Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kmita - Lechia /27.05.07, g.17:00

strona 5/5

28 maja 2007, 22:23 / poniedziałek
Zeto,czy TY myslisz,ze ja przez te wszystkie lata nie jestem zmeczony
tym tulaniem sie po roznych pipiduwach.?
Po tych marjaszach z innymi klubami,po tych ciaglych slowach,ze bylo
tak blisko ?
Wiecznie Lechia byla blisko awansu,ale zawsze cos wypadalo.
Teraz tez czuje sie,jakbym mial zaraz zawalu dostac,ale zeby ublizac
na cala Polske(forum dostepne dla kazdego)to troszeczke moim zdaniem
cos nie tak !
Jeszcze raz powtorze;Krytyka-TAK
UBLIZANIE-NIE !!!

Pozdrawiam
28 maja 2007, 22:26 / poniedziałek
Zakończcie swoje czcze gadanie, tylko dawajcie tu brameczki z tego meczu:) Na Ruchu będziecie mieli okazje odkupić swoje winy głośnym dopingiem.
JESZCZE JEST SZANSA!!
NADZIEJA UMIERA OSTATNIA!
28 maja 2007, 22:27 / poniedziałek
witam
jestem z krakowa za wisełka i byłem na meczu było super i najwazniejsze ze lechia wygrała . kurna byłem z corka i musiałem spadac przez pały na druga strone rozpylaja gaz niezdajac sobie sprawy kto tam jest ??? posrani jak zawsze dodam ze nie tylko ja z dzieckiem na rekach uciekałem. bo ja to srał pies dałbym sobie rady. specjalne dzieki dla goscia z lechii ktory pomógł przytrzymac dzieciaka jak skakałem przez smieszne ogrodzenie. 1liga 1liga LECHIA GDAŃSK szacunek i pozdro
28 maja 2007, 22:41 / poniedziałek
czarny1968- a pokaż mi tekst, w którym komukolwiek z piłkarzy, trenerów czy działaczy ubliżyłem !!!!!!
28 maja 2007, 22:46 / poniedziałek
Widze,ze nie skumales mojego podtekstu.
Ty napisales,ze miedzy innymi dostalbys joby za krytyke.
Mnie chodzilo tylko o krytyke bez obelg.To tyle
28 maja 2007, 23:00 / poniedziałek
czarny1968- wczoraj byłem tak "zmasakrowany", że bez obelg by się nie odbyło :)))
28 maja 2007, 23:03 / poniedziałek
Zeto ja tak samo sie czulem.Zal dupe sciskal widzac wynik po 60 minutach,bylo mi strasznie smutno.
28 maja 2007, 23:11 / poniedziałek
Panowie.
To nie jest tak,ze ja jestem jak z innej planety.
Mnie tez to wszystko wkurwia,ta nie moc i wciaz pod gorke.
Nie dosc,ze przezywam mecz w stanie podzawalowym,to nagle
pojawiaja sie wpisytakie,ze az dech zapiera.

I bardzo dobrze,ze byles "zmasakrowany" !ha,ha

Moze bedziemy "zmasakrowani"po stalowej ?
28 maja 2007, 23:15 / poniedziałek
Czarny1968 Znioslem te remisy ze Slaskiem,Gornikem czy KSZO ale juz po 60 minutach nie wytrzymalem.Zeto zwykle wpisuje madre i przemyslane wpisy dlatego popieram jego wpisy w 100% ale zaden kibic Lechii widząc wynik 2:1 nie powiedzialby ze trzeba dac im nagrode i podwyzszenia wyplat(lagodnie mowiąc).
Mielismy troche farta ale co jesli ten fart sie skonczy na meczu z Ruchem to dopiero bedzie forum od epitetów wpierdzielonych.Borek nie wiem musi niewiarygodnie zmobilizowac ze ten mecz jak przegramy lub zremisujemy to jakby straclili zycie.Sądze ze piłkarze wiedzą o co grają i udowodnia ze umia wygrywac z dobrymi zespolami i grac dobra ladna ulozona i poukladaną pilke(marze o tym).Wątpie by Ruch sobie odpusicl,na pewno beda walczyc ze to oni sa niekwestionowanym liderem.
28 maja 2007, 23:17 / poniedziałek
czarny1968- nie ma takiej siły, która w tym dniu zatrzyma mnie w domu. Mimo wszystko mam nadzieję, że wracając z "ukrainy" będę pijany ze szczęścia, bo nie przyjmuje innej opcji jak awans Lechijki. Tak więc jeśli wybierasz się na ten mecz pociągiem, chętnie parę browarków za awans z tobą wypije ;-))
28 maja 2007, 23:20 / poniedziałek
Masz to jak w banku !!!
28 maja 2007, 23:24 / poniedziałek
dla mnie jest tak...nawet jakby dzisięć razy z rzędu przegrali po 0-10, to i tak będę nadal lechistą...Wy też przecież..
byłoby nam przykro, niektórych by coś "strzelało" ( mój tato kiedyś rozwalił radio jak usłyszał wynik z Pogonią w Szczecinie 1-5 , dobrze ,że choć Kupcewicz wtedy honorową strzelił, ale radio i tak poszło w piz...u)
ale wyzywanie swoich piłkarzy na forum to przesada, jakoś to tak strasznie prostackie...w ogóle nie ma co tego komentować, a przez neta nikt nikogo
NIE WYCHOWA
tego świata nic nie zdziwi...
NAJWAŻNIEJSZE gramy dalej!
28 maja 2007, 23:44 / poniedziałek
29 maja 2007, 12:26 / wtorek
A dla nmie bycie Lechistą (na dobre i złe) nie przeszkadza w obiektywnej ocenie piłkarzy.
Jeśli ktos w tygodniu treningowym tankuje by potem mieć problemy z wykańczaniem "setek", jeśli nie starcza sił na 90 min bądz umiejętności na czołówkę 2 ligi to trzeba nazwac rzecz po imieniu.
Nie łudzcie się, że piłkarze identyfikują się z klubem. Są oczywiście tacy, którym wybaczyłbym wszystko (Z.Puszkarz, z obecnych Bąk). Niestety stanowią wyjątek i nie widzę powodu by traktowac ich (pilkarzy) jak nietykalne krowy.
29 maja 2007, 16:10 / wtorek
Dobra chyba czas zakończyć tę napinke na forum.wszyscy na Ruch a później na Stalówke obowiązkowo Jeżeli wygramy z Chorzowem Stalówka będzie decydująca chyba że Polonia B Jagielonia lub Zagłębie wygrają choć jeden swój mecz wtedy możemy sie pożegnać z ekstraklasą bo mamy gorszy bilans bezpośrednich meczy .pozdrawiam
29 maja 2007, 16:19 / wtorek
KAMIL88- zwycięstwo z Ruchem przedłuży nasze marzenia o awansie. W tej kolejce jest mecz Zagłebie- Jaga i któraś z tych drużyn napewno nie wygra.

Patrząc na ostatnią kolejkę, to dla nas najlepszym wynikiem w Sosnowcu będzie zwycięstwo Jagi. Wtedy w ostatniej kolejce Sosnowiec musiałby wygrać w KSZO. Jaga z Janikowem wygra sobie spokojnie.
29 maja 2007, 17:45 / wtorek
Ja wlasnie upatruje tej ostatniej szansy w podknieciu Zaglebia.
Jaga nie odpusci na 100%,a i KSZO moze namieszac.
Lechia oczywiscie musi wygrac dwa mecze-Zaglebie przegrywa z Jaga
i remisuje z KSZO.Tym sposobem wierze ze zajmiemy miejsce Zaglebia.
29 maja 2007, 21:42 / wtorek
Dziś Eugeniusz Wibrator z Miodowej powiedział, że degradacja złodzieji wcale nie jest pewna, bo ludzie "zasad i honoru" (obiecali się nie odwoływać) złozyli odwołania. Tak więc istnieje szansa, że litościwie panujący misiu l. ułaskawi te bedziawia i do Ekstraklasy awansują tylko pierwsze dwie drużyny !!!!!!!!!! Tak więc jeśli Jaga chce być pewna awansu MUSI pokonać Zagłebie !!!!!!!

Dla nas jest to ważna informacja, bo zwycięstwo Zagłębia praktycznie grzebie nasze szanse. A tak zakładając dwa zwycięstwa Lechii, możemy liczyć na potknięcia Zagłębia zarówno z Jagą jak i KSZO.
29 maja 2007, 22:05 / wtorek
Zeto: najlepsze jest to, że właśnie obiecywali się nie odwoływać w zamian za dobrowolne poddanie się karze. Teraz pewnie będą mówić, że to nie oni zaakceptowali wyrok tylko np. SSA SKS Górnik Łęczna, a nie prawdziwy Gónik czy też pracownik tego klubu ;) W tym stylu mają przecież swoją linię obrony łęcznianie.

Jeśli ktokolwiek ma prawo się odwoływać to jest to tylko Arka. Tutaj PZPN się ośmieszył, bo wypierzył ją z Pucharu Polski w ogóle nie myśląc o konsekwencjach. Zapewne to pogrzebie wyrok PZPN-u.

A jeśli rzeczywiście klubom nie podoba się to, że zostali ukarani tyloma karami to mogą zawsze poprosić o zamianę ich na jedną, czyli możliwość mianowania swojej drużyny rezerw pierwszym zespołem (wtedy bez żadnych ujemnych punktów czy kar finansowych).
29 maja 2007, 22:15 / wtorek
Karool_Gda- gdyby pzpn nie był skorumpowany, gdyby na miodowej pracowali uczciwi ludzie, to kluby z zarzutami korupcji wyrzucałoby się ze struktur związku w trybie natychmiastowym.

A tu widać starą dobrą czerwoną szkołę- zrobić szum, ukarać, a potem jak temat ucichnie kary odwołać.

W II lidze kilka klubów w tym sezonie miało ujemne punkty. Na dzień dzisiejszy została tylko Bytomska Polonia. Dlaczego ??? Bo jest biedna jak mysz, i każdy w tym przestępczym związku wbija na nią lachę. Reszta (np polonia wa-wa) potrafiła sobie te punkty przywrócić.
Podobnie będzie ze złodziajami. Decyzja stawowego śmierdziała na odległość, a teraz jest już wiadomo- rysiu wybuduje w Warszawie korty dla misia i wibratora i złodzieje zostaną w I-szej lidze.
29 maja 2007, 23:26 / wtorek
Podobno jednego goscia w roku mozna odstrzelic !
Prezydent moglby ulaskawic i podciagnac to pod klusownictwo !
Ja wiedzialbym ,kim bylby moj cel.........MISIEK ?-Ty wiesz kto ? !
29 maja 2007, 23:29 / wtorek
Zgadzam się. Dadzą im 10 pkt. ujemnych, a PAN PREZES będzie przekonywał jakie to bezprecedensowo surowe sankcje. .
1 2 3 4 5
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.490