Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - KSZO /06.05.07, g.17:00

strona 2/3

5 maja 2007, 21:09 / sobota
A co Cie to ochodzi ? Ważne, że 22 piłkarzy będzie zapieprzać na boisku w celu zdobycia trzech punktów i mam nadzieję, że wreszcie wygrają piłkarze w biało-zielonych strojach.
5 maja 2007, 21:22 / sobota
wiem ze to jest wazne ale mozesz mi odpowiedziec na to pytanie czy beda kibice gosci
5 maja 2007, 21:36 / sobota
napewno bedziemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 maja 2007, 21:41 / sobota
Przyjdź zobaczysz. Co my wróżki jesteśmy?? Dynda mi to czy marszczyfredy jutro będą, czy ich strach pożre
5 maja 2007, 21:44 / sobota
nie martw sie bede napewno tylko ktos tam wczesniej napisal ze wyjazd jest odwolany to chyba mozna sie dowiedziec jak jesy w koncu
5 maja 2007, 22:22 / sobota
To źle trafiłeś z pytaniem. Wejdź na stronę marszczyfredy.com, donosiciel.net albo korupcja.pl My Lechiści mamy w dupie czy te łajzy będą czy nie
6 maja 2007, 12:58 / niedziela
jeśli będą proponuję ich całkowicie zignorować
6 maja 2007, 13:10 / niedziela
odcinam sie od tematu,typuje 1-0 dla Lechijki.... TYLKO LECHIA!!!
6 maja 2007, 13:53 / niedziela
na stronie sledzi jest podana informacja o odwolaniu wyjazdu do Gdanska!!! :)
oficjalna przyczyna jest to ze nie przyjezdzaja do nas kszoKI a wiadomo sledziki maja troche przesrane teraz wiec odwoluja wyjazd :)
6 maja 2007, 14:38 / niedziela
to lipa jak nie bedzie arki a mialo byc tak pieknie
6 maja 2007, 14:46 / niedziela
Niestety w pracy bede.Dajcie znac smsem jak wynik 502368979
6 maja 2007, 14:50 / niedziela
oki niema sprawy
6 maja 2007, 15:11 / niedziela
Czy nie można zablokować nazwy klubu, tak aby nikt nie mógł na forum używać nazwy w swoim nicku ????

LECHIA GDANSK- zmień nick na bardziej oryginalny, szczególnie z tego co widać bardziej zależy tobie na rybakach z północy, niż na naszej Lechii.
6 maja 2007, 15:26 / niedziela
LECHIA GDANSK
6 maja 2007, 14:38 / niedziela
to lipa jak nie bedzie arki a mialo byc tak pieknie

A co mialoby być w tym takiego pięknego?
Że byś sobie na nich powrzucał, rozumiem?
Przecież im tylko na tym zależy żeby Nas powkurwiać. Dlatego z mojej strony pełny zlew. Nawet na "arka gdynia k... świnia" trzeba sobie zasłużyć. A po ostatnich wyczynach to dla mnie mniej niż zero.
6 maja 2007, 15:32 / niedziela
zapraszam do wspolnego kibicowania wszystkich ktorzy nie moga byc na Traugutta o 16:50 odpalam radio :) odnośnik
6 maja 2007, 16:24 / niedziela
dla ciebie to mniej niż zero a cały czas o nich piszesz..............
6 maja 2007, 17:07 / niedziela
i jak zwykle nie ma nigdzie relacji live wrrrrr
6 maja 2007, 17:22 / niedziela
Jest na sportowefakty.pl ale bardzo kulawa
6 maja 2007, 17:55 / niedziela
no i sie zaczyna ,pierwsza połowa za nami i wciąż zero -zero i wciąż nieskuteczni ,ale cóz trzeba wierzyć leeeeeeeeeeeeeeeeechia!!!!!!!!
6 maja 2007, 18:27 / niedziela
wie ktoś jaki wynik??? no dzisiejsze relacje to sobie mozna wsadzic
6 maja 2007, 18:43 / niedziela
75 min. 0-0 Kapsa ponownie broni strzał Kosznika. Lechia musi grać w "10", gdyż nie ma już możliwości zmiany a Rogalski jest kontuzjowany.
6 maja 2007, 18:56 / niedziela
juz powinien być koniec meczu jaki wynik?????
6 maja 2007, 18:59 / niedziela
zero-zero
6 maja 2007, 19:00 / niedziela
jescze ktoś marzy o awansie??????
6 maja 2007, 19:01 / niedziela
DAJCIE QURWA JAKIEGOŚ PORZĄDNEGO TRENERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 maja 2007, 19:08 / niedziela
Borkowski ich zajechał w zimę. Na początku to przynosiło efekty a po trzech meczach 3-ligowy poziom. Nie bez kozery Wojciechowski mówi, że po 60 min. nie ma siły już biegać. Zgadzam się z przedmówcą ----> dajcie dobrego trenera z nazwiskiem
6 maja 2007, 19:34 / niedziela
wszystko przez palanta buzałę!!! Gdyby w 1 min. strzelił gola /a strzeiłaby go nawet moja 3-letnia córka/ to powieżlibyśmy ich wysoko.
Przewaga duża ale mnóstwo niewykorzystanych okazji. Nasi walczyli ale pieprzyli na potęgę!
Żegnaj OE!!!!
6 maja 2007, 19:40 / niedziela
Jesteśmy najlepsi ! I liga Lechia Gdańsk ! To jest po prostu zabawne :))
6 maja 2007, 19:40 / niedziela
Gdyby Borkowski ich rzeczywiście zajechał zimą to właśnie pierwsze mecze po przygotowaniach byłyby słabe w naszym wykonaniu z powodu przeciążenia a nie odwrotnie... Ewentualnie mógł ich właśnie zajechać za słabo.
Bez sensu jest teraz gdybanie, prawda jest taka że od 7 meczy jest tragedia. Z całym szacunkeim dla Borkowskiego ale zdecydowanie powinienen odejść, już nic dobrego nie jest w stanie zrobić. Zaraz pewnie pójdą wpisy w jego obronie że to zawodnicy graja, że jest Lechista z krwi i kości itd... Dziś nasza gra wygladala jakby chlopakom z podwórka piłke rzucić , bez ładu bez składu zwykła kopanina. A za transfery to kto odpowiada??
Po dzisiejszym meczu można być tylko złym...

pozdrawiam BIAŁO-ZIELONYCH
6 maja 2007, 19:41 / niedziela
Jeszcze jakieś wątpliwości co do naszej I ligi? Widziałem gdzieś inforamcje że 3 drużyny będą grały w barażach, teraz nawet jesteśmy poza nimi a i tak by była kompromitacja.
6 maja 2007, 19:41 / niedziela
Ciekawe Kto będzie Treneiro - mój typ Sierpiński
6 maja 2007, 19:54 / niedziela
wszyscy oczywiscie narzekaja na gre, zgadzam sie, grali piach, nogi im sie trzesly jak ktos mial strzelic.
ALE KURWA SKANDAL TO JEST TEN MŁYN!!! Mam nadzieje ze dzisiaj umarl smiercia naturalna. Znowu sie napierdalali (Robert z jakimis dziecmi...), znowu piosenki zadnej nie wykonali prawidlowo. Kurwa kto dopuscil do tego zeby Zegar stal sie lanserka dla 15-16 letnich wytapetowanych gowniar i ich chlopakow??!!!
Kto dopuscil do tego, ze do gniazda wchodzi pierwszy lepszy leszcz co chwile?! Dla mnie to jest PROFANACJA!!!! Poza tym siedzi na stadionie ponad 7 tys ludzi i marudzi marudzi marudzi. Ja rozumiem ze chujowo graja, ale widac ze walcza, jak straci ktos pilke to od razu wstaje i zapierdala zeby odzyskac, ale nasza publika niezadowolona jest... Kurwa przyszedłem na mecz z checia zdarcia gardla, wspierania naszych a wrocilem totalnie zalamany i to przede wszystkim poziomem dopingu. W takich chwilach trzeba drzec morde, a nie za mna siedzi na luku gromadka kolesi i napierdalaja na kazdego z naszych grajkow po kolei, banda frustratów.
Podkreslam: mi tez sie nie podoba nasza gra, mnie tez to na maxa wkuriwa, ale zarazem mobilizuje do glosnego LECHIA, chociazby tak jak bylo w Sosnowcu...
Stara gwardia wróć...
Niech stara gwardia wroci, blagam...
6 maja 2007, 19:55 / niedziela
Tak jutro PZPN ma zatwierdzić, że drużyny z miejsc 3-5 grają w barażach, ale z taką gra to coraz bliżej nam do barazów ale o utrzymanie. Dzisiaj tak naprawde była tylko jedna okazja w 1 minucie i nic więcej. Po cholera grają ciągle długie piłki? Gdzie jest pomoc? I co najlepszego robi Brede w obronie ostatnimi czasy. Dzisiaj jedynie mógł się podobać Wiśniewski, próbował kiwnąć, przytrzymać, podać. Pozostali zawodnicy nic nie grali - totalne dno. Zero wyjścia na pozycje, nawet jak wychodził np Manuszewski środkiem z piłką to skrzydłowi nie wychodzili na pozycję tylko gdzieś w tyłu zostawali. KSZO ładniej od nas dziś wymieniało podania. Gdyby nie przyjechali tylko po remis to pewnie by się powtórzyła historia z meczu z Odrą.
Teraz tylko czekać bo powinien już być szukany trener z doświadczeniem i załatwiane pierwsze transfery mające na celu wzmocenia zespołu. Tyle zespołów już ma spadek więc można próbwać kogoś wyróżniającego się ściągnąć z nich.
6 maja 2007, 19:57 / niedziela
Przy okazji piłkarze dostali piękne zjeby po meczu od ludzi stojących za młynem gdy przyszli przybić piątkę. Stali i słuchali co kibice im wrzucają, a nie było tego mało. Krótko zamykając można użyć cytatu rzuconego przez jedną z osób w kierunku słuchających piłkarzy, że są gówno a nie Lechia.
6 maja 2007, 20:03 / niedziela
JAK ONI DZIS WYSZLI??CO TO BYLO ZA USTAWIENIE ,NASZA LECHIA PO SYTUACJI KTORA ZMARNOWAL BUZALA COFNELA SIE DO DEFENSYWYI GRALA Z KONTRY!! KALKA COFNIETY NA LEWEJ STRONIE ..BOREK MA JAKIES CHORE FILMY I WPROWADZA JE NA BOISKU..W KSZO GRALO CHYBA Z 7 JUNIOROW..TO POWINIEN BYC ATAK OD POCZATKU DO KONCA TAK JAK W 2 POLOWIE..WISNIEWSKI CALY SEZON GRAL SAMOLUBNIE A DZIS W SYTUACJI KIEDY MOZE UDERZAC SZUKA ROZEGRANIA,POOPROSTU BOJA SIE PRZYJAC ODPOWIEDZIALNOSCI,PRZEROSLA ICH TA 1 LIGA....
6 maja 2007, 20:06 / niedziela
gówno a nie Lechia to sa wynalazki które jada od kurew naszym piłkarzom w momencie kiedy drużynie wyraźine wie idzie,
wypierdalać do domów i wróćcie jak będzie sukces,
dziś się zdrzaźniłem i dwóch najblizszych od gwizdania podprostowałem

a mecz . . po grajkach widac że chcieli, ze nie przeszedłim ten mecz koło nosa, cóż . . .sa zwyczajnie słabi,
ambicji za dziś im nie odmawiam
grają jak umieją, a jak umieją każdy widzi
6 maja 2007, 20:06 / niedziela
Borek miej troszkę honoru i odejdź.
6 maja 2007, 20:06 / niedziela
Tylko 5 punktow nad strefa barazowa o utrzymanie.To zatrwaza!!!
6 maja 2007, 20:09 / niedziela
MAT JOL!!z ta jedną sytuacja bramkowa to troche cie ponioslo!!chyba inny mecz oglądałes albo za duzo chmielu przed meczem!pozdro
6 maja 2007, 20:12 / niedziela
szparag01 a która sytuacje poza tą z pierwszej minuty uwarzasz za 100% ?
6 maja 2007, 20:14 / niedziela
mam opisywac ci wszystkie??nie starczylo by forum zeby opisac tylko pierwsze 20 minut.
6 maja 2007, 20:18 / niedziela
bo ta z pierwszej minuty trudno uznac za setke??przyznasz??to byla sytuacja przy ktorej setka to pryszcz
6 maja 2007, 20:23 / niedziela
Gdyby Buzała uderzył celnie to napewno by to wpadło. W pierwszej połowie następną godną uwagi akcją była ta Wiśniewskiego tyle że brakowało mu kogoś komu mógłby odegrać by to dobił bo sam nie trafił jak wszyscy wiemy.
6 maja 2007, 20:28 / niedziela
jezeli chodzi o akcje Wisni to sadze ze nie zabraklo mu wsparcia tylko umiejetnosci.bo az sie prosilo o strzal po ziemi.
6 maja 2007, 20:31 / niedziela
Podsumowując dzisiejsze spotkanie...

BYWA. ale bywa już od zbyt długiego czasu... szkoda straconej akcji w pierwszej minucie, szkoda piłkarzy.

Nie wiem co się stało z Piotrkiem Cetnarowiczem, nie ten sam piłkarz....

Szacunek dla Bączka za obronę.

Teraz cel jest jeden: Pokonać Piasta w Gliwicach...
6 maja 2007, 20:39 / niedziela
Ja pierdole ! Jak mozna grac w jedenastu chlopa 630 minut w pilke nozna i nie strzelic chocby jednej bramki ???!!!!! Czy my kurwa gralismy caly czas 4 garniturem przeciwko Realowi w Madrycie ? Panie trenerze wpusc Pan mnie na boisko do ataku. Nie grajac od 15 lat w meczu bede mial napewno z 2 lub 3 sytuacje w polu karnym, ktore przez czysty przypadek tworza sie same. Z tych sytuacji jestem w stanie wykorzystac jedna - pierdolne z calej sily z czuba w swiatlo bramki z 9 metra i bedzie gol dla Lechii.

Moj adres : lechia@gdansk-polska.de
Prosze o kontakt, kasy za gre nie chce, liczy sie aktualna sytuacja Lechii.

Do pilkarzy : wiecie, ze sa ludzie na tym nedznym padole, ktorzy jada 1000 km i wiecej, zeby obejrzec mecz Lechii ? Sa ludzie zonaci, ktorzy biora sobie tydzien urlopu i po ciezkich bojach z zona, urlop zamiast w Bombaju spedzaja na Traugutta i w poblizu stadionu ? Czy Wy nie macie wstydu ? Pilka w bramke nie umiecie trafic ? Nie gracie dla Ceramiki Opoczno tylko dla Lechii Gdansk ! Milo, ze gracie ambitnie ale do kurwy nedzy siadzcie na przeciwniku i napierdalajcie na ich brame ile wlezie, maja byc slupki, poprzeczki, rzuty rozne i w koncu bramki....przeciez to nie jest takie trudne, co udowodniliscie w pierwszej rundzie. Obudzcie sie w koncu bo pol Gdanska kurwica juz strzela. Zyc sie odechciewa...a teraz zrobie sobie na zlosc i napije sie piwa bezalkoholowego taki jestem zalamany...
6 maja 2007, 20:43 / niedziela
czekamy na RUCH!!przywiez ze soba duzo tego bezalkoholowego.hehe.pozdro
6 maja 2007, 20:50 / niedziela
Rzuciłby ktoś gestem i ogłosił że zdobywca bramki dostanie talon na malucha
lux z chlapaczami! Za taki talon nie jeden kiedyś tam hen, hen . . . wygrałby mecz ;)
6 maja 2007, 20:53 / niedziela
Gra piłkarzy- żałoba.

Dlaczego Cetnarowicz wykonuje rzut wolny , który był ostatnia szansą na strzelenie bramki? on jest od rzutów wolnych?

Młyn- potrójna żałoba nie mieszcząca się w jakiejkolwiek skali.

Jak do kurwy nędzy w młynie zasiadają osoby które nie mają nawet 13 lat i tapeciary które nie mają pojęcia o co chodzi ???

pytam się JAK? :|

jakim cudem grupa 20 osób potrafi przekrzyczeć te całe zbiorowisko które nazywa się młynem? ( pozdro dla Was , następnym razem kręcimy doping od 1 minuty nie patrząc na ta błazenadę koło zegara!!! )

żal pic nawet bezalkoholowe piwo po takim czymś.

LECHIA TO MY !!!!!
6 maja 2007, 21:01 / niedziela
Widze że więcej osób jest zdenerwowanych, a że mi jeszcze nie przeszło to sobie ulże... Ambicja ?? Za to się nie dziękuje, to poprostu musi w każdym piłkarzu być zawsze, w każdym meczu... Za co ja mam dziękować?? To jest Wasz zawód, bierzecie za to kupe kasy i waszym zasranym obowiązkiem jest nie tylko biegać , ale też grać w piłke!!!

Poczekam teraz na jakiś apel, może on mi wszystko wyjaśni i znowu radośnie pobiegne na stadion!!
ehhhh i tak będę....

Przestancie chłopaki płakać i sie rozczulać nad soba i pisać jakieś apele tylko weście sie w garść i zacznijscie coś strzelać. Sytuacje Buzały wykorzystałbym po całonocnym imprezowaniu w kaloszach na nogach i mysle że wcale tu sobie nie przysłodziłem...:))
ehhh...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.426