Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kto zostanie Mistrzem Polski?

strona 1/1

22 maja 2007, 22:13 / wtorek
Zagłębie czy GKS? Myślicie, że Legia podłoży się w ostatniej kolejce? Będzie się działo, przypomina mi się sytuacja, jak Legia walczyła z ŁKS 14 lat temu :) Ja stawiam chyba jednak niestety na Lubin...
22 maja 2007, 22:24 / wtorek
Jednak zawazy ostatnia kolejka.Ja stawian na BOT GKS Belchatów.Zagłebie zremisuje z Legią a Bot wygra z Pogonią
22 maja 2007, 22:25 / wtorek
Wolalbym GKS ale rozsadek podpowiada mi,ze Michniewicz nie zaprzepasci
takiej szansy i podkniec Belchatowa.
Od dluzszego czasu obserwuje Czesia i jestem pod wielkim wrazeniem
jego pracy.
Ten gosc jeszcze cos osiagnie -zobaczycie.
22 maja 2007, 22:29 / wtorek
jeśli Bełchatów wygra w Szczecinie to zostanie Mistrzem Polski, być może wystarczy im nawet remis...
22 maja 2007, 22:33 / wtorek
Matti...dowiesz sie po ostatniej kolejce bo jeszcze wszystko jest mozliwe i w naszej krajowej pilce nie ma co obstawiac bo wiadomo jak to bywa:/Pozdro
22 maja 2007, 22:41 / wtorek
Po dzisiejszej kolejce to Zagłębie ma większe szanse. Osobiście wydaje mi się, że to Bełchatów powinien zostać MP. Jak będzie to się okaże.
22 maja 2007, 22:45 / wtorek
Zaglebie to powinno z hukiem do 2 ligi, a nie mistrze im sie marza
22 maja 2007, 22:51 / wtorek
stawiam na GKS. Legie będzie walczyć więc teoretycznie zagłębie nie powinno wygrać
22 maja 2007, 23:14 / wtorek
Tak w ogóle to gratulacje dla Wisły za rehabilitację w dzisiejszym meczu, to się nazywa walka, mam nadzieję, że Legia też taką pokaże...
23 maja 2007, 09:51 / środa
Bełchatów ma pewne zwycięstwo w Szczecinie, gdzie piłka już dawno się skończyła.

Lubin moim zdaniem nie wygra na Legii, za wysokie progi.

Ja stawiam, że Mistrzem Polski zostanie po raz pierwszy Bełchatów.
23 maja 2007, 10:01 / środa
W mojej ocenie MP będzie Zagłębie, które gra naprawdę fajną piłkę, ma świetnego szkoleniowca, ale niestety ciągnie się za nimi smród afer, które pewnie nie zostaną rozliczone (KGHM i wszytsko jasne). Żałuję, że nie mam C+, bo zapowiada się świetny mecz na Łazienkowskiej - Michniewicz napewno świetnie przygotuje zespół i znów wyjedzie z Warszawy zwycięski (jak po finale PP, gdy szkolił Lecha). To, że wyjedzie zwycięski nie musi oznaczać, że Lubinianie wygrają mecz - mogą zremisować.
23 maja 2007, 10:25 / środa
Czuje się jak Wałęsa, tzn. nie wiem które zło jest mniejsze, Zagłębie wiadomo zgoda śledzi, no i kupowali, a z drugiej strony "prowincja", która moim zdaniem powinna grać co najwyżej w drugiej lidze... myślę jednak, że bardziej się to należy w tym sezonie "prowincji", a także trenerowi Lenczykowi, zrobił coś z niczego, dał nam do kadry kilku zawodników, którzy decydowali o jej zwycięstwach i jej obliczu, natomiast Czesiu (też go bardzo lubię) nic mu nie umiejszając przyszedł trochę na gotowę.
23 maja 2007, 10:33 / środa
Konri, w przypadku zwycięstwa Bełchatowa w Szczecinie, remis Zagłębiu daje wicemistrzostwo.
24 maja 2007, 13:51 / czwartek
Nawet, jeżeli Zagłębie wygra z Legią, nie jest jeszcze pewne, czy zostanie mistrzem... Analogiczna zresztą sytuacja z Zagłębiem S. i awansem do OE. ;)
24 maja 2007, 14:37 / czwartek
Mistrzem zostanie Bełchatów, Zagłębie nie jest w stanie powalczyć z Legią na ich terenie a Bełchatów jedzie po pewne 3 pkt do Szczecina - innej opcji nie widzę
A w LM po rundzie przedwstepnej nie będzie mieli już żadnego przedstawiciela :(
24 maja 2007, 18:17 / czwartek
esitor mistrza zaglebiu nikt nie odbierze bo nie ma podstaw prawnych nawet sam tomczak to powiedzial tak czy siak koniec ja wierze ze legia remis i bot wygra nie nawidze lubinkow nie widzi mi sie ta druzyna zupelnie te ich smieszne barwy. Wole ten bot przynajmniej ich stadion jakos wyglada a nie wielki komunistyczny kolos
24 maja 2007, 18:29 / czwartek
Panowie po co te dywagacje?Wiadomo od zawsze że mistrzem zawsze jest Lechia!
24 maja 2007, 21:41 / czwartek
gks belchatow
24 maja 2007, 23:05 / czwartek
GKSowi się należy tytuł mistrzowski,a laur trenera roku zdecydoanie dla Lenczyka,chłop zrobił nieźle grającą ekipe zlepiając tych grajków...TYLKO LECHIA!!!
26 maja 2007, 18:32 / sobota
Pogon przegrywa,więc mistrzem jak narazie BOT
26 maja 2007, 19:01 / sobota
BOT mistrzem....
26 maja 2007, 20:25 / sobota
zajebisty mecz w Warszawie, zagłebie niestety mistrzem, najgorętszy moment jak Legii gola nie uznał w koncówce
26 maja 2007, 20:37 / sobota
widziałem juz kilka powtórek i w sumie słusznie nie uznana bramka.

A najbardziej rozbawiło mnie zachowanie kibiców legii z okrzykiem "złodzieje" tak jak by oni nie handlowali meczami.Wkońcu się to skończy i legunia zjedzie na dół.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.394