... (tak byłem grałem w druzynie ktora awansowała - ja im w tym pomoglem). A nie gram w druzynie ktora o nic nei walczy...jestem slaby...

Dlatego własnie pisanie takich bzdur to IDIOTYZM!

nawet jak 99% zawodników odejdzie w ramach AWANSU... to od razu beda mieli prace w innych klubach za lepsze pieniadze - !!!
26 kwietnia 2007, 10:54 / czwartek
Trzeba być pojebanym tak mocno jak redaktorek stankiewicz, żeby móc pomysleć, że którykolwiek piłkarz odpuszcza walkę o awans !!!!!!!!!

Piłkarzom postawiono cel. Zrealizowanie go daje mocne argumenty do renegocjacji kontraktów !!!!!!!!!!!! Nie zrealizowanie tego celu, daje podstawy trenerowi i Zarządowi do do rozwiązania kontraktu, ewentualnie zmiany kontraktu na gorszy.

Ludzie myślcie trochę, i wydawajcie "kapturowych wyroków", tak jak to robi ta szmata z db !!!!!
27 kwietnia 2007, 08:09 / piątek
Zeto nie chodzi o ferowanie wyroków, ale proszę powiedz tak szczerze, kto z obecnych zawodników miałby pewne miejsce w składzie w I lidze? Manuszewski, Piątek, Pawlak, Pęczak i może Miklosik. Ktoś jeszcze? Nie oskarżam nikogo o odpuszczanie i szczerze mówiąc nie wierzę w to, bo byłoby to strasznym skurwysyń.... i oszukiwaniem nas kibiców.
27 kwietnia 2007, 09:33 / piątek
Matti- odpowiem inaczej, który trener wymieni cały skład i zrobi z niego drużynę w ciągu 2 miesięcy ????

Moim zdaniem, większość kibiców ma zbyt wielkie oczekiwania co do umiejętności piłkarzy. To jest tylko Polska II liga, a nie serie A, czy Premierschip. Tutaj nie trzeba mieć Kaki, Messiego, Rooney'a czy Lamparda.
Różnica poziomów między I-szą a II ligą też nie jest zbyt duża. Wystarczy zobaczyć mecze Łęcznej, Piotrcovii, Widzewa, Płocka by zobaczyć jak piłkarzyki kopią się po czołach. W obecnym składzie Lechia w niczym im nie ustępuje.

Po drugie zrezygnować z piłkarza jest łatwo. Tylko kto na jego miejsce ??? Bo jak na razie nasza polityka transferowa kuleje. W ostatnich latach, jedyne nasze wzmocnienia to przypadki. Ani Pęczak, ani ManU, ani Miklosik nie był brany pod uwagę. Każdy z nich trafił do lechii tylko dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Za to wzmocnienia w postaci Rogalskiego, Buzały, Szałęgi, czy w poprzednich sezonach Siklicia, Mysiaka, Dzienisa, Wilka, Giermasińskiego, Sobańskiego można nazwać największymi porażkami Biało- Zielonych.

A co do sądów kapturowych, to wiem co przeczytałem w DB, i przez przypadek wiem jakie były następstwa tego artykułu. Dlatego też uważam, że redaktorek stankiewicz to szmata. Szmata która nie dość że nie zna się na piłce, to jeszcze robi aferę tam gdzie jej nie ma.
27 kwietnia 2007, 13:11 / piątek
ja powiem szczerze , że najwieksze szasne na awans widze w degradacji kolejnych kilka zespołów ( zagłębie,widzew ... )
27 kwietnia 2007, 21:36 / piątek
odnośnik
/\
|
|
|
szanse chyba coraz wieksze:)
27 kwietnia 2007, 22:31 / piątek
Pytanie retoryczne . . . skoro wszyscy śpiewamy Nasz hymn.
Moje odczucia co do pismaków są podobne i dodałbym że wogóle to w trójmieście mamy problem z rzetelnym sportowym dziennikarstwem. Jedyne wyjście jakie mamy to nie czytać tych szmatławców; a zaglądać na Nasze fora.

Z prostej . . .
28 kwietnia 2007, 10:35 / sobota
Ja odpowiem pytaniem, na pytanie. Jak nie teraz, to kiedy? Z I-szej spadnie więcej niż 2 kluby. Ruch stracił swoją "matkę chrzestna" basię b. Dyrektor Zagłębia dołączył do fryzjera. Jaga robi nerwowe ruchy i zatrudnia jakiegoś leszcza. Polonia W. raz dostaje punkty, raz je traci. Więc jak nie teraz, to kiedy?
28 kwietnia 2007, 12:44 / sobota
Głupie pytanie - infantylna odpowiedź. Jasne, że Lechia ma szanse. I to całkiem spore. Wyliczanie problemów Ruchu, Zagłębia, Polonii Bytom czy Jagiellonii to jedno, a drugie to to, że nie wiadomo ile poleci drużyn z pierwszej ligi. Zapowiada się, że trzy - cztery plus baraż.
Na dodatek nie wiadomo, czy Zagłębie Sosnowiec, nawet gdyby awansoiwało, zostanie dopuszczone do ekstraklasy. Bo pętla wokół Wojtka Rudego zaciska się coraz bardziej, a jak chłopaki zorganizowali sobie awans do II ligi w 2004 roku, to już we Wrocławiu wszyscy doskonale wiedzą. Ślask musiał grać baraż z Arką, bo Zagłębie było "poza zasięgiem".
Ale nie o problemach Zagłebia, lecz o szansach Lechii tu mamy pisać.
Wiele zależy od was samych. Nie lekceważcie słów Staszkiewicza, bo uwierzcie, chłop na futbolu zna się jak mało kto. To nie przypadek, że potrafi z pamięci podac skład rywali Lechii ustawiając zawodników według pozycji. Tylko kilku dziennikarzy w Polsce to potrafi. Jego wiedza "pozaboiskowa" o futbolu jest także przeogromna. Wiemy o tym.
Na pewno nasz Śląsk będzie w stanie Lechii pomóc. Jagiellonię i Polonię Bytom będziemy jeszcze przyjmować na Oporowskiej. A we Wrocławiu ostatnio Śląsk punktów nie traci.
Pozdrowienia z Wrocka dla wszystkich lechistów. Życzymy Wam tego awansu!
28 kwietnia 2007, 13:23 / sobota
wks1979- Staszkiewicz i stankiewicz to dwie różne osoby. Pierwszy pisze dla Faktu, i masz rację, wie co pisze. Drugi to taki mały skurwysynek, który jeśli się zna na piłce, to tylko na tej do metalu ;-)
28 kwietnia 2007, 18:53 / sobota
No ja myśle że to przez osłąbienie w skłądzie sie dzieje,bo jak na początku grał pęczak i pawlak i wiśnia to było si.....a jak pauzują to coś się zacięło...Może się mylę.......

LECHIA GDAŃSK!!!!!
28 kwietnia 2007, 20:37 / sobota
Jutro się przekonamy jakie szanse mamy bo dzisiaj wszyscy inni z czołówki wygrali, więc tylko wygrana wchodzi w gre. Każdy inny wynik bardzo nad oddali od awansu.
29 kwietnia 2007, 03:33 / niedziela
no ba jasne ze mamy(jak dlugo pilka W GRZE). malo tego, mam miec c+ wiec mam nadzieje ze poogladam mecze LECHIJKI w oe za posrednictwtem tej stacji.
a my swoje ... LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29 kwietnia 2007, 16:32 / niedziela
Po dzisiejszym meczu mamy już tylko szanse na baraże. 5 pkt starty do 3 i 4 miejsca to mało. Tylko, że Lechia musi w końcu zacząć grać, a nie pokazywać to co w ostatnich 6 meczach.
29 kwietnia 2007, 16:33 / niedziela
Nie, nie mamy szans na awans. Tyle w tym temacie.
29 kwietnia 2007, 16:37 / niedziela
Przykro to pisać, ale nawet gdyby spadły z I ligi 4 drużyny + 1 baraż, to Lechia zajmując ewentualnie premiowane miejsce nie zasłużyłaby na awans... Tak jak pisałem kilka miesięcy temu, Lechia powinna awansować, ale w 2008 roku i tyle na ten temat.
29 kwietnia 2007, 16:40 / niedziela
Ech ... :( a tak ladnie grali w drugiej polowie z zaglebiem;/
29 kwietnia 2007, 16:45 / niedziela
Po dzisiejszym "wyczynie" naszych kopaczy to stwierdzam,że NIE !!!
Za rok trzeba walczyć !
Dobre jest to jak nie wejdziemy będą derby:)
29 kwietnia 2007, 16:46 / niedziela
Zrobić czystki w składzie. Zainwestować w nowych a co najważniejszcze MŁODYCH piłkarzy.
29 kwietnia 2007, 17:53 / niedziela
NIc się nie stało ,hej Lechia nic się nie stało. OE jest nasza!!! Zobaczycie! wierzmy w to mocno!
29 kwietnia 2007, 20:12 / niedziela
Luis odstaw prochy ...
29 kwietnia 2007, 21:08 / niedziela
Mamy 40 punktów i 32 do zdobycia. Wydaje się że potrzeba 56-58 pkt. na koniec sezonu żeby mieć nadzieję na awans. Z tej symulacji wychodzi że potrzeba na 5 zwycięstw, 2 remisy i możemy pozwolić sobie na 1 porażkę. Jedziemy do Gliwic, Łomży, Zabierzowa i Stalowej Woli a gramy u siebie z KSZO, Miedzią i Ruchem. Tak więc u siebie musimy wygrać wszystko plus zwycięstwo na wyjeździe. Niech każdy sobie sam odpowie a czas pokaże.

Z prostej . . .
29 kwietnia 2007, 21:34 / niedziela
Green LG z taką grą naszego zespołu to tu o każdy punkt może być bardzo ciężko. Mimo wszystko myślę, że gdyby udało im się strzelić chociaż bramkę to by grało im się już lżej i więcej akcji by wychodziło. To, że nie strzelili braki od 6 spotkań napewno tkwi w psychice i potem z paru metrów tak jak dziś nie trafiają.
30 kwietnia 2007, 01:00 / poniedziałek
HMMM Czytam i mysle sobie czy stanie się cud jak z Euro i okaże się że uda sie nam awansować czas zapewne pokaże??? Kryzys jest niewatpliwie i to w psychice naszych kopaczy czy nie czas by pomyslec tez nad zatrudnieniem jakiegos speciala psychologa warto by nadtym pomyslec . Idąc dalej to zauwazyłem że wszyscy juz postawili na naszych grajkach krzyzyk ale czy slusznie , podoba mi się wypowiedz kalki że oni sie niepoddali i słusznie bo najwazniejsze to to by oni mieli jeszcze ta wiare ze jeszcze nie wszystko stracone a my kibice i media juz ich zakopują tak niemozna.Patrząc na rozkład jazdy w dalszych kolejkach jedno co jest dla nas dobre to to że mamy juz gre z czolówka cala poza sobą z wyjatkiem Ruchu i przy pomyslnych wiatrach nasza Lechia moze ugrac miedzy 17 a 20 pkt dalo by nam to pi razy oko miedzy 57 a 60 pkt. Maja grac do konca bo jeszcze wiele moze sie wydazyc zwłaszcza po tym co powiedział Lipiec jest nawet szansa z 5 miejsca powalczyc w barażach i niemozemy poniżej tego miejsca zleciec bo cały Tort moze nam zniknac a wtedy tylko sie oblizemy ze smakiem . Teraz tylko pytanie Czy jak Lipiec wprowadzi to co daje jeszcze szanse Lechi na awans to czy PZPN zrobi Orange z 14 druzyn bo jesli tak to nawet 5 miejsce niepomoze pozostanie po staremu a jesli pozostanie przy 16 druzynach w Orange to 5 zespol gra baraz czyli Lechia więc nie wszystko stracone i glowa do góry jestem dobrej mysli tak jak z Euro tak i tu nie ma innej alternatywy a swoja droga watpie by PZPN zmienil orange na 14 druzyn wiec jest naprawde jeszcze o co grac bo jesli by sie poddali i juz miecze zakopali w dolki to potem mogli bysmy sobie tylko w brode pluc ze nie gralismy do konca i niewykorzystalismy danej nam szansy:)))
30 kwietnia 2007, 11:10 / poniedziałek
Terminarze innych drużyn do końca sezonu :

Ruch Chorzów

- ŁKS Łomża - dom
- Zawisza Bydgoszcz - wyjazd
- Kmita Zabierzów - dom
- Jagiellonia Białystok - wyjazd
- Stal St. Wola - wyjazd
- Unia Janikowo - dom
- Lechia Gdansk - wyjazd
- Podbeskidzie B-B - dom

Zaglebie Sosnowiec

- Podbeskidzie B-B - wyjazd
- Górnik Polkowice - dom
- Polonia Warszawa - wyjazd
- Odra Opole - dom
- Polonia Bytom - wyjazd
- Slask Wroclaw - dom
- Jagiellonia Bialytsok - dom
- KSZO Ostrowiec - wyjazd

Polonia Bytom

- Polonia Warszawa - wyjazd
- Odra Opole - dom
- Jagiellonia Bialystok - dom
- Slask Wroclaw - wyjazd
- Zaglebie Sosnowiec - dom
- KSZO Ostrowiec - wyjazd
- Piast Gliwice - dom
- Miedz Legnica - wyjazd

Jagiellonia Białystok

- Odra Opole - wyjazd
- Kmita Zabierzow - dom
- Polonia Bytom - wyjazd
- Ruch Chorzów - dom
- Slask Wroclaw - wyjazd
- Stal St. Wola - dom
- Zaglebie Sosnowiec - wyjazd
- Unia Janikowo - dom

Lechia Gdansk

- KSZO Ostrowiec - dom
- Piast Gliwice - wyjazd
- Miedz Legnica - dom
- LKS Lomza - wyjazd
- Zawisza Bydgoszcz - dom
- Kmita Zabierzow - wyjazd
- Ruch Chorzow - dom
- Stal St. Wola - wyjazd

Polonia Warszawa

Polonia Bytom - dom
Slask Wroclaw - wyjazd
Zaglebie Sosnowiec - dom
KSZO Ostrowiec - wyjazd
Piast Gliwice - dom
Miedz Legnica - wyjazd
LKS Lomza - dom
Zawisza Bydgoszcz - wyjazd

My i Polonia W-wa mamy zdecydowanie najłatwiejsze terminarze. Trzeba tylko zacząć strzelać bramki...
30 kwietnia 2007, 11:42 / poniedziałek
Ludzie jaki awans co Wy pierdolicie ,przestance sobie cos obiecywać co jest na dzien dzisiejszy niemozliwe! Tylko LECHIA!!!!!!!!!!!!
30 kwietnia 2007, 11:47 / poniedziałek
Tera po przegranej w Sosnowcu to my co najwyżej jesteśmy w dupie. Tracimy bodajże 8 pkt do miejsca premiowanego barażami. Jeśli chcemy awansować to musimy liczyć na wrocławską prokuraturę :)
30 kwietnia 2007, 11:51 / poniedziałek
Araszcz- za przeproszeniem w dupie, to jesteś ty !!!!!!!!!!

Może przegraliśmy walkę o awnas, może i zaraz będziemy bronić się przed spadkiem. Ale jak piszesz o WIELKIEJ LECHII to zawsze z szacunkiem.

PS. Twój nick śmierdzi śledziem
30 kwietnia 2007, 11:52 / poniedziałek
jak awansujemy teraz dzięki prokuraturze to za rok znowu spotkamy sie na boiskach 2 ligi ;/
14 maja 2007, 02:24 / poniedziałek
KSZO Ostrowiec – Polonia Warszawa 0:1
Piast Gliwice – Polonia Warszawa 1:3
Polonia Warszawa – ŁKS Łomża 2:0
Miedź Legnica – Polonia Warszawa 0:3
Zawisza Bydgoszcz – Polonia Warszawa 0:3
Śląsk Wrocław – Polonia Bytom 1:1
Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec 1:1
KSZO Ostrowiec – Polonia Bytom 2:1
Polonia Bytom – Piast Gliwice 3:1
Miedź Legnica – Polonia Bytom 0:4
Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów 1:1
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok 2:1
Jagiellonia Białystok – Stal Stalowa Wola 2:0
Zagłębie Sosnowiec – Jagiellonia Białystok 1:1
Jagiellonia Białystok – Unia Janikowo 3:0
ŁKS Łomża – Lechia Gdańsk 0:1
Lechia Gdańsk – Zawisza Bydgoszcz 3:0**
Kmita Zabierzów – Lechia Gdańsk 0:2
Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów 2:1
Stal Stalowa Wola – Lechia Gdańsk 1:2

Z tej tabeli wynika,że lechia awansuje
1.Lechia Gdańsk pkt. 15+47
2.Polonia Warszawa pkt. 15+46
3.Polonia Bytom pkt.8+51
3.Jagiellonia Białystok pkt.8+52
tabela na koniec(z tych druzyn wziete pod uwage)
1.Lechia Gdańsk pkt.62
2.Polonia Warszawa pkt.61
3.Jagiellonia Białystok pkt.60
4.Polonia Bytom pkt.59
14 maja 2007, 18:28 / poniedziałek
optymistycznie ;] poczekajmy jak nam pojdzie w lomzy i zabierzowie. 3 pktow za Ruch tez bym nie dopisywal. na razie mozna robic, to co robimy najlepiej czyli wierzyc :) szansa na pewno jest ale nasi chlopcy musza w koncu zaczac grac...

12. ŁKS Łomża 4 5 5
13. Stal Stalowa Wola 6 8 1
14. Kmita Zabierzów 7 4 3

to zwyciestwa, remisy i porazki tych druzyn u siebie... a my nie gramy wirtuozersko i meczymy zamiast rozjezdzac wiec nie ma co krzyczec "hurrrra" i montowac wirtualne tabele ;] "my wierzymyyyyyyy tylko w BKS"
14 maja 2007, 19:54 / poniedziałek
Za tydzień znów czołówka się bije. Jaga gra u siebie z Ruchem, jak Ruch wygra ma pewny awans (nie żeby nie miał, ale wtedy do Gdańska przyjadą grać o pietruszkę.

Polonia Bytom gra we Wrocku i nie wróżę jej punktów.

Warszawa zagra w Ostrowcu, z KSZO, które ma tylko 24 bramki stracone. Polonia ostatnio już tyle nie strzela, może paść remis 0-0.

Jeśli wygramy w Łomży (daj Boże), to przy moim scenariuszu będziemy mieli punkt straty do Polonii i walkower w następnym meczu.
14 maja 2007, 20:08 / poniedziałek
Zastanawialem sie na niektorymi meczami np. kszo-polonia,lechia-ruch.Jednak zadecydowaly poszegolne elementy np. srednia na mecz(bramki)dyspzycja itd.
14 maja 2007, 20:28 / poniedziałek
w przypadku naszej Lechijki watpliwosci trzeba miec co do kazdego wyjazdu ;] no ale jesli marzymy o awansie to z kim mamy wygrywac jak nie ze Stalowka czy LKSem. jak sie nadajemy to wygramy :) czego sobie i wam zycze, ogolnie czolowka potraci punkty miedzy soba, to nasze szczescie ale wtedy przydaloby sie wygrac z Ruchem... no i komplet z wyjazdow. wykonalne ale piekielnie trudne, licze jednak, ze znowu jestesmy na fali wznoszacej i bedzie coraz lepiej. a koncowka juz tuz tuz, moze byc pieknie :)
14 maja 2007, 21:50 / poniedziałek
Witam. Wydaje mi sie zeby na dzien dzisiajszy bardzo trudno okreslic szanse na awans . Czynników jest bardzo wiele począwszy do wyników drużyn z czołówki II ligi, występów w OE Górnika Łęczna, kłopotach finansowych Polonii Bytom ( co z tą druzyna w przypadku wywalczenia awansu????)kończąc na decyzjach centrali w sprawie Zagłębia tego z Lubina jak i tego z Sosnowca ( jeżeli jakiekolwiek będa ). Schematów i rozwiazań moze byc mnóstwo. Miejmy nadzieje ze bedziemy sie cieszyc na koniec. Puki są szanse wierzyć trzeba. Szkoda w tej rundzie Karola Piątka. Rogalski wielkie rozczarowanie, a Szałęga mysle ze powinien dostać szanse na kolejną runde. Z Biało-zielonym pozdrowieniem.
14 maja 2007, 22:04 / poniedziałek
Zauważcie że W-wa ma w ostatniej kolejce walkower za hydrobudowę
Jutro trzeba trzymać kciuki za Górnik Łęczna który gra zaległy mecz z Wisłą Płock.
No i o ironio szparka może pomóc nam w wejściu do OE:
W środę mają zaległy mecz z Widzewem i najprawdopodobniej walkower dla śledzi,
28. kolejka, 19 maja:
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Wisła Płock - ŁKS
Widzew Łódź - Odra Wodzisław
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin,
29. kolejka, 22 maja:
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
Cracovia - Górnik Łęczna
30. kolejka, 26 maja:
Widzew Łódź - Cracovia
Górnik Łęczna - Groclin Dyskobolia
Wisła Płock - Arka Gdynia
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Widzew ma niby 7 pkt przewagi ale ciężkie mecze jak wszystko przegrają (a tak ostatnio się dzieje) to spadną 13 miejsce
Zabrze 5 pkt przewagi też mogą spaść jeszcze nawet na 15 miejsce(i mecz z arką),
No i Płock też gra mecz z arką- jednym słowem jaja jak berety i dziesiątki możliwości!!
Nie wiadomo jeszcze też co zrobią z obydwoma Zagłębiami (Lubin, Sosnowiec)?
Jedno jest pewne "umiesz liczyć- licz na siebie". Także LECHIO do boju! W każdym meczu 3 pkt i wchodzimy!!! Aż strach pomyśleć co się będzie działo w Stalowej Woli jeżeli ten mecz będzie decydował o naszym wejściu:)))
14 maja 2007, 22:14 / poniedziałek
Nic dodać nic ująć... UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE! ! !
15 maja 2007, 12:10 / wtorek
Tomczak: degradacji już nie będzie
Życie Warszawy | 2007.05.15 07:30
Czy zamieszane w korupcję Zagłębie Lubin i Zagłębie Sosnowiec podzielą los zdegradowanych Arki i Łęcznej? - Byłbym ostrożny w ferowaniu takich wyroków. Nie spodziewam się już tak spektakularnych decyzji. Raczej przyznawania ujemnych punktów - odpowiada Michał Tomczak, szef Wydziału Dyscypliny PZPN.
15 maja 2007, 14:45 / wtorek
Górnik Łęczna pod ścianą....

-Ponoć pragniecie uniknąć odpowiedzialności poprzez zasłonięcie się szyldem spólki akcyjnej,która dopiero w tym roku zajęła się w Górniku sekcją piłki nożnej?

To opinia WD.Jesteśmy za zwalczaniem korupcji w polskiej piłce.Złożyliśmy wniosek do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu o swierdzenie czy podmiot zbiorowy Górnik Ł SA ponosi odpowiedzialność za czyny osób fizycznych,które nie były jego pracownikami.Powołanie Spółki Akcyjnej,to przecież wymogi Ustawy o sporcie kwalifikowanym.Od Stowarzyszenia GKS Górnik Ł. (które jest w dalszym ciągu członkiem PZPN),przejeliśmy sekcję piłki nożnej,ale nie korupcję.Kiedy 3 stycznia zostaliśmy przyjęci do PZPN,nikt nas oficjalnie nie informował o zarzutach wobec Stowarzyszenia.Pierwsze wezwenie zostało zaadresowane na podmiot,który nie istniał.Od początku postępowania mieliśmy więc doczynienia z bardzo swobodnym podejściem do litery prawa przez WD PZPN

-Jaki przewiduje Pan dalszy scenariusz wydarzeń?

Po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia werdyktu WD wystąpimy do Komisji Odwoławczej PZPN,Jest również Trybunału Arbitrażowego PKOL oraz sądy powszechne.Wykorzystamy wszelkie możliwości.Korzystamy z pomocy pani mec.A.Wantuch z Krakowa,która z bardzo dobrym skutkiem prowadzi od lat sprawy przeciwko PZPN.

FRAGMENTY Z TYGODNIKA PIŁKA NOŻNA nr 20 z 15.05.2007
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.488