Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Bojkot LOTOS'u - Kochasz Lechijke? Omijaj zolto-niebieskich.

strona 1/2

31 maja 2007, 11:00 / czwartek
W watku Lotos w Lechii padla propozycja bojkotu firmy lotos i naglosnienie tej akcji. Pierwsze kroki zostaly juz podjete. W niedziele bedziemy dyskutowac nt. koszulek, naklejek itp materialow na ktorych bedziemy afiszowac swoja niechec do tej zolto-niebieskiej firmy ktorej blizej do gdynskiego niz gdanskiego sportu.

Na ta chwile najwazniejsza sprawa i prosba do Was aby podawac w tym temacie propozycje hasla, ktore zostanie zamieszczone na transparencie wywieszonym na niedzielnym meczu z Ruchem. Osoby odwiedzajace ten watek prosze, aby oddawaly krotkie glosy na podawane propozycje hasel.
31 maja 2007, 11:06 / czwartek
"Jestem z Gdańska nie tankuje na Lotosie"
"Tylko Łosie tankuja na Lotosie"
"Olej ich" <- to haslo ktos napisal w opinii do komentarzy na naszemiasto. fajne haslo dla calej kampanii.
31 maja 2007, 11:34 / czwartek
Wole pieszo chodzic krzywo niz w lotosie lac paliwo.
31 maja 2007, 11:36 / czwartek
L - Lechia
O - Olewa
T - Tych
O - Obojętnych
S - Sk.......ów
31 maja 2007, 11:46 / czwartek
Stowarzyszenie wzięło na tapetę akcje bojkotu lotosu. Odniesiemy się jednak do tej akcji i ewentualnej jej organizacji po meczu z Ruchem gdyż do tego czasu nasze skromne siły poświęcone są na przygotowaniu niespodzianki dla wszystkich kibiców.

Stowarzyszenie Lechiści

P.S
Moje osobiste zdanie że taki bojkot finansowo lotos nie odczuje ale medialnie bardzo i tu upatruje szansy powodzenia.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
31 maja 2007, 11:59 / czwartek
@Gin

I wlasnie taki jest zamiar tej akcji.
31 maja 2007, 13:05 / czwartek
Mam kosę z Lotosem!

Jaki Lotos, taki smród...

Lotos - każde zboczenie jest oryginalnością.

Lepiej mieć na szyi pętlę niż Lotosu być klientem!

Nie jestem łosiem, nie tankuję na Lotosie.

NO LOTOS, NO PROBLEM

Coś tam może jeszcze do głowy wpadnie ;))
31 maja 2007, 13:25 / czwartek
dubluję z innego tematu,

przepraszam . . . . . ale musiałem :)))))

lotos tego finansowo nie odczuje, klientow nie utraci
ale . . można popracowac nad jego negatywnym wizerunkiem,
w sensie takim by kojarzył się źle

oczywiście akcja musi byc na tyle przemyslana by nie wywoływała odczuć negatywnych wśród Gdańszczan i Gdańszczanek

coś jak dwa w jednym, sympatię ku nam i anty względem lotosu
czyli nic dokuczliwego dla lokalnej społeczności, ale . .dostrzegalnego budzącego nam przychylność,
no a jak fajni : )))))) ludzie mówią że: lotos chuj, to znaczy że tak jest : ))))))))
31 maja 2007, 13:30 / czwartek
- Lotos?
- Nie lotom

* to tak apropo wizyty hanysow :D
31 maja 2007, 14:04 / czwartek
Oczywiscie zolto-niebieski baner:
LOTOS- masz jeszcze szanse !!!,
wiec chodz pomaluj nam Gdansk, na bialo i na zielono.
31 maja 2007, 14:08 / czwartek
Taki wierszyk w ramach antykampanii: :D

Z rafinerii smród na Pomorze,
szczególnie na wschodni Gdańsk,
lecz ta firma już nie może,
na Lechię czegoś dać.

Gdy do Ekstraklasy awansujemy
miasto nam się wypromuje,
lecz bez kasy prędko spadniemy
krzycząc: Lotos, wy ch... :P

Jakość paliw pożal się Boże,
lecz w koszu i żużlu reklama.
Coś nam jeszcze zabiorą może,
jeżeli nie pojedziemy z nimi na chama.

Sportowi we własnym mieście
pomagać chyba nie warto.
Może więc dołączyć do Krauzego
i zbratać się z drukarką?

Propozycje zmian mile widziane. :P
31 maja 2007, 14:16 / czwartek
pytanie bez napinki ,bez wyrazania swoich przekonan tudziez zadnej ideologii..ot tak po prostu oderwane na sucho od calosci

dlaczego akurat bojkot Lotosu a nie wszystkich firm w Gdansku ktore nie chca sponsorowac Lechii?wszystko przez to ze sprawa zostala naglosniona kiedy jeszcze nic nie bylo pewnego i teraz ludzie poczuli sie oszukani...dlaczego nie sa bojkotowane inne firmy?to samo przewinienie a niektorym uchodzi to plazem...czyli cos tu jest nie tak

jak juz napisalem , powyzszy post jest proba spojrzenia na sprawe z drugiej strony i niekoniecznie zgodny z moimi wlasnymi przekonaniami
31 maja 2007, 14:17 / czwartek
oldschoolowo:

żółto-niebieskie to barwy czysto kurewskie : ))
31 maja 2007, 14:22 / czwartek
Już nie tankuj na Lotosie, zagraj k... tym na nosie

Kto Lechijki nie szanuje, na Lotosie niech tankuje

Chcesz mieć szmelc zamiast silnika, jedź na stację Lotosika

Ja na Lechię gdańską chodzę, dla mnie Lotos nie po drodze

Kto na Lotos się wypina, ten z Lechijką sztamę trzyma

Kto Lechijke dopinguje, na Lotosie nie tankuje

Na Lotosie patrzą krzywo i sprzedają złe paliwo

Lechia w sercu, Lotos w dupie – ja paliwa tam nie kupię
31 maja 2007, 14:31 / czwartek
ostatni rulz hehehe jak dla mnie na oficjalne haslo akcji;D:D

brawo dla pariasa forum ;)
31 maja 2007, 14:36 / czwartek
Chcesz za darmo zrobić siku, idź na stację Lotosiku
31 maja 2007, 14:54 / czwartek
Castrop kilka hasełek okey,podoba mi sie Lechia w sercu,Lotos w dupie...... :)
31 maja 2007, 14:54 / czwartek
Lechia w sercu, Lotos w dupie – ja paliwa tam nie kupię
to jest takie konkretne... powiem...

Ja na Lechię gdańską chodzę!!! dla mnie Lotos nie po drodze...
ale to też jest godne...
31 maja 2007, 15:03 / czwartek
gosc: proste, Gdansk poprzez demokratycznie wybranego Prezydenta zaproponowal Lotosowi sponsoring Lechii, i to caly Gdansk bo rowniez Kurski z PiS sie przylaczyl czy tez nawet zainicjowal temat. Lotos sie wypial wiec teraz Gdansk wypina sie na nich.
31 maja 2007, 15:35 / czwartek
Każdy w Gdańsku ci to powie
Jeśli olej ma w swej głowie
Lotos mija dużym łukiem
Chyba że kieruje Żukiem
Lub Syreną popitala
Inny od Lotosu z dala
Trzyma się jak tylko może
Jeśli Lotos Ją olewa
Ty dopomóż Lechii, Boże
Twej pomocy dzisiaj trzeba
W sercach lew, w spojrzeniach gromy
Gdańska Lechia - TO MY!
31 maja 2007, 15:42 / czwartek
Słowo do Stowarzyszenia.

Myślę, że warto byłoby a nawet trzeba zrobić kilka wersji naklejek. W wersji light do wersji hard core. Tak aby każy w zależności od temperamentu mógł coś sobie przykleić. Nie wyobrażam sobie żeby np. 50 - letni Kibic Lechii mógł sobie przykleić na nowym mercedesie wielką naklejkę z hasłem np. "Lotos dupa" ;) Ale jakąś mniejszą i delikatną w ramach bojkotu to już prędzej.

Mnie osobiście z tych lightowych podoba się "Jestem z Gdańska nie tankuję na lotosie". To co bym dodał to na pewni identyfikację, że jestem kibicem Lechii lub coś w tym stylu. Chodzi o to żeby ludzie mniej zorientowani mogli jednoznacznie domyśleć o co chodzi. Taki warunek jest niezbędny jakiekolwiek by nie było hasło.

WAŻNE DO STOWARZYSZENIA !!! Mam pare pomysłów i uwag w tej sprawie. Myśle, że mógłbym pomóc.

Prosze o kontakt 19artur77@interia.pl
31 maja 2007, 15:51 / czwartek
Bojkot jak najbardziej słuszny... ale niech niektórzy sie troszeczke pochamuja z obrazaniem frafinerii gdanskiej lotosu...

- raz bo jest to w dalszym ciagu potencjalny nasz sponsor
- dwa w przyszlosci moze byc naszym sponsorem
- trzy pracuja tam Gdańszczanie
- cztery jest to tez nasza wizytówka naszego miasta Gdanska!!!!

nalezy po prostu uswiadomic szefostwu Lotosu:
- raz zeby w koncu zaczelis ie liczyc z glosem Gdańszczan
- dwa - ze mogą miec straty finansowe...

Gdańsk = Mieszkańcy
Mieszkańcy = pracownicy
Pracownicy = Lotos
Lotos = pracownicy (mieszkańcy)
Mieszkańcy to Gdańszczanie
a Gdańsk - to LECHIA GDAŃSK
31 maja 2007, 15:53 / czwartek
@cienio

Gin pisal, ze maja na razie sporo pracy wiec dajmy im pracowac w spokoju, na maila wysylam Ci notke ode mnie.

Pozdro.
31 maja 2007, 15:54 / czwartek
Wlepki powinny byc z jajem - cała akcja z jajem... tak aby nie spalic mostów!!!!!!!

Zaden - LOTOS to DUPA czy w tym rodzaju..

prędzej "Dziękuje, dzisiej nie tankuje - na LOTOSie!" (i znaczek Lechii)

trochę z głowa...
31 maja 2007, 15:57 / czwartek
gosc....

ano dlatego, że Lotos to najwiękasza firma na Pomorzu. Ano dlatego, że kompletnie się z nie identyfikuje z Gdańskiem. Ano dlatego, że notorycznie nas olewa. Ano dlatego, że miała ponad 400 mln. zysku i te przysłowiowe 4 mln. to normalnie śmiech. Ano dlatego, że ignorują inicjatywę ponad podziałami (POPiS - razem). Ano, dlatego że robią to ewidentnie "na złość". Spójrz ilu było dziennikarzy, jakie zainteresowanie na spotkaniu Pana O. z Adamowiczem i Kurskim. Te głupie 4 mln , a niech tam nawet 2 mogliby dać na początek zwróciło by im się z nawiązką z szumu medialnego. Jestem na 100%przekonany.
Kto jak nie Lechia? Ewidentne działanie w stylu nie bo nie.

Na koniec, żebyś się głupio pytał. Jest fajna akcja żebyśmy pokazali swoją siłę, zorganizowanie i oddanie a Ty to od razu torpedujesz!!

Na nich padło. Mieli pecha. Zadarli z Lechią na amen. A jak już Castrop zauważył jakiś czas temu Lechia i Castrop nigdy nie wybaczają (a może przepraszają? jakoś tak w każdym razie to było ;)

Ps. Castrop - musze przyznać, że w kwestii wierszyków masz talent.

Zawsze LG
31 maja 2007, 16:03 / czwartek
Dago...

Z tym Lotos Dupa to nie skumałeś bazy. No ale sorki. (Gombrowicz się kłania).

Przecież nikt nie chce nawoływać do bojkotu Pana Jana Kowalskiego z Lotosu.
A że potencjalny sponsor no to już inna sprawa. Jak będę sponsorować to odkleimy naklejki, odwołamy bojkot itd.

A swoją drogą ile będziemy czekać? łudzić się ze może kiedyś będą sponsorem itd. Mieli okazję być wiele razy i co?
31 maja 2007, 16:06 / czwartek
a moze po prostu Kurski zrobil to specjalnie???
czy ktos sie spodziewal tego ze ten czlowiek-kurski po opluwaniu Lotosu sprawi szantazem ze zaczna wspomagac Lechie????
nie zastanawia to Was?
rozumiem rozgoryczenie itp ale pomyslcie troche bardziej obiektywnie.

pozdrawiam
31 maja 2007, 16:11 / czwartek
Nie ważne co i dlaczego i kto miała jakie intencje i kiedy. Fakt jest taki, że Lotos największa firma ma pomorzu olewa największy klub na pomorzu i to nie teraz ale wciąż stale i od wielu lat.

Trudno machina ruszyła.
31 maja 2007, 16:14 / czwartek
w 100 % dobra akcja, jak bede w stanie to pomoge tej akcji

przydala by sie jakas stronka z opisem calej akcji dla ludzi ktorzy by nie kumali o co chodzi [np. na wlepkach adres malym drukiem byl by umieszczony]
31 maja 2007, 16:14 / czwartek
a moze by tak zrobic akcje odeslania kart rabatowych zdopiskiem lotos nie !dziekuje nie tankuje! LECHIA GDANSK!!!
31 maja 2007, 16:30 / czwartek
czyli jestescie podatni na swego rodzaju sugestie itp
wszystko jasne czemu pis rzadzi w tym kraju...

nagle sobie czesc uswiadomila ze Lotos olewa Lechie?

uwazam ze teraz to cale halo z bojkotem jest bez sensu, wszystko wychodzi na to ze tak wlasnie zaplanowal sobie pajac kurski....
ani ziebi mnie ani grzeje ten Lotos ale czemu nie zainteresujecie sie koncernami paliwowymi ktore skutecznie opierdalaja Nasz kraj?

smiesznie by bylo jakby Prokom zaiwestowal jeszcze w Lechie..hehehehhehehe
i co wtedy?bojkot Lechii Prokomu czy czego?
31 maja 2007, 16:31 / czwartek
Moze przed kazda stacja lotosu w gdansku postawic tablice informacyjna rzucajaca sie w oczy KIBICU LOTOSU stacja Orlenu jest 200 M DALEJ - olej ich
31 maja 2007, 16:34 / czwartek
Buli: no to skoro on to tak zaplanowal to po co wali taki kawal drogi na mecz Lechii z Kmita? za duzo spiskowych teori dziejow sie nasluchales
31 maja 2007, 16:39 / czwartek
Dago: każda firma identyfikuje się ze swoim miastem, ale nie Lotos. Nawet nazwę zmienili z Rafinerii Gdańskiej.

Moje hasła perełki:
Lechia w sercu, LOTOS w dupie, ja paliwa tam nie kupię.
Ja na gdańską Lechię chodzę, dla mnie Lotos nie po drodze.
Jestem z Gdańska, nie tankuję na Lotosie.
Żółto - niebieskie, to barwy czysto kurewskie.
31 maja 2007, 16:39 / czwartek
ja mam taka wiesniacka propozycje:
Lotos!! CO? ty Ku...o
31 maja 2007, 16:45 / czwartek
Transparent z przekreślonym logiem lotosu i napisem ZAKAZ TANKOWANIA

Koszulki MUZYKA PRZECIWKO LOTOSOWI

i robimy biznes
31 maja 2007, 16:57 / czwartek
Można walnąć wielki transparent w barwach żółto-niebieskich z napisem LOTOS i po prostu wywiesić go do góry kołami:)
31 maja 2007, 17:02 / czwartek
To moze zajebac ze stacji? Bedzie trofeum :P
31 maja 2007, 17:19 / czwartek
Castorp: "Lechia w sercu, Lotos w dupie – ja paliwa tam nie kupię!".

Na główne hasło antykampanii - 100% sukces! ;D
31 maja 2007, 17:23 / czwartek
Panowie i Panie ochłońmy troszkę. Sprawa z Lotosem nie jest jeszcze w 100% rozstrzygnięta więc nie ma co pompować balonu. Stowarzyszenie do całkowitego wyjaśnienia sprawy z Lotosem wstrzymuje się od jakiś konkretnych akcji. Powrócimy do tematu w przypadku odmowy w 100% z strony Lotosu.

Stowarzyszenie Lechiści

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
31 maja 2007, 17:25 / czwartek
do Cienio

nic nie torpeduje...przeczytaj uwaznie moj post...."jak juz napisalem , powyzszy post jest proba spojrzenia na sprawe z drugiej strony i niekoniecznie zgodny z moimi wlasnymi przekonaniami" to bylo wlasnie do takich jak Ty ktorzy lubia na forum wkladac ludziom w usta slowa ktorych nie powiedzieli...
staram sie podejsc do sprawy bez emocji,nie ustosunkowuje sie czy akcja jest zla ...daje tylko temat do dyskusji...
zastanawiam sie czy akcja nie jest samolubna...to tak jak by zrobic bojkot przeciwko Tobie bo nie chcesz dac 1 procenta od swojej wyplaty...znajac zycie pewnie nawet nie wrzucasz do puchy na oprawe...o wlasnie...trzeba zrobic bojkot przeciwko tym co nie wrzucaja do puchy...mogli by wspomoc Lechie chociaz zlotowka ale zaluja...teraz trzeba zrobic wlepki itp. mam nadzieje ze poprzez ten ironiczny sposob zrozumiales o co chodzi....zreszta w takim razie nalezaloby zrobic bojkot na wszystkich ktorzy sie wypieli a nie tylko Lotos,pewnie nie jest jedyna firma ktora sie wypiela a mimo to bojkot tylko ich dotyczy....
co do argumentu ze tych 4 milionow by nie odczuli....moze by nie odczuli ale to ich pieniadze i moga robic z nimi co chca...wiekszosc z Was zaluje wrzucic zlotowke do puchy na oprawe a wymaga 4-6 milionow od Lotosu...takie cos nazywa sie bodajze hipokryzja...
31 maja 2007, 17:39 / czwartek
A ja tam nawet piwa nie kupie chociaż będzie mnie suszyło jak skur...syn :)))
31 maja 2007, 17:43 / czwartek
A warto coś takiego robić ?
31 maja 2007, 18:00 / czwartek
Wszystkich chętnych do pomocy przy tworzeniu strony informacyjnej dotyczącej Lotosu proszę o kontakt na: bojkot.lotosu@gmail.com.

Potrzebni wszyscy chętni! Graficy (grafiki oraz www), osoby potrafiące tworzyć serwisy www i inni!

Przydałaby się także znajomość kogoś z firmy hostingowej. Wystarczyłaby nam sama domena typu: "bojkotlotosu.pl", na razie korzystać będziemy z darmowej: "bojkotlotosu.za.pl".

A my swoje, LECHIA GDAŃSK!!!
31 maja 2007, 18:21 / czwartek
ja też się podłączę.
z jednego powodu.
skoro oni mnie mają w dupie, to ja ich też.
31 maja 2007, 18:30 / czwartek
Akcja jak najbardizej na 100% na wielki "+" Ale wstrzymałym sie do całkowitej odmowy :) CHciałbym zauwazyć, że kolega castorp porwócił i teraz odkupił chyba swoje winy, bo jego hasełka są wyśmienite i dla mnie winnerem jest "

"Lechia w sercu, LOTOS w dupie - ja paliwa tam nie kupię" !!!! :) Majstersztyk :) Moze na meczu takie hasełko ??:D
31 maja 2007, 18:43 / czwartek
@Limak - wlasnie w tym temacie prosilem o propozycje hasel, tak aby najlepsze z nich w niedziele znalazlo sie na transparencie.

Tylko teraz zastanawiam sie nad glosami aby poczekac do ostatecznej odmowy lotosu. Czegos tu nie rozumiem? Przeciez rada nadzorcza powiedziala, ze nie da pieniedzy na Lechie. Teraz oni tylko sie zastanawiaja nad propozycja kart kibica na stacjach lotosu. Ale Panowie. Propozycja kart miala byc dodatkiem w przypadku gdy lotos zostanie sponsorem. Nie zostal wiec kij im w oko. Na nich sie wypinamy, a karty mozemy zaproponowac ktoremus z innych koncernow paliwowych.

Wiec jak? Transparent: "Lechia w sercu, Lotos w dupie - ja paliwa tam nie kupie" ma wisiec w niedziele czy nie? Czekam na opinie.
31 maja 2007, 19:00 / czwartek
Tomek LG MA WISIEC !!!!!!!!!!!!!!!!
31 maja 2007, 19:00 / czwartek
pewnie, że ma wisieć
31 maja 2007, 19:21 / czwartek
"Lechia w sercu, Lotos w dupie - ja paliwa tam nie kupie" jestem za tym hasełkiem,najlepiej na prostej,zeby dobrze widzieli z trybuny krytej :)
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.434