Gdańsk: sobota, 11 lipca 2020
FORUM
Podstrony:


Czy mamy jeszcze szanse na awans?

strona 5/5

28 maja 2007, 14:56 / poniedziałek
Na początek szacunek dla naszej ekipy za wygraną z Kmitą - DALIŚCIE NAM WIARĘ NA NAJBLIŻSZE DWA TYGODNIE - z radości nie mogę się pozbierać do dzisiaj............

Co do wątku naszych szans na awans , są oczywiście BARDZO DUŻE , ale grubo się mylicie co do meczu Polonia Bytom - Piast Gliwice. Na meczu Piast - Lechia jakże szczęśliwym dla nas , można było zaobserwować jak dobrze się czuje prezes lub dyrektor Polonii Bytom na VIP-owskiej części stadionu Piasta i daję głowę ,że ten mecz odbędzie się niestety "po gospodarsku". Pytany zresztą przez nas gdzie będą grali po ewentualnym awansie - od razu odpowiedział , że "....na Śląskim bez biletów....". O przyjaźni kibiców obu ekip nie muszę chyba przypominać.........

PRAWDZIWĄ SZANSĄ DLA LECHII JEST OSTATNI MECZ SEZONU POLONII BYTOM Z MIEDZIĄ LEGNICA (TYM BARDZIEJ PO SENSACYJNEJ PORAŻCE POLONII WARSZAWA). POMÓC W TYM WYDATNIE MOŻE PREZYDENT GDAŃSKA , KLUB LUB INNY SPONSOR , KTÓRY OFICJALNIE LUB INNYM KANAŁEM ZMOTYWUJĘ DRUŻYNĘ "MIEDZIANKI". POMÓC NAM MOGĄ NASI BRACIA Z WROCŁAWIA DOPINGIEM GDYŻ LEGNICA I SAMA MIEDŹ TO ICH FANA.

My naszym chłopakom pomożemy dopingiem z Ruchem oraz w Stalowej Woli !!!

Pamiętajmy o lepszym stosunku bramkowym z Polonią W. oraz gorszym z Polonią B.
28 maja 2007, 15:13 / poniedziałek
W teorii wszystko wygląda pięknie. Jak będzie w praktyce, zobaczymy za dwa tygodnie. Kiedyś napisałem, że moja wiara jest po 4 zawałach, po zwycięstwie z Kmitą dalej jestem pod respiratorem, ale stan można ocenić na stabilny.

Ruch i Jaga już są w ekstraklasie. Sosnowiec ma dwa ciężkie mecze, w których równie dobrze może zdobyć 6, albo 0 pkt.

Bytom to samo. Niby powinni pokonać Piasta i Miedź, ale zarówno gliwiczanie, jak i Miedź kilka razy w tym sezonie zaskoczyli wszystkich.

Warszawka gra już tylko jeden mecz, i pewnie go wygra. To nie jest drużyna, która dwa razy pod rząd da dupska. Wpadka z Miedzią jeszcze bardziej ich nakręci i moim rozwalą Łomżę. Potem 3pkt za Hujawiaka.

Lechia ze wszystkich ma jednak najgorszy terminarz. Nikt mi nie wmówi, że Ruch jest słabszy niż Jaga i Piast. Tak samo jak wyjazdy w ostatniej kolejce. Rywale KSZO i Miedź, które walczą o życie, my do Stalowej która walczy o to samo.

Będzie ciężko, ale skoro Lubin wygrał MP w Warszawie, my możemy awansować w Stalowej Woli.
28 maja 2007, 15:41 / poniedziałek
Jeśli Bytom wygra z Piastem to juz mamy posprzątane :) Bo mają lepszy bilans z nami i do Legnicy bedą mogli wysłać juniorów :) Lepiej miejmy nadzieje ze Zagłebie Sosnowiec gdzies zgubi punkty bo to jedyna nasza nadzieja. Bytom u siebie gra bardzo dobrze i watpie ze Piast im wyrwie OE. :)
28 maja 2007, 16:19 / poniedziałek
Moim zdaniem to Polonia Warszawa jest do "ugryzienia".
Gorzej z ta z Bytomia i z Zaglebiem.
Czy stac KSZO,Miedz i Piast na walke ?
Mam nadzieje ,ze Jagielonia nie odpusci Zaglebiu.
Kurwa,wszystko stanelo na glowie !

ale ja wierze !
28 maja 2007, 21:08 / poniedziałek
odnośnik

To jest nasza kolejna szansa:) Orientuje sie ktoś czy wtedy spadnie jeden zespół mniej czy awansuje 5;>
29 maja 2007, 09:35 / wtorek
Moim Zdaniem Wejdziemy Do ORANGE EKSTRAKLASA Tylko Mamy Mały Problem Bo Jestesmy Na Remisie Z Polonią A Poloni Zostały 2 Łatwe Mecze Z Piastem I Z MIEDZIĄ Musiamy Wygrać Z Ruchem I Stalem A Oni Przegrać Z Piastem (Wiadomo Z Miedzia Wygrają Chyba Ze MIEDZ Fartem Jakis REMIS Lub Coś)

JEZU JA CIE PROSZE ZRÓB Z LECHII MISTRZA SWIATA
29 maja 2007, 09:42 / wtorek
Chmielu221- żeby awansować my musimy dwa mecze wygrać, a Bytom conajwyżej zremisować. Choć jedno zwycięstwo Poloni Bytom odbiera nam jakiekolwiek szanse na awans.
29 maja 2007, 11:48 / wtorek
Pozostały zaledwie dwie kolejki. Żeby awansować musielibyśmy wygrać dwa ostatnie mecze:
-Żeby wyprzedzić Jagę(59pkt) musiałaby ona zdobyć najwyżej 1 punkt. ZAgłębie (W), Unia(D). Jest to nawet realne.
-Żeby wyprzedzić Zagłębie (58pkt) musiałoby zdobyć najwyżej 1 punkt. Jaga(D), KSZO(W). Realne, ale KSZO raczej da dupy.
-Polonia Bytom (57pkt) maximum 2 punkty. Piast(D), Miedź(W). Hmmm Piast już nei gra o nic, bo ma zapewnione utrzymanie, a Miedź opusci II lige. Miedz ostatnio podarowala nam wspanialy prezent w postaci zwyciestwa 4:0 nad Polonia W. i to bardziej na nią można liczyć niż na Piast.

Wystarczy, że wyprzedzimy jeden z tych zespołów i mamy pewną grę w ekstraklasie. Ovczywiście jeśli spełnimy wymogi licencyjne. Jeszcze neiwiadomo czy PZPN anuluje kare odjecia trzech pktow Polonii B. wówczas ta miałaby 54pkty, czyli tyle co Lechia. Jeśli Lechia zremsiuje jedno spotkanie, a drugie wygra, to wciąż miałaby szansę, ale bardzo minimalne. Polonia B. musiałaby wysztkie swoje spotkanai przegrać.
Jeszcze nei jest pewne ile zespołów awansuje do OE. Może awansować ich nawet 6, bo niewiadomo, co będzie z Zagłębiem L. i S.
29 maja 2007, 11:59 / wtorek
TO jest nierealne...... Moze bedzie tak ze Polonia B. awansuje i nie dostana licencji to wtedy w OE zostaje Wisła P. Bedzie nam ciezko awansowac ale wierze ze sie uda
29 maja 2007, 12:07 / wtorek
I ciąg dalszy syfu w PZPN już mamy.......

Kolator: jeszcze nie można powiedzieć kto spadł

Gazeta Wyborcza | 2007.05.29

- Obecnie nie wiadomo, jak będą rozpatrzone odwołania klubów, które zostały zdegradowane z I, jak i z II ligi. Kiedy odwołania zostaną rozpatrzone, wtedy dopiero będziemy mogli powiedzieć w stu procentach, kto spadł, a kto awansował - powiedział w wywiadzie dla Radia Białystok wiceprezes PZPN Eugeniusz Kolator.

- Przepis mówi wyraźnie, kiedy decyzje będą wiążące. Kiedy ktoś w ciągu 14 dni od otrzymania uzasadnienia decyzji o karze nie odwoła się lub organ drugiej instancji rozpatrzy odwołanie - dodał Kolator.

Do niedawna organem drugiej instancji była Komisja Odwoławcza PZPN. Odkąd sąd rejestrowy zatwierdził nowy statut związku - zdaniem Kolatora - tę funkcję ma pełnić Trybunał Piłkarski. Problem w tym, że dopiero zostanie powołany na najbliższym zebranie zarządu PZPN (prawdopodobnie 13 czerwca).

Kiedy więc odwołania ukaranych klubów mogą być rozpatrzone? - W możliwie jak najszybszym terminie - odpowiada wiceprezes związku. - Na pewno nie stanie się to przed 9 czerwca [czyli planowanym zakończeniem sezonu zasadniczego w II lidze - red.].

- To nie myśmy kwestionowali wcześniejszy statut, do sądu nie kierowaliśmy sprawy, kuratora nie wprowadzaliśmy, to wszystko minister i mamy tego efekty - Eugeniusz Kolator zrzuca winę za ogromne zamieszanie na ministra sportu Tomasza Lipca.
29 maja 2007, 12:27 / wtorek
zabraknie nam 1 punktu tak myśle i awans przejdzie koło nosa abym sie mylił za wszystkie wpisy podczas meczu z Kmitą przepraszam wiara czyni cuda pozdrawiam
30 maja 2007, 09:06 / środa
30 maja 2007, 09:12 / środa
Panowie nie ma się co łudzic opcjami typu "Polonia awansuje, ale nie dostanie licencji", itp. Trzeba zajac premiowana pozycję. Jeszcze tylko dwie kolejki, jest jeszcze taka możliwość, choć graniczy już to z cudem.

A tu mały wyciąg z regulaminu rozgrywek OE

2.5. W sytuacji, gdy klub występujący w sezonie 2006/2007 w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi nie uzyska licencji na występowanie w następnym sezonie w Orange Ekstraklasie według procedury według procedury przewidzianej w Podręczniku Licencyjnym, klub ten zostanie sklasyfikowany w rozgrywkach aktualnego sezonu na miejscu, które zajął w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi, ale nie otrzyma prawa gry w rozgrywkach Orange Ekstraklasy w sezonie następnym.

2.6. W sytuacji, o której mowa w pkt 2.5., gdyby licencji nie otrzymał jeden lub więcej klubów występujących w sezonie 2006/2007 w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi przy uzupełnieniu klubów, biorących udział w rozgrywkach Orange Ekstraklasy w sezonie następnym bierze się pod uwagę kluby w następującej kolejności:

a. przegrany w meczach barażowych,
b. najwyżej sklasyfikowany klub występujący w sezonie 2006/2007 w rozgrywkach Orange Ekstraklasy, który otrzymał licencję, a który spadł do II ligi
c. kolejny klub występujący w sezonie 2006/2007 w rozgrywkach Orange Ekstraklasy, który otrzymał licencję, a który spadł do II ligi
d. klub, który w sezonie 2006/2007 zajął 4 miejsce w II lidze,
e. klub, który w sezonie 2006/2007 zajął 5 miejsce w II lidze itd.

Punkty w regulaminie są proporcjonalne do naszej obecnej sytuacji w tabeli II ligi (żeby była możliwość muszą się spełnic 3 warunki).

Możemy tylko liczyć na cud?

Ale zawsze MY WIERZYMY....
30 maja 2007, 10:26 / środa
Teraz ciąg dalszy mieszania...

Skorumpowane kluby nie chcą degradacji

FAKT | 2007.05.30
Są zamieszane w wielką aferę w polskiej piłce, a próbują udawać pokrzywdzonych :-). Skorumpowane kluby złodziejArka gdynia i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski najpierw dobrowolnie poddały się karze, ale teraz zmieniły zdanie i postanowiły odwoływać się od decyzji o degradacji jaką nałożył na nie Wydział Dyscypliny PZPN.

Nie mają zamiaru płacić kar finansowych, chcą uniknąć ujemnych punktów i degradacji, dlatego wysłały pisma o cofnięcie sankcji do Komisji Odwoławczej PZPN. W przekręciArce zdaniem prokuratury ścigającej korupcję w sporcie powstała nawet zorganizowana grupa przestępcza, która ustawiała spotkania. Tylko prezes tego klubu Jacek M. ma zarzuty wręczenia łapówek w 27 meczach ligowych. Za korupcję będą także odpowiadać jego najbliżsi współpracownicy - pisze "Fakt".
31 maja 2007, 00:25 / czwartek
Ale to TYLKO - z pełnym brakiem szacunku - szpArka.

Oni mogą zrobić wszystko, nic mnie już nie zdziwi. Chociaż jednego można im zazdrościć, a mianowicie tego, że zarząd prezentuje taki sam poziom jak kibice, a to już coś! ;)
4 czerwca 2007, 22:23 / poniedziałek
Mialem "nosa" co Zeto ?
Zaglebie,warszawka umoczyly,ale byl tez jeden warunek !
Po wpadkach z G.Polkowice,Odra Opole i z KSZO(wszystkie u siebie)
nie przypuszczalem,ze to wlasnie te mecze beda odgrywac najwazniejsza
role.
Moja zona ciagle sie ze mnie smieje,ze taki stary,a taki glupi i ciagle ta Lechia !
Co ja mam poczac,skoro ja bardzo kocham......................(Lechijke !)

Pozdrawiam.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
4 czerwca 2007, 22:34 / poniedziałek
CZARNY1968 LECHIA PONAD ZONE:)
4 czerwca 2007, 22:38 / poniedziałek
czarny1968- powiedz swojej żonie, to co ja powiedziałem swojej. Lechia to jest moja pierwsza i jedyna miłość, to jest moja żona, z którą jestem na dobre i na złe. Ty będziesz moją kochanką ;-)))
4 czerwca 2007, 22:48 / poniedziałek
Caly czas zonie powtarzam ;
Lechia to moja zona od 31 lat a ty od 20 lat.
Znowu mnie serce boli po nie wykorzystanej szansie,ale chyba juz sie
uodpornilem i RUTYNA bierze gore.
Moze w przyszlym sezonie ?.......?........?
4 czerwca 2007, 23:11 / poniedziałek
Czarny, sam sobie jesteś winny, a za chwilę będziesz miał wizytację Ojca Dyrektora !!!!! Publicznie przynajesz się do BIGAMI !!!!!!!

Żonę można mieć jedną, i jest nią ta której pierwszej ślubowałeś miłość i wierność aż po życia kres. W moim przypadku to jest Lechia. Tak więc pani w domu to kochanka.

A ty masz klasyczny przypadek walki o wpływy. Masz dwie żony, a one chcą być na tych samych prawach ;-))))
4 czerwca 2007, 23:24 / poniedziałek
O nie Zeto !
Moja zona wie, ze w dniu wyjscia za maz za mnie przegrala z ta pierwsza !
Znala mnie jeszcze dlugo przed slubem i wiedziala ze zawsze bedzie number 2 !
Na Ojca Dyrektora to ja mam wyjebane,bo dopiero ON to jest multi bigamista !
5 czerwca 2007, 09:29 / wtorek
Awans w zawieszeniu
Przegląd Sportowy

W Sosnowcu i Bytomiu wystrzeliły korki od szampanów, jednak radość piłkarzy i kibiców może zamienić się w rozpacz. Nad Zagłębiem ciąży widmo afery korupcyjnej, natomiast Polonii mogą być odebrane 3 punkty.

– O sprawach korupcyjnych w ogóle nie myśleliśmy i nie braliśmy ich pod uwagę. To jest poza nami i nie wyobrażam sobie, by ktoś mógł nam zabrać ekstraklasę – twierdził po niedzielnym meczu z Jagiellonią Jacek Berensztajn, który świętował w najlepsze powrót sosnowiczan do ekstraklasy po 15 latach przerwy.

Przedstawiciele Wydziału Dyscypliny złagodzili w ostatnim czasie swoją ostrą retorykę w stosunku do klubów zamieszanych w ustawianie meczów. Wcześniej mówili o karnej degradacji, teraz pojawiły się opinie, że może skończyć się na ujemnych punktach i uderzeniu po kieszeni. – Co do Zagłębia, to mogą być problemy, ale nie teraz – przyznaje szef WD Michał Tomczak. – Na razie sosnowiczanie powinni cieszyć się z awansu. Czekamy na dokumenty z wrocławskiej prokuratury i dopiero po ich analizie podejmiemy decyzję o ewentualnych karach. Nie zanosi się jednak na to, by stało się to w przerwie letniej. Tabela będzie zweryfikowana przez Wydział Gier zgodnie z tym, co było na boisku...
5 czerwca 2007, 11:20 / wtorek
Jak dla mnie to niestety skończy się na oddaniu Polonii 3 pkt i Sosnowiec nie zostanie ukarany no ale któż to wie zobaczymy!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030