Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - KSZO /06.05.07, g.17:00

strona 1/3

30 kwietnia 2007, 07:57 / poniedziałek
Po paru kiepskich meczach przyszedł czas, by się przełamać. Dodatkowo kibice na północ od Sopotu dostali 150 biletów na ten mecz. Wszyscy kochający Lechię na stadion!

W moim sercu tylko Lechia!
30 kwietnia 2007, 10:07 / poniedziałek
great- Ceramika Opoczno z siedzibą w Ostrowcu ;-)))))
30 kwietnia 2007, 19:12 / poniedziałek
Lechia wygra 2 : 0
sledzie chca podobno 500 biletow ???
30 kwietnia 2007, 19:25 / poniedziałek
Noi i dobrze, że chca, ja bym in nawet dał 800 jakby trzeba było. Od razu mecz będzie ciekawszy. Trzeba pokazac śledziom, że to w Gdansku moze byc ewentulanie Liga Mistrzów, a nie na jakiejś prowincji. Im wiecej śledzi to zobaczy tym lepiej!!!
30 kwietnia 2007, 19:41 / poniedziałek
Co do śledzi, to dałbym im tyle biletów, co my dostaliśmy kiedy oni grali ze Śląskiem i Wisłą.

Po co wpuszczać ich na T29 ??? Żeby nam zajebali płoty i resztki ławek które są w sektorze przyjezdnych ??? Czy może po to, aby mieli możliwość ukraść świetlówki z skm-ek ???
30 kwietnia 2007, 19:54 / poniedziałek
Zeto po co mamy sie zachowywać tak samo jak oni?
30 kwietnia 2007, 20:13 / poniedziałek
LG_Adix- po to, żeby nie mieć gówna na naszym stadionie. Nie uważam, że ich obecność na meczu z Ceramiką Opoczno jest niezbędna. Ba uważam, że ich obecność jest zbędna. Jeśli ktoś chce naoglądać się kurew, niech jedzie na północ, albo do burdelu.
Te ścierwa od kilku lat pracują na swoją opinię. Po ostatnich ich wyczynach, nie mam do nich żadnego szacunku.
30 kwietnia 2007, 20:48 / poniedziałek
Powinni przyjechać zawsze bedzie ciekawiej, nie widze powodu aby
powielac działania śledzi.Lechia to nie Arka my wpuszczamy oni sie kisza we własnym sosie
30 kwietnia 2007, 21:43 / poniedziałek
A JA PROPONUJE GROMKIE "LECHIA GRAC KURWA MAC!!!!"ZARAZ NA POCZATKU MECZU LUB NAWET ZAMIAST MY WIERZYMY!!!I PISZE TO Z PELNA ODPOWIEDZIALNOSCIA I SWIADOMOSCIA!!!
TYLKO LECHIA!!!!!!!!!!
PS.LECHIA TO MY!!!NIE TE GRAJKI!!!
30 kwietnia 2007, 21:45 / poniedziałek
Romano masz rację. Lechia to nie przekrętarka, dlatego powinniśmy dbać, aby na nasz stadion wchodzili tylko ci, co wiedzą co to jest honor i wierność. Rybakom te słowa są obce. Dlatego jestem za tym, aby tych złodzieji, oszustów i gnid nie wpuszczać do Wolnego Miasta. Zresztą po ki chuj dać im się reklamować? Mają swoje wyjazdy gdzie zabijają swoją liczbą. STOP KURWOM NA TRYBUNACH !!!
30 kwietnia 2007, 22:10 / poniedziałek
Jak najbardziej popieram Batona , już od kilka meczy cisnie mi sie to na usta .

LECHIA GRAĆ , KURWA MAĆ !!!!

Co do srarkowców to oby było ich jak najwiecej !

TYLKO LECHIA !
30 kwietnia 2007, 22:13 / poniedziałek
Może jeste głupi, ale ja cały czas wierzę. Wierzę w to, że awansujemy, bo mamy łatwy terminarz. Ale mecz z KSZOkami musimy wygrać.
30 kwietnia 2007, 22:50 / poniedziałek
Jakieś kurwa mać zamiast "My wierzymy"?
No KURWA MAĆ!!!
1 maja 2007, 00:23 / wtorek
Też myśle że przy odrobinie szczęścia i zaangażowania byśmy awansowali, ale jeśli już zostało oficjalnie powiedziane że "nici" z awansu to raczej nie zobaczymy w sobote wielkich zawodów, ale no cóż trzeba cały czas wierzyć i dopingować
1 maja 2007, 01:12 / wtorek
A ja uważam, że trzeba bezdomnych wpuścić, pokazać im jak wygląda prawdziwy piłkarski mecz, bez wypaczania wyniku, bez kupowania sędziego, bez przekupywania drużyny przeciwnej... Pozwólmy gościom z prowincji obejrzeć prawdziwe spotkanie piłkarskie
1 maja 2007, 01:44 / wtorek
Baton, co ty wogóle piszesz... Hymn musi być na począku. Co to za pomysł wogóle. Może niegrają teraz zbyt dobrze ale bez przesady. Hymn to potstawa.
1 maja 2007, 09:33 / wtorek
graja jak graja i nic na to nie poradzimy,ale hymnu nie mozna sie wyrzec,zawsze i wszedzie Polscy kibice maja respekt do kibicowskiej Lechii.Pamietajmy o tym.Co do szpArki to jestem za wpuszczeniem na stadion ,niech kurwy przyjaDA A ZAJEB...Y ich.Co by sie nie dzialo mecze maja byc dla kibicow>pozdrawiam
1 maja 2007, 20:24 / wtorek
jak beda to beda jak nie to nie bedziemy za nimi plakac,huj im w ryj.wazne zeby nas bylo duzo na stadionie,jak rykniemy to moze te kurwy uslysza to w swojej osadzie rybackiej:).w sobote przylatuje z angli,strasznie sie juz stesknilem za T29,mam nadzieje,ze bede w dobrej kondycji w niedziele a jak nie to jeden worek koksiku peknie wiecej:).pozdro.TYLKO LECHIA KOHORTA DOLNY WRZESZCZ
1 maja 2007, 21:03 / wtorek
BATON z Jamsem, ja proponuje żebyście się spotkali przed meczem i palneli się razem deklami to może pomoże. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce, nic Wam to nie mówi ?! Jesteśmy w kryzysie, chłopakom trzeba pomóc, pokazać, że jestesmy z Lechią na dobre i na złe, a nie tylko na dobre. Co do ryb, ja bym ich wpuścił i totalnie kibicowsko zignorował, zero transparentów w ich strone, zero "pozdrowień", cały mecz zlewka na nich, pokazałbym im że razem z tym frajerskim wyczynem przestali dla nas istnieć i tyle.
2 maja 2007, 00:27 / środa
Co ja czytam ?! Bez hymnu?! Lechia grac kurwa mac !
I wy sie nazywacie LECHISTAMI ?!
Przestancie wypisywac takie bzdury bo to az smiech ogarnia !
pozdrawiam TYLKO prawdziwych BIALO-ZIELONYCH !!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
2 maja 2007, 01:18 / środa
Hehehe...

Hymn trzeba zaśpiewać, powiem więcej, hymn trzeba po prostu RYKNĄĆ, 2 razy głośniej niż normalnie. Musimy pokazać piłkarzom że jesteśmy z nimi na dobre i na złe, wszak mamy jeszcze jakieś szanse na awans dlatego trzeba wierzyć tylko w BKS !

A MY SWOJE !!!
2 maja 2007, 09:51 / środa
Gramy do konca jeszcze wierze ze sie uda Jesli nie to trudno,ale panie Tomku B. nie wolno panu mowic ze juz przekreslona szansa jak to ma podniesc morale zespolu
TAK WIEC DO BOJU PANOWIE MY JESTESMY Z WAMI CALY CZAS CZY ZLE CZY DOBRZE POKAZCIE ZE MOZECIE ZORAC MURAWE I WYGRAC 3 : 0
2 maja 2007, 22:34 / środa
frekwencja na pewno spadnie ale moze to i dobrze, zostana ci ktorzy beda ździerac gardla dla Lechii na dobre i na zle.
Licze na zajebisty doping
2 maja 2007, 22:44 / środa
Jedno jest pewne, na meczu nie będzie Castropa :-) Lechia wygra. Jestem tego pewien. Mam nadzieję, że jedną z bramek strzeli debiutujący Gacek :-)
3 maja 2007, 11:37 / czwartek
Apel do kibiców Lechii Gdańsk - 03-05-2007

Mamy niezwykłe szczęście, że gramy w Gdańsku. Nikt z nas, któremu wcześniej nie było dane występować w grodzie Neptuna, nie spodziewał się, że podczas każdego meczu przy Traugutta, będzie przeżywał coś takiego niesamowitego! Mamy za sobą najbardziej gorącą, szaloną, najlepszą i niepowtarzalną publiczność w Polsce.

Liczymy na Was w niedzielę i w najbliższych spotkaniach. Prosimy o gorące wsparcie i wierzymy, że sprawimy Wam jeszcze wiele radości i dumy.

Udowodniliśmy, że jesteśmy równorzędnym przeciwnikiem dla czołówki II ligi. W kilku ostatnich spotkaniach małe szczegóły, niewielkie błędy, decydowały, że remisowaliśmy lub przegrywaliśmy. Wciąż mamy za sobą ważny argument w postaci Naszych kibiców. Wasza obeność na meczach była, jest i będzie naprawdę ważna i pomocna.

Wierzymy, że wygramy najbliższe spotkania i ponownie włączymy się do rywalizacji o najwyższe cele.

Dziękujemy Wam

Zawodnicy i trenerzy Lechii Gdańsk / Lechia.pl

Bardzo dobre posunięcie piłkarzy widać, że im na nas zależy. Nie można ich zawieść!!
3 maja 2007, 11:47 / czwartek
Wszystko dla Ciebie Lechijko!!!!
3 maja 2007, 11:47 / czwartek
WSZYSCY NA LECHIE!!! TO JEST WASZ OBOWIĄZEK!!!
3 maja 2007, 12:30 / czwartek
Kontratak skąd wiesz że Gacek zagra?
3 maja 2007, 12:37 / czwartek
Apel do kibiców fajny i w dobrym momencie.
Ja tam jeszcze wierze w awans /i nawet w betonach postawiłem na zwycięstwo na pewniaka/.
Martwi mnie jedna rzecz. Byłem wczoraj po treningu i zobaczyłem , że każdy z zawodników wychodził oddzielnie ale wszyscy tacy sami- smutni, przybici i z opuszczonymi głowami. Mam nadzieję, że to tylko efekt zmęczenia treningiem a nie brakiem wiary i atmosfery w drużynie.
3 maja 2007, 12:40 / czwartek
zeusik1- ja tak samo postawiłem pewniaka na Lechię ;-))
Mój typ na mecz to 3-1 !!!!!!!!!!!!

W końcu to siódmy mecz, od kiedy Lechia wpadła w dół. Więc nie może być pechowy.

TYLKO ZWYCIĘSTWO, LECHIJKO TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 maja 2007, 12:48 / czwartek
zzz nie wiem, czy zagra, ale mam nadzieję, że w końcu dostanie swoją szansę. Każdy widzi że Rogalski czy Buzała nie nadają się na II ligę, więc trzeba próbować innych
3 maja 2007, 13:08 / czwartek
buzała i rogal muszą niestety grać bo wyrzucono za nich za dużo kasy!!!
Żeby w przerwie letniej się ich pozbyć / napewno ze stratą/ to trzeba ich próbować pokazać i wypromować a jedyną możliwością są mecze ligowe.
Tak, że będziemy musieli dalej ponosić kosekwencje bardzo niudanych transferów.
3 maja 2007, 13:09 / czwartek
Licze ze te 563 minuty bez bramki w tym meczu mina :D . Nie żałowac gardeł i jedziemy z nimi!!! Patrzac na terminarz mamy jeszcze szanse na baraze ale trzeba zaczac strzelac i wygrywac... Po bardzo kiepskim miesiącu w wykonaniu LECHII uważam że i tak jestesmy faworytem zdecydowanym ale trzeba na kafelkarzy uważać mimo wszystko za duzo bramek nie strzelaja ale traca najmniej!! (8 remisow po 0:0)
3 maja 2007, 13:15 / czwartek
No, czas się w niedziele przełamać ! Mimo uroczystości rodzinnej będę na Traugutta wspomóc naszych.

Bardzo ładny apel, teraz my liczymy na bardzo ładne zwycięstwo.
3 maja 2007, 13:53 / czwartek
zeusik1- tylko jak ich sprzedać, przy takiej promocji ???????

Moim zdaniem lepiej pisać o nich w formie "Lechia zagrała osłabiona brakiem Buzały i Rogalskiego", niż pokazywać ich mecze innym trenerom ;-))))
3 maja 2007, 14:29 / czwartek
Kontratak też mam taką nadzieję :)) Myślałem, że to jakieś pewne info :))
3 maja 2007, 14:35 / czwartek
Co do apelu piłkarzy- co najmniej niestosowny.
Taki apel do kibiców, którzy w ciężkich dla drużyny chwilach przemierzają całą Polskę w liczbie 350 osób, po każdym przegranym meczu śpiewają "Czy wygrywasz czy nie.." jest co najmniej nie na miejscu.
3 maja 2007, 15:55 / czwartek
spokojne 3-0 stawiam dla nas mysle ze przyszedl czas lapania ptk
3 maja 2007, 18:51 / czwartek
hahaha śmieszne zeto!!!
Jeszcze śmieszniejsze / ale nieprawdopodobne/ by było gdyby którys z nich zagrał super meczyk i po niego ustawiłaby sie kolejka działaczy z walizami kasiory:):):):)
4 maja 2007, 10:21 / piątek
No jeszcze takiego spokoju dwa dni przed meczem w wątku o najbliższym rywalu nie było. Czyżby na tym meczu miało być ok. 5 000 kibiców?
4 maja 2007, 10:49 / piątek
Ja się cieszę, bo przyjdą prawdziwi kibice, a nie okazjonalno - niedzielni /mimo, że mecz w niedzielę i tak/.
4 maja 2007, 14:30 / piątek
pikniki i tak przyjda bo ladna pogoda bedzie...
4 maja 2007, 18:23 / piątek
Ostatnie mecze KSZO:

KSZO- Unia Janikowo 0-0
Stal Stalowa Wol;a- KSZO 1-0

Widać że są w takiej samej formie jak my ;-)

Dwa ostatnie mecze miedzy Lechią a KSZO kończyły się wynikiem 0-0 !!!!!!!
Nigdy nie wygraliśmy z KSZO u siebie !!!!!!!!!!!!!

To były złe wieści.

Dobre są takie, że Lechia zawsze w Gdańsku strzela jedną bramkę (ostatnia była samobójcza ;-) )

Jedyne nasze zwycięstwo było w Ostrowcu, ale co ważne było to o ile dobrze pamiętam pierwsze zwycięstwo w tamtym sezonie. Zwycięstwo to było po serii katastrofalnych meczy, wspominając chociażby 1-5 w Zamościu !!!!!
4 maja 2007, 18:41 / piątek
jak najmniej lanserow a jak najwiecej prawdziwych kibicow! mam wlasnie taka nadzieje co do niedzielnego meczu i gardelka na maksa zdarte!!! Tylko Lechia!!! My wierzymy... na pelnej pizdzie panowie i panie!!!
4 maja 2007, 18:45 / piątek
"w najbliższym meczu będziemy grali nie tylko o punkty ligowe, ale i o swój honor"- tylko w najbliższym? Myślałem, że w każdym grają.
4 maja 2007, 19:58 / piątek
i po jaki huj tyle wrzutów na Arke ulżylo wam jakżeście sie na necie ponapinali jak przyjadą to zajebiscie bo jednak meczyk z kibicami gosci zawsze wzbudza wieksze emocje niz bez
4 maja 2007, 21:56 / piątek
pewnie ze lepiej że będą goscie,lepsza atmosfera,najważniejsze żeby nasi wkońcu zdobyli trzy oczka,pozdro dla wszystkich którzy będą w niedziele na meczyku.LECHIA GDAŃSK???
4 maja 2007, 22:05 / piątek
odnośnik
takiego wyniku bym sobie zyczyl i takiej gry...
5 maja 2007, 20:27 / sobota
Dla wszystkich, którzy spodziewali się jutrzejszego przyjazdu zwolenników klubiku zza Sopotu i spodziewanych z tym "atrakcji" mam niezbyt pocieszającą informację (cytat z "ich" forum):
''UWAGA!!
"Wyjazd" odwołany z prostej przyczyny. Kibice KSZO niestety nie wybierają się na ten wyjazd!!
Pozdrawiam!''
Zatem wszyscy na Derby Bałtyk - Arka II Gdynia godz: 11:00

Pozdrawiam
5 maja 2007, 21:04 / sobota
WITAM

TO JUZ JEST PEWNE ZE ARKI I KSZO NIE BEDZIE NA MECZU JUTRO CZEKAM NA ODPOWIEDZ POZDRWIAM
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232