Gdańsk: piątek, 16 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Akcja G88 MEGAFON + BEBNY

strona 1/1

1

15 maja 2007, 17:18 / wtorek
Nie ma co ukrywac, z dopingiem bardzo slabo u nas, z pieniedzy z puszki ledwo co starczy nam na oprawe na Ruch. Jako grupa chcemy naprawde cos z tym zrobic i prosimy was o pomoc. Mamy w planach zakupienie megafonu

odnośnik o takiego

i myslimy rowniez o 2 bebnach o takich : odnośnik

laczny koszt tych rzeczy wyjdzie nam 1342.38 zl.

Osoby chetne do pomocy prosze o wplate pieniedzy na konto :

50 1140 2004 0000 3302 4477 0280
Andrzej Sadłowski
tematem : Ksywka, Megafony i Bebny

Z gory dziekujemy za pomoc finansowa.
15 maja 2007, 17:24 / wtorek
Taką drogą mało wpadnie:/ Zróbcie zbiórkę na Ruchu, by następny sezon rozpocząć (oby w OE) z więlkim przypier#oleniem w bęben i ryknięciem przez megafon "a my swoje..":)
Ps. Tak troche nie na temat- czy jest i kiedy trening dopingu?
15 maja 2007, 17:39 / wtorek
drogi ten bęben nieco...moze jakieś używane używki spróbować znaleźć
15 maja 2007, 17:52 / wtorek
rze drogi to fakt ale musi być dobrze słyszalny i poza tym będa 2 !!! Muszą być takie same dopasowane aby wszystko to wyglądało nie jakieś używane. Sa drgoie ale cóż chce się mieć dobre pierdolnięcie to trzeba troche wydać. Takie oto bębny ma Widzew i bodajże Jagiellonia, Legia i wiele ekip w Polsce oraz Nasz kochany Slask Wrocław :)... Wszyscy narzekają tak na doping to pomóżmy i zróbmy w tym kierunku aby on się rozwijał !!! Możemy zrobić zbiórke na flagę zróbmy i na to a nie zawiedziemy się !! Pozdrawiam oby jak to kolega powiedział z pierolnięciem w nowy (oby) 1 ligowy sezon :)
15 maja 2007, 18:20 / wtorek
Ja napewno coś od siebie dorzucę... im szybciej zaczniemy zbierać tym lepiej. pzdr
15 maja 2007, 18:23 / wtorek
Moje zdanie jest take: Po co zbierac kase na jakieś lwy w barwach Lechii z tego co wiem i tak nie została uzbierana całkowita suma ... nielepiej przeznaczyć te pieniądze na sprzęt potrzebny GG88 w prowadzeniu dopingu niż na jakieś figurki ... takie jest moje zdanie
15 maja 2007, 18:30 / wtorek
oczywiscie na meczu z Ruchem tez mozna wplacic pieniadze na dole mlyna przy gniezdzie. Ale mysle o akcji z kontem poniewaz Ruch jest ostatnim meczem u nas a juz na nowy sezon bysmy chcieli to miec. Pozdrawiam
15 maja 2007, 18:50 / wtorek
Mam nadzieje,ze to pobudzi kibicow co do dopigu!!!!!!!!!
15 maja 2007, 19:11 / wtorek
Kibicom Śląska Bębny kupił sponsor 'Piast'. Może G88 poszuka jakiegoś sponsora poprzez Klub ?
15 maja 2007, 19:43 / wtorek
u nas jest jednak calkiem inaczej, zobaczymy w przerwie letniej bo bede wybieral sie do klubu na rozmowe o pewnych sprawach...
15 maja 2007, 20:41 / wtorek
Reaper -właśnie przelałem Wam na w/w akcesoria . Trenujcie , do 02.06 jest
jeszcze trochę czasu.
PS. ok 40zł musicie dorzucić , to wasz udział , będziecie pilnować !!!
Z Białozielonym pozdrowieniem .
15 maja 2007, 21:07 / wtorek
Nie przesadzajmy ze to jest jakis straszny koszt.
Na flagi mozna zebrac 2000 wiec na bebny i megafon tez pewno sie uda. Stanac trzeba przed wejsciem, przejsc sie w czasie meczu, odpowiednio naglosnic i rozreklamowac i juz.
15 maja 2007, 21:13 / wtorek
BeKSa59 jezeli przelales faktycznie te 1300 zl to dzieki kolego twoje serducho jest BIALO ZIELONE pozdrawiam!!!!!
16 maja 2007, 08:21 / środa
Dokladnie, jak ktos kumaty sie tym zajmie i bedzie to mialo rece i nogi, to wystarczy jeden mecz i kasa bedzie. Stanac przed wejsciem na mecz, dobrze rozreklamowac na co zbieramy to napewno i ja dorzuce.
16 maja 2007, 13:46 / środa
BeKSa59 ogromnie Ci dziekujemy, prosze o jakis kontakt do Ciebie moze byc mail. Kase zbieramy dalej, duzo osob z tego co widze chcialo cos dorzucic niech dorzuca, pieniadze napewno nie przepadna a Ruch juz za 2 tygodnie. W niedlugim czasie bedziemy rowniez myslec o naglosnieniu na lepsze mecze ale to tez wszystko kosztuje.

Pozdrawiam
16 maja 2007, 13:54 / środa
Z tego co czytałem na stronie Wisły to tam na nagłosnienie
potrzeba 10.000-12.000.Troche to niestety kosztuje ,ale moze warto?
16 maja 2007, 14:08 / środa
Warto.
Na Wisle robia profesjonalne naglosnienie na nową trybune jeżeli dobrze sie orientuje.Kilka glosnikow i reszta wzmiacniacze i mikrofony.
U nas wystarczą 3 duże kolumny wzmaczniacz jakies dodatki i mikrofon.
Na moją wiedze ok 3/4 tys wystarczy mamy mniejszy sektor i niższy wiec aż takiego wielkiego profesjonalnego naglosnieniea nie potrzebujemy.
Może ktoś sie lepiej orientuje ile by takie naglosneinei kosztowalo 3 kolumny wzmacniacz i inne pierdoly aby to dzialalo.
?
16 maja 2007, 16:36 / środa
Teraz piosenki będa mam nadzieje lepiej wychodzić łatwiej się kleić że tak powiem :) Megafonik 35 W wiecie jaki on konkretny jest :) Mogą sie poszczycić Nim a nawet nie najlepsze kluby jeśli chodzi o doping !!! A nagłośnienie zbiórke też trzeba zrobić w końcu musimy mieć doping na poziomie najlepszych :) Z kolumnami + mikrofon przynajmniej na najwązniejsze mecze było by fantastycznie:) Więc mam nadzieje że w nowy (oby) 1 ligowy sezon wjedziemy z mocnym pierdolnięciem

PS. Beksa chłopie nie każdy kogo stać może dać taką sumke, a jednak Ty postąpiłeś inaczej i szacunek po tysiąc kroć !!! Przez takich ludzi Lechia nie upadnie nigdy !!! A teraz zbieramy dalej zbieramy !!!!! :)

PS 2. Modlę sie aby w tym momencie klub Nam ufundował profesjonalną platforme ( gniazdo rozszeżone ) takie jak na Widzewie jest, bo w powietrzu bębnów nie będziemy trzymać.
16 maja 2007, 16:43 / środa
@BeKSa59

Szacunek Stary dla Ciebie, na prawde. Piekny gest. Lechia jest Wielka.

I jak pisze BeKSa59 nic tylko cwiczyc mlodziency, niech na Ruchu bedzie doping nie z tej ziemi.
16 maja 2007, 17:01 / środa
BeKSa 59 jestes wielki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 maja 2007, 17:38 / środa
Szacunek dla BekSA59, nawet nikt nie zdążył czegokolwiek wpłacić! Wspaniała sprawa!!! Tylko Lechia!!!
16 maja 2007, 18:02 / środa
BeKSa59 masz wielkie biało-zielone serce. Wszyscy kibice są Ci wdzięczni.
16 maja 2007, 18:16 / środa
ReapeR, albo ktoś inny z Greengos, czy ten sprzęt będzie już na najbliższym meczu?
Byłoby zajebiście, może w końcu poziom naszego dopingu by się podniósł, a czeka nas potyczka z konkretnym przeciwnikiem.
16 maja 2007, 19:36 / środa
Bebny juz zamowione ;)
17 maja 2007, 07:54 / czwartek
BeKSa59 heh masz naprawde wielki gest za co chyba wszyscy beda Ci dlugo wdzieczni ja proponuje aby na nasteonym meczu na T29 wyprowadzic go na srodek murawy a wszyscy powinni skandowac jego imie albo ksywe (to sam wybierze) poniewaz tak nie dzieje sie codziennie ze ktos pokrywa prawie cala sume (ktora wcale nie jest mala) z wlasnej kieszeni i do tego jest to pierwsza wplata to bylo fantastyczne WIELKIE DZIEKI Mysle ze wpadlem na pomysl nowej flagi takze a mianowicie powinno byc tam napisane cos w stylu

Nie bylo by nas gdyby nie sila Gdanszczan
Lechia Gdansk
To nie klub tworzy kibicow to kibice tworza klub

Co o tym myslicie moze ktos to jakos oprawi w barwy i sporzadzi jakis projekt.

Dumnie po zwyciestwie, wierni po porazce.
17 maja 2007, 08:31 / czwartek
oczywiscie chodzilo mi o

Dumni po zwyciestwie wierni po porazce

Lechia klubem naszych serc
a napewno gdyby Lechia stala sie osoba tez by nas kochala :)
17 maja 2007, 09:35 / czwartek
A czemu nie zamówiołeś megafonu ?
17 maja 2007, 10:51 / czwartek
moze uzbiera sie wiecej kasy i kupi mocnejszy megafon
17 maja 2007, 11:14 / czwartek
Piekny gest. Te bebny powinny miec wielkimi literami nicka darczyncy namalowanego.
I tylko jedna prosba, niech je oosluguja jacys obdarzeni sluchem, a nie jak ostatnio kiedy byl beben :D
17 maja 2007, 15:35 / czwartek
KrisBlu jakas aluzja ??:) Tzn. ja nie opbsługiwałem wtedy ale teraz raczej nie martw sie wszystko idzie w dobrym kierunku :) Kase zbieramy dalej i dalej !!!! Megafonik mocniejszy się kupi i tyle:):) Ruszymy nową pełną parą w nowy sezon:) Zobaczymy jeszcze może nad czymś się pomysli wszak jeszcze się ten sezon nie skończył :)
17 maja 2007, 16:44 / czwartek
Limak napisał: "Megafonik mocniejszy się kupi i tyle:):) Ruszymy nową pełną parą w nowy sezon:) Zobaczymy jeszcze może nad czymś się pomysli wszak jeszcze się ten sezon nie skończył :)"

nie wiem jak idzie zbiórka i czy poza szanownym kolegą BeKSa59, ktoś jeszcze wpłacił, ale proponuję: megafon zakupcie już, żeby był na mecz z Kmitą, aby usprawnić doping na wyjazdach, który wciąż kuleje..
a bębny niech zaliczą swój debiut na meczu u nas z Ruchem!

Tekstami o tym, że pełną parą w przyszłym sezonie, za dużych wpłat nie uświadczycie, bo drodzy G88 efekty waszej pracy muszą być widoczne, szczególnie jak sie na coś kase zbiera.
oczywiście bez spinki to tylko takie moje dobre rady, aby akcja "poprawa dopingu na Lechii" zakończyła się pełnym sukcesem.
17 maja 2007, 17:22 / czwartek
kit nie reprezentuje grupy G88 tlyko pomagam czasem :) A tak nawiasem móiąc sądzę że wszystko z czasem nie wiem jak grupa chce to zrobić ale i tak na emcuz z Ruchem chyba z tego co wiem Starszyzna prowadzi doping na prostej :) A żeby to wsyzstko grało trzeba dopracować wsyzstko tak mi sie wydaje !!! Pozdrawiam :)
17 maja 2007, 21:20 / czwartek
Cieszę się że Wy się cieszycie .
Taak Lechia jest WIELKA !!!
Wiesław z ... ??? Wejherowa - już siwy ( Lechia jest wszędzie ) .
17 maja 2007, 22:35 / czwartek
Wiesław jasne ze sie cieszymy !!!!!
dzieki za gest LECHII bedzie to słózyło !!!
tak jest ze kibice naszej druzyny czesto na forum i po za nim nieraz nie moga dojsc do porozumienia !! ale zawsze wtedy kiedy klub tego potrzebuje to sie jednocza i razem dla dobra klubu zrobia wszystko - bo to jest istotne
ja na T29 zawsze jak jestem czy to sam czy z grupka znajomych na meczu to zawsze czuje sie bezpiecznie bo wiem ze jestem miedzy swoimi, nawet jak kiedys pały stały na stadionie i prowokowaly udezejac swoimi palkami o tarcze to wiedzialem ze to nie MY tylko oni sie boja !! bo siła w nas jest wielka !!!!!
i mam nadzieje ze w sierpniu sile nasza przypomni sobie cala Polska ze zobacza ze prawdziwi kibice sa w Gdansku i dopingu beda nam zazdroscic !!

LG !!!
18 maja 2007, 15:13 / piątek
jak dotad wplacil tylko BeKSa59, a widze ze wiecej osob zapowiadalo sie ze wplaci...
kase zbieramy dalej kupimy 35 W, i do tego nadwyzke przeznaczymy na oprawe z Ruchem bo jeszcze troche grosza nam potrzeba...

Pozdrawiam

Bebny sa juz odebrane, wygladaja imponujaco ;)
18 maja 2007, 16:53 / piątek
haha mógł bekaes nic nie pisać bo już wszyscy pomyśleli że sprawa załątwiona
każdy da po 10 to już robi różnice!
będzie już coś z tgo w Łomży?
21 maja 2007, 22:09 / poniedziałek
krootki i rze +50 zl. Serdecznie Dziekujemy...

Staramy sie jak mozemy juz teraz zeby cos sie zaczelo dziac !

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.357