Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Wojciech Stawowy w Wiśle

strona 1/1

1

8 maja 2007, 14:27 / wtorek
Najprawdopodobniej został już trenerem Wisły Kraków, to szansa dla Lechii w walce w przyszłym roku ;-)
8 maja 2007, 14:51 / wtorek
Ciekawie jest, bo ARKA SSA dementuje tę wiadomość, jak znam życie, to Stawowy chyba jednak odejdzie do Wisły.
8 maja 2007, 15:17 / wtorek
co za bzdura, to bylaby porazka w Wisle..stawowy kupowal mecze w Craxie i sledziach !!!
zreszta plotka jak narazie bo wisla nie ma ifno NAWET u siebie a sledzie zaprzeczaja
8 maja 2007, 15:21 / wtorek
to z wp odnośnik
8 maja 2007, 18:43 / wtorek
swietny temat na forum...gratuluje zalozycielowi...a tak wogole to co to ma wspolnego z Lechia???a odnoszac sie juz do tematu to nie wydaje mi sie zeby W.S. odszedl do Wisly...tylko wp. i mozne jeszcze jeden portal rzucilo taka plote,sam Stawowy o niczym nie wie a klub dementuje wiec zamiast zakladac taki temat lepiej ogranicz sie kolego zalozycielu do komentarzy na wp;)pozdrawiam
8 maja 2007, 19:34 / wtorek
Uwankers mówi w innym poście:
"uuuu zawialo groza...zeto to bez watpienia najwiekszy napinacz na tym forum!!!sprobuj podwarzyc jego zdanie a zrowna cie z gnojem i wyzwie na priv wiec na przyszlosc nie zaczynajcie z tym typem...:)zeto forum jest do wymieniania sie opiniami i wolnej dyskusji niestety tacy kozacy jak ty zanizaja poziom dyskusji(o ile wogole mozna mowic o dyskusji)niech zyje napinka!!! "

a tu proszę... sam już gani :) kolego Uwankers odnosząc się do Twoich słów to jest forum... rozmawiamy o piłce o Lechii Wiśle Śląsku itp. Tak więc albo więcej konsekwencji albo przemyśl zanim coś napiszesz. ...
Pozdrawiam
8 maja 2007, 19:42 / wtorek
Oby byla to plota dosc tej szopki w Wisle tam jest potrzebny czlowiek z autorytetem co zapanuje nad gwiazdkami, taki byl Petrescu, niestety on byl za mlody i nie dano mu popracowac dluzszy czas bo jestem pewie ze wyniki by przyszly. W polsce nie ma obecnie dobrego trenera ktory bylby wstanie poprowadzic z dobrym skutkiem taka druzyne, no poza Henkiem Kasperczakiem...
8 maja 2007, 20:11 / wtorek
Rombis : "to jest forum... rozmawiamy o piłce o Lechii Wiśle Śląsku"

i o Arce !

;)
8 maja 2007, 20:14 / wtorek
czy to jest www.arkagdynia.pl. nie,wiec skasowac temat
8 maja 2007, 21:16 / wtorek
proponuje zalozyc temat co u Naszego najwiekszego kompleksu(czyt.Arki)niestety panowie coraz wiecej mowi sie tu o Arce zamiast o Lechii...ale skoro moderator zezwala no to coz...
8 maja 2007, 21:27 / wtorek
uwankers:
Matti
8 maja 2007, 14:27 / wtorek
Najprawdopodobniej został już trenerem Wisły Kraków, to szansa dla Lechii w walce w przyszłym roku ;-)

Gdzie tutaj jest słowo o przekrętarce ????

uwankers:"swietny temat na forum...gratuluje zalozycielowi...a tak wogole to co to ma wspolnego z Lechia???a odnoszac sie juz do tematu to nie wydaje mi sie zeby W.S. odszedl do Wisly...tylko wp. i mozne jeszcze jeden portal rzucilo taka plote,sam Stawowy o niczym nie wie a klub dementuje wiec zamiast zakladac taki temat lepiej ogranicz sie kolego zalozycielu do komentarzy na wp;)pozdrawiam"

Rombis dzięki za wsparacie ;-))) Teraz to już chyba nie mamy innego wyjścia. wszystcy na wp !!!!!!!!!!!!!!!!
8 maja 2007, 22:16 / wtorek
Boże , zniknął Castorp:(( i następny Sokrates sie pojawił : Uwankers :)))

Wisła jest naszą zgodą i posty z nią związane są jak najbardziej uzasadnione, podtekst klubu zza miedzy dodaje tylko temu dodatkowego koloru.

Ile w tej plotce jest prawdy - nie wiem... Wiem że Stawowy nie chce pracować w Arce i wcale bym sie nie zdziwił jeśli ta informacja jest prawdziwa.
8 maja 2007, 23:35 / wtorek
Czu zauwazyles bodix ,ze w wiekszosc tematach jest choc jeden post o arce.Dobra rozumiem ze Wisla CZy SLASK ale czemu znow wplatana jest arka.Popatrz na forum np. arka obita przez bałtyk.Z tego wynika ze jestesmy uzaleznieni od tych smieciow.Proponuje medatorowi usuwac tematu z arka.
A co do tematu,ja wiedzialem ze odejdzie jak sie wypowiadal na magazynie orange eksraklasa(to byl mecz sledzie- )Mowil ze jego metody nie dzialaja i moze trzeba zmienic trener, bo jest to nowy bodźec i pomoze druzynie.Chcial odejsc z gnoju i korupcjji
9 maja 2007, 00:15 / środa
A kto to medator? :)

A tak poważnie... Jest tego dużo, ale nie dlatego że ktoś ma kompleks (bo niby z jakiego powodu) ale dlatego że często swoim frajerstwem aż każą o sobie pisać. Afera korupcyjna itd itp. Jeśli według Ciebie za dużo jest takich postów to sam ich od siebie więcej nie dokładaj. I tyle...
9 maja 2007, 08:50 / środa
Tak ogulem wedlug mnie jest to normalna kolej rzeczy ze kibice nienawidzacacych sie klubow pisza mowia i wogule mysla o swoim wrogu takzwane napiecie a tego ostatnio chyba coraz wiecej !! (Moje zdanie)
10 maja 2007, 12:22 / czwartek
Stawowy zostaje w sledziowie (powołuje sie na wczorajsze wiadomosci bodajze HIT FM).A z reszta co nas to interere...
10 maja 2007, 12:41 / czwartek
Wątek jak najbardziej merytoryczny i na temat więc nie rozumiem po co usuwać ?
Zmiana miejsca pracy jest bardzo prawdopodobna. Stawowy nie będzie umierał za Arkę , 2 lub 3 liga nie spełnia ambicji jeszcze obecnego trenera Gdyni. Krzys kinder 12 :))) moze wywalimy tematy z fifami , kodami ?? Bo te rzeczywiście nie mają nic wspólnego z Lechią

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011