Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Czy mamy jeszcze szanse na awans?

strona 4/5

23 maja 2007, 20:37 / środa
Brawo Kinder ! To Twój pierwszy składny i logiczny wpis na tym forum...albo długo pisałeś i poprawiałeś albo ktoś Ci pomógł. Niezależnie duże brawa, jestem z Ciebie dumny, a jeśli chodzi o moje kompleksy to gdybyś mnie znał to raczej byś tak nie napisał ;)
Pozdrawiam i utrzymaj tą formę
23 maja 2007, 21:33 / środa
Nadzieja umiera ostatnia, ale my nie awansujemy.

I trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Sami spieprzyliśmy sobie awans. Była ogromna szansa, my musieliśmy się obejść smakiem.

Za rok w walce o awans powinny sie liczyć tylko dwie drużyny. Lechia Gdańsk i Arka Gdynia.
23 maja 2007, 22:11 / środa
Wszystko ładnie i pięknie ale czy nie zastanawia was wygrana Polonii Bytom z Sosnowcem ? Przeciez to śmierdzi na odleglośc.
23 maja 2007, 23:05 / środa
Ad1 masz racje ze za rok o awans beda sie liczyc dwie druzyny tylko ze beda to Lechia Gdansk i Sląsk Wroclaw a nie zadna szparka obciagarka
23 maja 2007, 23:08 / środa
Jesli chodzi do mojego przedostatniego wpisu to się pomyliem.Przez co zostalem zjechany,chodzilo mi o coś innego.Zdanie te miało brzmieć tak,,Ta kolejka zdecyduje o awansie i jak inni rywale nie zagraja pod nas to koniec to nie mamy szans na awans.Licze na Piast i Zaglebie
LG!!!!!!!!!
Jednak zrobiłem bład bo nie postawilem blablabla i efekt widoczny,choć te zdanie nawet takie nie bylo złe.
Postaram się zastanowic na tym ja wyśle!!!!!!!!!!!!
Proszę zachowujcie kulturę,bo takie wpisy jak Rombis(to tylko o NIM świadczy)są załosne
23 maja 2007, 23:15 / środa
Z mojego przedostatniego postu wynika ,że jak nasi rywale wygraja to mamy małe szanse na ekstraklase.Przepraszam ze ten bład ,bo pisalem co innego i myślalem co innego(zły dzień).
23 maja 2007, 23:34 / środa
Wbrew pozorom szanse jeszcze są bo awans może być nawet z 6 miejsca /np.nieprzyznanie licencji jadze za długi, degradacja sosnowca lub jeszcze jednego klubu z OE za korupcję/.
Ciekawe tylko wtedy co zrobia dzialacze żeby nie przyjąć awansu. Bo nie ulega wątpliwości że pod względem organizacyjnym /brak spółki/, sportowym /za słaby skład na OE/ i finansowym nie mamy szans na OE.
Jeszcze dochodzą wymogi licencyjne /oświetlenie, krzesełka i podgrzewana murawa/ i pewnikiem na ich niespełnienie będą liczyc nasi dzialacze!
Baltic Arena w/g wstępnych wymogów UEFA ma być gotowy w 2010 roku. Miastu nie opłaca się więc modernizować T29 na 3 lata bo później ten stadion praktycznie będzie nie wykorzystywany a jego utrzymanie i tak będzie pochłaniać kupę szmalu.
Z tych samych względów nie będzie awansu za rok czy dwa tylko najwcześniej za 3 lata jeżeli Baltic Arena już powstanie.
Reasumując jeżeli nie awansujemy w tym sezonie to dopiero za 3-4 lata!!!
Tak że pozostaje nam liczyć na jakiś cud i... przychylność miasta na modernizacje stadionu /chociaż deklaracje i zapewnienia są ale ja w nie nie wierzę/.
24 maja 2007, 01:33 / czwartek
Zeusik,
nie będzie żadnych awansów z 5 czy 6 miejsc.Jeśli wypadnie z któraś wymienionych przez Ciebie drużyn to mniej spadnie z OE.
pozdrawiam
24 maja 2007, 06:29 / czwartek
O ile wiem, tylko w przypadku niespełnienia wymogów licencyjnych przez którąś z drużyn z II ligi zostaje I ligowiec, nie wiem co będzie w przypadku degradacji Sosnowca lub kolejnych drużyn z I ligi, tego pewnie nie wie jeszcze PZPN.
24 maja 2007, 09:28 / czwartek
Zeusik, na całe szczęście jesteś w błędzie ze swoją teorią spiskową, bo pic polega na tym, że obiekty T29 zostały zgłoszone jako obiekty treningowe dla ekip, które będą grały na Baltic Arena swoje mecze, także wraz z budową Baltic Areny(wku..wia mnie ta nazwa, co my jakieś Gęsi!!!!)musi pięknieć nasze T29 i przede wszystkim zostać dostosowane do wymogów UEFA.

z biało-zielonymi pozdrowieniami
24 maja 2007, 09:35 / czwartek
I obyś głowa mial rację! By było piknie!
24 maja 2007, 09:40 / czwartek
O to jak przedstawiają się nasze szanse:

1 warunek jaki musimy my spełnić, to wygrać wszystko do końca :) i wtedy:

Lechia Gdańsk 60 pkt

Następnie muszą zostać spełnione (podarowane nam od losu) dwa z poniższych czterech warunków:

1)Zagłębie 57pkt(obecnie): 2 x remis i porażka : 59pkt
2)Jagiellonia 56pkt: zwycięsto, remis, porażka : 60pkt(mamy lepszy bilans)
3)Polonia B. 54pkt: zwycięstwo i 2x remis : 59pkt
4)Polonia W. 52pkt: 2 zwycięstwo i remis : 59pkt

Nie jest to wcale takie nierealne, także wiara umiera ostatnia

z biało-zielonymi pozdrowieniami
24 maja 2007, 10:40 / czwartek
Szanse jeszcze są!! Mecz z Kmitą decydujący, jeśli go nie wygramy, to wtedy możemy się pożegnać z OE
24 maja 2007, 11:07 / czwartek
I jeszcze wyciąg z regulaminu, który mówi o przypadku karnej degradacji zespołu, który w końcowej tabeli zajmie miejsce premiujące awansem, czyli sytuacja, która może zaistnieć z Zagłębiem Sosnowiec:

c) w sytuacji, gdy zespół (zespoły) występujący(e) aktualnie w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi zajmie(ą) na zakończenie sezonu piłkarskiego w wyniku rywalizacji sportowej wyższe miejsce(a) niż 11. w końcowej tabeli, zaś na podstawie orzeczenia organów dyscyplinarnych PZPN zostanie(ą) przeniesiony(e) do niższej klasy rozgrywkowej, wówczas od najbliższego sezonu występować będzie(ą) odpowiednio w rozgrywkach III ligi lub niższej klasy. Jeśli zespołem przeniesionym do niższej klasy jest zespół uprawniony do gry w I lidze, jego miejsce zajmuje kolejny zespół (zespoły) z II ligi ustalony (ustalone) na podstawie końcowej tabeli.

czyli, w przypadku karnej degradacji Zagłębia i jednoczesnego jego awansu, miejsce w OE, nie zajmie żadna Wisła Płock, tylko 5-ty zespół II Ligi :)

z biało-zielonymi pozdrowieniami
24 maja 2007, 13:42 / czwartek
ja osobiscie mam juz dosyc analizowania skomplikowanych zasad awansu. Ja chce zeby Lechia awansowala w sportowej walce, w silnym skladzie i z przyzwoitym zapleczem sportowym i organizacyjnym. Lepiej wejsc do 1 ligi jako silny klub, niz awansowac teraz dzieki pzpnowi i spasc z hukiem do 2 ligi po 1 sezonie.
Nie czekajmy na łaskę PZPN, przygotowujmy się do nowego sezonu, żeby awansować z 1 miejsca zostawiającza sobą pseudoklub zza miedzy!!!
TYLKO LECHIA
24 maja 2007, 15:57 / czwartek
Jeśli nie wygramy z Kmitą to mozna juz o awansie pomarzyc . ale moim zdaniem wchodzic do OE i spasc z niej po pierwszym sezonie to bez sens . nie mamy za wielu zawodnikow ktorzy sie nadadza na OE . Na pewno paru sie znajdzie ktorzy by pograli . ale sami rady nie dadza . potrzebna jest pelna jedenstka ktor da rade utrzymac swoja druzyne . poza tym nasz budzet 4mln to chyba nie jest za wysoki jak na pierwsza lige . kolejny argument to brak oswietlenia ( choc ma niby byc robione ) ale brakuje 1100 krzeselek i murawa musi byc podgrzewana . szczerze mowiac arka jest silniejsza druzyna niz my . ich ostatnie wyniki mowia same za siebie .widac ze chca odrazu po tym sezonie wrocic do pierwszej ligi . i wcale sie im nie dziwie . maja pieniadze, pilkarzy, i wszystko co trzeba na OE . ale jak zagramy ze sledziami to tak szczerze mowiac za ciekawie moze nie byc . ;/ . potrzebne są transfery i to naprawde zawodnicy ktorzy potrafia grac . bo wydawac pieniadze na pilkarzykow z trzeciej czy czwartej ligi to jest kompletny bezsens . przydaloby sie tez zeby LOTOS w koncu sie "zainteresowal" Lechią .
i wogole moze moj wpis brzmi negatywnie co do tego wszystkiego w stosunku do Lechijki ale taka jest prawda niestety .

A MY SWOJEE !!! .
24 maja 2007, 18:30 / czwartek
Michalak,nie miej wyrzutow przez to co piszesz,tymbardziej ze to prawda-a prawdzie trzeba spojzec prosto w oczy ,niestety wielu z nas ktorzy czesto bywaja na tym forum nie potrafi tej prawdzie spjozec w oczy.A poza tym to juz niema o czym pisac wszystko jest jasne i nie ma sensu pisac w kolko o tym samym.Teraz trzeba poczekac co wymysla wlodarze klubu z wladzami miasta a raczej czym zamydla Nam oczy.
24 maja 2007, 18:38 / czwartek
Jasne to na razie jest tylko to,że hanysy maja awans.Reszta to w najlepszym razie
prwdopodobne rozstrzygniecia.Ale prwdziwy kibic zawsze wierzy,choćby wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazywały inaczej.Jak z Ciebie taki realista,załóz forum dla takich jak Ty Grzechu,Bez obrazy.Ja tam wierze do konca
a potem sie bede martwił jak sie zawiode.Taki los kibica he
24 maja 2007, 18:45 / czwartek
MichalaK- napewno to ty idiota jesteś i pieprzysz farmazony.

Walkę o I-szą ligę przegralismy w kwietniu, wspaniałomyślnie oddając punkty Polkowicom, Śląkowi, Odrze i KSZO. Wszystkie te druzyny były do pokonania, a 9 punktów w tabeli więcej, na dziś dałoby 2 miejsce i pewny awans.

Niestety ta runda pokazała, że jeszcze nie dorosliśmy do I-szej ligi. Fakt, że jeszcze mamy teoretyczne szanse na awans i trzeba wierzyć, bo co innego nam pozostaje. Jednak moim zdaniem, już dziś powinno się wyciągnąć wnioski i dokonać pewnych (niekosmetycznych) zmian w całym klubie, nie tylko w drużynie.

Pobożne życzenia, o sponsorów, piłkarzy czy trenerów z nazwiskami, proszę kierować do św. Mikołaja, a nie na forum ;-))
24 maja 2007, 18:47 / czwartek
d.g. nie rozsmieszaj mnie
ja mam nadzieje, bo nic innego nie pozostalo

ale wierzyc w awans? nasi grajkowie pokazali nam ze nie mamy szans na awans i tyle
[dluuuugo sie nie trafi taka okazja jak w tym sezonie na awans]
spojrzcie na tabele co by bylo gdybysmy nie stracili 7 punktow w Gdansku :)
ktore miejsce ?? az lezka w oku sie kreci jak to wszystko czlowiek analizuje

pozdro
24 maja 2007, 18:50 / czwartek
naturalnie 9 punktow nie 7 :P
24 maja 2007, 18:54 / czwartek
Eee łezka w oku takiego realisty>Nie wierzę ;-) cieszę sie że poprawiłem Ci humor cwaniaku:-)))
24 maja 2007, 21:43 / czwartek
24 maja 2007, 21:47 / czwartek
huj z zielonymi stolikami LECHIJKO JESTESMY Z WAMI
24 maja 2007, 23:50 / czwartek
oczywiście prawdą jest że szanse na awans zaprzepaściliśmy w kwietniu , winy szukałbym nie tylko w słabej grze piłkarzy ale także w braku reakcji zarządu na zaistniałą sytuację (patrz : kielce po dwóch przegranych meczach posypały się kary na zawodników-u nas tego zabrakło).Pewny jestem że teraz kiedy już gramy o nic to wszystkie mecze do końca sezonu wygramy . Pozdrowienia dla T-mobile
25 maja 2007, 00:06 / piątek
Jeszcze cyrk tego sezonu się nie skończył odnośnik
Jest jeszcze jakaś mała szansa-oby nie wyruchać szympansa
25 maja 2007, 12:19 / piątek
O to jak przedstawiają się nasze szanse:

1 warunek jaki musimy my spełnić, to wygrać wszystko do końca :) i wtedy:

Lechia Gdańsk 60 pkt

Następnie muszą zostać spełnione (podarowane nam od losu) dwa z poniższych czterech warunków:

1)Zagłębie 57pkt(obecnie): 2 x remis i porażka : 59pkt
2)Jagiellonia 56pkt: zwycięsto, remis, porażka : 60pkt(mamy lepszy bilans)
3)Polonia B. 54pkt: zwycięstwo i 2x remis : 59pkt
4)Polonia W. 52pkt: 2 zwycięstwo i remis : 59pkt

Nie jest to wcale takie nierealne, także wiara umiera ostatnia

z biało-zielonymi pozdrowieniami

Hmm Kluczowym meczem Polonii Warszawa to będzie z Łomżą
ale patrząc na to według mnie Zagłębie ma najtrudniej jeśli już to mamy szanse wyprzedzić Zagłębie i Polonie Bytom bo reszty nie ma szans już kompletnie.
Kocham Śląsk Wrocław ale na wyjazdach tak sobie grają więc nie wiem jak to będzie z tym Zagłębiem liczyć tylko na remis :)
26 maja 2007, 19:09 / sobota
No i warszawka poległa sromotnie.Nadzieja jest ciągle ale do cholery Lechia MUSI wygrywać!!!!!Byle jutro 3 pkt!
26 maja 2007, 19:18 / sobota
niewiem czy to spowodowane zlm humorem ale apleuje do naszych grajkow!!!!!!!!!!!

3 mecze 12 ptk i huj!!!!! nie macie wyjscia 1 lige podaja wam na tacy !!!!!!!!!!TAKIEGO SEZONU JUZ NIE BEDZIE
JESLI JUTRO NIE WYGRACIE WRACACIE Z KIBICAMI W POCIAGU LUB NA PIECHOTE ZAPP...TRAWE ZRYC I GRAC O 3 PTK
26 maja 2007, 19:20 / sobota
rugby1981 3mecze wygrane to 9 a nie 12:) Tylko Zwycięztwo!!!
26 maja 2007, 19:20 / sobota
No i co panowie realiści?Piłka nozna to jednak wspaniała gra.Nic do konca nie da sie przewidziec.Oczywiscie nie ma sie co podniecać,bo jeszcze my musimy wygrać jutro.Ale wierzyć trzeba do końca na przekór wszystkiemu.
ps Garuch chłopie juz w Gdańsku zdobyłes moje uznanie ale teraz to juz jestem Twoim fanem;-))))
26 maja 2007, 19:22 / sobota
POMYLKA NA KLAWIE ALE I TAK PODPISUJE SIE POD TYM CO NAPISALEM BO JESLI JUTRO MA BYC PADLINA NIECH NIE JADA
26 maja 2007, 19:56 / sobota
nikt nam jutro meczu nie wygra i musimy liczyć sami na siebie
a jak gramy w tym sezonie ,szczególnie na wyjazdach każdy wie
26 maja 2007, 21:13 / sobota
RUGBY 1981. 1000 PROC.POPARCIA !!!!! CZY ZOSTAŁA W ZESPOLE AMBICJA PRZEKONAMY SIĘ JUTRO .PORAŻKA TAK ALE PO WALCE.JEŚLI NIE TO SAM "SKOPIĘ IM TYŁEK NA RUCHU".BOREK ALBO LEPIEJ TY TO ZRÓB BO MASZ DO TEGO PRAWO-BĄDŻ MĘŻCZYZNĄ.SORRY TROCHĘ MNIE PONIOSŁO .WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLKKKKKKKKKKAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!JAK NIE TO ZDAĆ SPRZĘT
26 maja 2007, 22:22 / sobota
SZANSE NA AWANS WZROSLY z 5 % do 50 % po dzisiejszej porazce poloni 4 do jaja garuch razy 2 to sa jaja :) tak na dobra sprawe to nie wiadomo co bedzie z lubinkami a co z sosnowcem nie wiadomo czy polii b nie zabiora punktow na polonie wawa sie nie musimy juz ogladac idziemy do przodu pamietac czeka nas mecz z ruchem !!! liderem ale liderem ktory juz awansowal na odrobienie strat do zaglebia sosnowiec nie licze. Panowie i panie 5 miejsce moze byc premiowane awansem nic nie wiadomo co z lubinem bedzie. Jednak jak mam sie dowiedziec ze lechia awnsowala przy stoliku bo cos tam cos tam to wole nie. Jak mamy awansowac i mam sie tego dowiedziec z gazet lezac brzuchem na lodce i czytjac gazete tez wole nie. dziekuje ale mniejmy nadzieje ze bedzie dobrze miedz walczy o utrzymanenie i piast tez polonia ma ciezkie mecz i my mamy ciezkie mecz.

PILKARZE MUSZA JUTRO WIEDZIEC O CO GRAJA A JAK NIE to proponuje poczekac na nich po powrocie ... beda mieli brazowe gacie cala podroz chociaz jak przegraje watpie czy w nia wyrusze bo kilku jest grajow na odtstrzal ktorzy niestety nie wiedza ze graja dla Lechii

LECHIA TO MY
26 maja 2007, 22:48 / sobota
Na awans mamy szanse ale w 20% bo jeszcze nie wiadomo co z Górnikiem Łęczna miejsce 4 może być jeszcze nie premiowane awansem więc walczyć Lechijko walczyć o sam szczyt!
26 maja 2007, 23:05 / sobota
4 wchodza juz na pewno
26 maja 2007, 23:34 / sobota
Ta nawet jezeli 4 wchodza to i tak mamy male 50% szans,bo nawet uznajmy ,ze wyprzedilsmy polonie.To musimy na 100% wygrac wszystkie mecze i liczyc na polonie b.Bytom ma do zagrania 2 mecze i dwa musi zremisowac ,ale to moze byc roznie.
Polonia B-Piast Gliwie(raczej wygra gospodarz)
Miedź-Polonia(mysle,ze moze bedzie remis)
Lechijka musi wygrac wszystkie,a to serie mam nadzieje zaczynamy jutro!!!
26 maja 2007, 23:52 / sobota
Jeśli Polonia Bytom awansuje...to i tak nie awansuje ! Oni nie znajdą pieniędzy na I ligę i niesprawiedliwie w I lidze utrzyma się Wisła Płock. Tak więc gramy Lechio bo jest o co !

Jutro gramy u siebie, za tydzień u siebie i oby po awans do Stalowej!
27 maja 2007, 00:00 / niedziela
Ad1 to fakt,ze nie awansuja,bo nawet tego pod uwage nie bralem,ale chodzilo mi ze LECHIA nie awansuje;))).
Jutro GRAĆ o AWANS
27 maja 2007, 08:27 / niedziela
Po pierwsze żeby wyprzedzić Warszawkę, to dziś trzeba wygrać. Wiara wiarą, a rozum rozumem. Borek z Lechii zrobił zwykłego II-go ligowego średniaka, sprowadził drewniaków bez ambicji, którzy zamiast kopać piłkę, kopią się po czołach.
27 maja 2007, 10:13 / niedziela
Inaczej bym to ujął Lechia się zrobiła z V ligowej drużyny II ligowym średniakiem który ma jeszcze szanse awansować wyczyn godny podziwu mimo wszystko.
27 maja 2007, 13:32 / niedziela
Biorąc po uwagę fakt że nadzieja umiera ostatnia, wczorajszą porażkę Polonii W, i komplet naszych zwycięstw to:

Muszę zauważyć że Polonia Bytom nie potrafi grać z Piastem i dowodem tego jest że w ostatnich 7 meczach wygrała tylko raz i było to w 2002 r. Więc jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja:)

Piast Gliwice 2-1 Polonia Bytom 3 listopada 2006
Polonia Bytom 1-3 Piast Gliwice 3 czerwca 2006
Piast Gliwice 1-0 Polonia Bytom 13 listopada 2005
Polonia Bytom 0-0 Piast Gliwice 4 maja 2003
Piast Gliwice 1-0 Polonia Bytom 28 września 2002
Polonia Bytom 2-0 Piast Gliwice 25 maja 2002
Piast Gliwice 1-0 Polonia Bytom 20 października 2001

Dodam jeszcze fakt że Ruch mając już awans w kieszeni nie będzie jakoś sie stawiał. MAM NADZIEJE:D:D:D
27 maja 2007, 17:59 / niedziela
V- to ligową drużyną, Lechia była cztery lata temu. Skład opierał się na wychowankach. Młodzieńczy entuzjazm Stolca, Urbańskiego czy Bączka swoim doświadczeniem uzupełniali Borek, Widzi, Matuk i Szuto. Z całego składu- biorąc pod uwagę również działaczy- w drużynie jako zawodnik pozostał Bączek i Borek jako trener.

Od dwóch lat jesteśmy w II lidze. Więc przestańmy pisać, że A-klasa, że V liga !!!!!!! Cel na ten sezon był jasny. EKSTRAKLASA !!!!!!! A co mamy ??? Ligowego średniaka.

Z tego co wiem, mecz w Krakowie nie stoi na zbyt wysokim poziomie. Drużyna aspirująca do awansu, niczym nie różni się od drużyny walczącej o utrzymanie. Przykre.
27 maja 2007, 20:01 / niedziela
Piast sie raczej nie podlozy bo walczy o ucieczke z barazy jezeli to zrobia to papa oe bo ze z ruchem pojedziemy to dla mnie oczywiste
27 maja 2007, 20:43 / niedziela
Kopiuje swój wpis z wątku o meczu z Kmitą, bo tam nie każdy go pewnie przeczyta... ->

---

I co jeb*ne pikniki?! Wy kur*a nazywacie się kibicami Lechii?

Były remisy, przegrane, brak szans - wszyscy szukali nowego trenera, rzucali najgorszymi na piłkarzy...

Przyszła porażka Polonii W., Lechia wygrała w końcówce, szanse wzrosły i nagle wszyscy są zadowoleni, cieszą się i myślą, że jest zajebiście...

Nie jest! Bo jeśli (odpukać!) przegramy z Ruchem albo Stalą na koniec będzie to samo - wrzuty na sztab szkoleniowy, piłkarzy i resztę...

Jesteście tacy zajebiści to sami zapierd*lajcie za piłką, zobaczymy jak Wam pójdzie..?

Który z Was jeździł na III ligę? Na IV? Na V? Ktoś Wam obiecał ekstraklase, nie idzie zawodnikom i wrzucacie reszcie... A ch*j nam po tej I lidze... KIBICEM LECHII jest się na DOBRE i na ZŁE... Kilka lat temu graliśmy w A klasie, teraz jesteśmy na zapleczu ekstraklasy z szansami na awans do krajowej elity i wszystkim we łbach się poprzewracało...

Komu coś nie pasuje, niech wyp*erdala i nie przychodzi na Lechię... Będzie tak jak ostatnio, po słabej serii... Na meczach połowę wolnych miejsc, ale przynajmniej będzie wiadomo, że na meczu są KIBICE, którym owszem - zależy na wynikach - ale w razie niepowodzeń będą z drużyną... Wypiąć się dupą i nawrzucać każdy pedał potrafii...

Czekam aż mnie zjedziecie, trochę humoru zawsze się przyda. ;)

Pozdrawiam PRAWDZIWYCH KIBICÓW LECHII GDAŃSK.

SPT.
27 maja 2007, 21:39 / niedziela
100%POPARCIA.Chodź moim zdaniem ,niektórzy z nas piszą to bo są zdenerwowanii w czasie meczu.Później już emocje opadają i tak Ci co mają przyjść na nastepnym mecz to przyjdą.Każdy z nas chce jak najlepiej dla LECHII!!!!Przyznam,że dzisiaj sam sie zdenerwowałem jak zobaczyłem 1:1 i 2;1
Poprostu nerwy:) każdy chce aby było juz wiadome,że LECHIA jest w ekstraklasie!!
LECHIA GDAŃSK!!!!!
28 maja 2007, 10:58 / poniedziałek
Po wczorajszym meczu, wiara wróciła , mamy wielkie szanse nadal ...
Wystarczy grać na całego... w dwóch ostatnich meczach a Polonia B. napewno nie wygra z Piastem :D

pozdro dla ekipy poc. : )
28 maja 2007, 13:32 / poniedziałek
Serwus dokładnie masz racje,denerwujące jest to kiedy są zajebiste szanse na awans,a naszej drużynie nic nie wychodzi.po wczorajszym meczu wróciły nadzieje,a co nie które komentarze powinny być motywujące ,przecież walczymy o to samo.pozdro
28 maja 2007, 14:05 / poniedziałek
Dobra ! Jedno ale !

Rozumiem,nerwy,nie pewnosc,szansa jakiej nie bylo od lat !!!!!
Tylko zastanowmy sie WSZYSCY,co sie na tym forum wyprawia ?!
Tez jestem z wielu rzeczy niezadowolony,ale staram sie w miare z szacunkiem
wypowiadac o nie dociagnieciach pilkarzy,trenera.
Nie rozumiem jednego,czy krytyka od razu UPOWAZNIA nie ktorych do obelg ?!
Ja tez spalilem ze 40 fajek,zona z dziecmi poszla na spacer,bo bylem w jakims
amoku(z reszta jak zawsze !)ale PRZENIGDY nie ublizam mojej Lechijce !!!!!

Na prawde prosze WAS o nie ublizanie ;
Najpieknieszemu Klubowi na Swiecie,co kibicow mnostwo ma !
Kazdy kibic,wiecie przeciez to jest LECHIA KOCHANA !!!!!!!!!!

Pozdrawiam WAS Lechisci !

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.440