Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Budowa nowej drużyny na nowy sezon

strona 1/8

29 kwietnia 2007, 17:06 / niedziela
panowie ,czas zapomniec o tym sezonie ,nic juz nie osiągniemy ,a mysle ze czas jaki pozostał do konca sezonu mozna by zacząć budowac nową druzyne moje typy:
zieńczuk
dawidowski
paszulewicz
łatka
to na początek
29 kwietnia 2007, 17:11 / niedziela
witam. Tez jestem za mysle ze potrzebni sa klasowi napastnicy i pomocnicy. Bo szkoda kibicow.Takze panowie w klubie prosze zabrac sie do roboty
29 kwietnia 2007, 17:13 / niedziela
Kiełbasa, piłkarze których wymieniłeś zapewnią Ci taką samą grę jak teraz.
Zgadzam się że trzeba montować nowy zespół ale nie oparty na piłkarzach typu Łatka,Paszulewicz czy wiecznie kontuzjowany Dawidowski.
pozdrawiam
29 kwietnia 2007, 17:15 / niedziela
dawidowski i zienczuk w zupełnosci wystarczyli by na druga lige ,i prezentuja [oczywiscie wpełni zdrowi ] moim zdaniem duuzo lepszy poziom niz obeci nasi gracze
29 kwietnia 2007, 17:28 / niedziela
Potrzeba Lechii bramkostrzelmnych napastnikow i myslacych trzezwo pomocnikow, a nie pilka jebut od orboncy do przodu i moze cos sie trafi....naprawde bylo kilka akcjii dzis ladnych ale brak wykonczenia, dlaczego do kurwy nedzy nikt nie oddaje strzalu zza pola karnego, takie na sile wlazenie z pilka do bramki to na boisko w gimnazjum sie nadaje, cwiczcie strzaly panowie i myslcie trzezwo na boisku

pozdrawiam

Tylko Lechia Gdansk ! ! !
29 kwietnia 2007, 17:34 / niedziela
Osobiście proponuję Kamila Witkowskiego. Genialny chłopak, a że Polkowice lecą do III ligi można by kogoś stamtąd zabrać, np braci Gancarczyków, Witkowskiego, czy Pape Samba Be. Z Łęcznej, KSZO też można by kogoś zabrać. Robaszek w KSZO, czy Niżnik z Łęcznej na pewno by byli wzomnieniami.
29 kwietnia 2007, 18:26 / niedziela
Słuszne sugestie odnośnie budowy nowej drużyny .Dotąd nie zabierałem głosu ale dziś coś we mnie pękło .Od dłuższego czasu uważam bowiem że LECHIA niestety niema rasowych napastników z całym szacunkiem dla Cetnara i Wiśni to brak klasycznego lisa pola karnego .Poco kupowano kolejnych pomocników ? Kto ma strzelać gole dla Lechii!!!mamy 8 czy 10 pomocników a dziś było widać jak na dłoni że z przodu niema nikogo.Myślę że włodarze naszego klubu pomyślą o tym.A i jeszcze jedna uwaga i chyba wszyscy to widzieli że grę ciągną zawodnicy po 30 tce gdzie reszta?W awans wieżę ale raczej przy zielonym stoliku bo na boisku to będzie arcytrudne.
29 kwietnia 2007, 18:36 / niedziela
Do Ad1.Wszyscy których wymieniłes moga byc oprócz Niznika,dosyc juz graczy po 30
29 kwietnia 2007, 18:40 / niedziela
Moje typy:

Sołdecki (pomocnik) - Gornik Leczna (rocznik 87, mimo mlodego wieku rozegral kilkanasice spotkan na boiskach OE)

Pawelec (obronca) - Gornik Leczna (rocznik 86, mozna powiedziec ze juz doswiadczony srodkowy obronca)

Kulig (obronca) - Gornik Leczna (rocznik 80)

Witkowski (napastnik) - Gornik Polkowice (rocznik 84, czolowy strzelec II ligi)

Waclawczyk (pomocnik) - Gornik Polkowice (rocznik 87, utalentowany zawodnik, moze sie okazac trafnym zakupem z perspektywy czasu)

Ruszkul (napastnik) - Olimpia Elblag (rocznik 85, 12 goli w III lidze, dobre warunki fizyczne)

Jackiewicz (napastnik) - Kotwica Kolobrzeg (rocznik 83, 12 goli w III lidze)

Narazie tyle. Zaproponowalem mlodych zawodnikow, poniewaz "do mlodziezy swiat nalezy". Sa to zawodnicy przedewszystkim glodni gry i sukcesu, ktorych nie zadowala gra na II-ligowym poziomie. Nie sa to zawodnicy, ktorzy sami mogli by nam zapewnic awans dlatego tez musza byc uzupelnieni zawodnikami doswiadczonymi. Szczegolnie potrzebny jest doswiadczony srodkowy obronca.Moze ktos z balkanow? Mysle ze na skrzydlach obrony z powodzeniem moga grac Kosznik oraz Piatek.
29 kwietnia 2007, 18:41 / niedziela
PANOWIE SPOKOJNIE NA WZMOCNIENIA POTRZEBA FUNDUSZY JAK BĘDĄ TO MOŻNA SIE ZASTANAWIAĆ.PRZEDEWSZYSTKIM TRZEBA POSTAWIĆ NA MŁODSZYCH ZAWODNIKÓW NA DOROBKU
29 kwietnia 2007, 18:46 / niedziela
BRAWO dla kielbasy za pierwszy porzadny watek od dluzszego czasu.Moim zdaniem nalezy powaznie i odwaznie postawic na mlodziez-wlasnych wychowankow,i niech tylko nie robi tego Borek.Nie jestem zlosliwy i pisalem o odsunieciu Borka 5 tygodni temu,staram sie patrzec realnie.Borek swoja szanse dostal i jak jest to kazdy widzi.Nowy trener oraz 70% mlodziezy.Nie bojmy sie odwaznych decyzji.Kiedy szanse na awans sa nikle a do rozagrania zostalo 8 meczy to uwazam ze warto wprowadzac nowe rozwiazania,chyba ze chcemy dalej spiewac "...My wierzymy..."
29 kwietnia 2007, 18:57 / niedziela
Keype wszystko fajnie, dodaj jeszcze Samba Be.

Przemek Tytoń. Dobry bramkarz, ale zapewne za dobry na II ligę.

Tomasz Lisowski (Łęczna) - solidny boczny obrońca. '85

Vlejko Nikitović '80 (Łęczna)

Kamil Stachyra (Łęczna) '87 super talent !

Janusz Syrdykowski - młody napastnik, także Łęczna.
29 kwietnia 2007, 19:04 / niedziela
Też jestem za Sambą. Pięknie zagrał u nas. Na II ligę wystarczy w zupełności.
Nie podzielam opinii o budowy składu w oparciu o młodych wychowanków. Niestety tak się już nigdzie nie buduje drużyn. Jedynym znaczącym wyjątkiem jest Athletic Bilbao i jak kończy w tym sezonie to widać. Jeśli Lechia chce coś znaczyć niestety musi sięgnąć po kasę i kupić klasowego zawodnika lub zawodników.
29 kwietnia 2007, 19:04 / niedziela
keype- właśnie w innym wątku napisałem o Ruszkulu z Olimpii Elbląg. To co wczoraj zrobił z Concordią PT to poezja. Do tego jest młody. Moim zdaniem już teraz nasi włodarze powinni próbować go sprowadzić.

Do tego dodałbym Suleja z Rodła. Chłopak (o ile się nie mylę) ma 22 lata. Gra w słabej drużynie, a mimo to strzela bramki.

Wróciłbym również do tematu Trzaskalskiego. Borek próbował go latem (moim zdaniem prezentował się o niebo lepiej niż Buzała i Szałęga), ale nie zdecydował się sprowadzić go z Suwał. Teraz Trzaskalski gra w Radomiaku. Jest to dośc szybki i w miarę dobry technicznie skrzydłowy.

W myśl zasady "cudze chwalicie, swego nie znacie" już w meczu z Ostrowcem w pierwszym składzie powinien zagrać Gracjan Gacek. Moim zdaniem jest najlepszym zawodnikiem rezerw i chociażby za to powinien dostać swoją szansę w Lechii. Gacek jest bardzo wszechstronny i spoojnie może grać i na srodku jak i na boku pomocy. Dziwię się, że pomimo ciągłych zawodów Buzały i Rogalskiego, Gacek nie dostał jeszcze swojej szansy.

Kolejny piłkarzem, którym nasz trener powinien się zainteresować, jest 23 letni Piotr Malinowski z Rakowa Częstochowa. Chociaż on może być poza naszym zasięgiem, bo z tego co wiem, jest na celowniku wielu klubów.

Co do grajków typu Paszulewicz (od dwóch tygodni znów kontuzjowany), Dawidowski czy inny stary dziad, to dajmy sobie spokój. Lechia już jest przytułkiem dla emerytów.
29 kwietnia 2007, 19:04 / niedziela
pomijacie Rybskiego z Polkowic, on zrobil na mnie najwieksze wrażenie w Gdansku i w Białym tez byl wyrozniajaca sie postacia!
29 kwietnia 2007, 19:10 / niedziela
Ad1 zapomnialem wlasnie o Surdykowskim. On jest chyba nawet z Gdańska, chociaz z tego co wiem nie gral w Lechii, wiec moze wrocilby do rodzinnego miasta. Mozna jeszcze dodac Grosickiego z Pogoni. Szczerze mowiac watpie zeby ktroys z tych graczy przyszedl do nas. Mysle ze najwieksze szanse mielibysmy zeby pozyskac tych III-ligowcow.
29 kwietnia 2007, 19:17 / niedziela
Papadopulos, wielokrotnie mówiłem, że Rybski jest tylko wypożyczony z Widzewa !
29 kwietnia 2007, 19:18 / niedziela
do keype
każdego z nich można sprowadzić.Problem polega na tym że trzeba się nimi zainteresować już dziś, a nie w czerwcu!
Faworyt Zeta- niejaki Dawid Nowak znowu dziś strzelił bramkę.Może zarząd powinien czasem poczytać co my kibice mamy do powiedzenia na tym forum,bo często wychodzi na nasze.
pozdrawiam
29 kwietnia 2007, 19:24 / niedziela
no własnie po co nam dwie druzyny rezerw ,skoro z reguły w pierwszym składzie nie gra zaden z naszych wychowanków ,po za tym teraz praktycznie o nic nie gramy ,jest znakomity moment zeby młodych wypróbować
29 kwietnia 2007, 19:31 / niedziela
Kielbasa,wlasnie o tym pisalem-najleprzy moment zeby wdrazac mlodziez.Pozdro!!!
29 kwietnia 2007, 19:32 / niedziela
Piekarz masz racje. Zarzad powinien zainteresowac sie tymi zawodnikami juz dzis, bo jutro moze byc juz zapozno. Tylko co my mali forumowicze moze zrobic? W ogole czy ktos wie jak wyglada scouting w naszym klubie? Czy on w ogole istnieje?
29 kwietnia 2007, 19:44 / niedziela
Jeśli mnie pamięć nie myli to Sierpiński miał być skautem. Tylko nie wiem od kiedy. Jak od tej rundy to słabo to wygląda.
A swoją drogą ostatnią rzeczą w handlu jest zdradzanie swoich celów kontraktowych. Trochę cierpliwości.
29 kwietnia 2007, 19:45 / niedziela
Bramkarzy to akurat mamy dobrych, Sobański i Bąk moim zdaniem starczą Lechii na następny sezon. Ale napastników trzeba kupić. Pozdrawiam
29 kwietnia 2007, 19:55 / niedziela
Ja bym dodał aktualnie wypożyczonego do Suwałk wychowanka Jantara Ustka - Łukasza Stasiaka, który wiosną strzelił już kilka goli dla Wigier, jest obdarzony świetnymi warunkami fizycznymi.

Warto byłoby przyjrzeć się uważniej graczom z Ciechocinka, którego skład jest oparty w większośc na wychowankach łódzkiej SMS.
29 kwietnia 2007, 20:14 / niedziela
Potrzebni są zawodnicy na pozycje:bramkarz,lewy obronca,srodkowy obronca,prawe i lewe skrzydło(Kalka i Piatek to za mało) i dwóch napastników.Wszyscy ci zawodnicy powinni byc młodzi głodni sukcesu(kolonie 30-latków juz mamy).
29 kwietnia 2007, 20:18 / niedziela
bolo800. To prawie wszyscy są potrzebni i trener. Nie oszukujmy się, z tym składem to możemy osiągnąć środek drugiej ligi.Jak zwykle.
29 kwietnia 2007, 21:31 / niedziela
A skąd Lechia ma wziąść kase na te wszystkie transfery ? Przecież to nie realne by było klub stać na wymiane nawet połowy tych zawodników, którzy są tu krytykowani.
29 kwietnia 2007, 21:35 / niedziela
jesli nas niestac ,to po @#$ marzenia i pier#$#$%^ie o awansie??????przeciesz jezeli mamy budowac druzyne na awans to ci zawodnicy powini byc absolutnie w naszym zasiegu!!!!!!!,no chyba ze chcemy byc sredniakiem 2ligowym ,to wtedy taka druzynka jak nasza obecnie by wystarczyła,.......
29 kwietnia 2007, 21:46 / niedziela
MatJol- skąd wziąść kasę ????

Szałęga 100 000 zł, Rogalski 150 000 zł, Piatek ???- krakowia śpiewała za niego 400 000 zł, Lechia podobno nieźle się targowała. Tak więc weźmy połowę z tej kwoty czyli 200 000 zł.

W Szalonego już chyba nawet Borek przestał wierzyć. Jak gra Rogalski każdy widzi. Piątek jak na razie leczy kontuzję i jak zagra od początku rundy jesiennej następnego sezonu będzie dobrze.
Czyli jak na razie 450 000 zł poszło w błoto.

Trzaskalski z Wigier do Radomiaka poszedł za 5 000zł !!!!!!!!!!!!!!! Za Dawida Nowaka Bełchatów dał 100 000 zł.

Więc przepraszam, ale nie pierdol, że Lechii nie stać na wzmocnienia !!!!!!!!!!!!!!!! Trzeba tylko robić to z głową !!!!!!!

Tym co chcą rozliczać już Roberta Sierpińskiego, powiem tylko, że pracuje w Lechii od końca lutego. Robert na stanowisku skauta został zatrudniony na kilka dni, przed końcem zgłaszania piłkarzy do rozgrywek. Tak więc efekty jego pracy będzie można ocenić NAJWCZEŚNIEJ LATEM.
29 kwietnia 2007, 22:04 / niedziela
A dlaczego nie można kupić zawodnika z niższej ligi już teraz? Tak się praktykuje że perspektywicznego transferu można dokonać wcześniej tj. podpisanie umowy dziś z terminem obowiązywania od nowyego sezonu.

Z prostej . . .
29 kwietnia 2007, 22:04 / niedziela
Pamiętam, że w przerwie zimowej testowany był u nas lewy pomocnik (chyba Kłos) myślę, że on napewno powinien do nas trafić. Bardzo waleczny i szybki zawodnik. Rozmowy na temat jego transferu do Lechii miały być kontynuowane latem. Ciekawe co z tego wyniknie... pozdrawiam
29 kwietnia 2007, 22:45 / niedziela
Zeto a nie myslales o tym by pracowac jako scout w Lechii ? mowie calkiem powaznie;)
29 kwietnia 2007, 23:08 / niedziela
Czytając niektóre wpisy zbiera sie na wymioty. Jak widze wasze oferty odbudowy czy budowy drużyny za pomocą rupieci zwanych Łazarek (przenośnia czy nazwisko) i tym podobnych odpadów (nie chcę tu się narażać rencistom i emerytom piłkarskim czy trenerskim). Drużynę buduje sie latami i najlepiej na dobrym zdolnym młodym materiale.
Znacie Janów Podlaski i historię stadniny , polecam link odnośnik
Ilu z was narzekających było w Sosnowcu , Bytomiu ,Bielsku.
Jak głośno dopingujecie Lechię , stoicie w młynie ?
Czym też jest Polska 1 liga w Europie (dzięki chujom z przestępczej PZPN) .W obecnym stanie Lechia była by tłem w tle piłkarskim. Tak to widze ale wierzę w Lechię i Borka. Na otarcie łez polecam Lechię II w krótkim filmku do pobrania tu odnośnik
Pozdro ,wyluzować się będzie jak będzie .I tak będziemy chodzić na Lechię.
29 kwietnia 2007, 23:30 / niedziela
"Trener Lechii, Tomasz Borkowski, po meczu powiedział, że porażka w Sosnowcu przekreśla definitywnie szansę jego zespołu na awans. " Kurde co to ma być ? 8 kolejek do końca i 5 punktów straty do 3 barażowego miejsca .. Nie podoba mi się postawa i nastawienie drużyny jak i wiara w trenera Borkowskiego jest coraz mniejsza .. Walczyć do końca !
29 kwietnia 2007, 23:38 / niedziela
Leszeklv po raz kolejny tobie i innym podobnym mówie ,nie odbierajcie nam prawa do krytyki!!!!!!,mamy prawo krytykować i swobodnie rozmawiac o Lechijce!!!!!!.gówno mnie obchodzi ,kto był na ilu meczach ,każdy ma takie same prawo mówienia i pisania swobodnie o ukochanej druzynie ,ani zarząd ,ani trener ,ani druzyna nie sa swietymi krowami!!!!
29 kwietnia 2007, 23:45 / niedziela
Leszek 100% poparcia, chociaż zapewne nie złapałeś ironi z Łazarkiem :-)
30 kwietnia 2007, 10:05 / poniedziałek
Joker- na tym stanowisku pracuje obecnie Robert Sierpiński. Z tego co wiem, wykonuje sporą robotę. Czy efektywną, to okaże się najprędzej w czerwcu/lipcu, kiedy do Gdańska zjadą wskazani przez niego zawodnicy.
Nietaktem jest rozliczać kogoś z pracy, nie mając możliwości weryfikacji jego dokonań.
30 kwietnia 2007, 10:44 / poniedziałek
Siemka "kielbasa".
Było spotkanie z trenerem i piłkarzami .Byłeś ? , zaproponowałeś coś od siebie ?
Bo ja mam kontakt z Borkiem , Jenkiem , Żukiem i wieloma innymi .Coś tam czasami zamarudzę na temat taktyki itp, podrzucam materiały z meczów (filmy by mogli analizować błędy). Moim zdaniem powinno się krytykować konstruktywnie .
Ale w Twojej wypowiedzi podoba mi się "o ukochanej druzynie ".
Co do stwierdzenia : "gówno mnie obchodzi ,kto był na ilu meczach" ,jak można oceniać grę nie chodząc na mecze.
Myślę, że po tym dołku Lechia zagra bardziej na luzie bo gorzej już nie może być.
Też jest pewne, że mniej pikników będzie na meczach choć doceniam ich obecność jako potencjalnych sponsorów Lechii.
Pozdro
30 kwietnia 2007, 11:14 / poniedziałek
Wydaje mi się ,że jesli chcemy awansowac w przyszlym sezonie to trzeba pozyskac conajmniej konkretnych : 2 obrońców, 2 pomocników, i chociaż jednego dobrego napastnika, ogólnie grajków, ktorzy beda mieli sily biegac , którzy beda mieli pomysl na pilke .

Ponad polowa skladu z naszego zespolu nie potrafi przyjac pilki , odbija sie od nog jak od drewnianych palików, zreszta wczoraj bylo to widac.

Nie rozumiem czegos... czasami zagralismy piekny mecz , wszystko sie ukladalo < pierwsze zwyciestwa w tej rundzie> a pozniej zenada... nasi graja tak jakby musieli odpukac te mecze juz do konca, nie biegaja nic , widac ,ze im sie jakby nie chce poprostu , oczywiscie nie mowie o wszystkich grajkach . Stoja w miejscu , z mysla taka , iz obronca kopnie pilke do napastnika , <nie grajac przez pomoc> , ze cos uda sie wyluskac z przodu , ze moze Cetnarowicz gdzies tam sie przepcha i jakims cudem strzeli .

Czy przegrywasz czy nie JA i tak Kocham Cię .
tylko LECHIA .
30 kwietnia 2007, 14:28 / poniedziałek
Witam wszystkich!!! Popieram Leszka, drużynę buduję się latami(chyba że taki Abramowicz spada z nieba), najlepszym przykładem jest Lyon, z tego co się orientuję w latach 80-tych byli w drugiej lidze, w latach 90-tych grali w środku pierwszej, a obecnie kroczą po 5-te mistrzostwo z rzędu, a trenera zdaje sie nie zmieniali od 20 lat !!!! Uważam, że budowanie drużyny od nowa będzie bezsensu, owszem zmieniłbym nieco skład, przede wszystkim proporcje wiekowe, zostawiłbym kilku 30-latków(a nie prawie 10) i stawiał na młodzież:Hirsz, Loda, Kawa, Pietrowski, Gacek, itd, po co sprowadzać Witkowskich , Rybskich itd. Zastanowiłbym się nad inwestycją w przygotowania zagraniczne, bo ilość kontuzji jest porażająca, i to by było wszystko co bym zmienił. PS: Odkurzyłbym Dolnego, facet ma serce do gry i cały czas talent.
Z biało-zielonymi pozdrowieniami
30 kwietnia 2007, 14:58 / poniedziałek
Ad1

Pape Samba Ba - Zdecydowane nie. (Patrz: Kibice)
30 kwietnia 2007, 15:16 / poniedziałek
Glowa- wszystko dobrze, tylko z przykładem źle trafiłeś ;-)) Też lekko odświeżyłbym skład. Niektórych kopaczy odesłabym do rezerw, a stamtąd do pierwsze składu przeniósłbym przynajmniej Gacka. Szansę dałbym też Dzięgielowi, przynajmniej dlatego, że takową co chwila otrzymują bezproduktywni Buzała, Rogalski, czy Szałęga. Gorzej od nich grac się nie da, więc bez obaw można postawić na młodych.

Olimpique Lyon ma bardzo silnego sponsora- firma Renault- dzięki czemu jest najbogatszym klubem we Francji. W tym roku zdobyli 6 mistrzostwo z rzędu, a na zakupy mają 100 000 000 euro !!!!!!
Trenerem drużyny jest Gérard HOULLIER, który pracuje w klubie od 29 maja 2005 (czyli tylko rok dłużej niż Borek w Lechii). Poprzednio Houllier nie sprawdził się w Liverpool'u.
W II lidze grali w latach 1983-89, tak więc w D1 grają już 18 sezon z rzędu.

W sumie to wśród trenerów jest tylko jeden światowy fenomen, który przez kilkanaście lat potrafi utrzymać klub na topie- Alex Ferguson. Drugim takim fenomenem może być Guy Roux z Auxere, który z prowincjonalnego klubu zrobił Mistrza Francji. Ale w porównaniu do Alexa Fergusona, nie potrafił utrzymać tego przez kilka lat. To samo można powiedzieć o Brain'ie Clough'u, który na początku swojej przygody w Nottingham Forest zdobył Mistrza Anglii i dwa Puchary Europy. Potem było już tylko gorzej. Jednak nikt mu tego nie odbierze, że przez 18 lat utrzymał w sumie średni klub w najwyższej lidze. Teraz Nottm Forest gra w III lidze angielskiej (Division One).
30 kwietnia 2007, 16:06 / poniedziałek
Oczywiście zgadzam się tu prawie z wszystkimi z was że potrzeba jest mocno przewietrzyć skład.Tylko do tego że Szałęga,Buzała i Rogalski to przepłaceni kopacze widziałem w momencie ich debiutu w Lechii.Jak miałbym wyliczać jeszcze zawodników którzy nigdy nie powinni zagrać w ekstraklasie żeby nie osłabiać jej poziomu to by się uzbierało 80% piłkarzy Lechii.
Najlepszym przykładem czego moglibyśmy szukać w OE był mecz ze słabiutką brazylijską Pogonią która nie wygrała meczu w lidze bodajże od pazdziernika a nas rozpykała specjalnie się nie przemęczając.
Tylko że jak się o tym pisało po meczu w pucharze Polski to wtedy był lament :
że trzeba być optymistą,mamy swietnych piłkarzy,OE jest nasza i inne nie mające nic z rzeczywistością brednie.
30 kwietnia 2007, 16:40 / poniedziałek
Tak tylko niektózy po tych 3 spotkaniach już uwierzyli że jesteśmy prawie w OE a walka to jest całą runde. Gdyby nie z perspektywy czasu popatrzeć dobrze że tak dobrze szło Nam na jesień, bo teraz walczylibyśmy przynajmniej nie o baraże o wejscie a o utrzymanie. Sporo zawodników powinno zlecieć a o treneiro nie wiem co myślec. Jasne że chciało by się trenera pokroju Oresta Lenczyka lub Michniewicza, Smudy i tego typu ale wiecie nie zawsze sie ma co sie chce. Napewno postawić na młodzież, ale o czym tu mowa wogóle jeszcze sezon trwa taki temat jest dobry ale pierwszy dzien po zakończeniu sezonu narazie ejst jeszcze runda do rozegrania i zobaczymy :P
30 kwietnia 2007, 16:41 / poniedziałek
Bak nietykalny a reszta do wymiany.
30 kwietnia 2007, 16:52 / poniedziałek
zgadzam sie z zzz pewniakiem na 100% jest Bączek
aktualnie jest w najlepszej formie i szanuje go
za oddanie dla naszej Lechijki
30 kwietnia 2007, 16:58 / poniedziałek
grzechulg, tyle tylko że z Piotracovią grały rezerwy rezerw. Zerknij na skład z tego meczu i zobacz gdzie dziś jest połowa tamtego składu. Dlatego też mecz z Piotrcovią nie może być wyznacznikiem drużyny
30 kwietnia 2007, 16:59 / poniedziałek
najlepiej akceptować to co się dzieje. Drużyna od 6 meczy nie wygrywa meczu (a co najlepsze nie zdobywa nawet bramki) to chyba jest coś nie tak. Personalnie skład mamy silny tylko ktoś musi wziąść tych chłopakow i im powiedzieć w końcu o co grają.
Bo jeżeli bedzie taka kicha jak jest teraz, to będziemy się tułać po II ligowych boiskach jeszcze pare lat.
30 kwietnia 2007, 17:09 / poniedziałek
krew honor- jeszcze na starym forum jebałem na Bąka, że spala sie psychicznie i takie tam. Z satysfakcją na przestrzeni ostatnich 2 lat obserwuję Jego progres. Dziękuje Bogu, że wtedy w niego nie zwątpiono.
30 kwietnia 2007, 17:28 / poniedziałek
cisse przed meczem ze Śląskiem było spotkanie z kibicami, na które przyszło kilku kibiców. I żaden z nich nie zadał pytania.
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.458