Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Budowa nowej drużyny na nowy sezon

strona 3/8

22 maja 2007, 16:31 / wtorek
glowa madre slowa SZULIK szkoda chlopa ze rehabilitacjami, szalega musi zostac bo potrafi grac w to nie watpie na odstrzal niestety dziengiel to drugi kazub oni moga sobie pograc pod warunkiem ze kupia se skrzypce. Obrona dokladnie jak mowisz, a sobanski to az mi serce drzy jak widze ze on stoji w bramce z tego co wiem w lomzy chyba go nie bylo na lawce byl mlody moze nie zauwazylem go ale to cale szczescie lozynski, kosznik panom dziekujemy a zuk na wypozyczenie bo umiejetnosci rozwinac jeszcze moze ale musi regularnie grac. Dalbym sproowal zagrac rogalowi na szpicy

to tyle 2 obroncow, 1 pomcnik i napastnik + rezerwowy bramkarz to by bylo na tyle

Co do Borka mam mieszane uczucia, bo to nie on odpowiada za przygotowanie motoryczne. Niestety ale brakuje mu umiejetnosci taktycznych, te mozna tylko nabyc prowadzac regularnie druzyne. Za to poswiecenia mu nie brakuje
22 maja 2007, 16:39 / wtorek
A ja bym poczekał az zawiazemy spolke wtedy z kasa mozemy postarac sie o niezlych graczy, obserwowałem paru grajków i z moich obserwacju wynika ze mozna postarac sie o Peszko z Wisły Plock Zahorskiego z Łęcznej, Sedlacek z Płocka, Gregorek z Płocka ( on + Wisnia naprawde byłby ciekawy duet ). Sokolenko z Łęcznej, Grosicki ze Szczecina, pewnie zaczecie na mnie jechac ze to zawodnicy z druzyn ktorych juz w przyszlym sezonie boiska OE juz nie bede goscili, ale sa to zawodnicy wyrozniajacy sie niekoniecznie tacy, ktorzy sa dla nas nieosiagalni jestem pewien, ze wraz z paromi zawodnikami od nas utworzyliby niezla paczke;)
22 maja 2007, 19:29 / wtorek
ULG, co do Borka też mam mieszane uczucia, napewno w żadnym wypadku go nie przekreślam, jeżeli nie znajdzie się trener naprawdę z prawdziwego zdarzenia, jestem za tym aby zostawić Borka i zainwestować w Niego(staże, szkolenia, itp). Jeśli chodzi o Dziengielewicza to szczerze mówiąc nie widziałem go, bardziej się sugeruje Jego skutecznością w rezerwach. Papadopoulos uważam, że gracze przez Ciebie wymienieni warci przemyślenia, ja jeszcze dodałbym Mężyka z Poloni B. oraz Koniecznego z Górnika P..
22 maja 2007, 21:11 / wtorek
ja stawiam na KOBUS niestey byly zgrzyty miedzy nim a klubem ale prawda byla po jego stronie WIEC drogi zarzadzie po rozum do glowy i sciagnac naprawde niezlego grajka bo to jest napewno wzmocnienie
24 maja 2007, 14:32 / czwartek
rugby1981 ty mówisz na serio Zbyszek Kobus? Ten co rozjebał świetny zespół Lechii po awansie do IV ligi? Ten którego nawet Jastrząb musiał wypierdolić? Ten sledź od siedmuiu boleści? Ten cienias nie mogacy się przebić wyżej IV ligi? Głąb a do tego świr nie potrafiący strzelić z 2 metreów do pustej bramki?

Jedyne co potrafił to nie podawać, wrzeszczeć, wozić się i wozoć piłkę, gdyby Kobus grał w IV lidze do końca awans wtedy wywalczyłaby Gedania- więc radzę przemysleć co się piszę.
24 maja 2007, 21:45 / czwartek
drogi kibicu przemyslalem co pisalem i jestesm tego pewien co do kobusa !!!!

niestety ten caly niedobry KOBUs mial troszke racji w swoich wypowiedziach dlatego masz niewiedze z tego tematu a co do jego umiejetnosci to nie komentuje bo mam inne zdanie umial dograc strzelic z 2 nog glowy i znajac sie troszke na pilce wiem co pisze
25 maja 2007, 12:42 / piątek
W razie gdybyśmy nie wywalczyli awansu (wciąż się trochę łudzę - jak chyba każdy z nas) - to proponowałbym następujący skład na przyszły rok:

Bąk - Pęczak, Manuszewski,Strugarek,Samba Ba - Gancarczyk, Pawlak,Wojciechowski/Szulik/Pietrowski, Wiśniewski - Zahorski, Chudziński/Jackiewicz

Wzmocnienia oparły by się głównie na ekipach zdegradowanych - dlatego o angaż tych graczy nie byłoby wcale tak trudno, poza tym taki skład byłby solidną podwaliną pod budowę drużyny na OE.
25 maja 2007, 12:48 / piątek
konri- kadra nawet nawet, ale ja obawiam się, że za rok pierwszą ligę będziemy szturmować talentami Szałęgi, Buzały, Rogalskiego i innych patałachów, których sprowadzimy latem do klubu.
25 maja 2007, 19:50 / piątek
Dobrym towarem Wisly Plock, niezly jest ZARKO BELLADA, oczywiscie nie wszyscy bo wiemy jak to sie konczy. Gancarczyk rownierz niezly zawodnik.

Konro podoba mi sie nawet ta kadra, jednak popracowal bym nad napadem i srodkiem pomocy Witkowski o niego Lechia mogla by sie naprawde postarac. Do wziecia bedzie EDI andradina ktory jako jedyny gra na wysokim poziomie w tej szczecinskiej ptakoni
29 maja 2007, 18:19 / wtorek
29 maja 2007, 18:29 / wtorek
Dobrzeby bylo pod wzgledem rywalizacji z Baczkiem.
Mnie natomiast zastanawia budzet klubu na przyszly sezon.
Zakladajac awans zespolu,mam nadzieje,ze ten transwer bylby jednym
z tanszych,bo "nie odkryje Ameryki",ze potrzebne sa wzmocnienia
z tej gornej polki.
29 maja 2007, 18:30 / wtorek
I po co nam dodatkowy bramkarz. Uwazam ze Bak jest nie do zastąpieia jak narazie a i dominik Sobański zacyna go doganiać. Nam potrzeba napadziorów i pomocników a nie bramkarzy.
29 maja 2007, 18:42 / wtorek
Przede wszystkim trzeba nam OBROŃCÓW !!
29 maja 2007, 18:50 / wtorek
potrzeba nam obroncow, pomocnikow i napstnikow :)))
29 maja 2007, 18:56 / wtorek
KASA ! Panowie,kasa !
Przy cienkim budzeciku to co najwyzej znowu mozna sie spodziewac
zaciagu "pilkarzy"rodem z LZSu Nowe Piaski.......
29 maja 2007, 19:31 / wtorek
Banaczek będzie mógł przejśc z wolnego transferu bo kończy mu sie kontrakt w Lubinie i go nie przedłuży. w tym sezonie w Pucharze Ekstraklasy przentował sie dobrze, mysle ze przydałby sie nam taki napastnik, poza tym może grac także na skrzydle.
29 maja 2007, 19:34 / wtorek
odnośnik

Czyżby konkurecja dla Mateusza czy tylko prasowe spekulacje ?
29 maja 2007, 20:17 / wtorek
Inkwizytor spójrz 7 wpisów wyżej :)
29 maja 2007, 21:03 / wtorek
Wszyscy sa nam potrzebni tylko nie bramkarz . Czy w Lechi nie ma madrych ludzi czy to Kapsa sobie robi reklame . Ktos powinien dac odpowiedz z Zarzadu .
29 maja 2007, 21:06 / wtorek
Kapsa ? Zajebisty bramkarz, będzie olbrzymia rywalizacja w bramce, bo Paweł to (kto wie), być może najlepszy bramkarz II ligi.
29 maja 2007, 21:32 / wtorek
Ciekawe czy w Lechii ktoś wie, że z nim rozmawiają ;-)))

Kilka dni temu na sportowych faktach był wywiad z Kapsą, wtedy powiedział że ma sporo ofert, ale nie mówił jaki klub.
Ja osobiscie uważam, że w bramce na dzień dzisiejszy mamy tylko Bączka. Sobański, czy juniorzy to jednak nie ten poziom. Drugi klasowy bramkarz napewno by się przydał. Tylko czy Kapsa będzie chciał być rezerwowym, bo Bączek musi bronić !!!!!!!
29 maja 2007, 21:35 / wtorek
oj watpie chlopak bronic umnie i ma baniak troszke wiec jako rezerwowy niechcial by grac zreszto wzmocnienia sa potrzebne w iinych formacjach
30 maja 2007, 11:35 / środa
a może jest coś o czym ,my kibice nie wiemy?,moze bączek chce odejść?
30 maja 2007, 11:51 / środa
Kontrakt mu się w czerwcu kończy...
30 maja 2007, 15:13 / środa
Bączek nie potrzebuje konkurencji żeby podnosić swoje umiejęności, widać że ma łeb na karku i charakter że wystarczy presja boiskowa i ambicja aby pilnować nie schodzenia z poziomu. Bramkarz powinien czuć że jeden bład czy 2 nie spowodują utraty jego pozycji. ?Takie tasowanie na tej pozycji nie robi dobrze nikomu.
30 maja 2007, 18:34 / środa
rze- są jeszcze kartki i kontuzje. Bączek wiosnę zaczął od leczenia kontuzji, teraz na ławce siedzi junior, bo kontuzjowany jest Sobański. W dobrym klubie musi być conajmniej dwóch równorzędnych bramkarzy. My mamy Bączka i długo, długo nic....
30 maja 2007, 18:43 / środa
Ja mysle,ze kazdy, kto ma konkurenta,to wlasnie wtedy podnosi swoje
umiejetnosci.
Oczywiscie,Baczek jest nr 1 ale zdrowa rywalizacja jeszcze nikomu
nie zaszkodzila.
Z ta pozycja to ja jestem spokojny,mowcie co chcecie,ale w Lechii mnie
najbardziej brakuje typowego snajpera(patrz Kruszczynski)
Niestety wszystko sie opiera na kasie i nie zaleznie od pozycji wszystkie
zakupy,to nasze pobozne zyczenia.Moze kidys sie to zmieni...........
31 maja 2007, 01:15 / czwartek
Jestem co prawda daleko od Gdanska ale wydaje mi sie ze z tej perspektywy widac lepiej . Uwazam ze Baczkowi nalezy sie jasna deklaracja ze strony kadry szkoleniowej , dzialaczy itp ze jest i bedzie pierwszym bramkarzem Lechi w nadchodzacym sezonie . To dodaje pewnosci i wzmacnia autorytet w druzynie . Nie powinien co roku dostawac nowego do rywalizacji bo zasluzyl sobie calym wieloletnim postepowaniem wobec swojego klubu na zaufanie i wiare w jego mozliwosci . Na pewno nie bedzie chcial byc rezerwowym tak zreszta jak i Kapsa bo to bramkarz o porownywalnym poziomie ( a na pewno nie najlepszy w II lidze bo ofert mialby wiele) . Chyba ze sam sobie Kapsa wymyslil ze dobrze by zrobic szum kolo siebie bo skad nagle niby taki przeciek do pismaka . Bialo zielone pozdro .
31 maja 2007, 07:05 / czwartek
Kro uważam podobnie jak ty, że Kapsa robi sobie reklamę. Pewnie negocjuje z innymi klubami, a takimi informacjami podbija stawkę. Jednak z drugiej strony chętnie bym go w Lechii widział. Co prawda Bączek to na dzień dzisiejszy nasza jedyna gwiazda, ale w każdym zespole potrzeba chociaż dwóch dobrych bramkarzy.
31 maja 2007, 12:49 / czwartek
Jak dla mnie cała akcja z Kapsą trochę dziwna, a przynajmniej nie w pełni umotywowana,
Ci, którzy są bliżej zespólu wiedzą, że pomimo dość wysokiego budżetu z pieniędzmi w klubie nie jest najlepiej,
Poinformowani twierdzą, że przy obecnym stanie jesteśmy w stanie sprowadzić maksymalnie dwóch dobrych graczy,
Sponsora strategicznego nie widać więc nie można liczyć na znaczne wzmocnienia składu,

Tym bardziej dziwi temat bramkarza, który niskim poborem nie będzie zainteresowany,
W sumie to tak jakby w przed rundą wiosenną Legia mając budżet na kilka mocnych transferów, nie ściągała Grzelaka tylko mając jeszcze przez rok Fabiańskiego rozmawiała z Dolchą (co najmniej dziwne),

Ani Kapsa ani Bąk nie zasługują obecnie na ławkę i pewnie żadnemu taka perspektywa się nie widzi,
Jedynym wytłumaczeniem dla rozmów z Kapsą jest dla mnie możliwość odejścia Bączka, (vide ściąganie Skaby do Legii po odejściu Fabiańskiego)
Tyle tylko, żę Bączek ma jeszcze kontrakt ważny przez rok i zamiast płacić za bramkarza lepiej byłoby zainwestować i podwyższyć pobory obecnemu golkiperowi,

Już raz zamiast podwyższyć pensję Biskupowi zarząd wolał wybulić sporą sumkę na transfer (Szałęga i Rogalski),
Jak na tym wyszliśmy pokazała obecna rudna,
Jeżeli zarząd posiada elementarną umiejeność uczenia się na błędach to zamiast gadać z Kapsą niech zasiądzie do poważnych rozmów z Bączkiem,

Pieniądze na transfer przydadzą się do wzmocnienia innych newralgicznych pozycji,
Chyba nikt nie wątpi, że z Cetnarem, Buzałą i Wiśnią z przodu w przyszłym roku nic nie zwojujemy,

A tak poza tym to WIELKIE GRATULACJE dla BĄCZKA za pomyślne zdanie dziś egzaminu magisterskiego na AWFie:)))

Powodzenia w niedzielę!!!
31 maja 2007, 13:06 / czwartek
Moim skromnym zdaniem nie ma miejsca dla Kapsy w Lechii ! Jego zachowania w meczu w tamtym sezonie napewno nikt od Nas nie zapomni.
31 maja 2007, 13:16 / czwartek
Wacek: zapytaj sie starszych kolegów, co kiedys zrobił Wojciech!
31 maja 2007, 14:05 / czwartek
kibic ,o co chodzi z tym budżetem????.Czyżby budżet nasz był wirtualny?
31 maja 2007, 19:12 / czwartek
Kibic `100 % poparcia . Cyba kogos poj... zaczynac wzmocnienia Lechii od bramkarza nie majc budzetu ani okreslonego celu na przyszly sezon . Dziwi mnie milczenie Zarzadu ktory ani nie zaprzecza ani nie potwierdza . Chcialbym poznac nazwisko osoby ktora chce transferowac Kapse bo ona na pewno nie zna sie na pilce albo tlucze prywate i chce na boku cos przytulic . A tak naprawde to Kapsa robi nas w huja chcac wyrwac wiecej kasy dla siebie . Czas na powazne rozmowy a Matim .
31 maja 2007, 19:56 / czwartek
MATTI na bramce !!! zaden kapsa!!!
31 maja 2007, 20:47 / czwartek
Sorry Bracia, ale samo nasuwa sie stwierdzenie:Jaki zarzad taki trener ,jaki trener taki zarzad.Rece opadaja.Jak w tym klubie ma byc normalnie jak takie zajebusy w nim rzadza!!!
1 czerwca 2007, 00:16 / piątek
grzechu H - Ty pojebańcu! Zamknij mordę, chyba, że wolisz ludzi typu p. Jacek M., który rządził w szpArce..? Wszyscy są na swoim miejscu, z Kapsą to na pewno jakaś ściema... ;]
1 czerwca 2007, 01:22 / piątek
grzechu h zanim cos napiszesz to sie zastanow kretynie!
1 czerwca 2007, 07:09 / piątek
Kapsa szanuje go bo dobry bramkarz nie wiedziec czemu gra w 2 lidze ale nie nie na bramce tylko mati dziekuje innym bramkarza nie ma co sprowadzac na razie sa wieksze potrzeby typu obronca czy napastnik i na tym sie nalezy skoncetrowac kapsa by przyszedl jako gwiazda tak jak rogal i pewnie by sie burzyl ze siedzi na lawce a takim dziekujemy mamy ekstra bramkarza ktory niedlugo za jakie 5 lat bedzie gral w kadrze polski
1 czerwca 2007, 16:22 / piątek
Sezon jeszcze się nie skończył, a już pojawiają się pierwsze nazwiska zawodników, którzy mieliby w kolejnych rozgrywkach zasilić Lechię. To bramkarz KSZO Ostrowiec Paweł Kapsa, obrońca Lecha Poznań wypożyczony do ŁKS Łomża Krzysztof Strugarek i obrońca Odry Opole Łukasz Ganowicz.
- To wszystko interesujące propozycje. Nie mówię nie, bo każdy z tych zawodników, byłby wzmocnieniem dla naszego zespołu. Dzisiaj jednak nic więcej nie powiem, bo jeszcze trwa liga. Poza tym ja wierzę cały czas w tych piłkarzy, których mam aktualnie w kadrze - powiedział trener Borkowski.
1 czerwca 2007, 17:53 / piątek
To są kpiny nie wzmocnienia!!!!!!!!!!
4 czerwca 2007, 19:35 / poniedziałek
Korona wystawiła na sprzedaż:
- Pawła Sasina,
- Piotra Bagnickiego,
- Marka Szyndrowskiego.

Kontrakty w Koronie skończyły się:
- Przemysławowi Cichoniowi,
- Dariuszowi Kozubkowi,
- Jarosławowi Wieczorkowi.

Na listę po wypożyczeniach wystawieni zostaną jeszcze:
- Adam Czerkas,
- Tomasz Szewczuk,
- Aleksander Kwiek.

Będą także piłkarze do wypożenia, ale myślę, że przy walce o awans nie ma miejsca na wypożyczanie, trzeba kupować!

* SASIN * - 24-letni pomocnik, 65 meczów w ekstraklasie. Występy m.in. w: Śląsku i Lechu - czemu nie, można spróbować!

* BAGNICKI * - 26-letni napastnik, kilka spotkań w ekstraklasie. Występy m.in. w: Kmicie i Cracovii - sprawdzić można, może się załapie?

* SZYNDROWSKI * - 26-letni obrońca, ponad 50 spotkań w I lidze. Grał m.in. w: Ruchu (9 sezonów). Od 4 lat był zawodnikiem Korony.

---

* CICHOŃ * - 28-letni obrońca, blisko 40 meczów w ekstraklasie. Praktycznie całą karierę związany z Koroną, poza 3-letnim epizodem z I-ligowym KSZO.

* KOZUBEK * - 32 lata = odpada!

* Wieczorek * - 21-letni defensor, do przetestowania!

---

To tylko jeden I-ligowy zespół, działacze - do roboty! ;)
11 czerwca 2007, 12:54 / poniedziałek
Dzis (11.06.2007) o g. 13.00 czat z M. Turnowieckim

odnośnik

pozdr
11 czerwca 2007, 16:41 / poniedziałek
Zapis dzisiejszego czata z Prezesem Lechii, Maciejem Turnowieckim

odnośnik

pozdr
11 czerwca 2007, 20:43 / poniedziałek
czat nic nei wyjasnił ,jeżeli chodzi o druzyne. czas leci a u nas sen ,znowu ogórki nam zostaną?
11 czerwca 2007, 20:51 / poniedziałek
Przeciez jest napisane,ze w srode bedzie wszystko wiadomo.
Mam nadzieje,ze do piatku wszystko sie wyjasni ''gdzie sledz pogrzebany''
11 czerwca 2007, 21:44 / poniedziałek
Ja uwazam ze trzeba sie bardzo mocno zainteresowac Marcinem Garuchem z Miedzi!! Koles urodzil sie w 1988 roku wiec ma 19 lat!! A chyby wszyscy widzieli ile potrafi i jakie ma serce do walki!! A juz najlepiej pokazal ze ma talent w meczu z Polonia W. Trzeba dzialac szybko bo ktos moze go nam sprzatnac a gosciu jest naprawde wart uwagi i duzo napewno nie bedzie kosztowal!!
11 czerwca 2007, 22:40 / poniedziałek
interesujecie sie nowymi graczami. a tu Wojcech odchodzi. co by nie mówić nie jest dobrze. a co ciekawsze Bączek nosi sie z odejściem. wiadomośc z dobrego prywatnego źrodła. chyba te gadki o Kapsie go podkurzyły...
11 czerwca 2007, 22:45 / poniedziałek
Nie wierze zeby Baczus chcial odejsc on wie, ze jest naszym pupilem i do tego jest prawdziwym Lechista!! Nie oddamy Baczka nawet Barcelonie!! :)
12 czerwca 2007, 15:56 / wtorek
Podziękowano Fechnerowi,
(ma iść na wypożyczenie)

Trzymaj się Seba,
Może na wypożyczeniu uda się odbudować formę,
Pamiętaj, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,
Frazes, wiem
Ale jak często się sprawdzają:),

Szybkiego powrotu do zdrowia i pełni formy,
WIELKIE DZIĘKI za wylany na boisku biało-zielony pot!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023