Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - bedzie ukarane za wałki czy nie

strona 1/1

1

11 maja 2007, 18:48 / piątek
Czy ktoś się oriętuje co z zagłębiem sosnowiec. Czy PZPN ukarał te drużyne. Było by pięknie. Do tego doliczyć Zagłębie Lubin, które pewnie polci. W tym sezonie TRZEBA AWANSOWAĆ DO EKSTRAKLASY. Za rok II liga będzie BARDZO MOCNA. Wtedy z obecnym składem możemy najwyżej bronić się przed spadkiem. Teraz trzeb już tylko wygrywac. no moze z ruchem byc cięzko ale moga odpuścić jak bedą mieli pewny awans. W kązdym bądż razie pierwszy krok postawiony w meczy z PIASTEM GILICE.
LECHIA GDAŃSK
11 maja 2007, 18:59 / piątek
W twojej wypowiedzi występuje totalny brak logiki. Bo jeśli nie awansujemy, to za rok będziemy bronić się przed spadkiem. A po czym wnioskujesz? Bo ja w żaden sposób zrozumieć tego nie potrafię
12 maja 2007, 00:37 / sobota
Jeśli wejdziemy to będzie inna sytuacja pojawi się sponsor np. LOTOS.
12 maja 2007, 08:46 / sobota
A skąd wiesz, że Lotos wejdzie dopiero po awansie? Ja słyszałem, że w czerwcu Lechia niezależnie od awansu podpisuje umowy sponsorskie z pepsi, kfc, hainekenem i sharpem. Pierwsze trzy firmy mają dawać na Lechię 1 centa, od każdego sprzedanego produktu. Sharp za to, postawi dwa telebimy na T29. Tak więc siano będzie, tak czy siak :-)
12 maja 2007, 10:10 / sobota
kontratak - a skąd takie informacje? , że tak się zapytam?
12 maja 2007, 10:15 / sobota
w gazecie napisali...do tego trabia o tym w necie
wystarczy poczytac
12 maja 2007, 12:09 / sobota
kontratak: jasne ,że pepsi ma racje. Jeżeli nie awansujemy to w następnym sezonie być może przyjdzie nam rywalizowac z nastepujacymi ekipami: Zagłębie Lubin i Sosnowiec, craxa, szmaciara, korona + jeszcze może ze 2-3 ekipy z OE / bo afera korupcyjna jest ciagle rozwojowa/. Dołącz do tego jakiegoś silnego beniaminka i już jest bardzo silna liga gdzie walka o awans w obecnym składzie byłaby wykluczona i raczej by trzeba walczyc o utrzymanie!
Oczywiście to tylko teoria ale bardzo prawdopodobna.
Jest jeszcze jeden aspekt skazujący nas na awans. Otóż z tych samych przyczyn z których II liga będzie silna to OE będzie stosunkowo słaba. Zwiększa to szanse na utrzymanie się w OE w pierwszym sezonie , a pierwszy sezon bywa najtrudniejszy.
Reasumując: AWANS MUSI BYĆ W TYM SEZONIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 maja 2007, 12:37 / sobota
zeusik1- ale jeśli te wszystkie klubiki spadną, a nie zapomionaj jeszcze o Łecznej, to w ekstraklasie zrobi się sporo miejsca i niewykluczone, że jeszcze bracia z Wrocławia załapią się na awans ;-))))

A po drugie, jeśli te ekipy nie spadną, to i tak za rok musielibyśmy z nimi rywalizować!!!!!!!!!!!!!! Więc przestańmy trzęść dupami, tylko drzyjmy głośno swoje mordy "CHCEMY AWANSU, LECHIJKO CHCEMY AWANSU". Co będzie w następnym sezenie, czas pokaże. Teraz zostało 6 kolejek do końca i na tym się skupmy ;-)))
12 maja 2007, 13:48 / sobota
lechiomoja wystarczy odwiedzić oficjalne strony wymienionych przeze mnie firm. Tam masz wszystko dokładnie opisane. Jeden warunek, trzeba dobrze znać angielski
12 maja 2007, 15:55 / sobota
kontratak: zapomniales o głównym sponsorze który będzie widniał na koszulkach Biało-Zielonych

Ten sponsor to Pagani Zonda. Dodatkowo każdy piłkarz otrzyma wymienine przeze mnie auto.
12 maja 2007, 20:58 / sobota
Ja zacytuje za Wydz. Dyscypliny - minimum przyzwoitosci do degradacja i zgoda na III Lige plus punkty ujemne . Chyba ze sa rozne miary dla roznych klubow bo maja przeszlosc i swoich ludzi w PZPN . Dla mnie jest jasne jezeli przekrety z PZPN chcca przekrecic inaczej to hanba . Ale z drugiej strony to gdzie my zaszlismy czy Liga to jeszze Liga czy lepiej to rozwiazac i zaczac od nowa ? Na to potrzebny bylby Stalin lub Pol Pot . Mysle ze wielu z nas ma podobne watpliwosci . Kiedy i jak to sie skonczy i co to ma wspolnego ze sportem i poziomem prezentowanym aktualnie przez druzyny ? Pozdrowienia z dystansu kilku tysiecy km . Zawsze Lechia Gdansk . Jak jest szansa to trzeba ja brac tak jak w zyciu . Pozdro bialo - zielone na Traugutta .
13 maja 2007, 00:11 / niedziela
T- mobile sponsorów na koszulkach będzie tak jak we Francji- 3 z przodu, jeden na plecach, jeden na rękawach i jeden na spodenkach. Być może trzeba będzie zastosować nawet system austryjacki i każdy zawodnik będzie miał na koszulce innych sponsorów. Z tego co można było przeczytać we wczorajszym db i gw, ponad 250 podań o sponsorowanie Lechii, leży na biurku dyrektora Jenka. Zostaną najlepsi
23 czerwca 2007, 13:03 / sobota
odnośnik no Zaglebie spada a wchodzi Wisla Plock
23 czerwca 2007, 13:07 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 czerwca 2007, 13:11 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 czerwca 2007, 22:08 / sobota
Bzdury pisze ten dziennikarzyna... Gdyby to co pisze miało sie spełnić awansowałaby Lechia - ale cała ta historia to science-fiction w najczystszym wydaniu.
23 czerwca 2007, 23:08 / sobota
animag z całym szacunkiem, ale władze piłkarskie w Polsce nie przewidziały sytuacji, w której drużyna ukarana za korupcję wywalczyłaby awans o klasę wyżej. Mało tego, patrząc na podejmowane przez nich decyzję, drużyną która "dzięki" degradacji Zagłebia uzyskałaby awans, mogłaby być np Polonia Warszawa, albo Piast Gliwice. Przecież w tym roku takich decyzji jest dość sporo, chociażby baraże o utrzymanie w II lidze, gdzie Łomża i Katowice dostają bonus ;-))
23 czerwca 2007, 23:49 / sobota
Tak jak juz pisalem kiedys;pzpn sie pogubil !
Czy wy myslicie,ze nie ma wiecej druzyn,ktore robily przekrety ?!
Podejzewam,ze jeszcze raz tyle druzyn kombinowalo w podobny sposob.
Od dawna z reszta wiadomo,ze przy aprobacie frajerow z Miodowej.
Jest prawdopodobne,ze ktorys z dzialaczy zostal nie dopuszczony do zloba
i puscil z zemsty machine w ruch,a ze zrobilo sie za glosno,to odpalili
jakies ochlapy na pozarcie mediom i spoleczenstwu.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.223