Gdańsk: sobota, 23 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Lechia - KSZO /06.05.07, g.17:00

strona 3/3

6 maja 2007, 21:27 / niedziela
Tak na poważnie pewnie inaczej by się potoczył meczyk gdyby Buzała trafił w 1 minucie. Życie ! ! !
Nawiasem pisząc to chyba najdłuższa seria Lechii bez strzelonej bramki w historii ? ? ?
Chętnie usłyszę głos naszych ekspertów w temacie ;)

Z prostej . . .
6 maja 2007, 21:36 / niedziela
To co dziś zobaczyłem to jeden wielki CHUJ!!! Forma zawodników załamująca.Nie wygrać z KSZO-jak to możliwe???To z kim wygrywać?Będą baraże jak tak dalej pójdzie.CYRK pod zegarem.Łza się w oku kręci jak przypomne sobie młyn z przed 10 lat.Dziś dopingu dla mnie nie było...
ONLY LG
6 maja 2007, 21:46 / niedziela
Lechia to nie Barca czy ManU. Dla mnie moze kazdy mecz przegrac ale po ...walce. Przeciez pilkarze to pracownicy, wiec powinni sie do roboty przykladac. Jakby tak np. lekarze wykonywali swoj zawod (jak nasze grajki), to nikt by nie przezyl operacji. Jest stadion, klub, historia, kibice. Nie ma trenera ani pilkarzy na 1 lige. Pora to w koncu zmienic.
6 maja 2007, 22:19 / niedziela
Dzisiaj akurat walka była, niestety zabrakło szczęścia i skuteczności. Mecz diametralnie różnił się od tego z Polkowicami czy z Opolem. Jest zmiana i to pozytywna, mimo remisu.
6 maja 2007, 22:29 / niedziela
Na dzisiejszym meczu, kilku gości śpiewało coś takiego:

"(...) Puck, Władysławowo!
Nawet piękna Kościerzyna,
Arka Gdynia - kurwa świnia!"

Czy ktoś zna tekst w całości? Jeśli tak, to będę wdzięczny.
6 maja 2007, 22:30 / niedziela
BEZRADNOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!

Jak można nie trafiać w takich sytuacjach jak miał Buzała w 1 minucie, czy wiśniewski w 10 ???????????????? Jak można tak zjebać rzut wolny z lini pola karnego ??????????????

Ile jeszcze szans dostaną Buzała, Rogalski, Szałęga ???
Czy nikt w klubie nie widzi, że to nie są piłkarze ?????

Cytat z trybun, dotyczący Rogalskiego:
"To tak jakby zamówić samca kanarka i dostać samiczkę"

Ile bramek w rezerwach musi strzelić Dzięgielewicz, żeby dostać choć 10 minut szansy ?????? Ile asyst musi mieć Gacek, żeby z Rogalskim zamienić się rolami ?????

Dlaczego dobrze grającą w I-szej połowie pomoc, masakruje się wprowadzając pseudopiłkarzy ???????
6 maja 2007, 22:46 / niedziela
WIŚNIEWSKI TO JEDYNY KREATYWNY ZAWODNIK W TYM ZESPOLE RESZTA BLADO CIENKA ALE TO CO WYPRAWIA CETNAR TO KATASTROFA Z TAKĄ FORMĄ TO MOGĄ GO NIE WZIĄĆ NAWET DO TURA .NIE CHCĘ SIĘ TUTAJ NAD NIM ZNĘCAĆ WSZYSCY WIDZIELI.BORKA ZMIANY TO NIEPOROZUMIENIE.PANIE TRENERZE OD MECZU Z POLONIĄ JESIENIĄ WSZYSTKIE ZESPOŁY OPRÓCZ UNI KMITY I ŁOMŻY GRAJĄ TAK SAMO LECHIA ZOSTAŁA ROZPRACOWANA I WSZYSTKIE ZESPOŁ Y KORZYSTAJĄ Z TEJ SAMEJ RECEPTY .NIESTETY SKUTECZNEJ .TROCHĘ CWANIACTWA PANOWIE.MIMI WSZYSKO DZIĘKUJĘ CAŁEMU ZESPOŁOWI ZA WALKĘ-SZKODA ŻE BEZPRODUKTYWNĄ
6 maja 2007, 22:49 / niedziela
Zeto...kurwa mac! zgadzam sie z Toba(trzeba to gdzies zapisac)
...niestety.
6 maja 2007, 23:08 / niedziela
jestesmy w bardzo ciezkiej sytuacji ,ale ja dostrzegam w tej całej sytuacji ,jeden problem ,a mianowicie do końca sezonu zostało juz niewiele kolejek ,i po pierwsze trzeba sie zastanowic ,czy jest sens teraz zwalniac borka??? na te pare kolejek przed końcem sezonu??? w tabeli jestesmy mimo wszystko dosyc bezpieczni ,a wcale nie jest łatwo na dzisiaj znaleść jakies godne nastepstwo dla borka.Ja bym proponował ,zeby borek dokończył sezon ,a nowego trenera poszukac dopiero po sezonie
7 maja 2007, 02:32 / poniedziałek
Witam !
Odpowiadam na post Green LG
Najdłuzsze serie meczy Lechii bez zdobyczy bramkowych !
Sezon 1966/1967 8 spotkań
- 01 października 1966 Zagłębie Wałbrzych - Lechia 1:1 (bramka dla Lechii samobójcza )
- 05 października Lechia - Stal Mielec 0:0
- 30 pazdziernika Lechia - Hutnik Kraków 0:1
- 02 listopada Lechia - Gwardia Warszawa 0:2
- 13 listopada Odra Opole - Lechia 4:0
- 20 listopada Lotnik Wrocław - Lechia 2:0
- 27 listopada Lechia - Polonia Bydgoszcz 0:0
- 12 marca 1967 Lechia - Górnik Wałbrzych 0:0
Gol padł dopiero w 75 minucie 9 kolejnego spotkania rozegranego 19 marca 1967 roku ( Unia Racibórz - Lechia 0:1 )
Nie musze dodawać , że efektem "bramkostrzelnosci " napastników Lechii był spadek do 3 ligi !!!!
Kolejne dwie serie to 7 kolejnych spotkań bez bramki .
Mialo to miejsce w sezonie 1981/1982
- 16 wrzesień 1981 Górnik Wałbrzych - Lechia 2:0
- 19 wrzesień 1981 GKS Tychy - Lechia 5:0
- 26 wrzesień 1981 Lechia - Stal Stocznia Szczecin 0:1
- 03 październik 1981 Piast Gliwice - Lechia 4:0
- 11 październik 1981 Lechia - Stilon Gorzów 0:0
- 18 październik 1981 Odra Opole - Lechia 4:0
- 24 październik 1981 Zagłębie Wałbrzych - Lechia 5:0
Bramka wpadła dopiero w 8 meczu rozegranym 8 listopda Lechia - ROW Rybnik 1:1 ( Kierno w 77 minucie )
Oczywiscie efekt końcowy - spadek do 3 ligi !!!
I ostatni juz taki przypadek miał miejsce w rozgrywkach I ligi w sezonie 1987/1988
- 29 sierpień Stal Stalowa Wola - Lechia 2:0
- 05 wrzesień Lechia - ŁKS Łódź 0:0
- 12 wrzesień Górnik Zabrze - Lechia 2:0
- 19 wrzesień Lechia - Bałtyk Gdynia 0:0
- 27 wrzesień Górnik Wałbrzych - Lechia 0:0
- 04 październik Lechia -Pogoń Szczecin 0:1
- 18 październik Zagłębie Lubin - Lechia 0:0
Bramak wpadła w 8 spotkaniu rozegranym 25 października Lechia - Legia Warszawa 1:1 ( Kupcewicz w 87' z wolnego )
Jak sie sezon zakończył wiadomo ( baraże przegrane z Olimpia Poznań ) i ..spadek do II ligi
Obym nie był złym prorokiem !!!! ale chyba najwyższy juz czas przestać pisać apele do kibiców , a wziąć się za solidny trening strzelecki !!! bo łzy nie będą tylko w oczach piłkarzy !!! ..ale nas wszystkich !
Pozdrawiam
7 maja 2007, 07:27 / poniedziałek
1. Ruch 27 55
2. Zagłębie 27 51
3. Jagiellonia 27 46
4. Polonia B. 27 45
5. Polonia W. (s) 27 42

6. Lechia 27 41

7. Górnik P. 27 38
8. Odra (b) 27 36
9. KSZO 27 36
10. Śląsk 27 35
11. Piast 27 35
12. Kmita (b) 27
13. Stal (b) 27
14. Łomża (b) 27 30
15. Podbeskidzie 27 30
16. Unia J. (b) 27 22
17. Miedź (b) 27 21
__________________________________________________ ___________________

Nie chce nic mowic ale blizej nam do barazy niz do awansu!!!! Cos nie widac tych prawdziwych kibicow (obroncow Borka)??? Chyba niektorzy zrozumieli ze jak beda go tak bronic to bedzie 3 liga. :( AVE LECHIA
7 maja 2007, 08:06 / poniedziałek
Mecz taki sobie, wynik sprawiedliwy.

Powiedzcie jak to możliwe, ze do kurwy nędzy wychowanek Lechii, młody chłopak Pietrowski jest wygwizdywany przez prostą jak schodzi z boiska? Jak to mozliwe, że gwiżdże się na swojego zawodnika w 60 min meczu - tego ja już nie rozumiem, ale do tego na wychowanika 19-letniego piłkarza? Popierdoliło się niektórym?
Czy Pietrowski udzielił jakiegoś wywiadu oczerniającego nasz klub lub nas? Czy nagle zakochał się w Arce? Chryrba nie, porpostu gwiżdżący tro przypadkowi oglądacze tego meczu, zwykli widzowie, pikole którzy nawet nie wiedzą na kogo gwiżdżą - jest jeden pozytyw złej serii Lechii - jest was coraz mniej a niedługo może zostaną już tylko najwierniejsi a to napewno nie wy.

Chciałem z tego miejsca zaapelować do włodarzy naszego klubu o równouprawnienie dla naszej licznej płci "pięknej" i wprowadzenie dla niej biletów tak jak dla wszystkich czyli po 12 zł na łuk i 15 zł na prostą. Jak jedna z drugą bedzą musiały wydać 12 zł zamiast 5 zł to może nie przyjdzą co pozwoli oczyscić nasz stadion z dziewczynek. Nasz stadion to nie gimnazjum a my Kibice nie jesteśmy opiekunkami.
Kiedyś pewnie pamiętacia żeby wejśc na stadion mając naście lat (do 16 chyba) trzeba było mieć opiekuna, mimo, że jest demokracja to wejście na impreże masową, na nasz stadion nie powinno być tak proste.

Co do młyna i dopingu - fakt jest bardzo źle, jednak co robimy żeby było lepiej? tak jak było napisaen ok. 20 osób przekrzykiwało kindermłyn. Nie wiem może od meczu z Ruchem coś się ruszy.
7 maja 2007, 09:39 / poniedziałek
Grzybek1 - mówisz masz!:)
Ja nadal wierze w sens pracy Borka. I bez podśmiechujek kolego. Fakt, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie nie daje Ci prawa do drwin.
Nie sztuką jest zmienić trenera. Sztuką jest mu pomóc i wspólnie wyjść z kryzysu.
7 maja 2007, 10:03 / poniedziałek
Super okreslenie "kindermłyn" .

Ale niestety na lepsze nie zasługuje. Co do meczu nie zauważyłem tych gwizdów na Pietrowskiego (notabene według mnie całkiem przyzwoity występ). Jeśli tak było to rzeczywiście skandal.

Najlepsi byli goście (co po niektórzy), którzy krzyczeli na maczu do Borka "wpuść Wojciecha" - i wszystko jasne ;)

Pozdrowienia dla kibiców na dobre i na złe.
7 maja 2007, 11:49 / poniedziałek
Też muszę pobiadolić bo mecz w wykonaniu Lechii był FATALNY. Ja również - o dziwo - zgadzam się z Zeto: Buzała i Szałęga to porażki na maksa. Po 15 minutach powinno być 3:0 a tak to do końca żyłem nadzieją, że któraś z tych bezsensownych górnych piłek w końcu uderzy w głowę Cetnara i cudem wpadnie do bramki. Zero pomysłu, zero taktyki. Jednyny pozytyw: Seba Fechner, biegał walczył. No i może Kalka. Reszta, niestety, żenada.
7 maja 2007, 12:38 / poniedziałek
mysle,ze trener powinien odejsc,w wywiadach powtarza,ze to wielki klub ze wspanialymi kibicami.Jezeli tak jest to powinien miec godnosc i sam powinien sie podac do dymisji,w normalnym klubie po takiej serii trener jest na aucie!!!!!!trzeba myslec o nowym sezonie,trzeba sciagnac kilku grajkow,ktorzy wytrzymaja presje,nowy sezon bedzie trudniejszy,ja bym wrocil do Krola,co by nie mowic,chociarz pilke potrafil utrzymac i ja rozgrywal,lepszych pilkarzy nie sciagniemy chyba,ze buzale,szalege,rogalskiego....zenada,wypieprzyc pare szrotow i walczyc o lige ale nie w gazetach tylko na boisku....piatek,szulik,peki,krol,miklosik,bak,pie trowski,kilku nowych,charakternych ,glodnych sukcesow to powinien byc trzon,kilku doswiadczonych,pawlak,manuszewski,wisnia jak sie obudzi i mozna liczyc na awans,pozdrawiam
7 maja 2007, 14:43 / poniedziałek
Wiesz kibiccc z tymi gwizdami to chodziło zapewne o to, że Borek nie zdjął Buzały który miał kilku zwolenników na prostej. Jeden z delikatniejszych tekstów to: Paweł chcesz pomarańczową koszulkę" :) A Pietrowski zagrał wg mnie bardzo poprawnie, tak więc wydaje mi się że to nie chodziło o niego.Pozdro
7 maja 2007, 14:52 / poniedziałek
bolekchelm.....czy ja dobrze widzę Król? jaki Król? chłopie to już było - Grzesia z nami nie ma !!! A tak na marginesie nie wiem kto lepszy czy Grzesiu na kacu? czy Buzała nawet w szczytowej formie ;)

A tak poważnie to dla mnie najgorszym obecnie zawodnikiem z tzw. pierwszego składu jest Cetnar (co się z Tobą stało chłopaku?). Nie wiem czy też to zauważyliście, ale Wiśnia i nawet ten nieszczęsny Buzała wygrali wczoraj więcej pojedynków główkowych lub 1:1 niż Cetnar ok kilku meczy.

Czy ktoś wie co jest z Hirszem? znowu coś przeskrobał? myslę że można dać chłopakowi się ogrywać. Od Cetnara gorzej zagrać nie można więc nie mamy nic do stracenia. Ktoś jeszcze ma takie zdanie?
7 maja 2007, 15:58 / poniedziałek
a mnie zaskakuje kondycja i przygotowanie fizyczne KSZO...tylu pilkarzy juz chyba dawno nie padalo na murawe podczas jednego meczu...nie wspomne juz o koncowce kiedy to pilkarze nie ustalili kto ma pasc wiec profilkatycznie upadlo ich dwoch...az dziw bierze ze w zespole KSZO nie zrobil sie szpital
7 maja 2007, 16:09 / poniedziałek
A najlepsze to jest to że cały czas bardzo realne są baraże :)))))
Aejaejao!!!
7 maja 2007, 16:23 / poniedziałek
Meczu nawet nie chce mi sie komentować bo powinniśmy wygrać go moim zdaniem ze 5:0, ale trudno jak to powiedział Don Leo patrzmy na jasną strone księżyca mamy jeden punkt, ale stracilismy 2.

Poszedłem sobie na prostą i powiem wam szczerze - pierwszy raz byłem na meczu na którym sie bluzga swoich zawodników, np. " Buzała ty cwelu! "
7 maja 2007, 16:23 / poniedziałek
Grzybek1 - mówisz masz!:)
Ja nadal wierze w sens pracy Borka. I bez podśmiechujek kolego. Fakt, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie nie daje Ci prawa do drwin.
Nie sztuką jest zmienić trenera. Sztuką jest mu pomóc i wspólnie wyjść z kryzysu.
__________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________________
Ty, kosik, koski jak Ci tam.... Tu nie ma zadnych podśmiechujek. Jak mozna robic podsmiechujki z siebie??? A o drwinach to juz nie wspomnę!!!! Masz Jedna jedyną racje co do trenera!!!!!! Własnie chce mu pomóc !!!!!! Dac mu specjaliste mistrza w swojej dziedzinie niech sie uczy!!! To nie pomoc?????? Nam wszystkim na dobre by to wyszlo. Jest duzo gadania na ten temat a nie bede sie rozpisywal bo nie ma wiekszego sensu.... Sory kolego ale nie moge czytac tego wpisu.... widzisz sens.... zenada. dla mnie sensu od poczatku nie bylo !!!! Albo tam idzie o cos czego nie wiemy albo dowodzi tam ekipa za malo doswiadczona. Pisze to z bolem serca bo takie slowa mi przez gardlo nie chca przejsc..... sam jestem zalamany!!!
7 maja 2007, 16:30 / poniedziałek
Uwazam ze z Ligi nie spadniemy to raczej malo możliwe...
7 maja 2007, 18:10 / poniedziałek
OCHŁONOŁEM WIEC COS MAZNE

mecz narescie proby walki i tyle na + reszta tragedia i huj stałem za naszymi grajkami cały czas i nie zmienie tego ale po wczorajszym meczu powinni mimo wszystko dostac poi klapsie ZENADA przeciez oni dostaja za to nie małe siano !!!!treningi teraz bym zaczoł od poniedzialku ale w stoczni na 6 rano aby poczuli ze trzeba od niech wymagac !!!!!!!!!

pierwszy raz w zyciu nie moge przebolec tej wczorajszej padliny choc chodze juz ponad 13 lat na mecze

niestet naleza sie zjeby grajkom za wczoraj

BOREK JESTEM Z TOBA PO PROSTU MASZ TAKICH GRAJKOW !!!!!! A SZAŁEGE I GWAIZDE ROGALSKIEGO DO REZERW NIE MOWIAC O PADALCU KOSZNIKU

DAC SZANSE DZIENGIELOWI GACKOWI NO GDZIE JEST SZULO !!!!

POZDROWIENIA Z PODKURWIONEGO KOMPA
8 maja 2007, 21:01 / wtorek
Dzisiaj w Przeglądzie Sportowym jest info o reakcji zarządu na te remisy i porażki :

Straszą piłkarzy
Lechia przedłużyła kontrakty z Maciejem Kalkowskim i Jackiem Manuszewski.
Pozostałych piłkarzy postraszono. Zawodnikom, którym kończą się kontrakty z końcem sezonu (między innymi Sławomir Wojciechowski, Paweł Pęczak,
Mariusz Pawlak) powiedziano, że mogą być nieprzedłużone, a pozostałym
zagrożono odesłaniem do rezerw. Pierwsze kary mogą posypać
się już po następnej kolejce (czwartek mecz w Gliwicach), jeśli
Lechia znów nie wygra.
8 maja 2007, 23:46 / wtorek
Grzybek1
Piszesz w odpowiedzi na mój post: "Ty, kosik, koski jak Ci tam.... ".

Co jest tak przerażającego w zrozumieniu, że ktoś może myśleć inaczej niż Ty? Skąd zaraz lekceważenie? Ty uważasz że Borek jest za słaby, a ja uważam inaczej. Oboje racji mieć nie możemy i pewnie całkiem niedługo sprawa się wyjaśni.
Jeśli wyjdzie na to, że się myliłem, to będzie mi przykro i pewnie też trochę głupio. Nie jest przyjemnie nie mieć racji, ale wieszać się nie zamierzam.
Mam natomiast wrażenie, że jeśli to Ty nie będziesz miał racji i Lechia znów zaczenie wygrywać a Borkowi się jednak powiedzie, to zadowolony z tego faktu nie będziesz.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013