Gdańsk: poniedziałek, 14 października 2019
FORUM
Podstrony:

Paragony

strona 1/1

1

28 maja 2007, 19:13 / poniedziałek
A więc tak besztacie ze mnie lub nie, jak tam chcecie, mam pytanie do kumatych w tej sprawie, chodzi o to że z kolesiami mamy ponad 50 paragonow od kas fiskalnych, jest to pewne ze z tym mnie wiadomo nie wpuszczą ale czy ogolnie wpuszczają jeżeli mam np kilka???

Druga sprawa: te paragony nie są te zwykłe sklepowe czyli wąskie tylko dosyc duze 2x szersze prawie jak granat

trzecia sprawa nie potrzebne nam to więc wezniemy kilka a reszte oddamy przed meczem jacyś chętni::::?
28 maja 2007, 19:25 / poniedziałek
Zostaw paragony weż granaty:)
28 maja 2007, 19:49 / poniedziałek
jeśli paragony układają się w jedną całość, tzn. jeśli nie są przerywane przy kasie to będzie można wprowadzić na nie kibiców na całą PROSTĄ! tak czytałem na forum "paragon.gola"

staraj się kolo, żeby były jak najdłuższe, podobno kto uzbiera najdłuższy-nieprzerwany paragon dostanie dożywotni karnet!

graj i wygraj!

Lechia Gdańsk!
28 maja 2007, 20:46 / poniedziałek
pytanie do kumatych

dobry jesteś ;D

Pozdro dla kumatych
Ci co mają wiedzieć to wiedzą.
28 maja 2007, 21:26 / poniedziałek
Mam Pytanko Mam Tak Mniej Wiecej 20 Paragonów I Mam Pytanko Czy Jak Wezme Włoże Wszystkie Paragony W Siatke To Mnie Wpuszczą ?? Ide Na ZEGAR Wiec Niewiem Prosze Odpowiedzieć Z Góry Dzieki

A Tak Wogóle To Wynik Jaki Bendzie Dla Mnie

Lechia Gdańsk 1:0 Ruch Chorów

:]]]]]
28 maja 2007, 21:34 / poniedziałek
czlowiek chce pomoc jak chlowiek a wy se jaja z niego robicie. Skontaktuj sie z G88 odnośnik
28 maja 2007, 22:22 / poniedziałek
No raczej ze pytanie do kumatych czyli do tych co wiedzą cos na ten temat, ja sie nie interesowałem nigdy paragonami i przemycaniem pierdół, dlatego pytam bo mamy na zbyciu

do kolegi wyżej dzieki za poparcie :)
28 maja 2007, 22:55 / poniedziałek
Jak Ktoś Bendzie Wiedział Co I Jak Z Tymi Paragonami To Dawać Zanć
28 maja 2007, 23:02 / poniedziałek
bendzie tak jak bendzie :P
29 maja 2007, 14:50 / wtorek
Sluchaj jak widzisz na forum Lechijki nie ma "kumatych" osob w tej sprawie wiec moze popytaj na innych forach klubowych jak oni radza sobie z tym problemem. A jak beda sie Ciebie pytac z jakiego Miasta jestes to powiedz prawde ze nie wiesz bo jeszcze na dworzu nigdy nie byles a rodzice nie chca Ci powiedziec... pzdr i powodzenia!
29 maja 2007, 15:35 / wtorek
lechia.net i piszcie do Ludzi z G88.
29 maja 2007, 17:08 / wtorek
Kocham to forum. :)))))))))))
....
bendzie co bendzie.
hyhy :)
29 maja 2007, 17:59 / wtorek
pozdro dla kumatych

bENdzie beczułka...

;DDDD
30 maja 2007, 00:05 / środa
sanczopanczo zglos sie do mnie gg : 3169277

Pozdrawiam
G88
30 maja 2007, 02:32 / środa
sory ale zeby skumac co kolwiek z 1 posta trzeba byc meeeeega kumatym :))
30 maja 2007, 08:20 / środa
Mimo że nie jestem qUmAtY, to odpowiem, zadaj sobie pytanie czy takim paragonem lub rolką można komuś coś zrobić, chyba że sam się nim uszkodziłeś..wtedy zrozumiem Twoje obawy :)
30 maja 2007, 09:46 / środa
ja mam paragon za czapke i za buty, moge z nimi wejsc na stadion?
30 maja 2007, 12:16 / środa
Szacunek dla zalozyciela tematu. Wreszcie jakis konstruktywny temat. Zawsze chcialem porozmawiac na temat paragonow, nigdy nie dawalo mi to spokoju. Ja zbieram paragony od lat, mam ich tysiace, najbardziej przywiazalem sie do tego z Zatoki jak kupowalem na kaca kwasne mleko, w zwiazku z powyzszym mam pytanie, czy jak podjade z taczka moich ulubionych paragonow pod Maxa to czy mi sprzedadza piwo ?
30 maja 2007, 13:46 / środa
StarszyLechisto , sprzedadzą Ci pod warunkiem że będą to paragony z jednego sklepu (np. z Zatoki) i że będą to oryginały a nie jakieś xerokopie.
30 maja 2007, 13:57 / środa
żenua, chlopaki
30 maja 2007, 19:11 / środa
Nie sprzedadza ci zadnego piwa,bo prowadzisz pojazd jednosladowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak na powaznie,to nie ma co sie smiac z kolegi-chcial dobrze !

Wyluzujmy troche,bo wiecznie tylko napinki sa na tym forum.
30 maja 2007, 21:58 / środa
Paragony paragonami. Mnie kiedyś, na bramce lechii, ochrona pozbawiła posiłku.
Na mecz szedłem prosto z pracy. Nie pomyślałem i po drodze kupiłem podstawowy składnik jajecznicy. Ja naprawdę chciałem jeść, a nie rzucać ale cóż...
1 czerwca 2007, 16:05 / piątek
Ej No Napisz Ktoś Kumaty Czy Wpuszczą Mnie Na Mecz LECHIA - RUCH Z 20 Paragonami Pakowane Po 10 sztuk x 2 W Folii Jescze Mam :) ??
1 czerwca 2007, 19:51 / piątek
kurwa mac podbij do greengosow przed meczem oni juz sie tym zajmą ale macie problem
1 czerwca 2007, 19:57 / piątek
Niech GG88 zostawia jakies namiary tutaj (gg etc.)
1 czerwca 2007, 20:09 / piątek
A Gdzie GREENGOSI Bendą Przed Meczem ??
1 czerwca 2007, 21:13 / piątek
w bendziarni....nauczcie sie pisac bo az zal czytac posty jak ktos robi bledy w prostych slowach ktorcyh sie uzywa na codzien
1 czerwca 2007, 22:43 / piątek
@up
których , nie ktorcyh

:-)
2 czerwca 2007, 12:54 / sobota
eeeeeeeeeee co to znaczy @up?
2 czerwca 2007, 14:33 / sobota
przynieście wszyskie rolki, szukajcie g88 przy bramach i Roko.
2 czerwca 2007, 15:31 / sobota
James wiem o tym ;)

pomylka wynikla ze zlej kolejnosci wstukniecia klawiszy a nie z braku znajomosci jezyka ;)

szczerze mowiac jak sie zorientowalem to juz specjalnie to zostawilem aby sprawdzic kto pierwszy zacznie sie napinac ;) az dziw bierze ze jeszcze nikt mnie nie zbluzgal :D

a oto kilka slowek ktore rzucaja sie w oczy na tym forum:
mlynIarz(prawidlowo mlynarz)-osoba ,ktorej miejscem pracy jest młyń ;)
beNda(prawidlowo będa)-slowo o znaczeniu znanym tylko tym ktorzy go uzywaja
sond(prawidlowo sąd)-liczba mnoga od rzeczownika sonda
2 czerwca 2007, 15:34 / sobota
oczywiscie chcialem napisac będą a nie będa ;)
7 września 2007, 16:06 / piątek
Ej Wiecie Może Co Z Paragonami Czy Mozna Noramlnie Wnosić Tak Jak Było To W Zeszłym Sezonie ??
7 września 2007, 17:36 / piątek
no niestety w tym sezonie ze wzgledu na ochronę środowiska - klub zabronił marnowania papieru !!
nalezy paragony zaniesc do punktu skupu makulatury a kase przeznaczyć na młodzież grającą w naszym klubie !!!! :)

LG !!
7 września 2007, 17:46 / piątek
dzisiaj w sklepie kupowalem szlugi babka z 5 minut nie mogla wsadzic jebanego paragonu do kasy !!
7 września 2007, 18:13 / piątek
Bo to mężczyzna jest od trafiania w dziurkę:)

PS. ciasna musiała być skoro nie chciał wejść:)
7 września 2007, 18:42 / piątek
Jeśli baba nie potrafi dobrać się do kasy, znaczy zbliża się armagedon !!!!!!

Panowie czas spierdalać :)
7 września 2007, 18:49 / piątek
Nie tak dawno temu u mnie w sklepie osiedlowym przemiła pani za ladą przytrzasneła sobie szpona szuflada od kasy:) oj kupujący w składzie ja, 2 zuli, kobita z dzieckiem musieli wysłuchiwać lamentu,że pani sprzedawaczyni w weekend ma wesele kolezanki i nie zadaży juz pojsc zrobic paznokci itd.
Uważam,że jakies przepisy BHP powinny regulować długośc pazurów u pań ekspedietek. Zwałaszcza,że wtedy to dłuższa chwile trwało a w domu matka na smietane czekała,żeby sos zrobić.
7 września 2007, 19:17 / piątek
Jak w UE była ustawa o krzywiźnie banana (autentyk) to myślę, że można u nas przyjąć ustawę mówiącą o długości paznokci w pracy z kasą fiskalną. Najlepsze sa babeczki które mają akryl jak kondor szpony i piszac na klawiaturze, czy kasie fiskalnej po każdym wciśnięciu oglądają swoje paznokcie, nóż w kieszeni się otwiera.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
27 września 2007, 22:28 / czwartek
Ej Kto Wie Czy Wpuszcz Mnie Na GKS Katowice Z Paragonami Do Rzucania Sa Nowe W Folli Pakowane Po 10 Sztuk

Kto Wie Niech Pisze
27 września 2007, 23:03 / czwartek
a do czego te paragony są podobne?:))
27 września 2007, 23:54 / czwartek
jesli do kibicow Gedanii to na bank nie

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010