Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

MŁYN!

strona 1/3

7 maja 2007, 02:33 / poniedziałek
Nie ma mnie aktualnie w Polsce i jedynym źródłem info co się dzieje na Lechii jesteście Wy.To czego się ostatnio tutaj dowiaduje apro pos młyna jest po prostu żenujące.Wiem że temat jest wałkowany w conajmniej dwóch innych wątkach ale myślę że warto to wyodrębnić w nowym.Wszyscy zgodnie twierdzicie że to co się dzieje pod zegarem to totalne dno.Może teraz warto się zastanowić co może pomóc w odbudowie młyna?Cokolwiek...
pozdrawiam
7 maja 2007, 06:45 / poniedziałek
Co zrobić , aby odbudować młyn?

Zacząć od początku i całkowicie odseparować się od starego młyna.

Wydaje mi się , że najlepszym pomysłem będzie przeniesienie się na łuk [ jak na meczu z KSZO zrobiłem to ja i kilkanaście osób ( swoją drogą te kilkanaście osób kręciło doping lepiej niż cały "młyn" ) ].Na pewno znajdzie się chociaż kiladziesiąt osób , którym będzie zależało na dopingu.Ba , jestem pewien że i stówka by się zebrała.

Chuligani w wieku 12-13 lat oraz wymalowane tapeciary z piszczącym głosem , którzy stanowią teraz o sile młyna oczywiście nie bedą mieli wstępu na ten łuk ( dajmy na to te samo miejsce co w meczu z KSZO , można też zrobić tak , aby całkowicie oderwać się od tej bachorni i proponuje łuk naprzeciwko zegara ;) )

a to chyba proste że jak im sie nie będzie nic lepić , jak wszystko zacznie siadać ( przykładem jest każdy mecz , gdy już w II połowie nie wiedzą o co chodzi ) w końcu dadzą sobie spokój( tak było na KSZO , osoby te , nazwijmy umownie "kinder bojówka'07" ;) w II połowie także zaczęły opuszczać miejsce pod zegarem.)

Minie kilka meczy, w końcu zrozumieją ,że to nie ich czas , że wszyscy mają ich gdzieś.

A "nowy młyn" będzie w końcu mógł wrocić pod zegar.

Jeżeli 20 osób było słychać na stadionie ( pozdro dla Was , następny mecz kręcimy doping od początku !! ) to co dopiero jak zorganizuje się większą grupkę.

TYLKO LECHIA ! TA JEDYNA ! UKOCHANA MA DRUŻYNA !
7 maja 2007, 07:48 / poniedziałek
Piekarz mylisz sie bardzo zalozyles kolejny temat bez sensu. Moze 1 wpis bedzie dotyczyl mylyna reszta powinna dotyczec tego jaki z Ciebie smieciarz a nie piekarz. teaty typu Mlyn itp rozmywaja sie szyba o zbaczaja na iiny tor. Nie dziekuj za te cenna lekcje po prostu nie zakladaj takich tematow bo to nic nie da!!!
7 maja 2007, 10:11 / poniedziałek
Moim zdaniem kazdy co chce isc na mlyn powinien okazac dowód osobisty (ze ma skończone 18 lat), i nie powinni wpuszczać kobiet niezależnie od wieku..
7 maja 2007, 10:26 / poniedziałek
Proponuje tez sciagac portki i sprawdzac czy ktos nie jest obrzezany tzn test Kurskiego ;)
7 maja 2007, 11:30 / poniedziałek
18 lat ? idiotyczny pomysł !! trzon młyna stanowią 16,17 i 18 latkowie...ale jeżeli chodzi o tych 12-latków (a jeszcze jak widze jak taki wyciąga papierosy i zaczyna się zaciągać ... PATOLOGIA) .
1.Trzeba sie pozbyć dzieci z młyna i przedewszystkim dziewczyn
2.Każdy kto nie spiewa ale wypad albo w ryj(już tak było na jakims meczu)
3.Młynarz jest jeden a nie kur.. 3 albo 4 !!!!!
4.Na młyn nie wchodzi byle kto(tak jak na meczu z KSZO wchodzi sobie 2 najebnych typów i zaczynaja spiewac piosenki anty-śledziowe ... żałosne ... jeżeli ktoś pamięta to ja byłem tą osobą która się awanturowała)
5.Jeżeli ktoś chce wprowadzić jakąś nową pieśń to niech ją przypomni kibica przed meczem , wtedy bedzie czas z zapoznaniem się z rytmem i słowami(tyczy sie to odnosnie River Plate ... wszyscy słowa znają tylko rytmu nie... najpierwa nauczcie kibiców rytmu potem to wyjdzie zajebiscie).

Pozdrawiam Wierny FAN z Sopotu
7 maja 2007, 12:30 / poniedziałek
Wpisze sie a co ! To co kurwa sie dzieje w tym młynie ostatnimi czasy to DRAMAT i ŻENADA polana WSTYDEM z domieszką PATOLOGI !!! Małe 12- 14 szmaty łażą po stadionie jak po wybiegu dla małych prostytutek, umalują sie jak zwykłe szmaty z ul.: Korzennej i bujają sie na farmazonie w poszukiwaniu superfaceta !!! Dopuki tych śmieci sie nie wymiecie to Lechia będzie szambem. O grze "naszych" nie bede sie wypowiadał bo mi stanie .... serce !!!!
7 maja 2007, 13:16 / poniedziałek
Młyn na Lechii to żenada,myśle że podstawą jest selekcja.powiedzmy od 17 lat w góre,Faceci.ale pisanie o tym na forum to nonsens,bo to tylko forum a wy tylko piszecie
7 maja 2007, 13:27 / poniedziałek
małoletnim prostytutkom mówimy nie
7 maja 2007, 14:05 / poniedziałek
Zaraz bedzie;
okularnikom-nie
palaczom-nie
szatynom-nie itd.
BZDURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trzeba podziekowac WSZYSTKIM nie spiewajacym w mlynie !
Zdazaja sie nie spiewajacy-pelnoletni.
7 maja 2007, 14:30 / poniedziałek
witam wszystkich

mnie wkurwia jedna rzecz na mlynie na chuj tam przychodza osoby ktore nie spiewaja np .typiary jakies zeby se postac pogadac itp.
7 maja 2007, 14:55 / poniedziałek
Od dłuższego czasu trwa zagorzała dyskusja na temat młynu.
Jak powinien wyglądać? Kto ma w nim być, a kto nie? Granica wieku.
Rozwiązanie jest proste:
1. W młynie powinny znajdować się osoby, którym naprawdę zależy na śpiewaniu i zajebistym dopingu dla drużyny przez pełne 90 minut.
2. Ciekawym rozwiązaniem byłoby stworzenie tzw. biletu "młyn" kosztowałby on załóżmy nie 12, a 14 złotych gdzie każde 2 złote możnaby przeznaczyć na wkład w oprawy.
3. Co do selekcji wiekowej, czy też selekcji ten śpiewa ten nie - stworzenie tzw. karty młynarza, czyli osoba z taką kartą miała by wstęp na młyn (taki odrębny sektor). Patrz osoba pkt.1
4. Spotkania młynu, w celu ustalenia strategii dopingu w danym spotkaniu.
5. Młynarz - cóż tutaj ciężko co kolwiek powiedzieć, na dzień dzisiejszy chyba jednak Robert.

Propozycji nie bierzcie na poważnie, jest to efekt mojej frustracji tym tematem. Taki klub, taka tradycja, a młyn - czy można go tak nazwać?
7 maja 2007, 17:04 / poniedziałek
Ja kibicuje lechii od meczu w PP z Szczekowianka.Dla mnie ograniczenie wiekowe to totalna bzdura .Jezeli komus zalezy na dopingu to drze sie lepiej niz pelnoletni.Czesto pelnoletni robia sobie piknik z meczu nie mowiac o kobietach.NA młyn powinni wpuszczac takich ludzi co byli na spotkaniach kibcow(wiedza co spiewac) .Nie wpuszczac az takich malych gowniarzy po 10 lat.Kobiety na młyn nie powinny wpuszczac.Wieksza uwage do dopingu zwrociłem po meczu gorniku.Zauwazylem ze kobiety wogole nie spiewaja.Dlaczego na lechhi nie ma oprwy .Jak jest to rzadko slask,baba jaga.Na gks-ie jest zawsze oprawa,wiec musi tez miec a kazdy mecz oprawe.Nie wiem jak to bedzie pozostawiam to w rekach roberta,ale mam nadzieje ze nie bedzie ograniczenia.Powinno byc tak,ze robert zobaczy ze cicho spiewa to niech wypierda** z młyna(nie wpuszczac kobiety na młyn ,bo gowno spiewaja
7 maja 2007, 17:17 / poniedziałek
oii Krzysiu Krzysiu "pozostawiam to w rękach roberta" kurde kolejny co bez R spiewac nie potrafi? na cholere wam Robert czy na R konczy sie lista młynarzy? nie było kilku naprawde lepszych od R..a tak pozatym czy jest R czy go niema to i tak hujowo idzie spiew..pozatym robert juz raczej kręcił mlyna nie bedzie..
7 maja 2007, 17:21 / poniedziałek
A co to Krzysiu Robert jest jakims bogiem dla Ciebie. Jezeli cyferka przy twoim nicku to liczba lat to tez na mlynie nie powinienes siedziec. z twgo prostego powodu ze nie masz jeszcze glosu do spiewania.

Co do wczorajszego spotkania
Na minus doping mlynu, zmieniajacy sie ludzie na gniezdzie, zadyma w mlynie (ktos wie o co chodzilo)
Na plus dwudziesto osobowa ekipa ktora dopingowala lepiej niz caly ten smieszny mlyn, tak trzymac chlopaki pokazaliscie jak sie powinno prowadzic doping
7 maja 2007, 17:41 / poniedziałek
cze1984 niestety ten uzytkownik zostal wczesniej zalozony rok temu
7 maja 2007, 17:45 / poniedziałek
(do dawida) Ja spiewam i drze sie bez roberta,ale inni nie.Bez robetra nie ma pozondego mlynu.Ja spiewalem przez caly mecz ale nie ktorzy zrobili sobie piknik z meczu
7 maja 2007, 18:15 / poniedziałek
ZENADA CHYBA MINŁY CZASY DOPPINGU TRZEBA CZEKAC NA RUCH NIECH STARSI ZAJMA SIE TYM
7 maja 2007, 18:18 / poniedziałek
hmm Krzysiu"bez roberta niema porzadnego młyna" jakos w 4-5 lidze radzilismy sobie jakos bez R jako mlynarza byl Ś,byl S,RZ byl i bylo si doping byl doobry owiele lepszy niz teraz
7 maja 2007, 19:03 / poniedziałek
WITAM

SZCZERZE powiem tak jestem za tym zeby Roobert prowadzil mlyn bardzo dobrze mu to wychodzi jestem an prawie kazdym meczu na mlynie moze nic nie daje jak Robert prowadzi ale poprostu wydaje mi sie ze najlepiej jak by on prowadzil takie jest moje zdanie
7 maja 2007, 19:27 / poniedziałek
david zapomniales o N i K
7 maja 2007, 19:44 / poniedziałek
slawoy tych co wymienił dawid to kojaże ale N i K ??:) Chodzi Ci o Naz...... ?? a K. nie mam pojęcia :) Nie zapominajcie że CZ i ostatnio pan P też próbowali z nawet czasem niezłym skutkiem :) Wiec jak widac młynarzy mieliśmy od groma i w starszych czasach tez nie narzekaliśmy :) Wiec nie pierdolcie że tylko Robert na tym całym stadionie potrafi prowadzić doping jako jedyny !!
7 maja 2007, 19:49 / poniedziałek
tak naz... i kar..
7 maja 2007, 20:14 / poniedziałek
NIch na młynie stanie ktoś konkretny...ktoś wizerunkiem pokazujący.dla kogo jest w młynie miejsce.i ludzi nie pasujących lub nieśpiewających wypierdala!MOże jakis człowiek choć wyglądem nawiązujący do tych łysych panów[wiadomo o kogo chodzi].i gnojki OUT!A PO POLSKU WON!ludzie ale po huj ja tu na forum pisze iw y.i tak nic w życie niewejdzie bo to forum a nie stadion!a tam jakoś nikt tematu nie poruszy,a i ja niezamierzam bo nie jestem nikim takim.co bym miał o czyms decydować!
7 maja 2007, 20:25 / poniedziałek
kar.... ?? Tego pana niestety nie kojaże chyba :) A nie było przypadkiem keidyś takiego gniazdowego o ksywie slawoy ??:)
7 maja 2007, 20:25 / poniedziałek
a ja skomentuje ostatnie wydarzenia tak:

Grupa Ultras - ŻENADA mogli by się postarać, żeby zrobić oprawę kiedyś były mniejsze pieniądze, ale przynajmniej oprawy były

Młyn - WYMALOWANE SZMATY WON!! Dziewczyny przesuńcie się na bok!! Małolaty poniżej 15 lat też na bok!!

Młynarz(e) - pożal się Boże co to ma być pokaz najebanych debili na gnieździe?? na gnieździe powinna stać jedna max. 2 osoby z Ultras bo w końcu od tego jest ta grupa!! Tu jeszcze prośba do Roberta, żeby uczył tą grupę jak się doping prowadzi.

Doping na wyjeździe?? -Po jakiego chuja te debile z Greengos88 biorą megafon jak go używają tylko 5 minut?? Wielki ukłon dla tego pana z prawej strony co w końcu pociągnął doping

Trener - Chłopie jestem za Tobą, ALE BUZAŁE TO DO REZERW PRZESUŃ!!!!

Piłkarze - no trudno nie wychodzi, ale kiedyś musi być lepiej

Wychodzący przed końcowym gwizdkiem - wasz stadion chyba jest na Olimpijskiej, a nie na Traugutta
7 maja 2007, 20:57 / poniedziałek
tak K tez byl i nieskromnie przyznam ze pare razy mi sie zdarzylo. Czasy takie ze 1 drugiego na baranach 3mal.
7 maja 2007, 21:00 / poniedziałek
ostre slowa ale prawdziwe :))

a MLYN to jest w starej kiszewie dobra maka z niego jest :)
bo ta padline co jest pod zegarem nie mozna nazwac MŁYNEM
7 maja 2007, 21:07 / poniedziałek
WLg a po jaki huj nam oprawy jak my dopingowac nie potrafimy wiesz nawet i 10000 balonikow czy rac i nawet najbardziej pomysłowa oprawa nie zastopi pierdolniecia z dopingiem konkretnego wiec najpierw uczmy sie dopingowac a pozniej pomyslmy o oprawach kture teraz sa zbędne kiedys nie bylo opraw i było dobrze..i znow ten robert czemu wszyscy{prawie} widza tylko roberta jako mlynarza?! juz to dzis pisalem bylo kilku lepszych od kturych nauczylibysmy sie wiecej niż od R
7 maja 2007, 21:19 / poniedziałek
młyn w starej kiszewie ?? gdzie on jest ? w centrum nic tam takiego nie ma a jesli gdzies jest niedaleko to napewno z niega mąki juz nie ma :) - ( nieczynny)

a tak powaznie to młynarzy powinno byc dwóch - jednemu szybko gardło wysiada !! a po drugie jak jest jeden to nie wie co sie dzieje na murawie i doping nie ma nic wspolnego z sytuacja na boisku !!!!

a z selekcja to tez dobry pomysł !! jak gosc zabiera zone :) na mecz to niech ja wezmie na prostą lub na łuk a niech nie pcha sie z nia do młyna !!!

i w zadnym wypadku młyn nie moze maleć w trakcie meczu !!! jesli kogos interesuje co sie dzieje za nim jak koles goni kolesia to nie ma miejsca na takiech w młynie !!!! tam sie liczy tylko dobro Lechii !!!

LG !!!!
7 maja 2007, 21:34 / poniedziałek
wrzeszczanin 1945 % poparcia !!!

A slawoy obiło się o uszy i Ciebie też sie przypomniało :) Szkoda że Sado w Szkocji siedzi :) A nie mgółbyś nam pomóc na Miedzi i wpasc na gniazdo :) ?? Może nie na cały mecz jak się nie czujesz ale chodźby na 10 -15 minut ??
7 maja 2007, 21:35 / poniedziałek
Moim zdaniem selekcja to kiepski pomysl bo naprzyklad ja mam dopiero 15 lat a jestem glośniejszy od wielu starszych osób odemnie. /Pozdro
7 maja 2007, 22:29 / poniedziałek
17> tak młyn a nie jakies dziewczyny 15letnie z chłopakami wchdozą do młyna zeby potem sie pochwalic ze tam byly..Popatrzcie sobie na inne mlyny w necie i zobaczcie co tam sotją za ludzie..

LECHIA GDAŃSK!!
7 maja 2007, 23:22 / poniedziałek
Te 16 latki w mlynie niech podrosna z rok 2 lata :) Zeto bedzie odpowiedzialny za spis po meczu z Ruchem na koniec sezonu wszyscy z mlyna wychodza zostaja panny i robimy spis zeby policzyc ile ich tam jest :) kazda pnna chetna na spiewanie na stojaco lub ziewanie na kleczaco musi podac swoj numer i pesel. Po wykonaniu tej czynnosci dostaje legitymacje ze swoim zdjeciem oczywiscie po odpowiednich filtrach w photoshopie. Napis na legitymacji bedzie brzmial Jestem ziomalka Gdanskiej Lechii. Ktora panna nie chce sie pobawic po godzinach nie dostaje legitymacji. I po sprawie zostana najwytrwalsze czego sie nie zrobi dla Lechii :) hehe
7 maja 2007, 23:30 / poniedziałek
@ULG

Rozwaliłeś mnie.
Gdzie moja legitka? ;P

nie no dla Lechii to mozna nosic nawet metalowe tabliczki na czole ;)

jak sie jest kibicem, a nie lanserem/lanserką ktora przychodzi na mecz a.) bo chlopak chodzi b.) sa fajne ciacha [autetycznie slychac takie slowa] c.) bo tak sie mozna komus podlizac

żenada. ;)
7 maja 2007, 23:51 / poniedziałek
Byla oprawa... siedzialem na luku jak zawsze i ktos za mna wpadl na pomysl, zeby serpentyny zrobic :) przydaly sie gazety :)

Trzeba powiedziec sobie szczerze - z tego mlyna nic nie bedzie... Nie przegonimy malolatow, bo zostanie puste miejsce.

Dopuki prosta jest oddzielona to moim zdaniem nie da rady tego naprawic.

Pamietam pierwsze mecze Lechii W zyciu (zalapalem sie akurat na przemarsz mlynu pod zegar). Wtedy mlyn to bylo naprawde cos, szacunek.

Na dzien dzisiejszy uwazam, ze to wstyd usiasc pod zegarem... Pamietam jak moim oczom ukazala sie na oko 12 letnia dziewczynka w rozowej kurtce rozmawiajaca przez tel komorkowy (co ona tam ku*** robila na srodku "mlyna"?!?!)

Wczoraj po raz pierwszy od wielu lat bylem na "18" (troszke sie za stary zrobilem) i przypomnialy mi sie te klimaty. Siadam w koncu przy stoliku a kolo mnie maly chlopiec (na oko z 16 lat). Ja ledwo mowilem (w koncu zdarlem gardlo na meczu) i jakos podsluchal, ze na meczu bylismy wiec sie pochwalil, ze tez byl. Pytam sie gdzie siedziales? pewnie w mlynie? - odpowiedz oczywiscie twierdzaca...

Na dzien dzisiejszy sie lezka w oku kreci jak sobie przypomne oprawe chocby taka jak "do zobaczenia na wiosne" Widac, ze staczamy sie w dol. Wymagamy od pilkarzy kiedy na trybunach burdel. Nie ma oprawy - nie ma dopingu.

Powiedzialem to wczoraj i dzis powtorze - Na chuj byly te apele do kibicow? Jak mi ktos sie deklaruje, ze gra o honor to niech wygra... Na mecze i tak przyjdziemy.
Wyzywac pilkarzy to przesada, bo byli podlamani i to byla najwieksza kara.

Ja bede jak zawsze na luku jak cos to zapraszam ludzi powyzej 20 roku zycia i 1 - 2 kumatych, zeby pokierowac dopingiem.

Jebac mlyn!

PS Wrzuty na Arke tez troche nie na miejscu... Trzeba ich szanowac, bo lepszego wroga trudno bedzie znalezc :) Po tej akcji myslalem, ze sa w wiekszym dolku niz My. Jak wroca flagi to mozemy porozmawiac na dzien dzisiejszy odpuscilbym temat zupelnie. Trzeba pamietac, ze nie cala Arka odpowiada za wybryki patologi z Cisowej itd tak samo jak nie My odpowiadamy za patologie w mlynie czy w ZKM po meczu. Nie umielismy wychowac to teraz mamy!
7 maja 2007, 23:58 / poniedziałek
K... legitke dostaniesz nawet taka superhiper nie widzialna ale niestety spis cienie moze ominac na meczu :) hehe no panienki musza trenowac :d
8 maja 2007, 11:13 / wtorek
Od bardzo dawna kibicuję Lechii,miałam chłopaka ,który na każdym meczu był w MŁYNIE.Ja w tym czasie siedziałam na prostej,bo tam dla mnie wstęp był wzbroniony.I nawet nie wypadało mi tam być.Skoro tak było ładnych parę lat temu to teraz też tak możecie zrobić.Co do średniej wiekowej to pozostawiam bez komentarza......Młyn potrzebuje normalnych ludzi,a nie małolatów którzy pomylili piaskownicę ze stadionem.
Pozdrawiam wszystkich
8 maja 2007, 12:21 / wtorek
Niestety kiedy by sie zrobilo juz taki wpis to jestem przekonany ze wiekszosc tych lasek z mlyna wybrala by ziewanie na kolanach niz spiewanie. Tak nie moze byc z niecierpliwoscia czekam na mecz z Ruchem i to ze stara gwardia bedzie probowala cos rozruszac chetnie sie do nich przylacze.
8 maja 2007, 12:41 / wtorek
Może śpiewak operowy ze mnie rzadny ale te starsze piosenki znam a dużo ludzi w terażniejszym młynie zna te które usłyszą gdzieś na ulicy od pijanych lumpów w których jedynie pod wpływem alkocholu budzi się regionalny patriotyzm. Trzeba kogoś ze starszych aby nauczył tych młodszych dopingu i będzie wporządku nawet małolaty się nauczą i będą przekazywać dalej - ale tu sobie można tylko popisać :(
8 maja 2007, 14:40 / wtorek
ulg moze sie doczekac ale tez ci sprawdze legitke czy bedziesz ta usiasc :) no i zeby czasem niemusialbys ziewac na kolanach:) dobr:) ale smutne i prawdziwe z twojej stony te spostrzerzenia :)

wlasnie sam jestem ciekawy czy wroca te czasy i bedzie mlyn prawdziwy i oprawy typu do zobaczenia na wiosne to bylo piekne
8 maja 2007, 15:18 / wtorek
ekhm,
może zacznę od tego że na młynie byłem 2 może 3 razy w życiu, na samym początku moich wizyt na Lechii (dokładniej mecz z Ruchem w zeszłym sezonie), kilku lat stażu i wielkiej ilości wyjazdów może nie mam, ale nie o to przecież chodzi...

Nie znałem większości słów, wiec przeniosłem sie na łuk gdzie siedze do dziś.
Nie chodziłem na młyn, bo śpiewanie typu: "...to my kibice z Gdańska, znani z Chuligaństwa..." albo tym podobne, mi nie pasowało, bo chuligan ze mnie marny :)
Dlatego z ziomkami dopingujemy ile mamy głosu z łuku przy emerytach na krytej :)

Jak na meczu z KSZO zobaczyłem co sie dzieje na młynie to normalnie płakać mi sie chciało.
Gdzie są faceci co przyprowadzają te "tapeciary"?? Myśle że one same nie wpadły na pomysł przyjścia na młyn. A co do dzieciaków i ograniczeń co do wieku to troszke bez sensu. mnie osobiście to nie rusza, ale znam ludzi co faktycznie mają mniej niż 18, a dopinguja lepiej niż nie jeden z 18 i wyżej...

Pomysł z zebraniem sie tych co ich wkurwia doping obok klatki uważam za genialny! :)
Nawet jeżeli na Miedzi zbierze sie bez tapetopodobnych elementów i 1,5 metrowców młyn, to jak sie utworzy 2 strony to nic sie nie stanie, nom niem?

Ale na pewno nie może być tak jak na KSZO :/, rozumiem że niektórzy nie dopingują, bo ich wkurwia to co sie dzieje na płycie boiska, ale jak drużyna nie bedzie miała dla kogo grać, to o dobrej grze można zapomnieć.
8 maja 2007, 16:56 / wtorek
Pamiętam na meczu (chyba) z Jagą, kiedy z ich strony był śpiew i doping z naszego młyna popłynęło : "Wy śpiewacie, my bijemy..." Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać... Żenada...
8 maja 2007, 16:58 / wtorek
HUJ Z TYM MŁYNEM...NIC Z TEGO NIEBĘDZIE.PIERDOLOICIE O SELEKCJI-TO KTÓRY WCHODZI DO MŁYNA I USUWA ROBACTWO?NO KTÓRY?MAMY ŚWIETNĄ CHULIGANKE,WSPANIAŁE TRADYCJE ALE MŁYN HUJOWY!I WĄTPIE CZY TO CAŁE PIERDOLENIE COŚ ZMIENI!WKURWIA MNIE TA SYTUACJA WIĘC BLUZGAM.NASZ MŁYN TO WSTYD,I WSTYD SIE TAM POKAZAĆ.CIEKAWY KTÓRY Z WAS PUJDZIE,WYJEBIE BAHORNIE...NIECH ZGADNE...NIKT?
8 maja 2007, 18:01 / wtorek
Dopóki nie będzie mobilizacji i odgórnej decyzji, by starsi stojący często na koronie bądź siedzący obok młyna, poszli pod zegar. Dopóty temat będzie powracał jak bumerang, bo żadne wpisy na forum czy pojedyncze klapsy nie usuną tej sporej JUŻ grupy małolatów. Gdy pozostanie tam grupa teraz aktywnie dopingująca i dojdą do tego starsze osoby. Po jednej reprymendzie, żaden dzieciak nie mówiąc już o "różowych", nie stanie w centrum. Teraz się śmiejemy widząc wychodzącą 15 minut przed końcem "szarańcze". Po jakimś konflikcie. Śmiejemy się z małolat wyrywających sobie, jak same mówią "łonówki" :D. Tylko ile można? Może faktycznie Ci, którym zależy na kolejny mecz powinni zmienić miejsce, nawet o te kilkanaście metrów.
8 maja 2007, 18:09 / wtorek
szczerze mówiąc to naprawde nie ma już takiego dopingu jak naprzykład w rundzie jesiennej. drużynie trzeba zawsze głośno i dobrze dopingować. zgadzam się z tym żeby nie wpuszczać na młyn dzieci w wieku 12-14 lat ani żadnych dziewczyn które mają zamiar tam gadać. na niektórych meczach widziałem jak kilka dziewczyn śpiewało na młynie. wierze w to że młyn będzie taki jak kiedyś
8 maja 2007, 18:25 / wtorek
Ja napisze tylko tak!! Na Lechie chodze praktycznie od wozka, trenowalem w tym klubie i kocham ten klub!! ZAwsze kiedyt przychodzilem na traugutta chodzilem do mlyna, chociaz pamietam czasy kiedy nie bylo mlyna prawie wogole kiedy lechia /polonia spadala z II ligi. Ale nawet wtedy zbieralismy sie w trojke czy czworke i spiewalismy chociaz wiekszosc smiala sie z nas ze nie ma dla kogo :( Teraz wole isc na luk i tam ogladac mecz niz siedziec z Tymi gowniarami i gnojami ktorzy tylko sie kurwa chwala ze oni sa huligani bo sa z mlyna!! Marzy mi sie tak zebym po meczu nie mogl sie odezwac zeby zedrzec gardlo dla mojej lechijki, kiedy nasi pilkarze wchodza na boisko zeby hymn byl zaspiewany tak zeby pilkarze gosci posrali sie ze starchu ;) ALe jak narazie to chyba nie mozliwe :( A co do Roberta to uwazam ze smialo moglby prowadzic mlyn bo podoba mi sie u niego to ze w sumie jko jedyny reaguje na to ze ktos nie spiewa czy jakies okrzyki w stylu uhuh jak w druzynie gosci gra murzyn, wiec doping bylby na poziomie :) Pozdrawiam prawdziwych kibicow i moze faktycznie umomy sie najblizszy mecz w jednym miescu bez gnojstwa i djamy z siebie wszystko??
8 maja 2007, 18:43 / wtorek
To nie jest kwestia wieku, a podejścia.
W 93 miałem 13 lat, a nikt z młyna mnie nie wyrzucił, ani nie miał do mnie zastrzeżeń, bo darłem mordę przez cały mecz.
Tyle.
8 maja 2007, 18:45 / wtorek
Pan Robert się niestety marnuje prowadząc tak chujowy młyn jaki obecnie mamy na T29...

i powiem krótko...

SZKODA BYŁOBY STRACIĆ TAKIEGO MŁYNARZA !!!

Mam nadzieję że się coś zmieni , bo jakość młyna spada tak jak forma naszych piłkarzy , niestety. A jak to pierwsze się odrodzi, to napewno pomoże również ruszyć do przodu Naszym grajkom
8 maja 2007, 19:20 / wtorek
Robert nie jest i nie będzie już młynarzem! Czy to takie trudne do zajarzenia? Wbijcie sobie do głowy to jedno zdanie : NIE MA GO JUŻ. Jest poprostu zwykłym widzem na meczu i tyle. Doping prowadzą inni. I jak komuś to nie pasi może isc za nim, lub isc na krytą pogadac z Kurskim czy Adamowiczem jaki to Robert prowadził młny <hahaha< >napinka<
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.492