Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Kibice dziękują LECHISTOM !!!

strona 1/1

1

6 maja 2007, 20:22 / niedziela
Za walke !!!

tak jak Miklosik mówił walczyli o honor - chyba niektórzy go nie maja !!!
o mały włos Miklosik miał by czarwona kartke za tą walkę - ludzie mozna walczyć do upadłego ale trzeba to robić z głową !!!!

Wisniewski obiecywał bramki że niby z juniorami sobie postrzelali !! ale jak on chciał to zrobić skoro bał sie strzalić na bramke, zreszta jak cały zespół !!!

Buzała wspaniały mecz gośc umie dojść do 100 % sytuacji a to nie takie proste - co prawda póżniej juz gorzej ale jak sie ktoś boi że wraz z awansem straci prace na T29 to wiadomo jak sie zachowac pod bramką rywala !!! ( jak rugbista albo przewrócić sie )

I mam jeszcze pytanie czy ktoś pamięta kiedy ostatni raz Cetnarowicz strzelił bramkę z rzutu wolnego ??? nie wiem naprawde dlaczego w 94 minicie on strzelał czy pozostałym brakowało odwagi !!! Kalka, Miklosik, Manuszewski wydaje mi sie ze wykonaliby go owiele lepiej !!!

no cóż widać ze zawodnicy chcą na jesień derbów - bo nie wszyscy z nich mieli mozliwośc w takim meczu zagrać !!! oby tylko do tego czasu nabrali odwago do strzelania bramek !!!

ZAWSZE Z LECHIĄ GDAŃSK !!!!
6 maja 2007, 20:26 / niedziela
W biuletynie jest napisane, że piłkarze wcale nie chcą ekstraklasy...
6 maja 2007, 22:01 / niedziela
Piłkarze mogą chcieć derbów hehe.Uważam że połowa nie doczeka tych derbów i powinni wypierdalać w Polskę bo z tego co widać to połowa tych sprowadzonych wynalazków to tylko dużo gada,przepraszają,liżą dupę jakich to mają wspaniałych kibiców a tak naprawdę to mają NAS w dupie i są tu tylko dla pieniędzy i żeby sobie pomieszkać we wspaniałym mieście i mieć chyba pierwszy raz w życiu okazję zobaczyć morze.
Sądzę że powoli będzie można porównywać Buzałę do Wasika-obydwaj są tyle samo warci.
7 maja 2007, 10:33 / poniedziałek
zuraw23 nie przesadzaj...
7 maja 2007, 12:11 / poniedziałek
zuraw23 czy ciebie pojebało bluzgac swoich piłkazy do h**a co z ciebie z kibic ch*j a nie kibic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
7 maja 2007, 13:30 / poniedziałek
Jak oni grają do diaska,motyla noga,kurcze pióro
7 maja 2007, 13:44 / poniedziałek
Znaleźli się obrońcy uciśnionych. Przecież ci kolesie wykonują tylko swoją pracę i za to są przez kibiców rozliczani. Jak ja coś spiepsze w robocie to też mnie za to rozliczają. Jak dla mnie to co najmniej połowa składu powinna być wymieniona. Jedyny pewniak to Bąk w bramce.
7 maja 2007, 13:55 / poniedziałek
Do zzz.
Zapewne ucieszylbys sie jakbys spiepszyl cos w pracy,a szef powiedzial Tobie;
WYPIERDALAJ TY HUJU JEBANY !
A moze sie myle i kipialbys ze zlosci co ?
BEZ URAZY ale to jest chore !

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
7 maja 2007, 15:48 / poniedziałek
BKS-WKS-TSW-zmień ksywę po pierwsze.
Pojebało to chyba ciebie gówniarzu a chujem to jest twoja stara internetowy napinaczu.
Wiem co mówię na temat tych zjebów co zostali sprowadzeni do Lechii, co widać przy ich zaangazowaniu-porównaj sobie np.Rogalskiego do Kalki.1/4 składu do wyjebania bo oni to gówno a nie Lechia-wstyd mi za nich.
7 maja 2007, 15:54 / poniedziałek
zuraw23 a ciebie to bym postawił koło pana Kononowicza. Wyjebał byś wszystkich i nie byłoby nic. :)))) Zastanów sie co piszesz.
7 maja 2007, 15:55 / poniedziałek
Chyba nie myslisz Czarny, że byłem jednym z tych co opierdalali grajków? chodzi o rzetelne rozliczenie poszczególnych grajków. Komu nie chce się grać to do widzenia.
7 maja 2007, 16:06 / poniedziałek
kibic79-przeczytaj uważnie a później pisz te swoje podlaskie bzdury-najlepiej na forum jagiellonii.CHWM.
7 maja 2007, 16:14 / poniedziałek
Czasami trzeba zjebać tych piłkarzyków, toć to nie święte krowy, nawet ulubieniec publiczności Karbowniczek też został zjebany za Lechii Olimpii ;)!
No a Paweł Buzała to już chyba nie wystrzeli golem.
7 maja 2007, 16:20 / poniedziałek
Karbowniczek THE BEST.Pamiętaj o ryżu-hehe.
Ja słyszałem inną wersję-BUZAłA strzeli niebawem gola-swojej babie-to będzie jego ostatni gol w karierze.
7 maja 2007, 19:44 / poniedziałek
żuraw23, bLuzGała nie strzeli żadnego gola swojej pannie, bo zwyczajnie nie ma jaj. Przecież to rzeczownik rodzaju żeńskiego- ta bLuzGała. Tak więc, ta zawodniczka powinna zapisać się na treningi do trenera Żuka ;-))))
7 maja 2007, 21:03 / poniedziałek
OJ WATPIE PRZYGLADALISCIE SIE W PRZERWIE DZIEWCZYNIE Z PILKA NAPEWNO LEPIEJ JA PROWADZILA NIZ TEN NASZ GRAJEK:)
7 maja 2007, 21:08 / poniedziałek
Tak tak bluzgajcie sie ile wlezie jak wam poza domem mało to tutaj sie wybluzgać musicie...

Co do Buzały...

Ja nie wiem co wy od niego chcecie! Racja pierdoli akcje jakie ma, a czemu nikt nie ojebie Wiśni ?? Przecież to co odjebal na pustą bramke to żenada! Co dawno nie było bramki, która padła w okienko to on musi akurat na pustą walić w okienko jak nie potrafi?!! Pierdolnął by to z prostego po ziemi to za chuja by tego nie wyjeli i byłoby jeden zero.

Rogalski i Szałęga - Dalismy za nich ile 200 tyś ?? 200 tyś w każdym razie poszlo sie pierdolić. Szałęga ma technike?? Ludzie kurwa, ale to mnie rozpierdala! Rogalski nie wiem co on na boisku robi. Pytanie - Gdzie jest Szulik??? Odpowiedz dla pana Borkowskiego - Na ławie siedzi a kto wchodzi ?? Łamiręka pan Szałęga, Rogalski ?? ??

Dziengielewicz chyba musi jebnąć 100 bramek a Gacek musi te 100 razy w asystach odbic ?? Dlaczego Borek boi sie wystawic Gacka czy Dziengielewicza ?? No ludzie przeciez to co mial Buzała i Wiśnia to on by za przeproszeniem to hujem strzelił!

Jak sie ciesze, że wraca Pawlak! W Gliwicach 3 pkt, inny wynik to porażka!

P.S

Jedynym skutecznym strzelcem był ptak który trafił w samo okienko mojego samochodu ptasim gównem. Ale za to z jakiej odległości! Macie sie co uczyć Cetnar i Wiśnia oj macie! ... przynajmniej ptak trafił w okienko ...
7 maja 2007, 21:50 / poniedziałek
Saned- wypraszam sobie, jak po meczu z Odrą napisałem: "Moim zdaniem ojcem dzisiejszej porażki był Wiśniewski. Początek drugiej połowy, "ciasteczko" od Szula, trzech zawodników Lechii w polu karnym (Wojciech, Kalka, Cetnar) a ten z ostrego kąta musi wszystkim udowadniać, że jest drewniany !!!!!!!!!!
Grajkowi się we łbie posrało, że jest jedyny i najlepszy i zamiast grać dla drużyny chciał być bohaterem meczu.
Po tej akcji powinien zostać zdjęty z boiska i porządnie opierdolony przez Borka."
odnośnik to mnie wszyscy na forum zjebali. A co ja na to poradzę, że według mnie Wiśnia gra wiejską piłkę, w której kiwka ma większe znaczenie niż zdobywane gole.
7 maja 2007, 22:38 / poniedziałek
A mówi Wam coś nazwisko Ronaldo??? Facet kiwa, kiwa i kiwa. I ma efekty. Wiem, że Wiśnię od Ronaldo dzielą lata świetlne ale na pewno nie jest ostatnim drewniakiem tej drużyny. Kiwka jest po to, żeby zdobyć przewagę w miejscu rozgrywania akcji. Mijasz zwodem jednego zawodnika i podanie - tak jak w 1 minucie. Była kiwka, a potem Buzała mógł spytać Kapsę gdzie ma strzelać. Zresztą jakby Borek nie chciał, żeby Wiśnia kiwał to by mu to powiedział. A skoro ten gra i kiwa w każdym meczu znaczy, że tak nie jest.
Inna sprawa, że poziom techniki nie jest powalający. Ale czego wymagać od graczy II ligowej drużyny w tak przeciętnym piłkarsko kraju jak nasz. Jakby był Ronaldo to by grał w ManU a nie na T29.
Odnośnie gry Lechii to rzuca się w oczy brak kondycji. W 60 minucie gramy Poloneza, bo nikt nie ma siły biegać. Odnośnie Borka to facet reaguje na rozwój sytuacji na boisku. Robi zmiany jakie trzeba zrobić, ale nie może wprowadzić 10 nowych graczy tylko 3. Podobało mi się przejście z końcówce na grę 3 obrońcami. Poza tym jego rola kończy się wraz z gwizdkiem. To nie on biega po płycie.
A teraz to cała drużyna potrzebuje wsparcia a nie jeb*** na każdym kroku ale dopingu. A patrząc na młyn w ostatnim meczu to już żal dupę ściskał.
7 maja 2007, 22:53 / poniedziałek
76mar niby masz rację, ale to Borek ustala skład na mecz. I skoro po 45 min do wymiany jest 10 grajków to chyba coś nie tak jest z jego selekcją
8 maja 2007, 00:19 / wtorek
Zetelne rozliczanie-TAK !
Tylko ze nie ktorym cymbalom cos sie pojebalo z ublizaniem.
To bylo retoryczne pytanie zzz.
Jestem juz troche starszym Lechista i nie podoba mi sie jak takie
gnoje wyzywaja Lechii pilkarzy od huji i pedalow !!!!!!!!!!!!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
8 maja 2007, 08:34 / wtorek
Kontratak==> masz rację. Jeśli po 45 minutach jest Bąk i 10 koszulek to coś jest nie tak.
Tyle tylko, że my oceniamy piłkarzy po meczu, gdy już wiemy jak zagrali. Myslę, że łatwiej jest jechać na Buzałę, gdy wiadomo jak grał. A Borek niestety przed meczem gra trochę w totka. Wystawiasz gracza na danej pozycji oceniając jego formę w tygodniu przed meczem. To jak gra w ewentualnych sparingach, jak pracuje na treningach, jaka jest jego wydolność, stan zdrowia itd. Wreszcie, czy nie dowiedział się przed meczem, że mu przez przypadek stukają żonę albo coś w tym stylu. Przykładowo gramy sparing wewnętrzny i facet pakuje 5 bramek, albo wyjmuje wszystkie strzały na bramę, albo odbiera wszystkie piłki w swojej strefie. Masz prawo przypuszczać, że w 2-3 dni nie straci formy i może to powtórzyć w meczu ligowym. A tu nie wychodzi jedna akcja, druga, trzecia. Wślizg w kostki, szybka kartka. Cudem nie wpada piłka po babolu a'la Jerzy Dudek, albo tak jak Buzi walisz koło bramki z 5 metrów. Zaczynają latać z trybun teksty. Kumple się wkurzają, trener opieprza. Generalnie to sport dla ludzi z jajami i mocną psychą. Jesteś najlepszym technikiem, najszybszym biegaczem, ale ze słabą głową możesz nic nie zagrać.
Graczy dobierasz także pod przeciwnika. Jak mają sprawnych obrońców dobrze grających w powietrzu to głupotą jest wystawianie Cetnara, bo będzie miał może 2-3 główki w 11-tce, a biegowo i technicznie nie daje rady. Albo odwrotnie - obrońcy z metra cięci, dajesz Cetnara z małym szybkim na odbiór piłek zgrywanych głową.
Tak więc nam jest prościej ocenić po meczu, jak znamy wynik i styl gry. W przeciwnym przypadku nalezy udać się do kolektury i skreślić 6 cyfr.
8 maja 2007, 08:45 / wtorek
76mar tyle tylko, że Lechia zagrała już 26 w tym 9 na wiosnę. I nie trzeba być trenerem, żeby zobaczyć jak bezużyteczny jest Rogalski i Szałęga. Wystarczy zobaczyć statystyki kto ma najwięcej asyst. Ale jak się ma jaja, to się siedzi za karę na ławce.
8 maja 2007, 11:36 / wtorek
Początek czystki w Lechii.Lepsi piłkarze dostają kontrakty,gorsi wkrótce będą musieli odejśc.
- Chcemy docenić taką postawę,i dlatego już teraz zdecydowaliśmy się podpisać nowe umowy z M.Kalkowskim i J.Manuszewskim-tłumaczy prezes M.Turnowiecki
Lechia nie zdołała wygrać od siedmiu meczy..... -takiej sytuacji nie bedziemy dłużej tolerować.
-Piłkarze muszą się liczyć że jeśli taka tendencja się utrzyma z niektórymi się pożegnamy,niektórzy zostaną wypożyczeni a inni przesunięci do rezerw - kontynuuje prezes Turnowiecki.
- Przed nami jeszcze 6 meczów i nie chciałbym specjalnie eksperymentować.Niemniej cierpliwość działaczy sie kończy.Dla niektórych zawodników moze zabraknać miejsca w meczowej 18-tce.O kim mówie?Nie czas teraz na nazwiska- dodaje T.Borkowski.

Fragmenty z gazety FAKT.
8 maja 2007, 14:27 / wtorek
Rychło w czas.Szkoda że w połowie czerwca do tego nie doszli.
8 maja 2007, 17:49 / wtorek
Szczesciarz~

Mam pytanie - czy Kalka i Manu są gorsi od tych którzy odejdą bo nie zrozumiałem do końca ??
8 maja 2007, 17:52 / wtorek
Aaa już rozumiem to cytat z Faktu sorry za nieporozumienie ale dołu podpisu nie doczytałem...
8 maja 2007, 22:28 / wtorek
MY CHYBA CHODZIMY NA INNE MECZE JAK KTOŚ PISZE ŻE WIŚNIA GRA WIEJSKĄ PIŁKĘ TO AŻ ŻAL DUPĘ ŚCISKA.PANOWIE TO JEDYNY ZAWODNIK KTÓRY POTRAFI WYGRAĆ POJEDYNEK NAWET Z KILKOMA OBROŃCAMI I CZĘSTO SAM STWARZA ZAGROŻENIE .NAJLEPIRJ WYSZKOLONY TECHNICZNIE GRACZ LECHII -PATRZ PRZYJĘCIE PIŁKI I BALANS CIALEM.ON LEPIEJ SIĘ ZASTAWIA NIŻ TUR CETNAROWICZ.JEŚLI ODEJDZIE Z LECHII TO JESZCZE ZA NIM ZAPLACZEMY.WSPOMNICIE MOJE SLOWA.PROSZĘ NIE PISZCIE NA FORUM GŁUPOT
8 maja 2007, 22:31 / wtorek
ZETO TEN WPIS POWYŻEJ TO GŁÓWNIE DO CIEBIE -PRZEMYŚL Z CAŁYM SZACUNKIEM SWOJE WYPOWIEDZI.DZIĘKI
8 maja 2007, 22:45 / wtorek
Moim zdaniem to oni się starają, tylko umiejętności nie staje.
8 maja 2007, 23:45 / wtorek
jaca69 co z tego że okiwa 3, skoro 4 mu odbierze piłkę. Wiśnia ma technikę, ale nie gra dla drużyny. Niby ładnie dla oka, ale pożytek żaden. Właśnie tak się gra na wiejskich podwórkach. Kiedy zacznie zauważać kolegów z drużyny, a co ważniejsze zacznie im czasami podawać, wtedy zmienię o nim zdanie. No i ta jego nieskuteczność!!!
9 maja 2007, 09:41 / środa
Jaca69- Jaką technike ?? Co ty pierdolisz?? Technicznie to Wiśnia do pięt np. Kalce nie dorasta! Sam sie zastanów bo to co on robi to jest dla mnie śmiech na sali. Buzała też wypracowuje a w ostatnim meczu był wg mnie o klase lepszy niż Wiśnia.
9 maja 2007, 10:21 / środa
jaca69
8 maja 2007, 22:28 / wtorek
MY CHYBA CHODZIMY NA INNE MECZE JAK KTOŚ PISZE ŻE WIŚNIA GRA WIEJSKĄ PIŁKĘ TO AŻ ŻAL DUPĘ ŚCISKA.PANOWIE TO JEDYNY ZAWODNIK KTÓRY POTRAFI WYGRAĆ POJEDYNEK NAWET Z KILKOMA OBROŃCAMI I CZĘSTO SAM STWARZA ZAGROŻENIE .NAJLEPIRJ WYSZKOLONY TECHNICZNIE GRACZ LECHII -PATRZ PRZYJĘCIE PIŁKI I BALANS CIALEM.ON LEPIEJ SIĘ ZASTAWIA NIŻ TUR CETNAROWICZ.JEŚLI ODEJDZIE Z LECHII TO JESZCZE ZA NIM ZAPLACZEMY.WSPOMNICIE MOJE SLOWA.PROSZĘ NIE PISZCIE NA FORUM GŁUPOT
jaca69
8 maja 2007, 22:31 / wtorek
ZETO TEN WPIS POWYŻEJ TO GŁÓWNIE DO CIEBIE -PRZEMYŚL Z CAŁYM SZACUNKIEM SWOJE WYPOWIEDZI.DZIĘKI

Ja widzisz, to co dla ciebie jest zaletą, dla mnie jest wadą. Piłka nożna to nie tylko własne gwiazdorstwo i gra pod publikę. Tak można błysnąć, kiedy drużyna wygrywa 3-0, a nie kiedy od 7 meczy nie potrafi zdobyć gola. Piłka nożna, to przedewszystkim 11 zawodników, DRUŻYNA.
Skoro Wiśnia jest takim indywidualistą i na siłę chce być pojedyńczym bohaterem, to może niech zmieni dyscyplinę- np. tańcec towarzyski (tutaj balans ciałem bardzo mu pomoże)

Zacytuję tobie wypowiedź Borka, po meczu z KSZO- "Gdyby to było łyżwiarstwo figurowe, bylibyśmy liderem". Jak myślisz, do kogo pił ??? Do Bączka ??? A może do Buzały i Wiśni ???
9 maja 2007, 10:53 / środa
W temacie Wiśni to zgadzam się z z jacą69 - sorki Zeto ;) Wiśnia to w tej chwili, jak nie najlepszy to na pewno z największym potencjałem zawodnik w Lechii.

W dobrej drużynie musi być ktoś taki jak Wiśnia. Nie będzie drużyny bez człowieka, który nie boi się kiwnąć - wziąć odpowiedzialności na siebie itd. Jest miejsce dla takich zawodników, wręcz są oni niezbędni pod warunkiem, że są ludzie którzy z nim współpracują i grają pod niego. Dla przykładu (oczywiście najbardziej wyraziste, bo poziom jeszcze nie ten sam) Zidane - Makalele (rep. Francji), (Ronaldinho - Emerson rep. Brazylii), (C. Ronaldo - Hargrives MU) itd.

Jeśli chodzi o wrażenie artystyczne - to po pierwsze Borek wydaje mi się miał na myśli cały zespół i grę jako taką niż Wiśnię czy Buzałę - po drugie wolę jako kibic patrzeć na efektowne kiwki i rajdy - fakt czasami bezproduktywne niż na grę " ja do ciebie Ty do mnie - bo się boję że jeszcze mi zabiorą piłkę i na formu mnie zjebią" sorki ale takich zawodników są tysiące. Chodzi właśnie o te perełki. Przepraszam a jak Wiśnia kiwał i strzelał 8 bramek w zaszłej rundzie to było dobrze? Jakie to polskie i małostkowe? Bądźmy obiektywni, czasami drublingi Wiśni wynikają nie z tego że jest samolub, ale najzwyczajniej nie ma do kogo zagrać, bo nie ma wyjścia na pozycję.

A propos wyjścia na pozycję to uważam, że wcale nie "osławiona skuteczność" jest w tej chwili największą bolączką Lechii , ale właśnie brak wyjścia na pozycje i wzięcie odpowiedzialności za grę przez większość zawodników. Po prostu podejście jest następujące "nie pokażę się bo jeszcze stracę i dostanę opr." Skuteczność jest bolączką w tej chwili, ale zapewniam gdyby wszycy zawodnicy grali najstarszym i najbardziej sprawdzonym systemem na świecie "zagrał i wyszedł" - nie żadne 4-4-2 czy 4-5-1 czy inne diamenty - to sytuacji byłoby 3 x więcej i coś wpaść by musiało. No ale jest niestety jedno ale, do tego potrzeba po pierwsze umiejętności, po drugie jednak żelaznej kondycji, po trzecie chęci jako takich i najważniejsze predyspozycji psychicznych (czyt. NIE BAĆ SIĘ CO BĘDZIE JAK MI COŚ NIE WYJDZIE).

P.S. Jeśli ktoś sie martwi o Wiśnie i jego kontrakt w Lechijce to uspokajam. Z tego co wiem ma go przynajmniej do 2008 r. jak nie do 2009, ale zastrzegam że mogę się mylić. Co świadczy, że w Lechii znają się na ludziach ;) i możliwościach zawodników ;)
9 maja 2007, 11:43 / środa
Przecież nikt nie skreśla Wiśni, jako piłkarza Lechii. Forum jest po to, aby zwrócić uwagę na pewne rzeczy. Co prawda Wiśnia jest najlepszym strzelcem w Lechii, ale jego nieskuteczność razi w oczy. Gdyby wykorzystał choć połowę swoich sytuacji, to miałby conajmniej 2 razy więcej goli. A chyba od strzelania bramek jest napastnik???
10 maja 2007, 18:07 / czwartek
Cienio - W piłce nożnej nikogo nie obchodzi czy sie dostanie opierdol, czy go koledzy nie będa lubieć za to, że podał nie do tego ( zdażały się już takie przypadki ).

Napisałeś o Ronaldinho i o C.Ronaldo - Tacy zawodnicy mają technike no nie oszukujmy sie bo nie ma nawet jak - ale o 110 % lepszą. Ronaldinho drybluje wtedy, kiedy nie ma komu podać, a wg mnie Wiśnia ma i to dużo razy.

Co do zawodników biorących to na siebie - Wiśnia takim zawodnikiem wg mnie napewno nie jest!

A napastik - strzela bramki nie kiwa ;]
11 maja 2007, 11:47 / piątek
Myśle że na najbliższym meczu w niedziele wszyscy odpowiednio podziękują NASZYM za zwycięstwo w Gliwicach,że nie będą żałować gardła.. :) Wszyscy mają dać z siebie wszystko!! Koniec piknikowania,chłopaki muszą poczuć że CAŁY GDAŃSK im dziękuje!!!!!!!!!! Ruszyliśmy w górę i możliwe jest jeszcze 2 miejsce w tabeli.... Cały stadion daje z siebie wszystko na meczu!!!!!!!!!

Śląsk,Wisełka,Lechia Gdańsk!!!!
12 maja 2007, 21:05 / sobota
"lechia gdańsk" ,życzyłbym sobie to usłyszeć na całą pizde pod zegarem!Nasze grajki po to grają w 'kopaną; by wygrywać a nie schodzić z boiska ze spuszczoną głową!TYLKO LECHIA!!!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.230