Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Budowa nowej drużyny na nowy sezon

strona 8/8

23 czerwca 2007, 23:40 / sobota
Czarny podaj przykłady, gdzie klub załatwił kontrak z zawodnikiem przed końcem sezonu? Gdyby tak było, nie walczylibyśmy teraz o Rybskiego, bo ten już gdzieś by był. To samo z innymi kopaczami. Właśnie teraz, kiedy mają wolne w klubach, jest czas aby pogadać o kontrakcie.
23 czerwca 2007, 23:43 / sobota
Moim zdaniem powinnismy sprzedac Buzale bo ten chlopak po prostu wkurwia oko jak gra jak zjebal sam na sam w meczu z ruchem chyba on sam tylko wie i ta bramke dla ruchu to tez im podal jak na patelni dobrze ze JEszcze samobuji nam nie strzela PROSBA DO ZARZADU WYJEBCIE TEGO LAMAGE Z ZESPOLU MARADONA POMORZA ON JUZ NIE ZOSTANIE :D
24 czerwca 2007, 00:03 / niedziela
Do kontratak.
Nie pisalem,ze w czasie rundy podpisuje sie kontrakty !
Napisalem,ze sie dogaduja,a teraz to powinna byc tylko formalnosc
i zaklepanie na 100%.
Prosze,sprawdz jeszcze raz moj wpis wyzej.
Jesli watpisz,ze tak sie dzieje w pilce zawodowej,to zaciagnij jezyka u ludzi
zajmujacych sie tymi sprawami.
Ja mialem taka przyjemnosc rozmawiac z jednym jegomosciem i przyznam sie
szczerze,ze bylem tak samo zdziwiony jak teraz ty.
Wiesz,co ten gosc do mnie powiedzial ?
W tych sprawach trzeba byc MEGA SKURWYSYNEM !
Teraz na rozne sprawy patrze troche inaczej niz inni.

Pozdrawiam
24 czerwca 2007, 08:39 / niedziela
Czarny ja myślę bardziej przyszłościowo :-) mój syn ma dopiero 3 lata, do piłki nie wykazuje żadnego zainteresowania- ale już wie, że jeśli kiedyś zagra, to tylko w Lechii :-)
24 czerwca 2007, 08:53 / niedziela
animag- co do licencji, to mogę zapewnić że nie wygasła ;-))) Zaś jeśli chodzi o oświetlenie, to wszystko zależy od pory spotkania ;-)) Na całe szczęście za kontrowersyjne wypowiedzi na forum, komisja etyki zamknęła mój obiekt dla publiczności, tak więc wszystkie spotkania rozgrywane są przy pustych trybunach ;-))))
24 czerwca 2007, 13:00 / niedziela
RASIC !!!! Eureka, ściągnąć go do nas i mamy ekstra rozgrywającego !!! Przecież on rządził i dzielił w spotkaniach z nami i w 3 lidze (0-2) i w wygranym przez nas 5-1 spotkaniu, wg mnie był mimo to najlepszy na boisku. On w przeciwieństwie do Wojciecha jest bardzo aktywny, a przy tym technike ma nie gorszą niz Wojciech. Ja chce Rasica !!!

z biało-zielonymi pozdrowieniami
24 czerwca 2007, 14:53 / niedziela
Fakt Rasic dobrze gra w piłkę i w 3 lidze jak z nami u nas wygrali też dobry meczyk rozgrywał.
25 czerwca 2007, 13:52 / poniedziałek
Jak się dowiedziała Gazeta Wyborcza Lechia Gdańsk jest zainteresowana Piotrem Włodarczykiem i Piotrem Banią. Według strony Lechia.Net gdański klub chętnie pozyskal by Marka Zieńczuka, ale czy będą na to pieniądze ?

Piotr Włodarczyk :

Lechia złożyła propozycję gry przy Traugutta Piotrowi Włodarczykowi. Pozyskanie Włodarczyka, z którym właśnie pożegnała się Legia Warszawa, byłoby prawdziwym hitem. 30-letni napastnik wystąpił w 262 meczach w polskiej ekstraklasie, w której strzelił 89 goli. Cztery razy zagrał w reprezentacji Polski i w swoich występach strzelił dwa gole. Cały czas aspiruje do gry w biało-czerwonej koszulce. Włodarczyk nie jest tanim piłkarzem, czeka na oferty z zagranicy, ale istnieje szansa, że przynajmniej przez pół roku będzie grał jeszcze w Polsce.

Piotr Bania:

Do Lechii zgłaszają się też osobiście piłkarze lub swoją ofertę składają poprzez swoich menedżerów. Tak zrobił m.in. znany napastnik Cracovii Piotr Bania. W rundzie wiosennej Bania zdobył dla Pasów cztery bramki, miał sześć asyst. Długo nie mógł jednak przekonać do siebie trenera Stefana Majewskiego, choć był dobrze fizycznie przygotowany do rundy rewanżowej. Teraz też Majewski nie zdecydował jeszcze, czy widzi miejsce w składzie dla tego piłkarza, dlatego Bania na własną rękę szuka klubu.

Co o tym sądzicie panowie??? a jeszcze jak kupią Garncarczyków Missana i Siernata to juz jakis skład będzie:)
25 czerwca 2007, 13:59 / poniedziałek
Mysle ze jak ich kupią to bedzie o niebo lepiej niz rok temu;-)
25 czerwca 2007, 14:16 / poniedziałek
Zeto - nie masz racji, błądzisz

pisząc o strzelaniu goli, wyjazdach i żonach

gol strzelony na wyjeździe się nie liczy :)))))))

zapewne dlatego tyle ich tam pada :)))
25 czerwca 2007, 14:25 / poniedziałek
verde- liczy, się liczy,
a co gorsza zawsze odbija się czkawką ;-)))
25 czerwca 2007, 20:56 / poniedziałek
Zeto, stadion i moze masz zamkniety za burdy (bylo wpuszczac na chate Gedanie na retransmisje ,,Tanca z gwiazdami,, ?), trybuny swieca pustkami ale czy znalazlo by sie miejsce w twoim M4 dla mnie i dla Animaga, jako obserwatorow z ramienia pzpn (Animag jak wiemy ma tam znajomosci i jest lubiany) oraz doswiadczonych komentatorow wydarzen lajf ?
25 czerwca 2007, 21:11 / poniedziałek
Ja pisze sie na taki mecz,w postaci KURATORA,bo przeciez taki musi byc
na spotkau,prawda ?!
25 czerwca 2007, 21:14 / poniedziałek
Starszy Lechisto, niestety ze względów etycznych nie mogę nikogo wpuścić na swój obiekt. Tak więc wybacz, ale nie. To samo tyczy się wszystkich kandydatów na kuratora ;-)))

OBIEKT DOŻYWOTNIO ZAMKNIĘTY ;-))))
25 czerwca 2007, 22:13 / poniedziałek
No nic StarszyLechisto ! Pozostalo nam poogladac stare mecze na DVD !!!
Szkoda..........
25 czerwca 2007, 23:23 / poniedziałek
Wiadomość z ostatniej chwili. Pęczak odchodzi do GKS-u Katowice...
25 czerwca 2007, 23:27 / poniedziałek
Dobrze,ze Wojciechowski z Pawlakiem zostaja..............
26 czerwca 2007, 01:23 / wtorek
Czarny1968 Jak to przecież Wojciech odszedł do Pogoni a Pawlak do Poloni ???
26 czerwca 2007, 01:33 / wtorek
to byl taki niesmaczny żart, pawlak wypierdalaj zdrajco nie nawidze cię!dobranoc
29 czerwca 2007, 22:02 / piątek
Może nie w tym miejscu, co trzeba ale mam pytanie: wie ktoś może kiedy będzie prezentacja Lechii (chodzi mi o to, co było w zeszłym roku na molo w Brzeźnie)???
Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość jeżeli nie trafiłam z miejscem takiego pytania...
29 czerwca 2007, 22:17 / piątek
Skad kurwa mamy wiedziec ? Stoj na tym molo, wystaw buzke do slonca za chmurami i czekaj az przyleza. Nie przejmuj sie niektorymi wpisami.....narka i buziaki
29 czerwca 2007, 22:33 / piątek
Taaa - czyli Twoim mam się nie przejmować? ok. Tylko, nie wiem czy zauważyłeś - nie pytałam czy ktoś NIE WIE, a czy ktoś WIE!!! Trzeba było nie pisać jak nie wiesz - paluszków Twoich szkoda, jeszcze zabolą.... Pozdrawiam
Tylko Lechia
29 czerwca 2007, 22:53 / piątek
nie paluszkow tylko kurwa zacisniętej wscieklej piąchy....romantycznie całuję...nie zwazaj na wpisy moich kolegow po klawiaturze - to lobuzy....za wirtualna Gedanie nic nie moge poradzic, wszedzie ci sie wpierdola prosze ja ciebie. Na nich nie ma kurwa lekarstwa, ze tak delikatnie powiem. Bylas juz raz na Lechii, czy widzialas do tej pory tylko czarno-biale zdjecia ? Na premierze mozemy sie spotkac pod damskim kiblem, dla niepoznaki bede mial bialo-zielony szalik zawieszony na karczychu. Jestes rozowa ?
Pozdrawiam i jeszcze raz caluje Twego garba !
29 czerwca 2007, 22:59 / piątek
Może cie rozczaruje a może nie (wisi mi to) ale byłam. A zdjęcia też oglądam i nie tylko czarno-białe. A co do spotkania, to NIE dziękuję - mam z kim chodzić. Pozdrawiam
29 czerwca 2007, 23:51 / piątek
Dlaczego jestes taka bezwzgledna, wyrachowana i zimnokrwista, dlaczego nie chcesz spotkac sie ze mna przy damskim pisuarze na Lechii ? Co prawda nie mam przednich zebow, bo wybili bez pozwolenia ale jestem swojak i fajny chlop bo mam bujne wąsy. A mogloby byc z nami tak pieknie. Jestem romantyczny kawaler, staram sie chodzic na mecze zawsze w garniaku z wypaskudzonym waskim sledziem na torsie i w wykrochmalonej nowiuskiej koszulinie. Lubie podlewac kwiaty, bo sa przewaznie zielone. Razem bysmy mogli zajsc do ZOO dac trawy dzikim jeżom. Skad w Tobie tyle nieczulosci, skoro swiat oczekuje od Ciebie wiele wiecej ?

Dla przypomnienia temat brzmi : ,,Budowa nowej drużyny na nowy sezon,,.

Jak Ci sie podoba J.Kruszczynski, o ktorym juz byla mowa ? Co prawda troche stary ale potrafi sie znalezc w polu karnym.

Pozdrawiam mloda bialo-zielona duszyczke
29 czerwca 2007, 23:57 / piątek
Czy to jest na temat??Na pewno dziewczynne zacheciles szczegolnie wybitymi zebami;-)
30 czerwca 2007, 16:01 / sobota
Ktoś wie kiedy bedzie nowy terminarz na 2 lige?
5 lipca 2007, 23:28 / czwartek
Trałka został zwolniony na wolny transfer... Można by było go ściągnać do Gdańsk
1 2 3 4 5 6 7 8
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024