Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

MŁYN!

strona 2/3

8 maja 2007, 19:37 / wtorek
A co do Szkocjii pojechal :D
Ja tam tesknie z Rzez... :)
8 maja 2007, 19:38 / wtorek
Rugby1981 ja ci ziewac nie musze hehe :) ale legitke mozesz sprawdzic gdzies cos tam zostalo...przy okazji mozesz przyniesc to miales :)

Sado to byla najbardziej odpowiednia osoba na prowadzacego, niestety emigracja nas zzera...

Stara Gwardia ma pole do popisu z niecierpliwoscia czekam na Ruch

O nasz !!!!
8 maja 2007, 19:43 / wtorek
witam

powiem tyle bym chcial dalej ROBERTA bardzo dobry z niego mlynarz to jest moje zdanie bym chcial zeby dalej prowadzil mlyn
8 maja 2007, 19:48 / wtorek
Z pełnym szacunkeim do jego osoby, ale znow chcesz spiewać 3 piosenki na krzyz ?
Dajcie szanse młodym, mają dobre pomysły. Potrzeba tylko odpowiednich osob na młynie, ktore chcą spiewac niezależnie od tego kto go prowadzi.
8 maja 2007, 19:48 / wtorek
To co na ostatnim meczu z KSZO było na młynie to żenada...
już lepiej żeby go nie było niż był jakiś cichy i wg...
myśle nad tym żeby na prostej też był 1 młynarz aby cały stadion śpiewał..
Bardzo podoba mi sie przyspiewka:
Tylko Ty , w moim sercu Ty,jedna jedyna nie pokonana Lechia kochana ;**

Wierna Fanka z Tczewa ;**
Pozdrawiam ;**
8 maja 2007, 19:52 / wtorek
WITAM

CO do mlynarza na prostej to by bylo dobre ale pewno by tam nie ruszylo zapewne a co mlynu pod zegarem ja jestem osobiscie za ROBERTEM i tyle to jest moje zdanie zajebiscie powadzi mlyn
8 maja 2007, 19:56 / wtorek
Witaj JAWOR

Moim osobistym zdaniem, nie masz pojęcia co piszesz. Śmiewac hymn conajmniej co 15 minut to normalne? Twoim zdaniem? Bo Robcio to zajebiscie robi wiec co tam moze i być co 5 minut. Heh. "Szkocja" przeciez mecz bez conajmniej x3 "Szkocji" to nie mecz. To tylko moje osobiste zdanie JAWORZE :) <napinka100%>
8 maja 2007, 19:57 / wtorek
Jawor z tym młynarzem na prostej to spróbować można...
A co do młynarza pod zegarem to może dajmy komuś innemu szanse...
8 maja 2007, 19:58 / wtorek
japierdole znow sie odezwali"fanatycy" roberta:) ludzie skumajcie to go niema nie bedzie już kręcił młyna pozatym jakos sobie radzilismy{z calkeim niezlym skutkiem} bez R na mlynie w 4-5 lidze byli inni LEPSI od których moglibyśmy sie nauczyc o wiele wiecej niz od Roberta R to nie jest jedyna osoba na Lechi co potrafi kręcić mlyn jak tu ktos w poprzednich postach napisał do kręcenia młyna dobrze nadawał sie S gdyby tak jescze wspomógł go Ś to by bylo naprawde dobrze ale niestety tak nie bedzie...
8 maja 2007, 20:01 / wtorek
ja wale ;/
na młynie dajmy komuś innemu szanse..
przecież każdy ma prawo podjąć taką decyzje i może być lepszy od R ale trzeba tylko chcieć a wy wierzycie w tylko jednego...
8 maja 2007, 20:04 / wtorek
ja tez w wierze w innych ale poprostu mowie swoje zdanie na temat mlynarza dla mnie ROBERT byl bedzie i jest dobry
8 maja 2007, 20:06 / wtorek
Ja chce aby dano szanse komus innemy jak mu nie pójdzie to przecież R może być znowu
8 maja 2007, 20:07 / wtorek
Śmieszna ta dyskusja wogóle :) Nie mam nic do Roberta ale bez przesady to jakiś fanatyzm w jego kierunku ?:) Jak już wielu postach tutaj wymienionych ile tu zajebistych młynarzy zostało powspominanych :) Robert prowadził dobrze doping ale teraz?? 3 piosenki na krzyż i awantura na młynie :) A panie JAWOR czy uważasz że Robert jest lepszy od Sado ?? Szkoda że on siedzi w Szkocji ale może powróci kiedyś i pokaże Ci jak się doping kręci :) A mistrzem szkocji to był własnie On :) A rzeźnik to Myyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yy Wierzyyyyyyyyyyymyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :):)
Ś. nieźle podkręcał doping :) !!!

Slawoy gdzie jesteś czekam na odpowiedź czy przyjdziesz wspomóc ?:)
8 maja 2007, 20:10 / wtorek
Jedyna mozliwoscia jaka jest zeby poprawic rytmike myyyy wierzymy jest puszczenie go z kasety takiego przedluzonego, byc moze wtedy stadion podlapie o co chodzi w tej piesni...
8 maja 2007, 20:15 / wtorek
a co z młynarzem na prostej ??
wtedy cały stadion by śpiewał a nie 1/3...
8 maja 2007, 20:24 / wtorek
mlynarz na prostej to ciezkie rozwiazanie bo jak sie maja niby porozumiewac wystarczy jeden mlynarz jeden a dobry + dobre naglosnienie na caly stadion mikrofon + naglosnienie i bedzie elegansko
8 maja 2007, 20:29 / wtorek
ULG no masz tez racje ..
ale musi byc jakis dobry młynarz zeby caly stadion śpiewał a nie 1/3
8 maja 2007, 20:42 / wtorek
Witam wszystkich Płakac mi sie chce jak widze co niektóre wpisy!! Proponuje wam założyć fan club Roberta. Większość z was wypłakuje sie że nie ma młynarza . A sami nie potraficie sie zmobilizować i dać z siebie wszystko . Co do ostatniego meczu wszyscy znajomi mówią mi , że byliśmy głośniejsi od młyna a było nas tylko 25. Na następnym meczu również wam to udowodnimy , że nie liczy sie ilość ludzi i kto prowadzi doping poprostu trzeba sie zmobilizować i zgrać. A gdy doping będzie dobry mozna pomyśleć nad oprawą która jest niczym bez dopingu. oczywiscie zapraszam wszystkich którzy chcą sie do nas dołaczyć i powoli na nowo odbudować młyn oczywiście o wieku i płci nie musze wspominać !!! LECHIA TO MY . niezwracajcie uwagi na błedy hyhy
8 maja 2007, 21:54 / wtorek
Kamil88 jesli zamierzacie tak dalej prowadzic wasz kilkudziesiecioosobowy mlyn to ja dolaczam sie do was.Nie zamierzam stac z malolatami i jakimis dziewczynkami w mlynie.Mlyn to mlyn a nie przedszkole i klub lanserski
8 maja 2007, 22:47 / wtorek
Predzej czy pozniej i oni do was dolacza niestety sami sobie nie poradzicie dobre checi niektorych nie wystarcza ....
9 maja 2007, 01:50 / środa
ja zardzewialem. gwalccie Śr... podobno na Slasku cos tam zapodawal. pamietam ze kiedys potrafilismy ciagnac 1 piosenke kilka minut na maxa. Teraz nie wiem czy znalazlo by sie charyzme widzaca jak po 2 powtorzeniu pisenki/zwrotki polowa przestaje spiewac tylko mruczy. wtedy wystarczylo wrzasnac: "JESZCZE GLOSNIEJ" i dalej byla jazda mysle ze dzis by to olali. Coz czasy spiewnikow, 3-4 zmieniajacych sie mlynarzy minely chyba. Pamietam ze Sado mial zawsze 3 zmiennikow bo niestety trzeba odpoczac.
9 maja 2007, 07:05 / środa
lepszy doping niz ostatnio to byl w Waplewie na VI lidze . powaznie. kto byl ten pewnie pamieta :)
9 maja 2007, 08:15 / środa
niezaprzeczam , że w 6 lidze jest leprzy doping niż u nas .Ale nie możemy oglądać sie na innych.Lechia to Lechia a nie Lech Poznań czy Piorun Sulęczyno. A co do tego że Sado świetnie prowadził doping nie mam wątpliwości ale do tego potrzebne są też odpowiednie osoby śpiewające które mają chęci a nie 12 letnie dzieci i cnotki które tak naprawde walą sie jak domy w czeczeni !!!! pozdrawiam G88
9 maja 2007, 08:44 / środa
hmm Jezeli problem zbyt szybkiego spiewania Hymnu dalej istnieje (niewiem nie jestem w kraju) to mam swietny plan !! wpuscic na gniazdo Rzeznika na nastepny mecz i bedzie ciagnal caly czas MYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY az wszyscy zrozumieja o co chodzi ( taka mala rada :) )
9 maja 2007, 16:29 / środa
LG--HS no ciekawy pomysł :D:D Napewno on to robił wyśmienicie :P A slawoy zardzewiałeś ??:) Co Ty gadasz każdy co kiedyś się tym zajmował napewno nie zardzewiał tylko no prośba jest i napewno nie zapomniałeś jak to się robi :) A teraz zrobimy tak że będziesz miał kim kierować naprawde :) A Śru... no albo na Śląsku albo na którymś z ostatnich meczy zapodawał ehh rozgrzał ostro ale chyba nie pali się do tego bo stoi z boku i obserwuje sytuacje :) Jak nie to trudno sami będziemy musieli wziaść sprawy w swoje rece :(:(:)
9 maja 2007, 20:28 / środa
Rzeznika dzis widzialem i od razu poczulem MYYYY WIERZYMYYY :)
10 maja 2007, 00:21 / czwartek
Witam, niestety z przyczyn niezależnych nie mogłem być na ostatnim meczu z KSZO;/ Ale z tego co wyczytałem to widzę że inicjatywa KAMIL88-a jest jak najbardziej potrzebna. Powiedz mi w takim razie gdzie mam się wbić na meczu z Miedzia aby śpiewać z Wami.!!

Tylko Lechia!!
10 maja 2007, 08:35 / czwartek
Niech jakis student PG sie wypowie, gdzie mamy usiasc :)

Kiedys ktos glosil teorie, ze gdyby usiasc na przeciw krytej to bylaby lepsza akustyka ... :)

W zwiazku z tym moze usiadzmy wszyscy na luku przy prostej jak na meczu ze Slaskiem ? Zagluszyc Kinder Mlyn to nie bedzie problem... A jak ktos tym dobrze pokieruje i tamci sie rozejda to bedzie mozna np w przerwie zrobic przemarsz w miejsce mlyna i wszystko bedzie normalnie :)

Niech nas bedzie 50 to i tak damy rade :) a potencjal na luku jest ogromny wiele gardel czeka na to zeby pospiewac :)
10 maja 2007, 15:29 / czwartek
Robert jest dla mnie mega żenujący ... jak ostatnio zamiast ku*** wziasc , pokierowac reszta to zaczął jakiegoś małolata w okularach straszyc ... POMOCY .... chlopie ...

eee tam szkoda nerwow.... jak dla mnie on jest dupa nie mlynarz ...
10 maja 2007, 16:19 / czwartek
ludzie konkretnie gdzie sie spotkamy????bahornie odrazu wypierdalamy!gdzie sie spotykamy?łuk od strony zagara przy krytej?nie ten sektor sąsiadujący z krytą ale te następny?co wy na to?BIERZMY SPRAWY W SWOJE RĘCE!
10 maja 2007, 17:52 / czwartek
spotykamy sie z prawej strony młynu stojąc naprzeciw boiska czyli tam gdzie ostatnio zresztą będziecie nas słyszeli pozdrawiam
10 maja 2007, 17:57 / czwartek
Spokojnie zanim młyn będzie głośny najpierw trzeba nauczyć wszystkich śpiewać w rytmie. Obecnie 90% przyśpiewek jest śpiewanych za szybko. Jakby wszyscy ścigali się kto szybciej skończy. Panowie nie o to chodzi! I co z tego jak byłoby głośno jak w tym tempie nie można nic zrozumieć. Nie wspomnę już o hymnie bo co mecz jest chyba coraz szybciej śpiewany.
Co do Roberta to jego czas już się skończył.Nie ma pomysłu na dalsze prowadzenie młynu. Powinien prowadzić go ktoś nowy z nowymi pomysłami i ambicjami.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
10 maja 2007, 19:30 / czwartek
Najlepiej zagłuszyc kinder mlyn na luku przy prostej, tutaj siedzi wiele osob co az sie rwie do dopingu ale nie chce z dzieciakami lanserami siedziec. Jakby w tym miejscu stanela grupka co rozkrecala swoj doping z Kszo to gwarantuje ze caly luk ryknie z nimi! Luk od strony krytej jest cichy, nie poderwie sie ich do dopingu,siedzialem tam pare razy i strasznie wieje nudą
10 maja 2007, 19:53 / czwartek
łysy82 masz całkowitą rację ja tam siedze od czesu krzesełek i zawsze jak sie cos dzieje to tam jest ostry doping !!!!
wiadomo ze nie pojdzie sie do młyna bo tam srednia wieku 15-16 lat ( moze mniej ) fajnie by tam ktos zmobilizował do dopingu ludzi było by ekstra :)
moze by parasol sie przeniusł z krzesełek na łuk i troche poderwał ludzi a pozatym zawsze by było weselej :) przed krzesełkami siedziałem na prostej po prawej stronie i wiem co mówie !!
poprostu potrzeba co pare metrów rozmiescic ludzi z wielkim poparciem i autorytetem kibicowskim a jak oni cos rzuca do okrzyku to wszyscy za nimi krzykna a za młynem nie zawsze chce sie krzyczec szczególnie jak nie są to okrzyki na temat tego co sie dzieje na murawie !!!!
czekam na mecz z miedzią - tylko zwyciestwo !!!!
LG !!!!!
10 maja 2007, 23:27 / czwartek
Kamil przemyslcie polozenie mlyna przy prostej :) Jak dobrze pojdzie to i prosta sie wlaczy do dopingu i bedzie do nich blisko...
A na meczu ze slaskiem Luk ten pokazal, ze jest tam gigantyczny potencjal. Wystarczy, ze ktos tym pokieruje. Ta 25 osobowa grupka spokojnie podola :)

Na luku obok krytej raz siedzialem i na "kto dzisiaj wygra" Sam odpowiedzialem... za 2gim razem dolaczyl sie kumpel a przy 3cim pare osob wiecej...
Nigdy wiecej tam nie usiade ;] wole przyjsc 40 min wczesniej i usiasc przy prostej.
10 maja 2007, 23:38 / czwartek
Też uważam że lepiej byłoby wprowadzić nowy młyn na łuku przy prostej, bo tam siadają ludzie chętni do dopingu. Raz też siedziałem na łuku przy krytej i ciężko było kogoś zmotywować do dopingu. ludzie wstali ze 3 razy na hymn + raz na szkocję;/....dlatego uważam że grupka rozkręcająca doping powinna siąść na łuku przy prostej!!Ja sie oczywiście dołączę;]........marzy mi sie pożądnie pociągnąć River na Ruchu

Tylko Lechia!!!!
11 maja 2007, 12:45 / piątek
zgadzam sie z poprzednikami, łuk przy prostej ma ogromny potencjał, wszysycy tam chcą dopingować, ale powoli maja coraz większego focha w młyn, dlatego grupka dopingująca w meczu z Kszo, chodzcie do nas na łuk!!!
11 maja 2007, 14:58 / piątek
Zgadzam sie z wami że łuk jest rewelacyjny tyle ,że namnie chodzi o zmiane miejsce bo młyn ma być tam gdzie był a o poprawienie dopingu. TRZEBA UŚWIADOMIĆ MŁODYM ŻE MŁYN JEST DLA LUDZI STARSZYCH.I NIE DLA DZIEWCZYN .NAJPIERW w młynie będzie 25 osób puzniej 50 100 itd starsi też dołaczą kiedy zobaczą że są tam normalni ludzie . Narazie młyn jest to sama dzieciarnia pare osób starszych tez sie znajdzie ale napewno nie czują sie tam dobrze otoczeni zgrają dzieciaków!!!!!!!
11 maja 2007, 15:20 / piątek
KAMIL88 - zgadzam sie ze mlyn powinien byc pod zegarem, ale starszych z łuku za chuja nie namowisz zeby dołączyli sie do dzieci. Niestety sytuacja wymaga od nas dzialan konkurencyjnych w stosunku do mlyna, nie jest to rowziazanie idealne ale najlepsze jakie mamy. Trzeba sie na łuku zorganizowac, ryknac, non stop spiewac i powoli przesuwac sie pod zegar "delikatnie" usuwając stamtad dzieciakow.
11 maja 2007, 15:22 / piątek
A co wy na to, żeby na młyn były osobne bilety i byłby sprzedawane jedynie za okazaniem dowodu tożsamości??

;D
11 maja 2007, 15:24 / piątek
I o to chodzi, narybek....tfu ! nasza mlodziez niech dalej stoi w mlynie i sie uczy wsluchujac sie w barytony dobiegajace z luku. Nie trzeba bedzie nikogo grzecznie wyrzucac ani rozdawac lisci - wilk syty i owca cala.
11 maja 2007, 16:58 / piątek
kamil88 spotkamy sie wszyscy tam gdzie muwisz.gówniarzy wyjebujemy jAK COŚ.pojedziemy ostro z dopingiem!
11 maja 2007, 17:06 / piątek
Proponuje zebranie na luku tam ostry doping.
Pogoda powinna nam sprzyjac :))) jak bedzie brzydko to piknikow nie bedzie, kobiety zostana w domach, a dzieci mama nie pusci :)

Moja wyobraznia mowi, ze pod zegarem powinno sie zrobic puste miejsce i wtedy wziasc flagi i zrobic piekny przemarsz pod zegar z ludzmi, ktorzy chca i nadaja sie do dopingu :)

PS co do selekcji przepraszam tu kobiety, ale zabronic wejscia tym, ktorzy o mutacji moga przeczytac jedynie w ksiazce od biologii...
11 maja 2007, 18:10 / piątek
W gwoli ścisłości idziemy na młyn !!!!! Tylko nie damy dojść do głosu reszcie Młyn jest pod zegarem i tyle w razie tragedii pomyślimy co potem czy nie pójsć na łuk !! Pozdrawiam :)

Takie stanowskio grupy :D:D:D
11 maja 2007, 18:38 / piątek
Limak uwierz mi ze jak zaczniecie doping rozkrecac na luku przy prostej to lepiej ci wyjdzie. Nie zakladaj ze wszyscy nagle przemarszuja pod zegar, skonczy sie tak jak z Kszo ze tylko mala (ale glosna) grupka bedzie spiewac. Zdecydowanie glosniej wyjdzie na luku, tu jak juz mowilem tu jest ogromny potencja, ale ludzie nie rusza za wami w strone gowniarzy. Zacznijmy na łuku a zobaczycie jaki efekt bedzie!!!l
11 maja 2007, 18:50 / piątek
łysy82 tak rozumiem wiemy żę na łuku jest potencjał :) Ale chcemy spróbować obudzić ten młyn no i oczywiscie nie ma tam miejsca dla połowy tych ludzi co teraz tam stoi !! Niech stoją obok i się uczą i patrza jedza kiełbaski nie wiem ale niech nie przeszkadzają :) A oto już się nie martwcie zobaczymy będzie tragedia pomyslimy czy w 2 połowie sie nie wybrac :) Tylko czy będzie tam miejsce dla Nas ?? Czy starzy będa chcieli Nas słuchać czy będzie jakaś współpraca tego to już nie wiem :)

Grupa pozdrawia :):)
11 maja 2007, 18:54 / piątek
Oby sie udalo Limak, STOP LANSERCE GÓWNIARZY POD ZEGAREM
11 maja 2007, 19:05 / piątek
Chcecie dobry doping? Bardzo proste, tylko trzeba chęci i przełamać się.

slawoy pogadaj wiesz z kim (Mieszko Gniezno), zrób propagande ale nie na forum, tylko telefonicznie. Przekazujcie dalej, wsród swoich, zbierzcie się przed meczem w Maksie, wypijcie piwko, ruszcie na stadion. Napewno dacie radę się zebrać w 50. i od razu zajmijcie miejsce na łuku i zacznijcie śpiewać. Inni wstaną i pociągną z Wami, a dla kinder balu czy RooZoofyCh BlOooOGaskOOFF nie bedzie juz miejsca na luku. I do tego nie jest potrzebny żaden Sado, żaden Robercik czy Rzeźnik. Ba sami będziecie sobie zapodawać piosenki. Od cudów był ten co boso po jeziorze chodził. Bo co ma zrobić Robercik skoro większość jego podopiecznych nie zna piosenek. Zróbcie swój młyn, wodzireja nie szukajcie.

Pozdrawiam

Ja
11 maja 2007, 19:38 / piątek
Spotykamy sie tam gdzie prowadzilismy doping na KSZO . Jak już tam będziemy dogadamy sie i wspólnie postanowimy gdzie iść miejsce zawsze sie znajdzie. na łuku ostatnie rzędy zawsze sa wolne .POZDRAWIAM
11 maja 2007, 20:16 / piątek
tak ja tez uwazam ze na łuku doping bedzie si !!!
tylko wazne by tam był spokój by nikt na nikogo nie wymuszał tego czy owega i tu pewnie znajdzie sie ktos kto akurat czegos nie zaspiewa !!! ale niech tak bedzie,
Ci co chca spiewac to beda i doping bedzie głośniejszy bo i prosta zapewne sie podłaczy ( po zwyciestwie z piastem w niedziele tylko zwyciestwo !! )
wazne tez by dzieci z młyna zostali na swoim miejscu a nie ze moze na łuku jest lepiej to na hura wszyscy w to miejsce niech oni dalej ciagna to co ciagneli !! ale łuk niech sie właczy ze swoimi przyspiewkami z dopinkiem jak młyn zasnie lub sie rozleci !!!
a to na tym meczu trzeba doping poprowadzic na całym stadione !! nie tylko ze druzyna tego potrzebuje ale tez dlatego ze nastepny mecz u nas jest z ruchem !!! i wtedy juz nie moze byc wpadki z dopingiem
pomyslcie tez by jakos podziekowac zawodnikom za piast niech wiedza za dali nam nadzieje i mam nadzieje ze i oni tez uwiezyli w to ze moga byc w OE !!!!
pozdrawiam i szykuje gardełko ( do dopingu ;) )

LG !!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024