Gdańsk: czwartek, 2 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Czy mamy jeszcze szanse na awans?

strona 2/5

15 maja 2007, 16:52 / wtorek
Po ostatnich meczach niektórzy popadli już w hurraoptymizm , nie oszukujmy się (już kiedyś o tym pisałem i nie tylko ja , inni też to zauważyli)naszym piłkarzom nie zależy na awansie i nawet teraz kiedy jest szansa na awans z 4-go miejsca , jestem pewien że rozgrywki zakonczymy na 5-6 miejscu- już oni się o to postarają(piłkarze).Jestem w stanie na to postawić skrzynkę wódki ....
15 maja 2007, 16:55 / wtorek
zamknij morde

czego kreczesz?
nie podoba sie to wypad na olimpijska.
15 maja 2007, 16:57 / wtorek
krAczesz* oczywiście
15 maja 2007, 17:05 / wtorek
No i po co te dziecinne docinki T-mobile musiałeś? Chłop wyraził tylko swoje zdanie na ten temat i uszanuj to. Później tylko Lechiści się dziwią , że kibice się dzielą na grupy a nie chca się trzymać razem bo nie szanujecie nawet zdania swoich bliskich.
15 maja 2007, 17:16 / wtorek
T-Mobile nie denerwuj się typkiem lechiomoja,on tu tylko podburza,spójrz na wątek z meczu z Piastem (jakim był dużym pesymistą).... Miał biegać wokół stadionu lecz zapomniał.pojawił się akurat w dzień meczu pierwszy raz na forum i zaraz wszystko czarno widział.... :) Lecz niestety dla niego...LECHIA WYGRAŁA!!! :)
15 maja 2007, 17:40 / wtorek
Tu tak dla przedstawienia osoby lechiomoja

lechiomoja
10 maja 2007, 14:47 / czwartek
Szczerze to myślę ze Piast Gliwice wygra 6:1 z Lechią bo już w sumie mi nie zależy pokazali jak im zależy na I lidze niech już sobie przegrywają jak tak mają grać. Zero serca w tej grze jest włożonej jakby chcieli to by weszli do tej I ligi ale co tam...

to już w czasie meczu z piastem....jak reszta się cieszyła z wyniku Lechii:

lechiomoja
10 maja 2007, 20:33 / czwartek
No zobaczymy panowie jaki rezultat będzie jeszcze mecz się nie skończył :)

Jakiś niezadowolony był "kolega" z takiego obrotu wydarzeń i z tego,że Nasza Lechia wygrywa :)))) Przykro nam "kolego",ale tak już będzie do końca sezonu!!! :))))
15 maja 2007, 17:44 / wtorek
nie "krecze" tylko przewiduję ..a tobie t-mobile już raz napisałem ale ci powtórzę drukowanymi bo nie pojąłeś ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM , bo o ile się nie mylę forum służy do wypowiadania opinii a nie ubliżania
15 maja 2007, 17:49 / wtorek
poprostu liczymy tylko na siebiei nikogo wiece !!!!i tak juz graly pod nas druzyny inne wiec zbieramy pinkty do konca same zwyiestwa i wtedy zobaczymy albo awans albo plucie se w brode
15 maja 2007, 18:14 / wtorek
irek69: jakbys potrafil czytac bys zauwazyl ze sie poprawilem.
poza tym czy ty jestes pilkazem ze wiesz co oni chca a czego nie ??

NIE WYDAJE MI SIE
15 maja 2007, 18:33 / wtorek
Wisła Płock 0:1 Górnik Łęczna (32' minuta) :)

Ale to czwarte miejsce to niestety już samemu trzeba zdobyć...
15 maja 2007, 18:37 / wtorek
Bravo Łęczna oby tak dalej do końca meczu.Wtedy chociaż sie wyjasni jedna rzecz.Awans do ekstraklasy beda miały zapewnione cztery drużyny.

WSZYSCY DO ŁOMŻY!!!!!!!
15 maja 2007, 19:58 / wtorek
No i Łęczna wygrała w Płocku!!
15 maja 2007, 20:05 / wtorek
Szanse sie zwiekszają !!!!

wazne by nasi zawodnicy dali w kazdym meczu z siebie 100 % !!!
trzeba dogonic polonie b. ale nie moze nas dogonic polonia w. !!!

dzis w płocku bardzo wazny wynik dla druzyn z II ligi !! w Łomży tylko nasze zwycięstwo i wtedy OE naprawde bedzie juz blizko !!!!

LG !!!
15 maja 2007, 20:06 / wtorek
irek69- a ja myślę, że piłkarze wiedzą że żarty się skończyły i trzeba zacząć wygrywać. Będzie ciężko bo dwa wyjazdy i Ruch u siebie, ale jesteśmy w stanie wygrać te 3 mecze. Wtedy nikt nam nie odbierze awansu !!!!!!!!!!
15 maja 2007, 20:12 / wtorek
Szczesciarz72 twierdzenie , że nie jestem zadowolony z wyniku lechii jest absurdalne jak i zarówno śmieszne czy tylko dlatego , iż pewni ludzie wypowiadają się krytycznie na temat Lechii mają być poniżani?! nie!! Więc zachowajmy pewien poziom dyskusji jestem z Lechią całym sercem i duszą. Nigdy bym nie zdradziłbym swojego klubu i nie zdradze koniec kropka więc skończ z głupimi tekstami typu ahhhh on typował 6:1 dla Gliwic to on się nie cieszy ze zwycięstwa. Cieszę się ze zwycięstwa tak jak każdy normalny kibic ale poprostu liczę na lepszą grę naszej drużyny bo chciałbym by Lechia zdobyła wkońcu te Mistrzostwo Polski :) to tyle odemnie....

Pozdrawiam Serdecznie.
15 maja 2007, 20:14 / wtorek
Zeto - mamy jeszcze 3 wyjazdy i Ruch u siebie i niestety wszystkie 4 trzeba wygrac.

Pozdro.
15 maja 2007, 20:18 / wtorek
Pomimo tego, że jestem juz dzisiaj nizle najebany to wierze ze w nastepnym sezonie bedzie w Gdansku I liga:))))
15 maja 2007, 20:23 / wtorek
brawo Łęczna!
z obozów naszych rywali:
oprócz tego że dołaczył do Jagielloni gdańszczanin Tomasz Wałdoch co na pewno wpłynie na morale drużyny to w meczu z Ruchem zagrają osłabieni brakiem: Wincela i Diveckiego - kartki; Soitrovica i Naskręta - kontuzje ---w drużynie Ruchu zabraknie etatowego stopera Ireneusza Adamskiego i def pomocnika Grzegorza Barana (obaj kartki)

w Zagłębiu Sosnowiec oprócz zmiany trenera robi się też nerwowo w oczekiwaniu na decyzje dyscyplinarki - podobno degradacja nie wchodzi w gre a tylko ujemne punkty - ciekawe tylko kiedy i czy będzie miało to wpływ na ich ewentualny awans;
Za żółte kartki w spotkaniu z Odrą Opole będą pauzować Marcin Folc, Boris Peškovič i Admir Adžem. Do meczowej osiemnastki powrócą za to Dženan Hošić i Jarosław Piątkowski, którzy za kartki pauzowali w Warszawie.

Polonia Bytom w meczu z JAga prawdopodobnie do końca sezonu straciła swojego podstawowego bramkarza Artura Żmije (skręcona noga) - w przypadku awansu Bytomianie nie będą mogli grać na własnym obiekcie - trwają rozmowy z włądzami Rybnika - myślę ze niepotrzebne ;)

Martins EKwueme nie zagra w ostatnim meczu sezonu z ŁKS Łomża ponieważ został powołany do kadry Nigerii
w ramach ciekawostek analiza szans na awans w wykonaniu redaktora ze stołecznego klubu
odnośnik

wiadomo że Lechia nie ma co się oglądać na innych i walnąćkomplecik w ostatnich meczach ale to może [rzecież nie wystarczyć więc pomoc reszty kandydatów mile widziana
15 maja 2007, 20:28 / wtorek
Plan minimum na te 4 mecze to jak dla mnie 10 punktów (+3 za Kujawiak) - biorąc pod uwagę układ meczów czołówki powinno to starczyć!
15 maja 2007, 20:59 / wtorek
Tomek_LG- zgadza się, zapomnioałem o Stalówce. Co i tak nic nie zmienia. Komplet punktów zapewnia nam awans. Każda strata praktycznie nam ten awans odbiera.

Co do Łęcznej nie byłbym taki pewien utrzymania, grają ciężkie mecze krakowia (d), Groclin (w) i Bełchatów (d)- na punkty mogą liczyć z krakowią, potem będzie już ciężko.

Płock gra z ŁKS (d), Górnikiem Z (w) i przekrętarką(d)- czyli teoretycznie ma szanse nawet na 9 punktów.

Zabrze ma na rozkładzie przekrętarkę(w), Płock (d) i Koronę (d)- przy dużym szczęściu mogą "przegrać" z Płockiem, a brakujące 3 punkty zdobyć na przekrętarce, albo Koronie.

Sporo będziemy wiedzieć po tej kolejce. Jeśli Łeczna zdobędzie tyle samo punktów co Płock, to już ma pewne utrzymanie. wtedy spada Płock albo Zabrze.
15 maja 2007, 21:23 / wtorek
no to na kolanach do czestochowy:)

wszystko w nogach naszych grajkow :) do konca po 3 ptk z meczu i nikt nam nie odbierze 1 ligi
15 maja 2007, 21:29 / wtorek
Nic tylko grać do końca na 3. Łęczna wygrała w Płocku i odjechała na 6 pkt. Jest dobrze, oby tak do samego końca.

Tylko BKS !!!
16 maja 2007, 09:36 / środa
Nadzieja dla beniaminków
Sport | 2007.05.16

Górnik musi załatwić sprawy transferowe i ma na to kilka dni. Beniaminkowie? Przewidujemy pewien okres przejściowy, ale dwa warunki muszą być spełnione natychmiast - twierdzi Eugeniusz Kolator, przewodniczący komisji licencyjnej ekstraklasy.

Trzy kluby ekstraklasy nie dostały licencji na grę w ekstraklasie na sezon 2007/08. To ŁKS Łódź, Pogoń Szczecin i Górnik Zabrze. Takie ustalenia zapadły podczas poniedziałkowego posiedzenia Komisji ds. Licencji Klubowych pierwszej ligi.

Cracovia musi jeszcze złożyć dodatkowe wyjaśnienia w sprawie infrastruktury. - To nie są poważne uchybienia, do załatwienia w kilka dni, ale odstępstwa już nie ma. Teraz czekamy na uzupełnienie dokumentów - twierdzi Eugeniusz Kolator, przewodniczący komisji. Pogoń nie otrzymała licencji ponieważ nie przedstawiła umowy na korzystanie ze stadionu. Górnik Zabrze nie miał potwierdzenia przez biegłego rewidenta stanu zadłużeń transferowych. ŁKS nie przedłożył sprawozdania finansowego z opinią biegłego rewidenta oraz opinii w zakresie użytkowania trybuny głównej i stanu masztów oświetleniowych. Klubom przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej ds. Licencji w ciągu 5 dni od daty doręczenia uzasadnienia decyzji wydanej w pierwszej instancji.

Kto wie, czy większym problemem nie będzie uporanie się z licencjami dla klubów, które awansują latem do ligi. Nie można wykluczyć, że pojawią się aż czterej nowi ligowcy, z których na dziś nikt nie spełnia wszystkich wymogów licencyjnych. Kolator uspokaja i jednocześnie ostrzega. - Do dziesięciu klubów drugiej ligi, które zajmują najwyższe miejsca, wysłaliśmy wnioski licencyjne. Na wypełnione czekamy do 20 czerwca. Jeżeli klub uzna, że pewnych wymogów na pewno do tego czasu nie wypełni, musi nam odpowiedni wniosek przesłać do 1 czerwca.

Czy to oznacza, że brak trybuny krytej, podgrzewanej murawy bądź oświetlenia może być jednoznaczny z nie przyznaniem zgody na grę w ekstraklasie? – Spokojnie, dla każdego klubu, który awansuje do ligi przewidujemy pewien okres ochronny. Nie dotyczy on dwóch elementów. Siedzisk na stadionie, których musi być 3000 oraz oświetlenia. Te rzeczy beniaminek musi posiadać.
16 maja 2007, 09:50 / środa
to co się dzieje w tym sezonie to jest niemożliwe, w siedmiu meczach zdobywamy 3 pkt, spadamy na 6 miejsce - szans na awans prawie żadnych ale na szczęście inne zespoły grają pod nas też tracąc pkt za pkt, aż tu nagle sreztpeen daje nam drugą szansę - jesteśmy zależni od Arki i Lęcznej i tu staje się kolejny cud Arka już się utrzymała a wczoraj Łęczna wali w bezpośrednim meczu w Płocku Wisłę - ten wynik to dla mnie największa niespodzianka tego sezonu, bo jak III ligowy już klub, który powinien umierać śmiercią naturalną tak jak umiera Pogoń wali po łbie bogaty Płock? - CUD
I ten cud daje nam panowie nadzieję więc w temacie odpowiem tak:
Jak wygramy 4 mecze - zdobedziemy 15 pkt (3 pkt za hydro) to awans mamy 100% - wychodzi to z prostej kalkulacji, że czołówka gra jeszcze ze sobą, więc wszystko zależy od naszych piłkarzy.
16 maja 2007, 10:35 / środa
Ja powiem tylko tak , ze jak nie wejdziemy w tym roku do OE, to jestesmy najwiekszymi frajerami w calej 2lidze!!!! Takiego prezentu jaki dal pzpn chyba juz nie bedzie. I jeszcze jedno do panow co sie tak lodza ze za rok bedziemy lepsi i z wlasnych sil wejdziemy do OE! Brac co jest a nie pierdolic ze za rok bedzie tez szansa!!! Szansa to mozna zgwalcic szympansa i za rok mozemy niechcacy spacs do 3ligi. jaga od paru lat chce wejs i jakos nie daja rady chociasz maja 3 razy wiekszy budzet jak Lechijka. W tym roku wrescie im sie uda i wejda do OE.
pozdrowienia dla Bialo Zielonych Braci.
16 maja 2007, 10:58 / środa
...skoro jest tak dobrze to dlaczego nikt nie przyjął mojego zakładu ???..praktycznie żadnego ryzyka , a ja naprawdę bym chciał ten zakład przegrać i wódkę postawić ,
16 maja 2007, 12:08 / środa
Irek bo nikt tej wódki nie chce z tobą wypić :-)
16 maja 2007, 12:14 / środa
kibiccc dla Łęcznej ten mecz miał olbrzymie wczoraj znaczenie bo od niego zależało praktycznie czy w nowym sezonie będą grać w 3 czy 4 lidze. A w wypadku gdyby spadli do 4 ligi to ich rezerwy lecą do 5. Co ciekawe ich rezerwy w tym sezonie wygrają 4 lige, ale pzpn zablokował możliwość awansu do 3 ligi i jeśli 1 zespół spadłby do 4 ligi to PZPN postanowił, że połączy w 1 zespół rezerwy i 1 drużynę.
16 maja 2007, 12:35 / środa
MatJol - no jasne, że Łęczna ma o co grać, co nie zmienia faktu, że byłem na 99% pewne, że wygra Wisła, no ale tylko się cieszyć.
16 maja 2007, 12:53 / środa
....żeby nie naruszać prawa i ustawy o wychowaniu w trzezwości , nie być posądzony o rozpijanie dzieci z forum lechii - dla osób poniżej 18 roku życia pepsi i gofry
16 maja 2007, 13:22 / środa
A może 5-ty dołączy do spadku... :) choć patrząc na działania PZPN to mała możliwość....

Co będzie z Zagłębiem?
Dziennik | 2007.05.16 07:37

Po aresztowaniu byłego prezesa Zagłębia Lubin Jerzego F. wrocławska prokuratura przyspieszyła dochodzenie w sprawie kupowania meczów przez obecnego wicelidera ekstraklasy. Sprawa dotyczy okresu, w którym Zagłębie walczyło o awans do pierwszej ligi. Niedługo klub może zostać zdegradowany do niższej ligi - informuje DZIENNIK.

Zarzuty wobec klubu mogą być nie mniejsze niż wobec Arki Gdynia i Górnika Łęczna, które już zostały ukarane degradacją przez Wydział Dyscypliny PZPN. "Gdyby nie możliwości, jakie stwarza język polski, na pytania o Zagłębie Lubin bez przerwy musiałbym odpowiadać: jeszcze nie wiem" - powiedział "Dziennikowi" szef Wydziału Dyscypliny PZPN Michał Tomczak.

"Cały czas czekamy na informacje z prokuratury, na podstawie których moglibyśmy podjąć jakieś decyzje. Na pewno nie stanie się to przed końcem rozgrywek. Zostały przecież jeszcze ledwie trzy kolejki. Dobrze by jednak było, aby śledczy z Wrocławia dali nam coś przed rozpoczęciem następnego sezonu. Oni są kibicami piłki i doskonale zdają sobie z tego sprawę. Przyspieszają śledztwo tak, aby nie wszyscy wiedzieli w przyszłym sezonie, o co grają" - mówi mecenas Tomczak.
16 maja 2007, 22:15 / środa
Wiem, że rozmydle troche temat, ale....
w 1988 Espanyol grał w finale Pucharu UEFA - przegrał...
Lechia - spadła z I ligi

Dziś Espanyol gra w finale Pucharu UEFA (na razie jest 1:1) - jak wygra... to
...może na zasadzie oddania przez los tego co zabrał 19 lat temu także Lechia wróci do I ligi? ;-)

Dlatego trzymam kciuki za Espanyol!!!
16 maja 2007, 22:44 / środa
@up

Dogrywka. Espanyol gra w 10, Sevilla w natarciu. Mimo wszystko :

Vamos Espanyol !
16 maja 2007, 23:17 / środa
Zadecydują karne. Nieprawdopodobny mecz.
16 maja 2007, 23:30 / środa
No cóż - Espanyol zafundował sobie powtórke z rozrywki... Moze gdyby zawczasu zaangazowali "Heńka"?

Niezaleznie od wyniku... jeśli nasi piłkarze wykażą w ostatnich meczach tyle zaangazowania i ambicji co pokonani w dzisiejszym finale to o awans jestem spokojny.

1 liga 1 liga... Lechia Gdańsk!!!
16 maja 2007, 23:31 / środa
Sevilla wgrala, ale kit itak bedziemy w 1 lidze!!!!!!!!!
16 maja 2007, 23:54 / środa
Animag :

"
Niezaleznie od wyniku... jeśli nasi piłkarze wykażą w ostatnich meczach tyle zaangazowania i ambicji co pokonani w dzisiejszym finale to o awans jestem spokojny."

I jak będą strzelać tak, jak Jonatas w 115 minucie ;)
17 maja 2007, 00:14 / czwartek
Jeśli wszyscy będziemy głęboko wierzyć to się uda!!! Ten rok jest jak na razie wspaniały..... Małysz i Euro, Szczypiorniści, Sitakarze i Hokejowcy na hali. Teraz kolej na Lechię!
17 maja 2007, 00:30 / czwartek
Ja kalkulujac mysle optymistycznie.Lechia zajmie na koniec nie wiem 3-4.Bo ta sie sklada ze my z polonia wa-wa mamy najlatwiejszy terminiarz. Zaglebie sosnowiec maja natrudniejszy terminiarz, ale aktualna forma nie wroz nic dobrego.Mysle ,ze zagłebie bedzie mialo kryzys i zremisuje pieciokrotnie lub zremisuje i jakis wygra.Polonia Bytom powinna sie uplasowac za pierwsza 4.Jaga wejdzie ale zalezy od meczow poloni bytom(polonia moze awansowac ale tylko piłkarsko bo jest za biedna).Lechia mysle ze powygrywa na wyjazdach i zremisuje u siebie z ruchem.
17 maja 2007, 12:03 / czwartek
analiza strefy spadkowej 1 ligi wg sportowych faktów
odnośnik
18 maja 2007, 20:24 / piątek
21 minuta i Łęczna prowadzi z Zagłębiem Lubin 2:0. Coraz pewniejsze staje się to, że 4 miejsce daje awans, więc jutro musi być tylko wygrana Lechii :)
18 maja 2007, 21:17 / piątek
plan na jutro: oczywiście wygrana Lechii choćby 0,5 do 0
wygrana Śląska z Bytomiem
nie przegrana KSZO z Polonią W
i remis/przegrana JAgi u siebie z Ruchem

a Ekstraklasa będzie już tuż tuż za rogiem
18 maja 2007, 21:31 / piątek
W tym sezonie z II ligi awansują 4 zespoły!

To pewne, bo Górnik nie przegra z Zagłębiem, w 70 minucie jest nadal 2-0.

Jak Polonia jutro nie wygra, Lechia przywiezie 3 pkt z Łomży, to przed środową kolejką będziemy w kapitalnej sytuacji. My wygramy 3-0, a Bytom zagra u siebie z Zagłębiem Sosnowiec.
18 maja 2007, 21:51 / piątek
nie zapeszajcie ;) aż sie rozmażyłem....
18 maja 2007, 21:55 / piątek
W Łęcznej już 2-1, i 96 minuta.

Pewnie za 10 minut, będzie karny dla zagłebia i czerwona kartka dla bramkarza Górnika

;-)
18 maja 2007, 22:06 / piątek
Koniec meczu 2-1 dla Łęcznej. Wszyscy wiedzą co to oznacza :)
18 maja 2007, 23:13 / piątek
Brawo Łęczna gratulacje i znów nie bedzie derbów chyba ze małe w 4 lidze
18 maja 2007, 23:35 / piątek
Nie podniecajcie się zawczasu.Najpierw jutro trzeba wygrać z łomżą potem kmita ruch i na końcy stalówka... tak więc jeszcze wiele pracy...
18 maja 2007, 23:43 / piątek
Dzis padły całkiem dobre wyniki dla nas:
Górnik Ł - Zagłębie 2:1 - Łęczna juz jest pewna utrzymania!!!
Piast-Górnik 1:1 - dobrze, że Piast nie wygrał, bo musi nadal walczyc na całego w kolejnych meczach - np. w wyjazdach do Polonii W-wa i Polonii Bytom. Jak dla mnie-życzę "Piastunkom" kompletu punktów do końca sezonu....
Podobne życzenia kieruję do naszych piłkarzy :-)
19 maja 2007, 00:17 / sobota
Jeżeli wygramy z Łomżą, później arcyciężki mecz z Zawiszą (to ostatnie ironia) a Jagiellonia przegra najblizszy mecz to panowie jesteśmy na 3 miejscu !!! No i jeszcze Polonia Bytom ale oni kompletnie nie mają kasy na awans więc ja sobie ich od początku sezonu odpuszczam. Górnik wygrał 2:1 z Zagłębiem więc awans jest na wyciągnięcie ręki tylko pozostało wygrać wszystko do końca!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031